TEST

SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

küllümango
11-06-08, 15:06
olu_gelin
tamam..bakarım içine ben.. kuaför kırmızı yoğunlastırıcı almamı da sölemişti o yüzden şeettim ben.. zaten ewde yarım tüp igoranın yogunlastırıcısı war onu kullanırım yoksa bile.almam bidaha.. sana güweniorum :KK70: Şeniz Şeniz Şeniz laelaelaelaelae laelaelaelaelae
saçını boyarken ne kadar çok renk karıştırırsan bır sonrakı dıp boyan geldiğinde o kadar oranı tutturmakta zorlanırsın.o yuzden mumkun olduğu kadar gerekmedikçe bırşey karıştırmak taraftarı değilim.kuaforlerde sanki hiç dipleri çıkmayacakmış gibi bı suru renk harmanlayıpta boyuyorlar ya saçı sonrada dıpler gelince rengi tutturmakta zorlanıyolar

olu_gelin
11-06-08, 15:06
hmm.. yogunlastırıcı koyma mı diosn yani.. aslında sadece yogunlastırıcı we boya olcak.. fazla bişi deil her zaman yapılabilir gibi gelio bana bu karısım CADIARZU kafamçokkarıştı :bbo: tatlicadiarzu laelaelaelaelae laelaelaelaelae

yagmurlar67
11-06-08, 16:06
- SwééT -
hangi boyayla boyadın da bu hale geldi peki? CADIARZU

ben boyamadım kuaför yaptı.ankaradan yeni gelmiş boyanın markasını bilmiyorum.ama o tarafa doğru gidersem sorarım nasıl bir boya olduğunu

küllümango
11-06-08, 16:06
olu_gelin
hmm.. yogunlastırıcı koyma mı diosn yani.. aslında sadece yogunlastırıcı we boya olcak.. fazla bişi deil her zaman yapılabilir gibi gelio bana bu karısım CADIARZU kafamçokkarıştı :bbo: tatlicadiarzu laelaelaelaelae laelaelaelaelae
koyma demıyorum. bı sonrakı boyamanda aklında kalsın yaptığın karışım dıyorum. iki boya da sanırım kalır.

olu_gelin
11-06-08, 19:06
küllümango
koyma demıyorum. bı sonrakı boyamanda aklında kalsın yaptığın karışım dıyorum. iki boya da sanırım kalır.
tamamdır bebek=) umarım iyi olur bu sfer tatlicadiarzu tatlicadiarzu tatlicadiarzu

- SwééT -
11-06-08, 20:06
olu_gelin
tamamdır bebek=) umarım iyi olur bu sfer tatlicadiarzu tatlicadiarzu tatlicadiarzu
cnm yoğunlaştırıcı kırmızı alırsan bana da nerden aldığını yazabilir misin ben de ordan alırım bari :KK70: antalyadan alırsan tabi :KK70:

olu_gelin
11-06-08, 20:06
- SwééT -
cnm yoğunlaştırıcı kırmızı alırsan bana da nerden aldığını yazabilir misin ben de ordan alırım bari :KK70: antalyadan alırsan tabi :KK70:

tatlım kırmızı yoğunlastırıcıyı antalyada bi çok kozmetikten bulabilirsin cnku antalyada bi cok seyi bulabilmek mumkun.. ki ben burdur'da bile buldum yani laelaelaelaelae

- SwééT -
12-06-08, 05:06
olu_gelin
tatlım kırmızı yoğunlastırıcıyı antalyada bi çok kozmetikten bulabilirsin cnku antalyada bi cok seyi bulabilmek mumkun.. ki ben burdur'da bile buldum yani laelaelaelaelae
tamam o zaman sevindim sağol canım :teytey:

olu_gelin
12-06-08, 14:06
salı günü boyatorum kızlar:KK70: dua falan edin benim için.:KK70: boyamı aldım bgun vs vs:KK70:

Summer
12-06-08, 15:06
bakır saçları korumak için hangi şampuanı kullanmalıyım sizce bilgi verirmisiniz loreal elseve nasıl sizce?

