TEST

Ovitrelle-Klomen tedavisi görenlerin paylaşım alanı...

nesemese
1-07-08, 10:07
Asutaycım Allah hakkımızda en hayırlısını versin. Bu yaşadıkların belki seni eşinden ve onu senden soğutmak için kurulmuş komplolar olabilir. Dikkatli ol. Herşeye dışarıdan birinin gözüyle bakmaya çalış, belki O da senin yanında olmak istiyordur ama ailesinden gelen baskılara da boyun eğiyor olabilir. Kızların dediği gibi bu karışık dönemde bebiş işini biraz askıya alsan daha iyi olur sanki, yine de sen bilirsin. Bol bol oku, dua et. Mevlam hepmizin hakkında en hayırlısını versin.

beauty*
1-07-08, 12:07
parıl
Canım ben bir kaç gündür okuyamadım o nedenle aklımdan çıkmış ev taşıdığın neyse kolay gelsin.Benim adetim geçen ay 15 de geldi bu ayda heralde 12-13 de felan gelir
Vallahi destek çok önemli iiiyiki varsınız inşallah bu ay ehpimiz seviniriz Allahım öyle çok istiyorumki.beauty le senin adet tarihiniz kaç benden daha önce diye biliyorum.

hepinizi öpüyorum canlarımmm.Şeniza.s.
canım, hadi az kaldı..biliyorum gün saymak çok zor.ama dayan canım.inşallah ilk güzel haber senden gelir de bize de umut olur..benim adetim 13 hazirandı canım.aslında yakınmış.inşallah güzel şeyler olur artık hepimiz için..Allaha dua ediyorum canım.hakkımzda hayırlısı bir an önce gerçekleşir inşallah.valla millete bakıyorum.canavar gibi hamile kalıyolar tak diye.sonra yine sorunsuz doğum yapıyolar.kıskanmıyorum.özeniyorum.inşallah biz de yaşarız bunu kızlar hayırlısıyla...öpüyorum canlarım..parılcım kafanı oraya takmamaya çalış lütfen.demesi kolay biliyorum ama...:1rolleyes::1hug:

asutay
1-07-08, 15:07
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, görümcem mailimde engelli olmasına rağmen bir mail atmış bende sildim ama o kadar gerildim ki .daha önce internetten iftira atmaya çalıştı ki bunu yapan kişi abisinin mail lerinden arkadaşlarının msn sini alıp evli adamlarla chat yapan 17 yaşında bir kız. inanın yine uğraşmaya başladı,ve ondan korkuyorum. arkadaşlar,bebek düşünmeyi bende ertelemeye karar verdim,nasılsa bana kısır dediğinde kaynanamın yüzüne atabileceğim tahlil sonuçlarım var artık.
ya o kadar çok severek mücadeleyle başladık bu yola,şimdi sevgi olsa da böyle tatsızlıklar bir perde gibi iniyor evliliğimize.ee eşimde problemli olunca,ne olur bana dua edin demek kalıyor. lütfen dua edin,ben artık ne yapacağımı bilmiyorum.

asyacan7
Parilcim canim ben 16 haziranda hasta olacaktim ama kullandigim ignelerden dolayi 9 unda geldi bu ay da 9 ya da 10 gibi gelecek ilac almadim cunku bu ay.Bakalim senin haberlerini sabirsizlikla bekliorum.Insallah kardes gelir size...

asyacan7
asutay
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, görümcem mailimde engelli olmasına rağmen bir mail atmış bende sildim ama o kadar gerildim ki .daha önce internetten iftira atmaya çalıştı ki bunu yapan kişi abisinin mail lerinden arkadaşlarının msn sini alıp evli adamlarla chat yapan 17 yaşında bir kız. inanın yine uğraşmaya başladı,ve ondan korkuyorum. arkadaşlar,bebek düşünmeyi bende ertelemeye karar verdim,nasılsa bana kısır dediğinde kaynanamın yüzüne atabileceğim tahlil sonuçlarım var artık.
ya o kadar çok severek mücadeleyle başladık bu yola,şimdi sevgi olsa da böyle tatsızlıklar bir perde gibi iniyor evliliğimize.ee eşimde problemli olunca,ne olur bana dua edin demek kalıyor. lütfen dua edin,ben artık ne yapacağımı bilmiyorum.
Canim mail adresini kapatip yeni al arkadaslarina da onu verirsin.Alip veremedikleri ne ki seninle bole anlamdim vallahi.Esin de bunlari gormuyosa yuh artik .Sen canini uzme sakin ayaklarinin uzerinde durmayi bil herseyden once ok??Guvenini kaybetmissin gibi geldi,toparlan acik...Biz sana dua ederiz merak etme...

parıl
1-07-08, 16:07
beauty*
canım, hadi az kaldı..biliyorum gün saymak çok zor.ama dayan canım.inşallah ilk güzel haber senden gelir de bize de umut olur..benim adetim 13 hazirandı canım.aslında yakınmış.inşallah güzel şeyler olur artık hepimiz için..Allaha dua ediyorum canım.hakkımzda hayırlısı bir an önce gerçekleşir inşallah.valla millete bakıyorum.canavar gibi hamile kalıyolar tak diye.sonra yine sorunsuz doğum yapıyolar.kıskanmıyorum.özeniyorum.inşallah biz de yaşarız bunu kızlar hayırlısıyla...öpüyorum canlarım..parılcım kafanı oraya takmamaya çalış lütfen.demesi kolay biliyorum ama...:1rolleyes::1hug:
Sağol canım yaa inan kafayı takmamak mümkün değil daha 13 gün var nerdeyse ümitlenmiyorum hüsrana uğramamak için:çok üzgünüm:.Vallahi o canavar gibi hamile kalanlara gıpta ile bakıyorum nasıl olur yaa kadınlar resmen doğurmak istedikleri ayları hesaplıyorlar ona göre hamile kalıyorlar yada yapacakları bir iş varsa onu hallediyorlar ve şimdi hamile kalbilirim diyorlar ve tak hamilesırnaşık şey.Allah herkeze hayırlısıyla doğurmak nasip etsin tabii
Ehh ne yapalım bizimde sınavımız böyle sabretmekmiş inşallah mevlam her dileyene verir.a.sa.s.

parıl
asyacan7
Parilcim canim ben 16 haziranda hasta olacaktim ama kullandigim ignelerden dolayi 9 unda geldi bu ay da 9 ya da 10 gibi gelecek ilac almadim cunku bu ay.Bakalim senin haberlerini sabirsizlikla bekliorum.Insallah kardes gelir size...

