TEST

İsmiyle, adresiyle tüm jinekoloji doktorlarımızı buradan tavsiye edelim

Editor
4-08-08, 21:08
kardeşlerim bundan ikidir bu konuyu açıyom bundan önceki konumu arkadaşlar ne hikmetse silmişler galiba ama bana göre bu konuya pek çok arkadaşımızın ihtiyacı var gördüğüm kadarıyla.ben tavsiye edebilceğim drları yazıyorum sizde yazın lütfen açık olsun birazyerimseniben
IĞDIR
dr. süleyman salmanlı
ERZURUM
prf.dr.sedat kadanalı
hadi Allah şifanızı versin sağlıcakla......

Uyarı;
Bu bölümde paylaşımda bulunurken
1.Önereceğiniz doktor veye doktorların lütfen sadece İsim-Soyisim ve adres bilgilerini vermeniz yeterli olucaktır..

Telefon,mail adresi veya site adreslerini vermek kesinlikle yasaktır..

Dikkate almanızı saygılarımla arz ederim..
Kalıcı Paylaşımlara.s.
KK. Yönetim Adıvar

albanian
4-08-08, 21:08
istanbul nişantaşı JİNOP:SEZAİ ŞAHMAY
adapazarı adatıp: SADIK AKBIYIKLI

BEYAZ MELEK
5-08-08, 05:08
BURSA
ÖZEL JİMER HASTANESİ
OP.DR JALE GÜRLÜLER a.s.

Esra Naz
5-08-08, 06:08
Bu arkadaş ne yapmaya çalışıor anlamadım...
Tşekkür ederim arkadaşım,bence faydalı bi konu
açmışsın...
Kayseri Güneş Hastanesi
ZAFER BUDAK

loveli
5-08-08, 07:08
adana merkez muzaffer şengül adana ceyhan fenli tunç

denef72
5-08-08, 07:08
düzce- özkan hayıt kadın dogum uzmanı...

zeyhat
5-08-08, 08:08
Çiftehavuzlar İstanbul- Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Fatih DURMUŞOĞLU

yasemink
5-08-08, 08:08
Gebze merkez hastanesi
op. Dr. Aslihan ariöz koca

EU3
5-08-08, 10:08
hiç ankara yokmu ya delircem hastane bulamıyourm burdaki tecrübeler benim için önemli litfen yazın

fıstık 2
5-08-08, 11:08
pardon denizli özel ege hastanesi yazıcaktım

patik
istanbul özelçapa altay kartal........

patik
ve ualaşabilmek zor ancak hocaların hocası cerrahpaşa prof rıza madazlı..özellikle riskli gebelikler için

tand
Bakırköy Ethica İncirli Hastanesi nde Op.Dr.Nur Tüzüner var harika bir doktor. Herkeze tavsiye ederim.

Karpuz
5-08-08, 12:08
benım gıttıgım doktor en cok ınfertılıte ve üreme endokrinolojisi üzerine çalışmış bırısı. hormonlarınızla ılgılı bı problem varsa ve antalya daysanız tavsıye ederım.. Şaban Adakan Güllük Atatürk Devlet Hastanesi karşısında muaynehanesi var.

hayatla içiçe
5-08-08, 14:08
merhaba arkadaşlar benim doktorum . zeynep kamil hastanesi tüp bebek heyetinde tayfun kutlu .özel muaynehanesi var kadiköyde .çok memnunum .tavsiye ederim.:teselli:

derinden
5-08-08, 15:08
ankara tüp bebek merkezi
doç. dr kubilay vicdan

HÜZÜN YAPRAKLARI
5-08-08, 18:08
Esra Naz
Bu arkadaş ne yapmaya çalışıor anlamadım...
Tşekkür ederim arkadaşım,bence faydalı bi konu
açmışsın...
Kayseri Güneş Hastanesi
ZAFER BUDAK
benim konumda kötü maksat aramayın lütfen rica ederim.bir gün başka bir şehirde dr ihtiyaç duyarsanız beni daha iyi anlarsınız genede ilginize teşkr:1closedeyes:

özlem35
5-08-08, 19:08
izmir alsancakta doktorlar sitesinde mustafa alihanoğlu...özellikle vajinismus tedavisinde uzmanlaşmıştır kendisi...tavsiye ederim...

bride_
Zeynep kamil hastanesi tüp bebek heyetinde tansel çetinkaya, çiftehavuzlar bağdat caddesinde muayenehanesi var, ismi jinecare...

OZLEMKELES
benimkiLER AKSARAYDA :KK43:ŞİMDİKİ) MAYA HASTANESİ RIFKI KARABATAK
ANKARA DAKİ HÜSEYİN YEŞİLYURT TU

minervaduygu
6-08-08, 06:08
manisa özel 8 eylül hastanesi doktoru ve celal bayar üniversitesi hocası doç. dr. ümit inceboz.canım o benim.harika bir doktor.sağolsun.

PARİS
Anatolia hastanaesi prf.Hakan Yaralı süper tavsiye ederim

PARİS
pardon Ankara yazmayı unutmuşum

Saruboceq
Samsun Doğumevi Hastanesi
Opr.Dr.Ersan Şener
Kesinlikle tavsiye ederim

Özlem
ankara.tüp bebek doktorlarının hocası çok uzman bir profösör timur gürgan.........
gürgan klinik.çankayada....
ayrıca hacettepe üniversitesindede görev yapıyor......

Eylül_ce
6-08-08, 07:08
Adanada 2 doktor var cokm guvendiğim Biri Hamdi Karanfil digeri prof.Dr. Cüneyt Evrüke
Mersin de ise : Osman Nuri Aksu

denevst
6-08-08, 09:08
uzm.dr sevtap hamdemır kısırlık ınterfılıte
uzm.dr hale aktün rısklı gebelıkler
ankara

zerrinn
6-08-08, 09:08
istanbul kartal şifa hastahanesinde tahir tosyalı mükemmek bir hekim ve cok babacan bir insan

acem_kizi
6-08-08, 10:08
ÖZER KUTLU zübeyde hanım kadın dogumevi hastanesi dr aynı zamanda bursa tüp bebek merkezinde ÖZER BEY VE ARMAGAN BEY BURSADA ÇOK İYİ

EU1
6-08-08, 11:08
Bursa JİNEMED Murat Erdemir..

Tek geçerim..

Kendisi ve ekibi bir harika..

benssenb
canım açtığın konu gerçekten birçok kişiye ışık olacaktır konunun bir arkadaş yüzünden silinmiş olmasına rağmen ısrarla bizlere yardımcı olman çok güzel bir davranış tebrik ediyorum seni Esra naz arkadaşımızda aynen benim gibi düşünmüş diğer arkadaşa sitem ediyor sen yanlış anladın onu neticede gebelik vede sorunların başında iyi bir doktor bulmak çok önemli buda burdaki paylaşımlarımızda olmalıki hepimiz umutlarımıza kısa zamanda kavuşalım benim tavsiye edeceğim bir hastane yok ama ilerde gitmeyi düşünüyorum o zaman senin topiğinden kesinlikle yararlanacağım ellerine sağlık arkadaşım

zehra*79*
istanbul medicalpark bahçelievler
Latif KÜPELİOĞLU

öykü79
6-08-08, 12:08
op.dr.ismail yılmaz kocaeli ameliyat konusunda süper kızlar aklınızda olsun

semos427
6-08-08, 13:08
özel çevre hastanesi pror .dr.ümit özekici de çok iy ibr doktor bilen varmi

maviruya
6-08-08, 17:08
samsun tıp fak. prof. dr. tayfun alper
kendi kliniği var,sadece infertilite ve gebelik takibi yapıyor..ilk defa bir doktora bu kadar güvendim..tavsiye ederim..

HÜZÜN YAPRAKLARI
6-08-08, 19:08
benssenb
canım açtığın konu gerçekten birçok kişiye ışık olacaktır konunun bir arkadaş yüzünden silinmiş olmasına rağmen ısrarla bizlere yardımcı olman çok güzel bir davranış tebrik ediyorum seni Esra naz arkadaşımızda aynen benim gibi düşünmüş diğer arkadaşa sitem ediyor sen yanlış anladın onu neticede gebelik vede sorunların başında iyi bir doktor bulmak çok önemli buda burdaki paylaşımlarımızda olmalıki hepimiz umutlarımıza kısa zamanda kavuşalım benim tavsiye edeceğim bir hastane yok ama ilerde gitmeyi düşünüyorum o zaman senin topiğinden kesinlikle yararlanacağım ellerine sağlık arkadaşım
desteğiniz için teşşkr edrim sana ve dier arkadaşlara.canım benim saolkaydirigubbakcemile5yerimseniben/SIZE]

EU1
6-08-08, 20:08
AMASYA

UZMANLAR TIP MERKEZİ

OP.DR. DUYGU ÇELİK

valla üstüne doktor tanımam

ALMESTİN
6-08-08, 21:08
Kocaeli Gölcük'de Donanma hastanesinde Emine Özdemir var arkadaşlar.Çok memnun kaldım a.stavsiye ederim.

sido
7-08-08, 06:08
tekirdağ songul yılmaz kıyak...
yasam hastanesi

iipekk
7-08-08, 07:08
medicalpark goztepe ıstanbul
mehtap yazıcıoglu seker gıbı bır dr

hazannn
7-08-08, 10:08
Antalya Atatürk Devlet hastanesi Dr.AKİF KÖSEKAHYAOĞLU teşhisleri çok iyi ben bebeğimi kaybettim ona inanmadım profesöre gittik onun göremediğini akif bey 17 haftalıkken bildi ama biz 22 haftaya kadar bekledik profesör yüzünden gerçekten haklıymış şimdi 37 gündür yok bebişim

tulayCE
Ankara Üniversitesi Doç.Dr.Cem Somer Atabekoğlu

Gulcin
ben izmir karşıyakada oturuyorum izmirli hamile anneler lütfen bu benim ilk bebeğim olcak daha yok ortada ama dr.bulursam ilkin muayene olalım sonra oda gelceksüprizzzzz.çok önemli bu dr işi allah herkesin yardımcısı olsun

Patricia
7-08-08, 13:08
iipekk
medicalpark goztepe ıstanbul
mehtap yazıcıoglu seker gıbı bır dr
mehtapcım merhaba:)
sana bir kaç sorum olacak, aslında özelden yazmak istedim ama beceremedim.
ben pendik kaynarcada bır hastaneye bır kaç sefer gıttım ama çokta ümit verici gelmedi bana. hsg leri iki aydır bozuk olduğu için çektiremiyorum. şimdi dr değiştirmek istiyorum canım. sen medical parka gidince çok sıra bekliyormusun? orda hsg çektirdinmi? çektirdiysen fiyat? fisfisfis ımmm daha ne sorsam. işte gittiğin andan itiraben bi yazarsan bende ona gore medıcal park göztepeye geçmeyi düşünüyorum çünkü. şimdiden teşekkürederim...(yanlız bende hamıle kalamama durumu var):enbuyukkk:

HÜZÜN YAPRAKLARI
8-08-08, 19:08
hazannn
Antalya Atatürk Devlet hastanesi Dr.AKİF KÖSEKAHYAOĞLU teşhisleri çok iyi ben bebeğimi kaybettim ona inanmadım profesöre gittik onun göremediğini akif bey 17 haftalıkken bildi ama biz 22 haftaya kadar bekledik profesör yüzünden gerçekten haklıymış şimdi 37 gündür yok bebişim
ah canım benim geçmiş olsun Allah kısa zamanda seni annelikle müjdelesin inşallh birdaha hayal kırıklığına uğramayız....

TUANAMirza
8-08-08, 21:08
albanian
istanbul nişantaşı JİNOP:SEZAİ ŞAHMAY
adapazarı adatıp: SADIK AKBIYIKLI
sadık akbıyıklı benım yıllar once cocugumun olmesıne neden olan bır dr.dur onu asla kımseye tavsıye etmem cocugum dogdu 11 ay sonra oldu onun yuzunden yanlıs tetkık ve teshısı yuzunden yoksa kurtulabılırdı bunu dıger tum dr.lar onayladı hatta bır dr. tazmınat davası ac mahkemende olacagım dedı. yapamadım zaten benım acım bana yetıyordu yapmadım sız yınede bana bakmayın derım ama ben bunu yasadım yanı her doktor jerkese yaramıyor belkı bana oyle geldı ama bılmıyorum ıste bu cocuk oyuncagı deıl bır can 9 ay tasıyıp acısını cekıp kendınden bırseyler verıp hatta vucudundan cok sey kaybedıp dunyaya bır can getırdıgınde sevıncını yasayamadan onu tekrar baska bır dunyaya ugurlamak bunu yasayan bılır sevgıyle kalın......

ysnbdk
9-08-08, 07:08
bu konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum. gerçekten doktor konusu çok önemli bende bir aydır tedavi görüyorum sanırım bu ay sonunda sonuçlanacak eğer hamile kalırsam doktorumu burdan tavsiye ederim. şimdilik belli değil.

Patricia
9-08-08, 09:08
TUANAMirza
sadık akbıyıklı benım yıllar once cocugumun olmesıne neden olan bır dr.dur onu asla kımseye tavsıye etmem cocugum dogdu 11 ay sonra oldu onun yuzunden yanlıs tetkık ve teshısı yuzunden yoksa kurtulabılırdı bunu dıger tum dr.lar onayladı hatta bır dr. tazmınat davası ac mahkemende olacagım dedı. yapamadım zaten benım acım bana yetıyordu yapmadım sız yınede bana bakmayın derım ama ben bunu yasadım yanı her doktor jerkese yaramıyor belkı bana oyle geldı ama bılmıyorum ıste bu cocuk oyuncagı deıl bır can 9 ay tasıyıp acısını cekıp kendınden bırseyler verıp hatta vucudundan cok sey kaybedıp dunyaya bır can getırdıgınde sevıncını yasayamadan onu tekrar baska bır dunyaya ugurlamak bunu yasayan bılır sevgıyle kalın......
Tunacım :KK43: başın sağolsun canım,kötü bir olay yaşamışsın. Allahım sana ve ailene güç sabır versin.Keske davanı açsaydın. illa tazminat değil en azından interenettede o adama ait bütün kötü tecrübelerini yayınlasaydın da başka annelerinde canı yanmasın. çünkü artık insanlar bu tür şeyleri araştırarak gidiyor dr. Çünkü bizlerin eli ayağı bağlı bu doktorlara guvenmekten başka çağremiz kalmıyor. allah hepimize hayırlı sağlıklı ve mutlu evlatlar nasip etsin. :enbuyukkk:

kokohantes
10-08-08, 10:08
Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

Op. Dr Zerrin Karabulut

Ben çok memnun kalmıştım.Tavsiye ederim.

latifeelif
10-08-08, 11:08
ankara gazi üniversitesi hastanesi

doç.dr.ahmet erdem ve mehmet erdem..kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar

böyle güleryüz böyle ilgi alaka ve bilgi..