Summer
12-06-08, 15:06
olu_gelin
salı günü boyatorum kızlar:KK70: dua falan edin benim için.:KK70: boyamı aldım bgun vs vs:KK70:
canım sen bildiğim kadarıyla saçlarını yeni boyamıştın yıpranmasın saçların ??? fisfisfis

olu_gelin
12-06-08, 16:06
Summer
canım sen bildiğim kadarıyla saçlarını yeni boyamıştın yıpranmasın saçların ??? fisfisfis

ewt boyattım we rezalet oldu:S boyama hatasıymış.. salı günü bidaha boyatcam mecburen:KK43: senin bakır sacların nası oldu?? hangi boyayı kullandın.. foto falan koysana warsa görelim bi.. laelaelaelaelae laelaelaelaelae

Summer
[​IMG] söyle kendi konumada koydum resmi anca annem bu kadarına izin verdi aslında atlarda aynı renk ama koyu çıkmış =S loreal excellence creme 8 42 koyu sarı bakır irize kullandım

Summer
şu anlık bir sorun yok yani gayet güzel diplerden ne zaman kendi rengim gelirse o zaman boyucam bakalım daha ilk günleri

Summer
12-06-08, 17:06
kırmızı kutu olanında bahsediyosun sanırım bakalım yarın gidip onlardan alırım denemekte fayda var bu arada çok teşekkür ederim canım beğendiğine sevindim :)

Summer
12-06-08, 19:06
walla canım pek iyi bilmiyorum ama zaten benim saç rengim akınca bu ereninkine benzer bu soğan kabuğu olsa gerek belki benim saç rengimin üzerine altın sarı falan sürersek bu rengi elde edebiliriz yada palette nin 2 3 tona kadar açan açıcısıyla

küllümango
12-06-08, 20:06
lim_10
Arkadaşlar yardımcı olabilecek biri yok mu??? Küllümango sen kesin bilirsin:a.s.
canım kullu sarıya boyarsan buna yakınbır renk elde edersin.ama bayağı bır akmasını bekle saçındakı boyanın.

küllümango
12-06-08, 20:06
Summer
walla canım pek iyi bilmiyorum ama zaten benim saç rengim akınca bu ereninkine benzer bu soğan kabuğu olsa gerek belki benim saç rengimin üzerine altın sarı falan sürersek bu rengi elde edebiliriz yada palette nin 2 3 tona kadar açan açıcısıyla
canım o kırmızı loreallerden arkadaşım kullanmıştı .bır ara boyalar yanında promosyon verıyorlardı arkadaşımda 4 5 kutu kadar vardı. uzun bı sure kullandı ama farkını göremedi. sana önerim john frieda urunlerını kullanman gerçi fiyatı bıraz pahalıdır. ama değere diye duşunuyorum. ayrıca saçında görduğumuz kadarıyla ıstedığın renk olmuş:)altları daha koyu gibi ama oyle değil heralde.
bızde bugun 8.42 aldık oldukça açık bakır sarı saçlı arkadaşıma. bıraz dınlendirmek istiyormuş saçını ve 8.42 de yuzde 6 lıkla koyu çıkıyor çünkü.

olu_gelin
13-06-08, 09:06
kafamdaki boya akmıyo yahu tatlicadiarzu :sm_confused: kafamçokkarıştı laelaelaelaelae

Summer
13-06-08, 15:06
evet altları resimde öyle çıktı yoksa aynı renk ben %9 lukla yaptım yoksa tutmazdı büyük ihtimal

mafe
13-06-08, 15:06
Ben de tekrar kızıl olmak istiyorum. 1 yıl kadar kızıldım sonra üstüne 2 yıl mavi-siyah.Yarın kuaföre gideceğim bakalım ne yapabilecek.Açıcı kullanmak istemiyorum 4 aydır da boyanmadı saçım görünüşte boyadan eser yok hatta uçlar kızıl kızıl parlıyor 2 yıl önceki inatçı kızılım olabilir mi acaba sırnaşık şey mavi-siyah akınca kızıl olmaz herhalde:roflol: Ya tek istediğim saçlarımın yazın sonuna kadar güzel bir kızıl renge kavuşması zarar vermeden olur umarıma.s.