adetlerimiz seninlede yakınmış canım inşallah gelemezlerde hep beraber kutlarız.:dance::teytey:

parıl
asutay
canım Allah senin yar ve yardımcın olsun bu ne entrika dolu bir evliliktir anlamadım nasıl insanlar bunlar böyleKötü Kazen şaştım kaldım doğrusu :1shok:ve sen hala seviyeni koruyosun sanırım vallahi tebrikler.Vallahi bu durumda çocuğu aklından bile geçirme herşeyde bir hayır vardır .Hepsini bir kenara itip hayatına bakardın ama eşin de eş değilmiş yani pes pes pes diyecek başka şey bulamıyorum:1no2:.Kusura bakma belki biraz sert oldu ama inan çok sinirlendim .Çok üzgünüm çoook

asutay
1-07-08, 17:07
parıl
canım Allah senin yar ve yardımcın olsun bu ne entrika dolu bir evliliktir anlamadım nasıl insanlar bunlar böyleKötü Kazen şaştım kaldım doğrusu :1shok:ve sen hala seviyeni koruyosun sanırım vallahi tebrikler.Vallahi bu durumda çocuğu aklından bile geçirme herşeyde bir hayır vardır .Hepsini bir kenara itip hayatına bakardın ama eşin de eş değilmiş yani pes pes pes diyecek başka şey bulamıyorum:1no2:.Kusura bakma belki biraz sert oldu ama inan çok sinirlendim .Çok üzgünüm çoook
parılcım insan anlatmaya utanıyor,dışı seni içi beni olayı. aileme hiç denk değillerdi biliyordum ama bu kadar olabileceklerini bilmiyordum. seviyemi susarak koruyorum.böyle insanlarala nasıl aynı seviyeye düşerim,utanıyorum. bazen eşim çok tahrik ediyor susuyordum, ilk kez dün anladım ki sinirlerim kaldırmıyor artık. bağırdım.
biz annemizden böyle görmedik. utanıyorum. eşimi hala seviyorum neden bilmem en soğumuş halim sesini duyduğumda kalbim çarpıyor hala. belkide Allah ın yazdığı süreyi yaşıyoruz ondan,birlikte yiyeceğimiz ekmek kadar bir arada olacağız.bana dua edin canım.

asutay
1-07-08, 17:07
asyacan7
Canim mail adresini kapatip yeni al arkadaslarina da onu verirsin.Alip veremedikleri ne ki seninle bole anlamdim vallahi.Esin de bunlari gormuyosa yuh artik .Sen canini uzme sakin ayaklarinin uzerinde durmayi bil herseyden once ok??Guvenini kaybetmissin gibi geldi,toparlan acik...Biz sana dua ederiz merak etme...
canım sorun pek çok şey,
genç ama kayınvalidemden başarılı bir öğretmenim, görümcem 17 yaşında ama 44 beden giyiyor ve biraz da kokoş olduğu için çok büyük duruyor. ilk gelinlik provamda gıcık kaptığını hissettim, iğne batırdı bana.ben 34 bedendim,boyum ondan uzun .. kızlar manken gibisin deyince kayın validemin bile rengi attı. bir de görümcemçok çapkın ,eşim yakaladıkça büyük kavgalar ediyorlar tatilde. bende orada olup duyunca sen karına bak demek için iftira atıyorlar.
bense üniversite bitene kadar kimseyle çıkmadım bile,sonra 1 kişi ile çıktım o da evlilik amaçlı,erkekler cazip gelmedi bana ben hep okudum çalıştım.
. eşim 2 yıllık mezunu. ben tüm okulları derece ile bitirdim,çok şükür iki dili idare eder şekil biliyorum,bilgisayarda pek çok sertifikam var,üniversiteye hala çağırıyor hocalarım, öğrencilere tecrübelerimden bahsediyorum.... daha pek çok şey. evlenmeden önce hiç birini eşime bile anlatmadım hani yanlış anlar diye. zamanla herbirşey su yüzüne çıktığında eşim biraz daha ezme çabasına girdi.
ailesi bulundukları ilde zengin değil ama çok havalıdır. biz çok mütevaziyizdir anlatmayı ,gösterişi sevmeyiz,onlarda yavaş yavaş öğrendiler aradaki kültür farkının büyüklüğünü,ve kaynanam iyice gıcık oldu,eşim ailesinin destekçisi oldu.

belki diyeceksin madem mütevazisin niye buraya yazdın, tek cevabım sorunun temel kaynağını anlaman için olacak.

mevzey
1-07-08, 18:07
Canım asutay seni şimdi daha ii anlıorum erkekler kendinden üstün kadınlarla yapamazlar(hepsi değil) bunu mutlaka ezmeliyim politikasına girerler cicim nasıl böle bir aileye bulaştın. ben sana söylim bu adam değişmez ailesi belli aslında bişi sölemeye gerek yok. Eşin senin namusuna laf edildiğindeo eve daha ayak basmamalıydı burdan belli ne kadar önemsediğibiz namusumuz için yaşıoruz ne demek ya.... böle şeyleri başka ağızlardan duyardımda inanmazdım kayınvalide görümce nasıl gelini kıskanır ya aklım almıo. arkadaşım sen çok değerlisin senden başka yok bu kısa ömrümüzde mutlu olmak bizim hakkımız hayatı erteleme bir an evvel kaç kurtul paranla rezil olmak bu herhalde .neyse kendine ii bak her zaman yanındayım benim bahtsız arkadaşım

mevzey
1-07-08, 18:07
Canım asutay seni şimdi daha ii anlıorum erkekler kendinden üstün kadınlarla yapamazlar(hepsi değil) bunu mutlaka ezmeliyim politikasına girerler cicim nasıl böle bir aileye bulaştın. ben sana söylim bu adam değişmez ailesi belli aslında bişi sölemeye gerek yok. Eşin senin namusuna laf edildiğindeo eve daha ayak basmamalıydı burdan belli ne kadar önemsediğibiz namusumuz için yaşıoruz ne demek ya.... böle şeyleri başka ağızlardan duyardımda inanmazdım kayınvalide görümce nasıl gelini kıskanır ya aklım almıo. arkadaşım sen çok değerlisin senden başka yok bu kısa ömrümüzde mutlu olmak bizim hakkımız hayatı erteleme bir an evvel kaç kurtul paranla rezil olmak bu herhalde .neyse kendine ii bak her zaman yanındayım benim bahtsız arkadaşım:1hug:

asyacan7
1-07-08, 21:07
Asutaycım seni anlıyorum yani acını ama kendıne guven ve eziyet cekmektense hayatına bak,yani ayrıl demek haddime deil ama ole de eziyet bole de.Hayat neler getirir bilemezsin,ben eşimden once evlilik düşüncesiyle birini sevdim ve ilşkimiz çoook ileri seviyedeydi ama ben kapanmadığım için olmadı,her neyse.Dedim ki Allahım ne yapacağım nasıl olacak ve gun geldi eşimi tanıdım ve diorum ki ii ki bi cesaret ayrılmışım ve şimdi çook mutlu ve özgüvenli bir kadınım.
Yani demem o ki eskilerin dediği gibi mezara kadar olacak die bişey yok.Eşin yanlış yapıo ve günden güne kaybedio seni.Senin sevdiğini zannetmiorum ,bu alışkanlık ve eşin olmasından kaynaklanan başka bi duygu.Ama aşk olsaydı daha hırslı ve aileesine karsı daha saldırgan olurdun.
iice bi düşün bakalım seviomusun bu adamı gerçekten....
Sevgiler sakın uzulme ve güçlü ol lütfen...

asutay
1-07-08, 21:07
1 yıl daha deneyeceğim,en azından belki nekadar soğuduğumu anlarım.şimdilik tatili ailemle geçirmeme müsade var. kendimi toplayıp 1 yıl daha deneyeyim. boşanmak ta çok ağır bir yük. hele ki doğuda. normalde ben gurur yapar ilk olayda valizimi alır çıkardım ama nereye ? benden 2 yaş küçük eşim. daha 26 yaşında belki zamanla olgunlaşır, bilmiyorum. bir yıl daha olayları düzeltmeye çalışıcam,batıya gelelim belki o da kafasını toplar. bilmiyorum. şimdi bile öyle paspal paspal,bazen saçımı bile doğru dürüst taramadan okula gidiyorum,eşim il dışında çalışıyor diye her ne hikmetse selam bile vermeye erindiğim adamlar gelip asılmaya kalkıyor. kantinde erkek meslektaşımla oturmaya korkuyorum,çok kötü örnekler var toplumda bir tane bayan eşi il dışında diye hata yapınca erkekler sanıyor ki hepsi aynı. ya eskiden bunlar kendilerine işve yapanı ayırt ediyordu,şimdiki erkekler bayanların nasıl bir mizacı olduğuna bakmadan direk acaba diye dalıyor olaya. boşanmış bir bayan olsam siz düşünün. yazık okulda bir kız var eşinden ayrıılmış, en uslu diyeceğiniz adam bile sessiz kenarda oturan kıza asılıyor. ben birinden kurtulayım derken bunlarla karşılaşırsam katil olurum(lafın gelişi). korkuyorum. gelecekten çok korkuyorum.

parıl
1-07-08, 22:07
Allah senide herkeside kötü insanların şerrinden korusun.Yaniii çok zor bir durum Allah yardımcın olsun.Bilmiyorum bahsediyormusun ama okulda sakın evliliğinle ilgili problemlerden bahsetme biliyorum haddim değil ama birden aklıma geldi hani eşiylede problemi var nede olsa diye düşünürler.
Neyse canım rabbim herpimizi her türlü beladan ve kötülükten korusun öptüm.Kafanıda takma bir iki tersle duvara çarpmış gibi olsunlar bak sana daha bakarlarmı.

SUDENAZ222
2-07-08, 07:07
merhaba kızlarrrrrrrrrr

bu ay bende ilk defa klomen ve ovitrelle kullandım..adetimin 5 günü başladım 5 gün 1 adet şeklinde...11.gün 2 tane yumurtam vardı 16mm lik..o akşam 8 de koldan ovitrelle vuruldu...ertesi gün başlamak üzere gün aşırı 3 kere ilişki verdi...bunun dışında progestan fitil olarak vajinadan verdi günde 6 adet..bide estrofem verdi günde 3 kere..bu ilaçlarada iğnede 2 gün sonra başlattırdı...şuan reglime 3 gün kaldı çok heyecanlıyım..ısı takibide yapıyorum..3 gündür ısım 36.8 de sabit...

rabbim bu ay hepimizi sevindirsin.....

SUDENAZ222
2-07-08, 08:07
asyacan7
Hadi bakalim geriye 3 mu sayacagiz.Insallah hamilesindir arkadasim,cok ugrasmadan siyrilirsin.
Peki sorun nedir?kac yasindasin ve kac yildir evlisin?
canım çok değil ben 8 aylık evliyim..ama 9.denemem ( adet döngüm 25 günde 1 olduğundan 8x5=40 gün önde gidiyorum evllik tarihime göre....7 sene önce ciddi bi rahatsızlık ve ameliyat geçirdim..o zmandan dr.lar çocuğumun olmasına ihtimal çok az veriyolardı ki o yüzden hiç korunmadım..ve 2. ayımda rahim filmine varana dek tüm testlerimizi yaptırdık..Allaha şükür sadece 1 tüpümde az bi tıkanıklık çıktı..onun dışında hiçbişey yok ikimizdede..normal yolla olur ama uzun sürebilir dedi dr.um..önceden geçirdiğim rahatsızlık nedeniylede tedavimi hızlandırıyor..hamile kalmam sağlığım içinde gerekliymiş...ne kadar geç kalırsam o kadar zorlaşırmış...bu ayda ilk defa klomen kullandım...ve Allahım inşallah bu ay nasib eder bana meleğimi...

Lugesya_lin
2-07-08, 09:07
arkadaşlar merhaba ben de sizin gibi bu ay ilk defa yumurta büyütücü hap sonra çatlatma iğnesi vuruldum daha sonra da tutunmasını sağlayıcı bir hap içtim bende biraz iştah açtılar ama fazla bir yan etki görmedim bu günlerde adet olmam gerekiyor ama renksiz sıvı bazende açık beyaz akıntı görüyorum merak edip bugün test yaptım negatif....olsaydı çıkarmıydı sizce?çok az adet olucakmışım gibi ağrımda var ama bilmiyorum işte....

beauty*
2-07-08, 12:07
Lugesya_lin
arkadaşlar merhaba ben de sizin gibi bu ay ilk defa yumurta büyütücü hap sonra çatlatma iğnesi vuruldum daha sonra da tutunmasını sağlayıcı bir hap içtim bende biraz iştah açtılar ama fazla bir yan etki görmedim bu günlerde adet olmam gerekiyor ama renksiz sıvı bazende açık beyaz akıntı görüyorum merak edip bugün test yaptım negatif....olsaydı çıkarmıydı sizce?çok az adet olucakmışım gibi ağrımda var ama bilmiyorum işte....
canım meraba.aynı yollardan geçiyoruz.bende bi işe yaramadı,geçen ay.bu ay da stres yapıyorum diye dr'a bile gitmedim.kendi haline bıraktım.inşallah senin ilk ve son tedavin olur canım.eğer idrardan baktıysan yanlış çıkma ihtimali çok yüksek.çünkü 5-6 gün geçmeden idrarda bilinemiyo.bence madem adet tarihin de gelmiş gidip bi kan testi taptır.2-3 satte belli olur.hadi hayırlısı.güzel haberler verirsin inşallah arkadaşım...ağrılar tam bi ipucu değil bence.çünkü bebek olsa da olmasa da ağrı olabiliyo.adet ve gebelik belirtileri çoğu noktada aynı maalesef.ben de meraklandım.haberi alınca bize de haber ver olur mu?:1hug:

beauty*
2-07-08, 13:07
asutay
1 yıl daha deneyeceğim,en azından belki nekadar soğuduğumu anlarım.şimdilik tatili ailemle geçirmeme müsade var. kendimi toplayıp 1 yıl daha deneyeyim. boşanmak ta çok ağır bir yük. hele ki doğuda. normalde ben gurur yapar ilk olayda valizimi alır çıkardım ama nereye ? benden 2 yaş küçük eşim. daha 26 yaşında belki zamanla olgunlaşır, bilmiyorum. bir yıl daha olayları düzeltmeye çalışıcam,batıya gelelim belki o da kafasını toplar. bilmiyorum. şimdi bile öyle paspal paspal,bazen saçımı bile doğru dürüst taramadan okula gidiyorum,eşim il dışında çalışıyor diye her ne hikmetse selam bile vermeye erindiğim adamlar gelip asılmaya kalkıyor. kantinde erkek meslektaşımla oturmaya korkuyorum,çok kötü örnekler var toplumda bir tane bayan eşi il dışında diye hata yapınca erkekler sanıyor ki hepsi aynı. ya eskiden bunlar kendilerine işve yapanı ayırt ediyordu,şimdiki erkekler bayanların nasıl bir mizacı olduğuna bakmadan direk acaba diye dalıyor olaya. boşanmış bir bayan olsam siz düşünün. yazık okulda bir kız var eşinden ayrıılmış, en uslu diyeceğiniz adam bile sessiz kenarda oturan kıza asılıyor. ben birinden kurtulayım derken bunlarla karşılaşırsam katil olurum(lafın gelişi). korkuyorum. gelecekten çok korkuyorum.
canım ya...Allah sana iii sabır veriyo.ben duramazdım,sıyırırdım heralde.kusuruma bakma.haddimi aşmak istemem ama.çektiklerin çok zor.cidden,iyi düşün.böööle devam edebilecek misin?ya da eşinle konuşmaya çalış.tabi ne kadar anlarsa onların bu kadar etkisindeyken..anlat sorununu onunla ilgili.daha sonra ben uyarmıştım dersin en azından..denecek pek bi şey yok aslında..Allah bu sınavdan kolayca geçmeni nasip etsin canım.dualarım seninle...:teselli:

nesemese
3-07-08, 22:07
Kızlar 2 aydır klomen ve pregnyl iğne kullanıyorum. Dün çatlatma iğnemi oldum, bu akşam ise eşim birliktelikten kaçtı. Şimdi gel de sinir olma. Benzer şeyleri yaşayanlarınız var mı?

basak 35
3-07-08, 22:07
nesemese
Kızlar 2 aydır klomen ve pregnyl iğne kullanıyorum. Dün çatlatma iğnemi oldum, bu akşam ise eşim birliktelikten kaçtı. Şimdi gel de sinir olma. Benzer şeyleri yaşayanlarınız var mı?
iyi geceler canım eşin birazcık ayıp etmiş sen ugraşıyorsunilaç içip igne yaptırıyorsun ama birde başka yönden bakalım bugece kandil gecesi annem derki belli zamanlar vardır karı koca arasında münasebet olmaz diye yani kendince dini geceleri söylüyor ama eskilerin sözü ne kadar dogru bilinmez belki eşinde kandil diye yanaşmamıştır olamazmı canım sen onu sabaha karşı bir yokla bakarsın şansın yaver gider bu mübarek gecede inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın canım

asyacan7
4-07-08, 07:07
nesemese
canim benim esim de bu zorunlu beraberlik gunlerinde bi tuhaf ve stres oluyo adam.Yani diyrcegim su ki kocislerin de dengesi bozuluo.Ama nerak etme bugun baslarsiniz iliskiye.Moralini bozma adaminkini de bozma bence
Insallah bu ay hamile kalirsin arkadasimmmm...:teytey:

balımnur
4-07-08, 08:07
nesemese bende çarşamba oldum iğnemi ilk defa yalnız benim eşim hiç kaçmaz valla sabah akşam de yapar. bizim 22 ayımız bitti eşimde çok istiyor bebişimiz olmasını. sen kızma eşine mecburiyet gibi hissediyordur. inşallah bu mübarek günlerin hürmetine hamiş kalırız. yalnız benim bugün sancım var ve mide altüst oldu senden böyle mi acaba.

nesemese
4-07-08, 08:07
balımnur
nesemese bende çarşamba oldum iğnemi ilk defa yalnız benim eşim hiç kaçmaz valla sabah akşam de yapar. bizim 22 ayımız bitti eşimde çok istiyor bebişimiz olmasını. sen kızma eşine mecburiyet gibi hissediyordur. inşallah bu mübarek günlerin hürmetine hamiş kalırız. yalnız benim bugün sancım var ve mide altüst oldu senden böyle mi acaba.
Canım benim dün yumurtalıklarım felaket sancıdı, midem de bulandı hep. Ayrıca karnım da acayip şişti. Bilmiyorum ilaçlardan mı. Tüm bunların üstüne benimki kaytarınca da sinirlerim tepeme geldi tabi. Ben onun strese girdiğini falan düşünmüyorum. Bebek olayına hazır olmadığını zannediyorum sadece. Bizim de korunmayı bırakalı 13. ayımız, az değil anlayacağın.Hayırlısı hakkımızda.

