Rüyasını gördükden sonra hamile olduğunu öğrenenler buraya

Menzil Gülü
26-07-08, 03:07
benssenb
deneyim olur sana canım gerçi yalan yok ben olsam belkide almaya cesaret edemezdim bu sorumluluğu ama sen üstesinden gelirim diyorsan gelirsin arkadaşım
Bende biraz delilik var. laelaelaelaelae Herkesin cesaret edemedigi seyleri ben yaparim diyorum. :kahve:

çeşmim
26-07-08, 12:07
merhaba arkadaşlar bende geçen gün rüyamda dra gidiyordum.doktorun odasında bir sepet kuru üzüm vardı.dr ultrasonla karnıma bakıyor.birde ne görelim karnımda semazenler dönüyormuş.ondan sonrada 3-4 yaşlarında bir erkek çocuğu gördüm.dr 3 haftalık hamilesin dedi....adetime 5 gün var bakalım ne olacak...

benssenb
26-07-08, 13:07
yok kız ne deliliği biz buna gözü karalık diyelim:))))şaka bi yana kendine güvendikten sonra neden olmasın canım gerçekten tecrübe bile olur senin için ben piprikli olduğum için diyorum neyse sana kolay gelsin canım bakalım sonrasında yorumlarını bekliyorum tecrüben nasıl geçti anlatırsın bize

benkibele
26-07-08, 14:07
çeşmim
merhaba arkadaşlar bende geçen gün rüyamda dra gidiyordum.doktorun odasında bir sepet kuru üzüm vardı.dr ultrasonla karnıma bakıyor.birde ne görelim karnımda semazenler dönüyormuş.ondan sonrada 3-4 yaşlarında bir erkek çocuğu gördüm.dr 3 haftalık hamilesin dedi....adetime 5 gün var bakalım ne olacak...
ay ne guzel bir ruya gormussun. insallah hamilesindir canim.

gurbet gelini
3-08-08, 12:08
arkadaslar esimin 6 tane erkek yegeni var en kucugu 14 aylik bende gecen gece ruyamda onlara saat aldim simdi ruya tabirlerini okudum saatin bi cok manaya geldigini yaziyodu ama yeni saat almak cocukla yorumlanir diyodu insallah oyle olur

bide arkadaslar ben suan 24.gunudeyim yani 4 gunum kaldi ama her zaman 28 gunde gormuyorum 24-28 gunleri arasinda degisiyo test yapsam yarin cikarmi sizce

nefisem
3-08-08, 13:08
gurbet gelini
arkadaslar esimin 6 tane erkek yegeni var en kucugu 14 aylik bende gecen gece ruyamda onlara saat aldim simdi ruya tabirlerini okudum saatin bi cok manaya geldigini yaziyodu ama yeni saat almak cocukla yorumlanir diyodu insallah oyle olur

bide arkadaslar ben suan 24.gunudeyim yani 4 gunum kaldi ama her zaman 28 gunde gormuyorum 24-28 gunleri arasinda degisiyo test yapsam yarin cikarmi sizce
insallah canim hayirlara cikar ruyan,4 gunum kaldi diyorsun bence zorda olsa bekle derim ,eger varsa bilr gebelik idrar testinde ancak regl gecdikden sonra yanit verebilir ,bende dun ruyamda balik yiyordum ,insallah benimkide hayir olsun.

Menzil Gülü
3-08-08, 14:08
gurbet gelini

Adetten 4 gun oncesinde yapilan idrar testleri var. Biraz daha pahali tabi. Ruyan hayir olsun.

sürmelim
3-08-08, 16:08
Arkadaslar ben dun ogrendım hamılelıgımı,ogrenmeden once yakınlarım benım bebegım oldugunu gormustu ve ben test yaptırmadan bır hafta once,ruyamda hastaneye gıttım ve orada gelın gordum beyazlar ıcınde yanlız yuzunu goremedım,bılıyosunuzkı arkadaslar beyaz saflıgın guzellıgın sımgesı,ruyadada ıyıye yorumlanır,bebegıme yordum ben her ne kadar umıtsız olsamda ama hamdolsun mevlam nasıp ettı,rabbım herkeze nasıp etsın bu guzellıgı...

sürmelim
3-08-08, 16:08
gurbet gelini

canım ben adet gunume 5 gun kala ogrendım,kan kesın sonuc verıyor,ıdrarda yanılma payı var,kendını hazır hıssedıyosan gıt derım ben canım.:1rolleyes:

Ruzgarim
3-08-08, 18:08
Bende evlenmeden bir kac gun once ust yste iki kez benzer ruyalar gormustum birinde hamileydim kiz cocucguna digerinde ise dogurmustum gene kizdi.evlendikten bir ay sonra hamile oldugumu ogrendim bu arada biz testi adetime 3 gun kala yapmistik cikti testte.Ben hep erkek olucak dedim ikizlerim icin esim ise kiz olucak dedi ultrasona girmeden bir hafta ince gene ruyamda iki erkek cocuk gordum ucaktaydi turkiyeye gidiyrduj ikizler sarisinlardi ve bir yasindalardi .esime dedgimde sen erkek istiyorsunda o yuzden oyle goruyorsun demisti ama benim dedigim cikti iki oglum var simdi

benkibele
3-08-08, 19:08
Ruzgarim
Bende evlenmeden bir kac gun once ust yste iki kez benzer ruyalar gormustum birinde hamileydim kiz cocucguna digerinde ise dogurmustum gene kizdi.evlendikten bir ay sonra hamile oldugumu ogrendim bu arada biz testi adetime 3 gun kala yapmistik cikti testte.Ben hep erkek olucak dedim ikizlerim icin esim ise kiz olucak dedi ultrasona girmeden bir hafta ince gene ruyamda iki erkek cocuk gordum ucaktaydi turkiyeye gidiyrduj ikizler sarisinlardi ve bir yasindalardi .esime dedgimde sen erkek istiyorsunda o yuzden oyle goruyorsun demisti ama benim dedigim cikti iki oglum var simdi
canim ya ne guzel gormussun..

bven bilinc alti midir nedir? gene baklava yedim:) bu 3 ya da 4. oluyor. Allah im insallah. gene nasip et yarabbim. Rabbim bu sefer sonuna kadar ver insallah.

inanna13
3-08-08, 20:08
şaşırdım bu sayfayı görünce çünkü benim de hamile olduğumu öğrenmeden bi hafta önce başlayan ve ardarda gördüğüm kız bebekli rüyalarım var,cinsiyetini bilmiorum yarın randevum var umarım öğrenirim belki o da gerçek olur..
Allah isteyen herkese çocuk versin..

benkibele
3-08-08, 22:08
o zaman yarin haber ver bakalim. bekliyoruz.

baytar
arkadaşlar hepinize merhaba ben rüyayı kendim görmedim ama cuma sabahı 7.30 gibi beni bir arkadaşım aradı iyi misin dedi evet dedim gece boyunca seni rüyamda gördüm dedi hamileydin o kadar çok yakışmıştı ki sana çok mutluydun bende mutlu oldum dedi,var mı bir gelişme dedi hayırlara vesile inşallah günüm geçti ama belirtim yok ki dedim o da benim rüyalarım genelde çıkar ya dur bakalım dedi...hayırlısı hala adet olmadım yarın doktora gitmeyi düşünüyorum daha önceden yine gecikmeleirm oldu kist çıkmıştı umarım yine öyle değildir...hepinize iyigeceler...

enterasan
bende daha adetime bir hafta varken , rüyamda , bir haftalık bir oğlumun olduğunu söylediler, sabah hemen kalkıp eczaneden test aldım,daha çııkmaz yapma , dedi ablam, ama benim içime o kadar kesin doğmuştuki tereddüt etmedim bile,testi yaptım net iki çizgi çıktı...ve oğlum oldu..

gurbet gelini
4-08-08, 19:08
arkadaslar pek umutlanmak istemiyorum bu benim 14.denemem ve tekrar hayal kirikligi yasamak istemiyorum test yapinca daha cok uzuluyorum kac gundur ara ara batmalarim var bazen bicak saplanir gibi bazen daha hafif tam yine geliyo derken geciyo esimde acile gidelim diye tutturdu istemedim cunku gidersem hamile olmadigim anlasilir ve ben daha erken kaybederim umudumu diye korktum, abimler gelecek izin donusu 2 gun ugrayip yola devam edecekler ilk defa geliyolar evime onlari morali bozuk karsilamak istemiyorum kalacaklari 2 gunun tadini cikartmak istiyorum insallah cuma gunu mubarek gunun hyrmetine iyi haberler alirim

benkibele
4-08-08, 19:08
baytar
arkadaşlar hepinize merhaba ben rüyayı kendim görmedim ama cuma sabahı 7.30 gibi beni bir arkadaşım aradı iyi misin dedi evet dedim gece boyunca seni rüyamda gördüm dedi hamileydin o kadar çok yakışmıştı ki sana çok mutluydun bende mutlu oldum dedi,var mı bir gelişme dedi hayırlara vesile inşallah günüm geçti ama belirtim yok ki dedim o da benim rüyalarım genelde çıkar ya dur bakalım dedi...hayırlısı hala adet olmadım yarın doktora gitmeyi düşünüyorum daha önceden yine gecikmeleirm oldu kist çıkmıştı umarım yine öyle değildir...hepinize iyigeceler...
canim haberlerini bekliyoruz.

nefisem
4-08-08, 20:08
SELAM KIZLAR GECEN RUYAMDA BALIK YEDIGIMI GÖRMUSDUM RUYAMDA ANLAMINA BAKDIM MULK VE COCUK SAHIBI OLMAYA YORUMLANIYOR ;AY INSALLAH;6 gunum kaldi reglime ...

gurbet gelini
4-08-08, 20:08
insallah canim insallah ruyalarimiz cikar Rabbim yuzumuzu guldurur

benkibele
5-08-08, 02:08
nefisem
SELAM KIZLAR GECEN RUYAMDA BALIK YEDIGIMI GÖRMUSDUM RUYAMDA ANLAMINA BAKDIM MULK VE COCUK SAHIBI OLMAYA YORUMLANIYOR ;AY INSALLAH;6 gunum kaldi reglime ...
canim ya sen yakinda basaracaksin:)

sila_84
5-08-08, 03:08
selam arkadaşlar.. ben de rüyamı kendim görmedim ama benden başka herkes gördü heralde. iki yakın dostum annem kardeşim ve eşim bu ay içinde hamile olduüumu ve bana benzeyen bi kızım olduğunu görmüşler. henüz reglime 3 gün var. heyecanla bekliyorum. allahım hayırla sağlıkla nasip etsin inş tüm isteyenleree...:1hug:

nefisem
5-08-08, 05:08
kibele
canim ya sen yakinda basaracaksin:)
insallah canim ,yanliz ben deil hepimiz basaracaz Allahin izniyleinsallah...:hooray:

EU2
buay reglim 2gun gecikti pazar gunu test yaparım dedim gecede rüyamda hamiştimm
Sevinçle pazar sabah bi uyandım test yapmak için ama bi gittim Wc ye :KK43:(((( Regl olmuşum ...
Çok cnm sıkıldı ...rüyamdada olsa hamiş olmak Süperdi ... :KK43:

demet gamzem
bende hamile olduğumu öğrenmeden önce rüya görmüstüm evet

nefisem
kizlar dun dua edip yattim ,Allahim hamileysem ne olur ,bana yada esime ruyamizda gösder diye,genc bir adam ,bana misafirin geldi diyor ,ruyamda

enterasan
5-08-08, 06:08
herkese günaydın .....:insan hamile olduğunda ,ruhu letafet kesbediyor(duygusallaşıyor) ve buda rüya alemine yansıyor...heralde bebeğin rahme düşmesinin sırrı bu...hislerimizi karıştırmasak bunu gerçekten hissedebiliriz diye düşünüyorum,umarım tüm rüyalar hayra tebdil olur,

enterasan
5-08-08, 07:08
pardon...duygularımız karışmazsa

sila_84
6-08-08, 04:08
bu gece rüyamda test yapıyodum. silik ama yine de pozitif çıkıyodu. eşime bu haberi nasıl veriyim acaba die düşünüp duruyodum:) allahım hayırlara getirsin. inş en yakın zamanda bu heyecanı tatmatı nasip etsin.

sevilaykucuk
6-08-08, 06:08
bende dün aksam rüyamda Bacılarımın 2 de hamıleydi 2 aylık arayla. birisi zaten 3 aylık hamıle bende daha yok bunu nası yorumlarsınız yanı hane halkından birilerini hamıle görmek benımde hamıle kalacagıma alametmidir?

benkibele
9-08-08, 15:08
canim inan hic bilmiyorum ama iyi ki bu basligi acmisim. vay be diyorum simdi bak bunu goprmusum ama unutmusum. buraya yazmistim. kardesim bana kina yakiyordu diye ama kina tutmuyordu. acik sari oluyordu. bu da dis gebelik gecirecegime delaletmis. ya da bebisin bir sekilde olmayacagina.

bakalim ne ruyalar gorecegiz...

aysima_85
9-08-08, 16:08
Ben hala dün akşam gördüğüm rüyamın etkisindeyim.Rüyamda bir kızım olmuştu.Ama hayatımda o kadar güzel bir çocuk görmedim.Konuşuyordu gülüyordu.Kocamaaannnn bir balkondaydık.O balkonun en uç köşesine gidyordu gitme annemel diyordum yaklaşıyor,gülüyor tekrar kaçıyordu.Nerdeyse balkondan aşağı düşecekti.Hayatımda öyle bir korku yaşamadım annneeemm gel diye bağırdım koştu.Gülerek geldi kucağıma oturdu.Öyle çok öptüm ki onu. O da beni çok öptü.Seni seviyorum dedi.Ya inanaılmaz bir duygu.Rüya da olsa rabbim bana bu duyguyu yaşattı.Anlatılmaz bişey tarifi imkansız bir sevgi duyuyordum kızıma.Hala rüyanın etkisindeyim.uyandım keşke hiç uyanmasaydım.Hala gözlerim yaşlı.Ellerimde bir boşluk hissediyorum.İçim yanıyor.Rabbim ne olur tüm annelik hasretiyle yananları anne et ne olur rabbim peygamber efendimiz(s.a.v)aşkına bizleri,bizlerden daha ümitsi olan anne adaylarını yavrularına kavuştur.Amin

gubse34
9-08-08, 17:08
bende tup bebek tedavimden once bir bebegin yatagimin ustunde uzandigini gordum ve cinsiyetine bakip anneme erkekmis anne bak diyorum ama cok tatli bir bebekti yorumlayan olurmu sizce anlami nedir ama tedavim bitti suan ve hamile degilim

benkibele
9-08-08, 19:08
canim genelde insanlar tedavileri bittikten sonra hamile kalirlarmis. hadi hayirlisi.

HÜZÜN YAPRAKLARI
9-08-08, 21:08
ben kaybettiğim bebeklerime hamile kaldığımı daha bilmeden rüyamda bir tarafı çürük elma yiyiyordum ve hamile olduğumu öğrenmemele kürtaja gitmem arasında 2-3 hafta oluyordu.Allah üçüncüsününde acısını göstermesin ama bu son aylarda hep kucağımda bir erkek çocuk seviyorum her defasında gördüğümde beim bebeğimdi onlar son 2gün önce gördüğümse başkasının bebeğiydi benim olmuştu onunla oynuyordum hep...

HÜZÜN YAPRAKLARI
ARMAĞANIM
Ya Arkadaşlar Bende Ne Zaman Rüyamda Regl Olsam..gene Regl Oluyorum.. Hamiş Falan Olmuyorum. Bebekde çok Görüyom Emzirirken.. Ama Bilmyorum.. Nasip Artik Bence..ve Hamişde Değilim Yani.. Belkide Kafamiza çok Takiyoz Da Onda.. Ama Ben Artik Relaxim. Takmiyom.ohh Bee Dünya Varmişş:))
ewt canım bende aynı senin gibi rüyamda regl olduğumu gördüğüm ay oluyorum vede hep çocuk görüyorum kucağımda...

benkibele
ben bu gece ruyamda bir arkadasimin evindeyiz. o arkadasim ikiz kiz bebeklerine hamile su an. tuvaletlerinden istakoz cikmis. (ne alaka!!!) istakoz geri girmete calisiyor tuvalete ama bir turlu kiramiyor kapak varmis.

sonra kus haline geliyor ve arkadasimla esinin basinin arkasindaki duvara konuyor. bakiyorum masmavi bir kus. (istakoz gitti kus geldi) sonra geliyor kus benim omzuma konuyor. ama kusun uzun kuyrugu olan cinstenmis. bizim kusun kuyrugu yoluk yoluktu.
muradina ermek demekmis. kusun gelip konmasi. Allah im hayirleara erdir yarabbim. hayirlisi ile muradimi ver. Tum isteyenlerinkini ver.

bir de ben hep baklava goruyorum ruyalarimda ne alakaysa. bu gece yine bir tepsi baklavayi firina verdim. yemiyorum. firina veriyorum...

hayirlisi...

gubse34
9-08-08, 22:08
kibele
canim genelde insanlar tedavileri bittikten sonra hamile kalirlarmis. hadi hayirlisi.
canim insallah dedigin cikar allah isteyen herkese nasip etsin anne olmayi:teselli:

Menzil Gülü
9-08-08, 23:08
kibele
ben bu gece ruyamda bir arkadasimin evindeyiz. o arkadasim ikiz kiz bebeklerine hamile su an. tuvaletlerinden istakoz cikmis. (ne alaka!!!) istakoz geri girmete calisiyor tuvalete ama bir turlu kiramiyor kapak varmis.

sonra kus haline geliyor ve arkadasimla esinin basinin arkasindaki duvara konuyor. bakiyorum masmavi bir kus. (istakoz gitti kus geldi) sonra geliyor kus benim omzuma konuyor. ama kusun uzun kuyrugu olan cinstenmis. bizim kusun kuyrugu yoluk yoluktu.
muradina ermek demekmis. kusun gelip konmasi. Allah im hayirleara erdir yarabbim. hayirlisi ile muradimi ver. Tum isteyenlerinkini ver.

bir de ben hep baklava goruyorum ruyalarimda ne alakaysa. bu gece yine bir tepsi baklavayi firina verdim. yemiyorum. firina veriyorum...

hayirlisi...
Hakikaten ne kadar cok baklava gordun kiz. Bak bu seferki saglam geliyor hee. Birde bakarsin ikiz filan olur:))

benkibele
10-08-08, 00:08
Menzil Gülü
Hakikaten ne kadar cok baklava gordun kiz. Bak bu seferki saglam geliyor hee. Birde bakarsin ikiz filan olur:))
ayyy insallah.........biri kiz bir erkek...

aysima_85
10-08-08, 08:08
kibele

hayirlisi...
Canım çok güzel bir rüya çok yakınlarda hamile kalacaksınz Allah'ın izniyle.İstakozun geri gitmeye çalışması senin ümitlerinin neredeyse kırılma noktasına geldiğini gösterir.Sen tam ümidini yitirdiğin anda rabbim sana çok güzel bir evlat verecek inşallag.Çünkü mavi kuş görmek çok güzeldir.Hele kuyruğu uzun kuş görmek muradının olacağına işarettir.Bebişlerin ikiz olabilirkaydirigubbakcemile5

elvan.ecrin
10-08-08, 09:08
bende rüyamda iki tane bebeğim olduğunu gördüm ama bunlar insandan çok böyle meyva gibi değişik bir şekildeydi sonra rüyamda dua etmeye başladım allahım ben böyle istemedim diye sonra çok güzel iki tane bebeğim oldu .aradan bir hafta geçti hamile olduğumu öğrendim .ayrıca test yapmadan önceki gece rüyamda testi yanlış yaptım ve sabah o kadar dikkat etmeme rağmen evet testi yanlış yaptı şimdi 17 haftalık hamileyim allah isteyen herkese nasip eder inşallah

fulish
10-08-08, 09:08
kızlar dün bir arkadaşımın dogumgünü nedeni ile eşimle içkiyi fazla kaçırmışız daha doğrusu fazla değilde bizi çakır keyif etmeye yetti.neyse sonraki aşama malumunuz gece güzel bitti.nasıl uyuduğumuzu bileden uyuya kalmışız.rüyamda bir parkın önünden geçiyorum fakat yanımda eşim değilde hiç tanımadığım bir adam var yürüyoruz.salıncakların önüne geldiğimizde minicik bir kız çocuğu ama nasıl güze nasıl şirin anlatamam size benim bebeklik fotograflarımada benziyor bana anne diyor.ilkinde sağa sola bakıyorum anlamıyoorum bana seslendiğini sonra bir kaç kere daha tekrarlıyor gidiyorum kucağıma alıyorum onu o bana ben ona öyle bir sarılıyoruz ki...o yanımdaki adamda bizi öyle sıcaklıkla izliyor.sonra bebişi alıp hiç tanımadıgım bir eve götürüyorum.orda üstünü falan değiştiriyorum diyorum ki bir yandanda o adama bu gece bu bebişe iyi bakalım herşeyini yapalım yarın gene onu yetimhaneye bırakıcaz falan diyorum.sonra bebekle uyuya kalıyorum ve birden uyanıyorum sabah olmuş:KK43:şimdi kızlar bu nedemek?ben daha anne olmak için hazır değilim ewet olsa hayır ndemem ama imkanlar hazır olmadan bir çocuk dünyaya getirmek bize göre sorumsuzluk olucagından kocamla biraz daha beklemeye almıştık.birde içkiliyken olunan hamöilelik ne kadar hayırlı olur bilmiyorum lütfen yorumlarınızı bekliyorum...

nefisem
10-08-08, 10:08
gecen hafda ,burdada anlatmisdim kizlar,Allahima dua eddim gece uyumadan önce,RABBIM eger hamileysem ne olur ,benim yada esimin ruyasinda gösder ,diye,ve o gece ,genc bir adam bana misafirin geldi dedi ,hic tanimadigim biriydi ,suan adetim 2 gun gecikdi ,insallah hamileyimdir,aminnnnn

aysima_85
10-08-08, 11:08
inşallah canım inşallah sen hamişsindir.Ben bitürlü olmadım:KK43:

nefisem
10-08-08, 11:08
aysima_85
canim ben daha hamis oldugumu bile bilmiyorum,yanlizca tahmin ediyorum,hem böyle dusunme pozitif dusunki pozitif sonuclar alirisin insallah,Rabbim hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin...kollarimizi bos cevirmesin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

benkibele
10-08-08, 15:08
aysima_85
Canım çok güzel bir rüya çok yakınlarda hamile kalacaksınz Allah'ın izniyle.İstakozun geri gitmeye çalışması senin ümitlerinin neredeyse kırılma noktasına geldiğini gösterir.Sen tam ümidini yitirdiğin anda rabbim sana çok güzel bir evlat verecek inşallag.Çünkü mavi kuş görmek çok güzeldir.Hele kuyruğu uzun kuş görmek muradının olacağına işarettir.Bebişlerin ikiz olabilirkaydirigubbakcemile5
canim ne kadar guzel yorumlamissin. agzindan bal damliyor. umut oldun. cok cok tesekkur ederim. insallah canim. esimle bir geziye cikiyoruz bugun. bu ay hic beklemiyorum. cunku yeni ameliyat olmustum sol tup alindi. 1 ay korunma verdi doktor ama kendimi fizik ve ruhsal olarak cok iyi hissettigim icin 3 hafta korunduk sadece. ama bu ay hic beklemiyorum bir suru aksilik cikti. tabi yaradan in takdiri belli olmuyor bu isler. O ol deyince oluveriyor mani gozetmeksizin. esimle tatile cikiyoruz. 1-2 hafta olmayacagim. bakalim...

benkibele
fulish
kızlar dün bir arkadaşımın dogumgünü nedeni ile eşimle içkiyi fazla kaçırmışız daha doğrusu fazla değilde bizi çakır keyif etmeye yetti.neyse sonraki aşama malumunuz gece güzel bitti.nasıl uyuduğumuzu bileden uyuya kalmışız.rüyamda bir parkın önünden geçiyorum fakat yanımda eşim değilde hiç tanımadığım bir adam var yürüyoruz.salıncakların önüne geldiğimizde minicik bir kız çocuğu ama nasıl güze nasıl şirin anlatamam size benim bebeklik fotograflarımada benziyor bana anne diyor.ilkinde sağa sola bakıyorum anlamıyoorum bana seslendiğini sonra bir kaç kere daha tekrarlıyor gidiyorum kucağıma alıyorum onu o bana ben ona öyle bir sarılıyoruz ki...o yanımdaki adamda bizi öyle sıcaklıkla izliyor.sonra bebişi alıp hiç tanımadıgım bir eve götürüyorum.orda üstünü falan değiştiriyorum diyorum ki bir yandanda o adama bu gece bu bebişe iyi bakalım herşeyini yapalım yarın gene onu yetimhaneye bırakıcaz falan diyorum.sonra bebekle uyuya kalıyorum ve birden uyanıyorum sabah olmuş:KK43:şimdi kızlar bu nedemek?ben daha anne olmak için hazır değilim ewet olsa hayır ndemem ama imkanlar hazır olmadan bir çocuk dünyaya getirmek bize göre sorumsuzluk olucagından kocamla biraz daha beklemeye almıştık.birde içkiliyken olunan hamöilelik ne kadar hayırlı olur bilmiyorum lütfen yorumlarınızı bekliyorum...

canim belli olmaz. insanlar rahatken daha kolay hamis kalirmis. arkadasim da demisti. biraz cakirkeyftim. kasmadim o aksam olmus demis. ama ben sahsen alkol almiyorum. alkol asaydim bile ebbegimin ben alkolluyken meydana gelmesini istemezdim. tam terrsi iliskiye girmeden once erkek besmele cekerse hayirli uslu efendi bir evladin olurmus. diger turlu seytan da rol alirmis.

hayirlisi olsun canim. ruyani yorumlayamayacagim.

benkibele
nefisem
canim ben daha hamis oldugumu bile bilmiyorum,yanlizca tahmin ediyorum,hem böyle dusunme pozitif dusunki pozitif sonuclar alirisin insallah,Rabbim hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin...kollarimizi bos cevirmesin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.
nefisecim seni yakindan takip ediyorum her ay hayal kirikliginla ben de uzuluyorum. insallah bu ay hamis kalirsin ve bu basligi bastan sona okursun da ruyalarin sana daha bir anlamli gelir.

test neden yapmiyorsun? korkunun ecele faydasi yok. varsa emin ol cikar iyi bir test ile. clearblue falan. yoksa da hayilrlisi olsun denemeye devam haberlerini bekliyoruz.

benkibele
aysima_85
canim ben bir turlu olmadim demissin de kac aydir deniyorsun? bence coook gencsin. ve inan insan bir sureden sonra onemsememeye basliyor. ben 7. ayimda artik sallamistim. yani olursa oljuyor olmazsa olmjuyor. gebelik belirtilerine hic itibar etmiyorum cunku bende hic belirti olmamisit. dis gebelik oldu tupum alindi ama hic moralim bozuk degil. Allah kimlere veriyor. bize mi vermeyecek? insallah en kisa zamanda tum isteyenler anne oluruz. tabi hayirlisi ile,.

nefisem
kibele
nefisecim seni yakindan takip ediyorum her ay hayal kirikliginla ben de uzuluyorum. insallah bu ay hamis kalirsin ve bu basligi bastan sona okursun da ruyalarin sana daha bir anlamli gelir.

test neden yapmiyorsun? korkunun ecele faydasi yok. varsa emin ol cikar iyi bir test ile. clearblue falan. yoksa da hayilrlisi olsun denemeye devam haberlerini bekliyoruz.
haklisin her ay hayal kirikligi ,ama bu ay tuhaf biseyler var,gecen hafda wcye gittigimde idrarimda kahverengi ,tortu gibimi desem kepek gibimi,bir seyler vardi ,ondan sonra adet olucak gibi yogun karin agrim basladi dedim heralde bu sefer erken regl olucam,iki gun sonra,agrilarim gecdi,nerdeyse bir hafda olucak bekliyorum regl olmayi ne gelen var ne giden:sm_confused: o yuzden test yapacagima,direk doktora gideyim diyorum,