Erken gebelikte adet gününden önce lekelenme seklinde kanama gelirmi

EU1
9-05-08, 11:05
erken gebelkite kanama olurmu

baytar
9-05-08, 12:05
olabiliyor! çok erken bi gebelikse eğer embriyo anne rahmine tutunurken kendine yer açıyor ve doku parçaları dökülmesi oluyor lekelenme tarzında ifade edilir... yada daha ileri bir gebelikse lekelenme görüldüğünde düşük tehlikesi var deniyor canım...

EU1
17-05-08, 12:05
anladım canım ya açıkçası ben hamile olup olmadığıımı bilmiyorum ama iliskiden sonra bende çok az lekelenme tarzında kan gelmisti..sonrada adet olmadım 3 kere idrar testi yaptırdım 3.dede silik çizgi çıkıo off:KK43:

asel06
17-05-08, 14:05
ecrin 35
anladım canım ya açıkçası ben hamile olup olmadığıımı bilmiyorum ama iliskiden sonra bende çok az lekelenme tarzında kan gelmisti..sonrada adet olmadım 3 kere idrar testi yaptırdım 3.dede silik çizgi çıkıo off:KK43:
:uhm:canım ilişkiden sona kanama olması normal degil gebede olsan neden ilişkiden sona sen bi dr git ihmal etme bence

EU3
17-05-08, 15:05
merhaba canım umarım hamilesindir.bu ilk hamileliğinse olabilir ben kızıma hamileyken olmuştu. sen genede idrar testi değilde kan tahlili yaptır beta-hcg hormonuna baktır.sende kesin emin olursun.

EU1
18-05-08, 09:05
evet ya ilk hamileliğim tabi olursa.ilişkiden sonra lekelenme tarzındaydı..offf insallah vardırrrrrrrrrr..ben çok istiyorum aama esim fazla gönüllü değilll

Ab-ı Hayat
18-05-08, 11:05
arkadaşım eğer silik çıkmişsa bence hamilesindir bende de bu ay öyle oldu adetime 1 hafta kala kanamam oldu üç gündür az az geliyor ama karnım çok ağrıyo bu ay adaçayı içmiştim ondan galiba

EU1
18-05-08, 11:05
hamilemisin arkadasım sen pekii??

Ab-ı Hayat
18-05-08, 12:05
yok arkadaşım benim normalde 21 mayısta olmam gerekiyor bu gündür çok az leke geliyor

Ab-ı Hayat
yanlış yazmışım bu üçüncü günüm lekelenmem

EU1
anlaım ama bebek istiosun demi..ya zaten hamilelikle adet belirtileri çok benziomus bakalım bende yarı hastaneye gidicem insallah vardır çok istiyorm ya:KK43:(ama nie diğer anne adayları gibi beim silik çıkıo anlamıom ve gıçık oluommmm

EU1
ya bi bence doktora git yaaa

EU1
20-05-08, 08:05
amin canım allah herkeze o duyguyu yaşatsın..

sissy
20-05-08, 09:05
kizlar benim de oyle oldu :sm_confused:ama benim kanamalarim adetten bi 10 gun onceydi bugun ikinci gunum gelmedi daha dun test yaptim negatifti ilk gun gecikti yine beklemem lazimmi yoksa kesin hamile degilmiyim ne yapayim yine umutlanabilirmiyim?? :çok üzgünüm::sm_confused:

sultan49
sissy cim malesef canım idrar testleri doğrudur bak bende senin gibi oldum negaitf çıktı ve sonunda adet gördğm yaniii... bence hamiş değilsindir stresten çok düşündüğün için gelmiyordur adetin canım üzülme bende yaşadım aynı durumu malesef canım...

sissy
cevabin icin tesekkurler ilk gunumde olsa demek umudum yok yani offfffffffffsenağlama bende biraz daha gecsin dedim yine test yapardim diyordum cunku bazilari diyordu ki hbg hormonu gec de bulasiomus idrara neyse calismalara:eek: devam muakak bir gun tutar ya yerimseniben:1rolleyes: yine sagol gorusuruza.s.

sissy
20-05-08, 13:05
sizce arkadaslar????

EU1
20-05-08, 14:05
vala sissycim canım yine umutlanma.belki erken adet olmussundur.lekelenme tarzındamıdı kan??+daha2.ci günündesin biraz bekle.bak benim bugün 17 günmü ne oldu adetimin geçtiği 3 kere idrar testi yaptım 3.dede 2.ci çizgi silik çıktı.eğer hamissende idrara anca geçer.bugün ben burdan arkadaslara yazacaktım hamis olup olmadığımı ama malesef gidemedim.yarın izinliyim yarın gidicem bakalım..belirtiler varmı pekii

EU1
anladım a üzülmeni istemem ama sanırım hamis değilsin.üstüne görme çok nadir görülüyor sanırım hayırlısı canım yaa..belkide o çok nadir insanlar arasındasındır belli mi olur??

sissy
ecrin 35
vala sissycim canım yine umutlanma.belki erken adet olmussundur.lekelenme tarzındamıdı kan??+daha2.ci günündesin biraz bekle.bak benim bugün 17 günmü ne oldu adetimin geçtiği 3 kere idrar testi yaptım 3.dede 2.ci çizgi silik çıktı.eğer hamissende idrara anca geçer.bugün ben burdan arkadaslara yazacaktım hamis olup olmadığımı ama malesef gidemedim.yarın izinliyim yarın gidicem bakalım..belirtiler varmı pekii
benim kanamalarim kahverengi gibi az az geliyordu 2-3 gun surdu biraz daha geldi durdu sonra.2.ci gunum evet gelmedi adetim bekliyorum yapilacak birsey yok dedigin gibi umutlanmak istemiyorumda ama adettim gelmeyince ilk aklima gelen de hamislik:1rolleyes: insallah senin ki pozitiftir hayirlisi olsun rabbim herkezin gonlune gore versin benim belirtiler varmi mi bilmiyorum acikcasi belki psikolojiktir diyorum migdem bulandi,bellim agrio, gobegimin alt tarafina sanci vuruyo bazen gobegim kasilio hic bir sey yemedigim hallde birde memelerimin ucunun etrafinda beyaz sivilce gibi biseyler cikti:sm_confused:iste boyle yani o kadar cok istiyorum ki senağlama cevap verdigin icin tesekkurler a.s. yarin cevabini beklicem umarim hamissindiryerimseniben

EU1
vala canım şimdi bu sölediklerine bakılırsa hamişte olabilirsin.yerleşme esnasında geliyormuş ama 2 veya 3 gün gelirmi bilemem.benim iilişkiden sonra lekelenme tarzında açık renkli azcık gelmisti silmistim bitmisti.+enfeksiyonda kapmıs olabiilirsin enfeksiyon sadece yoğurt renginde gelmeyebiliyor.biz geçen sene termale gittik orda kaptım enfeksiyon adetim zift biçimindedi.bilemiyorum ama bak bence en azından 1 hafta bekle.biliyorum zor ama beklemekten baska bir altarnatifin yok geç yumurtlayabilir..ben yarından sonra veririm haber yarın izinliyim..bide belirtilerin normal bir hamiste olan belirtiler ama psikolojik olabiilir ama göğüslerindeki o beyaz sivilce seklinde bezecikler hamis belirtisi olabilir.benimde 10 gündür göğüslerim ağrıo o bezelerde çıktı.belki üstüne yatıyorumdur ondan olabilir.ara sıra kasıklarım ağrıyo.bide nedense canınız çekmesin de canım bi yemek istio...neyse adın sölemeyeyim hamiş arkadaslar asermesin:)

sissy
20-05-08, 15:05
ecrin 35
vala canım şimdi bu sölediklerine bakılırsa hamişte olabilirsin.yerleşme esnasında geliyormuş ama 2 veya 3 gün gelirmi bilemem.benim iilişkiden sonra lekelenme tarzında açık renkli azcık gelmisti silmistim bitmisti.+enfeksiyonda kapmıs olabiilirsin enfeksiyon sadece yoğurt renginde gelmeyebiliyor.biz geçen sene termale gittik orda kaptım enfeksiyon adetim zift biçimindedi.bilemiyorum ama bak bence en azından 1 hafta bekle.biliyorum zor ama beklemekten baska bir altarnatifin yok geç yumurtlayabilir..ben yarından sonra veririm haber yarın izinliyim..bide belirtilerin normal bir hamiste olan belirtiler ama psikolojik olabiilir ama göğüslerindeki o beyaz sivilce seklinde bezecikler hamis belirtisi olabilir.benimde 10 gündür göğüslerim ağrıo o bezelerde çıktı.belki üstüne yatıyorumdur ondan olabilir.ara sıra kasıklarım ağrıyo.bide nedense canınız çekmesin de canım bi yemek istio...neyse adın sölemeyeyim hamiş arkadaslar asermesin:)
evet beklemekten baska cagrem yok!! bilemiyorumki umarim oyledir ya sabir sabir ve yine sabir su an bile seytan git yine test yap diyor sırnaşık şey !! benimde tatli cekiyor hep tatli yiyom ya vay kilolaraaaaakafamçokkarıştı haberini beklicem

EU1
tamam canımcım vericem haberlerimi...yaaaaaaaw bende tuzlu eksi çok yiyorum ,insallah hamişizdir e canım çok istiorsa canın al yap bi test daha zararı olmaz yaa.

EU1
vala canım umarım hamisizdir.bende çok eksi yiorum..yarından sonra haber vereceğim.e al yap bi test daha.orda saat kaç ki su anda??hani sabah ilk idrarla yapılınca daha kesin sonuç verior ya ondan dedim:çok üzgünüm:

EU1
ben çıkıyorum canım yarından sonra burda görüsmek ümidiyle hosçakal...insallah hamişizdirrr

sissy
20-05-08, 21:05
ecrin 35
vala canım umarım hamisizdir.bende çok eksi yiorum..yarından sonra haber vereceğim.e al yap bi test daha.orda saat kaç ki su anda??hani sabah ilk idrarla yapılınca daha kesin sonuç verior ya ondan dedim:çok üzgünüm:

insallahhhhh ecrinciiiimmm.kusura bakma hemen cevap veremedim.ama test icin bir kac gun daha gecsin diyorum.yani yarin alip yarindan sonra sabah yapicam:bbo: umarim bu sefer pozitif cikar.seninde haberini bekliyorum okisyerimseniben

sissy
20-05-08, 21:05
ecrin 35
ben çıkıyorum canım yarından sonra burda görüsmek ümidiyle hosçakal...insallah hamişizdirrr
tamam canim gorusuruz.insallah umit etigimiz gibidir.allah herkezin gonulune gore versinŞeniz

sissy
21-05-08, 21:05
ecrinciim ben test yaptim bu sabah negatiftisenağlama daha fazla bekleyemedimsırnaşık şey bugun 3.cu gunumde bitti hala tik yok:sm_confused: senin haberini bekliyorum canim
gelen aya insallah calismaya devammŞeniz

EU1
22-05-08, 09:05
sissycim vee arkadaslarrr 2 haftalık hamileyimmmmmmmm...ultrasyonda dün keseyi bile gördükk.kızlar idrara hemen geçmio salgılar benim 3.dede silik çıkmıstı..kızlar bisi soracak olusanız buyrun sorun,daha çok yeni hamişim bilgi veirirrim..ohhho ohhhh yaşasınn darısı sizlerin basınaa..benim lekelenme tarzındada adetten önce bi kanamam olmustu o yerleşme sırasındamıss.....HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:)

MY DEAR
22-05-08, 10:05
tebrikler canım allah tamamına erdirsin

EU1
sağol hayatım ya şüphelerim sona erdi allah herkeze nasip kısmet etsin

sissy
ayyy tebriklera.s. canimmmmmmmmmm cok sevindim ya allah hayirli saglikli tatli bir bebek:KK46: almayi nasip etsin kucagina allah olmayanlara versin (aminnnnnnnnnnnnnnn):nazar: optum canimmmmmmmmmŞeniz

adettin kac gun gecikmisti senin?

EU1
16 gün gecikmisti senin ne alemde??

sissy
ecrin 35
16 gün gecikmisti senin ne alemde??

benim 4.cu gunum dun test yaptim negatifti ama beni umutlandirdin valla bende bekleyeyim bakalim hala adettim gelmedi

EU1
canım yine fazla kendini kaptırma ama kiminin hemen geçmiyomus idrara düsün bak benim 16 gün geçmisti ve halaa silikti çizgi..ayy kıs hayırlısı hadi peki belirti olaarak neler var??

sissy
22-05-08, 11:05
ecrin 35
canım yine fazla kendini kaptırma ama kiminin hemen geçmiyomus idrara düsün bak benim 16 gün geçmisti ve halaa silikti çizgi..ayy kıs hayırlısı hadi peki belirti olaarak neler var??
kaptirmamak ellde degil ecriinciim o kadar cok istiyorum ki neyse ilk olarak adettim gelmedisırnaşık şey migde bulantisi oldu meme uclarindaki beyaz sivilceler simdi de yumurtaliklarim batio, bellim gobegimin sismesi migdem desem gobegin alt tarafi da sismez.bana kafayi kirmis:uhm: diceksiniz ama karnimda biseyler oldugunu hissediyorum. ya kendi kendime diyorum ya ben hamileyim ama neden testlerim negatif cikio fisfisfis:sm_confused:

senin dollenme kanaman ne zaman olmustu tam olarak cunku anlayamadigim sey bu adettin 16 gun gecikmis ve 2 haftalik hamilesin :sm_confused:

EU1
22-05-08, 11:05
canım benim kanamam 3 hafta öncemi ne oldu iliskiden sonra geldi.su anda 2 haftalık evet hamileyim.ayın 5.de adet olmam gerekiodu olmadım.işte dün gittim doktora keseyi beli gördüm.yani adet imin gelmesine 3 4 gün varken galiba hamile kaldım

sissy
22-05-08, 12:05
ecrin 35
canım benim kanamam 3 hafta öncemi ne oldu iliskiden sonra geldi.su anda 2 haftalık evet hamileyim.ayın 5.de adet olmam gerekiodu olmadım.işte dün gittim doktora keseyi beli gördüm.yani adet imin gelmesine 3 4 gün varken galiba hamile kaldım

himm anladim canim benim kanamalarimda yumurtlama doneminden bi 10 gun sonra geldiydi o yuzden sordum adettime de 10 gun vardi yani kafam cok karisio vallah allahim herseyin hayirlisini versin ne diyeyim :sm_confused:

EU1
22-05-08, 12:05
canım tamam iste ya yine bilemem ama hamis olabilirsin.daha yeni falan döllenmis olabilir.ya bide kesin olarak bu kanaman sennin nasıl dı?2 3 gün geldiğini sölüyosun ara ara ,,,,ara ara geldi aama nasıldı ped koyacak kadar fazlaysa hamis değilsindir...benim çok azdı böle ben dikkat etmesem görmezdim.

sissy
22-05-08, 13:05
ecrin 35
canım tamam iste ya yine bilemem ama hamis olabilirsin.daha yeni falan döllenmis olabilir.ya bide kesin olarak bu kanaman sennin nasıl dı?2 3 gün geldiğini sölüyosun ara ara ,,,,ara ara geldi aama nasıldı ped koyacak kadar fazlaysa hamis değilsindir...benim çok azdı böle ben dikkat etmesem görmezdim.

evet 3-4 gun surdu kucuk kucuk lekelerdi ama ben yine gunluk pedlerden koyuyordum ic camasirima bulasmasin diye.benimkinler belli oluyordu canim goze carpmicak kadar degil yani.degilsem napalim baska bi zamana.

EU1
tabi canım üzülme yoksada ama hamişte olabilirsin hiç belli olmaz..üstüne görmüş olabilisin ya bi doktora görünsene

zynp.ZEYNEP
tebrikler ecrin allah kucağınada almayı nasip etsin.....

sissy
ecrin 35
tabi canım üzülme yoksada ama hamişte olabilirsin hiç belli olmaz..üstüne görmüş olabilisin ya bi doktora görünsene

bir hafta daha gecsinde ole giderim.ya bisey sorcam testlerin hbg hormonun bir olcme
birimi var sanirim,benim yaptigim teste 50 UI yani.seninkinde oyle bisey varmi farkettinmi hic.cunku ikinci hafta gebelikleri 30 ile 100 UI arasindaymis yani belki diyorum hbg hormonu o kadar yuksek degildir,testin tespit etmesi icin

ne dersin?

EU1
22-05-08, 14:05
bebeğim o kadar gerçekten dikkat etmedim ama söyle bisey var,o testin bi ölçme birimi var evet.yani belli bi seviyedese hormonların ölçüo.ama senin değerlerin düşükse negatif gösteriyor testi..ya bu arada kusura bakma geç yazıorm bugün girmio siteye bi türlü ..ya ben çok acıkıorm yaa...durmadan yiyormm

sadolin
ya arkadaşlar benimde adetim 2 gün geç geldi fakat her zamnkinden az sanki son günü gibi bakalım yarın sabah biidrar testi yapayım diyorum
siz ne dersiniz:1rolleyes:

EU1
sadolincim canım adetim 2 gün geçti diyorsun her zamankinden az diyorsun anlayamadım ??açarmısın+belirtiler ??

EU1
sissycim nerelerdesinn????????

sissy
23-05-08, 10:05
ecrin 35
sissycim nerelerdesinn????????

:teytey::teytey::teytey::teytey: geldim geldim canim ya dun giremedim siteye bir sorun vardi sanirim anlayamadim error yazip duruyordu cok ugrastim ama olmadi

EU1
23-05-08, 11:05
evet hayatım yaa aynen bi sorun vardı e napıosun?

EU1
23-05-08, 12:05
bebeğim insallah hamişsindir.normalde adetin düzensizmidir??hamişsen üzerine görmüş olabilirsin diyeceğim ama adetinden önce gelmiş.benimde olmustu ama saniyelikti lekelenme tarzındaydı çook açık bir pembeydi.senin nasıldı çok az renk??+belirtilerin neler??