TEST

İsmiyle, adresiyle tüm jinekoloji doktorlarımızı buradan tavsiye edelim

özgül 312
14-09-08, 22:09
AKROPOL hastanesi
Op.Dr.Bülent Alp Aydın
Kadın Hastalıkları ve Doğum
ANKARA

kendisi benim 8 yıllık doktorumdur o kadar çok kişiye tavsiye ettim ki her arkadaşım da çok memnun kaldı ve hala da arkadaşlarımda kendisine gidiyor
doktor dedin mi helede kadın doğum doktoru dedin mi aklıma ilk gelen tek geçtiğim doktorum Bülent Alp Aydın
doktorumun yanında kendimi çok rahat hissediyorum espirili konuşmaları heleki cana yakınlığı moral man insanı mutlu ediyor
Ankarada yaşayıp da hala bir doktor arıyan bayan arkadaşlara mutlaka tavsiye ederim kendisi dalında çok fazla uzman olup süper ötesi bir doktordura.s.

Dünyada ilk kez yumurtalık nakli yaparak literatüre geçen Türk doktorlardan Bülent Alp Aydın,a.s.:KK46:

turkuazz_81
15-09-08, 00:09
Istanbul jfk hastanesi doç.dr utku öz süper ve içten bir doktor kesinlikle tavsiye ederim gidipte memnun olmayan yok kime tavsiye ettiysem çok memnun kaldi .

leylim
15-09-08, 11:09
]benimde tavsiye edebilecegim gölcükte tek doktor ve yilin doktoru seçildi
aile tipmerkezi özel polikiniginde ve ihsaniye devlet hastanesindede görev yapiyo benim güvengigim tek doktor hastalariyla çok iyi ilgileniyo
DR.M.VEYSEL BESİNİLİ

HAZAL01
15-09-08, 15:09
ANKARADA SÜLEYMAN ESERDAĞ

vajinismus illetinden onun sayesine kurtuldum kesinlikle herkese tavsiye ederim zekai tahir burakta çalışıyo kavaklıderde muayene hanesi var her konuda insana güven veren bi doktor

lahanabebek
16-09-08, 09:09
ADANA prf dr Cüneyt evrüke
çukurova ünüversitesi tıp fakültesi
süper bir dr valla özellikle tüp bebek yapmak isteyenler için

S_eda
izmit te en iyi jinekolog Mehmet ATAMAN -

tosbaa8
istanbul bakırköy acıbadem hastanesi doç.dr. özlem pata
istanbul bakırköy acıbadem hastanesi prof. dr. rıza madazlı(riskli gebelikler için)
istanbul beylikdüzü acıbadem tıp merkezi op.dr. aylin tatlıadım.
3 dr'da gayet başarılı, çok yardımcı ve içtenler, tavsiye ederim.

sdere
16-09-08, 10:09
benim dr da ankara etlikte özel lokman hekim hastanesinden operatör dr elif tetrzi ben kendisinden çok memnunum tesettürlü olmam sebebiyle seçtiğim bi dr iyikide gitmişim çok memnununm yine gebe kalırsam ki istiyorum yine ona giderim

BLACK_PEARL
16-09-08, 10:09
benim doktorum da surp pirgiç ermeni hastanesi kadın doğum uzmanı dr.yakup çilingir....ermeni hastanesi olması sizi yanıltmasın.Gerçekten insanlara değer veriyorlar...
çok iyi bir doktor.kendinden çok emin..zaten dikkat ediyorumda kadın doğumda erkek doktorlar bayan doktorlara görwe çok daha başarılı...

tuba_cüneyt
16-09-08, 22:09
konya tıp fakültesi ALİ ACAR mükemmel bi doktor ama çok kalabalık oluyor

ozturkum
17-09-08, 02:09
sakarya yenikent devlet has. hamiyet bekçi numanoğlu.genital siğil tedevisi görmüştüm herşeyimi rahatlıkla konuşabildiğim bir dr.2 yıldır hala ona gidiyorum.özeli de var tercih edenlere.

Tuba'm
17-09-08, 20:09
Bursa Zübeyde Hanım Hastanesi; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr.Özer KUTLU.....

MüebbetSevdam
17-09-08, 23:09
arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum.ankarada kadın doğum uzmanı arıyorum.ama bayan olması rica ediliyor.ankarada bir arkadaşım var ve 1 aylık evli.bilgili ve başarılı bi uzmana ihtiyacı var.burdan ya da ÖM ile bilgilendirirseniz beni çok memnun olurum a.s.

özgül 312
18-09-08, 19:09
MüebbetSevdam
arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum.ankarada kadın doğum uzmanı arıyorum.ama bayan olması rica ediliyor.ankarada bir arkadaşım var ve 1 aylık evli.bilgili ve başarılı bi uzmana ihtiyacı var.burdan ya da ÖM ile bilgilendirirseniz beni çok memnun olurum a.s.
güzelim erkek doktor desen hemen kendi doktorumu tavsşye ederdim am kadın hiç bilmiyorum inşallah bulursun

zlm33
18-09-08, 19:09
arkadaşlar hep batı illerinden tavsiye etmişsiniz asıl biz doğuda yaşayanların bu konuda tavsiyelere ihtiyaçları var ben diyarbakırdaym ama silvan ilçesinde oturduğum için batman da iyi bir hastane ve dr arıyom çünkü silvan batman a daha yakın bana ne tavsiye edersiniz

ilkimmm
20-09-08, 11:09
istanbul bahçelievler jfk hastanesi-doç.dr utku öz

eyif
20-09-08, 13:09
Kirikkale uzman dr abdülkadir yanartaş kirikkalede herkes tanir çok iyi bi dr

lana01
baby nurse
özelini açarsan sana ordan yazarım arkadaşım
tavsiye edeceğin doktoru banada söylermisin 3 aylık hamileyim bende doktorumu değiştirmek istiyorum

lana01
HAZAL01
merhaba kızlar adanada yaşıyorum 27 temmuzda düşük yaptım iki gün istirat ettim fazla ağrım yoktu 10 gün önce adet oldum adetim den bir hafta önce kasıklarım ve belimde bi ağrı başladı hala ağrılarım devam ediyo hatta daha da şiddetleniyo doktorumu değiştirmek istiyorum iyi bir doktor tavsiye edebilecek olan varsa mesajınızı bekliyorum
memnun olmadığın doktoru yazarsan sevinirim belkide duyduğum doktorlardan biridir bilmem iyi olacak

lana01
20-09-08, 14:09
adanadan prof dr süheyl ökten hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa beni bilgilendirebilirler mi şimdiden teşekkürler

gamzeliezo
20-09-08, 15:09
asya sağlık merkezi dr hakan seven mükemmel bir dr istabul küçükköyde tlf

selcanefe
21-09-08, 19:09
valla sivas derseniz ben size ssk da doktor levent kandemiri öneririm gözünüz kapalı gidin allah işini gücünü rast getirsin mükemmel ötesi bir doktor onu anlatmaya kelime bulamıyorum inanın abartmıyorum birde namazında niyazında ya mest ediyor beni yakındada dünya evine girecek allah mutlu etsin ömür boyu dilerim hiç tayin gitmesin:KK70:DDDDDD

BEYAZ MELEK
22-09-08, 09:09
gamzeliezo
asya sağlık merkezi dr hakan seven mükemmel bir dr istabul küçükköyde tlf
telefon vermek yasak...
Lütfen bu tür yazişmalari özel mesajdan yapin

pretty women
23-09-08, 11:09
izmir alsancak (altınordu hastanesinin karşı sokağında)Dr.Kahraman KOLDAY
yaşı genç olmasına rağmen işinde gerçekten çok usta biri.tavsiye ediyorum arkadaşlar.tepecik ssk nın da dr ayrıca.

berrin5910
24-09-08, 06:09
Tekirdağ/ Çorlu- Dr. Orhan Ateşer

xçiğdemx
25-09-08, 09:09
:içelim::enbuyukkk::enbuyukkk:slm arkadas ıst daysanız kesınlıkle sıze avcılar medıcana yavuz aydını onerıyorum bıde ınternesıl hosptl yesılyurt ta olması lazım engın oral kesınlıkle cok ıyı doktorlar ıkısıde

missdominant
29-09-08, 00:09
lahanabebek
ADANA prf dr Cüneyt evrüke
çukurova ünüversitesi tıp fakültesi
süper bir dr valla özellikle tüp bebek yapmak isteyenler için
kaydirigubbakcemile5

Evet, Cüney Evrüke'yi ben de tavsiye ediyorum. Kendisinin uzmanlık alanı kısırlık ve riskli doğum. Hem işini severek yapan, hem güleryüzlü hem de hastaya sorunu anlayacağı dilde anlatabilen çok iyi bir doktor.

bursasu
2-10-08, 08:10
Bursa da jale gürlülere giden varmııııııııı?

bursasu
merhaba arkadaşlar hamile olduğumu öğrendiğimden beri jale hanıma gidiyorum jimerden pembe maviye geçti jimerde özel bi hastane olduğu halde hastalara gereken zaman ayrılmıyordu herşey acele aceleydi yani soru bile soramıyodum doktoruma neyse pembemaviye geçti 2 hafta önce gitmiştim muayeneye o zaman bana 2-2,5cm kurufasulye kadar,daha kollarının tomurcukları çıkmış demişti sonra acil bi durum için 1 hafta sonra yeniden kendisine gittiğimde aynen şöyle dedi büyümüş 2-2,5 cm olmuş kurufasulye kadar kollar tomurcuklanmış doğum mayısta dedi halbuki her gittiğimde doğum nisan 24-25 de diyordu sorularıma gelince;benim bebeğimde 1 hafta içinde hiçmi değişiklk olmadı hep aynımı 1 hafta ne sölediyse 1 hafta sonrada aynı şeyleri söyledi tamam güleryüzlü canaykın bi doktor ama bana hastasıyla pek ilgilenmiyor gibi geldi yani her gittiğimizde sanki bizi tanımıyor amacım doktoru kötülemek değil Jale hanıma giden arkadaşlarda bilgi almakben doktorumu geç olmadan değiştiricem galiba ama şöyle ilgili işinin ehli ve soruları ben sormadan ve ya sormama fırsat tanıyan doktor arıyorum tavsiyelerinizi bekjliyorum arkadaşlar zor durumdayım
ve jimere bir kaç kere gittim orada hiçbir zaman kilom ölçülmedi yani kaç kilo ile hamile kaldım kaç kilo aldım veya verdim bilmiyorum pembe mavide ilk gittğimde kilomu ve tansiyomu muayeneden önce ölçtüler ama doktor jale hanım hiçbişey demedi normalmi değilmi kilom çok şaşırdım biraz daha ilgili hastası aklında tutan ve onu takip eden bi doktor istiyorum
yardımcı olun Bursa lı bayanlar

canayakın
bursasu
merhaba arkadaşlar hamile olduğumu öğrendiğimden beri jale hanıma gidiyorum jimerden pembe maviye geçti jimerde özel bi hastane olduğu halde hastalara gereken zaman ayrılmıyordu herşey acele aceleydi yani soru bile soramıyodum doktoruma neyse pembemaviye geçti 2 hafta önce gitmiştim muayeneye o zaman bana 2-2,5cm kurufasulye kadar,daha kollarının tomurcukları çıkmış demişti sonra acil bi durum için 1 hafta sonra yeniden kendisine gittiğimde aynen şöyle dedi büyümüş 2-2,5 cm olmuş kurufasulye kadar kollar tomurcuklanmış doğum mayısta dedi halbuki her gittiğimde doğum nisan 24-25 de diyordu sorularıma gelince;benim bebeğimde 1 hafta içinde hiçmi değişiklk olmadı hep aynımı 1 hafta ne sölediyse 1 hafta sonrada aynı şeyleri söyledi tamam güleryüzlü canaykın bi doktor ama bana hastasıyla pek ilgilenmiyor gibi geldi yani her gittiğimizde sanki bizi tanımıyor amacım doktoru kötülemek değil Jale hanıma giden arkadaşlarda bilgi almakben doktorumu geç olmadan değiştiricem galiba ama şöyle ilgili işinin ehli ve soruları ben sormadan ve ya sormama fırsat tanıyan doktor arıyorum tavsiyelerinizi bekjliyorum arkadaşlar zor durumdayım
ve jimere bir kaç kere gittim orada hiçbir zaman kilom ölçülmedi yani kaç kilo ile hamile kaldım kaç kilo aldım veya verdim bilmiyorum pembe mavide ilk gittğimde kilomu ve tansiyomu muayeneden önce ölçtüler ama doktor jale hanım hiçbişey demedi normalmi değilmi kilom çok şaşırdım biraz daha ilgili hastası aklında tutan ve onu takip eden bi doktor istiyorum
yardımcı olun Bursa lı bayanlar
Hem özele gideceksin hem de seninle ilgilenmeyecekler.Böyle şey olurmu?Anladığım kadarıyla içinize sinmemiş.İntten bursadaki doktorları araştırabilirsin.Gebelik bir kadın için çok önemli ve hassas bir süreç.Ben özele gidiyorum..Hiç ilgisizlikle karşılaşmadım.Karşılığını veriyorsan almalısın.ilgili bir doktor bulmakta gecikme .Kolay gelsin canım.:1no2:

elifnihal
2-10-08, 09:10
bursa özel doruk hastanesinde sevil paker e gittim hamileliğim süresince ve çok memnunum. muyene öncesinde kilomu tarttı ve tansiyonumu ölçtü hemşiresi. gözümkapalı kendimi emanet ederim. haziran sonu doğumum oldu.
tavsiye ederim.

Bulcuk
2-10-08, 19:10
jimerdeyken bende jale gürlüere gittim çok memnun kaldım uzun süre gitmedim ama bana çok ilgili davrandı zaten çok tavsiye ettikleri için gitmiştim

s.i.n.e.m
3-10-08, 09:10
Istanbul anadolu yakasi erenköy

dr: Hüseyin köseoğlu kadin hastaliklar ve doğum uzmani

makcakara
3-10-08, 10:10
Academic Hospital Üsküdar - Prof. Dr. Mithat Erenus

bursasu
3-10-08, 11:10
burcusal
jimerdeyken bende jale gürlüere gittim çok memnun kaldım uzun süre gitmedim ama bana çok ilgili davrandı zaten çok tavsiye ettikleri için gitmiştim
bende tavsiye üzerine gittim tamam canayakın sevimli bi doktor ama hastasını tanımıyor yani ve sanki bir yere yetişecekmiş gibi acele acele davranıyor insanda hiçbişey soramıyor acele acele ultrasana alıyor bi kaç bişey sölüyor ve susuyor mecburen bizede kapı gözüküyor yaniCADIARZU

ramitep
3-10-08, 13:10
benimde doktorum medicana avcılarda dr.özgür tetikcan ve jineped dal merkezinde dr.fatma tulunoğlu acaba bu doktorlara giden oldumu veya doğum yapan yazarsa sevinirim

ingilizceci
5-10-08, 07:10
kızlar denızlıden tavsıye edebılecegınız dr var mı

bride_
5-10-08, 08:10
Kesinlikle tavsiye edebileceğim tek isim tansel çetinkayadır, beni bile doğurttu adam, helal olsun ona...Benim gibi pimpirikli birinle başa çıkmak kolay değil...
jinecare-çiftehavuzlarda muayenehanesi var...

Hayat87
5-10-08, 15:10
Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Prof Dr.Semih Özeren web adresi XXXXXXXXXXXXXX
Yard.Doç.Dr.Eray Çalışkan (tüp bebek konusunda uzmandır)

ingilizceci
6-10-08, 07:10
kızlar denızlıden hıc yok mu ya

EU1
6-10-08, 21:10
izmirden blen varsa çok memnun olurum....

maat
6-10-08, 21:10
Ankara'da Op.Dr.Aysun Baltacı (GenArt).. şeker gibi bir insan.. çok ilgili... bayan kadın doğumcu hiç tercih etmezdim bu yaşa kadar ama Aysun hn bu konudaki takıntımı kırdı

Diyarbakır'da ise Dr.Zeki Akkum (Genesis Hospital)

canzi3445
7-10-08, 12:10
Istanbul koşuyolu medipol hastanesi
op dr sema ovali

tugbakork
8-10-08, 07:10
Arkadaşim gölcüklümüsün ?ordami yaşiyorsun

tugbakork
8-10-08, 07:10
izmit merkezde muaynehanesi.
op.dr. halil altaylı

livaza
8-10-08, 11:10
ankara ALİ SERTAC BATILIOGLU zekai tahir burak kadın dogum hastanesi büyük dogumda deniyor
ayrıca kızılay mitatpaşadada muaynehanesi var

niltug
9-10-08, 07:10
gamzeliezo arkadasım .bende 2004 yılında hakan beryde dogumumu yaptım .şimdide ona gitmek istiyorum .sen hakan beye gidiyon sanırım bana biraz bilgi verirmisin?

rabia23
9-10-08, 10:10
jfk hastanesindeki doktoru tavsiye diyorsun bende senin sözüne güvenerek ona gideceğim inş memnun kalırım.

helinasli
10-10-08, 12:10
Besiktas- Jinemed - Munip Berberoglugil..Kesinlikle muthis bir doktor..Herseyinizle a dan z ye ugrasiyor ve 24 saat telefonla arayabilirsiniz asla off cekmiyor telefnda..hatta kendisi geri arayip nasil oldugunuzu bile soruyor..

sebilem
10-10-08, 20:10
Opr.Dr.İlknur Aköz, İstanbul Anadolu Yakası Bağdat Caddesinde özel muayenehanesi var ayrıca medical park tada çalışıyor. Hamilelik öncesi için sorun olsun olmasın en az bir kere gidilmesi gereken bir doktor bence zaten ondan sonrada vazgeçemiyorsunuz şeker gibi bir doktor önceden zeynep kamil hastanesinde çalışıyormuş alanında oldukça uzman biri.