Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Medical Park Göztepe Hakkında

melek81
13-10-08, 12:10
Geçmiş olsun esrako. Bende Medical Park Göztepe'de Mehtap hanıma gidiyorum. Bu haftasonu randevum var.20 haftamdayım. Bakalım detaylı isteyecek mi?

beyazbulut gökmen bey detaylı ult.sonrası cd veriyor mu?

betulygt bu arada tebrik ederim.oğlunu kucağına almışsın.Demek Mehtap hanımla normal doğum yapıldı. Darısı başımıza :)

zeyned
13-10-08, 14:10
betulygt
bende medical göztepe mehtap hnm hastasıyım kızlar.. 10 gun once normal dogum yaptım.. hastaneden ve daha cok ta mehtap hanımdan cok memnunum..
hastanenın onemlı 2 problemı var en basta gelenı randevu saatlerını kayması bekletılmek, ikincisi asansorlerın ıkı saatte gelmesı..
onun dısında baska bır problemle karsılasmadım acıldı acılalı ordayım.. ama bu randevu saatlerı ıle ılgılı bır cozum gercekten gerekıyor hastanenın her bolumunde yasanan bır problem bu sadece kadın dogum degıl..
Betulcum merhaba,hayırlı olsun dogum yapmıssın,masallah cok tatlı:ecrin_bebek: yazılarını görüyordum formda,ben de mehtap hn ı cok sevıyorum ve cok da memnunum,şeker gibi bir bayan,4. ayım doluyor ve normal dogumdan hala korkuyorumm,bos bı vaktınde bısıler yazar mısın,kolay mı oldu,Mehtap Hn ın tutumu nasıldı felan? cok saol,saglıkla büyütt emia.s.

melek81
13-10-08, 14:10
Selam Zeyned bende başından beri Mehtap hanıma gidiyorum. Bende normal düşünüyorum. O yüzden betülün görüşleri benim içinde önemli.. Deneyimlerimizi paylaşalım. Seni ekledim listeme

zeyned
13-10-08, 15:10
melek81
Selam Zeyned bende başından beri Mehtap hanıma gidiyorum. Bende normal düşünüyorum. O yüzden betülün görüşleri benim içinde önemli.. Deneyimlerimizi paylaşalım. Seni ekledim listeme
Merhaba Melekcim,ben de basından beri Mehtap Hn a gidiyorum,dogumu da orada düşünüyorum Allah nasip ederse..Seni ekledim,kacıncı haftandasın?İkili test sonuclarımı aldım bugun,gayet güzel cıktı,çok sevindim..hihoyyyt

BALSIN
13-10-08, 17:10
minik kalimero
slm arkadaslar
ben gebelik öncesinden beri medipol'de takip oluyor ve testlerimi yaptırıyorum.
Aslında sımdılık memnunum ama doktorumun ayrılması ıle farklı hastane arastırmasına basladım.
Doktorum pınar hanım sıfa hastanesıne gıderken dr.mehtap hanımda medical park göztepe ye gecmıs
su an leyla hanımda takıp oluyorum ama medical park acıldıgı ıcın bılgı amaclı aradılar ve bılgı verdıler hastane hakkında
hıc medıcal parkta takıp olan ve ya dogum yapan var mı?
Memnunmusunuz? :uhm:
merhaba canim bende mehtap hanimin hastasiyim.medipolden medical
parka geçti.bende medical parka gidiyorum.mükemmel bir hastane.hastaneden ziyade mehtap hanim çok iyi bir doktor.ailemizdeki bütün doğumlari o takip ediyo nerdeyse.hepside memnun kaldi.bende ona tedavi oluyorum.

