TEST

Rüyasını gördükden sonra hamile olduğunu öğrenenler buraya

EU3
26-10-08, 21:10
swethome
arkadaşalr rüyamı yazmıştım size dün .bne bu rüyayı 2 hafta olmak üzere.
ve ben dün akşam test yaptım.çift çizgi çıktı.
henüz kan testi yapmadım.
ianşallah ahyrılı ve güzel sonuçlar çıkar.

patricca senin rüyan canım bzoulmuş.
kan rüyayı bozar.
rüyan zaten güzel değilmiş.
kötü bri şeyleri başından gitmiş.
kan görmen çok iyi.
inşallah hayrılıara vesile olur
:sm_cool:Canım tebriklerrrr harıkaa yaa rüyan haberciymiş demekk rabbım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın ınsallahhhhhhh

turkuazz_81
27-10-08, 00:10
bende hamile olmadan önce rüyamda görmüştüm ama ben sizin gibi regl yada bebek emzirmek falan görmedim çok karışık bir rüyaydı tam hatırlamıyorum ama bir dereden 2 tane yüzük buluyordum be özellikle birtanesini çok beğenip parmağıma takıyordum ertesi gün anneanneme anlattığımda kızın olacak demişti ki çocuk düşünmüyordum hamile olmam imkansızdı hatta ama o ay hamile olduğumu öğrendim veeee şuanda kızım 21 aylık ve allahıma çok şükür çok sağlıklı allah herkese nasip eder inşallah

Patricia
27-10-08, 08:10
swethome çok teşekkür ederim canım. cok sevındım rüyamın bozulduğuna. yanı anlamını bilmiyordum ama kötu bir rüya olduğu her halinden belliydi.

nevbahar38
27-10-08, 09:10
nevbahar38
merhaba kızlar size geçen hafta gördüğüm bir rüyayı anlatmak istedim çünkü beni çok etkiledi bu rüya.Rüyamda elimde bir fotoğraf var aslında fotoğrafla gerçek arası bişey.7-8 yaşlarında bir erkek çocuk var.O kadar güzel gülümsüyorki bana benim oğlummuş.Gülümseyen yüzü şu an bile gözümün önünde.Rüyamda rüya gördüğümün farkındayım ve bu erkek çocuğun ilerde benim olacak çocuğum olduğunu ve bana rüyamda yüzünü gösterdiklerini düşünüyorum.Çocuğun adı hasan hüseyinmiş.O kadar sevgiyle bakıyorumki bende ona.Ama sonra birden elime bir makas geçiyor ve çocuğun fotoğrafını makasla keserek benim hiç çocuğum olmayacak diye diye ağlıyorum.Ağlayarak uyandım.Lütfen varsa bir yorumu olan yapsın çok etkilendim bu rüyadan.
kızlar rüyamı tabir edecek kimse yokmu yaaa:sm_confused:

Missy
27-10-08, 11:10
Bende rüyamda çok tatlı bir bebek gördümŞeniz
Valla rüyada görmek bile çok güzel bir duygu kucağımda minicik yeni doğmuş ve simsiyah gür saçlı bir bebek gördüm allahım inş iyi bir rüyadır inş bu gördüğüm benim bebem olsun:ecrin_bebek: :sm_coo

cucu-pete
28-10-08, 08:10
lütfennnnnn artik biriniz bi yorum yapin kizlarrrrr,gözümü acar acmaz buraya kostumm
rüyamda bi odada bi dolu minik saksida cicekler var ama kurumaya yüz tutmus,bende acele bi yere gitmem gerekiyo ama dur hemen halledeyim diyorum ve yesil cok taze toprak buluyorum ve topraklarini degistiriyorum,güzelcede suluyorum...ne acaba?????
sabah esime anlattim bebege simdilik sicak bakmayan kocis hemen dedi aa hamile kalicaksin sen diye...sizceeeee???

nevbahar38
bencede hamile kalacaksın canım.Seni ümitlendirmek istemem ama kurumuş çiçeklerin yeniden canlanması hayatınıza yeni katılacak birini temsil ediyor diye biliyorum ben.İnş.hayırlı bir evlat sahibi olursun.

Aybala42
kızlar rüyamda çok gösterişli bir silah vardı elimde temizliyordum.ama ateş etmedim.çok etkilendim.lütfen hayırlı ve güzel yorumlarınızı bekliyorum.

GÜL78
Selam kizlar bende rüya çok görüp ve rüyasi iyi ve kötü çikanlardanim ben 2 eylülden beri regli olmadim 14 ekimde ara lekelenme oldu ve doktorum bira bekleyelim dedi bu arada kardeşim 8 aylik hamile beni gelinlik giyerken görmüş rüyasinda bende yaklaşik 2 aydir hem balik tutuyom rüyalarimda hem düğünümü gördüm gelinlik giymişim bahçede çiçek açmiş gördüm güzel nar yediğimi gördüm tabi bu rüyalar ayri günlerde görülenler dünde bir oğlan çocuğu ve regli olduğumu gördüm biryuvalete girdim heryer kan başkasinin kanlarindanda olmuş yani ne demek oluyo bu rüyalar bilmiyorum

Patricia
28-10-08, 09:10
GÜL 78 HAMİŞMİSİN NE :):):) insallah canım. sıra bende. biliyorum artık kafayı iyicene üşüttüm. artık dün akşam tam ortaya karışık aldım :) yani bebişe delalet olan bildiğim bütün ipuçlarını gordum. kızlar biri beni durdursun :):)))) ne gördüğüme gelince .
daha önce duymuştum, eşimin cinsel organı (bebeğe işaret)
ve yumurta oda bebeğe işaretmiş.
bisürü şey dahada hatırlamıyorum. ama dün akşam saatlerinde dayanamayıp bir gebelik testi yaptım tabiikiiii koca bir tek çizgi.
ufffff sırf rüyalardamı yasasak ne

Aybala42
kızlarrrrrrrrrrrrrr silah görmek ne?

GÜL78
Kizlar silah görmek hizli bir haber almakdir.. Benim bildiğim yumurta laf duymaktir. Ayrica patricacim belli deil durumum hamileliğim hcg az yüksekdi 0,76 ama hala adet olmadim 14 ekimde ara kanama oldu doktorum beklemeye aldi beni kasimi bekliyoz bakalim ama rüyalarim böyle sence neyi gösteriyo rüyalar

Patricia
28-10-08, 10:10
ay canım hadi hadi benim içime doğdu :) hamişsin inşallah.

GÜL78
28-10-08, 10:10
Patricia
ay canım hadi hadi benim içime doğdu :) hamişsin inşallah.
inşallah cnm ağzın bal tutsun emiii:sm_cool:

nevbahar38
28-10-08, 11:10
benim rüyam hakkında bir fikri olan yok galiba:KK43:(((((

nevbahar38
28-10-08, 11:10
inş.hamişsindir gülcüm Allah gönlüne ve gönlümüze göre versin inş...

EU1
1-11-08, 12:11
arkadaşlar rüyada altın bilezik görmek ne demek sarı altın bilezik şu kalın olanlardan varya

SiremimS
2-11-08, 14:11
Patricia
GÜL 78 HAMİŞMİSİN NE :):):) insallah canım. sıra bende. biliyorum artık kafayı iyicene üşüttüm. artık dün akşam tam ortaya karışık aldım :) yani bebişe delalet olan bildiğim bütün ipuçlarını gordum. kızlar biri beni durdursun :):)))) ne gördüğüme gelince .
daha önce duymuştum, eşimin cinsel organı (bebeğe işaret)
ve yumurta oda bebeğe işaretmiş.
bisürü şey dahada hatırlamıyorum. ama dün akşam saatlerinde dayanamayıp bir gebelik testi yaptım tabiikiiii koca bir tek çizgi.
ufffff sırf rüyalardamı yasasak ne
bende eşimin cinsel organını gördüm ve o ay hamile kalmışım meğerse canım anlattım bu topiğe rüyamı geri sayfada bak bakalım benziyor mu rüyalarımız

EU1
2-11-08, 22:11
arkadaşlar benim rüyamı yorumlayabilecek varmı?

EU1
3-11-08, 19:11
:1no2::1no2::1no2: of ya benim yazdıklarıma niye kimse yorum yazmıyor :kızgın:

doremi
3-11-08, 11:11
arkadaşlar bende rüyamda test yapmıştım. o sabah etkisinde kalıp adetime daha 2 gün varken kalkıp test yaptım ve çok silik çift çizgi çıkmıştı. ertesi günde test yaprığımda çizgiler daha belirgindi. ve şuan 6 haftalık hamileyim. bu rüyayı görmeden yaklaşık 10-15 gün öncede; rüyamda düşmüş bebek gördüm. cenin gibi minikti ,kan falan da yoktu, plastik gibi bişeydi, eşimle oturup onu inceliyorduk rüyamda..

basak 35
4-11-08, 09:11
selam kızlar dün gece bir rüya gördüm neye yorucamı şaşırdım yorumlarınıza ihrtiyacım var
rüyamda hamileyim ama karnımdaki bebek degil arslan yavrusu imiş kızım karnımı okşuyor ve içerideki yavrular kıpırdıyor 2 tane iniş ama hareket ederken canım yanıyor yavruların pençeleri canımı yakıyor eşime yalvarıyorum bir yandanda kendime soruyorum bir insan nasıl olurda hayvan yavrusu içinde taşır diye aklım almıyor eşime beni veterinere götür ne olursun bunları sezaryanla alsın diye tam bir kabustu resmen yorumlarsanız sevinirim kızlar

EU2
4-11-08, 11:11
ben eşimle ayni gece rüya gördük ben hastalandığımı o da benin hamile odugumu görmüştüsositososito

kerman
4-11-08, 20:11
ya ben erkek organı gördüm ama tanımadığım birinin. ne olabilirki acaba?????

babymom
5-11-08, 07:11
esimin kuzeni beni gorus bebegim oluyormus erkek mavis battaniyeler icindeydi okadar tatliydki cok sevdim die mesay atmis. bakalim ins ruyasi cıkar

babymom
5-11-08, 07:11
GÜL78
Selam kizlar bende rüya çok görüp ve rüyasi iyi ve kötü çikanlardanim ben 2 eylülden beri regli olmadim 14 ekimde ara lekelenme oldu ve doktorum bira bekleyelim dedi bu arada kardeşim 8 aylik hamile beni gelinlik giyerken görmüş rüyasinda bende yaklaşik 2 aydir hem balik tutuyom rüyalarimda hem düğünümü gördüm gelinlik giymişim bahçede çiçek açmiş gördüm güzel nar yediğimi gördüm tabi bu rüyalar ayri günlerde görülenler dünde bir oğlan çocuğu ve regli olduğumu gördüm biryuvalete girdim heryer kan başkasinin kanlarindanda olmuş yani ne demek oluyo bu rüyalar bilmiyorum

gül hamismisin son durum ne ruyan cok guzel

GÜL78
5-11-08, 09:11
SELAM KIZLAR

KEŞKE HERKEİN GİBİ BENİM RÜYALARIMDA ÇIKSAYDI

SONUNDA 2 AYLIK BEKLEMEDEN SONRA ADET OLDUM. RÜYALARIM BELKİ ÖBÜR AY GERÇEKLEŞİR.. KIZLAR ERKEK ŞEYİ GÖRMEK BİLDİĞİM KADARIYLA KADIN ÖLÜ HABERİDİR BENİM ÖYLE ÇIKAR TABİ BAŞKASININ NE ÇIKAR BİLMEM. NEYSE İNŞALLAH HERKESİN GÜZEL RÜYALARI GERÇEK OLUR:eek:

xxgizemxx
5-11-08, 17:11
benim gördüğüm rüya ise, çok üşüyordum, hamilemiyim bilemiyorum, kadın bir tanesi senin kızın olacak dedi, o şekilde uyandım,

entelliye
5-11-08, 20:11
kızlar ben de geçen ay kendimi bebek emzirirken gördüm o kadar güzel bir erkek bebektiki anlatamam rüyamda emzirirken içim bi hoş oluyodu ama maalesef regl oldum olmadı yanii bundan sonra regl olduğumu görürsem ancak hamile olduğuma inanıcam .)))

benkibele
12-11-08, 04:11
kizlar ben bu ay ne ruyalr gordum ne ruyalar ama olmadi...

boyle umutlu umutlu ruyalarimi yorumladim. iyiye yordum ama gene cikmadi. kimseye anlatmadim bu baslik benim oldugu halde.

bir dere gordum. piril piril. ayaklarim bileklerime kadar icinde. baliklari goruyorum. zayif sisman bir suru balik. diyorum ki ataklarimi yemezler insallah.

sonra o tepeden asagiya dogru kayarak iniyorum. ve dar bir yerden geciyorum. o kadar hizliyim ki. yani o aradan gecmem mucize bu hizle. ama carpmadan geciyorum.

ben o dereyi tupum olarak dusundum. ben dis gebelik gecirdigim icin tek tupum yopk ve diger tupumun de tikali olmasindan cok korkuyorum. dedim ki evet bir darlik var ama bu darlik sorun cikarmayacak.

gecen gun ise annem mavi minik bir kusu cope atiyor. oldu diye. bakiyorum copte kafasini oynatiyor. aaa diyorum bu olmemis. aliyorum alime kus da canlaniyor. masmavi yavru bir muhabbet kusu. elimde. yem yediriyorum elimle. canlaniyor kus ve evin icinde kacmaya kosmaya basliyor.

kizlar gel de bu ruyalari simdi iyiye yorma. adetime 6 gun var. bugun kan testi yaptirdim. negatif :KK43:

benkibele
12-11-08, 04:11
bu arada ben gecenlerde gene mavi bir kus gormustum ve buraya yazmistim. kuyruksuzdu. bu kusun da kuyrugu yok. Aaaaa diyorum seninde mi kuyrugun yok.

benkibele
12-11-08, 05:11
ha unutmadan asil bu iki ruyadan birkac gun once bir ruya gordum. sag bilegimde boyle altindan kalin bir kunye bileklik vardi. parmagimda da alyansim. zoom yaptim ruyamda bunlara:)

bu anlattigim ruyalarin hepsi yumurtlama zamanimda oldu yani 1 hafta once. ama sonuc sifir.

EU3
15-11-08, 08:11
Bende bu akşam rüyamda adet olduğumu gördüm .Pembe bir pjama giyiyordumm ve bacağıma bir bakıyorum o kadar yoğun şekilde adet olmuşumki korkuyordum :) hayır olsun inşallahhh

cucu-pete
15-11-08, 17:11
kizlar sunun bi yorumunu yapar misiniz lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnn???
esim görmüs,bahsetmistim bilirsiniz bebege karsi pek bi hevesi yok simdilik...
sabah bi kalkti kocaman gülümsüyo,megerse rüya görmüs,harikaydi diyo
ikimiz bi alisveris merkezi gibi bi yerde geziyormusuz,cekilis varmis,bende illa katilicam demisim
katilmisim,bi kalabalik toplanmis,cekilis yapilmis
benim adimi söylemisler,ben kazanmisim yani,diyo o kadar sevindikki!!!
ne cekilisiydi dedim,hamile kalmak icindi dedi...
sizce ne demek bu???

nevbahar38
15-11-08, 17:11
bence çok yakında hamile kalacaksın canım,benim ablamda buna benzer bir rüya görmüştü hamile olduğunu öğrenmeden önce.Ona da rüyasında sayı çektirmişler,eğer bilirsen oğlun olacak demişler oda bilmiş rüyasında şimdi kocaman oğlu var darısı başına canım

cucu-pete
15-11-08, 18:11
nevbahar38
bence çok yakında hamile kalacaksın canım,benim ablamda buna benzer bir rüya görmüştü hamile olduğunu öğrenmeden önce.Ona da rüyasında sayı çektirmişler,eğer bilirsen oğlun olacak demişler oda bilmiş rüyasında şimdi kocaman oğlu var darısı başına canım
ayy canim cok sagol böyle hayira yordugun icin...a.s.
allah hayirlisini versin hakkimizda bitanem...:1hug:

cucu-pete
15-11-08, 18:11
cicimcim
:1no2::1no2::1no2: of ya benim yazdıklarıma niye kimse yorum yazmıyor :kızgın:
canim altin bilezik erkek cocuga ve hayirli islere diye okudum
insallah hakkinda hayirlisi olur canimcim

benkibele
15-11-08, 19:11
cutucum bence de yakinda sen hamile kalacaksin. bak gor. benim esim hic gormuyor. ben de bir suru goruyorum ama hicbiri cikmiyor:)

benkibele
15-11-08, 19:11
cucu-pete
canim altin bilezik erkek cocuga ve hayirli islere diye okudum
insallah hakkinda hayirlisi olur canimcim
cutucum ben de yumurtlama gecemde altin bir bilezik taktim. ama hamile degilim:KK43:

EvrimKuzey
16-11-08, 00:11
_sedaa_
Ben rüyamda gelinlikte giydim,altınlarımıda taktım,bebeklerimide kucağıma aldım rüyamda,hatta en son 2 hafta önce bebeğim güya bizim yanımızda yatıyormuş kenara gitmiş nasıl gitti böyle kenara kadar ya düşseydi diyorum eşime söylüyorum aramıza getir koy kenardan düşer diyor kucaklıyorum yatırıyorum.Sonra uyanıyorum kıyafetlerimize ve yatış şeklime kadar herşey aynı ama bebek yok.:1no2: çok istiyorum diye bilinaltı rüyası görmüşsündür dediler.Ayrıca şunu da itiraf etmeliyim rüyamda gördüğüm zaman bi yetiyor bana.Rüyası bile güzel bebeğimin.Anlık da olsa tadıyorum annelik duygusu.Rabbim tüm isteyenlere versin,Evlat sahibi olanlarıda bebişlerini sağlıkla büyütmeyi nasip etsin acılarını göstermesin,bebiş bekleyenlerede hayırlısıyla ve sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.Hep dua ediyorum belki bir gün olurrr........
Çok içten yazmışsınız, çok etkilendim, inşallah en kısa zamanda anne olmak nasip olur size de.. böylece rüyalarda özlem gidermemiş olursunuz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

benkibele
16-11-08, 01:11
sedaa cim ayrica gelinlik giymek de altin takmak da bebegin cok yakinda gelecegine delalettir. hatta hamile bile olabilirsin. insallah.

EU1
16-11-08, 11:11
bende çok güzel rüyalar gördüm ama 3 günüm var 3 gün sonra adet olursam yazarım olmazssam da yazarım şimdi uğuru bozulmasın ama sonuç ne olursa olsun yazacağım hadi hayırlısı bakalım

ingilizceci
16-11-08, 13:11
kızlar bende bu ay ruyamda ılk defa bebegımın oldunu gordum oğlum olmustu ve anneannesıne verdım kı yaşamıyor maalesef :KK43: bı de kızım varmıs onuda doguracakmısım ıns. ruyam gercek olur aslında bu ayda galıba hamıle degılım içimden oyle gecıo :KK43: adetıme 5 gun var ne hamılelık ne de adet ıcın hıc bı belırtım yok rabbım ıns yuzumuzu guldurur

benkibele
16-11-08, 18:11
canim olu gorenlerin genelde bebekleri oluyor. olu diri getirir derler. insallah bi bebisin oluir.

cucu-pete
16-11-08, 20:11
kibele
cutucum bence de yakinda sen hamile kalacaksin. bak gor. benim esim hic gormuyor. ben de bir suru goruyorum ama hicbiri cikmiyor:)
ay canim benim,olucak insallah,gercek altin bilezikleri dogum hediyesi olarak takaris bitanem,hic üzülme :1hug:
agzindan bal damliyo bitanem,insallah kalirim,tabii hayirliysa
ay benim kocise bi haller oluyo,adam rüya hayatta görmezdi
bugünde amerikaya gidiyormusuz,pasaportunu almayi unutmus,görevli bi yer göstermis surdan vize alin hemen diye,girdik diyo,hamile bi kadin karsiladi bizi diyo...:uhm:
bende rüyamda hamile kadin gördüm:uhm:
karili kocali bi haller oluyo ya hayirlisi insallah :Saruboceq:
meleklerimiz bekletmez insallah hicbirimizi a.s.

cucu-pete
17-11-08, 08:11
günaydin elma sekerler nasilsiniz bugün???
kizlar benim sinema acik gise oynuyo resmen:)bugünde rüyamda cekmeceyi bi actim minik minik yumurtalar gördüm,ama bunlar kelebek yumurtasiymis,cogu yere sacildi ve bi tanede kelebek omzumdan uctu havaya...ne demek sizce???

benkibele
17-11-08, 20:11
cucu-pete
günaydin elma sekerler nasilsiniz bugün???
kizlar benim sinema acik gise oynuyo resmen:)bugünde rüyamda cekmeceyi bi actim minik minik yumurtalar gördüm,ama bunlar kelebek yumurtasiymis,cogu yere sacildi ve bi tanede kelebek omzumdan uctu havaya...ne demek sizce???
ay ne guzel bir ruyaaaaaaaaaaaa.. canim ya valla bak gostere gostere ben geliyorum diyor. insallah canim hem de cok yakinda. adetin yumurtlaman vs ne zaman?

benkibele
ben de bu gece hiz trenine bindim. tam hatirlamiyorum, emind egilim ama
ya

hamileysem bebege bior sey olabilir diyorum.

ya da hamileyim insallah bebege bir sey olmaz diyorum.

yani hamileyim ya da hamileysemi tam hatirlamiyorum ama bugunlerde reglimi bekledigim icin. ama umutsuzum. cunku 8. gun kan testim negatif cikti.

ama ruyamda kusu oldu sanip cope attik ama sonra copten aldik canlandi.

yani once tamamen umutlarimi kaybettim sonra da kaybettim dedigim umutlarim aslinda kaybolmamis diye yorumladim. kucucuk de olsa bir umut kusumun canlanmasini bekliyorum. bugun adet olmama lazim. adet belirtilerim var. karnim agriyor. dun basladi. ama bazen reglim 2 gun gec geliyor. o sebeple carsambaya kadar yolu var. insallah adet olmama ve insallah hamileyimdir hayirlisi ile ve en onemlisi insallah dis gebelik degildir tekrar.

asya23
kızlar bende rüyamda bu ay karışık olarak yazarsam yumurta yediğimi gördüm çeşit çeşit yemekler görüyorum...birde cenaze gördüm eşimin babası ölümüş rüyamda !!..birde rüyamda altın kolye küpe kaybetmiştim aradım ve buldum !!!!bundan 2 gece öncede gökyüzünde birsürü kuş gördüm ve üzerime doğru koşan koçlar gördüm bana bi zarar vermedim ama saklandığımı hatırlıyorum .. arada bebekte görüyorum kucağımda son olarakta bi gece göğüsleri gördüm olduğundan daha iriydiler özellikle uçları ama kötü görünümlü değillerdii !!!!!! bnmde adetime 4 gün kaldı umutlanmakta istemiyorum adet sancılarımda var gibi Allah herkesin rüyalarını hayırlara çıkarsın.

EU1
17-11-08, 21:11
bu ay geçti bende bu ay rüyalarımda eşimin cinsel organını gördüm altın bilezik gördüm yani burdaki bütün arkadaşların gördüklerini 1 ay içinde gördüm... ve sonuç koca bir NEGATİF.........