Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Ovitrelle-Klomen tedavisi görenlerin paylaşım alanı...

parıl
16-06-08, 17:06
asyacan7
Canım arkadaşım vallahi içim sızladı,hep biriniz ii bir haber verin diye bekliorum canım.Teselli vermek zor ve saçma ama içimden geçen şu ki stresten olmuyo.Senin bebeğin var zaten,olur Allah'ın izniyle inşallahhhh.
Çookk öpüyorum seniŞeniz

inşallah hepimiz önümüzdeki ay güzel haberler veririz canım inanın ben hep sizin için namazlarımda dua ediyorum adlarınızıda bilmiyorum ama işte asyacan,baeuty,mevzey ve bütün istiyenler için diyorum inşallah kabul olur .öpüyorum hepinizi.:1hug:

asyacan7
17-06-08, 07:06
beauty*
inşallah faydalı our canım.ne diyelim..zaten incir de havuç da çok faydalı.ben de doktorun klomen vereceğini düşünüyorum.sanırım tekrarlıycak tedaviyi.çünkü 3.günüm pazara geldiği için ben 4.gün yani bugün geleyim dedim,doktor direkt 5.gün gel dedi.yarın yine ilaca başla diyecek sanırım.bakalım hayırlısı.inşallah bu son olur da bir an önce bebişime kavuşurum.tabi hepimiz inşallah...biliyo musun,ben geçen sene de haziranda hamile kalıp temmuzda öğrenmiştim.tam bir yıl oldu...vay be..ağlaya sızlaya bir yılı devirmişiz..inşallah bu ay uğurlu gelir de yine kalırım,hepimiz hayırlı haberi bu ay veririz inşallah...bu arada evet prolaktinim düşmüştü,ilacım da bitmişti.yarın ona da bakar sanırım.çünkü ööle demişti.kontrol eder galiba..ya biz senle yazın görüşemiycez mi yoksa:çok üzgünüm:valla çok üzülürüm.sen şuan ilçede misin?sanırım seminer boyunca orda kalırsın,haftasonu dönersin.ya habersiz bırakma beni.kopmayalım sakın.yarın yazışırız yine.doktordan gelince girerim hemen nete.zaten okula seminere geri dönücem doktordan sonra..öpüyorum canım.Allaha emanet ol...:1hug:yerimseniben

Canım benn geldimmmm...Ben ilçedeyim hafta içi,ilçedeki evimin interneti kapatıldı,yazın yokum ya.Ama konyada var.Merak etme.Bi tatile gidersek,görüşemeyiz azıcık o kadar.Ama ben sana özelden tel. veririm, hamile falan kalırsan haber edersin,merak etme irtibatımızı koparmayız canım arekadaşım...Bu yolda beraberiz artık...
Evet doktor ne yapacak merak ediyorum.Umarım her şey yoluna girer artık .
Ben bu ay çok umutlu değilim;dün eşim aradı akşam;bi dolu moral verdi sağolsun::ayy öyle mutlu uyandım ki sabah:bana biraz da onu baba yapamamak stres veriomuş anlaşılan
ya ne diyeceğim sana;bizim bu jinekoloji bölümünün anahtar kelimeleri var ya alt tarafta oradan yumurtlama kelimesine gir ve orada yumurta takip programı indir var;onu mutlaka indir;süper bi şey:eek:k çok öpüyorum
SevgilerŞenizŞenizŞeniz

asyacan7
17-06-08, 08:06
parıl
inşallah hepimiz önümüzdeki ay güzel haberler veririz canım inanın ben hep sizin için namazlarımda dua ediyorum adlarınızıda bilmiyorum ama işte asyacan,baeuty,mevzey ve bütün istiyenler için diyorum inşallah kabul olur .öpüyorum hepinizi.:1hug:
PARILCIM SAOLASIN DUALARIN İÇİN BEN DE ÖZELLİKLE 4 ÜMÜZE Bİ AYRI DUA EDİYORUM ALLAH BİLİO YA.UMARIM SONU HAYIRLI OLUR.BEN İNCİRE DEVAM SEN EDİYON MU?bU ARAD BENİM ADIM İLKNUR CANIM.ASYA'YI KIZIMA KOYACAKTIM AMA KENDİSİ BİRAZ NAZLI :teytey:

asyacan7
18-06-08, 08:06
mevzey
ya bencede boyna bakıypom kimse yok
asyacan senden naber neler yapıosun
ii canım ya nolsun,başbelası seminerler.Ben öğretmenlik yaptığım ilçedeki evimin internetini kapattırdım da o sebeple akşamları yokum nette.Ancak okula geldiğimde işte.Ama hafta sonu evimde olurum.Napayım işte telaşe,koşuşturmaca...
Kocacımdan ayrıyım,onu özledim çok hafta sonunu beklerim.Sen nappıyosun?Şeniz

