Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Rüyasını gördükden sonra hamile olduğunu öğrenenler buraya

çelik198408
29-08-08, 17:08
kızlar bende rüyamda bir sürü karınca görmüştüm mutfaktaydilar uyandığımda malum olmuş gibi bebişimiz geliyo galiba dedim ve o gün hamile old öğrendim darısı başınıza inş ALLAH iteyen herkese hayırlısı ile hayırlı evlat nasip etsin

benkibele
29-08-08, 17:08
çelik198408
kızlar bende rüyamda bir sürü karınca görmüştüm mutfaktaydilar uyandığımda malum olmuş gibi bebişimiz geliyo galiba dedim ve o gün hamile old öğrendim darısı başınıza inş ALLAH iteyen herkese hayırlısı ile hayırlı evlat nasip etsin
canim ya su malum olma isi bize de olsa keske. yani o kada r uzun suredir ugrasiyoruz ki artik hicbir sey malum olmuyor...hep korkuyorum hamislige yormaya...

sudeyoncaa
29-08-08, 20:08
Slm bende dün akşam rüyamda kırmızı gül tomurcukları görfüm henüz açmamaış güldü. Tabiire baktım iyi habere cocuga diyordu bakalım inşallah öyledir diyorum

nur82
29-08-08, 20:08
çelik198408
ben de rüyamda karınca gördüm.evin içi kaynıyodu desem yeridir.bu hafta için de de hamile oldugumu gördüm.bakalım reglime bir kaç gün kaldı.ben de insallah sen gibi hamiş olurum hayırlısıyla.:dance:

EU1
30-08-08, 07:08
bugece alibabanım ciftligi sarkisini soyluyordum vede ciftlik gbi bir yerdeydim etrafda bir suru dana ve buzagi vardı. buarada ates 37ye fixlendi. gecikmenin 8.gunu sabah yine test yaptım tek cizgi :))

istiridyeyim_incimsin
30-08-08, 09:08
Kzilar bende önceki gün rüyamda...
Kucağimda bebeğim var simsiki sarilmişim yüzü örtük ama bebeğime şeytan musallat olmuş... Ondan korumak için sikica sarilarak gatiha ve ihlas surelerini okuyordum .. Tam tamina tekrara tekrar.. şeytan benimle konuşuyordu ama ne dediğini anlamiyordum.. Ben ona firsat vermeden dualari okumaya devam ediyordum...
Tabirine baktim ama dua okumanin çok güzel di ... Ama şeytan a bakmadim... :KK43:

cucu-pete
31-08-08, 10:08
Kizlar alin iste diye diye diye baklava gördürttünüz banada...:))üc bes tepsi baklava vardi ama serbetleri dökülmüs ama üstleri kizarmamisti ne demek acaba??yoksa etkinizde mi kaldimda gördüm bilmiyorumm!!

benkibele
31-08-08, 15:08
aaa ilginc bir ruya. ben de hep yedim. ama gecenlerde kizartmak icin firina attim. gecenlerde de eve satin aldim.

bak ben yorumlayim. simdi senin rahim olgunlasmis ama cok az kalmis zamaninin gelmesine. bir kizarimlik isi var.. uzerine serbeti dokulurse (spermler) tam olacak. tadindan yiyemeyeceksin:)

EU1
1-09-08, 13:09
stella79
arkadaslar hepinize selam bu baslıgı dun buldum
soyleki reglim 6 gun gecmis durumda
gecikmeden once kucagıma bir oglan bebegi veriolar tosun gibi hemde dogar dogmaz diolarki bu mervenin bebegi
mervede benim cok yakın bi arkadasım yaklasık 7-8 ay once dusuk yaptı daha dogrusu testlerde cıkmadı kan testinde degeri 24 cıktı ve o hafta adet oldu. adeti gecikmedende -2 damla acık pembe kan geldi ondan.
simdi benim 3gu once 2 damla lekelenmem oldu dunde test yaptım yurtdısındayım burdaki testler garip cubuk gibi idrara batırıosun cıkıo tek cizgi . sonra testin arkadan bakıorum 2 cizgi onden tek. testin yapıskanlı kagıt bolmesini kaldırdım altından 2. cizgi cıktı ama emin olamadım . bikac test daha yapmm gerek. ayrıcada bir arkadasım yeni dogum yaptı bir baska ruyamdada o kucagımdaydı sut emiodu benden. bir ruyamdada kız kardesimle (hamile kendisi) 2miz torbalarımıza un dolduruyoduk. simdilik bukadar. birde bir arkadasım oda hamile aradı beni dediki gece bir erkek cocukla mujdelenddim ve sana yordum dedi. bilmiyorum bakalım ne olacak. gelismeleri yazıcam.siz ne dusunuyorsunuz

