TEST

Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

gnc ayg
28-05-08, 17:05
mrb morgun sana birşey sorabilir miyim acaba

şadiye
gnc ayg
mrb oferhano sen kaç mg kullanıosun günlük ben 55 kiloyum ve 30mg verdi doktor bu düşük bi doz mu acaba? bi de burada bi kaç resim gördüm onlara bakarak bende hiçbir problem yok doktor neden bu ilacı verdi onuda anlamış değilim buraya resim nasıl konuluyorr?
a.s. arkadaşım. öncelikle geçmiş olsun. benim tedavim bitti, 7 ay kullandım.benim kilo 54 ve hep 30 mg kullandım. dozun düşük olunca yan etkisi de az oluyo.
mutlu günler:dance:

şadiye
roaccutane
ya ben doktorumu aradım agrılar normal deil dedı neden anlamadımm yaa bide yuzum soyuluyo dıe nıvea nemlendırıcı werdı acaba benım gıbı yuzune nemlendırı kullanan varmı
a.s. arkadaşım. geçmiş olsun. ben tedavim süresince nıvea nemlendirici kullandım.yoksa çok geriliyodu ve kuruydu. bi de eklem ağrıları normal,yan etkisi çünkü.

roaccutane
şadiye
a.s. arkadaşım. geçmiş olsun. ben tedavim süresince nıvea nemlendirici kullandım.yoksa çok geriliyodu ve kuruydu. bi de eklem ağrıları normal,yan etkisi çünkü.
ya nıvea nemlendırıcının cesıtlerı var ben hangısını kullancam yuz için ayrı el için ayrıı ben hangısını kullancam

roaccutane
CONTROL IT / NEMLENDİRİCİ JEL KREM bumu kullandıgın cnmm yoksa
MATLAŞTIRICI NEMLENDİRİCİ BAKIM KREMİ
NEMLENDİRİCİ GÜNLÜK BAKIM KREMİ

hangısı cnmmm ben bılmıorumda

gnc ayg
28-05-08, 18:05
roaccutane bu ilacın içilmesi gereken toplam bi doz var sanırım doktorlar her zaman bu dozu bitirtiyor mu acaba.Bazılarının 2 ay sınra tedavisinin bittiğini duymuştum tedavisi bu şekilde biten varsa beni aydınlatırsa sevinirim:)

gnc ayg
şadiye
a.s. arkadaşım. öncelikle geçmiş olsun. benim tedavim bitti, 7 ay kullandım.benim kilo 54 ve hep 30 mg kullandım. dozun düşük olunca yan etkisi de az oluyo.
şadiye teşekkür ederim cevabın için.Öğretmen misin sen de?

roaccutane
dedıgınden bı bılgım yok cnmmmmm yaaaa ewet içilmesı gereken doz var kıloya goree dozu

gnc ayg
28-05-08, 19:05
yine kimsenin sesi çıkmıyor... çoğu kişi burada ama herkes suskun.

gnc ayg
..$€L!n..;2417816
ya ablalarım ben 16 yaşındaım ve iz kalmaya başladı doktor dün bu kremi verdi kan tahlili aldı pazartesi yani yarın başlıcam inş. ama herkesin yorumu beni çok korkutuyo ilacı kullandıktan sonra geçiyo ama 1-2 yıl sonra gene çıkıyo diyolar bide yaza denk geldi benimkide ama kesin başlamak istiyorum çünkü çevremdekiler benim psikolojimi bozdular yeter artık okulda ark fln çok üzülüyorum niye ben diorum :çok üzgünüm: neyse benim korkum şu yaza geliyo ve ağda olayını napıcam bide bende kolumdaki tüyleri sarartıyorum onun bi zararı varmı yardım edin lütfenn...senağlama
Ahhh canımmm daha pek bi küçüksün ergenliktesin hala keşke önce başka birşey verseydi doktorun.Ama seni çok iyi anlıyorum bende hep neden ben derdim 26 yaşımda öğretmenim ama bıktım bunlardan az benimkiler hemde çok az ama dayanamıyorum.Korkma tatlım benim bi öğretmen arkadaşım kullanmış biteli 3 sene olmuş fıstık gibi bi da tatlı kıaı var söylenenlerin çoğuna kulak asma tek bildiğim var kullanan arkadaşlarım tanıdıklarım oldu hepsinin yüzü kaymak oldu:))Sonunda herşeye değecek.Bende yeni başladım yaz için de korkma iii bi güneş koruyucu al gerisini düşünme ben 50 faktör alacağım her an kremi tazeleyemeyebilirim çünkü.Doktora sordum uygun dedi.Biraz uzun oldu galiba...Kurtulacağız bunlardan sadee ona odaklan:teytey:

b14081976
şadiye

Merhaba Şadiye,
Seni tebrik ederim. Umarım bende hayırlısıyla kurtulurum sivilcelerimdensırnaşık şey
Bende tedavinin 3.ayındayım doktor en az 6 ay diyo ama bakalım ne kadar sürecek :KK46::içelim:

mgorgun
28-05-08, 20:05
gnc ayg
mrb morgun sana birşey sorabilir miyim acaba
tabi ki bekliyorum sorunu :)

egenin_teyzesi
28-05-08, 20:05
aah aah roaccutane anılarımı yazsam yazsam kitap olur,
neler çektirdi o 40 mg minik pembe şeyler bana da :) hala da bitmdedii 5. ayımdayıımm
faydasını gördüm ama zararııda var tabi, yalnız çekilen herseye değiyo
şu aralar gün sayıyorum az kaldı diye sabır diyorummm :)
bende biraz izler var hala ama geçicek biliyorum...
zaten ilk ayda siyah noktaların çıkması durdu bende, biraz sivilcem çıktı şimdi onların izleri var birazcık.. ama cildim yumuşacık pamuk gibi.. bepanthene vefa borcum varr, her sabah dudağımdan kopardığım ince deri ki bzen kanardı bile, 10 dakikada bir sürülern bepanthenler, çantada patlayan krem tüpleri, dökülen saçlarım, olur olmaz herseye bağırmalarım, ağlama nöbetlerim, krizlerimmmmm
hatta bazen nedne ağlıyorum die ağlamam... ooff neler neler...
şimdi yaz geldiği için doktorum çok sağlam bi güneş kremi kulanmamı önerdi
50 faktörlü bi güneş kremi kullanıyorum.. yoksa kırmızı lekelr olurmuşş..
bakalım hersey iyi olucak diyorum kullanana arkadaşlarım var, onlarda 6 ayın içinde bile vardı sivilce tedavi sonunda pamuk gibi yumusacık ciltleri olduu...
bakalım az kaldıı.. bekliyorum az kaldıı :)

nesee2716
29-05-08, 05:05
günaydın arkadaşlar..

gnc ayg
29-05-08, 06:05
nesee27
günaydın arkadaşlar..
GÜNAYDIN......Şeniz HEPİNİZEEEE Bİ DE İLACA DEPRESYON YAPAR DİYOLAR BAK NE KADAR NEŞELİYİM

nesee2716
29-05-08, 07:05
:) Ama Harbiden Sinir Yapiyo Dimi..

Bademella
29-05-08, 07:05
Kızlar her ilacın yan etkisi var.. İlacı bırakın herhangi bir yiyeceği içeceği çok fazla tüketirseniz mutlaka yan etki yapar..

Sadece sabredin,kendi kendinizi telkin ederek rahatlatmaya çalışın...Çevrenizdeki bakışlar tedaviniz bittiği zaman kıskançlıkla bakacaklar size emin olun..Ben Kasımın 23 ünde başladım ilaca ve salı günü tedavim bitti...Son 2 ay hiç bir şekilde sivilce çıkmadı -ki eski fotolarımı arka sayfalardagörebilirsiniz-- Zor zamanlar yaşadım, dış görünümüme her zaman önem veren biriyim, ama aniden yüzüm mahvoldu adeta..
İlacı kullandım ve eski halimden dah da güzel oldu cildim

Kısırlık yapmıyor ilaç emin olabilirsiniz. Sadece Avitaminin fazlası zararlı olduğundan bebeğin kemik gelişimini olumsuz etkiliyor ve sakat doğuma sebep oluyor.
Bu yüzden ilaç bittikten 1 ay sonra hamile kalabilirsiniz,bebeğinizde sağlıklı olur...
Evet biraz agresifleştiryor insanı bunun için bol bol soda içmenizi öneririm :)
Kemiklerde ağrı topuklarda ağrı olabilir,ilacı bırakınca geçiyor...

Kısacası tedaviyi düzenli olarak sürdürürseniz kesin sonuca ulaşırsınız, ama yaz geliyor vs gbi bahanelerle yarıda keserseniz faydasını göremezsiniz..

Mutlu günler

b14081976
29-05-08, 08:05
nesee27
:) Ama Harbiden Sinir Yapiyo Dimi..
Seni üzmek istemem ama yapıyor malesef en azından ben yaşıyorum .Alınganlık ve asabiyet hat safhada allah anneme sabır versin :sm_confused: işten ayrıldım iş bulma stresi de var benimki çift kaşarlı tost misali yaniisırnaşık şey

benSelinova
29-05-08, 09:05
nesee27
..selincim bana niye vermediler böle cilt yenileyici felan senmi istedin doktormu yazdı canım?
doktor kendi verdi cnm bn istemedim sana nie vermedi anlamadım sor biCADIARZU

roaccutane
29-05-08, 10:05
gnc ayg
Ahhh canımmm daha pek bi küçüksün ergenliktesin hala keşke önce başka birşey verseydi doktorun.Ama seni çok iyi anlıyorum bende hep neden ben derdim 26 yaşımda öğretmenim ama bıktım bunlardan az benimkiler hemde çok az ama dayanamıyorum.Korkma tatlım benim bi öğretmen arkadaşım kullanmış biteli 3 sene olmuş fıstık gibi bi da tatlı kıaı var söylenenlerin çoğuna kulak asma tek bildiğim var kullanan arkadaşlarım tanıdıklarım oldu hepsinin yüzü kaymak oldu:))Sonunda herşeye değecek.Bende yeni başladım yaz için de korkma iii bi güneş koruyucu al gerisini düşünme ben 50 faktör alacağım her an kremi tazeleyemeyebilirim çünkü.Doktora sordum uygun dedi.Biraz uzun oldu galiba...Kurtulacağız bunlardan sadee ona odaklan:teytey:
daha kucuksunn dıosun ama ablacımm ben 18 yasındayımm ve ben 3 senedır sıvılve tedavısı gordum ergenlık ama bıraz arastrırsanızz sıvılce bı hasatalıktır önlemını almazsann ılerde de kotu olur mesela 3 sene olmus sıvılcelrım fazla olmamasına ragmen cokk varr yanııı kullansınn ılerde kullanmadım dıe pişman olmasın baska bısı verseydı keske demıssın ınan sıvılce ılaclarının hepsını kullandımm yemın edıorum sana bı farkı yokkk anlayacagınnn butun sıvılce ılaclarını kullandımm dıstann hepsını ama bı faydasııı yokkk bunların a.s.

esmer_güzelİM
29-05-08, 12:05
mrb bu ilacı kullanıp da bitiren arkadaşlar yüzünüzde falan tüylenme oldu mu cvp yazarsanız:teselli:

gnc ayg
roaccutane
daha kucuksunn dıosun ama ablacımm ben 18 yasındayımm ve ben 3 senedır sıvılve tedavısı gordum ergenlık ama bıraz arastrırsanızz sıvılce bı hasatalıktır önlemını almazsann ılerde de kotu olur mesela 3 sene olmus sıvılcelrım fazla olmamasına ragmen cokk varr yanııı kullansınn ılerde kullanmadım dıe pişman olmasın baska bısı verseydı keske demıssın ınan sıvılce ılaclarının hepsını kullandımm yemın edıorum sana bı farkı yokkk anlayacagınnn butun sıvılce ılaclarını kullandımm dıstann hepsını ama bı faydasııı yokkk bunların a.s.
Farkındayım canım bende çok uğraştım bunlarla bi geçer gibi oluyo sonra birden yine çıkıyor.Ne zaman çıkacağıda belli olmuyor.Bana doktor hemen bunu verdi şunu çok iyi biliyorum kesin çözüm bunlada olmazsa biraz zor düzelmesi.Aslında ben daha önce kullanmadığıma pişmanım doğru.Ve size bi şi daha ergenlik zamanında biraz daha stres yapabilir ben gayet iyiyim bi de öğretmenim çıldırmam gerek yani:))))laelaelaelaelae

gnc ayg
esmer_güzelİM
mrb bu ilacı kullanıp da bitiren arkadaşlar yüzünüzde falan tüylenme oldu mu cvp yazarsanız:teselli:
evet bende bunu çok merak ediyorum biri bize yardım etsin.ve bu tüy problemini nasıl hallettiniz bıyıklı mı gezeceğiz yanifisfisfis

gnc ayg
mgorgun
tabi ki bekliyorum sorunu :)
bu tüy problemini nasıl hallettiniz sir ağda falan yapmayın diyolar.Birde herkeste sivilce çıkıyo mu acaba ilk zaman düğün var yaaaaasenağlama

roaccutane
29-05-08, 14:05
gnc ayg
Farkındayım canım bende çok uğraştım bunlarla bi geçer gibi oluyo sonra birden yine çıkıyor.Ne zaman çıkacağıda belli olmuyor.Bana doktor hemen bunu verdi şunu çok iyi biliyorum kesin çözüm bunlada olmazsa biraz zor düzelmesi.Aslında ben daha önce kullanmadığıma pişmanım doğru.Ve size bi şi daha ergenlik zamanında biraz daha stres yapabilir ben gayet iyiyim bi de öğretmenim çıldırmam gerek yani:))))laelaelaelaelae
allah sana yardım etsın ablacımm ya ne dıım kıı evet dun annemde dedı zaten ne oldu sana dıoo zaten cokk sınırlı bı yapımm var hemen parlarımm ama sımdılerde daha cokk sınırlıyımm bu ılaca baglamak ıstemıorum sınırlılıgımı ama sanırım sebep bu herseye sınırlenıroummm annemden özur dıledımmm sonraada:))

derin88
29-05-08, 14:05
arkadaşalr tüylenme olmadı bende ama olanlar oluomş....iple aldırın:)

şadiye
29-05-08, 16:05
roaccutane
ya nıvea nemlendırıcının cesıtlerı var ben hangısını kullancam yuz için ayrı el için ayrıı ben hangısını kullancam
a.s. canım. benim cildim önceden de çok hassas olduğu için her nemlendiriciyi kullanamıyordum. aşırı kızarıklık ve yanma yapıyordu nemlendiriciler. ama su bazlı olduğu için NIVEA AQUA SENSATION hiç yanma yapmadı.uzun zamandır bunu kullanıyorum. tedavimde de doktor herhangi bir nemlendirici önermedi ama ben buna devam ettim. bi sorun da yaşamadım. iyi nemlendiriyor. tavsiye ederim.

şadiye
gnc ayg
şadiye teşekkür ederim cevabın için.Öğretmen misin sen de?
a.s. canım. ben sınıf öğretmeniyim, denizliliyim, malatya da görev yapıyorum. sen ne öğremenisin??

şadiye
b14081976
Merhaba Şadiye,
Seni tebrik ederim. Umarım bende hayırlısıyla kurtulurum sivilcelerimdensırnaşık şey
Bende tedavinin 3.ayındayım doktor en az 6 ay diyo ama bakalım ne kadar sürecek :KK46::içelim:
a.s. arkadaşım. teşekkür ederim.umarım sen de bir an önce sağlıklı bir görünüme kavuşursun, hiç bir şeyin kalmaz. zaten yarısını atlatmışsın tedavinin:nazar:

şadiye
esmer_güzelİM
a.s. arkadaşım. benim tedavi bitti. yüzümde ya da herhangi biryerimde tüylenme olmadı:nazar:

melikeyeliz
bu ilacın bunalıma sokma zamazingosu yok. neden mi, sivilcelerin varken insan daha da sinirli ve içine kapanık oluyor.. önemli bi gününüzde sitresten hemen hiç olmadık bi yerde sivilce çıkıyor. :KK43: ben 6 ay kullandım.. şu anda % 90 oranında kurtuldum.. 8 aydır kullanmıyorum.. yeni tek bir sivilce çıkmadı.. kendimi çok fit hissediyorum.. tavsiyem deneyin emin olur oldurmez.. bu ilacın piyasadan bu kadar süredir çekilmeyişide buna bi işaret.. yurt dışında da kullanılan bi ilaç.. son olarak kolestrolunuze dikkat edin..

roaccutane
29-05-08, 17:05
şadiye
a.s. canım. benim cildim önceden de çok hassas olduğu için her nemlendiriciyi kullanamıyordum. aşırı kızarıklık ve yanma yapıyordu nemlendiriciler. ama su bazlı olduğu için NIVEA AQUA SENSATION hiç yanma yapmadı.uzun zamandır bunu kullanıyorum. tedavimde de doktor herhangi bir nemlendirici önermedi ama ben buna devam ettim. bi sorun da yaşamadım. iyi nemlendiriyor. tavsiye ederim.
ya ben normal nıvea nemlendırıcı aldımm yüzüm cok ii su an kurumuyoda acımıoda kuruyunca acıoo yaa yuzum gerılıoo sımdı olmuyo ama sabah aldım surdumm hiç bi sorun yok bugun gunes kremınıde aldım 50 faktor c le baslıo ama sımdı içerde oraya gıtmeye usenıorum adını yazardımda:KK70:

N&A
29-05-08, 17:05
esmer_güzelİM
guzelim bende de yaptı ama ilacım dewam edıo son ayında. dun doktor kontorulum wardı doktorumda fark ettı cok nadır bole bı yan etkı gosterır ancak tedavıden sonra gecer dedi. gecmıcek mı yanı şimdi :KK43:

mgorgun
29-05-08, 19:05
gnc ayg
bu tüy problemini nasıl hallettiniz sir ağda falan yapmayın diyolar.Birde herkeste sivilce çıkıyo mu acaba ilk zaman düğün var yaaaaasenağlama
ben 20 mg başlayıp 40 mg devam ettim cnm,58 kg olmama rağmen dr düşük dozda başlayıp devam etti,bu yüzden yan etkilerini daha hafiflemiş atlattım,ben de sivilce artışı oldu ancak dayanılmayacak şekile değildi,bazı kişilerde bu yan etkiyi göstermeyebilir de....tüy problemi ile ilgili neredeyse bir buçuk ayda bir sir yaptırdım ama çok lokal yani minik minik kağıtlarla yaptırdım,çekerken tahriş olmaması için,çok aşırı kuruma olmadığı için sorun yaşamadım...dediğim gibi bu ilaç herkeste farklı özellikler gösterebiliyor..kimisinde son ayda bile sivilce çıkıyor,kimisinde hemen düzelme başlıyor....ama uzun bir yol..tedavi bittikten sonra da cilt kendi kendini iyileştirmeye devam ediyor....benim de kırmızı izlerim var şu anda sabırla bekliyorum,şükür buna da çok şükür tabi....
hiç gözünüzde büyütmeyin arkadaşlar,biliyorum biz bayanlar için zor bir süreç,ayna bu kadar hayatımızın parçasıyken...ama moral moral moral...ilk 2 ay uzun gelir ama sonrası daha çabuk geçecek...buradaki olumlu ve doğru paylaşımlar olduğu sürece sırtımız yere gelmez KIZLAR HADİ BAKALIM,EN KÖTÜ DERDİMİZ BU OLSUN......SEVGİLER

mgorgun
29-05-08, 19:05
[B]hiç gözünüzde büyütmeyin arkadaşlar,biliyorum biz bayanlar için zor bir süreç,ayna bu kadar hayatımızın parçasıyken...ama moral moral moral...ilk 2 ay uzun gelir ama sonrası daha çabuk geçecek...buradaki olumlu ve doğru paylaşımlar olduğu sürece sırtımız yere gelmez KIZLAR HADİ BAKALIM,EN KÖTÜ DERDİMİZ BU OLSUN......SEVGİLER[/B]

esmer_güzelİM
30-05-08, 11:05
mrb beni tüy konusunda bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim zaten haftaya kontrolüm var dr a soracam sadece dudak kuruması yaşıyorum bepanthen kullanıyorum ama eğer daha iyi bi dudak bakımı öneriniz varsa cevap yazar mısınızyerimseniben

b14081976
30-05-08, 12:05
ben yalnızca bepanthene kullanıyorum :1closedeyes: yatmadan önce kremleyip yatmayı dene daha rahat edersin tatlicadiarzu

gnc ayg
30-05-08, 13:05
şadiye
a.s. canım. ben sınıf öğretmeniyim, denizliliyim, malatya da görev yapıyorum. sen ne öğremenisin??
canım ben de türkçe öğretmeniyim vanda çalıştım 3 yıl şimdi ankaradayım.Sen memleketinde değilsin umarım memnunsundur:)

gnc ayg
30-05-08, 13:05
esmer_güzelİM
mrb beni tüy konusunda bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim zaten haftaya kontrolüm var dr a soracam sadece dudak kuruması yaşıyorum bepanthen kullanıyorum ama eğer daha iyi bi dudak bakımı öneriniz varsa cevap yazar mısınızyerimseniben
canım ben seba med aldım hemde spf li 30 faktör memnunum fiyatı 8.5

gnc ayg
30-05-08, 14:05
b14081976
ben yalnızca bepanthene kullanıyorum :1closedeyes: yatmadan önce kremleyip yatmayı dene daha rahat edersin tatlicadiarzu
canım bu tedavi döneminde makyaj yaptın mı acaba bana doktor ı.d. tavsiye etti minerallerden olan makyaj ürünleri varya öyleymiş %100 doğal dün buldum deneme yaptı eczacı ama ben beğenmedim pek iii kapatmıyo ve baya pahalı 87ytlkafamçokkarıştı

Bademella
30-05-08, 15:05
valla ben loreal true match kullandım hiç bir yan etkisi olmadı..iyice temizledikten sonra pek sorun çıkmıyor açıkçası..

gamze33
slm.bende bugün gittim doktora.çok aşırı sivilce problemim yok.ama bu ara başsız sivilceler çıktı ve iz bıraktı.doktor roaccutane tavsiye etti bi düşün dedi.eğer sivilceyi önce çoğaltıyosa gerçekten istemiorum bu ilacı.çünkü çıkan sivilce iz bırakıo bende

benSelinova
gamze33
slm.bende bugün gittim doktora.çok aşırı sivilce problemim yok.ama bu ara başsız sivilceler çıktı ve iz bıraktı.doktor roaccutane tavsiye etti bi düşün dedi.eğer sivilceyi önce çoğaltıyosa gerçekten istemiorum bu ilacı.çünkü çıkan sivilce iz bırakıo bende
evet canım bu ilca ilk başta aşırı derecede çıkartıyo çünkü içte olan sivilceler çıkıyor ve vücuttan bunu atıyor sonra yavaş yavaş izlerde geçiyor ama senin cildinde nasıl iz kalıyor anlamadım çıkan sivilcelerle fln mı oynuyorsun acaba CADIARZU

b14081976
30-05-08, 16:05
gnc ayg
canım bu tedavi döneminde makyaj yaptın mı acaba bana doktor ı.d. tavsiye etti minerallerden olan makyaj ürünleri varya öyleymiş %100 doğal dün buldum deneme yaptı eczacı ama ben beğenmedim pek iii kapatmıyo ve baya pahalı 87ytlkafamçokkarıştı
Doktor bana göz ve dudak makyajı hariç mecbur kalmadıkça nemlendirici bile sürme dedi + güneş koruyucu tabii.:1no2: İş arıyorum görüşmelerim olunca mecburen allık sürüyom ama hiç belli olmuyo cildim çok kötüydü şimdi azalmaya başladı ama.Bakalım ne dicek yaklaşık 15 gün sonra kontrol var yine :smiley-cool: :içelim:

b14081976
gamze33
bu tedavinin normal süreci bu önce çoğalıyolar zamanla geçiyo.Doktor iz kalmaması için ellerini yüzünden çekeceksin demişti hiçbir şekilde temas olmayacakmış.Ben bazen kuralı ihlal ediyorum ama senin çok sivilcen yoksa problem ne şekilde oluır bilemiyorum zira benim cildim çok kötüydü yanaklarım kıpkırmızı sivilceydi diyebilirim.Tedavide dahada arttı ama yan etkilerine rağmen memnunum azalmalar var.sırnaşık şey

b14081976
Bademella
valla ben loreal true match kullandım hiç bir yan etkisi olmadı..iyice temizledikten sonra pek sorun çıkmıyor açıkçası..
Benim fondoten, pudra vs kullanmam açıkçası görüntü kirliliği olur :roflol:.cildim son 1 haftadır biraz normale döndü. Resmen cildim döküldü yaww peeling maskesi yapıncada sivilceler patlayıp kanıyodu bende kendi haline bırakmıştım.benneyaptımki

EU1
30-05-08, 17:05
Selam arkadaşlar bu ilacın en büyük mağdurlarından biriyim sanırım :KK43:
2.5 ayı doldurdum ve hala yüzüm bakılcak halde değil.. çok üzülüyorum ağladığım oluyor.. Kpss denen sınav derdi de ayrı bir yandan herkes sınavı dert ettğimi sanıyor ama şu an hayatımdaki en büyük problemlerim bunlar.. sivilceler tamamen dısa kustu.. dayanamayıp oynadıklarım da oldu :KK43: Özellkle bademella arkadasımıza çok imrendim.. ki benim başlangıcta saysak 6-7 s,ivilcem vardı ilaç kullanmakta bile tereddüt etmiştim doktor da ok deyince kullandım ama napcagımı bilmiyorum yüzüm de çok inceldi zaten bıraksammı diyorum doktora gtcem ama yüzüme fondöten pudra sürmeden biryere gidememek yeter artık diyorum :KK43:

EU1
30-05-08, 17:05
Ne olur biraz yardım edin kullanan arkadaşlar bu durumda olan varmıydı?

EU1
30-05-08, 18:05
Keendimden kaçmak için sürekli uyuyorum çünkü uyansam yinee aynı yine aynı dert bana sizler yardımcı olabilirsiniz kimse anlamıyor :KK43::-):-)(

b14081976
30-05-08, 18:05
shrtask
Selam arkadaşlar bu ilacın en büyük mağdurlarından biriyim sanırım :KK43:
2.5 ayı doldurdum ve hala yüzüm bakılcak halde değil.. çok üzülüyorum ağladığım oluyor.. Kpss denen sınav derdi de ayrı bir yandan herkes sınavı dert ettğimi sanıyor ama şu an hayatımdaki en büyük problemlerim bunlar.. sivilceler tamamen dısa kustu.. dayanamayıp oynadıklarım da oldu :KK43: Özellkle bademella arkadasımıza çok imrendim.. ki benim başlangıcta saysak 6-7 s,ivilcem vardı ilaç kullanmakta bile tereddüt etmiştim doktor da ok deyince kullandım ama napcagımı bilmiyorum yüzüm de çok inceldi zaten bıraksammı diyorum doktora gtcem ama yüzüme fondöten pudra sürmeden biryere gidememek yeter artık diyorum :KK43:
:1rolleyes: merhaba bende senin gibi bu halimden bıkmışken bu siteyi buldum geçen hafta.
3 ay içindeyim şimdi,benim yüzümü görsen herkez halime acıyor akıl veriyodu. Hatta birgün İstanbula gitmiştim iş görüşmesine metroda teyzenin biri telefon numaramı isteyip gün içinde arayıp bana cildiyeci adresi verdi yaa:1no2:halime çok acımış.Bende bırakmayı düşünüyordum geçen haftadan sonra devam etmeye karar verdim.mevsimin yaz olması biraz zorlayacak ama devam sende pes etme bence a.s.a.s.