asyacan7
mevzey
bende ne yapayım 11e kadar okul sonra toplanmaya devam eşin ne işle meşgul hep böyle ayrımı kalcaksınız
Yok canım ben aslen izmirliyim.Konyaya gelin geldim,zaten de burda okudum.eşimle burda tanıştık ve evlendik,eşim esnaf benim.Seneye dönebilirim ama doğu görevi burası ve çok rahat,haftada 3 gün çalışıorum o sebeple pek dönesim yok.Çocuk olunca ücretsiz izin falan,doğu görevim arada kaynasın istiorum.Pek niyetim yok dönmeye.Zaten 1 saat uzaklıkta ama servis yok.Seneye belki günübirlik giderim..
Bu arada belki bende taşınırım önümüzde ki hafta,tabi şshir içi benim kii.
Sen nasılsın?

mevzey
nasıl olayım canım ya çok karmaşık bir dönem eşimi vana atadılar beni diyarbakıra biz diyarbakırı tercih ettik ama benim hemen ilişiğimi kesip orda başlamam lazım eşimin tayinini durdurmak için çalışma belgesi alıcam çünkü 23de özel eğitim semineri var doktorla randevum var gidersem dok mutlaka gelmem lazım kimseyi tanımıyorum 1 hafta ne yapıcam ayrıca yumurtlamayıda kaçırırım yani anlıcan çok karışığız araya sıkıştıkkafamçokkarıştı

asyacan7
mevzey
birde ev bulcaz şirket ayarlıcaz eşim tatil hayallerindeki bu sene bize gene yok tatil gibi hersene haziranda taşınıoz bu 5. olcak allah yardımcın olsun hep şu doğu bizi mahvetti batıda öğretmen kalmadı ben bu arada özel eğitimciyim sen branşcısın galiba
Evet canım ben sosyal bilgiler öğretmeniyim.Sizin işiniz daha zormuş ya benim bulunduğum ilçe zorunlu hizmet bölgesi olamayacak kadar güzel ama yapmışlar işte.Bu durumda kadromu almak istemiyorum.Merkeze geçmek istiorum direk.Yıllkı hizmet puanı 24.bu da bulunmaz fırsat.
Yumurtlama dönemini kaçıracak mısın gerçekten.Rapor falan olmuyo mu?Ben o kısmını anlamadım niye kaçıracaksın?Şeniz

mevzey
18-06-08, 09:06
güle güle canım ben diyarbakırdayken eşim burda olcak ama yıllık iznime çıkarım dio o ramda çalışıo bende dua ediyorum hepimize senden şu tayin ve bebek için dua isteyeceğim ayrıca tüm arkadaşlardan biz malatya istiyoduk orası tıklım tıklım bizi buraya sürdüler yerinde olsam yerleşirim oraya bebek olunca çalıştığın yerin rahatlığı çok önemli inş. gideceğimiz yerde rahat olur çok öpüyorum kib

beauty*
18-06-08, 10:06
kızlar meraba..nabersiniz?valla ben pek ii değilim..dün doktora gidecektim kontrole,belki yine klomen verecekti..ama gidemedim.eşimle ilk defa bu konuda tartıştık çünkü..sabah gitmem gerekiyodu.benimle gelmek istemedi.okulu biraz sorunlu izin verme konusunda,kabul ama beni yalnız bırakması sinir etti.ben de gitmiyorum dedim.çok tepki verince o da anladı hatasını ama randevumdan oldum.çok sinirlendim bi daha gitmiycem dedim..zaten doktorun karşına yatıp muayene olmak yeterince iğrenç.her seferinde kendimi o çatala çıkınca berbat hissediyorum.her ay ilaç kullanan muayene olan benim.o sadece strese girmeyi biliyo olmayınca.biraz da o fedakarlık yapsın dimi?çok kızdım ona anlıycanız.neyse sonra barıştık,affettirdi kendini ama iş işten geçti.dün moralim bozuk olduğu için giremedim nete kızlar..sizleri de merak ediyorum ne var ne yok?neyse zaten ben de doktora gidince daha çok takıyorum kafaya.çünkü bi beklenti doğuyo.ilaç kullandım,doktora gittim acaba bu ay daha mı şanslıyım diyorum.daha çok umut,daha çok hayal kırıklığı...belki böööle olunca daha rahat olurum..nasılsa olmaz psikolojisi yani..of ya..ben yine bunalımdayım.iice karamsarlaştım..çok kötüyüm.tatile gitmek,insanların karşısına çıkmak istemiyorum..eşimin ailesinde hamile var..onu da görmek istemiyorum.bana da soracakalr sürekli,her gören.gelinde bebek yok mu diye...of ya kızlar nerdesiniz..yardım edin.depresyona giriyorum galiba..çok kötüyüm çok...:a015:

mevzey
18-06-08, 12:06
beauty canım ya karamsar olma lütfen kendini rahatlatma yolları bul mesela çok güzel bir kitap al veya yeni filmler seyret bunlar beni baya oyalıo eşin bence çok yanlış davranmış bende iğne sonrası ilişki öncesi eşimle tartışmıştım ben o kadar gittim çatala çıktım durdum senin bugün yaptığına bak deyip çok ciddi küstüm 1 gün konuşmadım eşim ilk defe barışmak için çiçek aldı normalde alırdı hep allah var birkere yalnız bırakmadı ilk önce onun testini yaptırdık başta sıkıldı ama geçende dio gerekiosa yapalım gene ben alıştım dio utanarak erkekleri anlamak zor neye ne zaman ne tepki vercekleri belli olmuo gurur meselesi yapıolar bu durumları bende tatile çıkmak istemiom bir yandan çünkü annemi sıkıştırıyolar yokmu bişey die kaynanamgil konusunda rahatım kadın boyna dua ediyo ölmeden göreyim die başka konu açan yok ama eltilerim sorar onlarıda sevmiorum daha doğrusu 1 kere gördüm cesaret edipte soramazlar die düşünüyorum bu konudada eşime güveniom beni asla zor durumda bırakmalarına izin vermez canım bebek konusunu düşünmemenin yanında başka stres yapıcı konulardanda uzak dur eşinle tartışmaya girme gül geç bak hayat nasıl kolaylaşıo. Eşim geçende yere bişey döktü korkarak bana baktı yeremi döküldü dedim zaten yıkanıcaktı deyince a bizim hatuna bişiler olmuş ne olduysa ii olmuş dedi . benim sana nasihat vermem haddime değil ama nacizane kendime uyguladıklarım seninde denemende fayda var kib. çok öptüma.s.

asyacan7
19-06-08, 08:06
beauty*
kızlar meraba..nabersiniz?valla ben pek ii değilim..dün doktora gidecektim kontrole,belki yine klomen verecekti..ama gidemedim.eşimle ilk defa bu konuda tartıştık çünkü..sabah gitmem gerekiyodu.benimle gelmek istemedi.okulu biraz sorunlu izin verme konusunda,kabul ama beni yalnız bırakması sinir etti.ben de gitmiyorum dedim.çok tepki verince o da anladı hatasını ama randevumdan oldum.çok sinirlendim bi daha gitmiycem dedim..zaten doktorun karşına yatıp muayene olmak yeterince iğrenç.her seferinde kendimi o çatala çıkınca berbat hissediyorum.her ay ilaç kullanan muayene olan benim.o sadece strese girmeyi biliyo olmayınca.biraz da o fedakarlık yapsın dimi?çok kızdım ona anlıycanız.neyse sonra barıştık,affettirdi kendini ama iş işten geçti.dün moralim bozuk olduğu için giremedim nete kızlar..sizleri de merak ediyorum ne var ne yok?neyse zaten ben de doktora gidince daha çok takıyorum kafaya.çünkü bi beklenti doğuyo.ilaç kullandım,doktora gittim acaba bu ay daha mı şanslıyım diyorum.daha çok umut,daha çok hayal kırıklığı...belki böööle olunca daha rahat olurum..nasılsa olmaz psikolojisi yani..of ya..ben yine bunalımdayım.iice karamsarlaştım..çok kötüyüm.tatile gitmek,insanların karşısına çıkmak istemiyorum..eşimin ailesinde hamile var..onu da görmek istemiyorum.bana da soracakalr sürekli,her gören.gelinde bebek yok mu diye...of ya kızlar nerdesiniz..yardım edin.depresyona giriyorum galiba..çok kötüyüm çok...:a015:
Beauty canım bunları kafana takma ne olur.Ben daha hiç eşimle gitmedim doktora,hep yalnız gittim.O gelince daha stres oluyo ben de.İnan bana yalnız gidince daha ii oluyo.Bizler diğer kadınlardan daha güçlüyüz canım benim,bunu aklından çıkarma...Eşinin seni sevdiğinden eminim,seni birazda akrabaların yanına gitme telaşesi sarsmış bence,ya bırak boşver,hayat bizler için..
Hem ara ver bakalım,bana katıl sen de.Ayy canım inanırmısın tedaviye ara verdim ya süper oldu.Kendimi unutmuşum ben ya ,amaaaannnn koyver gitsin.
Ben öle pek bilmem ama bu konuları,bildiğim bu dünyanın gerçekten boş olduğu...
Elbette ki isteklerimiz ve özentilerimiz var fakat,bunların bi sınav olduğu aşikar..Allah'ın işine akıl ermez.Bunun sebebini öğreneceğiz bi zaman illa ki ve çok şaşıracağız belkide.Bu sebeple her üzüntü ve isyan Allah'ı öfkelendiriyo olabilir.Biz ne olursa olsun kendimiz için deil onun için yaşamalıyız,anladın mı?
Şimdi düşünme bunları ve sakın üzülme.

