TEST

(Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

DingiltereKralicesi
26-01-09, 18:01
hayırlı olsun canımm güle güle güzel günlerde kullan a.s.

Huli81
almagester06 canim hepsi cok güzel ya güle güle kullan
bu strawberry nedir ya ben bilmiyrum bunu magazami ne

almagester06
hcr35 huli sağolun kızlar daha iyileri sizin olsun:içelim: hulucim strawberry internet üzerinden (hong kong da merkezi) biçok markanın orjinal ürünlerini çok hesaplı satan bi bi tür internet mağazası. strawberry.net olarak bakınca gelir.ordan sol tarafta ülkeler kısmından türkiyeyi seç yukarda da makyaj parfüm falan filan herşey var. sen bak beğenirsen aklına yatarsa biz sana yardım ederizkaydirigubbakcemile5

psoriasis
semyıl
bu çay ağacı yağını bende sürüyorum sivilce lekelerimin üstüne sabah akşam bende hiç öyle bir etki yapmıyor acaba sabunu mu yapıyor ayrı ayrı bir dene bakalım ne olacak.
Biraz önce sabunu sürdüm ama hiç yanma yapmadı.Yağı kullnamadım.Acaba ikisini ark arkaya sürdüğüm için mi oldu.Sen nasıl kullanıyorsun canım

semyıl
psoriasis
Biraz önce sabunu sürdüm ama hiç yanma yapmadı.Yağı kullnamadım.Acaba ikisini ark arkaya sürdüğüm için mi oldu.Sen nasıl kullanıyorsun canım
benim sivilce problemim vardır ben doktorumun verdiği sabunla akşamları yatarken yıkıyorum ve ondan sonra nokta vuruşu gibi lekelerimin üstüne sürüyorum sanki etkisini görüyorum gibi tabi birde sabahları kalkıncada sürüyorum aynı şekilde o kadar.

almagester06
psoriasis
canım çay ağacı yağını falan bende kullanıyorum ama bende de yanma yapmadı. arka arkaya kullnama istersen belki o zaman yakmaz :içelim:

Huli81
almagester06
hcr35 huli sağolun kızlar daha iyileri sizin olsun:içelim: hulucim strawberry internet üzerinden (hong kong da merkezi) biçok markanın orjinal ürünlerini çok hesaplı satan bi bi tür internet mağazası. strawberry.net olarak bakınca gelir.ordan sol tarafta ülkeler kısmından türkiyeyi seç yukarda da makyaj parfüm falan filan herşey var. sen bak beğenirsen aklına yatarsa biz sana yardım ederizkaydirigubbakcemile5
ay canim benim cok sagol tatlim peki almanya yada gönderirlermi, dur hemen bir bakayim ben kaydirigubbakcemile2

semyıl
hoşgeldin almagaster aldıkların çok güzel ya bu mineralli ürünleri kullanması zor olmuyormu alışmışım sıkıştırlmış olanları kullanmaya bunları kullanamam gibi geliyor.Bu arada pilardan haberin var mı?

whiterose
almagesterim hoşgeldin canımmŞeniz
aldıklarına bayıldımmmmmm özelliklede stila allığına:asigim:KK43:allık deliliğim var bu aralar:lepi:)
canım bende esteenin concealerını almayı düşünüyorum kullanınca fikrini sölersen sevinirim tatlımhihoyyyt

Sabun
06ım 06ım HOŞGELDİNNNN . . . :1hug:
Umarım keyif almışsındır, tatil iyi hissettirmiştir . . .

psoriasis
semyıl
benim sivilce problemim vardır ben doktorumun verdiği sabunla akşamları yatarken yıkıyorum ve ondan sonra nokta vuruşu gibi lekelerimin üstüne sürüyorum sanki etkisini görüyorum gibi tabi birde sabahları kalkıncada sürüyorum aynı şekilde o kadar.
Ya ben yanlış kullanıyorum galiba ben sabunla yıkdıktan sonra üstüne bir güzel sürüyorum özellikle yanak bölgeme belkide ondan kaynaklanıyordur birde sadece akşamları kullanıyorum.Artık sabh akşam sabunu kullanayım daha sonra yağı ilerleyen zamanlarda kullanırım.Sabunun faydasını görcekmıyım bakalım.

almagester06
26-01-09, 19:01
semyıl whiterose sabun huli sağolun kızlar valla çok özledim hepiniziŞenizŞeniz
mineraller yeni geldi o yüzden sadece allık ve farı deneybildim bi zorluğunu görmedim ya fırçaya pıt pıt batır kolay geldi ama fondöteni denemdim daha:1no2: ama kap küçük olduğu için denemek zor olcak. sitelerinde kullanma şeklini gösteriyo ama denersem yazarım mutlaka :içelim:

bu arada ben estee nin kapatıcısına boynerde bayılmıştım ama 79 dedi ben 39 aldım süperrrrrrr.sırnaşık şeysırnaşık şey

smhsmh
almagester06 -
almagester06

canım hoşgeldin sefalar getirdin
nerelerdesin neler yaptın
aldıklarını güle güle kullan hepside harikaaa

almagester06
smhsmh
almagester06 -
almagester06

canım hoşgeldin sefalar getirdin
nerelerdesin neler yaptın
aldıklarını güle güle kullan hepside harikaaa
sağol canımcımmmm Şeniz tatildeydim döndüm çok özledim sizi yafff:teytey:

chocolatestar
solda:
NARS Torrid Allik, Givenchy Phenomen' Eyes Mascara, Too Faced rujlar Trophy Wife ve Private Jet, Guerlain Kiss Kiss Ruj Philtre D'or
sagda:
Too Faced Shadow Insurance far bazi, MAC Lustreglass Gloss

NARS haric hepsini cok komik fiyatlara aldim...

JiGSaW
almagester06 hoşgeldin canım a.s. şu everyday minerals ı siteden sipariş ettin değil mi? fiyatları nedir canım?

chocolatestar
almagester06
sağol canımcımmmm Şeniz tatildeydim döndüm çok özledim sizi yafff:teytey:
biz de seni ozledik =)

Huli81
almagester06
semyıl whiterose sabun huli sağolun kızlar valla çok özledim hepiniziŞenizŞeniz
mineraller yeni geldi o yüzden sadece allık ve farı deneybildim bi zorluğunu görmedim ya fırçaya pıt pıt batır kolay geldi ama fondöteni denemdim daha:1no2: ama kap küçük olduğu için denemek zor olcak. sitelerinde kullanma şeklini gösteriyo ama denersem yazarım mutlaka :içelim:

bu arada ben estee nin kapatıcısına boynerde bayılmıştım ama 79 dedi ben 39 aldım süperrrrrrr.sırnaşık şeysırnaşık şey

iyiki geldin canim, bizde özledik seniŞeniz

chocolatestar
solda:
NARS Torrid Allik, Givenchy Phenomen' Eyes Mascara, Too Faced rujlar Trophy Wife ve Private Jet, Guerlain Kiss Kiss Ruj Philtre D'or
sagda:

cok güzel bunlar ya güle güle kullan tatlim
MACin glossu cok güzelmis rengi ne bunun

JiGSaW
chocolatestar canım çok güzel şeyler almışsınn ben Givenchy rimeli çok merak ediyorumm kullan da foto falan koyy hihoyyyt

psoriasis
chocolatestar
solda:
sagda:

canım çok güzel şeyler almışsın nerden aldın kaça aldın hemen ahiret sorularını yönelttim:)

whiterose
chocolatestar
solda:
sagda:

çikolatam yine kaldırmışsın piyasayıdelikafadulden
damla çok övüyomu givechy rimeli sen kaça aldın:eek:

chocolatestar
26-01-09, 20:01
psoriasis
canım çok güzel şeyler almışsın nerden aldın kaça aldın hemen ahiret sorularını yönelttim:)
herkesi buradan cevaplayayim =)
nars ve too faced'ler sephora'dan. nars bildigimiz kazik nars, onda indirim yok. too faced glosslar 20 ytl idi, bir de oje alinca ekstradan yuzde 20 indirim daha yaptilar, ikisi 30'a falan geldi. shadow insurance far bazi 30 lira.
givenchy, mac ve guerlain bayer'den. givenchy 35, mac 15, guerlain de 25 liraya geldi. detayli bilgi istediginiz urun varsa aciklama yapabilirim =) bu arada mac'in altindaki etiket sokuk yani rengini bilmiyorum :S

