Medical Park Göztepe Hakkında

terken
4-08-08, 09:08
ebrunver
doğum ücretlerini de indirseler yaaa ... süper olur :)))) fiyatlar böyle canım ama normal doğumda 1000 ytl +1 gece kalış : 90 ytl sezeryanda 1750 ytl + 2 gece kalış 180 ytl dediler bize.Bebeğin bakımı filan ücretlere dahil.Sadece oda parası ekstradan alıcaklar.Ben yarın gidicem muayeneye.İyice bi derinlemesine öğrenicem tekrar :))) :1hug:
merhaba canım bende mehtap hanımın hastasıyım geçen muayende bende muhasebeye çıktım konuştum normal 1000 sezeryan 1750 ytl dediler ve oda ücreti alınmıyor bu fiyatlar paket fiyatlar dediler herkese farklı bişeymi söylüyolar bunlar ya doğumdan sonra bebeğe yapılan tetkikler adı altında kazıklarlar diye ödüm kopuyor kabarık bir faturayla karşılaşmak istemiyorum birde acil bişey olduğunda mehtap hanıma cebindenmi ulaşıyosunuz ben hastaneden aradığımda imkanı yok bağlamıyorlar çok tedirginim zaten doğumdan ödüm patlıyor birde bunlarla huzursuz olmak istemiyorum .
Birde arkadaşlar ben medicalda tetanoz aşısı oldum 1. doz .2.dozunu sağlık ocağında vurulayım dedim sağlık ocağındakiler 1 . dozdan 1 ay geçmeden vuramayız dedi doktor süreyle ilgili bişey dememişti siz nasıl yaptırdınız 1. dozdan sonra 1 ay beklediniz mi?sositosositoa.s.

ebrunver
terken
merhaba canım bende mehtap hanımın hastasıyım geçen muayende bende muhasebeye çıktım konuştum normal 1000 sezeryan 1750 ytl dediler ve oda ücreti alınmıyor bu fiyatlar paket fiyatlar dediler herkese farklı bişeymi söylüyolar bunlar ya doğumdan sonra bebeğe yapılan tetkikler adı altında kazıklarlar diye ödüm kopuyor kabarık bir faturayla karşılaşmak istemiyorum birde acil bişey olduğunda mehtap hanıma cebindenmi ulaşıyosunuz ben hastaneden aradığımda imkanı yok bağlamıyorlar çok tedirginim zaten doğumdan ödüm patlıyor birde bunlarla huzursuz olmak istemiyorum .
Birde arkadaşlar ben medicalda tetanoz aşısı oldum 1. doz .2.dozunu sağlık ocağında vurulayım dedim sağlık ocağındakiler 1 . dozdan 1 ay geçmeden vuramayız dedi doktor süreyle ilgili bişey dememişti siz nasıl yaptırdınız 1. dozdan sonra 1 ay beklediniz mi?sositosositoa.s.
valla canım bana doğum ücretinin yanısıra ekstradan alıyoruz dediler...Alla alla :)))) ben de senin gibi endişeleniyorum arkadaşım kabarık bi faturayla karşılaşmak istemiyorum elbette.Zaten üdoğum ücreti yüksek !!! önceki gittiğim hastanede doğum ücretleri 150 normal doğum 220 sezeryan :KK43:(( ordan da başka sebeplerden ayrıldım.Kendi şımarıklığımdan herhalde ???? ilgisizdi doktorum.Pek bilgi vermiyodu.

Tetanoz aşısına gelince ben 1.ve 2.dozuda sağlık ocağında vuruldum.Şirketten izin almak sorun oluyodu çünkü.Sağlık ocağı şirkete yakın.1.dozu 9 haziran da oldum 2.dozuda 9 temmuzda oldum.Yani 1 ay ara vermek gerekiyomuş.3.dozuda bebişinde beraber gelicen dedi.Anammmm tüylerim tiken tiken oldu valla :bbo:

ebrunver
hmmm bi de mehtap hanım bana cebini kendi kartına yazıp verdi ben istemedim şimdiye kadar hiç aramadım ama acil bişi olursa tabiki ararım.

PassioneLore
4-08-08, 10:08
ben de butun hastanelerın su ekstralarından korkuyorum
hadı dogum ıcın hazırlıklı oluyorsun ama ekstraya neyı nasıl yansıtacakları bellı olmuyor
yengeme kullandıkları yara bandını bıle ekstra dıye fatura ettıler

melek81
5-08-08, 09:08
Selam arkadaşlar
Bugün Mehtap hanımda muaynem var. Yeni doğan yoğun bakım var mı soracağım..

melek81
5-08-08, 15:08
Selam herkese.. muayneden geldim. Bebeğim gayet iyiymiş. Mehtap hanımın ilgiside çok güzeldi. Hastanenin yoğun bakım ünitesi varmış ama ne kadar iyi bilemiyorum tabi..ilerleyen dönemlerde onu da araştırmak lazım.

Charm
5-08-08, 17:08
melekcım bebeğinin ıyı olmasına sevındım..
bende mehtap hnm a gıdıyorum belkı okumussundur..
yeni doğan yogun bakım unıtesı artık yenı acılan tum hast. var..
ozellıklede medical park gıbı 3 buyuk hast. bır arada bulunduran bır hastane de olmaması cok yanlıs olur zaten..
doktorundan memnun kaldıgına sevındım..bende cumartesı gıunu gıdeceğim kontrole..
bır oncekı randevum gecelı 5 hafta oldu oglumu cok merak edıyorum..
guzel haberler alırım ıns sevgiler..

melek81
6-08-08, 10:08
evet okudum bu forumu baştan sona ve takip ediyorum burayı özellikle.. çünkü aynı çevreden anneleriz :)

tatlım benim
6-08-08, 12:08
slm kızlar bende kararsızlar arasındaydım bazılarınız gibi medicalpark ve medipol arasında evet medicalpark çok ii temiz,ilgili personeli ile çok hoş fiyatlarda medipolle aynı gibi 50 ytl fark var arada medipolde normal doğum 950 ytl sezeryan isteğe bağlı 1750 ytl mecburi 1500 ytl ve bu fiyatlara herşey dahil bebeğin bakımı annenin bakımı refakatçi yemeği v.s v.s ama medicalparkta bana doğum ücretlerinin yanısıra refakatçi için yemek ücreti ve bebeğin bakımı işte ek şeyler bu fiyata dahil değil dedilerkafamçokkarıştı birde medicalparkta gittiğim dr.dan pek memnun kalmadığım için bahar hanıma devam ediyorum e nede olsa başından beri o takip ettiği için çok rahatım herşeyi soruyorum ve cevabınıda alıyorum paylaşmak istedim iyi düşünmek lazım nede olsa herşey bebeklerimiz için:1hug:a.s.

TRAKYALI
6-08-08, 12:08
tatlım benim
slm kızlar bende kararsızlar arasındaydım bazılarınız gibi medicalpark ve medipol arasında evet medicalpark çok ii temiz,ilgili personeli ile çok hoş fiyatlarda medipolle aynı gibi 50 ytl fark var arada medipolde normal doğum 950 ytl sezeryan isteğe bağlı 1750 ytl mecburi 1500 ytl ve bu fiyatlara herşey dahil bebeğin bakımı annenin bakımı refakatçi yemeği v.s v.s ama medicalparkta bana doğum ücretlerinin yanısıra refakatçi için yemek ücreti ve bebeğin bakımı işte ek şeyler bu fiyata dahil değil dedilerkafamçokkarıştı birde medicalparkta gittiğim dr.dan pek memnun kalmadığım için bahar hanıma devam ediyorum e nede olsa başından beri o takip ettiği için çok rahatım herşeyi soruyorum ve cevabınıda alıyorum paylaşmak istedim iyi düşünmek lazım nede olsa herşey bebeklerimiz için:1hug:a.s.
valla canım medipol gibisi yok benim için her yönüyle dörtdörtlük bi hastahane doktorumuda seviyorum hiç bırakmayada niyetim yok.benim doktorumda mehtap hanımdı ama ben medipolde kalmayı tercih ettim

melek81
7-08-08, 12:08
valla artık o zaman hastane mi yoksa doktor mu daha önemli demek gerekiyor artık ??

melek81
7-08-08, 13:08
Selam arkadaşlar..Bişey soracağım.. 2 Hafta sonra 1.trimester testimi yaptıracağım. Mehtap hanım bana Centro Laboratuvarlarına yönlendirdi. Aradım bu laboratuvarı 170 YTL imiş test. Ve ssk ile anlaşması yokmuş. Medical parka sordum.35 YTL imiş. Fiyat farkı çok. Mehtap hanım beni neden oraya yönlendirdi acaba? Sırf doktrorum yönlendirdi diye o kadar fiyat farkı verilir mi?

