Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

(Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

keri338
6-01-09, 18:01
ImageShack - Image Hosting :: 009ii2.jpg
bunlarda farlar sanırım becerdim:):) whiterose saol cnm:)

EU1
poison girl
kızlar aldıklarınız çok güzel,güle güle kullanın.pilarcım the body shop ta indirim ne zamana kadar?en kısa zamanda gidip ben de almalıyım o farlardan.
canım sordum da kız biz de bilmiyoruz dedi, yeni başlamış ama. sitesine baktım sitesinde hiç yazmıyor yüzde50 indirim diye, herzaman yazardı oysa. süprizzzzz Şeniz

almagester canım sıksana spreyi bi yüzüne hehe :roflol: çok hoşuma gitti benim, hatta abime de sıktım zorla delikafadulden

almagester06
keri malzemelerin çok güzel. aramıza hoşgeldina.s.Şeniz

Womanizer
almagester06
gamzeli güle güle kullan canımkaydirigubbakcemile5

pilarcım çok hoş olmuş makyajın bende bayıldım far paletinin renklerine:teytey:

kızlar ilkokulda yaramazlık yapınca ayrı sıralara oturturlar ya bence bizide öyle ayrı ayrı başlıklara gönderip aynı başlıkta olmamızı yasaklamalılar

dudaklarımın kenarları garip şekilde yırtılıyor. eczaneden bişeyler almaya gitmiştim bakın ne aldım geldim termal su referansım pilar.sordum acaba nasıl diye. ya zaten ben bişey sorup almadan gelsem ama adam sıktı yüzüme bayıldım. bitanede dudak kremi aldım ama bu tedavi ediciymiş. öyle dedi. işte böle

cnm güle güle kullan öncelikleŞeniz
dudakların için blistex medplus ı tavsiye ederim benim de dudak kenarlarım hep yırtılır yemek bile yiyemezdim ama blistex medplus ı kullan göreceksin hemen iyileşecek mavi yuvarlak kutuda cnm geçmiş olsuna.s.

keri338
hoşbulduk cnm:):) simdi sırada göz kalemleri ve ojeler de var onlarıda koyıcam:)

almagester06
pilarcım sorma adam dediki gözünüz açık bile sıksanız bişey olmaz dedi. amann dedim ben normal değilim tutar bende alerj yaparkaydirigubbakcemile3 gözüm açıkm sıktı veee cidden bişey olmadı. salak gibi markette yüzümü okşayarak gezdim durdum bayıldımdelikafaduldendelikafadulden

ya pilar sen beni batırcan mı yaaa. ne diye indirim var dedin öffff. ya kendimi canavar gibi hissediyorum-tatlicadiarzu-

whiterose
almagestercim tüm yollar kozmetiğe çıkıyo bu topiktedelikafadulden
Allahtan ekmek almaya çıkıpta almamışsın bunları:roflol:
iyi günlerde kullan bebişimŞeniz

Womanizer
keri338
hoşbulduk cnm:):) simdi sırada göz kalemleri ve ojeler de var onlarıda koyıcam:)
çok güzelmiş cnm güle güle kullan hepsini hoşgeldin bu aradaa.s.

almagester06
from6234 tatlım bende onu alcaktım ama adam kesinlikle bunu al dedi. kullan beğenmezsen ger getir dedi. yahu bi insanın dudağı hemen yırtılırmı anlamadım.-tatlicadiarzu- neyse bakalım bu işe yaramzsa aklımda sağol kuzucuk kaydirigubbakcemile5

whiterose sorma bak dalga geçceksiniz ama ben yemek yemeye çıkmıştım. dudaklarım çok acıyınca amnn dedim gittim eczaneye bunları aldım. benim sokağa çıkmamam lazım

whiterose
keri338
ImageShack - Image Hosting :: 009ii2.jpg
bunlarda farlar sanırım becerdim:):) whiterose saol cnm:)
ne demek hayatımmŞeniz
hoşgeldin aramızaa.s.

AnnemBirMelek
papatya89
güle güle kullanın kızlar cok cici şeyler almışsınız :)
AnnemBirMelek emily göz kaleminden yrn bende alcam inşş siyahı akmıo de mii :)
ben çok memnun kaldımemıly kalemlerden uzun süre kalıyor gözünde canım.bi tane al dene emily kalemlerden memnun kalırsan alırsın beğendiğin renkleri.yalnız bugün sinir oldum ya bir yere sordum bir buçuk dedi,başka yere sordum ikibuçuk ben hep kazıklanmışım ya ikibuçuk mılyona almıştım daha öncekıleride.dermokıl maskede 22 ytl arkadaşlar.

keri338
AnnemBirMelek
ben çok memnun kaldımemıly kalemlerden uzun süre kalıyor gözünde canım.bi tane al dene emily kalemlerden memnun kalırsan alırsın beğendiğin renkleri.yalnız bugün sinir oldum ya bir yere sordum bir buçuk dedi,başka yere sordum ikibuçuk ben hep kazıklanmışım ya ikibuçuk mılyona almıştım daha öncekıleride.dermokıl maskede 22 ytl arkadaşlar.
Hoşbulduk tekrardan kızlar:) ya bende emily kalemleri çok sevdim de sanırım aynı şekilde bende kazıklanmışım çünkü 2.50 ytl ye almıştım:çok üzgünüm:ayrıca sgmde de 2.90 ytl ydi geçen gördüm her yer kazıkçı mı olmaya başladı ne? :bbo:Ya bu emily kalemler ankara da nerde ucuz satılıyo bileniniz var mı? Serini almak istiyorum daa.s

Huli81
keri ürünlerin cok güzel ya renkleri cok hos iyi günlerde kullan

Womanizer
keri338
Hoşbulduk tekrardan kızlar:) ya bende emily kalemleri çok sevdim de sanırım aynı şekilde bende kazıklanmışım çünkü 2.50 ytl ye almıştım:çok üzgünüm:ayrıca sgmde de 2.90 ytl ydi geçen gördüm her yer kazıkçı mı olmaya başladı ne? :bbo:Ya bu emily kalemler ankara da nerde ucuz satılıyo bileniniz var mı? Serini almak istiyorum daa.s
canlar emily kalemler for you larda ucuz ben yanılmıyosam 1.5 liraya falan almıştım dudak kalemini yine de yanıltmış olmayım ama for you da 2.5 falan olmadığından eminim

MaLiBu
ankara da kızılayda for you var mı nerde vr??

keri338
saol cnmm daha güzelleri size olsun:)
bunlar gözkalemlerim rimeller
ImageShack - Image Hosting :: 016fy1.jpg
ojeler
ImageShack - Image Hosting :: 018dz1.jpg
arkada milka kalemliğimde cıkmış kusura bakmayın:KK70::KK70::KK70: hala çocuk ruhluyum napıyım:KK70::KK70:

ıtır&buse
pilar
makyajımı çıkarıyordum ki aldıklarımla birşeyler yapmaya çalışiyim dedim :lepi:
far paletinin pembe ve lacivertiyle, rengin karıştığı yerler mor oldu tabi haliyle :lepi:
[​IMG]-[​IMG]-[​IMG]
şöyle makyaj yapabilsem keşke ama nerde
Pilarcım haria olmuşsun aldıklarında çok güzel güle güle kullan
bişey sorucam termal su ne işe yarıyor acaba ?

MaLiBu
6-01-09, 19:01
o zmn ankara d emily kalem nerde 1,5 diye sorayımm :)

EU1
ıtır&busecim canım sağol Şeniz termal su cildi nemlendiriyormuş bide cildi sıkılaştırıyormuş,canlandırıyormuş sanırım :sm_confused: bide eczacı makyajın üstüne sıkarsan makyajın daha kalıcı olur dedi. a.s.

EU1
kericim güle güle kullan hepsini ama ben en çok milka ineğine bayıldım yaa :asigim: a.s.

NightWish
AnnemBirMelek
pilar almagaster güle güle kullanın kızlarrr :1hug: bu site 2nizin yüzünden kozmetik canavarı oldu bende dahil -tatlicadiarzu-sositososito
melek annem,keriii ben mersinde emily kalemleri 1milyona alıyorumm..iyice bak ucuzunu bulana kadarrr okadar yükseğini bulduysan 1milyonada bulursn :jeyyar:sırnaşık şey

keri338
pilar
kericim güle güle kullan hepsini ama ben en çok milka ineğine bayıldım yaa :asigim: a.s.
Ona bende bayılıyorum canımm hihoyyyt zaten her gün okula götürüyorum a.sgerçi biri görünce dalga geçiyo ama olsun:roflol:

AnnemBirMelek
NightWish
pilar almagaster güle güle kullanın kızlarrr :1hug: bu site 2nizin yüzünden kozmetik canavarı oldu bende dahil -tatlicadiarzu-sositososito
melek annem,keriii ben mersinde emily kalemleri 1milyona alıyorumm..iyice bak ucuzunu bulana kadarrr okadar yükseğini bulduysan 1milyonada bulursn :jeyyar:sırnaşık şey
evet ya bundan sonra bişey almaya karar verdiğimde gezeceğim ya şok oldum 1 milyon da aradakı fark birazdaha ekler 2 tane alırım.yanı kazıklamaları,e.... yerine koymalarına sinir oluyo insan pes yanı.... ders oldu bugün bana..:1shok: :kızgın:

keri338
Hakkaten ya... Bide emily kalemlerin satılmaya başlandığını görünce fiyatı arttıabildikleri kadar arttıyolar heralde bi daa dicem satıcı kızın yüzüne bunları herkes 1 ytl ye alıyomuş die:KK70::KK70:

MaLiBu
ben yrn alcammm ankarda 1 milyona olan yer varsa söleyin de ordan alayımm kızlarr :)

keri338
papatya89
ben yrn alcammm ankarda 1 milyona olan yer varsa söleyin de ordan alayımm kızlarr :)
Ah bi bilsembenneyaptımki for you da var demiştinizde orası neresi bilmiyorum da?:1no2:

EU1
ankarada for you yok kızlar

keri338
pilar
ankarada for you yok kızlar

O zaman pinoyu filan araştırmak lazım heraldeCADIARZU

katikula
pilar
makyajımı çıkarıyordum ki aldıklarımla birşeyler yapmaya çalışiyim dedim :lepi:
far paletinin pembe ve lacivertiyle, rengin karıştığı yerler mor oldu tabi haliyle :lepi:
[​IMG]-[​IMG]-[​IMG]
piloşş yavrum çok güzel olmuş farrınada bayıldım :nazar:
ama kirpikler olmamış :1no2:

farının markası ne

EU1
far o fotodan 1 önceki sayfaya koyduğum bodyshop ın paleti.
eve gelince makyajımı çıkarırken aklıma geldiğinden rimelin bir kısmı silinmişti :roflol:
Şeniz

damlasss
6-01-09, 20:01
kıslar emily kalemleri bende 1 tl ye almıştım :) bugüna aldığım rujları ekliorm hemen
[​IMG][/URL] [​IMG][/IMG]
açık renkler tercih ettim hiç bu tonlarım yoktu çok memnun kaldım ben çeşit olsun die alırsanz tavsiye ederim
ışıktan hiç belli diil renkler ama idare edin gündüz çeker eklerm yine:KK43:

AnnemBirMelek
ah damlacım ya sende mı 1 ytl ye aldınn ayyy içime oturdu az mıktar ama olsun yahu devir tasarruf devriii heheh:1ninca:
damlacım rujların rengi çok güsel gerçekten bende acık tonları severim.marka ve numaralarını yazar mısın canım bizde bakalım.güle güle kullan canım.:1hug:

brcinn
herkesee iyiakşamlarr. annembirmelek,pilar,almagester ismini unuttuğum varsa kızmayınn:eek: herkes yenilerini cicilerini gülegüle kullansın hepsi çook güzeel
bende bugun bunları aldım
dudaklarım kurudugu için blistex(çok iyi geldi,biraz yakıyor ama olsun :)
bango di romadan bi narlı sabun(sıkılaştırıcı ve antioksidan özelliği varmış) birde keçi sütlü yüz masajı&peeling sabunu(ismine bakmayın çook güzel kokuyor umarım iyidir:asigim:)
bide pamuk 1ytlye buldum bi sürü aldım buraya hepsini koymıyım dedimsırnaşık şey

[​IMG]hihoyyyt

damlaass renkler harika gülegüle kullanhihoyyyt

damlasss
cnm markası goldenrose 114-72-79-104-115

burçiin nerden buldun cnm sabunlarııııı

EU1
6-01-09, 21:01
brcinn sabun çokk güzel görünüyor :asigim:
güle güle kullan tatlım Şeniz

keri338
6-01-09, 21:01
damlasss
kıslar emily kalemleri bende 1 tl ye almıştım :) bugüna aldığım rujları ekliorm hemen
[​IMG][/URL] [​IMG][/IMG]
açık renkler tercih ettim hiç bu tonlarım yoktu çok memnun kaldım ben çeşit olsun die alırsanz tavsiye ederim
ışıktan hiç belli diil renkler ama idare edin gündüz çeker eklerm yine:KK43:
Rujların rengi çok güsell bende istiyorum:1rolleyes: hangi marka ve fiyatı nedir acaba?a.s