asutay
19-06-08, 17:06
asyacan7
Asutaycığım eşinden ayrı olman şansızlık.Bende 3 gün ayrıyım tabi daha rahat sana göre,bizimde ilişki günleri hep hafta içine denk gelio,sevk ala ala bi hal oldum,müdüre anlatamıyosunda kaç kez sorun yaşadım.Ben aşılama olacağım bu ay sanırım,seneye okul açılana kadar inşallah hamile kalabilirim yoksa işimden olacağım.Allah yardımcımız olsun arkadaşım.
Bu ay çok ümitliydim,bırak beklemeyi adetim erkenden geldi,tabi ben dumurrr.Allahım sesimizi ne zaman duyar ki?:1rolleyes:
canımn merhaba
bende dr sevkle geldim ankaraya müdür dediki karne vermeye gal,mesafe 17 saat.gitmedim.aramadım.gidince bi gıcıklık yapar soruşturma açar diye bekliyorum ama elimde hacettepedeki tahliller falan var
bugün adet olmam gerekiyordu olmadı test yaptırdım negatif.hafiften sol bacağım ağrıyor sanırım yarın gelecek.
iki gün önce ,4 yıl infertilite yaşayan bir arkadaşımın gebe olduğunu ve bulantı nedeniyle 2 aydır hastanede yattığını öğrendim.kız 46 killoya düşmüş..sevinçten ağladım onu görünce ama bir yandanda kıyamadım arkadaşıma çok üzüldüm o haline.makine ile besleniyor.Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin.ara ara girebiliyorum nete ama toptan alıyorum haberlerinizi.
kendinize iyi bakın öncelikle.umarım güzel haberlerle buluşuruz.

mevzey
19-06-08, 18:06
merhaba asutay sen sevklisin müdür bişi açamaz merak etme neden ank gittin yakında yokmuydu hastane bende hacettepeye gitmiştim pek memnun kalmamıştım intörler bakıodu bide 3ay randevu beklemiştim bekarken ankaradayken neyse inş. en yakın zamanda bebişlerimize kavuşmal dileğiyle

beauty*
20-06-08, 07:06
parıl
canım baeuty nerelerdesin nasılsın aman ha deprosyon felan deme bende fenayım ama aklıma getirmek istemiyorum.Sende sıkma canını canım öptümŞeniz
canım meraba.inan sıkıntıdan kendimi dışarıya atıyorum sürekli.o yüzden çoğu zaman giremedim nete..tabi bakıyorum sürekli sizden haber var mı diye ama kendim oturup yazamadım.canım,gerçekten depresyonluk oldum ama toplamaya çalışıyorum.eşimin işleri yoğun bu aralar..onunla da çok rahat görüşemeyince arkadaşlarımla buluşup çarşı pazar dolaşıyorum senin gibi ben de.kardeşim geldi demişsin gözün aydın tatlım..sen de güçlü ol lütfen.ben sizlerle ayaktayım.sizden gelen bi mesj yetiyo mutlu olmama...inşallah güzel haberlerle buluşmak dileğiyle canım..Şeniz

beauty*
asyacan7
Beauty canım bunları kafana takma ne olur.Ben daha hiç eşimle gitmedim doktora,hep yalnız gittim.O gelince daha stres oluyo ben de.İnan bana yalnız gidince daha ii oluyo.Bizler diğer kadınlardan daha güçlüyüz canım benim,bunu aklından çıkarma...Eşinin seni sevdiğinden eminim,seni birazda akrabaların yanına gitme telaşesi sarsmış bence,ya bırak boşver,hayat bizler için..
Hem ara ver bakalım,bana katıl sen de.Ayy canım inanırmısın tedaviye ara verdim ya süper oldu.Kendimi unutmuşum ben ya ,amaaaannnn koyver gitsin.
Ben öle pek bilmem ama bu konuları,bildiğim bu dünyanın gerçekten boş olduğu...
Elbette ki isteklerimiz ve özentilerimiz var fakat,bunların bi sınav olduğu aşikar..Allah'ın işine akıl ermez.Bunun sebebini öğreneceğiz bi zaman illa ki ve çok şaşıracağız belkide.Bu sebeple her üzüntü ve isyan Allah'ı öfkelendiriyo olabilir.Biz ne olursa olsun kendimiz için deil onun için yaşamalıyız,anladın mı?
Şimdi düşünme bunları ve sakın üzülme.
canım sağol yazdıkların için.bana gerçekten çok destek oluyosun.inan kafaya takmamak için sürekli geziyorum.arkadaşlarım nereye gidelim dese ben ordayım.bööle daha iii.valla ben de bıraktım senin gibi kader arkadaşım.belki bööle bizim için daha iii olur ne dersin canım.sana katıldım canım.gazamız mübarek olsunyerimsenibendoğru sööölüyosun bu bizim sınavımız.inşallah çabuk, hayırlı biter bu sınav ve yüzümüzün akıyla çıkarız bu işten.Allah kaldıramıycamız yük vermesin inşallah.desteğin,güzel sözlerin için sonsuz teşekkürler öpüyorum çok, artık buralardayım.sizden haber var mı diye sık sık bakıyorum..:1hug:Şenizyerimseniben:KK46:

asyacan7
Öncelik le parılcım,yok öle bunalım falan,psikoloji ve vücudumuzu sağlam tutmalıyız,ye iç keyfine bak tatlım....

Asutaycım haklısın arkadaşım Allah hayırlısını versin,nasıl mutlu olacaksak öyle olsun,müdürüne açık açık anlattın mı tedavi gördüğünü sen?Umarım bişey olmaz,millette vicdan sorunu var zaten ama herşeye rağmen savaşmak,mücadele etmek çookk güzel bu yolda...

Veee beauty canım,kaderdaşım demişsin:)) Bu yolda hepimiz için mutlu sonla bitsin inşallah bu şey,adını ne koymalı bilmiorum bu yaşadığımızın ama....Bu ay ara vermek inan ii gelecek,beklenti içinde olmamak,hayatımızı itiverdik bi anda kenara,ama unuttuğumuz aslolan biziz,biz kendimizi kaybedersek,kuzular nasıl gelsin anneciklerine...O da olacak inşallah ama bu aralar değil,o sebeple çıkaralım aklımızdan..
Ben de bugün kocişin yanına dönüyorum öğlen,akşam sürekli nette olacağım,görüşürüz bol bol.

Hepinizi çooookkk öpüyorummm..

asutay
20-06-08, 08:06
arkadaşlarım günaydın.ben gürgan cliniğe geldim doğuda küçük bir ilde görev yapıyoruz.
orada müdürler biraz yanlış anlamaya meyilli,oysa ki çok başarılı bir sınıfım var ve hiç birşey demeye hakkı yok.bütün yıl derece için çabaladık,Anne annemin cenazesine gidemedim bursluluk sınavına hazırlanıyorlar diye... 1 hafta önce geldim diye tehdit etti ama neyse herşey olacağına varıyor.. timurbeye özelde muayene olup tahlilleri hacettepede veriyorum.tahliller hatalı olmazsa sorun çıkmaz inşallah.güzel günlerde mutlu haberlerle görüşmek dileğiyle

zuzu79
merhaba arkadaşlar
demin dr dan geldim
geçen ay dr gittim ilk olarak 6 ay dan beri bebek bekliyoruz diye oco görüntüsü var dedi
progesteron test sonucumda yumurtlamadığımı gösteriyor
dr um hala 34 ay daha bekliyelim ilaç yazmıycam dedi yaaa
belki bu ay içinde yumurtlarsın dedi
sizce ilaç kullanıp zaman kaybetmemek daha iyi olmazmı yaa ben böyle düşünüyorumda

zuzu79
3 4 ay bekliyelim dedi ya allah korusun 34 yazmışım:)

asutay
asyacan7
Asutaycım sen tedavinin hangi aşamasındaydın ve neyin vardı?
canım geçen adetimden sonra klome n kullandım günde 3 kez 5 gün.ancak eşim olmadığı için çatlatma iğnesi falan olmadım,çikolata kistim de var daha önce bebeğim gelişmedi ve düştü.bir daha da gebe kalamadım. şimdi timur gürgan tahliller verdi onları bekliyorum,adetin 3-5.günleri arası kontrole gidicem.normalde 18-20 arası olurdum.daha bişey yok.yumurtlama günüm kaydıysa ya da klomen geciktirdiyse bir iki güne olurum.ondan sonra tedavi için bir yol belirlenecek.
klomen adet geciktirir mi? dün gebelik testi negatif çıktı.iştahım yok hafif bulantm ve zzaman zaman kasıklarımda da sızı var. hayırlısı.
inşallah doğal yolla olur :KK46:
bugün çok heyecanlıyım.karnımın şişliği indi,göğüslerimdeki de psikolojik daha önce de belirtiler yaşadığım için yine öylemi diye düşünüyorum

beauty*
20-06-08, 10:06
asyacan7
Öncelik le parılcım,yok öle bunalım falan,psikoloji ve vücudumuzu sağlam tutmalıyız,ye iç keyfine bak tatlım....

Asutaycım haklısın arkadaşım Allah hayırlısını versin,nasıl mutlu olacaksak öyle olsun,müdürüne açık açık anlattın mı tedavi gördüğünü sen?Umarım bişey olmaz,millette vicdan sorunu var zaten ama herşeye rağmen savaşmak,mücadele etmek çookk güzel bu yolda...

Veee beauty canım,kaderdaşım demişsin:)) Bu yolda hepimiz için mutlu sonla bitsin inşallah bu şey,adını ne koymalı bilmiorum bu yaşadığımızın ama....Bu ay ara vermek inan ii gelecek,beklenti içinde olmamak,hayatımızı itiverdik bi anda kenara,ama unuttuğumuz aslolan biziz,biz kendimizi kaybedersek,kuzular nasıl gelsin anneciklerine...O da olacak inşallah ama bu aralar değil,o sebeple çıkaralım aklımızdan..
Ben de bugün kocişin yanına dönüyorum öğlen,akşam sürekli nette olacağım,görüşürüz bol bol.

meraba canım..dualarımız kabul olur inşallah..inşallah dediğin gibi mutlu sona erenlerden oluruz.az önce ana sayfada biri hamile olduğunu müjdelemiş o kadar duygulandım ve özendim ki..Allah tamamına erdirir inşallah o arkadaşı da..darısı başımıza inşallah.hepimiz için hayal kurdum,birbirimize haber verdiğimizi mutlu mutlu filan..inşallah yakın zamanda gerçek olur düşlerimiz...doğru söölüyosun.kafamız o kadar meşgulmüş bu konuyla ki herşeyi unutmuşuz.valla gönlümüzce gezip tozalım eşlerimizle mutlu olalım inşallah..beynimiz psikolojimiz rahat olursa güzellikler bizim olur inanıyorum buna..hadi dön bakalım kocişine..akşam görüşürüz tatlım inşallah...öpüyorum kocaman iii ki varsın..Allaha emanet ol...Şeniz:1hug:yerimsenibena.s.:KK46::teselli:

parıl
20-06-08, 17:06
asyacan7

haklısın canım bunalım felan yok ama insanın elinde olmuyomuş bunu anladım.Şimdi iyiyim yeni bir tedavi süreci başladı bakalım belki bunda tutar :dance:
Bu aydan sonra bende tedviye ara vermeyi düşünüyorum.Ama aklıma takılan bişey var tedavi aralıksız tekrarlandıkca yumurtalıklar daha verimli oluyormuş sanırım işte bundan sebep belki devam da ederim tabi kendimde o gücü hissedersem.Hepinizi çok öpüyorum.Şeniza.s.

asyacan7
20-06-08, 20:06
beauty*
meraba canım..dualarımız kabul olur inşallah..inşallah dediğin gibi mutlu sona erenlerden oluruz.az önce ana sayfada biri hamile olduğunu müjdelemiş o kadar duygulandım ve özendim ki..Allah tamamına erdirir inşallah o arkadaşı da..darısı başımıza inşallah.hepimiz için hayal kurdum,birbirimize haber verdiğimizi mutlu mutlu filan..inşallah yakın zamanda gerçek olur düşlerimiz...doğru söölüyosun.kafamız o kadar meşgulmüş bu konuyla ki herşeyi unutmuşuz.valla gönlümüzce gezip tozalım eşlerimizle mutlu olalım inşallah..beynimiz psikolojimiz rahat olursa güzellikler bizim olur inanıyorum buna..hadi dön bakalım kocişine..akşam görüşürüz tatlım inşallah...öpüyorum kocaman iii ki varsın..Allaha emanet ol...Şeniz:1hug:yerimsenibena.s.:KK46::teselli:
Canım ya geldim ben ama dükkanımızın interneti sorunlu,kablosuzdan girebildim ancak..İnşallah herşey çoook güzel olacak canım.bu ayı bari rahat geçirelim,canımız sıkılmadan...
öbür aya başlarız artık tedaviye kısmetse...gerçi ben evimi değiştiriyorum,çooook güzell bi ev buldum harika oraya taşıyacağım eviii.
yine görüşürüz,kendine ii bak.çoookk öpüyorum.
Bu arada seni ii gördüm,çok sevindim.güçlü ol arkadaşım,hepsi geçecek..Şeniz