olu_gelin
13-06-08, 17:06
Summer
evet altları resimde öyle çıktı yoksa aynı renk ben %9 lukla yaptım yoksa tutmazdı büyük ihtimal

%9luk nedemek CADIARZU

topitop
13-06-08, 19:06
arkadaşlar benim kadar kızıl tecrübesi olan var mıdır bilemiyorum :) şimdi öncelikle saç renginiz koyuysa oreal mutlaka kullanılacaktır eğer kırmızı gibi canlı renkler istiyorsanız.oreal dediğimiz kimyasal madde saça zarar veren birşey malesef yani eğer kullanmaya niyetliyseniz saçlarınızın sertleşmesini uçlarının çatallaşıp kırılmasını göze almanız gerekiyor helede saçınız boyalıysa yani doğal saç renginiz değilse açılacak olan saç çok daha fazla zarar görüyorsunuz.saçlarım defalarca koptu bu yüzden kullanmadığım saç ürünüde kalmadı size tavsiyem saçınıza oreal sürdürmeden önce iyi düşünün ama çok bol vaktiniz saçlarınızla uğraşacak azim ve sabrınız varsa kızıl hakikaten dünya güzeli de bir renk saç renginiz açıksa kırmızı düşünüyorsanız çok şanslısınız ama koyu ise şayet 2 kez düşünün sevgiler...

olu_gelin
13-06-08, 19:06
topitop
arkadaşlar benim kadar kızıl tecrübesi olan var mıdır bilemiyorum :) şimdi öncelikle saç renginiz koyuysa oreal mutlaka kullanılacaktır eğer kırmızı gibi canlı renkler istiyorsanız.oreal dediğimiz kimyasal madde saça zarar veren birşey malesef yani eğer kullanmaya niyetliyseniz saçlarınızın sertleşmesini uçlarının çatallaşıp kırılmasını göze almanız gerekiyor helede saçınız boyalıysa yani doğal saç renginiz değilse açılacak olan saç çok daha fazla zarar görüyorsunuz.saçlarım defalarca koptu bu yüzden kullanmadığım saç ürünüde kalmadı size tavsiyem saçınıza oreal sürdürmeden önce iyi düşünün ama çok bol vaktiniz saçlarınızla uğraşacak azim ve sabrınız varsa kızıl hakikaten dünya güzeli de bir renk saç renginiz açıksa kırmızı düşünüyorsanız çok şanslısınız ama koyu ise şayet 2 kez düşünün sevgiler...

ya bana arkadaslarım orealle actırmamı sölüyo ya:KK43: ama güwenemiorum kimseye..kafam karısık..sac rengim de koyu deil.. acık renk.. pff

- SwééT -
14-06-08, 05:06
ben dün bikaç yere baktım kırmızı yoğunlaştırıcı bulamadım bi yere sordum kuaförlerde bulabilirsin ancak dedi ama istersen ben sana getirtirim fiyatı da 50 ytl dedi çok pahalı değil mi ya :KK43:

LiLey
14-06-08, 07:06
- SwééT -
ben dün bikaç yere baktım kırmızı yoğunlaştırıcı bulamadım bi yere sordum kuaförlerde bulabilirsin ancak dedi ama istersen ben sana getirtirim fiyatı da 50 ytl dedi çok pahalı değil mi ya :KK43:
igora 7.5 ytl amaa
50 lira çok canım ama markasını bilemiyorum tabi onun.
ben viyole yoğunlaştrcı aldım 7.5 lira

- SwééT -
14-06-08, 07:06
igora'ya bakayım bide onun da kırmızı yoğunlaştırıcısı var sanırım umarım bulabilirim :S
teşekkürler cnm. bu arada bu kırmızı yoğunlaştırıcıların hepsini kullanmıoruz di mi? birazını daha önce kullandığımız boyayla karıştırıp uyguluoruz öyle mi?

olu_gelin
14-06-08, 15:06
- SwééT -

güzelim:S inan bana sana yalan sölemişler:S 50 lira nedemek ya yuhh:S büyük kozmetiklere falan bak bakalım.. migros'ta olması lazım böle büyük kozmetiklerin.. oralara sor istersen bi:S şaştım kaldım walla:S

olu_gelin
14-06-08, 15:06
- SwééT -
igora'ya bakayım bide onun da kırmızı yoğunlaştırıcısı var sanırım umarım bulabilirim :S
teşekkürler cnm. bu arada bu kırmızı yoğunlaştırıcıların hepsini kullanmıoruz di mi? birazını daha önce kullandığımız boyayla karıştırıp uyguluoruz öyle mi?

orda işaretli kısım war.. oraya kadar sıkmamı sölemişti bana kuaför en son.. fazla sıkarsan olmazmıs.. fazla olmasın da ... yarısını sık eger igoraysa.. zaten ortasnda işareti oluo... çizik seklinde

SeK_YoGuRT
14-06-08, 18:06
kızlaaaarrr ben de saçlarımı kızıla boyatmak istiyorum elimde istediğim saç rengi de var ama buraya koyamadığım için sizlere gösteremiyorum ama yine de sorayım ashlee simpson'ın saç rengini çok beğendim ama hangi markanın hangi rengi olduğunu bilmiyorum biliyosanız yazabilirmisiniz çok değişik bi renk ne kırmızı ne kahverengi çoook hooşşşş bilen varsa cvplarınızı bekliyorum

- SwééT -
14-06-08, 20:06
olu_gelin
orda işaretli kısım war.. oraya kadar sıkmamı sölemişti bana kuaför en son.. fazla sıkarsan olmazmıs.. fazla olmasın da ... yarısını sık eger igoraysa.. zaten ortasnda işareti oluo... çizik seklinde
ok cnm çok sağol. a.s. yarın bakarım migrosa da.. inş. orda olur ya :çok üzgünüm:

kkibele
14-06-08, 22:06
canım sen yine de bak da ben migrosta olacağını sanmıyorum.çünkü öyle alışveriş merkezlerinde genelde tanınmış markalar oluyor.loreal,palette,koleston felan vardır oralarda sanırım :1no2:

chloris
16-06-08, 08:06
ya ben de saçlarımı kızıla boyamak istiyorum :/ tonuna fln karar veremedim ama.
aşırı beyaz tenliym, sadece utandığımda kızarıyorum:KK70: gözlerim renkli deil ama kahverengi. saçlarım şu an kumral-sarı-siyah karışımı bişey:S çünkü saçımı siyaha boyamıştım, aktı:KK70: zaten 5-6 ay oluyo. rengini açtırmam gerekir mi?
sizce açık, kırmızıya yakın bi kızıl mı; koyu bi kızıl mı daha iyi durur??
bi de ben saçlarımı her gün yıkıyorum, bana ne kadar dayanır :KK70: ?
hangi markayı kullansam daha iyi olur?
son olarak :p kendim mi boyamalıym yoksa kuaföre mi gitsem :KK70:

hanımsultan
canım eğer saçında boya varsa o rengi açamazsın ama aktı demişsin eğer açık kumral bir tonsa istediğin renge boya ama koyu kahve gibiyse boyama derim istediğin rengi elde etmen mümkün değil çünki.
açık tenliysen kızılın istediğin tonuna boyayabilirsin ama kızılın rengi 2 yıkama sonra bile değişir.o yüzden 3 hafta arayla 3 kez boyarsan ancak o zaman otuttursun rengini.kızıl zahmetlidir yani.ama benim vazgeçemediğim renktir.ben şarap kızılı tonunu çok seviyorum mesela.senin saçın doğal olmadığı için yani boyalı olduğu için maddi durumun iyiyse kuaföre git derim.ilk boyama biraz pahalı olur ama dip boya çok tutmaz en azından.
hadi kolay gelsin...............a.s.

chloris
hanımsultan
canım eğer saçında boya varsa o rengi açamazsın ama aktı demişsin eğer açık kumral bir tonsa istediğin renge boya ama koyu kahve gibiyse boyama derim istediğin rengi elde etmen mümkün değil çünki.
açık tenliysen kızılın istediğin tonuna boyayabilirsin ama kızılın rengi 2 yıkama sonra bile değişir.o yüzden 3 hafta arayla 3 kez boyarsan ancak o zaman otuttursun rengini.kızıl zahmetlidir yani.ama benim vazgeçemediğim renktir.ben şarap kızılı tonunu çok seviyorum mesela.senin saçın doğal olmadığı için yani boyalı olduğu için maddi durumun iyiyse kuaföre git derim.ilk boyama biraz pahalı olur ama dip boya çok tutmaz en azından.
hadi kolay gelsin...............a.s.
teşekkür ederim a.s.

ben galiba biraz açık, kırmızıya yakın bi renk istiyorum:KK70: bi kaç hafta önce bi kızda görmüştüm, çok güzel duruyodu =) ama bilmiyorum,, koyu kızıl da çok güzelkafamçokkarıştı
3 hafta arayla 3 kez boyarsam oturur mu yani renk :bbo: bunu öğrendiim iyi oldu:KK70:
tekrar teşekkür ederima.s.

SeK_YoGuRT
16-06-08, 13:06

SeK_YoGuRT

SeK_YoGuRT
resim koyamıyorum [​IMG]

SeK_YoGuRT
:a015:
aranızda ASHLEE SİMPSON'un saç rengini bilen yok mu?????? :çok üzgünüm:

olu_gelin
16-06-08, 14:06
kızlar dediğğniz renge boyadım.. koyu durdu bence.. belki bi kaç yıkamadan sonra daha iyi oturur.. ama eger olmassa koyulastırcam artık rengini.. hewesim boğazımda kaldı walla:KK43:

benequel
17-06-08, 07:06
:uhm: ya kızlar ben evelsi gün garnier bakır kızıl aldım saçlarım kopkoyu kızıl oldu...bakırla alakası yok senağlama senağlama

2hafta sonrada kaynak yaptırıcam zaten :KK43: bu saç rengını açmam lazım :KK43: palette ile açsammı yanarmı acaba yaaa

EU1
17-06-08, 19:06
kızıl.kapanmaya bılır arkadaşım onun ıçın kullanırlar?

BenGlifor
18-06-08, 09:06
7-8 aydır kızıl turuncu arasıyım :KK70:çooook memnunum :):)

kolay kolay herkese yakışmaz :) iyi taşıdığıma inanıyorum .. http://www.kadinlarkulubu.com/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=3078345
Kadınlar Kulübü - Konuyu Cevapla[​IMG]yerimseniben

chloris
18-06-08, 11:06
handeucar

kolay kolay herkese yakışmaz :) iyi taşıdığıma inanıyorum .. http://www.kadinlarkulubu.com/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=3078345
renk çok güzel ya:KK70: tam benim istediim renk, ama cesaret edemiyorum :/

senden biraz daha beyaz tenliyim sanırım,, bana gider mifisfisfis

BenGlifor
18-06-08, 12:06
yakışır tabiii zaten beyaz tenlilere yakışıyor :) bence hiç korkma beyaz tenliysen kesiiin yakışır :)

aman esmerler buğday tenliler uzak dursun :KK70: göz zevkimze yazık :KK43::KK43:

SeK_YoGuRT
18-06-08, 13:06
laelaelaelaelae çok teşekkür ederim cevabınız için :dilcikar:

kkibele
18-06-08, 15:06
handeucar

çok güzel olmuş.kendin mi boyadın canım ?

BenGlifor
18-06-08, 17:06
yok hayır ben anlamam hiç :) ilk başlarda turuncuydum baya açıktı sonra kuaförüm koyu olsun dedi bişilerle bişileri karıştırdı ama naaptı bilmiorum :KK70: 15 günde 1 boyatmamın inanılmaz zorluğu war masrafıda cabası .. yemin ederim abartmıyorum 500 ytL verdim şubat ayından beri .. çok yoruyor .. çıtçıtlarım akmıyor kendi saçım akıo çünkü sarışındım önceden .. sarılar çıkıo sinir oluorum ! :KK43:

kkibele
18-06-08, 18:06
evet canım tahmin edebiliyorum.benim saçımda 3 yıldan beri kırmızı tonlarında kızıldı.sonra sıkıldım kuaförde çok açık turuncu yaptırdım ama aklım hala kızılda yerimseniben

NightWish
18-06-08, 19:06
koleston perfect kırmızı yoğunlaştırıcı kullanan memnun kalan varmı?