TEST

Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

ZAMBAK 3
10-11-08, 17:11
oustun
selam nevrosky nasılsın uzun zamandır siteye giremedim ve bu haberi sizinle paylaşmak istedim eşimin morfolojisi bozuktu benim hormonlarımda yükselme vardı nerdeyse tüp bebeğe geçiş yapacaktımki dr cem demirel bana acele ettiğimi yumurtalıklarda sorun olmadığını morfoloji bozukluğunun birçok erkekte olabileceğini sorun olmıycağını söylemişti 8 ay bekle demişti ve daha drittiğim bu ay meleğim geldi bugün öğrendim hamile olduğumu benim gibi olan arkadaşlar sakın panik yapmayın melekleriniz geleceği zamanı biliyor sanırım herkeze allah nasip etsin
tebrikler canim problemsiz bir şekilde geçer inşallah hamileligin ve bebişini kucagina alirsin..darisi bizlerin başina....eşinin sperm degerleri neydi ?

EU1
çok teşekkür ederim arkadaşlar allah hepinize nasip etsin

EU2
ne guzel hamis patlamasi oluyor gercektende bugun iki guzel haber aldik
darisi hepimizin basina

benssenb
beyaz melek canım hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah testin acizliği falan değildir ama sanki var gibi kız olmasa gölgesi bile çıkmıyor çizginin:))) hakkında hayırlısı neyse o olsun arkadaşım

EU2
oustun canim eger buralardaysan tam sperm sonucunuzu yazarmisin sayi ve morfoloji kacti canim
insallah sorunsuz kucaginada alirsin

nilay74
asi74
bu arada dun hem mantiyi hemde kabak tatlisini kacirmisimm:a015::sm_confused:
Asicim üzülme, manti ve tatli yapariz sana. Sen nerede kaliyorsun, ben bir kose geleyimde yapayim.kaydirigubbakcemile3

benssenb
oustun arkadaşım tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin darısı bizlere inşallah:))

EU1
ZAMBAK 3
tebrikler canim problemsiz bir şekilde geçer inşallah hamileligin ve bebişini kucagina alirsin..darisi bizlerin başina....eşinin sperm degerleri neydi ?
teşekkür ederim canım eşimin sperm değerleri sayı toplam 180 hareketlilik farklı çıktı %50 ve % 70 çıktı morfoloji ilkinde %0 ikincisinde %3 çıktı biz iki defa yaptık testi ayrıca keçi boynuzu ve vitamin kullandı yaklaşık 2 ay

EU2
bu arada bademcime cok uzuldum ya insallah bir sorun cikmaz kizlar dua edelimde bebisleri tutunsun kanamasi dursun:KK46:
arada bizlere haber yazar insallah:Saruboceq:

nilay74
oustun
çok teşekkür ederim arkadaşlar allah hepinize nasip etsin
Cok sagol canim, Allah seni nazarlardan korusun:nazar::nazar::nazar:

EU2
nilay74
Asicim üzülme, manti ve tatli yapariz sana. Sen nerede kaliyorsun, ben bir kose geleyimde yapayim.kaydirigubbakcemile3
evet tatlim cok iyi olur bana en yakin sensin biliyorsun zaten manti yapmayida bilmiyorum hazirdan aliyorum oda pek idare etmiyor hejacimin di galiba manti oda degisikti vallacokacimcoook

nilay74
Kizlar ben simdi cikiyorum, ama yine urarim. Size iyi sobetler.

EU1
ayrıca nur arkadaşım sanırım burdasın sanada çok teşekkür ederim sabah heyecanımı aldın ayrıca ateş ölçme yöntemi çok işe yarıyo arkadaşlar

EU2
gule gule nilay yine gel iyi aksamlar canimmmmmmmmmm

EU3
oustun Tebriklerrrrr canımm .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşalllahhhhh:dance::dance::dance:

heja
asi74
evet tatlim cok iyi olur bana en yakin sensin biliyorsun zaten manti yapmayida bilmiyorum hazirdan aliyorum oda pek idare etmiyor hejacimin di galiba manti oda degisikti vallacokacimcoook
canım valla bende mantı açıcak meziyet yok rapunzell arkadaşımızın kayınvalidesi yapmış çok ta güzel görünüyordu sen kaçırdın canım biz afiyetle yedikcokacimcoook

rapunzell_82
oustun tebrıkler......:teytey::teytey::teytey:
darısı bızlerın basınaaa:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