beauty*
21-06-08, 09:06
asyacan7
Canım ya geldim ben ama dükkanımızın interneti sorunlu,kablosuzdan girebildim ancak..İnşallah herşey çoook güzel olacak canım.bu ayı bari rahat geçirelim,canımız sıkılmadan...
öbür aya başlarız artık tedaviye kısmetse...gerçi ben evimi değiştiriyorum,çooook güzell bi ev buldum harika oraya taşıyacağım eviii.
yine görüşürüz,kendine ii bak.çoookk öpüyorum.
Bu arada seni ii gördüm,çok sevindim.güçlü ol arkadaşım,hepsi geçecek..Şeniz
canım slm.dün ben hiç giremedim akşam.malum maç vardı.eşim seyretmeden duramadı,arkadaşlar çağırdı oradaydık.2 gibi geldik gece.görüşürüz dedim ama giremedim nete,kusura bakma.ziyaretçi mesajını aldım.canım,sağol.yalnız oradan tel filan veriliyo mu?öyleyse iiii.ben bilmiyorum da...bu ayı rahat geçirelim dedik ama ben yine de inceden inceden umutlanmaya,zaman zaman karamsarlaşmaya,heyecanlanmaya başladım bile...inşallah prolaktinimi yükseltmem bu ay.biliyosun dr'a gitmedim ölçtürmeye..evet bence de öbür ay başlayalım yeni tedavi dönemimize.bizim de dinlenmeye biraz nefes almaya ihtiyacımız varmış canım ya..yeni evin hayırlı olsun canım.Allah içinde mutlu mesut yaşamayı nasip etsin inşallah.ve tabi umarım yeni evinde hamile olduğunu öğrenirsin inşallah..ben geçen yıl yeni evime taşındığım ay hamiş olmuştum.inşallah sana da uğurlu ve hayırlı olur yeni ortamın.güçlü olmalıyım,güçlü olmalıyız...başka şansımız var mı...evet canım sağlam durmaya çalışıyorum inşallah bööle devam ederiz,yitirmeyiz gücümüzü ve sabrımızı..amin..öptüm kooocccamaaaan...:1hug::1rolleyes:yerimsenibenŞeniz

beauty*
zuzu79
merhaba arkadaşlar
demin dr dan geldim
geçen ay dr gittim ilk olarak 6 ay dan beri bebek bekliyoruz diye oco görüntüsü var dedi
progesteron test sonucumda yumurtlamadığımı gösteriyor
dr um hala 34 ay daha bekliyelim ilaç yazmıycam dedi yaaa
belki bu ay içinde yumurtlarsın dedi
sizce ilaç kullanıp zaman kaybetmemek daha iyi olmazmı yaa ben böyle düşünüyorumda
merhaba canım.hakkında hayırlısı olsun.bence şimdilik dr'unu dinle.çünkü ben de 5 aydır hamile kalamıyorum.ilk ay gittiğim dr'un tavsiyesine uymayıp acele ettim,1 ay boşa gidecek dedim ama 5 ay boşa gitti.belki 3-4 ay fazla gibi haklısın ama bunu dr'unla konuş ve mantıklı bi cevap iste.ve hamişliği ne kadar çok istediğini anlat yeniden.bence gelecek ay dr'unu ikna et.bu ay belki cidden kendilğinden olur hiç bi şeye gerek kalmaz inşallah.öpüyorum canım.benim fikrim bu...hayırlı haberlerle dön inşallah...:1hug::teselli:

beauty*
parıl
sağol beautycim inan bende aynı senin gibiyim Allah,tan kardeşim yanımda onunla zaman nasıl geçiyor anlamıyorumsırnaşık şey.Tekrar gün saymalar başlayacak şimdiden içim sıkıldı ama bu sefer hayal kurmak yok en azında adet tarihi geçene kadar.:teytey:
canım meraba.gerçekten kardeşinin yanında olması büyük nimet.iii değerlendir vakitlerini.sakın bebekten filan bahsetmeyin.unut onu..evet maalesef gün saymalar istemesek de başlıycak amadediğin gibi hayal kurmuycaz ve adet olmadan tasalara başlamıycaz.mesela ben 3-4 aydır adet olmadan 2-3 gün önce kan testi yaptırıp bunalıma giriyodum.artık karar aldım bunu da yapmıycam.çünkü kafamı dağıtıp düşünmemek istiyorum bu konuyu.ah tamamen de bi unutsak...neyse canım düşünmek,strese girmek şimdiden yok.karar alalım umutlanmak,stres,gün saymak yok...söz mü?biliyorum zor ama..yerimseniben:1hug:başarıcaz inşallah...öpüyorum canım..kendine iii bak...iii gezmeler kardeşinle...a.s.

asyacan7
21-06-08, 14:06
beauty*
canım ben de burdayım ama seni kaçırdım yine sanırım..naber neler yapıyosun bakalım,kocişinin yanında mısın canım arkadaşım?yerimseniben:dance:
evet canim kocisle dukkandayiz,ben de arada bakiyorum var misiniz diye?Az once uzun zamandir gormedigim bi arkadasim geldi ve hamileeeeee...3 aylik.cildiracak gibi luyorum ya ne olacak bole?zoorr cokk zorrr.allahh sabir versin diyorum bize'hep de denk mi gelir ya?
tv acarim hamile kadinlar,sokaga cikarim hamileler,arkadaslarim hep hamile....
Allah'im ne zor bu imtihan yaa????
Ama dik durmak gerek degil mi???:çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlama

parıl
21-06-08, 16:06
arkadaşlar nerelerdesiniz bende geldim nasılsınız bakalım.Asyacancığım üzülmek yok yola devam
inşallah bizimkide olacak en yakın zamanda.seninde dediğin gibi bu bir imtihan hemde çok zor
Allah bize dayanma gücü versin.

asyacan7
22-06-08, 20:06
mevzey
Bugün 27ye bastım kızlar yaaaaaaaaa ben çok yaşlandım ne zaman olcak bu bebiş ya Kötü KazenAyrıca annemler unuttular ilk defa doğum günümü:eek:klava:
İi ki doğdun arkadaşımmmmm,inşalla 27 de hamile kalır hatta ve hatta kucağına alırsın bebeğini..Tüm kalbimle diliyorum,ve asutaycığım arkadaşım umarım bebeğin seninledir!!!

Ne zaman adet tarihin,gün mü sayıyosun yoksa.
Hepinize sevgilerrrr..:teytey:

beauty*
23-06-08, 07:06
mevzey
Bugün 27ye bastım kızlar yaaaaaaaaa ben çok yaşlandım ne zaman olcak bu bebiş ya Kötü KazenAyrıca annemler unuttular ilk defa doğum günümü:eek:klava:
yeni yaşın hayırlı olsun tatlım.inşallah güzel bekliyordur seni..ben de 26yım nolmuş.ne yaşlanması canım...biz daha genciz..ama inşallah bu ay hamile kalırız hepimiz de kurtuluruz yaştan da,elalem ne der sorularından da....:1hug:

beauty*
23-06-08, 07:06
asutay
bu arada bana dua edin inş hamişimdir
aaaa hala ümidi olan bi arkadaşımız varmış.canım daha önce niye söölemedin.hadi hayırlısı.çok sevindim en azından beklentin var...dua edicem senin için.ama sonucu alır almaz haber ver bize olur mu?Allaha emanet ol tatlım....Şeniz:sm_cool:a.s.

mevzey
23-06-08, 08:06
kıslaar herkese çok teşekkür ederim ii dilekleri için asutay inş. hamişsindir inş. hepimiz hamiş oluruz annemler hala aramadılar çok kızzdım walla bugün dok gidicem dua edin inş. yumurtalarım büyümüştür ya bende ikiz istiyom artık yaşlandık nede:1shok: olsa aradan çıksın değilmikafamçokkarıştı

asutay
23-06-08, 12:06
merhaba arkadaşlar hepinize teşekkür ederim,idrarda negatif çıktı,kan sonucumu bekliyorum,pek te iyi değilim. bugün kan ve idrar sonuçlarımı aldım.progesteron 20,7 çıkmış.hastane referanslarına göre 1.trimester 2,8-147,3.şimdi ne düşüneceğim bilmiyorum.bu testleri adetin 21.günü yaptırmıştım.ama bu ay normal yumurtlama günlerimde eşimle ayrıydık,görüşemedik.acaba klomen önce ya da sonraya kaydırmış olabilir mi?midemin bulantısı idrar tahlilinden sonra neredeyse geçti.hayatımda ilk kez adetim gecikti hep erken olur aklım allak bullak.akşam 7 gibi kan sonucu belli olacak.üfff yıldönümümüzde eşim annesinde kalıyor özlemiş,bende annemde bunlarla boğuşuyorum.kadere bak,Allah beterinden saklasın

parıl
23-06-08, 13:06
Kızlar merhaba nasılsınız gezmekten fırsat bulup giremedim.
Asutaycığım inşallah güzel haberler verirsin bize.Buarada mevzeyciğim doğum gününü kutluyorum Allah nice hayırlı yaşlara ermeni nasip eder inşallah tabii eteklerinden çekiştiren bebişlerinle beraber.
Asyacan, beauty neler yapıyosunuz tedavi ne durumda.Benim perşembe kontrolüm var umarım yumurtalrım büyümüştür.Öptüm hepiniz canlarım.

asutay
23-06-08, 15:06
kızlar kan da negatif

nesemese
23-06-08, 16:06
Hayırlısı olsun asutaycım, sakın üzülme. Bu ay ben de çok üzüldüm ama yeni bir ayda tedaviye yeniden başaldım. Sakın pes etme güzelim.