İsmiyle, adresiyle tüm jinekoloji doktorlarımızı buradan tavsiye edelim

nestle76
12-10-08, 14:10
göztepe medical park / dr.mehtap yazıcıoğlu

PureHate
12-10-08, 18:10
canzi3445
Istanbul koşuyolu medipol hastanesi
op dr sema ovali
Ben hastane değiştiriyorum Medipol e Leyla Hn a randevu aldım nasıl hastaneden memnun musun herkes çok paracı bi hastane diyor ama bilmiyorum........

iLayda
13-10-08, 15:10
bursasu
bende tavsiye üzerine gittim tamam canayakın sevimli bi doktor ama hastasını tanımıyor yani ve sanki bir yere yetişecekmiş gibi acele acele davranıyor insanda hiçbişey soramıyor acele acele ultrasana alıyor bi kaç bişey sölüyor ve susuyor mecburen bizede kapı gözüküyor yaniCADIARZU
ay canım benim ilk gittiğim bayan dr da böyleydi, iyidi, hoştu, bilgiliydi, sempatikti ama girmemle çıkmam bir oluyordu. soru sormak ne haddime. 1 sene boyunca gittim gerçi, bana çok hakkı geçmiştir sağolsun ama erkek dr lar çok daha iyi oluyor ya. ben şu an zübeydehanımın dr larından özer kutluya gidiyorum. nerdeyse yarım saat içerde kalıyorum. hastaneye gittiğimde de çok ilgili davranıyor. en ince ayrıntısına kadar herşeyi soruyorum. hatta çok soru soruyorum kusura bakmayın diyorum, tabiki soracaksın diyor. bayramda ağrılarım ve akıntılarım, lekelenmem oldu ama bayram diye rahatsız etmek istemediğim için aramadım. niye aramadın, keşke arasaydın. bu tip durumlarda hiç çekinme ara falan dedi. bir de ben çok stresli bir tipim ama dr beni çok rahatlatıyor. inşallah hep böyle gider. sana da tavsiye ediyorum canım. gerçekten hastaya çok zaman ayırıyor.

seherbayer
14-10-08, 13:10
merhaba arkadaşlar benim doktorum mersin imc hastanesi yavuz uçar ,kendisi çok ilgili bi doktor tavsiye ediorum.yaklaşık 1 senedir gidiorum en son kist ameliyatı oldum,şimdide yumurta çatlatma deniyecez bende pco var eğer 3 ay böle de olmazsa aşılamaya geçecek.aranızda var mı klomenle ve pregnyl iğneyle hamile kalan ?

excite
14-10-08, 16:10
seherbayer
merhaba arkadaşlar benim doktorum mersin imc hastanesi yavuz uçar ,kendisi çok ilgili bi doktor tavsiye ediorum.yaklaşık 1 senedir gidiorum en son kist ameliyatı oldum,şimdide yumurta çatlatma deniyecez bende pco var eğer 3 ay böle de olmazsa aşılamaya geçecek.aranızda var mı klomenle ve pregnyl iğneyle hamile kalan ?
ben pko hastasıyım, gonaphene ile hamile kaldım Allah sana da nasip etsin

nehir1001
17-10-08, 15:10
dr. tuncay erdemir
a. menderes bulv. 41 sok. no:1/1
aydın
tel:

mükemmel bir doktor bence. aydındaki arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyom çok araştırdım ve gerçektende değdi

ayfernane
23-10-08, 07:10
ankara eğitim ve araştırma hastanesi AHMET BOSTANCI. çankayada atakulenin karşısında muayenehanesi var. 6-7 doktor değiştirmiş biri olarak tavsiye ederim

ccerence
24-10-08, 05:10
kızlar sadece dogum için mi yazdınız.ben de böyle bir konu arıyordum ama şunun için:

kadın hastalıklarını-düzenli kontrollerimi-1/2seneye kadar düşündüğüm hamileliğe hazırlık dönemimi-hamileliğimi-dogumumu herşeyimle ilgilenebilecek bi dr. arıyorum.

burdaki tavsiyelerinizden yararlanabilir miyim aslında pek bilmiyorum jinekolog kadın hastalıkları uzmanı yani hangi branşa gitmem için bunların hepsiyle tek bir dr.un ilgilenmesi için?henüz yeni evli sayılırım (1senelik) ve artık düzenli smear falan da yaptırmak istiyorum ben ankara'dayım. yokse bu yazdıklarınız sadece hamilelik için mi.

çok güzel bi konu tebrik ve teşekkür ediyorum.

ccerence
24-10-08, 06:10
özgül 312
AKROPOL hastanesi
Op.Dr.Bülent Alp Aydın
Kadın Hastalıkları ve Doğum
ANKARA
kendisi benim 8 yıllık doktorumdur o kadar çok kişiye tavsiye ettim ki her arkadaşım da çok memnun kaldı ve hala da arkadaşlarımda kendisine gidiyor
doktor dedin mi helede kadın doğum doktoru dedin mi aklıma ilk gelen gitmiş olduğum doktorun yanında kendimi çok rahat hissetmek oluyor bu hisside Bülent beyin yanında alıyorum espirili konuşmaları heleki cana yakınlığı moral man insanı mutlu ediyor
Ankarada yaşayıp da hala bir doktor arıyan bayan arkadaşlara mutlaka tavsiye ederim kendisi dalında çok fazla uzman olup süper ötesi bir doktordura.s.

Dünyada ilk kez yumurtalık nakli yaparak literatüre geçen Türk doktorlardan Bülent Alp Aydın,a.s.:KK46:

arkadaşım akropol nerede? sanırım özel hastane di mi ücretini de ögrenebilir miyim? bi de branş olarak benim aradıgıma uyuyor mu dr.un bi fikrin var mı yardımcı olur musun bana daha önce hiç kadın dogumla ilgili bir dr.a gitmedim sadece pcos için gitmiştim o da bekardım ozaman...
ama şimdi herşeyimle ilgilencek bi dr.arıyorum.
benimle fikirlerinizi paylaşırsanız memnun oluruma.s. pek anlamıyorum çünkü bu işlerden :eek:

munzur
24-10-08, 14:10
ccerence
kızlar sadece dogum için mi yazdınız.ben de böyle bir konu arıyordum ama şunun için:

kadın hastalıklarını-düzenli kontrollerimi-1/2seneye kadar düşündüğüm hamileliğe hazırlık dönemimi-hamileliğimi-dogumumu herşeyimle ilgilenebilecek bi dr. arıyorum.

burdaki tavsiyelerinizden yararlanabilir miyim aslında pek bilmiyorum jinekolog kadın hastalıkları uzmanı yani hangi branşa gitmem için bunların hepsiyle tek bir dr.un ilgilenmesi için?henüz yeni evli sayılırım (1senelik) ve artık düzenli smear falan da yaptırmak istiyorum ben ankara'dayım. yokse bu yazdıklarınız sadece hamilelik için mi.

çok güzel bi konu tebrik ve teşekkür ediyorum.
cnm op.dr. emine sernur yorulmaz benim 7 yıllık doktorum tüm çevremi yönlendirdim. çok başarılı bir kadın doğumcu. hertürlü sorun vesıkıntında yanında oluyor. gerekirse (özellikle doğum sonrası)evine bile geliyor ankara kocatepede de özel muayenesi var sanırım 65 ytl muaye ücreti özel çağ hast. çalışıyor. aman doktor çok önemli benim tüm kontrollerim hamilelik takiplerim ve doğumumu o takip etti çok memnunun eğer gidecek olursan bana özelden msj at benim adımla git. muayene tel:sm_cool:

ccerence
24-10-08, 16:10
munzur
cnm op.dr. emine sernur yorulmaz benim 7 yıllık doktorum tüm çevremi yönlendirdim. çok başarılı bir kadın doğumcu. hertürlü sorun vesıkıntında yanında oluyor. gerekirse (özellikle doğum sonrası)evine bile geliyor ankara kocatepede de özel muayenesi var sanırım 65 ytl muaye ücreti özel çağ hast. çalışıyor. aman doktor çok önemli benim tüm kontrollerim hamilelik takiplerim ve doğumumu o takip etti çok memnunun eğer gidecek olursan bana özelden msj at benim adımla git. muayene tel:sm_cool:
65ytl'yse iyiymiş fena değil.peki ben muayenehaneye 1.kez gittim gastrolojiye gidiyorum ama orda şöyle 200lira verdim mesela tetkikleri istedi sonuçları göstermeye gittigimde teşhis koyacagı 2.görüşmemiz yani ondan ücret alınmıcak.her gidişte mi ödeniyor 65 canım yani gittim benden tetkikleri istedi (verdim 65) sonra o tetkikleri yaptırdım göstermek için gittim (gene mi 65) ve tabi sonraki her kontrol 65dir.ilk görüşme benim kastım ne uzun anlattım di mi -tatlicadiarzu-

gelelim önemli kısma 7yıllık bi dr.un olması güven verici.ben de hpv virüsü var endoskopi'de çıktı rahimde de var mı bilmiyorum bi etkisi şuanda..

1.düzenli kontrollerimi (smear vb)
2.şuanda kilo vermeye çabalıyorum sonrasında hamileliğe hazırlık dönemine geçicem (bu dönemde yemen gereken yapman gereken her türlü destek vb)
3.hamilelik dönemimin düzenli takibi kontrolü
4.dogum sonrası ve tabi gene düzenli kadın kontrolleri

herşeyimle ilgilenecek birisi o eğitimde birisi aradıgım.olmazsa p.tesi ararım dr.unu bi tel. ön bilgi alırım bayan olması da bi açıdan güzel tabi...akşamda eşime bahsedeyim.
teşekkür ederim canım.

başka senelerdir dr.u olan ankaralılar varsa fikirlerine de açıgım.

esrako
24-10-08, 19:10
merhaba

ben medıkal park can sener e gıdıyorum kesınlıkle tavsıye ederım

munzur
25-10-08, 08:10
ccerence
65ytl'yse iyiymiş fena değil.peki ben muayenehaneye 1.kez gittim gastrolojiye gidiyorum ama orda şöyle 200lira verdim mesela tetkikleri istedi sonuçları göstermeye gittigimde teşhis koyacagı 2.görüşmemiz yani ondan ücret alınmıcak.her gidişte mi ödeniyor 65 canım yani gittim benden tetkikleri istedi (verdim 65) sonra o tetkikleri yaptırdım göstermek için gittim (gene mi 65) ve tabi sonraki her kontrol 65dir.ilk görüşme benim kastım ne uzun anlattım di mi -tatlicadiarzu-

gelelim önemli kısma 7yıllık bi dr.un olması güven verici.ben de hpv virüsü var endoskopi'de çıktı rahimde de var mı bilmiyorum bi etkisi şuanda..

1.düzenli kontrollerimi (smear vb)
2.şuanda kilo vermeye çabalıyorum sonrasında hamileliğe hazırlık dönemine geçicem (bu dönemde yemen gereken yapman gereken her türlü destek vb)
3.hamilelik dönemimin düzenli takibi kontrolü
4.dogum sonrası ve tabi gene düzenli kadın kontrolleri

herşeyimle ilgilenecek birisi o eğitimde birisi aradıgım.olmazsa p.tesi ararım dr.unu bi tel. ön bilgi alırım bayan olması da bi açıdan güzel tabi...akşamda eşime bahsedeyim.
teşekkür ederim canım.

başka senelerdir dr.u olan ankaralılar varsa fikirlerine de açıgım.
cnm merhaba muayene gittiğinde para ödüyosun kontorollerde ödemiyosun ben ayda 1 muayeneye gidim üzerine 3-4 kere kontorole giderken ücret ödemiyordum zaten almıyor. tahlilleri çağ hatanesine yönlendiriyor biliyosun artık özellerde ssk-bağkur a bakıyor belli bir yüzde ödüyorsun ilaçların ssk dan alabiliyorsun zaten çok bilgili bir doktor eside ssk da kalp cerrahı gidince farkı görürsün umarım istediğin bilgilere ulaşırsın şimdiden geçmiş olsunkaydirigubbakcemile5

karamelek-07
25-10-08, 09:10
alanya ozel can hastanesı kadın dogum uzmanı zaten 1 dr. var

ccerence
25-10-08, 10:10
munzur
cnm merhaba muayene gittiğinde para ödüyosun kontorollerde ödemiyosun ben ayda 1 muayeneye gidim üzerine 3-4 kere kontorole giderken ücret ödemiyordum zaten almıyor. tahlilleri çağ hatanesine yönlendiriyor biliyosun artık özellerde ssk-bağkur a bakıyor belli bir yüzde ödüyorsun ilaçların ssk dan alabiliyorsun zaten çok bilgili bir doktor eside ssk da kalp cerrahı gidince farkı görürsün umarım istediğin bilgilere ulaşırsın şimdiden geçmiş olsunkaydirigubbakcemile5
içime sindi canım senin anlattıkların sanırım bu dr.a gidicem.bugün açık mıdır arayıp bilgi almak için sabırsızlanıyorum :KK70:

scaarlet
25-10-08, 12:10
kızlar.tekirdağ/çorlu'da oturan arkadaşlar varsa, hangi kadın doğumcuyu tavsiye ediyorsunuz acaba?

munzur
25-10-08, 13:10
ccerence
içime sindi canım senin anlattıkların sanırım bu dr.a gidicem.bugün açık mıdır arayıp bilgi almak için sabırsızlanıyorum :KK70:
açıktır cnm tel et randevu ala.s

filizim
25-10-08, 20:10
Op.Dr.Muhittin Kılıç --Ankara-merkez

irena_
26-10-08, 13:10
Arkadaşlar İzmir'de hangi doktorları önerirsiniz?Ben hastanede yada tüp bebek merkezinde çalışan bir doktor istiyorum.İlk aşılamamı ekadom diye bir yer var orda yaptırdım.İkinciyi yine ordamı yaptırayım yoksa doktorumu değiştireyim bilemedim.1. tutmayınca içime korku düştü 2. de ya tutmazsa diye.Sizce ne yapmalıyım.

cakilo
26-10-08, 17:10
Hanımlar merhaba,
aranıza henüz bugün katıldıma, ama uzun süredir forumlarınızı takip etmeye çalışıyorum.
İnananıyorum ki buradaki bayanların tecrübelerinden oldukça yararlanacağım.
hatta ilki ile başlaya bilirim :)
eşimle çocuk sahibi olmaya karar verdik ama doktorumun kim ve doğumumu nerde yapacağımıza bir türlü karar veremiyoruz.
Hrs ve Tarık Aksu (Ankara) olarak düşünüyoruz ama kararsızız.
Ankara'da tavsiye edebileceğiniz doktor ve hastane var mı acaba?
Bu arada doktorun doğum yapılacak hastanede görevli olması tercih sebebidir.
Şimdiden herkese teşekkür ediyorum

kamilisss
27-10-08, 11:10
plnsu
hiç ankara yokmu ya delircem hastane bulamıyourm burdaki tecrübeler benim için önemli litfen yazın
dr.melike senturk
muayene:mesrutıyet cad.11/20 kızılay ankara
gsm

ccerence
27-10-08, 11:10
munzur
verdiğin numaradan bi ev çıktı canım no yanlış galiba kontrol et istersen

...
...

hıh ben netten buldum imiş mesajını da düzenle istersen başka arıcak olan olursa yanlış olmasın.
aradım şimdi pek sekreter güzel bilgi vermedi ön görüşme dedim yogun çok yogun gibi biraz mrıın kırın etti sanki..
neyse ben bi kararımı veriyim.
bi de ileride doguma girmedini istediginde özel bi kaç hastaneyle anlaşmalışymış güven- mesa gibi peki buralarda dogumun ücreti ne kadar ve devlet mi daha mantıklı özel mi sizce dogu için hanımlarr

kuxen
27-10-08, 19:10
çrekezköy güven hastanesi NEVZAT KOÇ çok iyi bi doktor.

ccerence
31-10-08, 07:10
Ankara olanları bir araya topladım şimdiye kadar yazılmış olanları...
ben bi iki yeri aradım ama henüz bir dr. bulamadım kendime buraya toparladıklarımdan bi kaç tane daha var arayacagım.2öneriye yorum yazdım fiyatları ögrenmeniz için değilse lütfen yorumumdan etkilenmeyin belki bana uymadı 100lira size uyar ya da belki skreter bana soguk geldi sizin içinize siner sadece bilgi paylaşımı benimkisi..
umarım içimize sinen dr.ları buluruz.Hayırlısıyla inşallah...

derinden
ankara tüp bebek merkezi
doç. dr kubilay vicdan

PARİS
Anatolia hastanaesi prf.Hakan Yaralı süper tavsiye ederim

özloş06
ankara.tüp bebek doktorlarının hocası çok uzman bir profösör timur gürgan.........
gürgan klinik.çankayada....
ayrıca hacettepe üniversitesindede görev yapıyor......

tulayCE
Ankara Üniversitesi Doç.Dr.Cem Somer Atabekoğlu

latifeelif
ankara gazi üniversitesi hastanesi

doç.dr.ahmet erdem ve mehmet erdem..kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar

böyle güleryüz böyle ilgi alaka ve bilgi..

didipırçık
Arkadaşlar ben hataydayim ama ankaraya gidiyorum. Jineklinik te dr.hakan turan. Iran caddesinde karum alişveriş merkezini geçtikten hemen sonra..internetten de jineklinik.com dan ulaşabilirsiniz..ilk aşilamam olmadi ama çok çok memnunum..müthiş bi doktor..

esraberat
ankara prof dr kutay biberoğlu internetten adres ve numara bulabilirsiniz..

almila_38
slm arkadaşlar...ankarada hakan turanı tek geçerim işine çok hakim bir dr.jineklinikte çalışıyor karumun hemen üstünde memnun kalacağınıza eminim.

özgül 312
AKROPOL hastanesi
Op.Dr.Bülent Alp Aydın
Kadın Hastalıkları ve Doğum
ANKARA
kendisi benim 8 yıllık doktorumdur o kadar çok kişiye tavsiye ettim ki her arkadaşım da çok memnun kaldı ve hala da arkadaşlarımda kendisine gidiyor
doktor dedin mi helede kadın doğum doktoru dedin mi aklıma ilk gelen gitmiş olduğum doktorun yanında kendimi çok rahat hissetmek oluyor bu hisside Bülent beyin yanında alıyorum espirili konuşmaları heleki cana yakınlığı moral man insanı mutlu ediyor
Ankarada yaşayıp da hala bir doktor arıyan bayan arkadaşlara mutlaka tavsiye ederim kendisi dalında çok fazla uzman olup süper ötesi bir doktordura.s.

Dünyada ilk kez yumurtalık nakli yaparak literatüre geçen Türk doktorlardan Bülent Alp Aydın,a.s.:KK46:
aradım bana pahalı geldi 100lira dediler...değilse arkadaşın yazdıklarını begenmiştim.

HAZAL01
ANKARADA SÜLEYMAN ESERDAĞ

vajinismus illetinden onun sayesine kurtuldum kesinlikle herkese tavsiye ederim zekai tahir burakta çalışıyo kavaklıderde muayene hanesi var her konuda insana güven veren bi doktor

sdere
benim dr da ankara etlikte özel lokman hekim hastanesinden operatör dr elif tetrzi ben kendisinden çok memnunum tesettürlü olmam sebebiyle seçtiğim bi dr iyikide gitmişim çok memnununm yine gebe kalırsam ki istiyorum yine ona giderim

maat
Ankara'da Op.Dr.Aysun Baltacı (GenArt).. şeker gibi bir insan.. çok ilgili... bayan kadın doğumcu hiç tercih etmezdim bu yaşa kadar ama Aysun hn bu konudaki takıntımı kırdı

livaza
ankara ALİ SERTAC BATILIOGLU zekai tahir burak kadın dogum hastanesi büyük dogumda deniyor
ayrıca kızılay mitatpaşadada muaynehanesi var

ayfernane
ankara eğitim ve araştırma hastanesi AHMET BOSTANCI. çankayada atakulenin karşısında muayenehanesi var. 6-7 doktor değiştirmiş biri olarak tavsiye ederim

munzur
cnm op.dr. emine sernur yorulmaz benim 7 yıllık doktorum tüm çevremi yönlendirdim. çok başarılı bir kadın doğumcu. hertürlü sorun vesıkıntında yanında oluyor. gerekirse (özellikle doğum sonrası)evine bile geliyor ankara kocatepede de özel muayenesi var sanırım 65 ytl muaye ücreti özel çağ hast. çalışıyor. aman doktor çok önemli benim tüm kontrollerim hamilelik takiplerim ve doğumumu o takip etti çok memnunun eğer gidecek olursan bana özelden msj at benim adımla git. 4354282 muayene tel:sm_cool:
bilgi almak için aradım ama sekreter hiç bir bilgi veremedi.ücret ödemeden hastası olmadan önce, bir ön bilgi almak tanışmak isityorum bakalım istediğim gibi bir dr.mu sevecek miyim diye bir ön görüşme talep ettim...ama çok yogun şu du dedi işin aslı sogudum.bu arada 70lira imiş bilginize...

filizim
Op.Dr.Muhittin Kılıç --Ankara-merkez

ayse_yunus
dr.melike senturk
muayene:mesrutıyet cad.11/20 kızılay ankara
gsm:0

munzur
31-10-08, 09:10
bilgi almak için aradım ama sekreter hiç bir bilgi veremedi.ücret ödemeden hastası olmadan önce, bir ön bilgi almak tanışmak isityorum bakalım istediğim gibi bir dr.mu sevecek miyim diye bir ön görüşme talep ettim...ama çok yogun şu du dedi işin aslı sogudum.bu arada 70lira imiş bilginize...[/QUOTE]

cnm yoğun çalışıyor sen sektere ne bakarsın randevunu al git önce konuş muayene olman şart değil konuş aklına yatarsa devam edersin dediğim gibi gidecek oluran bana özelden yaz ismimi vereyim benim aracılığımla git daha iyi olur..kaydirigubbakcemile

munzur
31-10-08, 09:10
ben ilk doktoro gittiğimde yani ilk muayenemde ssk gitmiştim ogünde sonra tövbe ettim ssk ya gitmeye ve öyle çok korktumki 1 sene hiç doktora gidemedim piskolojim bozulmuştu tam 5 doktordan sonra bu doktoru buldum ilk 2 gidişimde resmen piskolojimi düzeltti ve ona güvenmemi sağladı ondan sonrası geldi zaten o yüzden tavsiye ettim sen bilirisin cnm :kahve:

devrimmreis37
3-11-08, 08:11
arkadaşlar ne olur ankarada bir prof dr. tavsiye edin. 2 düşük yaptım ve bir dizi testen geçmem gerekiyo tavsiyelerinize ihtiyacım var

ccerence
3-11-08, 09:11
devrimmreis37
arkadaşlar ne olur ankarada bir prof dr. tavsiye edin. 2 düşük yaptım ve bir dizi testen geçmem gerekiyo tavsiyelerinize ihtiyacım var
önceki sayfaları okudunuz mu?

...
...

çok geçmiş olsun.Allah yardımcınız olsun

divinity
3-11-08, 09:11
sivastan ruhnaz yılmaz tavsiye ediyorum

ali_ye
3-11-08, 10:11
ANTALYA ÜMMÜ ÖZKAYA guler yuzlu ve işinde basarılı ve MUHAMMED ÖZTÜRK sskhastanesi doktoru ve hastanenin karsısında özel muayehanesi var:lepi:

devrimmreis37
3-11-08, 11:11
canım tşk ederim allah kimsenin başına vermesin ve beterinden saklasın ne diyim

devrimmreis37
3-11-08, 11:11
diğer sayfalara baktım ama tamda aydınlatıcı değil gibi. kafamda aslında bir kaç isim belirdi. genel de ankara gazi hastanesinidüşünüyorum. ordanda doç. dr. ahmet erdem, prof. dr. merih bayram, prof. dr. onur karabacak ve prof m. zeki taner arasında kararsızım:KK43: gazi hastanesi hakkındada hiç bir bilgim yok. çok rica ediyorum. gazi ve doktorları hakkında bir bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa çok mutlu olurum. kastamonudan gidicem ankaraya ve yakın bir zamandada gitmem gerekiyo tekrar bebek sahibi olmadan testleri yaptırmam lazım

okyanus84
4-11-08, 12:11
arkadaşlar ankarada olup hakan şatıroğluna giden var mı aranızda varsa bilgi verebilir mi?

pretty1983
7-11-08, 08:11
medicalpark-b.evler/ist emine hnm.

nurinisa
8-11-08, 12:11
özel nisa kadın doğum merkezi emine bulut ekici van

sirincimcime
9-11-08, 15:11
fıstık 2
denizli özel hastanesi
kadın hastalıkları ve doğum uzmanı mahmet ince
eger aynı doktorlardan bahsedıyosak benımde doktorumdu 2000 yılında.uzun boylu esmer ankarada adkerlık gorevını doktor olarak yapıyodu sanırım.aynı zamanda kadın dogum dr.olan amcamın arkadasıydı.çoooook emegı var bende allah ondan razı olsun....sevgiler

duru2008
9-11-08, 17:11
devrimmreis37
diğer sayfalara baktım ama tamda aydınlatıcı değil gibi. kafamda aslında bir kaç isim belirdi. genel de ankara gazi hastanesinidüşünüyorum. ordanda doç. dr. ahmet erdem, prof. dr. merih bayram, prof. dr. onur karabacak ve prof m. zeki taner arasında kararsızım:KK43: gazi hastanesi hakkındada hiç bir bilgim yok. çok rica ediyorum. gazi ve doktorları hakkında bir bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa çok mutlu olurum. kastamonudan gidicem ankaraya ve yakın bir zamandada gitmem gerekiyo tekrar bebek sahibi olmadan testleri yaptırmam lazım
meraba devrimreisben gazi hastanesein de iki kere ameliyat oldum Dr. Mehmet erdeme Ahmet erdemin ikizi hastaneyi çok beğendim çok temiz çalışıyorlar ayrıca bir arkadaşımda mehmet beye tüp bebek için gidiyodu ama oladı ben doktorumu çok sevmiştim halada gidiyorum ama ahmet beyin hastası daha çok sanki geçmiş olsun

oessmraan
9-11-08, 21:11
ADANA ortadoğu hastanesi doçent doktor SEFA KELEKÇİ yi tek geçiyorum ..
şimdiye kadar bukadar sıcakkanlı samimi bir doktor görmedim
ayrıca sıcakkanlılığının yanında mesleğinde de çok başarılı.

oessmraan
adanalı arkadaşlar ben erkek dr istemiyorum..
bayan doktor varmı tavsiye edebileceğiniz

cucu-pete
arkadaslar cok güzel bi topik olmus,ellerinize saglik
almanyadanda arkadaslar katilirlarsa cok sevirim...

Nurem
11-11-08, 11:11
Kızlar Hacettepe Hastanesinde Sezcan Mümüşoğlu'nu tanıyan var mı???

reisdevrim37
13-11-08, 06:11
durucum verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim canım. inan içimi rahatlattın diyebilirim. Çünkü kafamda artık gazi belirmeye başlamıştı ve bu iyi bir örmek oldu. Gazide tanıdık şükrü bozkurt var profesör. bizim memleketlerden:) onun da yardımı olur diye düşündüğümüz için gaziyi tercih ettik. bakalım bir dahaki ay gidicez hayırlısı. şimdi biraz vücudumu dinlendirmeyi ve birkez adet olmayı bekliyorum. dua edin arkadaşlar birşey çıkmasın. Yada pardon çıksın:) yani düşüğün sebebi belli olsunda ona göre tedavi olayım dimi. sebebi olmaması daha kötü:KK43: inşallah çok ufak bir nedendir diyelim o zaman:) uğraştırmayacak bir tedaviyle başarıya gideriz bizde herkes gibi.

beyz@
13-11-08, 09:11
arkadaslar mersinde dr tavsiyesine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

egemmavi
13-11-08, 09:11
ankarada op.dr.ersin oğuz..

gelgit
13-11-08, 11:11
konyada tıp fakültesinde ali acar ve mehmet çolakoğlu var.benim doktorum mehmet çolakoğlu.
selçuklu hastanesinde nil hanım diyorlar soyadını bilmiyorum o da cok iyiymiş.arkadaşlarımdan giden var.

gecce
13-11-08, 13:11
bahçelievler yenibosna nisa hastanesi kadın doğum dr.alev oral

beydam
13-11-08, 14:11
Denizliden tavsiye edeceğiniz bir doktor varmı.güvenebilip,derdimi dinleyen ve hastaya karşı ilgili bir doktor arıyorum.vede bilgisine güvenen.

duru2008
13-11-08, 18:11
reisdevrim37
durucum verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim canım. inan içimi rahatlattın diyebilirim. Çünkü kafamda artık gazi belirmeye başlamıştı ve bu iyi bir örmek oldu. Gazide tanıdık şükrü bozkurt var profesör. bizim memleketlerden:) onun da yardımı olur diye düşündüğümüz için gaziyi tercih ettik. bakalım bir dahaki ay gidicez hayırlısı. şimdi biraz vücudumu dinlendirmeyi ve birkez adet olmayı bekliyorum. dua edin arkadaşlar birşey çıkmasın. Yada pardon çıksın:) yani düşüğün sebebi belli olsunda ona göre tedavi olayım dimi. sebebi olmaması daha kötü:KK43: inşallah çok ufak bir nedendir diyelim o zaman:) uğraştırmayacak bir tedaviyle başarıya gideriz bizde herkes gibi.
reisdevrim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana gelişmelerden beni haberdar edersin senin tek gebelik düşükle sonlanmış heralde benimde ikinci hamileliğimde düşük yaşadım
şimdide 1 yıldır korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum bir kızım var allah sanada
nasip etsin

leyl
16-11-08, 13:11
izmirde tavsiyeniz var mı

karube
16-11-08, 16:11
arkadaslar bursada SUHENDAN BENDERLİ kesinlikle tavsiye edıyorum.mukemmel bir doktor.a.sa.s