EU2
HEJA pardon canim karisti hatlar eminim sende cok guzel yapiyorsun yapta bir gunde senden yiyelim canim

EU2
hihoyyythihoyyytOSTUN ICIN :teytey::nazar::teytey::içelim:
:içelim::teytey::nazar:

rapunzell_82
asıcım hosgeldınnn ohhh keyfın gelmıs yerıne hep boyle ol sennn..
mantılar bendendııı..sen ıste bıdaha yaptırırım kaynanatore
beyaz melek sende hosgeldınnnn
cıft cızgıye az kaldıııı...hersey psıkoljıde bıtıyorrr melekcımmm
sabah beklıyoruz o guzel haberlerını

EU1
Balsurat
oustun Tebriklerrrrr canımm .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşalllahhhhh:dance::dance::dance:
çok teşekkür ederim balsurat allah sizlerede nasip etsin inşallah

rapunzell_82
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
pembe kose sımdıden yakıstıııı oustunnnn

EU2
OUSTUN CANIM belirtilerini yazarmisin hamilelik belirtilerini ve esinin sperm sonuclarini:uhm:
ilerde bizede lazim olur insallah bu belirtilere bakariz canim bi zahmet memnun oluruz yazarsankaydirigubbakcemile3

heja
asi74
HEJA pardon canim karisti hatlar eminim sende cok guzel yapiyorsun yapta bir gunde senden yiyelim canim
canım ben mantı yapmasını bilmem ama çok güzel pastalır yaparım ayrıca çok ta güzel dolma ve güveç yaparım sen yeter ki iste :1hug:

EU2
rapunzell_82
asıcım hosgeldınnn ohhh keyfın gelmıs yerıne hep boyle ol sennn..
mantılar bendendııı..sen ıste bıdaha yaptırırım kaynanatore
beyaz melek sende hosgeldınnnn
cıft cızgıye az kaldıııı...hersey psıkoljıde bıtıyorrr melekcımmm
sabah beklıyoruz o guzel haberlerını
mrb tatlim cok tsk ederim dun benide aklina getirdigin icincokacimcoook
evet canim bu ara braz bunalim takildim ama geri cabuk duzeldim o senin kaynanator lafi guldurdu valla beni :roflol:
ellerine saglik cok guzel cok degisik gorunuyordu
insallah canim hepimiz keyfi hep yerinde olurhihoyyyt

EU2
heja
canım ben mantı yapmasını bilmem ama çok güzel pastalır yaparım ayrıca çok ta güzel dolma ve güveç yaparım sen yeter ki iste :1hug:
guvecmi can damarima bastin hemde guvec tavsinda demi cok severim yakinda isterim ya banane:eek:kaydirigubbakcemile2a.s.

EU1
asi74
hihoyyythihoyyytOSTUN ICIN :teytey::nazar::teytey::içelim:
:içelim::teytey::nazar:
çok güzeller çok teşekkür ederim a.s.

olymposss
ya bi dakika 2 hamile var galiba biri oustun canım tebrik ederim diğeri kim daha okuyamadım

EU1
rapunzell_82
oustun tebrıkler......:teytey::teytey::teytey:
darısı bızlerın basınaaa:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
çok teşekkür ederim rapunzell darısı sizlerin başına inşallaha.s.

rapunzell_82

EU2
olymposs canim galiba beyaz melek hamile cunku iki cizgi cikti ama silik yarin kesinlesecek insallah

rapunzell_82
heja bende ısterım guvecden...bıde mangan atesınde pıserseeeee
hamışler sız okumayın....

EU2
balsurat canim nasilsin seninle karsilasamiyoruz artik keyfin nasil canim ya seni hep merak ediyorum

EU2
rapunzell_82
heja bende ısterım guvecden...bıde mangan atesınde pıserseeeee
hamışler sız okumayın....
ama cogu benim ha ona gore cokacimcoook:dilcikar:
ayrica sende ùmantiyi unutma kimseye gosterme okis hepsi benimmmm

olymposss
asicim sağol yazılanlara bi göz attım bence de beyaz melek hamişdir belirtileri de vardı zaten inş. güzel haber verir yarın

EU1
asi74
OUSTUN CANIM belirtilerini yazarmisin hamilelik belirtilerini ve esinin sperm sonuclarini:uhm:
ilerde bizede lazim olur insallah bu belirtilere bakariz canim bi zahmet memnun oluruz yazarsankaydirigubbakcemile3
asi canım eşimin sperm sonuçları morfoloji % 0 ve % 3 çıktı sayı toplam 180 hareketlilik ilk % 70 ikinci % 45
benim belirtilerim kasıklarda batma inanılmaz karında şişkinlik ve acı göğüslerde dolgunlaşma ve ağrı ayrıca ateşim düşmedi ve enteresan bir berlirti oldu daha önce bir arkadaştan duydum k.k den göbek deliğinize parmaığınızı sokunca vajinaya doğru bir his oluyo işte ben bunu yaptım hiç bir his oluşmadı ama naormalde hep oluyo son onbeşgündür yok şuanda bu kadar asicim ayrıca midemde yanma var

rapunzell_82
balımmmmm hosgeldınnnn...dun senı cok aradımmmm...sanırım erkekdı bana takıldı durduuu...modetorumuz yetkılımız nerdesın balım dedım..yardıma baska bırı geldııı...neysekı..sonra noldu bılmıyom
bızı merakta bırakmaaa..ozluyoz senı

rapunzell_82
okıs asıcımmm...hejacım azcık dıbıne tutusunnnn sonu ben yerımmmm..orası daha ıyı oluyorrr

EU2
10-11-08, 18:11
oustun
asi canım eşimin sperm sonuçları morfoloji % 0 ve % 3 çıktı sayı toplam 180 hareketlilik ilk % 70 ikinci % 45
benim belirtilerim kasıklarda batma inanılmaz karında şişkinlik ve acı göğüslerde dolgunlaşma ve ağrı ayrıca ateşim düşmedi ve enteresan bir berlirti oldu daha önce bir arkadaştan duydum k.k den göbek deliğinize parmaığınızı sokunca vajinaya doğru bir his oluyo işte ben bunu yaptım hiç bir his oluşmadı ama naormalde hep oluyo son onbeşgündür yok şuanda bu kadar asicim ayrıca midemde yanma var
canim tsk ederim
evet gercektende dr un dedigi dogruymus demekki morfoloji bu seviyede bile geldi bebisin canim ama hareketlilik de iyiymis sizde:CüvCüv:
o gobek olayini yeni duydum sasirdim dogrusu kendine ve bebise dikkat et canim:1shok::nazar::nazar:

EU2
:teytey:su anda burda olmayan kizlar cok sey kaciriyorsunuz he heyt hamis halayi var bugun :lepi::teytey::teytey:
nevrocum sende kacirdin hadi kizlar halaya:teytey:
yakinda bizim halayimizida cekicez az kaldi

selin1983
nevrosky
Canım aramıza hoşgeldin. :1hug: a.s. 1 sene arayla yaşadığın iki sağlıksız gebeliğe çok üzüldüm tatlım. İnşallah bundan sonra yaşayacağın gebelik çok sağlıklı olur ve sağlıkla bebişini ya da bebişlerini kucağına alırsın.

Eşinin morfoloji sorunu var canım. Biraz da sayı az. Az olması da şöyle. Normalde ml'de 20 milyon olsa yeter. Sizin 25 milyon. Ancak en az 2 cc örnek vermesi gerekiyor. Böylece total sperm sayısı da 40 milyonun altında olmamalı. Bu bakımdan sayı sorunu da var diyebiliriz. Hareket maşallah çok güzel , onda herhangi bir sorun yok. Benim tavsiyem 3 günlük bir perhizle tekrar spermiogram yaptırmanızdır. Sayı ve morfoloji sorunu var dediysem de bu değerlerden daha düşük değerlere sahip arkadaşlarımız doğal yoldan hamile kaldılar. Kalınmaz diye birşey yok elbet. Ki zamanında kalmışsın. Belki biraz zaman alır. Allahım hayırlı gebelikler nasip eylesin inşallah.