melike85
melek81
Selam arkadaşlar..Bişey soracağım.. 2 Hafta sonra 1.trimester testimi yaptıracağım. Mehtap hanım bana Centro Laboratuvarlarına yönlendirdi. Aradım bu laboratuvarı 170 YTL imiş test. Ve ssk ile anlaşması yokmuş. Medical parka sordum.35 YTL imiş. Fiyat farkı çok. Mehtap hanım beni neden oraya yönlendirdi acaba? Sırf doktrorum yönlendirdi diye o kadar fiyat farkı verilir mi?
merhaba melek ben medikal parka gidiorum ama bursadakine..yerinde olsam asla ona gitmem.aptallık olur.medikal çok kaliteli hizmet veren bi hastane..nie okadar para vereceksinki?doktorlar genellikle arkadaşlarına göndermeyi tercih ediolarama sen kesene bakacaksın..boşver medikalde son teknolojiyle uygun fiyata yaptır testini..ben 4 hafta 5 günlük gebeyim senden ne testleri istediler bana bilgi verebilirmisin

melike85
ya bişi soracam ben bursadaki medikal parka gidiorum banada normal doğum 700 sezeryan 910 dediler ssk anlaşmalı fiyat bu.

melike85
merhaba melek ben medikal parka gidiorum ama bursadakine..yerinde olsam asla ona gitmem.aptallık olur.medikal çok kaliteli hizmet veren bi hastane..nie okadar para vereceksinki?doktorlar genellikle arkadaşlarına göndermeyi tercih ediolarama sen kesene bakacaksın..boşver medikalde son teknolojiyle uygun fiyata yaptır testini..ben 4 hafta 5 günlük gebeyim senden ne testleri istediler bana bilgi verebilirmisin

melike85
nie kimse yardımcı olmuyor bana:KK43:

ebrunver
melike85
ya bişi soracam ben bursadaki medikal parka gidiorum banada normal doğum 700 sezeryan 910 dediler ssk anlaşmalı fiyat bu.[/QUOT

şanslı arkadaşım ben de medical park a gidiyorum ama istanbul - göztepe burda sezeryan 1750 ytl normal 1000 ytl bunlar da ssk anlaşmalı fiyatlar şakkıdı

melike85
ya ne kadar pahalı bide burda özel tek kişilik odalar ve refakatcınla normal doğumda 1 gün sezeryanda 2 gün bedava..fiyata dahil yani

melike85
tutturabildiklerine yani ben sana bişi sorabilirmiyim

melike85
yokmu yeni gebelerden soruma cvp vereceksenağlamasenağlama

ebrunver
melike85
yokmu yeni gebelerden soruma cvp vereceksenağlamasenağlama
oy canım benim sor bana ne istersen bildiğim bişise cevaplim tatlım aşkolsun kaydirigubbakcemile3

melike85
7-08-08, 14:08
ebrunver
melike85
ya bişi soracam ben bursadaki medikal parka gidiorum banada normal doğum 700 sezeryan 910 dediler ssk anlaşmalı fiyat bu.[/QUOT

şanslı arkadaşım ben de medical park a gidiyorum ama istanbul - göztepe burda sezeryan 1750 ytl normal 1000 ytl bunlar da ssk anlaşmalı fiyatlar şakkıdı
sana da kalp atışlarını duyana kadar ilişki yasağı verdilermi

ebrunver
melike85
ebrunver
sana da kalp atışlarını duyana kadar ilişki yasağı verdilermi
yok canım genelde düşük riski olanlarda benim bildiğim kadarıyla ilişki yasağı veriyolar o da ilk aylarda.Valla ilk senden duydum şimdi canım benim ...:CüvCüv:

melike85
birde ne testleri istiolar ilk olarak?4 hafta 5 günlük daha

melike85
ya bana herşey çok güzel görünüo dedi..ama kalp sesi bizim için önemli ozaman kadar ilişki yasağı dedi..ben de araştırıorum düşük tehlikesine veriolarmış..kafam çok karıştı şekerim:KK43: