TEST

Bebeklerimize Hangi Ismi Düşünüyoruz Hanimlar ? Paylaşalim Mi?

gulbeseker
28-05-08, 08:05
HANIMLAR BEBEĞİNİZE PLANDINIZ MI HANGİ İSMİ KOYACAĞINIZI? BANA DOKTORUM ŞİMDİLİK KIZ DEDİ... İNŞALLAH DA HAYIRLISI İLE SAĞLIKLI BİR KIZ EVLADIM OLUR. BENİM VE BEBEK BEKLEYEN TÜM ANNELERİN. VE BEN ALLAH NASİP EDERSE KIZIMA NEZİRE MUAZZEZ İSMİNİ VERECEĞİM. NEZİRE KAYINVALİDEMİN İSMİYDİ(RAHMETLİ) MUAZZEZ DE KENDİ ANNEMİN İSMİ... İKİSİNİ DE ÇOK SEVİYORUM. O YÜZDEN ONLARIN ADINI VERECEĞİM NASİP OLURSA...BENİM BİRDE İKİ OĞLUŞUM VAR ASLANLAR GİBİ... BİRİNİN ADI CÜNEYT VE DİĞERİ SAMET BEYLER...RABBİM HERKESİN EVLADINI AİLESİNE BAĞIŞLASIN..(AMİN)a.s.:asigim:

Asortie
henüz düşünmedik ama kızımız olacak bizim inşallah eylül ecrin koyacağız galiba

azo
ben kızım olursa ismini BERRA koymayı düşünüyorum,
erkek olursa ÖMER KAAN (doktor erkek gibi görünüyo ama kesin değil demişti)
annemi ve kayınvalidemi çok seviyorum.onların isimlerini koymayı isterdim ama ikisinin ismide FATMA ve ''yeteri kadar fatma var ailede başka isim koy 22 dediler(halamın ismide fatma)tatlicadiarzu

azo
tabiki en önemlisi sağlıklı doğması bebişlerimizin..:1hug:

sekreter18282
benim ogluşum olacak:nazar: adını ayberk diye düşünmüştük ama hale sayesinde batın isminide takmış durumdayım bu sıralar

h.mine
28-05-08, 09:05
merhaba bizim cinsiyeti belli deil ama kız olursa zeuynep ceylin koyucaz zeynep eşimin ceylin de benim favori ismim

kahvegözlüm
28-05-08, 09:05
bir oğlum var birde kızım olsun istiyorum.eğer hamile kalırsam bu aralar iyice düşünüyorum.ama hala korunuyoruz.hejar koyacağım kızımın ismini.ama eğer erkek olursa şeyar koyacağım.

Asortie
28-05-08, 10:05
kahvegözlüm doğulu musun genelde orada koyuyorlar

PassioneLore
28-05-08, 10:05
benim de oğlum olacak ınsa allah
saglıklı bır bebek olsun herkesın kı benımkı de ınsa allah
levent, emirhan ve eralp arasında gidip geliyoruz esimle fisfisfis

gülsarı
28-05-08, 11:05
bizimde oglumuz olacak sonunda 10 yıllık ismine kavusacak boramızzzz

fater
bizim henüz cinsiyeti belli değil ama
kız olursa selin erkek olursa emir düşünüyoruz bizde
önce sağlıklı olsunlarda

gulizgul
merhaba bizimde cinsiyetimiz belli değil ama kız olursa asi erkek olursa tuna koymayı düşünüyoruz

EU3
28-05-08, 14:05
Bizim kız.. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz.. Bizim de favorilerimiz arasında bahar, irem, melis, eylül var ama çok kararsısız.. Bu konu çok önemli bence arkadaşlar.. gerçi bilmiyorum ben mi çok önemsiyorum ama, ben her yaşa uygun, ileride mevki sahibiolduğunda dalga geçilmeyecek, güzel anlamlı, belli kategorilere ait olmayan, bir ömür gururla taşıyabileceği bir isim olsun istiyorum.. bu yüzden biraz zor olacak galiba karar vermek..

mysever
28-05-08, 15:05
dr büyük ihtimal erkek demişti kesin degil yinede cuma günü öğrencem inşallah.neyse erkekolursa ege istiyorum eşimde berk. kız olursada ipek yada eylül

maytap80
benim oğluşum olacak ben adını mehmet emin koymak istedim ama eşim mehmet akif olsun dedi ok dedim aslında benim favori erkek ismim enes ama eşim nedense şiddetle karşı çıkıyo:KK43:(((neyse oğlumuzun ismi mehmet akif.
ama evde bi oğlumuz daha fatihimiz var 6 yaşında.drumun da 2 oğlu varmış ve ısrarla bi aileye bi kız lazım diyo ve gördüm ama yinede soru işareti koyucam diyo ikidir.eğer bu ısrara kız olursa:)))ayşe ecrin olucak.bakalım hayırlısı olsunda....

kahvegözlüm
Asortie
kahvegözlüm doğulu musun genelde orada koyuyorlar
evet canım doğuluyum.

seha
28-05-08, 16:05
bizde çok gelgit yaşıyoruz.son durum ;cinsiyeti henüz belli değil ama erkekse;alperen(babası istiyor) baturalp (ben istiyorum.)kız olursa ecem veya ceren (ben) elif,zeynep (babası istiyor).ama sık sık isim değiştiriyoruz.çünkü isim çok önemli bir insan için.hem anne babanın evladına karşı ilk görevi.doğum anına kadar değişecek kararlarımız öyle görünüyor.sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı ve iyi evlatlar olarak yetiştirmeyi nasip etsin rabbim hepimize.amin.

neshe1976
28-05-08, 18:05
kız olursa zeynep ikinci isim henüz kesin değil ama elvin adı hoşuma gidiyor.oğlan olursa ben ege babası kuzey istiyor belki ikisi de olur ama o da coğrafi bölge gibi oluyor kuzey ege:) bakaılm artık

brooke
29-05-08, 08:05
bizim c.tesi kesinleşecek inşallah cinsiyet tabi önce sğlıklı olduğunu öğrenelim de. kız demişti dr geçen sefer.ben DEFNE istiyorum ama kökeni yunancaymış eşim de koyam yunan ismi diye tutturdu. yunan kökenli diye yunan mı olacak kızımız, hem de türkçede de karşılığı var diyorum. bakalım ikna edebilecekmiyim eşimi. erkek olursa da biri kayınpederimin ismi hüseyin diğer adı da kaan veya kerem olsun istiyoruz

---***AppLE***---
bızde halen karasızız esım erkekse ben kızsa sen koyarsın dedı bende kabul ettım erkek olursa emının ahmet koyacak babsının adı bende yanına emre ısmını dusunuyorum, kız olursa karar veremedım ceren elıf beren deren ecem gıbı ısımlerı dusunuyorum

---***AppLE***---
bızde halen karasızız esım erkekse ben kızsa sen koyarsın dedı bende kabul ettım erkek olursa emının ahmet koyacak babsının adı bende yanına emre ısmını dusunuyorum, kız olursa karar veremedım ceren elıf beren deren ecem gıbı ısımlerı dusunuyorum

dimitrina
29-05-08, 18:05
henuz evlenmedik ama ara ara biz de bu konulari konusuyoruz

kiz olursa Duru, Melisa, Selina, Dora falan olabilir ama Duru su anda favorimiz
erkek olursa $an, Gorkem, Mert, Eren, Emir olabilir ama $an su anda favorimiz :)

cilekk
29-05-08, 18:05
Deniz,olucak kücük böcekimin ismi:)

EU1
29-05-08, 19:05
bızde daha karar veredık 4 ısım ustunde udunuyoruz anıl utku umut yagızz bakalım kararımız ne olcak sankı yagız daha cok hosuma gıdıyo gıbı bakalım

Slogan
29-05-08, 19:05
bizim evlenmemize daha cok var ama bebegimizin ismi şimdiden hazır kızda olsa erkekte olsa DENİZ olacak müstakbel eşimin soyismi kara ayrıca karadenizli :)))))
karadenizli deniz kara olcak bebişimiz :))))))))))))))))

hilal1975
30-05-08, 10:05
benim bebişiminde cinsiyeti henüz belli değil...Haftaya inşallah öğreneceğiz.Nedense sadece kız isimleri düşünüyorum ..Sanki kızım olacakmış gibi...Eğerki kızım olursa inşallah Cemre koymayı düşünüyorum...

AnlamadanDinlemeden
1-06-08, 19:06
Ben Ceren düşünüyorum .

Eylül,Duru,Pelin,Defne,Dilara,İrem,Yaren,Ecrin......

Erkek Yağız,Yiğit,Efe,Görkem;Eren,Berk,Berke,Ege..........

YAĞMURCN
Evet Oğlumla Kizimi Kaybetmeseydim Isimleri....
Oğlum Alp Baran
Kizim Berfin
Olacakti

ceyda atalar
bızım bebısımız daha 5 haftalık ama ısım bellı kız olursa esım ve ben BELİNAY ıstıyoruz
erkek olurssa ben YUSUF BERKAY ıstıyorum
HAYIRLISI ALLAH TAN

ysmn_
işallah emir batın düşünüyoruz oğluşumun adını..

BubleGum
3-06-08, 16:06
bizim de Mete, Metehan , Alpaslan, Alp olabilir. Ama değişebilir de.

mysever
3-06-08, 16:06
biz kızımızın adını melisa eylül yada ipek koymayı düşünüyoruz zaten kızlık soyadımda ipekti şimdi kızımın adınıa ipek koymayı düşünüyorum ama karar veremedik

seda_1983
6-06-08, 21:06
cinsiyetimiz belli oldu oğluşumuz oluyomuş bende isim olarak
berk
berke
doruk
düşünüyorum ama fikirlerinize açığım

AnlamadanDinlemeden
7-06-08, 10:06
Sedacım bende Berke ismini çok severim.3 ü arasında benim sana diyeceğim Berke olur..

kyıldız
12-06-08, 07:06
bende kesin olarak pazartesi öğrenicem sanırım. gerçi %90 kız dedi doktorum biz adını koyduk gerçi ama umarım hevesimiz boşa çıkmaz bizim düşündüğümüz isim ada erkek olursa sizlere danışıcam çünkü belirlediğimiz bir isim yokk :))

gulbeseker
14-07-08, 16:07
seda_1983
cinsiyetimiz belli oldu oğluşumuz oluyomuş bende isim olarak
berk
berke
doruk
düşünüyorum ama fikirlerinize açığım
bunların arasında en güzel olanı BERKE ben de bunu beğendim... Allah hayırlısını nasip etsin...

EU1
16-07-08, 08:07
kızlar bizde bir kaç isim arasında gidip geliyoruz daha karar veremedik

1.nevanur(ses ahenk güç zenginlik)
2.nisan(gelin çiçeği)
3.MİRAY: (yılın ilk aylarında doğan)gerçi bizimki son ayları olacak ama
4.ECMEL: (Çok güzel)
5.VUSLAT: (Sevgiliye kavuşma)

sizce hangisi daha güzel

gulbeseker
17-07-08, 13:07
aybuke.11
kızlar bizde bir kaç isim arasında gidip geliyoruz daha karar veremedik

1.nevanur(ses ahenk güç zenginlik)
2.nisan(gelin çiçeği)
3.MİRAY: (yılın ilk aylarında doğan)gerçi bizimki son ayları olacak ama
4.ECMEL: (Çok güzel)
5.VUSLAT: (Sevgiliye kavuşma)

sizce hangisi daha güzel
ben ECMEL ile VUSLAT'ı eledim. diğerleri arasında seçim yapardım gibi geliyor. çünkü diğer üçü gayet iyi ve çok hoş

annesinin guzeli
17-07-08, 19:07
bizimde 2.5 aysonra allah nasip ederse saglikli bi kiz cocugumuz olacak insallah adini hala karar veremedik sizce hangileri guzel soylerseniz seviniriz 1cisi belinay ebrugül nurdan aysenas enson bu isimler kaldi elimizde hangileri guzel

elvan.ecrin
30-07-08, 08:07
merhaba bende aynı ismi düşündüm ama erkek olursa karar veremiyorum

AnlamadanDinlemeden
30-07-08, 09:07
annesinin guzeli
bizimde 2.5 aysonra allah nasip ederse saglikli bi kiz cocugumuz olacak insallah adini hala karar veremedik sizce hangileri guzel soylerseniz seviniriz 1cisi belinay ebrugül nurdan aysenas enson bu isimler kaldi elimizde hangileri guzel
belinay daha güzel bence içlerinden.
kararınız kesinleşti mi?

Asortie
bizim hala eylül ama ikinci isim ne olur bilmiyorum belirlemedik

fater
bizim ki artık kesinleşti kızlar benim oğluşumun adı Allah nasip ederse EMİR olacak
hepsi sağlıkla adıyla büyüsün inşallah

kurt
kızlar benim de kızım olacak ama bende karar veremedim gerçi babası çoktan karar verdi ama ben istemiyorum babası aybüke diyor.

oysa benim gönlimde duru ve aysuda yatıyor . bakalım babamız kesin bişey söylemiyor herhalde ileriki aylarda kesinleşir

---***AppLE***---
30-07-08, 10:07
merhaba kızlar bende karar veremedım kızımın ısmıne ecem dusunuyorum elıf ısmınıde begenıyorum

duygumutlu
30-07-08, 11:07
Bizimde kızımız olucak nasipse önce iki isim düşünmüştük ECRİN DURU diye ama iki isim hem söylenmesi zor olucak hemde kimisi ecrin kimisi duru der diye sadece DURU olmasına karar verdik.

Asortie
30-07-08, 11:07
duygucum çok isabetli bir karar vermişsiniz

polipe
30-07-08, 13:07
Benim kızım olacak diye derin deyip geziyorduk ama oğlanmış nolcak şimdikafamçokkarıştı

ceyrem
30-07-08, 14:07
CADIARZUne zor bu isim bulma işi benimde oğlusumun adı yok daha napcaz bilmiyom eşim yağız diyo ben çok ısınamadım fikri olan varsa değişik yazarsa sevinirim:CüvCüv:

pamukum1
31-07-08, 07:07
bizde enes kayra düşünüyoruz oğlumun adını hala net değil enes büyük ihtimalle de kayra şüpheli