Ovitrelle-Klomen tedavisi görenlerin paylaşım alanı...

mevzey
11-06-08, 11:06
ya beauty bence günün geçsin o zaman yap garanti olsun aman boşver olmuşsa olmuştur kendini germe diyip rahatla inş. vardır kızlar ben bişi sorucam ya adet olmadıım yaf ne yapıcam gel diyom gelmioÇok üzgünüm çoook artık ümitlenme bebişinde yok psikolojik hamilelikmi yaşıom acaba göğüs uçlarım hala acıo ve karamış durumda acaba kötü bir hastalığamı yakalandım bu şikayetler ne durumlarda olur biliyonuzmu dok gitmicem bıktım artık olurum inş. o zaman giderim

beauty*
asyacan7
Yarın git artık şu testi yaptırmaya?için rahat etsin vallahi seni çok merak ediyorum bi deparıl var umarım ikniz de müjde verirsiniz.
aaaa meraba canım.sonunda nette karşılaştık.naber.git diyosun yani öyle mi.inşallah hayırlısı.napıyosun nerdesin.kendine iii bak öpüyorum tatlım:1hug:

beauty*
mevzey
ya beauty bence günün geçsin o zaman yap garanti olsun aman boşver olmuşsa olmuştur kendini germe diyip rahatla inş. vardır kızlar ben bişi sorucam ya adet olmadıım yaf ne yapıcam gel diyom gelmioÇok üzgünüm çoook artık ümitlenme bebişinde yok psikolojik hamilelikmi yaşıom acaba göğüs uçlarım hala acıo ve karamış durumda acaba kötü bir hastalığamı yakalandım bu şikayetler ne durumlarda olur biliyonuzmu dok gitmicem bıktım artık olurum inş. o zaman giderim
canım meraba sen de burdaymışsın.iii ya karşılaştık valla.ya ööle mi yapiii dersin.öf ya.aklım karışık.ya sen dr'a gidip bikaç gün sonra yeniden yaptırsana tahlil.belki geç döllenmiştir yumurtan.olamaz mı.bence dene tekrar.belki de hamişsindir.geç belli olur.inşşşşalllah öledir canım.hadi hayırlısı...:1hug:

asyacan7
beauty*
aaaa meraba canım.sonunda nette karşılaştık.naber.git diyosun yani öyle mi.inşallah hayırlısı.napıyosun nerdesin.kendine iii bak öpüyorum tatlım:1hug:
Arkadaşım bence stres yapma yarında git yaptır kan testini.Düşün düşün nereye kadar?Ben hasta olmasaydım yarın gidecektik ama ben su koyverdim...Sen git yaptır neyse çıksın ortaya belki de....
İi ya da kötü sonuç belli olsun ve hemen haber et,ben dua edeceğim bol bol.Eşin konusunda da i yaptrsanız aslında.Ya onda da bi sorun varsa??

asyacan7
mevzey
Mevzeycim,arkadaşım bence doktorunu ara ve stres yapma lütfen.Ben dün bi ağladım bi ağladım ki sorma hasta oldum diye.Ama ii olmak için bak bitti geçti.Stres bizi mahvedio bence.
sen de bi test daha yaptır,sonra yine yoksa adet söktürücü iste doktorundan..

beauty*
asyacan7
Arkadaşım bence stres yapma yarında git yaptır kan testini.Düşün düşün nereye kadar?Ben hasta olmasaydım yarın gidecektik ama ben su koyverdim...Sen git yaptır neyse çıksın ortaya belki de....
İi ya da kötü sonuç belli olsun ve hemen haber et,ben dua edeceğim bol bol.Eşin konusunda da i yaptrsanız aslında.Ya onda da bi sorun varsa??
canım evet ya beraber aynı anda gidecektik.elimizde değil ki.hepimiz için hayırlısı bakalım.belki ben de boşuna bekliyorumdur.yine fos çıkarsa napıcam hiç bilmiyorum.kötü düşünmemeye çalışıyorum ama...inşallah öğrenir öğrenmez hemen yazarım.valla ben de korkuyorum eşimde sorun çıkarsa diye.eşimin içkisi sigarası hiç bişeyi yok.gayet sağlıklıdır ama ya kötü bi durum varsa.böyle konuştuğumu duysa çok üzülür inan.bilmiyorum.o yüzden daha çok istiyorum bu ay hamile kalmış olmayı.inşallah rabbim başka bişey gerek bırakmaz da kurtuluruz bu sıkıntıdan.hepimize dua ediyorum ben de canım.sen de dualarını gönder.inşallah yarın haberi veririm hayırlısıyla....çok korkuyorum...:a015:

