TEST

Unutma Beni - Fox Tv

bebisim52
24-04-09, 10:04
teyzesi gelir bakarsınız

Egem
24-04-09, 14:04
kızlar kim özet geçecekalkisalkisalkis

benimminikelam
24-04-09, 14:04
kayda değer bişey olmadı yaa.
hepsini izleyemedim gerçi..
şeker hala ilkay a sedat beyden duyduklarını söyledi o da ali yle konuşmak için onun yanına gitti..tartıştılar...rauf ve nazlı pek mutlu oldular...
barboros aynı işte aşık olmuş...şerif te onun peşinde...emine de kızgın...cırlak cırlak bağırıyor...
adalet şüpheli kocasına baskın yaptı..

biriciğim
24-04-09, 18:04
Nazlı gene doĞurmadı yanııııı.........

genciza
ve asu tuğçeyle yavuzu yatakta bastı delikafadulden

MaLiBu
genciza
ve asu tuğçeyle yavuzu yatakta bastı delikafadulden
anammm nasıl oldu anlat anlattt delikafadulden delikafadulden delikafadulden

bebisim52
24-04-09, 19:04
yatakta derken yatağın üstünde uzanmışlardı üstleri vardı yani

genciza
evet yatakta uzanmış hem sohbet ediyolardı hemde oynaşıyolardı.
çetin tam çıkarken asu geldi.yavuzun odasına bi girdi bunlar şoke oldu hemen toparlandılar.allah ikinizinde belasını versin dedi ve gitti.

genciza
ya bu dizi acayip saçmalamaya başladı.ilkay ve alinin durumu yılan hikayesine döndü.sedatın gerçekten sevgilisi olabilir bu niye ilkayların evlenmelerine engel olsunki.herşey raufun planladığı şekilde gelişiyor hep.hiç bi sorun çıkmıyor.eliyle yazmış gibi oluyor sanki herşey.kendimi salak gibi hissettim bugün.dizide biraz mantık olur sonuçta gerçek hayatı yansıtıyo güya.şerif emineye inanmaz bi süre sonra emine şerife inanmaz.ali babasına inanmaz.ilkayın ailesi ilkaya inanmaz.offff acayip bunaldım yaa bune böyle.yavuz-tuğçe-asu üçgeni zaten tam bi komedi.bugün aldığım bi kararla artık diziyi izlemicem :enbuyukkk:

strawberrylips
25-04-09, 09:04
Ayyy bende patlamak üzereyim artık ne kadar saçma evli barklı şerif karısını falan bırakıp sabahlara kadar pavyonlarda barbarın peşinde hangi kadın buna razı olurki iyice saçmaladılar valla yok efendim barbarı yalnız bırakamazmışta sanki çocuk hayret ya,bu arada barbar kafede falan içmeye başladı ne kadar kötü örnek bunlar, bu sefer emine haklı bence:KK43:(

MaLiBu
dream81
Ayyy bende patlamak üzereyim artık ne kadar saçma evli barklı şerif karısını falan bırakıp sabahlara kadar pavyonlarda barbarın peşinde hangi kadın buna razı olurki iyice saçmaladılar valla yok efendim barbarı yalnız bırakamazmışta sanki çocuk hayret ya,bu arada barbar kafede falan içmeye başladı ne kadar kötü örnek bunlar, bu sefer emine haklı bence:KK43:(
bencede ya kesin orda bi kavga cıkar biri bışçaklanır bişi olur saçma sapan işler

tubayok
ayyy emine de artık şu şerif iii hizaya getirsin canım....

böyle çok öten horoz u keserler... :)

Nazlı da 9 aylııkkk hala geziyooo kötülük yaparken doğuracak kızını...

sehirlikedi
25-04-09, 10:04
bende fanatıqıyım unutmabeninin, asu tuğçe yawuz üçlüsü we adletin durumnu cok merak edıyorum, nazlıdan we rauftan da hiç hazzetmiyorum,barborosada qıcıqm-tatlicadiarzu-

melish83
ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

okumadığım yazıları okudum bugün anacım maşallah ne çok çalışmış elleriniz :)))

bu arada raufcuumu artık göremiyorum daha fazla görmeliyim geri planlarda kalmamalı :)) şeker bilem resti çekti ,pis gacii ::KK70: :eek:

MaLiBu
melish83
ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

okumadığım yazıları okudum bugün anacım maşallah ne çok çalışmış elleriniz :)))

bu arada raufcuumu artık göremiyorum daha fazla görmeliyim geri planlarda kalmamalı :)) şeker bilem resti çekti ,pis gacii ::KK70: :eek:
hele şükürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

melish83
MaLiBu
hele şükürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
canım beniiiiiiim...

meydanı boş bulmuşsunuz raufcuuumu eziklemişsiniz :))) korkma rauff ben geldim .... uyuz betik benizli ilkayın o uyuşuk hallerinden kurtarcam seni :)) sositososito

MaLiBu
melish83
canım beniiiiiiim...

meydanı boş bulmuşsunuz raufcuuumu eziklemişsiniz :))) korkma rauff ben geldim .... uyuz betik benizli ilkayın o uyuşuk hallerinden kurtarcam seni :)) sositososito
ama raufta cok gıcık :)) net baglandı mı evinize artık burda msn :))

melish83
MaLiBu
ama raufta cok gıcık :)) net baglandı mı evinize artık burda msn :))
evet canıııııııııııım ama şimdi kaçtım kociş malum :KK43:( ... Çok üzgünüm çoook

MaLiBu
melish83
evet canıııııııııııım ama şimdi kaçtım kociş malum :KK43:( ... Çok üzgünüm çoook

tmm tatlımmm öpüyorummmmm Şeniz

EzgiMec
25-04-09, 13:04
ayyyyy offf nazlı doğursun artııkkk doğuramadı gitti yaaa:roflol:
asuda nasıl yakaladı ama yavuzla tuğçeyi salak yavuz hala bön bön bakıp duruyo gıcık oluyorum:nazar:

bebisim52
25-04-09, 18:04
ben yavuzla tuğçeyi seviyorum asu şimarığına gıcık oloruuuuuuuuuum

tubayok
26-04-09, 09:04
ayy bu asuu şu Levent e nasıl yüz veriyor yaa...

adam sulunun tekii... görünen köy ortada yanii .. aldatılmayı istiyor yine anlaşılan...

EzgiMec
26-04-09, 13:04
bebişim52
ben yavuzla tuğçeyi seviyorum asu şimarığına gıcık oloruuuuuuuuuum
aynen bende cnm ama yavuzada sinir olmaya başladım bu aralarkaydirigubbakcemile5

strawberrylips
26-04-09, 14:04
Arkadaşlar bu dizi haziranda başlamış nazlı o zamandan beri hamile yani 10 aydır hamile böyle saçmalık olurmu ya doğurcaksa doğursun artık hala kötülük peşinde gıcık

PessiMisst.91
dream81
Arkadaşlar bu dizi haziranda başlamış nazlı o zamandan beri hamile yani 10 aydır hamile böyle saçmalık olurmu ya doğurcaksa doğursun artık hala kötülük peşinde gıcık
aynen ya saçmalığın daniskası kaç aydır hamile mannak gacı..

bebisim52
dream81

30 ağustosta başladı hiç unutmam eşimin resmi tatiliydi daha mayısta doğuracak günü var yani

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

tubayok
26-04-09, 16:04
ay kızlarrrrrrrrrrrrr yani sizdennn korkulurr hee...

ben şurda doğurdummm desemmm yok tubaaa senin daha günün var dersiniz :))

ehehheheu insallah insallah amiinn

melish83
evet ağustos ayında hamiş kalmıştı o :)) hahhahaaaa son günlerinde naslıcık....daha önceki sayfalarda da değinilmişti bu konuya :))))

EzgiMec
valla yeter artık doĞursunda rahatlayalım:)))

melish83
26-04-09, 17:04
kız ezgi rep yollayamıyorum sana bee..burdan sana reppp emi :)))))))) ezgime rep rep zamanı haydin..

tek isteğimiz naslı su nun doğması..yane tuçem bile daha ilk günden isim bulmuştu,bunlar hiç isim geçmiyooo ,biri de çıksın da ismini ne koyacaksın naslı desin,nufusu da nolcaksa artık....hala alişten diyor ya hatun.. baba ismini boş mu bırakacak şimdi bu ..yeni kanundan yararlanacak anlaşılan.. :ecrin_bebek:

march7
27-04-09, 08:04
benimminikelam
kayda değer bişey olmadı yaa.
hepsini izleyemedim gerçi..
şeker hala ilkay a sedat beyden duyduklarını söyledi o da ali yle konuşmak için onun yanına gitti..tartıştılar...rauf ve nazlı pek mutlu oldular...
barboros aynı işte aşık olmuş...şerif te onun peşinde...emine de kızgın...cırlak cırlak bağırıyor...
adalet şüpheli kocasına baskın yaptı..
:1shok:

genciza
ya bu dizi acayip saçmalamaya başladı.ilkay ve alinin durumu yılan hikayesine döndü.sedatın gerçekten sevgilisi olabilir bu niye ilkayların evlenmelerine engel olsunki.herşey raufun planladığı şekilde gelişiyor hep.hiç bi sorun çıkmıyor.eliyle yazmış gibi oluyor sanki herşey.kendimi salak gibi hissettim bugün.dizide biraz mantık olur sonuçta gerçek hayatı yansıtıyo güya.şerif emineye inanmaz bi süre sonra emine şerife inanmaz.ali babasına inanmaz.ilkayın ailesi ilkaya inanmaz.offff acayip bunaldım yaa bune böyle.yavuz-tuğçe-asu üçgeni zaten tam bi komedi.bugün aldığım bi kararla artık diziyi izlemicem :enbuyukkk:
alkisalkisalkis

dream81
kaydirigubbakcemile

dream81
:eek:klava:

ben bu diziyi sırf tanıdığım biri o dizide oynadığı için izlemeye başladım...insan deli oluyo izlerken..izlemiycem artık...kızın annesi de krizlerde...bu arada nazlı rolünü oynayan kızın annesi arkadaşım..kızı da çok iyi tanıyorum...yani hatıra binaen izliyorum...:roflol:

strawberrylips
27-04-09, 11:04
march7
:1shok:

alkisalkisalkis

kaydirigubbakcemile

:eek:klava:

ben bu diziyi sırf tanıdığım biri o dizide oynadığı için izlemeye başladım...insan deli oluyo izlerken..izlemiycem artık...kızın annesi de krizlerde...bu arada nazlı rolünü oynayan kızın annesi arkadaşım..kızı da çok iyi tanıyorum...yani hatıra binaen izliyorum...:roflol:
ciddimisin canım çok şaşırdım ama nazlının annesi haklı bencede hangi anne krize girmez kızı böyle bi rolde oynayınca valla ben sadece alışkanlıktan bide o saatte başka bişey bulamadığımdan izliyorum yoksa çok saçmaladılarkafamçokkarıştı

biriciğim
27-04-09, 12:04
aaaaa tuğçeyle yavuz basıldı....ne kadar rahatlardı dimi?aha da dellendi adalet.......abowwww yandı kaymakam beyyyy............

MaLiBu
27-04-09, 13:04
ayy pislik alevv :mymeka: pislik rauf:mymeka: gıcık oluoyorum ikisinedee :eek:klava: olan ilkaylara oldu yaa yazıkk :KK43:((

benimminikelam
şimdiye kadar gelmiş geçmiş bütün yeşilçam klasiklerindeki kötülükleri bu diziye sığdırmayı başarmışlar bravo yani-tatlicadiarzu-
o onu yanlış anlıyo bu bunu öyle yakalıyo bilmem ne gına ötesi gına geldi..
sonumuz hayrolsun bakalım..
doğur be artık nazlıııı...

tubayok
ya kızlarrrrr durun daha kimse türk flmi gibi kör olmadı.....

ilkay hasta olmuştu şimdi sıra ali de....

bence şimdi Ali kör olabilir... ılkay ı unutabilir, mecnuna dönebilir...

Ay bu Alev de ne kadın mışş... bari sedat o kadar basılmadan önce fırsatı değerlendirseydi... :)

strawberrylips
Ben anlayamadım ali akşam ilkayların geleceklerini bildiği halde açıp bi haber bile vermiyo gelmeyin evde kimse yok diye üstüne üstlük telefonunu kapatıyo çok saçma,ayrıca şerifin olayları emineden saklamasınada bi anlam veremiyorum dizi ya illa böyle uzatıp insanı çıldırtıcaklar

ayse38
27-04-09, 14:04
ya aliyi ilkayı sedatı geçin sallayın doğuramayasıca nazlııııııııııı doğurdumuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:lepi::lepi:

ayse38
ben yine gesmeye gittim izleyemedimmm:))))))))))))))

ayse38
dream81
ciddimisin canım çok şaşırdım ama nazlının annesi haklı bencede hangi anne krize girmez kızı böyle bi rolde oynayınca valla ben sadece alışkanlıktan bide o saatte başka bişey bulamadığımdan izliyorum yoksa çok saçmaladılarkafamçokkarıştı
böyle dizimi olur yaa insanın kusaısı geliyo aferrdersinizkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

tubayok
27-04-09, 15:04
ayşecımm yok yok merak etme Nazlı doguramadı hala....
ondan önce ilkay hamile kalıp doguracak :))))

Egem
27-04-09, 15:04
kızlar eskiden filmler ne güzeldi,kötüler kaybeder iyiler kazanırdı.ama bu dizide nedense hep kötülük kazanıyor.:eek:klava:artık sıktılar ,birazda iyi bir şeyler olsun.raufun pislikleri üzerine krulmuş bir dizikötükedihüso

MaLiBu
27-04-09, 16:04
Egem
kızlar eskiden filmler ne güzeldi,kötüler kaybeder iyiler kazanırdı.ama bu dizide nedense hep kötülük kazanıyor.:eek:klava:artık sıktılar ,birazda iyi bir şeyler olsun.raufun pislikleri üzerine krulmuş bir dizikötükedihüso
bencede cnm yaa bi de her şey rauf u seyrinde gidio gıcık oluorum valaa..
ali de ilkayı arayamıo sankii
asu nunda hediyeleri istemesi ne kdr saçmaydı

sarı papatya
27-04-09, 17:04
bugun acayıp kotuydu ve sacmaydı.cocuk yerıne koymus abuk subuk seyler yapmıslar.felakettı.cocuk cekse daha kalıtelı cekerdı yanı.ne hıkmetse rauf herseyı denk getırıyo.bıraz da raufun planları bozulsun yonetmenler.sıkıldık hep kotuluk hep kotulukkkkkk.

tubayok
asuu cok abartttıı yaa bunlar unıv. sıavına gırıcek okul mokul yok ortada....

ayse38
tubayok
ayşecımm yok yok merak etme Nazlı doguramadı hala....
ondan önce ilkay hamile kalıp doguracak :))))
sanırım öyle olacak canım onlarda anca öyle evlenir yoksa norma l bi şeklde nikah olmaz z onlarındelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:lepi::mymeka::teselli::dilcikar::1ninca:kötükedihüsokafamçokkarıştıhihoyyyt:jeyyar:kaydirigubbakcemilesengözlerimebaksanab:1no2:benneyaptımkigamyoncuiremsumirmirmirmir:CüvCüv:

ayse38
ALEV ALEV ALEV YANDIĞIMI GÖRÜYOSUN Bİ TESELLİ İSTEMEDİM İSTEMEMDE BİLİYORSUN.............:asigim::asigim::asigim::asigim:

HanimAga
sarı papatya
bugun acayıp kotuydu ve sacmaydı.cocuk yerıne koymus abuk subuk seyler yapmıslar.felakettı.cocuk cekse daha kalıtelı cekerdı yanı.ne hıkmetse rauf herseyı denk getırıyo.bıraz da raufun planları bozulsun yonetmenler.sıkıldık hep kotuluk hep kotulukkkkkk.
Aile dizisi oldugu icin bakiyordum. Bikkinlik geldi artik....
Söyle tatli bir dizi izlemek haram... Türk dizileri kasiyor artik:tomato:

melish83
27-04-09, 19:04
ya yaz geliyoo artık bunlar denize gitsinler ayyy bikinili bikinili görek bi de ilkay kızımıızı :) öhööhööhööö bugün baya saçmaydı ,raufcuum denize hotelde diye söyletmesi baya cesaret isteyiciydi :)) alev ise valahi pes sabahlıkla çıktı adamın karşısına ,ay sedat bey hem garip hem duble salak ,içkiyi de aldı içmesi eksik kaldı vala ,ee ben de olsam adoş un yerine kusardım heralde adamın suratına :))) bu arada nazlının doğum sancıları tuttu heralde son zamanlarda çıkmıyor hasbam..ilkay ile aliş baya beni geriyooo ,yavıız ile asuyu hiç söylemiyorum ,kazağını istemesi de baya çocuksuydu..Levent ile bunlar bir şeyler yaşamazsa ben ne oliim...raufcuum da az çıkoo artık ::) gamyoncuiremsu

ayse38
28-04-09, 06:04
yorum falan yok ya kadamı alsınlar aman:))))))))))) adamı yoruyorlar ben dıom Şu senarıstler yÖnetmenler bı okusa ılham alırlar bızım yazılardan ama yok ıllakı saÇma olackmıŞ