Tupperware

turab571
21-09-10, 17:09
tupper in kase buyuklugundeki seker kaplarindan cok memnunum. yesilliklerimi, salataliklarimi dograyip karistirip onlara paylastirdigim zaman bir hafta hic bozulmadan dolapta kalabiliyor. hergun bir tanesini cikarip domates ekleyip yaglayip tuzladigim zaman salatam hazir.

TK646
21-09-10, 18:09
Rondo çok kullanışlı tam bi el altı ürünü bence .

poppy
21-09-10, 20:09
teşekkürler cevaplar için arkadaşlar

PammukSeker
25-09-10, 00:09
Fiyatları biraz pahalı ama kesinlikle değer...
Çeyizime almalıyım her türlüsünden.gamyoncuiremsu

yesilgosluMELEK
25-09-10, 06:09
çeyizime bunlardan aldım :asigim:

sadece bıçakları 125 milyona aldım oda indirimli hali :1shok:

TK646
25-09-10, 08:09
Favorim en alttaki duru yağlık serisi :KK66: Ev tupper dolu:)

canikom
11-10-10, 21:10
arkadaşlar,
ULTRAPLUS;tupperware güveç kaplarını yeni duydum kullanan var mı,memnun musunuz.resim ve fiyatlalarını görebileceğim bir yer var mı

hsntn
12-10-10, 14:10
...........................................................................................

gülsu
1-11-10, 18:11
ben hem kullanıyorum hemde satıyorum ve çok memnunum...

shadow69
28-11-10, 20:11
:98::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:

Fisun
29-11-10, 16:11
Selam kızlar
bende hem kullanan hemde satısını yapanlardanım..
bılgı urun paylaşımı ıcın yazabılırsınız

e_pack
1-12-10, 17:12
ürünleri nerden bulabiliriz katolog falan

geda
1-12-10, 17:12
ben peynir kabı orta boy ve oval 2.3 sipariş verdim. peynir kç kilo alır acaba bilginiz var mı? bi de oval de salça saklamayı düşünüyorum uygun mu? teşekkürler

TK646
5-12-10, 10:12
geda
ben peynir kabı orta boy ve oval 2.3 sipariş verdim. peynir kç kilo alır acaba bilginiz var mı? bi de oval de salça saklamayı düşünüyorum uygun mu? teşekkürler
Canım peynir dünyasından bahsediyorsan o kilo kilo peynir almaz servis içindir o.

Oval de bakliyat ,kuru yada makarna ,şehriye falan saklamak içindir salçaya uygun bir ürün değil kullanışsız olur yani bir tarafı küçük kapakla açılır bir tarafı daha büyük açılır ama salça azaldıkça içine kaşık uzanmaz helede 2.3'ün.

Salça için tek parmaklar yada yıldız kaplar en uygunudur :KK66:

ema1
5-12-10, 10:12
Süzgeç satan varmı varsa ne kadar yeşil çay içiyorum

Fisun
5-12-10, 21:12
salça için acıkgözlerde uygun

UzmaN
5-12-10, 23:12
Merhaba.

Sitemiz üzerinden ürünlerin katoglarının eklenmesi, reklamının yapılması, ürün satışının yapılması yada üyelik istek ve cevaplarının yapılması yasaktır..

Lütfen sadece deneyimlerinizi paylaşınız..

Not : Forum içinde olduğu gibi özel mesajlardan da aynı uyarılar geçerlidir ve denetim altındadır..

İyi paylaşımlar...

LPGLi_FeRRaRi
16-12-10, 07:12
neden bi mağzaya gidip alamıyoruz görerek cancanlı bakarak :26: şahsen böyle görmeden almak içime sinmiyor bi mağzası olmalı varmıdır arkdaşlar bilen varmı ?

geda
18-12-10, 17:12
TK646
Canım peynir dünyasından bahsediyorsan o kilo kilo peynir almaz servis içindir o.

Oval de bakliyat ,kuru yada makarna ,şehriye falan saklamak içindir salçaya uygun bir ürün değil kullanışsız olur yani bir tarafı küçük kapakla açılır bir tarafı daha büyük açılır ama salça azaldıkça içine kaşık uzanmaz helede 2.3'ün.

Salça için tek parmaklar yada yıldız kaplar en uygunudur :KK66:
teşekkürler... ama
ne yazıkki aldım hr ikisini de... peyniri saklamak için aldım.. ve şimdilik memnunum kaşar hiç yeşillenmedi ki baya oldu.. satın aldığım kişi saklamak için de uygun olduğunu söylemişti...

ovali da salça için önermişti ama sonuç maalesef kötü.. yine beyazlanmalar ve yeşillenmeler....

Fisun
salça için acıkgözlerde uygun
siz kullanıp tecrübe ettiniz mi açıkgözü... kaç hafta sakladınz...

LPGLi_FeRRaRi
neden bi mağzaya gidip alamıyoruz görerek cancanlı bakarak :26: şahsen böyle görmeden almak içime sinmiyor bi mağzası olmalı varmıdır arkdaşlar bilen varmı ?
bence de bir mağaza olmalı

geda
18-12-10, 17:12
bişey daha..:KK43:(((( malesef peyniri kontrol ettim şimdi ve 2.hafta bitmeden peynir sararmaya başladı ve o koku..... sorun bende mi acaba...

balbocugu_85
21-12-10, 22:12
Kızlar ben hatırlarım 5.sınıfa gidiyordum annem bir modelini almıştı. hala durur annemde. bende hemen hemen her ürünü var. hatta kayınvalidem yurtdışından Türkiyede olmayan bir kaç modeldende getirmiş. koku yapmıyor rek değişmiyor. kırılsa yıpransa hemen değiştiriyorlar. evladiyelik dedikleri şey bence tupperware euygun :KK9:

GamzeLim
20-02-11, 13:02
önceden türkiyede bu kadar yaygin degildi tuppelar
almanyada cok yaygin, annemin 10-15 yildir kullandigi kaplar hala sapasaglam
bende suan ceyizim icin tupperware stogu yaptim sayilir
saglikli ve taze besinler icin cok uygun..

hanfendi
28-02-11, 14:02
arkadaşlar hamur ve yoğurt maalamak için en ideal hangisi? maksi miks alacaktım ama 7.5 lt çok büyük geldi

violet26
1-03-11, 22:03
hamur ve yoğurt mayalama özelliği olan ürün eko kaplar,ben eko kaplarda yapıyorum hamur mayalanınca kapağı atıyor,ayrıca kuru fasulyeyi geceden ıslatmak gerekmiyor pişirmeden 2-3 saat önce eko kaba ıslamak yeterli oluyo ve haşlamaya gerek kalmıyor.ayrıca maksi miks de de yapabilirsiniz bu dediklerimi. 7,5 biraz büyük tabi ama kalabalık bi aileyseniz kullanılır bence :)

eecemm
5-03-11, 17:03
kızlar beğenmeyenleri bilmem ama ben bi tupperware canavarıyım. kendime engel olamıyorum alırken. cok sevıyorum cok kullanıslı ve saglıklı. pahalı olabılır ama verdıgınız paraya emın olun deger. en guzelı de tek bır satıcıdan ve uygun satan bırınden almak. bende olan tupperwareleri yazıyım. eko kaplar 3'lü, eko pasta servis, maksi miks, tini mini, duru setin yağdanlıkları, ekmeklikler, antartika 2li, turunçgiller, şek şek, 2 adet süzgec, kristalin ikili kabı, şeker kaplar, mucize şekerler, mksim pro, sihirli dörtgen, hanımeli ikili, akdeniz 2 lt. akdeniz ikili, özel kare seti, ergonomik salatacı, hünerli üçüzler, tak sakla, patat-ez, çevir soy, bıçak, servis kaşıgı, balıklı tahta, berrak servis, üçlü maksi, adlarını bilmediğim bi kaç adet saklama kabı. pembe su seti, zebra su seti, sihirli inci.pilavlık. çikolata sevgilim. ve siparişini verip gelmesini beklediğim bikaç ürün daha varr. :))

eecemm
hanfendi
arkadaşlar hamur ve yoğurt maalamak için en ideal hangisi? maksi miks alacaktım ama 7.5 lt çok büyük geldi
bi boy küçüğünü alabilirsin.

kryozlm
tupperware ne kızlar marka flnmı
cok cahil gördm kendimi:KK17::KK17:

eecemm
kryozlm
tupperware ne kızlar marka flnmı
cok cahil gördm kendimi:KK17::KK17:
saklama kabı markası canım :)

kryozlm
:KK17:
tesekkürlerr :KK54::KK54:

eecemm
kryozlm
:KK17:
tesekkürlerr :KK54::KK54:
ne demek :) ilgileniyo musun böyle şeylerle yoksa yorumları görünce mi merak ettin.

kryozlm
eecemm
ne demek :) ilgileniyo musun böyle şeylerle yoksa yorumları görünce mi merak ettin.
Mayısta nişanım var
yavas yavas ceyizlerimi almaya baslicam oyüzden ceyiz baslıklarına bakıyodum
herkesinkinde mutlaka bi tupperware diye biseyler var
dedim bu cok lazım bisey heralde:KK1:
burdada başlığını görnce sorim dedim:KK9:

eecemm
5-03-11, 18:03
kryozlm
Mayısta nişanım var
yavas yavas ceyizlerimi almaya baslicam oyüzden ceyiz baslıklarına bakıyodum
herkesinkinde mutlaka bi tupperware diye biseyler var
dedim bu cok lazım bisey heralde:KK1:
burdada başlığını görnce sorim dedim:KK9:
:) şimdiden hayırlı olsun. ben derim ki evlenince kocan alsın. şimdi bu telaşe arasında masraf arsında bi de tupperwareyi sokma araya. bence her mutfakta olması gerken bişey. googleden felan gir bak. çok güzeller zaten :) ben de daha evlenmedım ama bayılıyorum tupperwareye o yuzden alıyorum. fiyatlar tuzlu. ama kapların 10 yıl garantısı var. saklama ozellıgı cok guzel. bozmadan bayatlatmadan uzun süre saklayabılıyo yıyeceklerı. :)

zeynep_kurubas
6-03-11, 01:03
burcup
hamur ve yoğurt mayalama özelliği olan ürün eko kaplar,ben eko kaplarda yapıyorum hamur mayalanınca kapağı atıyor,ayrıca kuru fasulyeyi geceden ıslatmak gerekmiyor pişirmeden 2-3 saat önce eko kaba ıslamak yeterli oluyo ve haşlamaya gerek kalmıyor.ayrıca maksi miks de de yapabilirsiniz bu dediklerimi. 7,5 biraz büyük tabi ama kalabalık bi aileyseniz kullanılır bence :)
iyi günlerde canım sen bu hamur mayaladığın kabı kaç liraya aldın seninki kaç litrelik bende almak istiyorum aynı kapta yoğurtta mayalayabiliyormuyuz iyice öğrenmedende almak istemiyorum ah birazda ucuz olsa mübarek

eecemm
6-03-11, 13:03
zeynep_kurubas
iyi günlerde canım sen bu hamur mayaladığın kabı kaç liraya aldın seninki kaç litrelik bende almak istiyorum aynı kapta yoğurtta mayalayabiliyormuyuz iyice öğrenmedende almak istemiyorum ah birazda ucuz olsa mübarek
eko kaplar 3lü olarak kampanyaya girdiğinde uygun oluyo canım. ben 3lü olarak almıştım büyük orta boy ve küçük olarak 55 tlydi. normalde 3ü 80 küsür.

zeynep_kurubas
7-03-11, 14:03
amanın süper fiyata almışsın vallahi birdaha indirime girsede bizde alsak

eecemm
9-03-11, 16:03
zeynep_kurubas
amanın süper fiyata almışsın vallahi birdaha indirime girsede bizde alsak
evet gayet uygundu ve cok kullanıslı olduklarına emınım annem kullanıyı cevredekıler kullanıyo herkes memnun. benımkıler ceyızde :) satıcın uyguna satan bırıyse düz ellıye bıle verır canım.

eecemm
9-03-11, 16:03
tuupperware, kadınlar günü hediyen gerçekten harika.. canlısını gördüm ve satıcımdan aldım :) bayramlarda şeker çikolata ya da misafire kesme şeker koymak için gerçekten harika bi ürün bayıldımm şahsen. :KK1:

sabis_21
16-03-11, 19:03
indirime girince hbaer veririz arkadaşlar sizde isteyen olursa alırsınız

denizim48
31-03-11, 17:03
bayanlar peki tupper nasıl kullanılıyor.ben tini mini hanım 8lt aldım.nasıl kullanacağım.sebzeleri poşetli poşetli koydum ama çıkartmam mı lazım.birde altına peçete mi sereceğim

alex83
12-04-11, 22:04
:81:kızlar slm..benimde bir kaç sorum olacak kullanan arkadaşlara:
1.mini şef almayı düşünüyorum sanırım yenisi çıkmış süper rondo galiba adı emin değilim,ipliymiş.hangisini alayım?
2.üç şekerpare hakkındaki yorumlarınızı merak ettim. üç şekerpare hangi amaçla kullanılıyor?
3.mucize şekerlerle ilgili bilgi rica ediyorum kızlar..

uppahalds
14-04-11, 14:04
alex83
:81:kızlar slm..benimde bir kaç sorum olacak kullanan arkadaşlara:
1.mini şef almayı düşünüyorum sanırım yenisi çıkmış süper rondo galiba adı emin değilim,ipliymiş.hangisini alayım?
2.üç şekerpare hakkındaki yorumlarınızı merak ettim. üç şekerpare hangi amaçla kullanılıyor?
3.mucize şekerlerle ilgili bilgi rica ediyorum kızlar..
Ben hem mini şef hem de süper şef kullanıyorum. Ama ipli olan süper şefi tavsiye ederim, yorulmadan ipi çektiğinizde soğanlar unufak oluyor, diğeri de pratik ama bu bir adım ilerde...

Şekerpare ve mucize şekerleri artan yemeklerimi saklamak için buzdolabında kullanıyorum, oldukça iyi saklıyor, çok memnunum. Boy boy olması da avantaj...

rozelinda
14-04-11, 14:04
biberon
Ben hem mini şef hem de süper şef kullanıyorum. Ama ipli olan süper şefi tavsiye ederim, yorulmadan ipi çektiğinizde soğanlar unufak oluyor, diğeri de pratik ama bu bir adım ilerde...

Şekerpare ve mucize şekerleri artan yemeklerimi saklamak için buzdolabında kullanıyorum, oldukça iyi saklıyor, çok memnunum. Boy boy olması da avantaj...
Bende merak ediyorum canım, rondo olanımı daha iyi, yoksa süper şef olanımı. Sen süperşefi tavsiye etmişsin. Diğeri daha teferruatlı değilmi, karıştırıyor, çırpıyor sanırım. Ben hangisinden alsam ki:26:

uppahalds
14-04-11, 22:04
rozelinda
Bende merak ediyorum canım, rondo olanımı daha iyi, yoksa süper şef olanımı. Sen süperşefi tavsiye etmişsin. Diğeri daha teferruatlı değilmi, karıştırıyor, çırpıyor sanırım. Ben hangisinden alsam ki:26:
Rondo hacim olarak daha büyük, mesela ayni anda birden fazla sogani dogramak için ideal. Dediğin gibi cirpma aparati da var.. Bunun yanında süper veya mini şef daha ufak, rondoya göre daha az yer kaplıyorlar, ama ufak oldukları için hacimleri de ona göre oluyor. Bir de rondo ve süper şef 3 bıçaklı, mini şef 2 bıçaklı aparata sahip bildigim kadarıyla. Bu da doğrama hızını etkiliyor.

alex83
14-04-11, 23:04
biberon

çok teşekkür ederim canım.ozaman bende ipli olanı alayım..peki sence ayriyetten rondo set alayımmı?hani şu blendır,çırpıcı set olanlardan.. yoksa rondo olarak bu yeterlimi?

meraldhn
14-04-11, 23:04
arkadaşım bence elektronik cihazlarıda al çünlü bi süre sonra onları kullanamıcaksın ürünler deforme olucak yeni bıçak alman gerekecek

rozelinda
15-04-11, 07:04
biberon
Rondo hacim olarak daha büyük, mesela ayni anda birden fazla sogani dogramak için ideal. Dediğin gibi cirpma aparati da var.. Bunun yanında süper veya mini şef daha ufak, rondoya göre daha az yer kaplıyorlar, ama ufak oldukları için hacimleri de ona göre oluyor. Bir de rondo ve süper şef 3 bıçaklı, mini şef 2 bıçaklı aparata sahip bildigim kadarıyla. Bu da doğrama hızını etkiliyor.
Çok teşekkür ederim canım, verdiğin bilgilere. Genelde kullanıcılar süper şefden memnunlar, rondo ona göre, içine konulanları zor ve sulu doğruyormuş. Ama tek avantajı çırpma işlemide olması.

uppahalds
15-04-11, 09:04
rozelinda
Çok teşekkür ederim canım, verdiğin bilgilere. Genelde kullanıcılar süper şefden memnunlar, rondo ona göre, içine konulanları zor ve sulu doğruyormuş. Ama tek avantajı çırpma işlemide olması.
Rica ederim canım, ben tamamen kullanıcı olarak yorum yapıyorum, belki aramızda danışman arkadaşlar vardır, onlar teknik konuda daha çok bilgi verebilirler. Ben rondo da kullanıyorum, ama pek zorlayıcı gelmedi bana. Sulu olması da dediğim gibi doğrama hızıyla orantılı diye düşünüyorum ama benim doğradığım şeyler öyle sulu çıkmadı hiç. Elektrikle çalışan rondolarda bayağı sulu çıkarıyor çok çalıştırınca, ama rondo ve süper şef arasındaki farka dikkat edeyim, hatta bir deneme yapayım bakalım aralarında çok fark var mı?

uppahalds
alex83
çok teşekkür ederim canım.ozaman bende ipli olanı alayım..peki sence ayriyetten rondo set alayımmı?hani şu blendır,çırpıcı set olanlardan.. yoksa rondo olarak bu yeterlimi?
Rica ederim canım, umarım yardımcı olabilmişimdir. Bana fikrimi sorarsan, elektrikli bir rondo set olmalı, çünkü aparatları ve buna bağlı olarak kullanım alanları daha geniş oluyor bu tip setlerin. Sulu olarak doğramak istemediklerin için ipli olan ideal, başka yapacağın şeyler için de elektrikli seti kullanabilirsin. Mesela ben ekmekleri ufalamak için elektrikli rondomu kullanıyorum, çünkü el gücüyle çevirdiğim rondoda istediğim verimi alamıyorum. Ama soğan doğramak için de süper şef ya da rondoyu tercih ediyorum, sulu olmasın diye...

rozelinda
biberon
Rica ederim canım, ben tamamen kullanıcı olarak yorum yapıyorum, belki aramızda danışman arkadaşlar vardır, onlar teknik konuda daha çok bilgi verebilirler. Ben rondo da kullanıyorum, ama pek zorlayıcı gelmedi bana. Sulu olması da dediğim gibi doğrama hızıyla orantılı diye düşünüyorum ama benim doğradığım şeyler öyle sulu çıkmadı hiç. Elektrikle çalışan rondolarda bayağı sulu çıkarıyor çok çalıştırınca, ama rondo ve süper şef arasındaki farka dikkat edeyim, hatta bir deneme yapayım bakalım aralarında çok fark var mı?
Bir bakın bakalım, arasında bir fark varmı? hangisi daha kullanışlı:KK19:

alex83
15-04-11, 19:04
biberon
Rica ederim canım, umarım yardımcı olabilmişimdir. Bana fikrimi sorarsan, elektrikli bir rondo set olmalı, çünkü aparatları ve buna bağlı olarak kullanım alanları daha geniş oluyor bu tip setlerin. Sulu olarak doğramak istemediklerin için ipli olan ideal, başka yapacağın şeyler için de elektrikli seti kullanabilirsin. Mesela ben ekmekleri ufalamak için elektrikli rondomu kullanıyorum, çünkü el gücüyle çevirdiğim rondoda istediğim verimi alamıyorum. Ama soğan doğramak için de süper şef ya da rondoyu tercih ediyorum, sulu olmasın diye...
teşekkür ederim canım yorumların için...ozaman ben bir rondo set alayım,bir de ipli mini şef :)