kardelenk
4-07-08, 09:07
arkadaşlar selam, ben de klomen ve pregnilli 2 kere kullandım ve 2sinde de hamile kaldım, ama malesef ikisi de düştü... Allah gönlünüze göre versin inşallahsüprizzzzz

parıl
nesemese
Ahh be canım yaşamaz olurmuyuz bende iki aydır klomen kullanıyorum ama ne hikmetse o günlerde bir kavga kıyamet kopuyor inan deliriyorumlülülülülülü .Boşu boşuna ilacı içip şişiyorum ve ona acayip gıcık oluyorum.:mymeka:

parıl
Kızlarr bende hepinize dua ettim dün gece inşallah kabul olmuştur.Ve yine selaların okunduğu dakikalarda yaradanımdan bizi en kısa zamanda sevindirmesini diliyorum.Rabbim tüm hayırlı dilekleri kabul eder inşallah.

asutay
4-07-08, 10:07
merhaba arkadaşlar,
dünkü manevi yoğunluktan mı Allah ın bir takdiri mi,sabah 8 gibi uyandım,tekrar uyudum o ara bir rüya gördüm. bitlis adı geçti, bir çocuk mezarı yapılı değil.. bir yatır,türbe var mı bildiğiniz bir erkek çocuğa ait. Allah rızası için bir bilen duyan olursa haber versin bana.

bu arada eşimin sperm tahlili sonuçlarını dün almıştım,bakmamıştım. genelde iyi ama bazı şeyler aklımı karıştırdı.dr nasıl olduysa bikere olmuş belki bi daha olurdedi. bilgisi olan varsa sonuçları bi yazayım.
ayrıca dün dr önce film çekelim yapışıklıklar açılır yine olmazsa tüpbebek yaparız dedi.ayrıca çikolata kistlerin büyüdükçe yumurta rezervi düşer dedi. biliyorsunuz klomende 4 tane kist yapmıştı,şimdi desolett kullanıyorum onlar için.
çocuk yapmak istemediğim süre için de de doğum kontrol hapını kesintisiz kullanarak geçici menapoza sokacaklar.bakalım hayırlısı. yapmayacam desem de yapmam da epey zahmetli olacak bu bebişi,haplar dan sonra bakalım ne halde olacağım

asutay
4-07-08, 11:07
parıl
Ahh be canım yaşamaz olurmuyuz bende iki aydır klomen kullanıyorum ama ne hikmetse o günlerde bir kavga kıyamet kopuyor inan deliriyorumlülülülülülü .Boşu boşuna ilacı içip şişiyorum ve ona acayip gıcık oluyorum.:mymeka:
benimki de aynısını yapmıştı,hatta 3 gün rejim yapıp sonra da dışarı boşaldı.daha önce de yazmıştım. biz hap kullanıyoruz bir problem yok ya,onlar çocuk olmazsa benden bilinecek stresi yaşıyor sanırım. biz sıkıntı yapınca çok olgun yaklaşsalarda kendileri olunca çocuk gibi kaçıyorlar.

sakin olun sıkmayın canınızı,bende çok sinir olmuştum ama yapcak bişey yok,kafasını dağıtmaya çalışın,çok düşündükleri için konsantre olamıyolardır..

mevzey
Kıslar aynı sorun ikidir bizdede oluyo bir gerginlik bir sinir eşimde normalde dokunmadan kuduran kocam hiç tepki veremio acaba diyo hayırlı olmıyacakta ben o yüzdenmi yapamıom dedi.yaptık sonundacoksekeriremsu ama yarım saat geçti 36. saati olabilirmi kıslar yani döllenme geçenkinde olmassa yedim seni ben kaçtır bacaklarımı ayırıyom doktora şu yaptığına bak demiştim.ikinciye sinir yoktu ama zorlandık gene allah hayırlısını versin herkese

mevzey
Asyacanım sağol canım duaların için bende herkese ettim dua Asutay canım dok doğru sölemiş bir kere olunca şansın bizden daha fazla olduğunu biliyorum. Birde bir tanıdığım var çikolata kisti var kaç dok gitmiş olmaz demişler çocuğun bağıra bağıra ağlamış hastanede çok geçmeden kendiliğinde olmuş yani çok örnek var ya umudumuzu kaybetmicez tamammı. rahim filminden sonraki ay çoğu kişi gebe kalıo bu ay olmassa bende dok sıkıştırcam. tüpler tıkalıysa boşuna uğraşıom.ha bişi da sorcam rahim filmi dokrun muaynesinde çekiliomu birde acıyomu

asyacan7
4-07-08, 13:07
asutaycigim hemen cektir hsg ni cunku burda cok kisinin yapisikliklari acildi,icine film cekmek icin hashas yagi veriyolar o ilaci enjekte ederken siddetinden acilabiliomus.Bu da bi sans mutlaka git ve enkisa zaman da cektir.Ben 5 ay klomen kullandim sonra cekti doktor ve temiz cikti.Ve mevzeycim hsg icin soylenen can acitiyo hurfaelerine inanmayin,zaten oncesinde kas gevsetici vuruyolar.Ve adet sancisindan ote deil.Tabi caniniz cooooook tatliysa bu dediklerim gecerli ndeil.Ama benim hic acimadi kizlar...Ama ufak tefek yapisikliklar aciliomus.Asutaycim bence git ve acilen cektir.Ben tip fakultesinde radyoloji servisinde cektirdim.Bi radyolog ve kadin dogum uzmani cekio ve 5 dk surmuo bile.

asyacan7
4-07-08, 14:07
Ve kizlar bu iliski stresi icin ne yapmali bilmem,ben klomen faslini kapadim tedavimde ve puregon denen gobekten yapilan daha agir ilaclara gecmistim ve tam iliski zamani hic hasta olmayan esim hastalandi,benim gozum mikrop kapti ve kapanmisti.Ve bu ilac sislik yaptigindan 36.saat iliskisi tam bi fiyaskoydu ve coookk zevksizdi.Ve olmadi da zaten ben de ara verdim olmayinca.
Ve benim o ilaclardan almaya 2 hakkim kaldi,devlet odemeyecek.Ve %20 sine bile 220 ytl para odedim.Ve inaniyorum ki safi stresten olmadi.Bunun caresi nasi olur bilmem...Allah'im hakkimizda hayirlisini versin insallahhhh

asutay
4-07-08, 14:07
kızlar devlette sevkle olabilen birşey mi yani hsg? clinicte 750ytl dediler.kayınvalidem kırıkkalede 150 dedi. ilacım bitsin çektireyim filmi,yapmasamda açılmış olur kanallar. Asyacan acaba tedaviye bi süre araverdim deyip gizlice mi ilaç kullanmak lazım? belki o zaman stres olmazlar.

asutay
4-07-08, 15:07
mevzey
Asyacanım sağol canım duaların için bende herkese ettim dua Asutay canım dok doğru sölemiş bir kere olunca şansın bizden daha fazla olduğunu biliyorum. Birde bir tanıdığım var çikolata kisti var kaç dok gitmiş olmaz demişler çocuğun bağıra bağıra ağlamış hastanede çok geçmeden kendiliğinde olmuş yani çok örnek var ya umudumuzu kaybetmicez tamammı. rahim filminden sonraki ay çoğu kişi gebe kalıo bu ay olmassa bende dok sıkıştırcam. tüpler tıkalıysa boşuna uğraşıom.ha bişi da sorcam rahim filmi dokrun muaynesinde çekiliomu birde acıyomu
canım çikolata kistin yoksa çok yapışıklık olmuyormuş zaten bence korkma ve biran evvel çektir. benim adet şikayetlerimi anlatınca dr iç organlarında yapışıklık yapmıştır dedi. içi organlar yapıştıysa kanallar nasıldır bilmiyorum:tomato: korkuyorum bende

asyacan7
4-07-08, 15:07
asutay
kızlar devlette sevkle olabilen birşey mi yani hsg? clinicte 750ytl dediler.kayınvalidem kırıkkalede 150 dedi. ilacım bitsin çektireyim filmi,yapmasamda açılmış olur kanallar. Asyacan acaba tedaviye bi süre araverdim deyip gizlice mi ilaç kullanmak lazım? belki o zaman stres olmazlar.
Benim doktorumun calistigi hastane de hsg yoktu.Tip fakultesine yolladi.Orada radyoloji servisinde cektirdim,para da vermedim
adetin10. gununde cektiler sonucu da hemen aldim zaten.kolay cok kolay,sevkle gittim ben de.Radyolojiye sevk yaptir ya da kadin doguma yaptir.adetinin ilk gunlerinde git ki gun versinler sana 8-9-10 . gun cekilio hsg.Dunya para verme bence.
Kocise ara verdim demek mantikli aslinda ama once hsg cektir mutlaka.Kafan da rahatlar.

beauty*
5-07-08, 11:07
asyacan7
Beauty arkadasim sallamaya basladin bizi haaaaa yine vallahi darilacagim artikk.
canım olur mu ööle şey.hergün girip yazdıklarınıza bakıyorum..evde sürekli yalnızım.eşim çalışıyo...bunalıma girdim sanırım..canım hiç bi şey yapmak istemiyo.bu arada demiştim ya bu ay ilaçsız stressiz kendi halinde deniycez diye...bu da tutmadı sanırım canım ya....dün ööle çok bacak ağrısı çektim ki..abicim inanmıyorum artık yok psikolojiymiş yok fizyolojiymiş...hepsi palavra...bugün ayın 5'i ve benim daha 8-9 günüm var adete,şimdiden ağrılarım başladı bile...başlıycam bööle işe...öf ya.nasıl olcak bu iş..ne zormuş bu bebiş işi..başına gelmeyen bilmiyo. bütün bahaneler yalan ALLAH İSTEDİĞİNDE OLACAK..bunu biliyorum...ama insanlar bilmiyo işte...kendileri başardıklarını sanıyolar...memlekette bi arkadaşım var..daha geçen yıl evlendi.evlendiği ay hamile kalmış.benden de büyük..bugün ailem doğum ziyaretine gidiyomuş..gözlerim doldu duyunca..şuan bile ağlıyorum..ne zormuş Allahım..bizi artık bu sınavdan geçir...çok yoruldum çok...içim acıyo...berbat haldeyim...hiç bi yere gitmek istemiyorum..kimseyi görmek istemiyorum..
bu arada bi şey sorucam.eşimle dün ilişkiye girdik.ben adet olmadan artık şu spermiogramı yaptıralım istiyorum..bu konuda sıktı artık beni..illa arada 3 gün olması şart mı test için...hani şu cinsel rejim olayı var ya...2 gün olsa olmaz mı?kızlar nolur bi bilginiz varsa paylaşın olur mu?cuma ilişki pazartesi test olmaz mı?
asyacancım sen nasılsın bu arada?kendi bunalımımdan soramadım...inşallah sen iiisindir...ben yine çakıldım kafa üstü...kandil günü mesaj atacaktım hepinize kandınlar kulubü geçici olarak kapalı yazıyodu..giremedim o gün.sende de bööle bi sorun oldu mu ...öpüyorum canım...Allaha emanet ol sen ve bütün kızlar...:çok üzgünüm::a015:

asutay
5-07-08, 11:07
beauty canım sıkma canını ne olur. haklısın çok zor durumlar bunlar ama üzülme,Allah başka şeyle imtihan etmesin,ağız tadı versin. eşim buay spermiogram yaptırdı. en az üç en çok 5 gün perhiz olmalı dolu dolu.
Allah nasip edecek olursa emin ol o 3 gün dışındada eder. sen isyan etme,sabırlı ol. biz yanındayız canım

asutay
5-07-08, 12:07
beauty canım sıkma canını ne olur. haklısın çok zor durumlar bunlar ama üzülme,Allah başka şeyle imtihan etmesin,ağız tadı versin. eşim buay spermiogram yaptırdı. en az üç en çok 5 gün perhiz olmalı dolu dolu.
Allah nasip edecek olursa emin ol o 3 gün dışındada eder. sen isyan etme,sabırlı ol. biz yanındayız canım

beauty*
5-07-08, 12:07
asutay
sağol canım.beni bi tek siz anlıyosunuz zaten.artık bebeğimi o9 kadar çok istiyorum ki...sözde bu ay hiç düşünmeyecektim ama...meğer hiç unutmamışım.3 gün meselesi şu.eşimin dersinin olmadığı bi an olmalı.normalde salı olması gerek ama o gün yoğun.bu yüzden iki gün yetmezmi diye düşünmüştüm.pazartesi daha uygun onun için.öf ya şu stresten de bi kurtulsak..tekrar sağol canım.Allah hepimize yardım etsin.daha çok bekletmesin inşallah...:a015:

asyacan7
5-07-08, 13:07
beauty canim yaaa noluyo,kiziyorum amaaa.Napalim olmazsa olmaz Allah Allah...Ben sana ablam da senin gibiydi ama 2 cocugu var demedim mi olacak sabir arkadasimm yaa ,hersey yoluna girecek bi gun ama simdi deil ne care...
Cik dolas keyfine bak.Bu sebep tamam cok can sikici ama biz de variz bu hayatta.Ben de agliorum cok uzuluyorum ama rahatlamak icin.sonra kaldigim yeren devam..
Hem ne olacak arkadasin hamileyse,git sor onun da bi ton cozumsuz sorunu vardir sen de olmayan...
Dertler hiiiiiicc bitmeyecek hayatimizda bunu unutma.Bu sorunu asmanin ilk sarti bununla yasamayi ogrenecek olmamiz tamam mi canim arkadasim.Bunalima gireceksen bu is olmaz bastan soyleyeyim.Kendini dusun ya biraz,olmazsa da bu Allah'in takdiri,karsimi gelecegiz ya..
Sakin ha sakin hem bu ayi yok say artik bitti gecti.Obur aya artik kismet.Git klomenini falan yazdir vakit gecsin de bu ay olmadigini kabullen barii..
Lutfen uzulme,birimiz bozuk olunca hepimiz uzuluyoruz.Ben seni cook seviorum arkadasim tanimasam da.Hadi kendine gel,sikilinca da kacma yaz,yaz ki rahatlayasin...