glckynr
14-10-08, 06:10
can bey mi yapacak o ameliyatı.sence nasıl bir doktor=??15 gün sonra doppler ultrasona gireceğim cd veriliyor muu herkesin kendi doktorumu yapıyoor bileniniz var mıı

melek81
14-10-08, 07:10
Günaydın kızlar. Bizler Mehtap hanımın hastaları burayı da takip edelim devamlı. Yaa bak Mehtap hanımdan memnun olan baya kişi varmış. Ben 19+6 dayım. 20.haftamdayım yani. Yarın 21.haftaya girecem. Ben ikili testimi yaptırdım iyi çıktı. 3.lüye gerek duymadı Mehtap hanım. Sadece 3'lü test de yer alan kandaki protein değerimi ölçtürdü. O da iyi çıktı. Bakalım Cumartesi randevum var. Ayrıntılı ultrason isteyecek mi?
Bu arada 192 YTL imiş Medicalde Ayrıntılı Ultrason :KK43: o da ssk lı fiyatı

zeyned
melek81
Günaydın kızlar. Bizler Mehtap hanımın hastaları burayı da takip edelim devamlı. Yaa bak Mehtap hanımdan memnun olan baya kişi varmış. Ben 19+6 dayım. 20.haftamdayım yani. Yarın 21.haftaya girecem. Ben ikili testimi yaptırdım iyi çıktı. 3.lüye gerek duymadı Mehtap hanım. Sadece 3'lü test de yer alan kandaki protein değerimi ölçtürdü. O da iyi çıktı. Bakalım Cumartesi randevum var. Ayrıntılı ultrason isteyecek mi?
Bu arada 192 YTL imiş Medicalde Ayrıntılı Ultrason :KK43: o da ssk lı fiyatı
Evet Melekcim,katılıyorum sana,takip edersek daha iyi analiz etme sansımız olur,fiyatlardan,hizmetlerden haberdar olmus oluruz.Ayrıntılı ultrason da pahalıymış ya:uhm: 3 hafta sonra ben de gidicem,cinsiyetini ögrenicem insallah:1rolleyes:

melek81
Betül online olsa da bize doğum izlenimimlerini anlatsa :)

zeyned
Betül buraya:) Betül buraya:) şimdi bebişle ilgilenmek zorunda,müsait olamıyodur doğal olarak..Melek cinsiyeti belli olmadan tahmin edebilmiş miydin? Hani kız sola yerleşir,erkek sağa felan derler..

melek81
zeyned senin varmı özel sağlık sigortan falan. Ben yaptırmayı düşünüyordum hamilelik öncesi ama biraz sürpriz bir durum olunca geç kalmış bulundum. Ssk ya indirim de olsa yüksek fiyatlar. Test tahlil muayne vss derken ooo sorma yani. Sen Mehtap hanımı nerden buldun?

zeyned
Ben de SSK lıyım Mehtapcım ya,aslında ben de düşünmüştüm özel sağlık sigortası da sonra kaynadı öyle,dediğin gibi tuzlu oluyor biraz..baska yerde de doğum felan istemiyor ınsan,hastaneye doktoruna adapte oluyosun kac ay.

iipekk
14-10-08, 08:10
bende mehtap hanımın hastasıyım cok guvenıyorum ona sıcacık bırı guven verıyor bıkmıyor usanmıyon bastan savma yapmıyor her sorumu cevaplıyor yasıda olgun oldugu ıcınde sanırım bıraz anne gıbı de gelıyor
benım bebıs yok henuz yumurta takıbı yapıyoruz
hastanenın en buyuk sorunu randevu saatlerındekı aksamalar ama soylede dusunmek lazım orası hastane her an hersey olabılıyor ya anıde sezeyan gelıyor ya acıl bısey oluyor o yuzden sarkıyor ama gonul ısterkı beklemeyelım hıc...

zeyned
iipekk
bende mehtap hanımın hastasıyım cok guvenıyorum ona sıcacık bırı guven verıyor bıkmıyor usanmıyon bastan savma yapmıyor her sorumu cevaplıyor yasıda olgun oldugu ıcınde sanırım bıraz anne gıbı de gelıyor
hastanenın en buyuk sorunu randevu saatlerındekı aksamalar ama soylede dusunmek lazım orası hastane her an hersey olabılıyor ya anıde sezeyan gelıyor ya acıl bısey oluyor o yuzden sarkıyor ama gonul ısterkı beklemeyelım hıc...
İpekcim hayırlısıyla senin de haberlerini alırız insallah,ben de snın gıbı temmuz ayında yumurtlama takibi yaptırıyordum,bı sonraki ay hamile kaldım,hıc beklemedıgım bır anda geldi:) Mehtap Hn a ben de tavsiye üzerine gitmştim,iyi ki gitmişimkaydirigubbakcemile2

melek81
iipekk
sana da slm ıpek. umarım bır an once ıstegın olur. Evet aksamalar normal. bende o yuzden Cumartesı ılk saatte gunler oncesınden randevu alıyorum. Zeyned senin bir sonraki kontrol ne zaman?

melek81
bende internette ki tavsiyelerden buldum valla

zeyned
melek81
Zeyned senin bir sonraki kontrol ne zaman?
Benim bir sonrakı kontrola randevu almadım henüz,1-2 kasım gibi gitmem gerek işte,14. haftaya girdim.

esrako
betulygt
bende medical göztepe mehtap hnm hastasıyım kızlar.. 10 gun once normal dogum yaptım.. hastaneden ve daha cok ta mehtap hanımdan cok memnunum..
hastanenın onemlı 2 problemı var en basta gelenı randevu saatlerını kayması bekletılmek, ikincisi asansorlerın ıkı saatte gelmesı..
onun dısında baska bır problemle karsılasmadım acıldı acılalı ordayım.. ama bu randevu saatlerı ıle ılgılı bır cozum gercekten gerekıyor hastanenın her bolumunde yasanan bır problem bu sadece kadın dogum degıl..
ayrıca ek olarak tum ozel hastanelerde olan bır durumda soz konusu buraya has degıl ama fiyat politikası sureklı degısmekte.. bır tavan yapıyor bır taban.. 10 ytl olan muayene ucretı suan 35 ytl olmus.. aynı zamanda nst ucretı de artmıs durumda..ama genel olarak tum ozel hastaneler boyle zaten malesef..
betul selam,
hastanenin odalaranıa bakma sansım olmadı odaları nasıl guzel mi genis mi en onemlisi fenalık gelir bana kuçuk hastane odalarında ozellikle duvara dayalı yatak falan yoktur umarım yatak ortadadır.
bilgi verirsen sevinirim

melek81
14-10-08, 09:10
esra bence betül bebek yüzünden baya bir süre online olamaz. ben Cumartesi gittiğimde görmek istiyorum doğumhaneyi odaları falan. Söylerim izlenimlerimi. her ne kadar Betül gibi içinde olamasakda..

Bu arada senin olacağın ameliyat nedir Can bey de?

Zeyned sende cinsiyeti merak ediyorsundur artık. Göbiş çıkmaya başladı mı? İstanbulun neresindensin?

glckynr
ben 25 haftamdayım 15 gün sonra dopplerim var dopler ayrıntılı ultrason farklı şeyler mi

melek81
Canım senin doktorun Can beydi değilmi? ayrıntılıyı da mı o yapacak? dopler ayrıntılı aynı şeyler. 4 boyutlu renklendirilmiş ultrason. Ama benim bildiğim detaylı ultrason 23.hafta yapılıyor en son. Hatta öyle bir yazı okumuştum.

http://gebelik.org/dosyalar/prenatal/1923.html

bak bu linkte de yazıyor. başka yerlerde de okumuştum. 19 ile 23 haftalar arası. Doktorunu bir ara sor bence.

Bu arada benden ileridesin ve aynı hastaneye gidiyoruz. Deneyimlerini benimle de. paylaşırsan sevirim.

Bu arada Cumartesi Mehtap hanımla randevum var bakalım benden de ayrıntılı ult ısteyecek mi?

melek81
glckynr bak verdiğim linkte düzeyleri falan anlatılıyor mutlaka oku.

zeyned
melek81
esra bence betül bebek yüzünden baya bir süre online olamaz. ben Cumartesi gittiğimde görmek istiyorum doğumhaneyi odaları falan. Söylerim izlenimlerimi. her ne kadar Betül gibi içinde olamasakda..

Zeyned sende cinsiyeti merak ediyorsundur artık. Göbiş çıkmaya başladı mı? İstanbulun neresindensin?
Merak ediyorum walla ne yalan söyliyeyim:) normalde göbeğim felan yoktu,o yüzden azıcık göbiş çıkınca belli oldu hemen,pantolonlarım felan olmuyor,kıyafet bakmam lasımşakkıdı ,ataşehir den,sen nerdensin?

melek81
bende erenköy den. şimdi yemeğe çıkıyorum

melek81
14-10-08, 10:10
bende bu Cumartesi doktordan sonra gidecem bir kaç hamile kıyafeti almaya..

esrako
15-10-08, 06:10
melek81

canım benim tek tupum tıkalı tekinin de akibeti belli degil rahim filminde acık gorunuyor ama iki tup arası 5-6 cm dedi can bey birini etkileyip tıkayan faktor ne ise digerinin islevlerinizde bozmus olabilir dedi
tup bebek yapacak dahi olsan bu ameliyatı olmalısın bos yere olmaması acısından dedi. tupu acmaya calısacak ve diger tupu degerlendirecek o arada tekrar rahim filmi cekilme islemi yapılcakms vs.
can bey yapacak evet ameliyati sonucunda yazarım sizlere. can bey i bir kere gorudm muayne etmedi beni filmlerim tahlillerimde hersey net zaten ultrasonla bakınca gorunen bir sey değli tuplerin durumu. yani tutumu davranısı nasıldır vs bilmiyorum çok dr gezdim artık arastırcak halim kalmadı can bey de iyi diye duydum kot birsey hiç duymadım ayhnı zmanda hala daha jinemer ciftehavuzlar daki klingin ortagı imis sanırım. orda da hasta bakıyor dur muhtemelen aksam saatlerinde vs. iyi bir dr oldugun dusunuyorum yası geregi deneyimleri var gibi guven veriyor ama kısa kısa yanıtlar veriyor kendide dedi zaten çok kısa geçtik hani aklınıza takılan ne olursa olusn arayın her zaman musait olmasam bile donerim birsure sonra dedi. henuz aramadım cuma gunu ameliyat saati için arayacagım o ara aklıma takılanlarıda sorarım

melek81
15-10-08, 08:10
Büyük geçmiş olsun. Umarım iyi sonuçlara çabuk ulaşırsın.

glckynr
çok geçmiş olsun can beyin hastayım bende ama dediğin gibi yaşı itibari ile tecrübeli birine benziyor.onunla 3-4. kez oldu görüşmem.sorusuna göre uzun yada kısa cevaplar veriyor doğru. adamda profosor edası var o kadar güven verici bence. seni fazla konuşturmuyor ve sadece ona güvenip dediklerini yapmanı istiyor gibi bir his verdi bana..doğumumu orda gerçekleştirmeyi düşünüyorum.3 ayım kaldı.. doppler ultrasona gireceğim 15 gün sonra bakalım.allah herkesin şifasını verir inşallah..

melek81
hadi bakalım glckynr deneyimlerini bizimle paylaşırsın artık. Bende şimdilik medicalı düşünüyorum

glckynr
15-10-08, 09:10
paylaşırım tabii dört gözle 15 günün geçmesini istiyorum bebeğim 25 haftalık 28 hafta boyutlarında bende 1 ayda 5 kilo aldım diyetteyim kilo takibi yapılıyoo bakalımm

esrako
15-10-08, 10:10
glckynr
paylaşırım tabii dört gözle 15 günün geçmesini istiyorum bebeğim 25 haftalık 28 hafta boyutlarında bende 1 ayda 5 kilo aldım diyetteyim kilo takibi yapılıyoo bakalımm
ben ilk kez ctesi gittim çok kalabalık tabi hastane ssk anlasmalı oldugundan olsa gerek can bey in odasıda tam kadın dogum girisinde gelen geçen kapının onundetartısan yuksek sesle konusan hersey muayne odasının içinden duyuluyor dikkat toplamak zor oluyork onusurken bile
hamilelik takibinde nasıl glcknry ? zaman ayırıyormu ?

hamilelik takibi çok onemli çunku detaylı olarak sakin ce uzunca bakılması gerek .

Charm
15-10-08, 12:10
esrako
betul selam,
hastanenin odalaranıa bakma sansım olmadı odaları nasıl guzel mi genis mi en onemlisi fenalık gelir bana kuçuk hastane odalarında ozellikle duvara dayalı yatak falan yoktur umarım yatak ortadadır.
bilgi verirsen sevinirim
melek81
Betül online olsa da bize doğum izlenimimlerini anlatsa :)
zeyned
Betül buraya:) Betül buraya:) şimdi bebişle ilgilenmek zorunda,müsait olamıyodur doğal olarak..Melek cinsiyeti belli olmadan tahmin edebilmiş miydin? Hani kız sola yerleşir,erkek sağa felan derler..

Kızlar her ne kadar oncekı kadar vakıt bulamasamda yınede sık sık gırıyorum sıteye ancak bu topiğe hıc bakmadım sımdıde öyle bı bakayım dedım tesadufen gordum yazılarınızı keske özel mesaj yada zıyaretcı mesjı fılan atsaydınız daha cabuk yanıtlardım..

esrako arkadasım bu tip seylere bende cok onem verıyorum hanı ınsan dogum yapıcaksın 1 gece yatıp cıkıcaksın odayı ne yapacaksın dıye dusunenlerde var ama ınsan guzelde olsun ıstıyor yanı.. hastane yenı zaten malum o bakımdan odalarda guzel..
ozellıkle banyosu ve odanın genıslıgı gayet ıyı.. dedıgın gıbı duvara dayalı fılan degıl camları buyuk genıs aydınlık ferah odalar..
ıkı tane de suit oda var hastanede ıstersen o anda bossa orayıda kıralayabılıyorsun orası cok daha genıs ayrıyeten bır oturma odası felan var gelenlerı musaıt olmadıgında oraya gecırmek ıcın.. bız orayıda dusunmustuk ama gecelıgı 750 ıydı :))..
gerek gormedık zaten normal odaları da gayet ferah ve temız guzel..

zeyned ve melek81 arkadaslarım sormak ıstedıgınız sorular varsa cevaplarım :)..

Charm
melek81
Geçmiş olsun esrako. Bende Medical Park Göztepe'de Mehtap hanıma gidiyorum. Bu haftasonu randevum var.20 haftamdayım. Bakalım detaylı isteyecek mi?

beyazbulut gökmen bey detaylı ult.sonrası cd veriyor mu?

betulygt bu arada tebrik ederim.oğlunu kucağına almışsın.Demek Mehtap hanımla normal doğum yapıldı. Darısı başımıza :)
zeyned
Betulcum merhaba,hayırlı olsun dogum yapmıssın,masallah cok tatlı:ecrin_bebek: yazılarını görüyordum formda,ben de mehtap hn ı cok sevıyorum ve cok da memnunum,şeker gibi bir bayan,4. ayım doluyor ve normal dogumdan hala korkuyorumm,bos bı vaktınde bısıler yazar mısın,kolay mı oldu,Mehtap Hn ın tutumu nasıldı felan? cok saol,saglıkla büyütt emia.s.
melek81

Tesekkurler arkadaslar.. Allah sızıde saglıkla kavustursun, guzel kokularını ıcınıze cekın ınsallah mınıklerınızın..

Zeyned canım dogumum cok kolay bır dogum degıldı.. kordon dolanmıstı bebegın boynuna ve elı yuzunde gırmıs tı kanala tabı bunu dogduktan sonra anladık.. yaklasık 10-11 saat suren bır dogumdu.. tabı bu 11 saatın hepsı zorlu gecmıyor sadece son bır kac saat.. zaten dogumhaneye gırdıkten sonra acı hıssetmıyorsun artık hersey sancı evresınde dogum anında acıdan zıyade ıkınma evrelerı var.. onlar yoruyor bıraz enerjı bakımından ama uzun surmuyor ben dogum haneye gırdım 10 dk sonra dogdu oğlum 10 dk sonrada ben cıktım..
benım cok kolay normal dogum yapan arkadslarım var ben onlar kadar kolay yapamadım bıraz zorlu oldu ama ınankı sezeryana tercıh ederım..
ben dogum hıkayemı yazmıstım buraya lınk vereyım bılgılenmek ıstersenız okuyun arkadaslar ustune sormak ıstedıgınız seyler olursa yıne cevaplarım..

Charm
Doğum hikayem arkadaslar..

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=3962755#post3962755

HAYATist
Ben de normal istiyorum linki verirsen sevinirim merak ediyorum çünkü.Tekrar geçmiş olsun.Allah analı babalı büyütsün.

Charm
15-10-08, 13:10
hayatist verdım bır usttekı mesajımdakı lınke tıklarsan okuyabılırsıın..