Kızlar ramazana merhaba dedik
ise gelir gelmez regl oldum
belkide heppsi bilincaltıydı

trapper55
1-09-08, 14:09
arkadaşlar bende rüyamda regl oldum, kendimi hamile gördüm bide yeşil bir top gördüm top bir habere çok sevinmeye işaretmiş bugün regl günüm hala olmadım umarım bu defa rüyalarım hayra çıkar

benkibele
1-09-08, 15:09
hanimlar her ruya anlamli olacak diye bir kaide yok. Ramazani serif hurmetine bizi yavrularimiza kavustursun Allah'im...

dilaraozkanatescier
1-09-08, 20:09
slm kızlar
bende adet tarihime 5 gün kala rüyamda kız kardeşimi gördüm annemin sokğından metroya binip bi yere gidiyoruz (annemin sokağından metro geçmiyor) tam hareket edecekken kardeşim karşı komşunun evini gösterip "biliyor musun bu eve her sabah doğmamış bi çocuk gelyor ve bu saatlerde yürümeye başlıyor" diyor;bende ona "saçmalama doğmamış çocuk nasıl yürür"diyorken tam yüzüme doğru bi silüet hızla gelirken korkudan uyandım bu rüyayı bi yakınıma anlattığımda hiç ummadığın bi anda hamile kalıcaksın demişti bende içimden yok artık demiştimşimdi 4. ayım bitmek üzere allah isteyen herkese nasip etsin :KK46:

dilaraozkanatescier
1-09-08, 20:09
pasmanika_1
kızlar bu gece ruyamda hamısmısım bı kızım olucakmıs adını merve koyucakmısım ne anlama gelıyo bılen varmı?
merhaba güzel arkadaşım rüyanın tam anlamını bilmem ama senin bebeğin adı allah katında konmuş eğer bir gün bi kız çocuğun olursa adını merve koy buna benzer bir rüyayı bana bi abim anlattı ailenin son bebeğiymiş pek istenen bi çocuk da değilmiş annesinin rüyasına girip onun bir adının olduğunu (söylemişti aklımda kalmamış) ve dünyaya getirmesini söylemişler evet dünyaya gelmiş ama ona verilen ismi koymamış kütükteki ismi farklı :kahve:

gozdem
2-09-08, 07:09
kızlar ben de rüyamı anlatsam yorumlarmısınız rüyamda yaklaşık bir ay oluyo olmuyo sağ göğsüm iri görüyorum ve bebeğimi emziriyorum biri cılız bebek diğeri normal kilolarda bebek sonra çok ümitlendim ama adet oldum o ay(geçen ay) sonraki rüyamda çok büyük bir ağaç elmalar var kıpkırmızı bende ne güzelmiş bi tane bana da verirmisiniz diyorum yanımdaki kişi uzanıyo bi tane alıyo ve bir kere ısırıyorum ağacın gövdesine ön taraftan baktığımda dijital saat ve tarih var saat ve tarih çalışıyo sizce nedir arkadaşlar çooooook merak ediyorum rüyamın yorumunu yardımcı olursanız çoooooook sevinirim RABBİM hepimizin duasını bu mübarek aylarda kabul etsin inşallah

nesecrin
2-09-08, 09:09
Merhaba kislar bende bir rüya gördüm yorumlayacak biri var mi aranizda lütfennn.adetime 10 gün var daha ama merak diyorum.rüyamda kanamam vardi adet kanamasi diilmiş ama. Tuvalete gidiyorum klozete oturuyorum kan oluyo klozetin oturulan yeri sonrada biyerde birikmiş kan daha var benden gelmiş onlarda.sonra orda biri var ama kim olduğunu hatirlamiyorum dönüp ona bu kan adet kani diil bebeğimin yerleşme kani diyorum.hamile olacağim ya diyorum.inş.hamileyimdir de malum olmuştur. Hayirlisi diyorum.

milkshake
2-09-08, 13:09
kızlar daha adetim yeni bitti ama dün gece rüyamda adet olduğumu gördüm böyle pet tamamen dolmuş hatta çamaşırıma kadar taşmış onu gördüm ve birde üst komşumuzu hamile olarak gördüm burada araştırıyorum genelde adet olduğunu görenler hamile olmuş inşallah rabbim en kısa zamanda inşallah bu duyguyu bizede tattırırsın birde rüyayı sabaha karşı gördüm yani sahura kalkıp yattıktan sonra belki bu hamile kalacağımın habercidir inşallah...

gozdem
2-09-08, 13:09
benimkine yorum yapacak kimse yok mu? ben bu rüyayı bu sitede bi kişi hariç bi tek size anlatmıştım

benkibele
2-09-08, 15:09
gozdem
kızlar ben de rüyamı anlatsam yorumlarmısınız rüyamda yaklaşık bir ay oluyo olmuyo sağ göğsüm iri görüyorum ve bebeğimi emziriyorum biri cılız bebek diğeri normal kilolarda bebek sonra çok ümitlendim ama adet oldum o ay(geçen ay) sonraki rüyamda çok büyük bir ağaç elmalar var kıpkırmızı bende ne güzelmiş bi tane bana da verirmisiniz diyorum yanımdaki kişi uzanıyo bi tane alıyo ve bir kere ısırıyorum ağacın gövdesine ön taraftan baktığımda dijital saat ve tarih var saat ve tarih çalışıyo sizce nedir arkadaşlar çooooook merak ediyorum rüyamın yorumunu yardımcı olursanız çoooooook sevinirim RABBİM hepimizin duasını bu mübarek aylarda kabul etsin inşallah
canim ya hayir olsun ruya. anlamini bilemesek de cok guzel bir ruya oldugu anlasiliyor. demek ki her seyin bir saati var ve vakti gelince verilecek sana elman. ama koparip yedigine ve sana verildigine gore insallah en yakinzamanda hamis kalirsin.

canim simdi ruyada elma gormek diye baktim. cok guzel elma gormek, elma toplamak, elma yemek... Ağaçta elma görmek, yakında tatlı haber alacağınıza isarettir diyior. elma yemek ise evleda isarettir diyor. ama sen bak gene de cok mutlu olacaksin.

benkibele
2-09-08, 15:09
milkshake
kızlar daha adetim yeni bitti ama dün gece rüyamda adet olduğumu gördüm böyle pet tamamen dolmuş hatta çamaşırıma kadar taşmış onu gördüm ve birde üst komşumuzu hamile olarak gördüm burada araştırıyorum genelde adet olduğunu görenler hamile olmuş inşallah rabbim en kısa zamanda inşallah bu duyguyu bizede tattırırsın birde rüyayı sabaha karşı gördüm yani sahura kalkıp yattıktan sonra belki bu hamile kalacağımın habercidir inşallah...
canim insallah...........................

nesecrin
3-09-08, 06:09
benimkini de yorumlayın lütfen yaaaa.bu akşamda rüyamda koyun,deve,güvercin gördüm.allahım inş.bu ay yüzümüze güler hepimiz hamiş kalırız.

gozdem
3-09-08, 07:09
kibele
canim ya hayir olsun ruya. anlamini bilemesek de cok guzel bir ruya oldugu anlasiliyor. demek ki her seyin bir saati var ve vakti gelince verilecek sana elman. ama koparip yedigine ve sana verildigine gore insallah en yakinzamanda hamis kalirsin.

canim simdi ruyada elma gormek diye baktim. cok guzel elma gormek, elma toplamak, elma yemek... Ağaçta elma görmek, yakında tatlı haber alacağınıza isarettir diyior. elma yemek ise evleda isarettir diyor. ama sen bak gene de cok mutlu olacaksin.
çooooooook sağol canım içim rahatladı elmaya bakmadım şimdi bakıcam RABBİM senin dileklerini de en kısa zamanda kabul etsin inşallah canımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

EU1
23-09-08, 11:09
ruyamda wcye gidiyorum kucuk tuvaletimi yapıyorum ama cis yerine kan gelio gibi yani adet kanı gibide degil kırmızı cis gibi. beklemedeyim yine buayda. buay ruya gorenlerden gelisme olan varmı hamis olan

bircanEY
23-09-08, 13:09
bende düşük yaptığım hamileliğimde çok görmüştüm rüyamda
geçen ay bekliyodum ama rüyamda adet oluyorum hamile değilmişim diyordum
gerçekten öyle oldu
bu ayda geçen gün bi rüya daha gördüm
test yapıyordum pozitif çıkıyordu
hepimiz için hayırlısı

benkibele
23-09-08, 16:09
kizlar ruyamda gelinlik giydim. etekleri cok uzundu ve ve cok kabarikti. toplamak zorunda kaliyordum ama ilginc olan glinligin ust tarafi kirmisimsi bir kumastan isi. yani gelinlik bembeyaz degil.
hadi hayirlisi.

ates_parcasi
23-09-08, 16:09
arkadaslar ruyada anahtar gormek neki acaba kapi acmaya calisiyodum bu gece gordum :uhm:

benkibele
23-09-08, 18:09
ates_parcasi
arkadaslar ruyada anahtar gormek neki acaba kapi acmaya calisiyodum bu gece gordum :uhm:
canim acabildin mi bari?

EU1
24-09-08, 06:09
kibele
kizlar ruyamda gelinlik giydim. etekleri cok uzundu ve ve cok kabarikti. toplamak zorunda kaliyordum ama ilginc olan glinligin ust tarafi kirmisimsi bir kumastan isi. yani gelinlik bembeyaz degil.
hadi hayirlisi.[/Q

kibelecim kırmızı tez haber derler. tez zamanda muradınla ilgili haber labilirsin reglin ne zaman

EU1
buarada annemde beni gormus elimde yogurt kabımla kosa kosa bayırdan iniyomusum elimdede anahtar varmıs. bende bayramda anneme supriz yapıp tr ye gitcem belkide tutmus mayamla giderim yogurt ona delildir ne dersiniz

benkibele
stella79
buarada annemde beni gormus elimde yogurt kabımla kosa kosa bayırdan iniyomusum elimdede anahtar varmıs. bende bayramda anneme supriz yapıp tr ye gitcem belkide tutmus mayamla giderim yogurt ona delildir ne dersiniz
canim ya bak herkesten once kendi yorumunu kendin yapmissin. ne kadar guzel yorumlamissin. insallah canim mayanla yogurdunla gidersin.

benkibele
stella79
kibele
hadi hayirlisi.[/Q

kibelecim kırmızı tez haber derler. tez zamanda muradınla ilgili haber labilirsin reglin ne zaman
canim reglim yeni bitti:) daha bugun aradan sonra ilk orucumu tutabildim. canim insallah dedigin gibi tez zamanda gelir guzel haberim. ama tabi sonu da iyi olsun onceki gibi olmasin.
gelinlik giymenin hamile kalmak oldugunu soylemisti arkadaslar onceki sayfalarda. hamisler kendilerini gelinlik giyerken gormusler sonra ogrenmislerdi. insallah buraya tez zamanda ben de yazarim.
ayni ruyada bana ait olmayan bir de erkek bebek vardi. boyle keltos tombik 5-6 aylik. hadi hayirlisi.

benkibele
bircanEY
bende düşük yaptığım hamileliğimde çok görmüştüm rüyamda
geçen ay bekliyodum ama rüyamda adet oluyorum hamile değilmişim diyordum
gerçekten öyle oldu
bu ayda geçen gün bi rüya daha gördüm
test yapıyordum pozitif çıkıyordu
hepimiz için hayırlısı
canim ben de gecenlerde test yaptim ruyamda pozitifti ama malesef cikmadi. regl oldugumu gorduugm sabah da regl oldum.

yani bilincalti olabiliyor. insallah canim malum olmustur ve hamilesindir.

EU1
24-09-08, 07:09
kibele
stella79
canim reglim yeni bitti:) daha bugun aradan sonra ilk orucumu tutabildim. canim insallah dedigin gibi tez zamanda gelir guzel haberim. ama tabi sonu da iyi olsun onceki gibi olmasin.
gelinlik giymenin hamile kalmak oldugunu soylemisti arkadaslar onceki sayfalarda. hamisler kendilerini gelinlik giyerken gormusler sonra ogrenmislerdi. insallah buraya tez zamanda ben de yazarim.
ayni ruyada bana ait olmayan bir de erkek bebek vardi. boyle keltos tombik 5-6 aylik. hadi hayirlisi.
canım benim kardesimde hamis olmadan once ruyasında gelinlik giydi. ayrıca bende gecen ay ruyamda bana ait olmayn tosun erkek oglan gordum. buay insallah gelir melegin. heycnala guzel haberlerini bekliycem

ozbican7
24-09-08, 07:09
Bende bu ay rüyamda regl olduğumu gördüm.Hatta rüyamda bile regl oldum hamile diğilim diye düşünüyodum.gerçektede bu ay regl geçikti ama 6. günü yine geldisenağlama

lücian
24-09-08, 08:09
kayınvaldem bana altın yuzuk verıyordu kalın bısey ama parmagıma cok dar oluyordu.bı kacgun sonra eltımı ruyamda gordum avuc avuc bana altın verıoyrdu.bı gun sonrada tahta besık gordum ıcıne uyuyuan yegenımı koydum.ıns guzzel haber alırım bu ay tedavı goruyorum dualrınızı beklıyorum

_sedaa_
24-09-08, 10:09
Ben rüyamda gelinlikte giydim,altınlarımıda taktım,bebeklerimide kucağıma aldım rüyamda,hatta en son 2 hafta önce bebeğim güya bizim yanımızda yatıyormuş kenara gitmiş nasıl gitti böyle kenara kadar ya düşseydi diyorum eşime söylüyorum aramıza getir koy kenardan düşer diyor kucaklıyorum yatırıyorum.Sonra uyanıyorum kıyafetlerimize ve yatış şeklime kadar herşey aynı ama bebek yok.:1no2: çok istiyorum diye bilinaltı rüyası görmüşsündür dediler.Ayrıca şunu da itiraf etmeliyim rüyamda gördüğüm zaman bi yetiyor bana.Rüyası bile güzel bebeğimin.Anlık da olsa tadıyorum annelik duygusu.Rabbim tüm isteyenlere versin,Evlat sahibi olanlarıda bebişlerini sağlıkla büyütmeyi nasip etsin acılarını göstermesin,bebiş bekleyenlerede hayırlısıyla ve sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.Hep dua ediyorum belki bir gün olurrr........

benkibele
24-09-08, 16:09
lücian
kayınvaldem bana altın yuzuk verıyordu kalın bısey ama parmagıma cok dar oluyordu.bı kacgun sonra eltımı ruyamda gordum avuc avuc bana altın verıoyrdu.bı gun sonrada tahta besık gordum ıcıne uyuyuan yegenımı koydum.ıns guzzel haber alırım bu ay tedavı goruyorum dualrınızı beklıyorum
canim zamanin olur da onceki ruyalari okuyabilirsen, ozellikle altin yuzuk ve altin takan arkadaslarin o ay hamile kaldiklarini gorursun. insallah hamilesindir.