Rüyasını gördükden sonra hamile olduğunu öğrenenler buraya

asel06
27-06-08, 10:06
Orkidem
bende ruyamda bebek emzirdim
ve de regl oldumm ayni ay regl olmadimm
ve test yaptim pozitiif cikti ama ben ruyayi gordugumde ve hemen uyandigimda dedim ki evet ruyamda regl oldum demekki hamileyimmm
regl olmuycam dedim
ve iki hafta sonra gebe oldugumu ogrendim
darsisi size kizlarrrr:dance:
laelaelaelaelaeanam ben bu ay hep ikiz bebiş emzirdim adetimi paşalar gibin görüyom:sm_confused:

Menzil Gülü
27-06-08, 11:06
asel06
laelaelaelaelaeanam ben bu ay hep ikiz bebiş emzirdim adetimi paşalar gibin görüyom:sm_confused:
O da zaten bebek emzirdigini gorunce olmadi demis. Adet oldugunu gorunce hamis olmus.

meral_83
kızlar bende rüyamda (ayrıca ne çok rüya görüyorum değilmi) gelinlik giydim düğünüm varmış ayrıca gelinliğime bebek battaniyesi bağlıyorum düğüne öyle gidiyorum hayırdır inşallah dedim..rüyamı yorumlayacak olan var mı lütfen bekliyorum...

cerez
ben degilde kiz kardesim görmüs beni hamile rüyasinda..:asigim:
beni aradi.. dedi abla rüyamda hamileydin, yoksa benden bisimi gizliyosun..sengözlerimebaksanab
dedim deliye malum olurmus.. ama yok degilim ..
tutturdu bi test yap diye.. adetimede bir gün var.. iyi dedim senimi kircam.. ve yaptim testi..
cift cizgi göründü.. :sm_cool:kardesim tutturdu sen biliyodunda benden sakladin ama ben sirrini ortaya cikardim
:roflol:

karabiberim
27-06-08, 12:06
kızlar benmde yegenim rüyasında akrabamız olan 2 kadın var onları hamile görmüş ama evlerinde biri daha varmış o da hamileymiş onu hatırlamıyo kadınlra demişki sizin bebekleriniz doğduda bizimki niye doğmadı onlarda demişki 2 gün sonra olcakmış dr ölededi demiş.benm yanımda anlattı ama o bnm bebek istediğimi bilmiyo üstüme alındım inş çkar

asutay
27-06-08, 13:06
arkadaşlar bugünde yüzüme süt sürdüm.1 aydır herkes beni ya hamile ya da bebekli görüyor.bende kız çocukları gördüm hep. ama sonuç negatif çıktı.her rüya gebelik mucizesini müjdelemiyormuş. hatta yeni tanıştığım teyze sen hareketlerine dikkat et yüklü gibisin bile dedi. ama yok. ümitlenmemek gerekiyor arkadaşlar.Allah hayırlısını nasip etsin

SEN_KOLIK
27-06-08, 13:06
ay bende anlatayim anlatmazsam catlarim
ben bugun biraz erken kalktim onun icin kahvaltidan sonra kestireyim dedim
ruyamda hastanedeyim dogum ediyorum sonra bir anda dogdu bebisim
hic agri sizi yok sonra beni yatagima getirmisler bende bebisimin altini actim yanimda kimsecikler yok
ama bir türlü cantami bulamiyorum bebgin bezi cantada olmus oluyor yataktan kalkip etrafa bakinirken bebegin alti acikya oldugu yere cisini yapiyor aman deyip yanindaki battaniye ile tutuyorum ama cok hosuma gidiyor
sonra ablamlar geliyor iste canta karsida diye gösterdiler
ama bebisimin cinsiyetini göremedim
o kadar gercekciydiki

EU1
27-06-08, 14:06
Ben kizima hamile oldugumu ogrenmeden 2 hafta once ruyamda gelinlik giydigimi gormustum.Sonra 1 hafta sonra yatak odamin penceresine beyaz bir guvercin kondugunu gordum ve ogrenmeden 2 gun once bir bebek vardi kundaga sarili gozleri iri mavi esmer bir bebek benimmis guya aldim kucagima sut verdim.Ve 2 hafta icinde gordugum bu ruyalarin hepsi hamile kalmama ve kiz cocuguna sahip olucagina delaletti ve dogru cikti.Ayrica kizim ayni ruyamdaki gibi :))

Allahim hepinize versin bir evlat cok guzel birsey herkes icin dua ediyorum Allahim geri cevirmesin dualarimizi.Aminn

meral_83
27-06-08, 14:06
Anni$
Ben kizima hamile oldugumu ogrenmeden 2 hafta once ruyamda gelinlik giydigimi gormustum.Sonra 1 hafta sonra yatak odamin penceresine beyaz bir guvercin kondugunu gordum ve ogrenmeden 2 gun once bir bebek vardi kundaga sarili gozleri iri mavi esmer bir bebek benimmis guya aldim kucagima sut verdim.Ve 2 hafta icinde gordugum bu ruyalarin hepsi hamile kalmama ve kiz cocuguna sahip olucagina delaletti ve dogru cikti.Ayrica kizim ayni ruyamdaki gibi :))

Allahim hepinize versin bir evlat cok guzel birsey herkes icin dua ediyorum Allahim geri cevirmesin dualarimizi.Aminn
canım beni nasıl ümitlendirdin şimdi bende dün gece rüyamda gelinlik giydim sabah burda anlatmıştım..bakalım hayırlısı rüya tabirindede kız bebek diyorum bakalım hayırlısı..

EU1
27-06-08, 18:06
meral_83
canım beni nasıl ümitlendirdin şimdi bende dün gece rüyamda gelinlik giydim sabah burda anlatmıştım..bakalım hayırlısı rüya tabirindede kız bebek diyorum bakalım hayırlısı..

Insallah canim hayirlisi guzel haberlerle gelirsin insallah.a.s.

cingenem06
27-06-08, 19:06
ben 2 cocugumdada gördüm hemde bana rüyamda doktor söylemişti hamilesin diye erkekti vede öldüklerini bile rüyamda hep erkek cocuk aglıyodu anlıycagnız tam net

bebişimm :))
28-06-08, 03:06
kıslar gercekmıydı ruyaymıydı bılemıyorum dun gunduz koltukta uyuya kalmısım ve alt dışım sızladı acısını cok fecı olarak hıssetım sankı dısımın ıcınden bıseler cekılıyodu vucuduma..gercekmı ruyamı :))arada kadım..ruya ise anlamını merak edıyorum..

nefisem
28-06-08, 12:06
size dun gece gördugum ruyami anlatiyim,babamin bir motorsikleti varmis ,yanindada oturacak diger kisim babam biniyor ve yaninada ben ,motor gidecegine havalaniyor ucarak gidiyoruz bir magzanin icine konuyoruz ,babam bir bebek elbisesini bana veriyor,diyorki nede guzelmis bu elbise kizina tam olur diyor,mor ve beyaz karisimi cicili bicili bir elbise kadifedenmis,sonra uyandim bi ara tekrar daldim bi ruya daha gördum,esimin yengesi bize hediye olarak iki tul perde getirmis,oturma odamizin perdeside yokmus,lambayi yakiyorum ,diyorumki perdesizde olmuyor,herkez evimizi n icini göruyor diye perdeyi takmak isdiyorum,perdenin biri beyaz biri turuncu renk turuncu olan iki parca,ben beyazi seciyorum takiyorum ,cokda yakisiyor ,biraz uzun ruyaydi ama ,anlatiyim isdedim...

neseliyasmin
28-06-08, 13:06
ben de rüyamda sezaryen olduğumu görmüştüm ve şu anda hamileyim

benkibele
28-06-08, 14:06
ben de gecen gun ruyamda sicakligimi olctum. insan oglunun vucudu bu sicaklikta olamaz. o kadar dusmus. bir de goguslerimi sikiyorum yumusacik olmuslar.
sabah bir kalktim baktim sicakligim hala yuksek gogusleim de aciyor ve siki.

smhsmh
29-06-08, 19:06
ben bu sabah rüyamda bi yerdeyim bişey oluyo hatırlamıyorum sonra kanamam oluyo dr gidiyoruz dr hamilesiniz ve hiç bişeyiniz yok merek etmeyin diyo
hayırdır inşallah
bide cumartesi leyleği havada uçarken gördüm ne demek acaba bilmiyorum
hayırlısı bakalım

29-06-08, 20:06
neseliyasmin
ben de rüyamda sezaryen olduğumu görmüştüm ve şu anda hamileyim
gözün aydın tebrıkler canım :))ayy ne cüzel yaa...Şeniz

29-06-08, 20:06
kibele
ben de gecen gun ruyamda sicakligimi olctum. insan oglunun vucudu bu sicaklikta olamaz. o kadar dusmus. bir de goguslerimi sikiyorum yumusacik olmuslar.
sabah bir kalktim baktim sicakligim hala yuksek gogusleim de aciyor ve siki.
kıblecım canım sıcaklıgın yuksek olması ıyı bılıyosun dımı hadı hayırlısı inşŞeniz

smhsmh
ben bu sabah rüyamda bi yerdeyim bişey oluyo hatırlamıyorum sonra kanamam oluyo dr gidiyoruz dr hamilesiniz ve hiç bişeyiniz yok merek etmeyin diyo
hayırdır inşallah
bide cumartesi leyleği havada uçarken gördüm ne demek acaba bilmiyorum
hayırlısı bakalım
leylek:rüyada leylek görmek dört türlü tabir edilir: 1) Çiftçi, 2) Küçük ve zayıf bir melik, 3) Bekçi, 4) Garip ve fakir adam. Kişinin rüyada evinin damına bir leyleğin konduğunu görmesi; şöhret ve şanı büyük birinin ona misafir olacağına delalet eder. Bazı kere de leylek görmek, uzaktaki bir dostun gelmesine delalet eder.
hayırlara cıksın canım ınsallah bebiştirŞeniz

_ASLI_
30-06-08, 07:06
yaav arkadaşlar ben 1,5 yıldır bebek için uğraşıyorum. 1,5 yılda görmediğim bebek rüyası kalmadı. ama en çok beni etkileyen bebek emzirmek oldu. rüyası çok güzel yaa. gerçek olsa nasıl olur düşünemiyorum bile. boşuana dememişler annelik kutsaldır diye. anne olamasamda anlıyorum bunun ne demek olduğunu,

menekşe69
ben geçen hafta rüyamda regl oldum, herhalde hamileyim diye düşündüm uyanınca. ama değilmişim, üstünden 2 gün geçince regl oldum:KK43:((

menekşe69
bir de 5 aylık oğlu olan bir arkadaşımı bebeğiyle gördüm son 3 ay içinde 2 kez. Kızla da fazla bir samimiyetim muhabbetim de yok normalde. tuhaf geldi. bebek düşünmekten oluyor heralde...

acibiber2053
30-06-08, 08:06
kızlar rüğyamda çok güzel taşlı bir yüzük taktım... ay bu ay hamişimmmmmmmmmmmm

burcu_arda
30-06-08, 13:06
kızlar yorum lütfen rüyamda eşimin annanesi bize 1 tabak yaprak sarması getiriyo pişmiş bak diyo bu 2 si sizin sardığınız bende diyorumki eşime aaa koca tencerede senin ve benimkisi nasıl olmuşta birbrini bulup yapışmış birleşmişler

basak 35
30-06-08, 17:06
yaklaşık 2 yıl önce bir rüya gördüm asla unutmam hiç bilmedigim biryerdeyim çocugum varmış onu arıyorum ama hep efe diye sesleniyorum efe nerdesin annecim diye tahta kasaların arasına bakıyorum bulamadım içime bir ateş düştü kalbimin acıdıgını hissetim acıyla uyandım ozaman bebek düşünmüyordum ama söz verdim kendime oglum olursa adının önüne babasının adınıda ekleyerek yahya efe bora koyucam içimde kalmasın diye

benkibele
30-06-08, 17:06
kizlar hepinizin ruyasi cok guzel. ben de bu gece ruyamda bir arkadasin oglunu yikiyorduk. hamam gibi bir yer.
ruyami anlatmak icin aradim onu. cocuk hastaymis megerse.
o da beni gormus bir kac gun once ruyasinda. bir bebegimiz varmis ama problemliymis. ben cok tasalaniyormusum ama esim hic umursamiyormus. sonra iyilesmis vs.

cmt aksam kahverengi leke geldi. pazar gun de. bugun de. bu sabah test yaptim silik cizgi cikti. artik bu silik cizgilere inanmiyorum. gerci daha adet olmama 2 gun var ama kahverengi leke hic hayra alamet degil.