Seni de listemize ekleyeyim canım. Bana muhtemel adet tarihini (gelecek ay) , eşin için kullandığınız ilaç ya da kür varsa isimlerini verirmisin? İnşallah listemiz sana uğurlu gelir ve tez zamanda hamişş kalırsın. :Saruboceq: a.s.
canım benim hepinize teşekkür ederim.muhtemel adetim 5 aralık.Okulda olduğum için cvpları şimdi gördüm teşekkürler.Bugün eve gelirken keçiboynuzu aldım kürünü ilk defa yapıcam.Kullandığımız ilaçlar yok daha doğrusu eşim morfoloji sorunu olduğunu bilmiyor.Test sonuçlarına baktığında anlamamıştı.Bende söylemek istemiyorum.Küre başlatayım bugün 2 hafta sonra falan da dr a gideriz insallah.arkadaşlar morfoloji sekil bozukluğu mu demek.Ben öyle duymuştum.Bu arada hamile olanlara cok sevindim.Darısı bizlerin başına

rapunzell_82
sabırsızzzz esının sonucları guzel cıkmıs uzlmeeee....asılama senın verecegın bır karar...
%10 sans verıyorlar...spermcıklerın yolu kısalıyor.ve en kalıtelı spermlerı gonderıyorlar..
ALLAHDA OL DERSE OLUYORRR.
beauty arkadasımız mesla ılk asılamada hamıs kaldıı...belkı bu bızde olmayabılırr.esınle senın verecegın ortak karanız neyse onu uygulayın canım
hakkında hayırlısı

rapunzell_82
bende geldım.arkandan haydın kızlar
bugun oustunun gunuu
bos durmayınnn
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

EU2
kizlar ben cikiyorum esimle gezmeye gidicez zaten gitmesemde giremiyorum esim benim buraya girdigimi bilmiyor saniyordum cok uyanik basindan beri beri biliyormus ama birsey dememis o varkende onunla ilgileniyorum o yuzden giremiyorum
sizler iyki varsiniz insallah hepimiz hamis oluruz en kisa zamanda iyi aksamlar diliyorum

smhsmh
^^sabirsiz^^
canım sizin sıkıntınız nedir? sizindemi sayı düşük
canım ileri haraket %0 morfoloji ise %1 12 eylülde varikosel ameliyatı oldu eşim
BTRKLC
inşallah canım öyle umutlanıyorum.halen tık yok.ama hastalancam belirtiside yok.sanki hiç olmıcam.ama hamile dedeğilim gibi garip bir his var:uhm:
hadi bakalım beterim güzel haberler gele

kız kıskançsemiha kaydirigubbakcemile
niyeki fesatlandın hemenCADIARZU
canım doğum tarihini yazmışsın ama yılını değil merak ettim sordum :nazar:
yok bee festlamadım herkesi yazmış beni yazmamış asi74
1982 doğumluyum

oustun
selam nevrosky nasılsın uzun zamandır siteye giremedim ve bu haberi sizinle paylaşmak istedim eşimin morfolojisi bozuktu benim hormonlarımda yükselme vardı nerdeyse tüp bebeğe geçiş yapacaktımki dr cem demirel bana acele ettiğimi yumurtalıklarda sorun olmadığını morfoloji bozukluğunun birçok erkekte olabileceğini sorun olmıycağını söylemişti 8 ay bekle demişti ve daha drittiğim bu ay meleğim geldi bugün öğrendim hamile olduğumu benim gibi olan arkadaşlar sakın panik yapmayın melekleriniz geleceği zamanı biliyor sanırım herkeze allah nasip etsin
tebrik ederim canım bizlere umut kaynağı oluyosunuz
asi74
:teytey:su anda burda olmayan kizlar cok sey kaciriyorsunuz he heyt hamis halayi var bugun :lepi::teytey::teytey:
nevrocum sende kacirdin hadi kizlar halaya:teytey:
yakinda bizim halayimizida cekicez az kaldi
geldim hadi halaya:teytey:

rapunzell_82

EU2
bende kimse gelmedi diye halayi biraktim gidiyordum devam hadi kizlar halaya halay :teytey:varsa cikmam :teytey::teytey:

rapunzell_82
ıyı gezmeler canımmm..hadı gorsenzı sonra..keyfınee bakkk
ıyı aksamlarrrr
opeyım bıde senıııŞenizŞeniz

rapunzell_82
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

EU2
ALLAHIM INSALLAH SMH HAMILEDIR INSALLAH 9 AY ADET OLMAZ ALLAHIM DUALARINI KABUL ET YARABBIM:Saruboceq:
o guzel bir anne olucak ben buna eminim:CüvCüv:
canim benim listeye bakmadan yazilanlardan okudugum kadariyla yazdim jeton simdi dustu okudum seninde gunun gecmis:eek:
insallah allahim insallah seninde halayini cekeriz:lepi::teytey: