İsmiyle, adresiyle tüm jinekoloji doktorlarımızı buradan tavsiye edelim

DilaNaz
10-08-08, 11:08
erzurum özel buhara hastanesi
op.dr.zafer izgi.......

tokatta ise kesinlikle
karşıyaka doğum ve çocuk hastanesinden
op.dr. süleyman barın......

ikiside çok iyi doktorlar ...........

sherlocker
10-08-08, 11:08
Kocaeli

Prof.Dr.Semih Özeren

Soydan İş Merkezi-İZMİT Şiddetle tavsiye edilir:))

asyacan7
10-08-08, 17:08
konya yok mu kıslarr yaa bildiğiniz

funda72
10-08-08, 18:08
özel kadiköy şifa hastanesi Op.Dr.Pınar Kumru....İSTANBUL
özel caria hastanesi Op.Dr.Verda Özkent........MARMARİS

asyacan7
10-08-08, 20:08
kizlar ya konyali yok mu aranizda

Patricia
11-08-08, 07:08
istanbul- pendik /kaynarca
NENEHATUN HASTANESİ
dr. aylin akıncı
şeker gibi bir kadın, insanı strese sokmuyor, dinliyor ve rahat anlatıyor.
yakınlarda oturan varsa gitmesini tavsiye ederim hem uygun hemde kadın çok tatlı:)

iipekk
Patricia
mehtapcım merhaba:)
sana bir kaç sorum olacak, aslında özelden yazmak istedim ama beceremedim.
ben pendik kaynarcada bır hastaneye bır kaç sefer gıttım ama çokta ümit verici gelmedi bana. hsg leri iki aydır bozuk olduğu için çektiremiyorum. şimdi dr değiştirmek istiyorum canım. sen medical parka gidince çok sıra bekliyormusun? orda hsg çektirdinmi? çektirdiysen fiyat? fisfisfis ımmm daha ne sorsam. işte gittiğin andan itiraben bi yazarsan bende ona gore medıcal park göztepeye geçmeyi düşünüyorum çünkü. şimdiden teşekkürederim...(yanlız bende hamıle kalamama durumu var):enbuyukkk:
canım merhaba yanlıs anlamıssın ben ıpek
mehtap hanım benım dr um :KK70:
zaten randevulu gıdıyorsun ben hıc beklemedım ama olurda acıl amelıyat cıkarsa bekleyebılırsın kı bu her hastanede olabılecek bır durumdur
hsg dedıgın rahım fılmıyse cektırmedım ama hastane tam tesekkullu bı hastane cekerler sanırım ben gıdıncce cok kalabalık degıldı yenı oldugu ıcın ılgı alakada ıyıydı
hsg fıyatını bılmıyorum ama muayene 12 mılyondu telefonla sorabılırsın hsg nın fıyatını
gıtmek ıstersen tavsıye ederım canım

delikizinturkusuyum
Eskişehir'de şiddetle tavsiye edebileceğim iki doktor var..
1- Rabia Karagöz: İşinde çok iyi, güleryüzlü, takipçi, paragöz değil, çok ilgili, tanıdığım herke çok memnun.. Eskişehir Özel Sakarya Hastanesi...
2- Metin Acu: O da çok iyi, kendini müthiş yetiştirmiş bir doktor ama biraz paraya düşkün..Zübeyde Hanım Devlet Hastanesi, ayrıca Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi Eskun üstünde muayenehanesi var..

asyacan7
11-08-08, 09:08
inci mercan
ah arkadaşım bende yana yakıla arıyorum konyada ki doktorları ama yok...senin bildiğin yokmu..ali sami gürbüz diyolar..
canim merhaba,ben 8 aydir falan bi doktora gidiodum,bana nedensiz kisirlik dedi asilama safhasina geldim ama artik ona pek guvenmiyorum.coookkk ii bi dr istiyorum,bi dr arkadasim var beni haftaya bi kadin dogumcuya goturecek tip fakultesine.bakalim memnun kalirsm yazarim buraya,senin problem ne??
hoscakal canim.
:teytey:

cimbomlu
11-08-08, 09:08
istanbul hospital
vildan ağa
süper ilgi alakalı bilgili ilgili çok tatlı dilli güler yüzlü bi dr

Lolo
11-08-08, 10:08
op.dr cihangir efe yeni huzur tıp merkezi çağlayan dere iyi bir doktor tavsiye ederim

nisan annesi
11-08-08, 10:08
Afyonkarahisar:kadin doğum:eek:p.dr. Halil gülden tavsiye ederim eğli bir doktor

missingequation
11-08-08, 11:08
arkadaşlar benim de ekliyeceğim şeyler var kendime göre..her hanım gibi benim de doktor tecrübelerim oldu..3 tane çocuğum var allah bağışlarsa..hamileliklerim ve doğumlarım ve yaşadıklarım ve kontrollerim vs vs...benim ekliyeceğim şeylere gelince... gideceğim jinekoloğun mutlaka evli olması yada evliliği yaşamış olması gerek..anne yada baba olması gerek...şimdi bana ne alakası var diyen arkadaşlar olacak biliyorum...son hamileliğimde gittiğim doktor hiç evlenmemiş bir hanımdı ..tavsiye üzerine gitmiştim bende..aman allahım çektiğimi bir ben birde allah bilir başlamışken değiştiremedik te..çok stresli bir hamilelik dönemi yaşadım..hiç gerek olmadığı halde beni strese soktu ...

marveyn
bodrumda alman hastanesinde dr.çağlar bey var çok ii dr.
bodrumda dr.tosun soyadında adını unuttum şimdi çok kötü aman aman ha sakın ona gitmeyin derim para yemesini seven ama hastaneye düştüğünde bakmayan hatta kendi hastasını bile tanımıyan dr.sakın gitmeyin derim

petrik
zehra*79*
istanbul medicalpark bahçelievler
Latif KÜPELİOĞLU
medical park hastensinde Dr. Latif bey çalışmıyormuş şimdi sordum ?
bende bahçelievlerde iyi bir doktor arıyorum

Patricia
11-08-08, 13:08
iipekk
canım merhaba yanlıs anlamıssın ben ıpek
mehtap hanım benım dr um :KK70:
zaten randevulu gıdıyorsun ben hıc beklemedım ama olurda acıl amelıyat cıkarsa bekleyebılırsın kı bu her hastanede olabılecek bır durumdur
hsg dedıgın rahım fılmıyse cektırmedım ama hastane tam tesekkullu bı hastane cekerler sanırım ben gıdıncce cok kalabalık degıldı yenı oldugu ıcın ılgı alakada ıyıydı
hsg fıyatını bılmıyorum ama muayene 12 mılyondu telefonla sorabılırsın hsg nın fıyatını
gıtmek ıstersen tavsıye ederım canım
anam ipek tam konuma bastın kaydirigubbakcemile2
hsg iki aydır bozuk diyorlar nene hatunda. sen ordamı çektirdin? kendı doktorum dan duydum meğer bozuk değil yapan uzman tatildeymiş :) anlayacağın yollarını gözlüyoruum. olsun anacım fiyatı uygun hastanenın ve doktorumda seker gibi. insallah bu ay yapılır artık hsg de bende çektiririm.
canım sen filmden sonra gebe kalabildinmi?

ceylineray
11-08-08, 14:08
istanbul şafak hastanesi
op.dr. defne dilek dağlar
jinekolog

iLayda
11-08-08, 16:08
Bursa medical park hastanesinde op.dr Ahmet Yılmazı tavsiye ediyorum.
çok kibar birisi, hastalara gereğinden fazla zaman ayırıyor, kesinlikle baştan savmıyor ve en önemlisi de çok moral veriyor. kötü bir durumu bile hemen pozitife çeviriyor. hamile kalmada problemi olmayanlar ve hamile olan Bursalı arkadaşlar için Ahmet Yılmaz biçilmiş kaftan. ayrıca hastanenin kurumlarla anlaşması da var ve çok para da ödenmiyor.

karaangel
11-08-08, 17:08
Arkadaşlar medicana aslı güney giden var mı?cevap yazarsanız sevinirim.

NERİM
11-08-08, 18:08
Medicana suha bey istanbul
çok iyi

imran
11-08-08, 19:08
merhaba kızlar aranızda antepli göremedim ama yinede belki bi faydası dokunur diye yazıyorum
gaziantep özel yılmazer hastanesi uzm.dr.sezgin sönmez

sara34
12-08-08, 05:08
Medicana Çamlıca Tüp Bebek Merkezi
Opr.Dr,ÖMER FARUK VANLIOĞLU
İşinde profesyonel,çok güleryüzlü,yanında kendinizi güvende hissedeceğiniz biri,iki çocuğumun da doktoru,Memorial hastanesinden ayrılıp kendi merkezini kurdu
Başka doktor tanımam.

hatcu
12-08-08, 09:08
sakarya beyhekim hastanesi
NEŞE ÇAKMAKÇI
sakaryanın 1 numaralı kadın doğum uzmanı

EU1
12-08-08, 13:08
irenbe tüp bebek merkezi
kesinlikle DİLEK ASLAN derim hem harika bir insna hem çok mütevazi hemde çok şeker ona gidenin ayrıca psikologa gitmesine gerek bile yok abla kardeş gibi dr lugu süper çok ilgili alakalı bir dr hastalarına karşı çok vefalıdır kendinizi özel hissedeceginiz bir dr isterseniz o zaman kaçırmayın yerimseniben

Winston
12-08-08, 16:08
ısparta süleyman demirel üniversitesi araştırma hastanesi doç.dr. okan özkaya çok ii bi insan