almagester06
chocolatestar --huli--jigsaw bende sizi özledim kızlar. valla gelir gelmez hemen nete girdim size yazdım delikafadulden

jigsaw canım ben kargoya 5 dolar verdim sanırım 10 dolarda fırçaydı. kutular küçük ama bereketli duruyo. kaydirigubbakcemile5

kızz chocolatestar sen beni illa oraya getirtcen,ünlüler yurtdışına giderken valiz götürür ya bende öle kapcam bi hostes valizi gelcem oraya. buarada güle güle kullan canımŞeniz

brcinn
chocolatestar
herkesi buradan cevaplayayim =)
nars ve too faced'ler sephora'dan. nars bildigimiz kazik nars, onda indirim yok. too faced glosslar 20 ytl idi, bir de oje alinca ekstradan yuzde 20 indirim daha yaptilar, ikisi 30'a falan geldi. shadow insurance far bazi 30 lira.
givenchy, mac ve guerlain bayer'den. givenchy 35, mac 15, guerlain de 25 liraya geldi. detayli bilgi istediginiz urun varsa aciklama yapabilirim =) bu arada mac'in altindaki etiket sokuk yani rengini bilmiyorum :S
harikasın chocolatestar ne diyimki. süper şeyler almışsın yineeee hepsini güle güle kullanhihoyyyt
bu arada tekrar teşşekkürler:lepi:Şeniz

:asigim::asigim::asigim:

almagester06
ya bende baktım şöle bi makyaj sepetime benim ihtiyacım kalmamış. jigsaw ında uyarısıyla rimel falan gibi likit tarzı şeyde almak istemiyorum. artık ben bakkala çakkala giderken bile sürer sürüştürürüm bitsin de yeni alayım diyedelikafaduldendelikafadulden

brcinn
almagester06 şeker hoşgeldinnnŞeniz. bizde seni özledik hee:1hug:. ne güzel şeyler almışsın güzel günlerde kullan içimi açtınız yine beeesositososito hastayım yataktan kalktımda bakıyorum size iyi geldi:hooray:

almagester06
brcinn
almagester06 şeker hoşgeldinnnŞeniz. bizde seni özledik hee:1hug:. ne güzel şeyler almışsın güzel günlerde kullan içimi açtınız yine beeesositososito hastayım yataktan kalktımda bakıyorum size iyi geldi:hooray:
anaa kuzum geçmiş olsun biz sana burdan şifa melekleri yollarız hemen kalkarsınŞeniz bende ösledimmmm siziiii çok hemde valladelikafadulden

chocolatestar
Bu Phenomen' Eye

Bu da Fenomen olmayan Eye =P

5 dakkada bu kadar oldu arkadaslar kusura bakmayin

chocolatestar
almagester06
kızz chocolatestar sen beni illa oraya getirtcen,ünlüler yurtdışına giderken valiz götürür ya bende öle kapcam bi hostes valizi gelcem oraya. buarada güle güle kullan canımŞeniz
ahahhaha =) tesekkur ederim canim gel beklerim gotururum ucuza satan yerlere =)

chocolatestar
brcinn
harikasın chocolatestar ne diyimki. süper şeyler almışsın yineeee hepsini güle güle kullanhihoyyyt
bu arada tekrar teşşekkürler:lepi:Şeniz

:asigim::asigim::asigim:
rica ederim canim guzel gunlerinde kullan gule gule suslen =)

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
26-01-09, 21:01
almagesteriiiiiiiiiiiim hoşgeldinnn çok özledik seni
aldıkların çok güzel benimde everyday mineral siparişlerim geçen hafta geldi :)
bu arada stila allığına bayıldım onun ve estee kapatıcının fiyatını istioummm

çikolatam gene yapmış yapacağını bana nispet olsun diye nars allık ta almış:dilcikar:
kesin sephoraya gittin sen kaça aldın indirim neyim varmıydı seni sephora tellalı ilan ediyorumsositososito

brcinn
aybike_zehra
almagesteriiiiiiiiiiiim hoşgeldinnn çok özledik seni
aldıkların çok güzel benimde everyday mineral siparişlerim geçen hafta geldi :)
bu arada stila allığına bayıldım onun ve estee kapatıcının fiyatını istioummm

çikolatam gene yapmış yapacağını bana nispet olsun diye nars allık ta almış:dilcikar:
kesin sephoraya gittin sen kaça aldın indirim neyim varmıydı seni sephora tellalı ilan ediyorumsositososito
aybikecim seni yakalaşmışken hemen sorayım bu termal suyu mineral makyajın üzerinemi sıkıyosun yoksa makyaja başlamadan öncemi kullanıyosun ben anlamadım ya makyaj sabitleyici felan diyolardı ama nemli kalıyor ya anlamadım pöff-tatlicadiarzu-

damlasss
almagestercim harika aldıkların estee kapatıcı bendede var ve hiçbişeye değişmem onu mükemmel ötesi ii günlerde kullan lancome seti nasıl beğendin mi
buarada hoşgeldin canımmm
çikolata sende doldurmuşsn yine ürünleri harika hepsi givenchy rimel harika dimi onuda tek geçiorm asla başka rimel kullanmam

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
brcinn
aybikecim seni yakalaşmışken hemen sorayım bu termal suyu mineral makyajın üzerinemi sıkıyosun yoksa makyaja başlamadan öncemi kullanıyosun ben anlamadım ya makyaj sabitleyici felan diyolardı ama nemli kalıyor ya anlamadım pöff-tatlicadiarzu-
tatlım piloş makyaj sabitleyici özelliği var demişti ama bende olmadı çünkü mineral makyaj
zaten hahif bişi aktı e rimelimde waterproof değil yağmura yakalamış gibi oldumkaydirigubbakcemile3
ben öncesinde sıkıyorum 5 dk da cildim çekiyo onun üstüne yapıyorum makyajısengözlerimebaksanab

damlasss
bencede makyajdan sonra sıkılınca akar yani çünkü ıslak kalıo yüz nasıl iş bende çözememiştm bölelikle açıklık getirdik kıslar:)

brcinn
damlasss
almagestercim harika aldıkların estee kapatıcı bendede var ve hiçbişeye değişmem onu mükemmel ötesi ii günlerde kullan lancome seti nasıl beğendin mi
buarada hoşgeldin canımmm
çikolata sende doldurmuşsn yine ürünleri harika hepsi givenchy rimel harika dimi onuda tek geçiorm asla başka rimel kullanmam
benimde canım givenchy çekti şimdi gayet güzel sonucu. damlasçım internette satış yapan bie yerde rastladınmı hiç bende alam:eek:

aybike_zehra
tatlım piloş makyaj sabitleyici özelliği var demişti ama bende olmadı çünkü mineral makyaj
zaten hahif bişi aktı e rimelimde waterproof değil yağmura yakalamış gibi oldumkaydirigubbakcemile3
ben öncesinde sıkıyorum 5 dk da cildim çekiyo onun üstüne yapıyorum makyajısengözlerimebaksanab
haklısın canım. bende makyaj sabitleyici filan diyince heralde hafif bişey dedim ama bu su gibi bendemi sorun var diye düşünüyodum.sırnaşık şey saol canım bende öyle yapıyorum

birde kızlar aranızda meyve asitleriyle peeling yaptıran varmı. iyi sonuç alınıyormuş bi kaç seansta. varsa yaptıran bizi aydınlatsın yav:smiley-cool:

murgiz
ay kızlarrrrr ne çok şey almışnız vede yazmışınızz
jigsaw canım ciiclerin çok hoş allığına bayıldımmmmmm tam istediğim renk harika
brcnn ve hüli sizde cicilerinizi güle güle kullanın
almegaster hoşgeldin canım harika seninde ciiclerin everydays ten bende sipar,iş vercem o zman sana renk konusunda ve ödeme konusunda danışacağım şeyler var kafam karıştı diye erteledim boş zamanımda sipariş vercem malum bebeğim var boş zaman arıyorummmm
buarada stila allığı beğendinmi ben çok beğendim çok doğal bir renk veriyorr
chocalatestar harika şeylerrrrrrrrr yine seninde allık güzel kızlar buarada farın allığın kullanma ömürlerini bilen varmı kaç yıldır diye bazı malzemelerim var 3-4 yıllık acaba bayatladımıki

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
birde kızlar aranızda meyve asitleriyle peeling yaptıran varmı. iyi sonuç alınıyormuş bi kaç seansta. varsa yaptıran bizi aydınlatsın yav:smiley-cool:[/QUOTE]

düğünüme 10 gün kala yaptırmıtım çok güzeldi valla bariz fark oldu
ama her ayda yaptıramam kii:1no2:

damlasss
burçincim ben nette rastlamadım givenchy rimele 45 tl mağaza fiyatı lancome a göre fln baya ucuz ve sonuç bin kat daha ii emin ol değer
kızlar bana bronzer böle set halinde bişi tavsiye edin ya işte allık ruj pudra far fln biarada ama bronze olcak varmı bilen kullanan esttede vardı eskiden hala varmı ki acebeee

brcinn
aybike_zehra
birde kızlar aranızda meyve asitleriyle peeling yaptıran varmı. iyi sonuç alınıyormuş bi kaç seansta. varsa yaptıran bizi aydınlatsın yav:smiley-cool:

[/QUOTE]

ya evet 2 hafta arayla dediler burda, yapılması gerekiyomuş. 4-5 seansta istediğiniz sonuç elde edilir dediler ama 120tl tek seans baya maliyetli oluyor yani. sorayım bi dedim
bi kere yetiyosa bir defalık denenir:roflol:

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
26-01-09, 22:01
brcinn

ya evet 2 hafta arayla dediler burda, yapılması gerekiyomuş. 4-5 seansta istediğiniz sonuç elde edilir dediler ama 120tl tek seans baya maliyetli oluyor yani. sorayım bi dedim
bi kere yetiyosa bir defalık denenir:roflol:
[/QUOTE]

dediğim gibi çok farketti pırıl pırıl gezdim yüzüme hiç bişey sürmeden durabildim düğüne kadar normalde hayatta çıkmam makyajsız:icecream:
ama 2-3 hafta sonra gene aynısın yani ayda 1 kez yaptırmak lazım her ay için bana o fiyat çok:1no2:

chocolatestar
aybike_zehra
kesin sephoraya gittin sen kaça aldın indirim neyim varmıydı seni sephora tellalı ilan ediyorumsositososito[/B]
ahhahaha =DDDD nispet olur mu ask olsun!!! sephora'da dune kadar indirim vardi, dun itibariyle bitti. benim allik indirimli falan degil, gayet bayildim o parayi :S ama deger ya, herkese lazim bir nars =) aslinda orgasm istiyordum ama kalmamis, torrid aldim ben de =)
58 tl canim allik :S

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
chocolatestar
ahhahaha =DDDD nispet olur mu ask olsun!!! sephora'da dune kadar indirim vardi, dun itibariyle bitti. benim allik indirimli falan degil, gayet bayildim o parayi :S ama deger ya, herkese lazim bir nars =) aslinda orgasm istiyordum ama kalmamis, torrid aldim ben de =)
58 tl canim allik :S

bide bana dio hanıma bak ay deymess alma napcan narsı diyee meğer benden önce gidip kendi alıcakmış baakk sana da kalmaz iştekaydirigubbakcemile2
şaka bi yana güle güle kullan tatlımkaydirigubbakcemile5

chocolatestar
aybike_zehra

bide bana dio hanıma bak ay deymess alma napcan narsı diyee meğer benden önce gidip kendi alıcakmış baakk sana da kalmaz iştekaydirigubbakcemile2
şaka bi yana güle güle kullan tatlımkaydirigubbakcemile5
ya o zaman oyle dusunmustum ama kiz yuzume yapinca kendimden gectim o_O
aslinda ben estee alicaktim bayerde kalmamis :S nars aldim boylece =)

almagester06
aybikecimmm murgizcm damlacım hoşbulduk sizi çokkkk özledimmm....murgizcim stila allığıma bende bayıldım valla ömürlük maşallah kocaman bide ışıltısı falan çok güzel. aybikecim estee kapatıcı boyerde 79 tekin de 64 falandı ben çilekten 39 aldım sırnaşık şeysırnaşık şeyya kızlar ben bu mineral makyajın kutularına böleeee dokularına bayıldımmm simli gibi bide. murgizcim tabiki de elimden geldiği kadar yardım ederim. damlasss ya bende bayılmıştım valla boynerde bu fiyata kaçmaz dedim iyi yapmışımdelikafaduldendelikafadulden

nan bu arada meyve asitli peeling nerden çıktı. memlektte doktora gittim. dedim böleee bölee benim cildmde ne var dedim. adam bana kızdı sen daha ne istiyosun dedi. öff bide babamdan zılgıt yedim sen böle oyna oyna kendinle valla çirkinleşcen dediÇok üzgünüm çoook

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
almagester06
aybikecimmm murgizcm damlacım hoşbulduk sizi çokkkk özledimmm....murgizcim stila allığıma bende bayıldım valla ömürlük maşallah kocaman bide ışıltısı falan çok güzel. aybikecim estee kapatıcı boyerde 79 tekin de 64 falandı ben çilekten 39 aldım sırnaşık şeysırnaşık şeyya kızlar ben bu mineral makyajın kutularına böleeee dokularına bayıldımmm simli gibi bide. murgizcim tabiki de elimden geldiği kadar yardım ederim. damlasss ya bende bayılmıştım valla boynerde bu fiyata kaçmaz dedim iyi yapmışımdelikafaduldendelikafadulden

nan bu arada meyve asitli peeling nerden çıktı. memlektte doktora gittim. dedim böleee bölee benim cildmde ne var dedim. adam bana kızdı sen daha ne istiyosun dedi. öff bide babamdan zılgıt yedim sen böle oyna oyna kendinle valla çirkinleşcen dediÇok üzgünüm çoook

ahhahaahhh klasik laf benim babam da böle ama her akşam şu yüzüme hani senin şu şeyin vardı ya ondan bi sürsene demeyi bilirdişakkıdı
cildiyeciye gitmiştim geçen yaz isviçredeyken adam bana bi krem verdi nemlendirici olduğunu öğrendim gittim çattım ben gözenek siyah nokta diorum sen nemlendirici veriosun diye o da yaşın gereği bunlar normal sıkma canını demişti:1shok:

damlasss
27-01-09, 07:01
bi narstan geri kalmıştım onuda sokun aklıma oda olsun:KK70::KK70::KK70: bende almak istiorm nars ama standı hiç beni çekmio herşey simsiyah fln :)ambalajlar yani

EU3
27-01-09, 07:01
almagaster çileği kaldırmışsın gene

hiç gerek yoktu tatlım ama napayım o kadar alıp zahmet etmişsin bende mecburen kabul edeyim bari hediyelerini -tatlicadiarzu-

güle güle kullan canım

ha sahi çaklıt canım sende güle güle kullan allığın rengi çok tatlı

Sabun
27-01-09, 12:01
Hanımlar Estee nin kapatıcısını taktınız kafama ki double fondo yu denerken deneyen bayan göz altıma aydınlatıcı fondotenin renginden açık oluşumu sürdüğünde dengeli kullanıldığında bu eylemin ne kadar doğru olduğu aklıma geldi . . .
06ımda edindi dedim ve çileğin yolunu tuttum ama 06 nın kapatıcı ambalajı lacivert çilekte aynı ürün siyah . . .
Ben mi bi yerde hata yapıyorum . . . Bayılarak kullandığınız kapatıcı bu değil mi ?

damlasss
27-01-09, 12:01
cnm kapatıcı bu nette belli olmuo resimler malum ama kapatıcnın tonu önemli denemeden bilemessn ben 01 ini kullanıorm en açık ve ben beyaz tenli diilim buğdayım tabi ben aydınlık dursun die açık aldım ama aşırı memnunum kapatıcılığı mükemmel