5. Takım / CUMA Zayıflama Yarışması

kadis
3-02-09, 07:02
umutcum sen izinde misin

umuts76
ben ameliyat oldum.anal fissür den.15 gün istirahatliyim.
oğlum hasta.boğaz enfekisyonu var.
ayrıca cuma günü ameliyat olacak.sünnet ve kasıktan.
sağlık sorun u diye yazdıklarım bunlardı kadiscim.

kadis
kallisim lapa etki etti bende bu sefer
geri almadım gerçi çokk dikkat ediyorum yediklerime
sabah sadac mısır gevriği yadem dünde çok ii di
belki bu hafta 1 bile olurum yaaa
yeşil çaly içtim birde sanırım oda etki etti bende kızlar
tavsiye edecem nacizaneeee deneyin birrr

perşembe lapa yapcam yinee
cuma ne kadar az çıarsam o akadr iii
karnem gelecek de mi ama

kadis
umutcum ameliyat olduğunu kaçırmışım canım yazmışmıydın
kontrole gitcem diyodun ama ameliyatı görmemişim
geçmiş olsun canım
oğlunun sünnet olcak onu biliyordum da
neyse rahatlarısn inşallah canım
nasıl ii hissediyomusun kendini
zor muydu yaaa

Kalliste
umutum canım bu kromu sadace bir kaç kereliğine günde 2 alabilirsin.. alırken sormuştum ben... ama şöyle yap ta yüklenme olmasın...bir gün iki bir gün tek al bakalım...

Kalliste
karnen gelecek kadisim merak etme... ya yeşil çayı bende çtim geçen hafta hatta metabolizma hızlandırıcı ile beraber dönüşümlü ama tık etmedi yahu hatırlamak bile istemiyorum geçn hafta çok umutluydum..

Kalliste
Barçman
ilk 15 gün günde iki tablet daha sonra hep tek tablet
umutum bu krom ile yakından ilgilenen ve araştıran barçman arkadaşımızın yazısını getirdim sana...

kadis
bu barçman epey istikrarlı bu tablette
aylar önce incelemiştim
sonra yine başlamış mı ne geri gelmişşş
yaniii o bölüme de bakabilrsin umutcummm
ben de müdavin gibiyim yaaaa
kim ne yapmış ne etmiş aklımda yaa
kafayı yemişim diyetle haaaaa

kadis
3-02-09, 08:02
ben kaçıyorum artık epey dolaştım
kadayıf tatlısı yapacam da kızkardeşime
tarif aradım birazda sizin bildiğniiz hoş değişik tarifler var mı
kızlar
yemicem ben aemin olabilirsiniz çokk kararlıyım çokkk
hemen aklınaza yiyeceğim gelecek ama yokkkkkkkkkk

Kalliste
ben kızları kaldırayım.. sonrada spor salonuna gideceğim.. döner dönmez buradayım..

_Mustang_
Günaydın canlar maşşalah kadis kalliste umut kaynatmışlar oku oku bitiremedim ya kallisim seninde mezuniyete az kalmış ya 4 kilo civarı off kilo vermek güzelde mezun olmayı düşündükçe canım sıkılıyor aplacım resimleri çektim birazdan ekleiyorum

reyhanxx54
günaydinnnnn
aman aman ne güzel günesli ama cok soguk bir sabah.
umutcugum oglusuna gecmis olsun zor günler bunlar ama gececek canim ya insallah hayirlisiyla...
kadisimi mezunmu ediyoruz??????? ayyyyy cok heyecanlandim yaa allah bizede nasip eder insallah saglikla...kallisim hicde bozma moralini bu hafta fark düsündügünün iki misli olur belkide..
hicbir emek karsiliksiz degildir canim be..

reyhanxx54
günaydin mehalim sagol tatlim ya eline saglik.a.s.

_Mustang_

devamı geliyor 4 sayfa bu model

EU1
günaydın takımcım

efe cuma günü babasına gitmişti dün akşam iş çıkışı gidip aldım
ex eşim velayeti ona bırakmazsam davayı uzatmak için boşanmak istemediğini söyliycekmiş öyle dedi
efe gayet iyi kilo aldığı için babannesi dokuz eylül ünv. hastanesine götürmüş dün kontrol için tahliller çıkmadı şimdilik 20 gün sonra ultrason randevusu varmış
dün akşamki konuşmadan sonra kafam karıştı biraz efemi vereyim boşanayım mı varsın uzasın vermeyeyimmi kararını vermem lazımdı ama verdim kararımı
uzadığı kadar uzasın varsın oğlumu bırakmıycam ona
ne zaman istersen görürsün diyor dini üstüne yemin ediyor ama inanamıyorum bu sözlere yeminlere karnım tok benim

_Mustang_
3-02-09, 09:02

işte bu kadar:))

_Mustang_
Bende merak ediyodum emelim efe nasıl durumu nasıl karşıladı nasıl tepki veriyor diye sakın emelim sakın hemen boşanım diye velayeti bırakma sonra çok pişman olursun erkekler bizim gibi değil çocuğu sana karşı kullanmasına izin verme

reyhanxx54
iyice inceledim mehalim her kare tek tek örülüp doger kareye yandaki karenin yan tarafindan ilmek aliniyor.
ücgenlerle baslayip bitiriliyor. kenarlarda ücgenlerden ibaret ama sonuc cok hos hemde sürükleyici bir örnek.
cok güzel aciklanmis sagol mehalim.

_Mustang_
rişca ederim ne demek abla ben ilk okuduğumda çok beğendim ancak gözüm yılmıştı annemde çok beğenmişti. sen güzel güzel ör bize sonra ördüklerini göster tamam mı şimdilik ben kaçıyorum hadii byy

reyhanxx54
oyyyyy emelim üzüldüm canim.
esin bosanmayi istemiyor sürüncemede birakiyor. mehalimin dedigi gibi cocugu sana karsi kullaniyor.
onun istedigi zaten uzayip gitmesi. acelesi yokki esinin. uzarsa uzasin . senin bu aradaki yasadigin zorluklar psikolojik azabin. bunlari pekte düsünmüyor. bu durumda akil vermek zor. hey büyük allahim sen yardim et.

reyhanxx54
güle güle mehalim bende yürüyüse gidiyorum kosu bandima sonra gelirim öptümmmmmmmmm

EU1
benim de caleme yok reyhan ablacım nereye yetişicem ki
efe olmadan hayatın ne anlamı var 3 gün gitti ev bomboş oldu sanki
çekişmeli boşanma olacak gibi görünüyor bakalım el mi yaman bey mi yaman görücez

reyhanxx54
3-02-09, 10:02
rabbim hakkimizda hayirlisini nasip etsin emelim. cok dua ediyorum sana. uzar ama evladinin velayeti senden baskasina verilmez. dünyanin her ülkesinde bu böyle. bosanma mahkemeleri herzaman kadinin ve cocugun yanindadir. allah güc versin güzelim. ben kactim kizlar kendinize iyi bakin

umuts76
kadis
umutcum ameliyat olduğunu kaçırmışım canım yazmışmıydın
kontrole gitcem diyodun ama ameliyatı görmemişim
geçmiş olsun canım
oğlunun sünnet olcak onu biliyordum da
neyse rahatlarısn inşallah canım
nasıl ii hissediyomusun kendini
zor muydu yaaa
ani oldu ama olduktan sonra yazmıştım kaçırmış olabilirsin normaldir.teşekkürler.çok zordu.tam iyileşmedim daha ama

Kalliste
umutum canım bu kromu sadace bir kaç kereliğine günde 2 alabilirsin.. alırken sormuştum ben... ama şöyle yap ta yüklenme olmasın...bir gün iki bir gün tek al bakalım...
sağol kallistecim öyle yapayım ben de.

Kalliste
umutum bu krom ile yakından ilgilenen ve araştıran barçman arkadaşımızın yazısını getirdim sana...
teşekkürler.yanlış kullanmak ta istemiyorum bilmediğimiz bir etkisi olmasın.
[

EU1
umutcum sonunda denkgeldik canım yaşasın
nasılsın bebiş nasıl daha bişeyden haberi yoktur onun
efe dün iki tüp kan vermiş bütün akşam sızlandı durdu