asyacan7
beauty*
canım evet ya beraber aynı anda gidecektik.elimizde değil ki.hepimiz için hayırlısı bakalım.belki ben de boşuna bekliyorumdur.yine fos çıkarsa napıcam hiç bilmiyorum.kötü düşünmemeye çalışıyorum ama...inşallah öğrenir öğrenmez hemen yazarım.valla ben de korkuyorum eşimde sorun çıkarsa diye.eşimin içkisi sigarası hiç bişeyi yok.gayet sağlıklıdır ama ya kötü bi durum varsa.böyle konuştuğumu duysa çok üzülür inan.bilmiyorum.o yüzden daha çok istiyorum bu ay hamile kalmış olmayı.inşallah rabbim başka bişey gerek bırakmaz da kurtuluruz bu sıkıntıdan.hepimize dua ediyorum ben de canım.sen de dualarını gönder.inşallah yarın haberi veririm hayırlısıyla....çok korkuyorum...:a015:
Hiç korkma arkadaşım,umarım eşinde de bi sorun yoktur,ama test şart bunun altından girip üstünden çıkıp bi şekilde halletmelisin.Keşke aynı şehirde olsaydık,yüzyüze konuşur dertleşirdik.
Umarım hayırlı ve ii sonuçlarla dönersin yarın,ben inanıyorum.Ama olurda aksi bi durum olursa ne olur güçlü ol,ben hala dokunsan ağlayacak durumdayım,arkadaşlarımın yanından kaçıorum herkes seneye planlarının arasında çocuk anlatıo öğretmenler odasında ben müdür odasına kapadım kendimi,işte internet falan...

Lütfen güçlü ol tamam mı?Şu sana yolladığım hamilelik belirtileri var mı?

beauty*
asyacan7
Hiç korkma arkadaşım,umarım eşinde de bi sorun yoktur,ama test şart bunun altından girip üstünden çıkıp bi şekilde halletmelisin.Keşke aynı şehirde olsaydık,yüzyüze konuşur dertleşirdik.
Umarım hayırlı ve ii sonuçlarla dönersin yarın,ben inanıyorum.Ama olurda aksi bi durum olursa ne olur güçlü ol,ben hala dokunsan ağlayacak durumdayım,arkadaşlarımın yanından kaçıorum herkes seneye planlarının arasında çocuk anlatıo öğretmenler odasında ben müdür odasına kapadım kendimi,işte internet falan...

Lütfen güçlü ol tamam mı?Şu sana yolladığım hamilelik belirtileri var mı?
canım inşallah başarırım güçlü olmayı.valla aynı şehirde olsaydık keşke gerçekten.benim de oturup dertleşmeye çok ihtiyacım var.hamilelik belirtisi yok hayatım.bazen kasıklarıma ağrı giriyo hastalanıcam diyorum.ama demiştim ya tek tesellim henüz akıntımın devam ediyor olması.çünkü adete yakın kesilr benim akıntım.tek ümidi o veriyo.hayırlısı napabilirim ki olan olmuştur çoktan yoksa da elimizden gelmiyo işte.tek derdim insanların bizim elimizdeymiş gibi hamile kalmak alaycı alaycı konuşmaları..neyse aşarız inşallah bunları da bi gün..desteğin için çok sağol canım....:1hug:inşallah umduğun gibi çıkar...:1hug::a015:

asyacan7
beauty*
canım inşallah başarırım güçlü olmayı.valla aynı şehirde olsaydık keşke gerçekten.benim de oturup dertleşmeye çok ihtiyacım var.hamilelik belirtisi yok hayatım.bazen kasıklarıma ağrı giriyo hastalanıcam diyorum.ama demiştim ya tek tesellim henüz akıntımın devam ediyor olması.çünkü adete yakın kesilr benim akıntım.tek ümidi o veriyo.hayırlısı napabilirim ki olan olmuştur çoktan yoksa da elimizden gelmiyo işte.tek derdim insanların bizim elimizdeymiş gibi hamile kalmak alaycı alaycı konuşmaları..neyse aşarız inşallah bunları da bi gün..desteğin için çok sağol canım....:1hug:inşallah umduğun gibi çıkar...:1hug::a015:

Dün Tolstoy'un Hayatın Anlamı adlı kitabını buldum tesadüfen evde,Allah karşıma çıkardı sanırım ben üzülmeyeyim diye,bulursan oku.Öyle güzel yazmış ki,inan hayat kaynağı şu aralar o kitap.Sevgi nerde Allah orda diye bi hikayesi var tam bizlik.Bazen Allah'ın işine akıl ermez,heleki bizim aklımız hiç ermez.Ya deliriyorum ya da gerçekten Allah yanımızda herzaman bunu açıkça görebiliyorum.Deli de istersen ama ya da tesadüf Allah çoookkk yakından takip edio bizi ve artık biliorum ki biz üzülünce bize kızıo.Bazen verdiği mesajları alamıyoruz ki böyle açık açık verio mesajlarını.O yüzden ezbere ümitlenmek yerine gerçekten şükretmeli ve sıramızı beklemeliyiz en güçlüsünden..Şeniz
Hadi kal sağlıcakla arkadaşım.

parıl
kızlar ben geldim yine.O kadar sinirlerim bozukki herşeye hemen parlıyorum buda bende bir adet öncesi sendromudur yani büyük ihtimalle bu ayda olmadı:çok üzgünüm:.beauty ne düşünüyosun test yaptıracakmısın.Bide şu adet günlerini nasıl hesapladın geçen ay gelen tarihimi en son gün olarak alıyorsun.:uhm:

beauty*
11-06-08, 12:06
parıl
kızlar ben geldim yine.O kadar sinirlerim bozukki herşeye hemen parlıyorum buda bende bir adet öncesi sendromudur yani büyük ihtimalle bu ayda olmadı:çok üzgünüm:.beauty ne düşünüyosun test yaptıracakmısın.Bide şu adet günlerini nasıl hesapladın geçen ay gelen tarihimi en son gün olarak alıyorsun.:uhm:
canım meraba.sakin olmaya çalış.hakkımızda hayırlısı.ben de adet olcakmışım gibi hissediyorum.yarın testi yaptırıcam hiç olmazsa adetim gecikirse boşa umutlanmam.boşa umutlanmak daha kötü oluyo.enayi gibi hissediyorum o zaman.canım ben normalde kağan kocatepenin sitesindeki yumurtlama günü hesaplayıcısını kullanıyorum.hemen hemen her sitede aynı hesaplayıcı var zaten.ilk gebeliğim o şekilde tutmuştu.ama ben bu ay klomen ve ovitrelle kullandım ve iğneyi vurulmamın ertesi günü 36.satte ilk ilişkiye girdik.yani bu ay iğne olduğum için gün hesabı yapmadım canım.dr belli saatker söööledi o saatlerde denedik.sen ilaç filan kullanmamışmıydın bu ay?doğal halinde olacaksa benim dr'um 13-14-15.günleri tavsiye ediyor.genel olarak da doktorlar 12.-16. günleri şanslı sayıyor.sen kaç günde bir adet oluyosun.ben 33 günde bir oluyorum.kaç günde bir oluyosan ondan 14 çıkarıyosun kimine göre de o gün yumurtlama gününmüş.mesela 30 gündebirse 30-14=16 yani 16.gün diyolar.bilmiyorum.inşallah bu hesaplara hiçbirimizin ihtiyacı kalmaz ama bu ay tekrar denersen 10.gün başla 19.-20.güne kadar birer gün atlayıp deneyin derim.hergün denemek de iii değilmiş.1 gün ara vererek yani gün aşırı olması sperm kalitesinin artması demekmiş.bütün bildiklerim bunlar tatlım.hayırlısı inşallah.olmazsa da canımızı sıkmamaya çalışalım.ben de çok ümitli değilim.zaten negatifi görmeye alıştım.beklememe gerek yok...senin inşallah ümidin vardır hala...inşallah hayırlı bir haber verirsin düşündüğünün aksine....:1hug::teselli:

beauty*
asyacan7
Dün Tolstoy'un Hayatın Anlamı adlı kitabını buldum tesadüfen evde,Allah karşıma çıkardı sanırım ben üzülmeyeyim diye,bulursan oku.Öyle güzel yazmış ki,inan hayat kaynağı şu aralar o kitap.Sevgi nerde Allah orda diye bi hikayesi var tam bizlik.Bazen Allah'ın işine akıl ermez,heleki bizim aklımız hiç ermez.Ya deliriyorum ya da gerçekten Allah yanımızda herzaman bunu açıkça görebiliyorum.Deli de istersen ama ya da tesadüf Allah çoookkk yakından takip edio bizi ve artık biliorum ki biz üzülünce bize kızıo.Bazen verdiği mesajları alamıyoruz ki böyle açık açık verio mesajlarını.O yüzden ezbere ümitlenmek yerine gerçekten şükretmeli ve sıramızı beklemeliyiz en güçlüsünden..Şeniz
Hadi kal sağlıcakla arkadaşım.
tavsiyene uyucam canım.hepimizin umuda,mutluluğa ihtiyacı var.son üç-dört senedir öyle sıkıntılı günler geçirdim ki beni tanıyan insanlar artık hiç içten gülmediğimi sööölüyo.niye durgunsun bu kadar diyolar.bebek benim için bi ümit,hayata tutunmak için bir vesile olacaktı.ama olmuyo işte.napalım nasip değilmiş henüz...Allahıma isyan etmiyorum.şikayetçi de değilim.demek ki bunu hakedecek bişeyler yaptım diyorum bazen...insan başına gelen musibetleri kendinden bilmeliymiş.belki de yanlış bir şeydir bu.benim hala umudum var...olmalı da...senin de olmalı.asla yitirmeyelim inşallah.hayırlısı arkadaşım ne diyebilirim ki...:1hug::teselli:

parıl
canım çok sağol bende bunu denedim ama adet tarihimi bu ay hesaplamakta zorluk çekiyorum geçen ay farnutalle adetlendim bu ayda gecikirse diye stres yaptım normalde benim adetim 28.-30 günleri arası gelior yani 30. günü aşmıor .Testi yaptırmaya karar vermişsin sonunda çok haklısın her ay bende kendime aynı şeyi diyorum hiç kelemeden test yapıp bu stersi yaşamayacağım ama gel görki şimdi yine cesaret edemiyorum.akıntılarımda azaldı bu bendede bir adet öncesi göstergedir.Amaaaan hayırlısı ne yapayım yanii üffff

beauty*
parıl
canım çok sağol bende bunu denedim ama adet tarihimi bu ay hesaplamakta zorluk çekiyorum geçen ay farnutalle adetlendim bu ayda gecikirse diye stres yaptım normalde benim adetim 28.-30 günleri arası gelior yani 30. günü aşmıor .Testi yaptırmaya karar vermişsin sonunda çok haklısın her ay bende kendime aynı şeyi diyorum hiç kelemeden test yapıp bu stersi yaşamayacağım ama gel görki şimdi yine cesaret edemiyorum.akıntılarımda azaldı bu bendede bir adet öncesi göstergedir.Amaaaan hayırlısı ne yapayım yanii üffff
canım benim de tek ümidim akıntılar.benimki de kesilir adet yaklaşınca.şimdilik devam ediyo diye seviniyorum.Allahım hale bak.normalde sinir olurum şu akıntıya şimdi ise hiç bitmesin istiyorum.komik valla...:uhm:evet canım testi yaptırıp kurtulucam.yoksa daha çok ümitlenip daha beter üzülüyorum.aslında ben de çok korkuyorum ama napiim.bööle beklemek daha çok yoruyo.hayırlısı artık.canım adet gecikmen niye oldu geçen ay?stresten mi acaba?benim de adetlerim ilk yıllarında evliliğimin çok düzensidi.şu 5-6 aydır düzeldi şükür.iki aydır tak diye 15'inde geliyo.benim zaten önce gelmez.eskinden 5-10 gün gecikirdi.şimdi düzeldi şükür.ama bi işe yaramıyo o başka..neyse canım.hayırlısını diliyoruz hep inşallah mutsuz olmayız....ikimiz için de şimdilik ümit var ...haberlerini bekliyorum canım...öptüm:1hug:

parıl
11-06-08, 13:06
canım ben geçen ay hsg çektirdim ve hayatımda ilk defa edetim geçikti bende bi ümitlendim görme kesin hamileyim diye düşündüm tabii böyle olamdığını anlayıncada bayaa bir üzüldüm hsg bazılarında adet gecikmesine neden olabiliyormuş ama neyse hayırlısı artık alllah ne zaman nasip ederse canım.İnşallah sende müjde verirsin bize.

mevzey
11-06-08, 13:06
beauty*
canım meraba sen de burdaymışsın.iii ya karşılaştık valla.ya ööle mi yapiii dersin.öf ya.aklım karışık.ya sen dr'a gidip bikaç gün sonra yeniden yaptırsana tahlil.belki geç döllenmiştir yumurtan.olamaz mı.bence dene tekrar.belki de hamişsindir.geç belli olur.inşşşşalllah öledir canım.hadi hayırlısı...:1hug:
canım benim yumurtam 28mayıstan sona çatladı büyük ihtimalle 9unda yaptırdım test 30 mayısta gittiğimde yumurta çatlamıştı 27de iğne vuruldum 28 ilişki bthcg çıkmıştır ya birleşmeden 10 gün sonra değerler çıkar bildiğim ama aksini biliyosan bişi diyemem yyyyyyaaaaaaaaaa ümitlenmek istemiom anca alıştırdım kendimi geçen ayda stersten 6 gün gecikti adet söktürücü kullandım genemi ya:eek:klava: bence sende var kız bana öle gelio inş. yarabbim senin yüzüne bakar bu ay bir dahaki ay asyacanla benim tabiki kimse istemesin sıramızı vermemsüprizzzzz

beauty*
11-06-08, 14:06
mevzey
canım benim yumurtam 28mayıstan sona çatladı büyük ihtimalle 9unda yaptırdım test 30 mayısta gittiğimde yumurta çatlamıştı 27de iğne vuruldum 28 ilişki bthcg çıkmıştır ya birleşmeden 10 gün sonra değerler çıkar bildiğim ama aksini biliyosan bişi diyemem yyyyyyaaaaaaaaaa ümitlenmek istemiom anca alıştırdım kendimi geçen ayda stersten 6 gün gecikti adet söktürücü kullandım genemi ya:eek:klava: bence sende var kız bana öle gelio inş. yarabbim senin yüzüne bakar bu ay bir dahaki ay asyacanla benim tabiki kimse istemesin sıramızı vermemsüprizzzzz
canım ne diyebilirim ki..inşallah yine vardır bişeyler...valla bilmiyorum ki..neyse hepimiz için hayırlısı olsun..inşallah canım.hala bişey yok bende.benim erken gelme durumum olmaz hiç.hep gecikir normalde.o yüzden bi gecikme olsa ben daha çok havaya girerim.hele boşunaysa daha çok yıkılırım.o yüzden biran önce yaptırmalıyım.dua et tatlım bol bol..inşallah Allah hepimizi güldürsün..inşallah tahminlerin doğru çıkar...inşallah sizin de gelecek ay en mutlu ayınız olur asyacanla...hepimizin hayallerinin gerçek olması ümidiylee....:1hug:

beauty*
11-06-08, 14:06
parıl
canım ben geçen ay hsg çektirdim ve hayatımda ilk defa edetim geçikti bende bi ümitlendim görme kesin hamileyim diye düşündüm tabii böyle olamdığını anlayıncada bayaa bir üzüldüm hsg bazılarında adet gecikmesine neden olabiliyormuş ama neyse hayırlısı artık alllah ne zaman nasip ederse canım.İnşallah sende müjde verirsin bize.
amin canım.herkes benden ümitli gibi ama....bi de ben inanabilsem..neyse hayırlısı.çok kötü hayal kırıklığı olacak olmadıysa yine...naoalım dediğin gibi nasip.bu arada hsg nasıldı?zor bişey mi?ben çok korkuyorum da...gerekirse benden de isteyecek dr.ben de nisanda hiç adet belirtisi yaşamadım ve çevremdeki herkes kesin hamilesin bu ay diyodu.ben de öööle bi kaptırdım ki..tam adet olmam gereken gün test yaptırdım.ve herzamanki gibi negatifti.oturup ağladım hastanede.gelen geçen baktı durdu.moralim sıfırlandı.ve o ay adetim 4 gün gecikti.ben gecikmeyi bekleseydim daha da kaptıracaktım kendimi.hayal kırıklıklarını çok iii anlıyorum canım.Allah bi daha göstermesin bu sıkıntıları hiçbirimize inşallah..bilmiyorum artık yarın müjde mi vericem yoksa hayal kırıklıklarıma yenisini mi ekliyceem...hayırlısı canım...öpüyorum.dualarımdasın....görüşmek dileğiyle....hem senin de ümidin henüz bitmiş değil Rabbim inşallah güzel eyler sonucunu senin de ....:1hug:

asyacan7
11-06-08, 15:06
Ben hsg çektirdim,nisan ayında.. Hiç öyle söylendiği gibi deil yani,hiç acı verici bişey deil,öyle söyleyenlerin ya acı eşiği düşüktür ya da abartıyodur..
İnşallah onlara gerek kalmaz ama sen düşük yapmıştın ya tüplerin kapalı değildir,sanmıyorum.Sevgiler

parıl
11-06-08, 19:06
beauty*
amin canım.herkes benden ümitli gibi ama....bi de ben inanabilsem..neyse hayırlısı.çok kötü hayal kırıklığı olacak olmadıysa yine...naoalım dediğin gibi nasip.bu arada hsg nasıldı?zor bişey mi?ben çok korkuyorum da...gerekirse benden de isteyecek dr.ben de nisanda hiç adet belirtisi yaşamadım ve çevremdeki herkes kesin hamilesin bu ay diyodu.ben de öööle bi kaptırdım ki..tam adet olmam gereken gün test yaptırdım.ve herzamanki gibi negatifti.oturup ağladım hastanede.gelen geçen baktı durdu.moralim sıfırlandı.ve o ay adetim 4 gün gecikti.ben gecikmeyi bekleseydim daha da kaptıracaktım kendimi.hayal kırıklıklarını çok iii anlıyorum canım.Allah bi daha göstermesin bu sıkıntıları hiçbirimize inşallah..bilmiyorum artık yarın müjde mi vericem yoksa hayal kırıklıklarıma yenisini mi ekliyceem...hayırlısı canım...öpüyorum.dualarımdasın....görüşmek dileğiyle....hem senin de ümidin henüz bitmiş değil Rabbim inşallah güzel eyler sonucunu senin de ....:1hug:
canım bence hemen çektir hsg yani onu çektirdikten sonra tedaviye başladı benim doktorum ondan önce hiçbişey yapamam dedi.Tüplerinde inşallah bir sorun yoktur hsg de korkulacak bişey değil 1 dakikalık adet sancısı benim birde bir tüpde hafif yapışıklık vardı onu açmak içinde uğraştılar ama yinede abartıldığı kadar değil.
Ben yatmadan önce sana dua edeceğim inşallah yarın bize müjde verirsin arkadaşım.:teytey:a.s.

mevzey
12-06-08, 07:06
kızlar müjde ben adet oldum şükür çok beklemeden bu kadar sevineceğimi düşünmezdim hiç yarın dok gidicem büyük ihtimalle hormonlara bakıcak beauty seni merak ettiğim için yazdım gelir gelmez yaz emi hayırlı haberlerini bekliyorum hadi bakalım:sm_cool:

asyacan7
mevzey
kızlar müjde ben adet oldum şükür çok beklemeden bu kadar sevineceğimi düşünmezdim hiç yarın dok gidicem büyük ihtimalle hormonlara bakıcak beauty seni merak ettiğim için yazdım gelir gelmez yaz emi hayırlı haberlerini bekliyorum hadi bakalım:sm_cool:
canım çok sevindim hadi inşallah bu7 ay yüzümüz güler,gerçi ben ara verdim ama olsun sana hep duacıyım.İnşallah beauty inşallah hamiledir,muhtemelen sonucunu almıştır şimdi.Allah yardımcısı olsun.

parıl
beauty*
canım çok sağol.iyi ki tanıdım sizi...inşallah ona gerek kalmaz da,,,dualurını eksik etme canım.aslında çok ümitli değilim ama...eğer sonuç negatifse sanırım bunalıma giricem,,az sonra gidiyorum...öpüyorum canım...:a015:

Merak içindeyim :uhm:dua ettim inşallah güzel haberler verirsin bize .İçimizden biri bari sevinsinde bizde motive olalım:dance:.Sakın, bunalımı felanda çıkartın aklınızdan kızlar:eek:klava:.Ne oluyor size hadi bakalım bu ay olmazsa önümüzdeki ay inşallah ümitsiz hiçbirşey olmaz canlarım.a.s.

beauty*
12-06-08, 08:06
kızlar meraba.gidip verdim kanı 8-8,30 gibi.aslında şimdiye çıkmıştır.şu an okuldayım.arayıp öğrenebilirim aslında ama çok korkuyorum.öğleyin çıkışta gidicem tekrar.bu ay da olmadıysa ara vericem ben de.dualarınız için hepinize sonsuz teşekkürler.inşallah kabul olmuştur...bilmiyorum kızlar sanki hasta olcam.belirtiler başladı.of ya of...eve dönünce veririm haberi kızlar..hepinizi tek tek öpüyorum...:a015:

beauty*
12-06-08, 13:06
canım arkadaşlarım.çok üzgünüm.maalesef negatif.bu zamana kadar eve gelemedim üzüntümden.keşke kutlama yapıyor olsaydım.iii bi sonuç olsaydı zaten hemen haber verirdim.kötüyüm hem de çok.başım çok ağrıyo.bütün gün amaçsızca gezdim.sağolsun bi arkadaşım da yanımdaydı.iyi ki sizler varsınız.yoksa iiice çıldırıcam.ben de hüsrana uğradım.arkadaşlar ara vericem.böyle olmuyo.bu 5. aydı.her ay bin defa ölüp dirildim.yeter artık.pes ettim.nasibimde annelik yokmuş belki de.hamileleri gördükçe fenalaşıyorum.tatile de gitmiyorum.yüzüm yok.millet beni sinir ediyo.sorgulardan bıktım.her ay arayıp soranlar var ya..yeter.daha fazla yazamıycam...kızlar çok kötüyüm...