SUDENAZ222
5-07-08, 14:07
slm kizlar....

Bugün regl günüm..henüz kirmizilar gözükmedi...fakat isimda son 5 günü yazayim

36.8
36.8
36.9
36.7
36.7 bugün itibariyle

şimdi bi düşüş var..o yüzden regl olacağimi düşünüyorum..ve bugünkü testim negatif çikti...normalde günü gününe olurum hep..bu klomen adet geciktirebilirmiki acaba?

asyacan7
SUDENAZ222
slm kizlar....

Bugün regl günüm..henüz kirmizilar gözükmedi...fakat isimda son 5 günü yazayim

36.8
36.8
36.9
36.7
36.7 bugün itibariyle

şimdi bi düşüş var..o yüzden regl olacağimi düşünüyorum..ve bugünkü testim negatif çikti...normalde günü gününe olurum hep..bu klomen adet geciktirebilirmiki acaba?

Evet gecıktırır canım endışe etme sakın,baska bısey var mı dıye.Ben de 9 gune kadar gecıktırmıstı..

asutay
ah ah bu klomenin adet geciktirmesi insanı mahvediyor.her insanda farklı olur ama gebe kalınca arkadaşımın ısısı 38 leere yükselmişti. sıkma canını onun yerine dişini sık arkadaşım hepimiz çift çizgiyi görücez.
sudenazcım bu ay 17 yıldır ilk kez gecikti adetim,öyle umutlandım ki meğer ilaçtanmış. hayırlısı be güzelim. olmazmış gibi yapıp olduğunda çok sevinelim.ben adet olduğumda hala acaba üstüne mi gördüm diye bhcg yaptırdım. çok yıprandım sen serin kanlı ol tamam mı.

beauty canım haklısın o yoğunlukta zor yine de Allahtan hayırlısını dile. eşinde sperm sende yumurta olduktan sonra o yoğunluğun yaptığı maddi katkıyla ileride tüp bebiş yaparsın.önemli olan sağlıklı,hayırlı evlatlara sahip olmamız.üzülme.

bak benim şansım iyice düştü,iki yumurtalıkta toplam 3 tane çikolata kisti var. dr lar dene yoksa tüp bebek denemeye başlarız dedi.eşimin sperm sayısı iyi ama spermler yapışık ve yavaşmış. bizimkiler halay çekerek döllenmeye çalışıyor o da olmuyormuş 1 yıldır.. kistler birden büyürse belki o şans bile epey düşecek. stres oldukça kist yumurtluyorum ben.artık takmamaya çalışıcam bu sabah 5 e kadar uyuyamadım,ezanla dua ettim Allahım akıl sağlığı ve beden sağlığı ver diye,bugün daha bi sakinim sanki.manevi rahatlama önemli.

parıl
beauty*
canım olur mu ööle şey.hergün girip yazdıklarınıza bakıyorum..evde sürekli yalnızım.eşim çalışıyo...bunalıma girdim sanırım..canım hiç bi şey yapmak istemiyo.bu arada demiştim ya bu ay ilaçsız stressiz kendi halinde deniycez diye...bu da tutmadı sanırım canım ya....dün ööle çok bacak ağrısı çektim ki..abicim inanmıyorum artık yok psikolojiymiş yok fizyolojiymiş...hepsi palavra...bugün ayın 5'i ve benim daha 8-9 günüm var adete,şimdiden ağrılarım başladı bile...başlıycam bööle işe...öf ya.nasıl olcak bu iş..ne zormuş bu bebiş işi..başına gelmeyen bilmiyo. bütün bahaneler yalan ALLAH İSTEDİĞİNDE OLACAK..bunu biliyorum...ama insanlar bilmiyo işte...kendileri başardıklarını sanıyolar...memlekette bi arkadaşım var..daha geçen yıl evlendi.evlendiği ay hamile kalmış.benden de büyük..bugün ailem doğum ziyaretine gidiyomuş..gözlerim doldu duyunca..şuan bile ağlıyorum..ne zormuş Allahım..bizi artık bu sınavdan geçir...çok yoruldum çok...içim acıyo...berbat haldeyim...hiç bi yere gitmek istemiyorum..kimseyi görmek istemiyorum..
bu arada bi şey sorucam.eşimle dün ilişkiye girdik.ben adet olmadan artık şu spermiogramı yaptıralım istiyorum..bu konuda sıktı artık beni..illa arada 3 gün olması şart mı test için...hani şu cinsel rejim olayı var ya...2 gün olsa olmaz mı?kızlar nolur bi bilginiz varsa paylaşın olur mu?cuma ilişki pazartesi test olmaz mı?
asyacancım sen nasılsın bu arada?kendi bunalımımdan soramadım...inşallah sen iiisindir...ben yine çakıldım kafa üstü...kandil günü mesaj atacaktım hepinize kandınlar kulubü geçici olarak kapalı yazıyodu..giremedim o gün.sende de bööle bi sorun oldu mu ...öpüyorum canım...Allaha emanet ol sen ve bütün kızlar...:çok üzgünüm::a015:

Canım benim ne olyor böyle sana bırakma kendini.Biliyorum çok zor ama elden birşey gelmediği için mümkün mertebe düşünmemeye çalış.Benimde adetime 8-9 gün var benim de olmadı galiba çünkü yine akıntımda azalma başladı :bbo:ben zaten kendimi şartladım yoktur diye böylesi daha iyi aksi takdirde üzülüyorumsenağlama
Hem evdeyim diyorsun hemde girmiyorsun asyacan haklı galiba.Ne zaman sıklırsa gir yaz ben yazınca daha rahatlıyorum sanki çünkü gerçekten aynı durumda olanlar beni anlıyor iiiyiki varsınız canlarımmmm:1hug::enbuyukkk:

parıl
5-07-08, 15:07
asutay
ah ah bu klomenin adet geciktirmesi insanı mahvediyor.her insanda farklı olur ama gebe kalınca arkadaşımın ısısı 38 leere yükselmişti. sıkma canını onun yerine dişini sık arkadaşım hepimiz çift çizgiyi görücez.
sudenazcım bu ay 17 yıldır ilk kez gecikti adetim,öyle umutlandım ki meğer ilaçtanmış. hayırlısı be güzelim. olmazmış gibi yapıp olduğunda çok sevinelim.ben adet olduğumda hala acaba üstüne mi gördüm diye bhcg yaptırdım. çok yıprandım sen serin kanlı ol tamam mı.

beauty canım haklısın o yoğunlukta zor yine de Allahtan hayırlısını dile. eşinde sperm sende yumurta olduktan sonra o yoğunluğun yaptığı maddi katkıyla ileride tüp bebiş yaparsın.önemli olan sağlıklı,hayırlı evlatlara sahip olmamız.üzülme.

bak benim şansım iyice düştü,iki yumurtalıkta toplam 3 tane çikolata kisti var. dr lar dene yoksa tüp bebek denemeye başlarız dedi.eşimin sperm sayısı iyi ama spermler yapışık ve yavaşmış. bizimkiler halay çekerek döllenmeye çalışıyor o da olmuyormuş 1 yıldır.. kistler birden büyürse belki o şans bile epey düşecek. stres oldukça kist yumurtluyorum ben.artık takmamaya çalışıcam bu sabah 5 e kadar uyuyamadım,ezanla dua ettim Allahım akıl sağlığı ve beden sağlığı ver diye,bugün daha bi sakinim sanki.manevi rahatlama önemli.
Canım yaa seni çok iii anlıyorum bende hsg çektirdiğimde hayatımda ilk defa adetim gecikmişti ve kesin hamile kaldım dedim çünkü gecikmesi için hiçbir neden yoktu.Vee negatifi görünce Ağladım senağlamaYine Allahdan kan testini yaptırmadan önce kk dan öğrenmiştim gecikebileceğini yoksa galiba mahalleyi inletirdimm ağlamaktan:roflol:

parıl
5-07-08, 15:07
AA buarada bana umut olan bir şeyi sizinlede paylaşmak istiyorum kızlar bugün bir arkadaşın hamile kaldığını duydum ve çok sevindim 3. aşılamasıydı kendisi polikistik over eşindede problem vardı ama tedavi ettiler.Yanii anlayacağınız nasipse oluyor güzeller Allahın bir ol demesine bakar dualarımızı tam edelim inşallah mevlam en kısa zamanda kabul eder.

beauty*
5-07-08, 17:07
parıl
Canım benim ne olyor böyle sana bırakma kendini.Biliyorum çok zor ama elden birşey gelmediği için mümkün mertebe düşünmemeye çalış.Benimde adetime 8-9 gün var benim de olmadı galiba çünkü yine akıntımda azalma başladı :bbo:ben zaten kendimi şartladım yoktur diye böylesi daha iyi aksi takdirde üzülüyorumsenağlama
Hem evdeyim diyorsun hemde girmiyorsun asyacan haklı galiba.Ne zaman sıklırsa gir yaz ben yazınca daha rahatlıyorum sanki çünkü gerçekten aynı durumda olanlar beni anlıyor iiiyiki varsınız canlarımmmm:1hug::enbuyukkk:[/QUO
canım sağol.ama kendimi artık yorgun hissediyorum.herşey üstüme geliyo gibi.senin için dua ediyorum.sen sevin inşallah.çok zor evet.Allah hepimizi kurtarsın bu zor durumdan.sanırm ben de senin yaptığını yapıp şartlıyorum,kötüye hazırlıyorum kendimi..artık hayatımızda bişeyler iiii gitsin.tabi ki şu anımıza şükür ama...evdeyim ama canımın sıkıntısından canım hiç bişey yapmak istemiyo canım ya..temizliğe verdim bugün kendimi..sen de ümidini yitirme lütfen.öpüyorum çok.Allah razı olsun..:a015:

beauty*
5-07-08, 17:07
asyacan7
beauty canim yaaa noluyo,kiziyorum amaaa.Napalim olmazsa olmaz Allah Allah...Ben sana ablam da senin gibiydi ama 2 cocugu var demedim mi olacak sabir arkadasimm yaa ,hersey yoluna girecek bi gun ama simdi deil ne care...
Cik dolas keyfine bak.Bu sebep tamam cok can sikici ama biz de variz bu hayatta.Ben de agliorum cok uzuluyorum ama rahatlamak icin.sonra kaldigim yeren devam..
Hem ne olacak arkadasin hamileyse,git sor onun da bi ton cozumsuz sorunu vardir sen de olmayan...
Dertler hiiiiiicc bitmeyecek hayatimizda bunu unutma.Bu sorunu asmanin ilk sarti bununla yasamayi ogrenecek olmamiz tamam mi canim arkadasim.Bunalima gireceksen bu is olmaz bastan soyleyeyim.Kendini dusun ya biraz,olmazsa da bu Allah'in takdiri,karsimi gelecegiz ya..
Sakin ha sakin hem bu ayi yok say artik bitti gecti.Obur aya artik kismet.Git klomenini falan yazdir vakit gecsin de bu ay olmadigini kabullen barii..
Lutfen uzulme,birimiz bozuk olunca hepimiz uzuluyoruz.Ben seni cook seviorum arkadasim tanimasam da.Hadi kendine gel,sikilinca da kacma yaz,yaz ki rahatlayasin...
canım benim ben de seni çok seviyorum daha görmeden ve yakın hissediyorum.Allah sizlerden razı olsun.ama sizi her defasında haberdar edip sıkmak istemiyorum.resmen ruhum acıyo..öğleden sonra parka gittik eşimle.oturduk,milletin çocuklarıyla vakit geçirmesini izledik salak gibi..kendimi toplamaya çalışıyorum.sanırım hamile olacağım güne kadar bu gel gitler devam edecek.bi gün umutlu,bi gün perişan..haklısın biliyorum Allahın takdiri ama...dayanamıyorum Allahım.nolur duy sesimizi..biliyorum duyuyor elbet mutlaka zamanı var ama ben kaldıramıyorum.hayırlısı diyebiliyorum sadece...
Allah razı olsun canım ilgilendiğin için...öpüyorum.Allaha emanet ol...:a015: