TEST

2008 sonbahar gelinleri paylaşım alanı !!

SinemCenk
11-07-08, 12:07
gelinlik için osmanbey de bir gelinlikçi bulduk.. yarın gidip konuşacağız.provalar başlayacak..
evimizi tadilat yaptıracağız..
çok ta bir süremiz yok gibi. hayırlısıyla bakalım yapabildiğimiz kadar halledeceğiz..

sizin nasıl gidiyor hazırlıklarınız?

SinemCenk
sszzkk
bende sonbahar gelınıyım kızlar hazırlıklarım bıttı gıbı su sıra mobılya bakıoruz konfor mobılyada kampanyalar varmıs ılgılılere duyurulur.:)
bilgi verdiğin için teşekkürler :) hemen bir bakıyım internetten neler var.. :KK66:

EU3
kampanyalar azaldı sanki sansımıza yazın pek kampanya olmuyo önceden evi tutmadan da almak mantıklı degil uymuyo sonra bizde henüz almadık koltuk takımı dısında

jnaz
11-07-08, 14:07
ne güzel sonbahar gelinlerimiz artıyo yavaş yavaş
benimde hazırlıklar devam ediyo ufak tefek eksiklikleri halletmeye çalışıyorum malum çeyiz de yapıyoruz bi yandan ve bide yatak odası konusunda bende çok kararsızım hala modellere bakıyorum ama içime sinen bişey olmadı malesef
pamuk şekercim bizim yatılı misafirlerimiz yoktu ama yakında olsa şehirdışından geldikleri için söz takılmadan önce yemekte vermiştik baya yorulduğumu hatırlıyorum ama sonrası çok güzeldi :)

jnaz
yasemin28
kampanyalar azaldı sanki sansımıza yazın pek kampanya olmuyo önceden evi tutmadan da almak mantıklı degil uymuyo sonra bizde henüz almadık koltuk takımı dısında
çok haklısın canım bende yemek takımımı konsol , masa ve vitrinden oluşturdum evin durumuna göre bi gümüşlük daha ekleticem son ana da bırakmak istemediğimiz için yaptırdık koltuk takımlarımı alırkende kullanışlı ve fazla kaba olmamasına dikkat ettim

jnaz
SinemCenk
gelinlik için osmanbey de bir gelinlikçi bulduk.. yarın gidip konuşacağız.provalar başlayacak..
evimizi tadilat yaptıracağız..
çok ta bir süremiz yok gibi. hayırlısıyla bakalım yapabildiğimiz kadar halledeceğiz..

sizin nasıl gidiyor hazırlıklarınız?
hadi hayırlısı canım ben hala gelinliğe karar verebilmiş değilim :çok üzgünüm:

katre
11-07-08, 21:07
merhaba arkadaşlar uzun 1 yıl kadardır formu takip ediyorum ama çok mesaj yazdığım sölenemez o nedenle yabancı kalabilirim biraz.bende sonbahar gelinlerinden olacaktım ama kesin tarih belirlememiştik sanırım ertelenecek.:KK43:(

shinyday
ay inanmiyorum yaaa benim de 18 ekim düğünüüm inşallah tekrar sorun çıkarmazlarsa tabi :SSSSSSSSSSSSSS

dhis
bende 9 kasımda evleniyorum kızlar. okadar çok eksik var ki nereden başlayacağımı bilemiyorum.ev işini henüz halledemediğimiz için hiçbişey alamıyorum..sanıyorum son 1-2 çok sıkışıcaz:KK43:(

hadibakem
12-07-08, 08:07
sanırsam kızlar önce ev işini ayarlamak lazım
hem alacagınıda nereye göre alacagımızıda biliriz.

ayy ben buğün çok heyecanlıyım
çok özlediğim nişanlımı yarın kısmet olursa görecem
zaman geçmiyor sanki.

biz eylülde resmi nikahı yapacaz.
düğün aralık başında olacak inş.
2 bayram arası nikah olmazmış ondan dolayı.
inş. hayırlı birşekilde.

boncuhh
çakırgözlü
sanırsam kızlar önce ev işini ayarlamak lazım
hem alacagınıda nereye göre alacagımızıda biliriz.

ayy ben buğün çok heyecanlıyım
çok özlediğim nişanlımı yarın kısmet olursa görecem
zaman geçmiyor sanki.

inş. hayırlı birşekilde.
canım hayrlısı olsun ama ıkı bayram arası hurafesıne sendemı katıldın :)
ıkı bayram arası dını nıkah olmaz ama dugun yapılabılırsırnaşık şey

LADY MARMELAT :)
çakırgözlü

inş. hayırlı birşekilde.
Böyle bir inanış var ama yanlış ve hurafedir diye düşünüyorum. Nikahın vakti saati mi olurmuş.

jnaz
12-07-08, 19:07
kızlarr siz siz olun son ana bırakmayın hiçbişeyi özelliklede ekim de evlenecekler ben ramazan ayını yani eylülü hiç saymıyorum açıkçası çünkü nasıl geçtiğini anlayamayacağız bile o yüzden ben işi sıkı tutuyorum bide sürekli eksik bişeyler çıkıyo
çakırcımm ne güzell bende en son geçen pazar gördüm nişanlımı o kadar özledimkii :KK43:
ama şu iki bayram arası düğün olmaz lafına kesinlikle inanma tatlım çünkü sürekli iki bayram arasındayız orda kastedilen müslümanların bayramı olan cuma günüyle ramazan yada kurban bayramlarının aynı haftaya denk gelmesi

jnaz
12-07-08, 19:07
kızlarrr bi bakayım dedim kaç tane sonbahar gelinimiz var diye az da değilmişiz hani

ilarya2008 02.10.2008
sszzkk 03.10.2008
haşarı kedi 11.10.2008
jnaz 12.10.2008
yasemin28 18.10.2008
seloş 18.10.2008
sinemcenk 18.10.2008
shinyday 18.10.2008
ozicelcius 18.10.2008
ela0624 18.10.2008
ecevv 25.10.2008
minolto87 25.10.2008
demosh 09.11.2008
pretty21 ekim
rainofapril ekim
hasret eyup 08.11.2008
lady marmelat kasım
gözyaşı kasım sonu
çakırgözlü 12.12.2008
katre belli değil

mız mız
13-07-08, 02:07
slm kızlar galıba bende sonbahar gelını olacam erkek tarafıııııı ekım bası dıyor benım aıle kasım ortası dıooooo bakalımmmm ınsallah ekım olur yaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

jnaz
13-07-08, 10:07
mız mız
slm kızlar galıba bende sonbahar gelını olacam erkek tarafıııııı ekım bası dıyor benım aıle kasım ortası dıooooo bakalımmmm ınsallah ekım olur yaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
inşallah hayırlısı olur güzelimm :1hug:

jnaz
13-07-08, 13:07
merhaba kızlarr iyi pazarlar hepinize bana bi fikir verebilirmisiniz yemek odası için iki takım arasında karar veremedim va yarına kadar karar vermem lazım sizce nasıl yorumlarsanız çok sevinirim birde renkleri böyle değilde napolyon kirazı olacak
http://img231.imageshack.us/img231/9...sm0078bov4.jpg
http://img375.imageshack.us/img375/7...nkyemektt3.jpg

haşarı kedi
13-07-08, 16:07
sonbahar gelinleri arasında bende varım kızlar :eek: düğünüm 11 ekimde bursada olacak allahtan bir mani cıkmazsa.:teytey:

Mısra
13-07-08, 17:07
Sevgili naz,fikrimi paylaşmak istemiştim ancak verdiğin link açılmıyor .Bilgilerine

jnaz
13-07-08, 20:07
mısraaa
Sevgili naz,fikrimi paylaşmak istemiştim ancak verdiğin link açılmıyor .Bilgilerine
canım uyarın için çok teşekkürler düzeltiyorum a.s.

http://img132.imageshack.us/img132/1189/dogusm0078bog4.jpg

http://img140.imageshack.us/img140/1786/plesenkyemeksg4.jpg

jnaz
haşarı kedi
sonbahar gelinleri arasında bende varım kızlar :eek: düğünüm 11 ekimde bursada olacak allahtan bir mani cıkmazsa.:teytey:
senide ekledim listeye canım hayırlı olsunn şimdidenn Şeniz

boncuhh
jnaz

canım ılk olanı begendım ben tabe kendı fıkrım yınede hayrlısı olsun canımŞeniz

jnaz
sszzkk
canım ılk olanı begendım ben tabe kendı fıkrım yınede hayrlısı olsun canımŞeniz
sağol tatlımm a.s.bende ilkini çok beğendim ama kararsız kaldım bi anda yerimseniben

boncuhh
ben begendım canım :) umarım gule gule kullanırsın ben esylarımı eylul ayında alıcam nasıpse sımdılık ındırımlere bakıorum sadece konfor mobılyada guzel ındırımler var ıstersen bı bak :)

Gelincik001
bencede 1. aslinda ikincide guzelde, tereddut ettim:) ama birinci biraz daha hosuma gitti:)

jnaz
sszzkk
ben begendım canım :) umarım gule gule kullanırsın ben esylarımı eylul ayında alıcam nasıpse sımdılık ındırımlere bakıorum sadece konfor mobılyada guzel ındırımler var ıstersen bı bak :)
çok sağol tatlımm bende o kadar çok baktımki mağazalara ama nedense pek içime sinen olmadı birde içime sinen tamam dediklerimde çok pahalı geldi kirada oturacağımız için çok para vermek istemedim açıkçası o yüzden yaptırıyoruz bizde
Gelincik001
bencede 1. aslinda ikincide guzelde, tereddut ettim:) ama birinci biraz daha hosuma gitti:)
canım benimmm sende sağoll benimde 1. daha çok hoşuma gitti ama kararsızımdır o yüzden fikirleriniz çok önemli benim için a.s.

boncuhh
13-07-08, 21:07
anlıorum canım bende kırada oturacagım ıcın cok pahalı bısey almıycam ılerde evım olursa gönlume göre alıcam sımdılık ucuz ama dayanıklı bıseyler bakıorum model pek kafamda yok yane ama konforda volume serısını begendık nasıp bakalım olursa onu alabılırız. neyse ben cıkıorum ıı geceler kızlar:)

birsam
13-07-08, 21:07
jnaz

verdiğin ilk linkteki yemek odası bence daha hoş.sanırımbenden bu konuda yardım istemiştin.sevgiler...

SinemCenk
14-07-08, 06:07
Kızlar Günaydınnnnnnnnnnnnnn

Mısra
14-07-08, 08:07
Sevgili naz ikincinin sandalyesi ve büfesi gusel-birincinin masası gusel.Karıştır yaptır derin.Bunların markası nedir cnm merak ettim : ))))

EU3
14-07-08, 09:07
merhaba kızlar ben bu gidişle gelinlik giyemicem galiba eskiden internet mi vardı gelinlikciler interneetten begen yapalım diyorum internetten begenmiyorum nişanlandıgımdan günden beri bakıyorum ama yok yani klasik hepsi birbirinin aynı özeniyorum güzel olsun diyorum ama olmuyo bildiğiniz güzel gelinlik siteleri var mı hz güzel öneriyorum

jnaz
14-07-08, 10:07
birsam
verdiğin ilk linkteki yemek odası bence daha hoş.sanırımbenden bu konuda yardım istemiştin.sevgiler...
sağol tatlımm a.s.
mısraaa
Sevgili naz ikincinin sandalyesi ve büfesi gusel-birincinin masası gusel.Karıştır yaptır derin.Bunların markası nedir cnm merak ettim : ))))
teşekkürler canım bende 1. nin konsolunu beğendim 2.nin büfesini ama o zamanda konsolunda hiç cam olmadığı için o büfe garip duruyo yanında o yüzden büfe de daha bi farklı modelin oldu . 1. takım doğuş mobilyaya ait 2.ni hatırlamıyorum . ben sakaryaya gelin gidiyorum orada nişanlımın arkadaşı mobilyacı bana model beğen yapalım dediler bende daha önce yaptıkları işleri gördüğüm için hemen olur dedim fiyat çok uygun ayrıca konsol, vitrin, açılır kapanır masa ve 8 sandalyeyi 1.000 ytl ye yapacak bize ki taksitleride ödedik bitti a.s ne kadar uzattım dimii tatlicadiarzu[/B]

jnaz
14-07-08, 10:07
yasemin28
merhaba kızlar ben bu gidişle gelinlik giyemicem galiba eskiden internet mi vardı gelinlikciler interneetten begen yapalım diyorum internetten begenmiyorum nişanlandıgımdan günden beri bakıyorum ama yok yani klasik hepsi birbirinin aynı özeniyorum güzel olsun diyorum ama olmuyo bildiğiniz güzel gelinlik siteleri var mı hz güzel öneriyorum
tatlımm kırmızı minder diye bi site var orda gelinliklerle ilgili yazıya girersen bazı yabancı tasarımcıların sitelerine bakabiliyosun o kadar güzel modeller varki fikir olur belki ama gelinlikçilerde bi garipmiş ellerinde katalog olması gerekmiyomu :kahve:

hadibakem
14-07-08, 13:07
sszzkk
canım hayrlısı olsun ama ıkı bayram arası hurafesıne sendemı katıldın :)
ıkı bayram arası dını nıkah olmaz ama dugun yapılabılırsırnaşık şey[/QUOTE

evet ya
neyapalım hep aynı şeyi duya duya kabullenmişim

hayırlısı olsunda sonra olsun beklerim ben yahuu
:KK70:.D

ela0624
14-07-08, 14:07
merhaba arkadaşlar siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama bugun üye oldum bende sonbahar gelini olcam inşallah kına 17 ekim düğün 18 ekim evi salonu beyaz eşyayı mobilyayı hallettik halı perde gelinlik kaldıı bi tek ama o gün hiç gelmeyecekmiş gibi geliyooo ölee çok zaman varki:KK43: yaz gelini olmak istemiştim ama kısmetttbenneyaptımki

SinemCenk
14-07-08, 15:07
hayırlısı olsun ela..
belirli gün çabuk gelir.. benim de aynı 16 ekim nikah 17 ekim kına 18 ekim düğün..

mutluluklar dilerim...

PamuKSekeR
14-07-08, 23:07
jnaz

yeni gördüm canım e haliyle göremezdim bi kaç gündür çünkü nişan ve söz merasimim vardı cumartesi akşamı :) neysem takımlara gelince kahveli olan daha güzel gibi siyah olanda çok spor ama toz meselesinide düşünmek lasım tozları çabuk belli etmeyen türden bişey üretilsede ondan alsak :KK43: aman ne işimiz var alırız biz tozları dimi :) 45 güne kadar bizimde ev mobilya hepsini halletmemiz lazım ramazanda bişey yağılmaz hemen bayram sonuda düğün olacağına göre işimiz zor gibi sen ne güzel bakmaya başlamışsın Allah kolaylık versin hepimize canımcım..

ela0624
15-07-08, 07:07
sinemcenk
hayırlısı olsun ela..
Belirli gün çabuk gelir.. Benim de aynı 16 ekim nikah 17 ekim kına 18 ekim düğün..

Mutluluklar dilerim...
öle tabi hayirlisi olsun
ne güzel yaa ayni gün ayni mutluluğu yaşayacak ne çok insan var burda.. çok tebrik ederim canim mutluluklar.
Nasil gidiyor hazirliklar

jnaz
15-07-08, 10:07
merhaba kızlarrr
pamukşekercimm hayırlı olsun sözün Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla . mobilya hakkındada siyah olanın modelini seçtim ama rengi napolyon kirazı olacak siyah kadar toz tutmaz diye düşünüyorum bakalım kullandıkça yorum yaparım inşallahh

jnaz
15-07-08, 10:07
ela0624
merhaba arkadaşlar siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama bugun üye oldum bende sonbahar gelini olcam inşallah kına 17 ekim düğün 18 ekim evi salonu beyaz eşyayı mobilyayı hallettik halı perde gelinlik kaldıı bi tek ama o gün hiç gelmeyecekmiş gibi geliyooo ölee çok zaman varki:KK43: yaz gelini olmak istemiştim ama kısmetttbenneyaptımki
hayırlısı olsun canım hoşgeldin aramıza. ne güzel çoğu işi halletmişsiniz artık sonrasında sıkışmassınız . bende yaz gelini olmak istiyodum ama kısmet işte ...
hasret eyup
kızlar bende varım benide alın aranıza :eek: biz ekimde bulamadık ALLAHIN İZNİYLE BİZİMDE 8 KASIM coksekeriremsu
hoşgeldin güzelimmm hayırlı olsun seninde Şeniz

ela0624
15-07-08, 11:07
teşekkür ederim canım hoşbulduk evet biçok şeyi hallettik malum eylül ramazan o ayı saymamak lazım pek bi hazırlık olmaz sıkışmamak için yapıyoruz yavaş yavaş bişeyler
bende yaz gelini olmak istemiştim ama napalım canım kısmet geç olsun güç olmasın

jnaz
15-07-08, 12:07
ela0624
teşekkür ederim canım hoşbulduk evet biçok şeyi hallettik malum eylül ramazan o ayı saymamak lazım pek bi hazırlık olmaz sıkışmamak için yapıyoruz yavaş yavaş bişeyler
bende yaz gelini olmak istemiştim ama napalım canım kısmet geç olsun güç olmasın
haklısın tatlım bende aynı moddayım hatta annem ramazan a girmeden eşyaları kolileyip kaldırmayı düşünüyo:)
bi yatak odasına karar veremedim netten baktıkçada kafam daha çok karışıyo artık yerinde görüp beğeneceğim sanırım
dediğin gibi geç olsunda güç olmasın yerimseniben

ela0624
15-07-08, 13:07
hiç boşuna internete bakma canım 1.5 yıl nişanlı kaldık mobilya gelinlik internetten bakmaktan gözlerim bozuldu ama yerine gidince hiç aklımdan geçmeyen şeyler aldım yorma hiç kendini mağzalarda neler var insanın ağzı açık kalıyorkafamçokkarıştı

jnaz
15-07-08, 19:07
ela0624
hiç boşuna internete bakma canım 1.5 yıl nişanlı kaldık mobilya gelinlik internetten bakmaktan gözlerim bozuldu ama yerine gidince hiç aklımdan geçmeyen şeyler aldım yorma hiç kendini mağzalarda neler var insanın ağzı açık kalıyorkafamçokkarıştı
çok haklısın canım bende bundan sonra dediğini yapmaya çalışacağım önümüzdeki ay almayı düşünüyorum en azından vakit buldukça çıkar bakarım alacağımız zamanda nerde beğendiysem kesinleştiririm diye düşünüyorum

SinemCenk
16-07-08, 08:07
Elacim,
hazırlıklar yoğun bir tempoda devam ediyor. evimizi yaptırmaya başladık ustalar bugün başladı.
tesisatlar falan herşey yenileniyor..
herşey bitince eylülde de ramazan ama mecburen o zamana sarkıcak .. mobilyaları alacağız.
yerleştirip bitirmemiz ekim ayının başını bulacak gibi duruyor bakalım...

jnaz
16-07-08, 16:07
iyi akşamlar kızlarr
bugün çok yoruldum bütün çeyizlikleri çıkardık eksikleri gözden geçirelim diye hazır çıkarmışkende bohçaları ayarladık gitmeye hazır durumdalar onun dışında yine hediyelik dağıtılacakları kendi kullanacaklarımıda seçtim sadece alınacak kaba eşyaların dışında pek bişey kalmadı çok şükür
siz nasılsınız nasıl gidiyo hazırlıklar

ilarya2008
Bende katılabilirmiyim acaba aranıza,çünkü kısmet olursa 2 EKİM de :nazar: düğünümüz olacak.hazırlıklar son sürat devam ediyor,annemle ugraşıyoruz ama ekiskler hiç bitmiyo yaa,,nişanlımda şuan çıldırmak üzere evimizi tadilat yaptırıyo ustalarla uğraşmaktan koşturmaktan kafayı yedi,bende düşünmekten,,daha şimdiden uykularım kaçıyor.çok şükür mobilyaların çogunu aldık ama nedense hayal ettiğim pek olmuyo ya mobilyacılarda fikrin değişiyo,nese hayırlısı ile bu koşturmacalar bitsinde:nazar:..evlilik hazırlığı yapmak hiç kolay değilmiş...hazırlıklarla ugraşan herkese kolay gelsin,Allah yardımcınız olsun arkadaşlar...a.s. :1hug:

ozicelcius
sormayın kızlar!!! benim 16 agustostu,aksilikler üstüste geldi kaldımı şimdi 18 ekime:KK43:

ozicelcius
üstelik nikahım kıyılalıd aylar oldu:KK43:(((

ela0624
17-07-08, 09:07
sinemcenk
elacim,
hazırlıklar yoğun bir tempoda devam ediyor. Evimizi yaptırmaya başladık ustalar bugün başladı.
Tesisatlar falan herşey yenileniyor..
Herşey bitince eylülde de ramazan ama mecburen o zamana sarkıcak .. Mobilyaları alacağız.
Yerleştirip bitirmemiz ekim ayının başını bulacak gibi duruyor bakalım...

allah kolaylik versin canim gerçekten çok zor işler ama bi okadarda zevkli hiç bir iş bukadar istekli yapilmiyor en ince deteylarina kadar düşünülüyor ramazanin eylül olmasi biraz ters oldu ama napalim allahtan gelen bişey her işte bi hayir vardir