PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hastalıklara şifa kozmik beden temizliğiSayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

okyanus34
15-03-2009, 01:32
valla seertmece benim bağırsaklar yeşil çay içmeyince rahat deil. bide beyaz ekmek ve ağır gıdalardan uzak duruyorum normaldede . detokstan sonra kötü bi etkisini görmedim. ama hiç hasta olmuyorum yani gribal enfeksiyonlar gibi. gerçi normaldede pek olan biri deildim ama sanki daha çok güçlendi bünyem virüslere karşı. sadece bende demir eksikliği filan baya var . sanırım bu detokstan sonra daha da artmışır . bakalım kontrolüm vardı zaten onları yaptırınca tekrar yazıcam bakalım buraya

seertmece
15-03-2009, 01:53
bagırsak tembellıgı kabızlık oldumu

ausgul
15-03-2009, 06:04
Bi kere su bagırsaklara tazzikle verilmiyor.Bu arkadaşın ailesi yapsa bilirdi....Birde bu sistem Rusya da devamlı uygulanıyor...Gayet de saglıklılar korkmayın.Şahit olmuştum ordayken.Sonkez Pazar gun lavmanınızı yapın.2 bardak ayranınızı icin.Faydalı bakterıler yerını alsın.Korkacak bişey yok.En zoru yag gecesiydi onu atlatıktıktan sonra dıgerlerı fasa fiso.Yalnız tansiyon hastalarının yag ıcmesi konusunda ki tereddutu anlarım ve katılırım.Lavman da floraya zarar vercek bişey verilmiyor.Suyun bence hiçbir zararı olmaz bılekis yıkanır

nevban
15-03-2009, 07:18
herkese hayırlı sabahlar arkadaşlar, gece neler olmuş okuyunca şaşırıp kaldım ve dektokstan ölenler, acile kaldırılanlar falan, aslında arkadaşların dediği gibi maranki hocanın bilgileri yeterli gelmiyor sanırım çünkü hepimizin kafasında soru işaretleri oluyordu ve burda herkes birbirine sorup duruyordu. Hepimizde onun tv lerde anlattıklarından, kitaplarında okuduklarından başka birşey bilemiyoruz. Ben şunu çok ihtiyaç hissetmiştim kafamıza sorulan soruları sitesinde sorup cevap alabilmeyi..Ama gördüğüm kadarıyla sitesi fazla güncelleşmemiş pancar ve lavman setiyle ilgili bilgi dışında ... Mesela son gün yağ içildikten sonra sıcak uygulama yapılması söyleniyor bu sıcak ölçüsünü bilmediğim için bende termofora kaynamış su koymuştum nasıl olsa hamama gidimiyoruz bari bu sıcak su vucudu ısıtsın diye düşünmüştüm ve lavman sonrasında vucüdumdan fazla birşey çıkmadı.Ama dün akşam Dr Aidin Salih diye bir hanımın (burda bir arkadaş ismini vermişti nette araştırdım ) suyun ılık olması gerektiğini sıcak olursa karaciğerin kendisini kapatacağını yazmış ve benden birşeyler dökülmemesini yaptığım bu çok sıcak uygulamadan kaynaklandığını sanıyorum. Neyse artık geldi geçti Allah şifamızı kendiliğinden versin doktorlara ilaçlara muhtaç olmadan.. çok uzun oldu kusura bakmayın

karanki
15-03-2009, 07:37
ha birde bu kadar sabırlı ,cesaretli kişi bir araya gelmiş kaç gündür merak eder dururum acaba hangi burçlardanlar diye
güzelim ben yay burcuyum yükselenimde yay:sm_cool::teytey::dance::kahve::icecream::enbuy ukkk::dance:

süperanne
15-03-2009, 07:42
Ben akrep burcuyum.

Arkdaşlar dünden bu yana afedersiniz balgam çıkaran varmı?

karanki
15-03-2009, 07:46
baktım bu adamada o da maranki gibi ayetler ve hadislele pozitif bilmi birleştirmiş. ya kısacası dinimizi çok iyi bilerek yaşasak bu eziyetleride çekmicez:)) zaten marankinin sölediklerinin çoğu hadislerden alıntı . araştırdımda biraz kütüb-i sittede çoğu dediği var

haklısın canım zaten rabbimizin bizi uyardığı şekilde yaşasak onun bize
emanet olarak verdiği bedeni korur ve daha sağlıklı ve mutku oluruz. ayette diyorki. size rızık olarak verdiğimiz şeylerin helal ve temiz olanlarını yiyin. bunda bir hikmet yokmudur sizce diğer bir ayette . yiyin için ama israf etmeyihihoyyytn. bu nedir tabi geniş bir açıklaması vardır ama en azından ben şunu anlıyorum bu ayyetten çok yemeyin demekte istiyor

cansu060606
15-03-2009, 08:14
günaydın arkadaşlar ne alemdesiniz herkes iyimi iyidir inşallah :çok üzgünüm: dün baya bi panik vardı çok üzüldüm umarım kimsede bi sorun çıkmaz.

karanki
15-03-2009, 08:17
kızlar ben hiç pişman değilim lağman yaptıma inanın dün akşamda benden 2 tane çok sert parça çıktı idarrım danda 2 tane ufak taş düşürdüm ve daha irili ufaklı bişeyler vardı dünde solucan ve bu gibi şeyler çıkmıştı sivastaki ölenlere allah rahmet etsin diyorum ama vadeside gelmiş olabilir . allah ailelerine sabır versin. allahın takdiri onlar için o gündür belki biz bilemeyiz. canlarım sakın moralinizi bozmayın. londoncum rosecim ve diğer arkadaşlar yemeğe birden dalmayın yavaş yavaş çoğaltın yeşil çayı ve zencefili hayatınızdan eksik etmeyin . ben 1 ayı geçkin süredir kahvaltıda yeşilçay ögleden sonraları ve akşamları zencefilli ballı tarçınlı çay içiyorum inanın depresyon ilacı kullanıyodum onları bıraktım. kendimiçok enerjik konuşkan ve mutlu hissediyorum

karanki
15-03-2009, 08:25
zin OSMANCIK: Zikir konusuna geldik. Ben yine Aydın Hanım’a sormak istiyorum. Aydın Hanım, biliyoruz ki insan vücudundaki bütün organlar, hücreler zikrediyorlar ve o zikir sebebiyle mekanizma çalışıyor. Fakat bu hastalanan hücrelerde zikir mi duruyor? Nasıl bir değişime uğruyorlar?

Dr. Aidin SALıH: ısterseniz ben ilk önce derinden başlayacağım. Daha önce biz konuştuk: Allah Cenab-ı Hak onsekiz bin alemi yarattı. Varlıklarla doldurdu ve her varlığa bir vazife verdi. Ve o varlıklar devamlı ve mecburî vazifede. Veya diyebiliriz ki devamlı ve mecburî zikirde: ınsan hariç! Sanki öyle gözüküyor ki, insan hariç. ınsan istese Allah’ı zikrede, istese etmez.

Güzin OSMANCIK: Serbest iradesini kullanıyor.

Dr. Aidin SALıH: Evet. Serbest iradesini kullanıyor. Ancak insanın vücudundaki milyarlarca hücreleri mecburi ve devamlı zikirde. Mesela akciğer hücreleri: Hayy, Hû zikriyle meşgul. Bu zikir durunca zaten akciğer veya hücreler ö

karanki
15-03-2009, 08:28
Gaz toplanmasına karşı:
1 çorba kaşığı limfro (keten çekirdeği), 1 su bardağı kaynar su ile karıştırılıp, havluya sarılarak 4–5 saat bekletilip demletilir. Uykudan önce çekirdeklerle birlikte aç karnına 2 hafta içilir.
Veya 2 çorba kaşığı buğday kepeği kaynar süt ve zencefil ile ıslatıp yarım saat bekletilir. Sabah kahvaltısı olarak veya akşam yemeği olarak yanında başka bir şey yenilmeden yalnız yenilir.

BAĞIRSAK TEDAVıSı: Mide, bağırsak hastalıkları ve kabızlık sorunu olanlar için. Akşamları bağırsak ağrısı için yapılan kepek veya keten çekirdeğini kullanıp, sabahları kabukları soyulmadan çiğ patatesin suyu sıkılır 4’te 3’ü patates suyu, 4’de 1’i su olacak şekilde suyla karıştırılıp (başka hiç bir şey yenilmeden) öğleye kadar 3 bardak içilir. Ne kadar eskimiş ve yıllardan beri sürüp gelen mide, bağırsak hastalıkları olsa 3 hafta içerisinde tedavi ediyor. Bu hastaların beslenmesi şu şekilde olmalıdır:

Sabah: Patates suyu öğleye kadar içilir.
Öğlen: Salata veya yoğurt ile 1 çeşit yemek yenilir, yemekten önce veya sonra 3 diş sarımsak su ile yutulur.

Akşam: Bağırsak ağrısı için hazırlanan kepek yenilir veya keten çekirdekleri çayı içilir veya kaşıktan 3 kaşığa kadar çimlenmiş buğday yenilir. 3 hafta bu şekilde beslenmeye devam edilmeli ve 3 haftadan sonra karaciğer temizlenmelidir.

Herkesin kendi bağırsağının durumunu anlayabilmesi için 1 tane kırmızı pancar (100–150 gr) rende yapılıp, limon suyu, sarımsak, zeytinyağı ile istenirse başka sebzeler de eklenilerek salata yapılır. Ekmek ile birlikte yemek olarak yenilir. Bu yemekten 3 saat sonra idrar kontrol edilmeye başlanıp, 36 saate kadar kontrol etmeye devam edilir. Bağırsak sıhhatli olursa, kımızı pancarın rengini kana karıştırmaz ve idrara çıkarmaz. ıdrar normal renkte olmalıdır. Hasta bağırsak pancarın rengini kana karıştırır, idrar da kırmızı olur. Pancar vücuttan tamamen çıkana kadar (24–36 saat) idrarın rengi kırmızı olabilir, o zaman bağırsak bozulmuş demektir. ıdrar ne kadar kırmızı olursa bağırsak da o kadar bozulmuştur. Hafif kırmızı olursa normal sayılır, idrar bir kaç saat kırmızı olup, ara ara temiz olursa bağırsak kısım kısım bozulmuş demektir. Bağırsak bozulmuş ise bağırsak tedavisi muhakkak yapılmalı, bol sarımsak, limon, zeytinyağı ile pancar salatası kırmızılık geçene kadar devam edilmelidir. Muskat cevizi her gün kullanılmalıdır. 1 muskat cevizini parçalayarak 5–6 günde bitirmek gerekir. Yemekten önce, yemekler ile beraber veya baharat olarak kullanılabilir. Tereyağı su içinde kaynatılır. Yağın içinde ne kalıntı olsa dibine çöker, üzerinde kalan yağı alınıp ılık olarak aynı miktar zencefil ile karıştırılır. Birinci gün yarım çay kaşığı, ikinci gün 1 çay kaşığı, üçüncü gün 1,5 çay kaşığı alınarak 2,5 çay kaşığına kadar devam edilir. Sonra tekrar iki kaşık alınarak indirilmeye devam edilir ve on günde bitirilir. 1–2 kaşık yenileceği zaman ağır gelirse üçe bölünerek yenilebilir veya ekmeğe sürülebilir.

karanki
15-03-2009, 08:31
KARACıĞER TEMıZLEMESı:

Ağır hastalar ve 40 yaşından sonrakiler karaciğer temizlemeden önce 3 hafta hazırlık olarak bağırsak tedavisi yapmalıdırlar.

Gençler ve normal insanlar ise temizlemeye başlamadan önce 2 hafta aşağıdaki şekilde hazırlık yapmalıdırlar.

Bu 2 haftada et, süt, yumurta, peynir, tuz, şeker yememeli, yemekleri düzeltip, karışık ve ters yememelidir.

Sabah: Öğleye kadar meyve veya meyve suları (en güzel limon, portakal veya greyfurt veya patates suyu). (Veya 2 gün sadece meyve suyu veya havuç suyuyla geçirmek.)

Öğle: Salata veya yoğurtla bir çeşit yemek

. Akşam: Sebze veya meyve veya kavun karpuz veya bal ile karıştırarak bitkisel yeşil çay ve sinameki çayı içmelidir. DıKKAT! 2 hafta siyah çay, kahve ve çikolata kesin olarak kullanılmamalı.
Çok önemli: Temizlemeye başlamadan önce akşam magnezyum sülfat veya sinameki çayı içerek bağırsak temizlenmeli ve temizlemenin 1. sabahı 2–3 defa büyük abdest yapmak lazımdır.

1. gün: 40 yaşından büyükler greyfurt ve limon suyu, 40 yaşından küçükler elma suyu (en güzel yeşil elma), hamile ve çok zayıf olanlar portakal suyu da içebilir. Meyve suları taze sıkılmış olmalıdır ve bekletilmeden her defasında içileceği zaman sıkılarak, 1 bardağın 4’te 3’ü meyve suyu 4’te biri su karıştırılıp içilir. En az 1,5 litre olmak şartıyla 3 litreye kadar içilir.

2. gün: Aynı birinci gün gibi devam edilir. Çalışan iş yerinde portakal ve greyfurt suyu içebilir veya elma yiyebilir. Meyve yiyenler muhakkak aksam magnezyum sülfat içmelidir (en güzeli portakal veya greyfurt suyu içmek ).

3. gün: Meyve yenilmez. Sadece meyve suyu içilmeli. Saat 5’e kadar aynı şekilde meyve suyu içmeye devam edilir. Akşam 5’ten 7’ye kadar hiç bir şey yenilmez. Saat 7’de sağ tarafına ılık torba koyularak yatılır. 50 gr zeytinyağı (rafine olmamış) 50 gr limon suyu karıştırılıp 15 dakika arayla içilir. Tamamı 250 gr zeytinyağı 250 gr limon suyu 500 gr olmalıdır, (yani ikisinin karışımı 5 çay bardağı içilmiş olacak.) Limon suyu her defasında içilirken sıkılmalıdır. Genç ve zayıf olanlar için 200 gr içmek yeterlidir. Zeytinyağı ve limon karışımını içmek 9’a kadar muhakkak bitmelidir. 7’den 11’e kadar ılık torbanın üzerinde yatılmalı, büyük abdest dışında kalkılmamalıdır. Kalkarsa mide bulantısı olup kusabilir. Bu karışımı kusmuş olsa temizleme olmaz. Gece 11-12 arasında büyük abdest gelmesi lazım (2-3 defa) gelmezse saat 2’ye kadar beklenilmeli 2’de de gelmezse lavman yapılmalıdır (lavman ve bağırsak boşaltıcı alet eczanede bulunur) lavman bulamazsa 3. gün 12’de büyük abdest gelmesi için 5’te magnezyum sülfat içilmeli. Sabah 7’de muhakkak lavman yapmak lazımdır. Lavman olmazsa gece magnezyum sülfat içilir. Çıkan şeyleri görmek için lazımlık kullanılmalıdır.

Bu temizleme ile karaciğer ve safra kesesindeki taşlar, kurtlar, pislikler çıkar.

En son gelen büyük abdest yeşil veya yeşile dönük olmalıdır. Yeşil olmazsa temizleme tamamlanmamış demektir ve 3 haftadan sonra tekrarlamak lazım. Sonraki günde büyük abdest yeşil olup olmadığı kontrol edilmelidir.

DıKKAT! Akşam 7’de ılık torba koymak, sağ tarafa yatmak ve lavman yapmak çok önemlidir. Sıcak torba konulsa karaciğerdeki pislikleri hapis edebilir.

Sabah ilk olarak yağsız ve tuzsuz pirinç lapası yenmelidir. Temizlenen karaciğeri kapatmak için bunu muhakkak yemelidir (3-5 kaşık yeterlidir).

Temizlemeden sonra 3 gün karaciğeri muhafaza için, hafif yemekler yenmeli, ağırlıklı meyve suyu içmeli. Et, peynir, yumurta, siyah çay, kahve, şeker, tuz, konserveler kullanılmamalıdır. Karaciğer temizlendikten sonra, ağrı, sancı, bulantı olsa hâlâ taşlar düşüyor demektir, meyve suyu içmeye devam etmeli, ishal olsa endişe edilmemeli. 2 günden sonra geçmezse ishal tedavisine başlanmalı.

hozlemk
15-03-2009, 08:59
Karanki faydalı paylaşımların içi teşekkürler :)

Arkadaşlar dün lavmanı yaptıktan sonra köşeli irili ufaklı yeşil renkte pekçok taş benzeri şeyler döktüm, ayrıca iki parça halinde kese gibi ete benzeyen şeyler düştü. Geçmişi okudum ben yaptığım için pişman değilim inanıyorumki derdi veren Rabbim dermanınıda vermiş. Normal beslenme düzenine geçtim sayılır dün kahvaltı canım istemedi öğle yemeği olarak çok az yağla yapılmış ıspanak çorbası içtim, akşam yemeği olarakta acılı kapuska yine çok az yağla yaptım. Bağırsaklarım henüz boş olduğu için bir hareket beklemiyorum en azından 1-2 gün böyle geçer diye düşünüyorum:) Yanlız bende dün başlayan böbrek ve idrar yolu sancısı oluştu idrarın rengide pembemsi bol su içerek atlatmaya çalışıyorum şimdilik hoşçakalın:)

terpenler
15-03-2009, 09:34
alsebe sen kaç aylık hamilesin

terpenler
15-03-2009, 09:36
okudum preeklemsi varmış sende bende her iki gebeliğimdede yaşadım çocuklarımı hep erken aldılar .Allah şifa versin .

Alsebe
15-03-2009, 09:42
okudum preeklemsi varmış sende bende her iki gebeliğimdede yaşadım çocuklarımı hep erken aldılar .Allah şifa versin .


Henuz 14 haftalik hamileyim...Bende 3 undede yasadim...Erken dogum olmadi diyebilirim bende simdiye kadar cok sukur ama kardiyologla birlikte hareket etti jinekologum hep...Tansyon haplariyla tamamladim hamileliklerimi ama bu sefer basindan beri yukseldi tansyon um....:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Allah bagislasin canim seninkileride gecmis olsun....

pin@rim
15-03-2009, 10:16
ha birde bu kadar sabırlı ,cesaretli kişi bir araya gelmiş kaç gündür merak eder dururum acaba hangi burçlardanlar diye

geç mi kaldım cevap için acaba? ben BALIKım canım......:teytey::dance:a.s.

pin@rim
15-03-2009, 10:23
herkese hayırlı sabahlar arkadaşlar, gece neler olmuş okuyunca şaşırıp kaldım ve dektokstan ölenler, acile kaldırılanlar falan, aslında arkadaşların dediği gibi maranki hocanın bilgileri yeterli gelmiyor sanırım çünkü hepimizin kafasında soru işaretleri oluyordu ve burda herkes birbirine sorup duruyordu. Hepimizde onun tv lerde anlattıklarından, kitaplarında okuduklarından başka birşey bilemiyoruz. Ben şunu çok ihtiyaç hissetmiştim kafamıza sorulan soruları sitesinde sorup cevap alabilmeyi..Ama gördüğüm kadarıyla sitesi fazla güncelleşmemiş pancar ve lavman setiyle ilgili bilgi dışında ... Mesela son gün yağ içildikten sonra sıcak uygulama yapılması söyleniyor bu sıcak ölçüsünü bilmediğim için bende termofora kaynamış su koymuştum nasıl olsa hamama gidimiyoruz bari bu sıcak su vucudu ısıtsın diye düşünmüştüm ve lavman sonrasında vucüdumdan fazla birşey çıkmadı.Ama dün akşam Dr Aidin Salih diye bir hanımın (burda bir arkadaş ismini vermişti nette araştırdım ) suyun ılık olması gerektiğini sıcak olursa karaciğerin kendisini kapatacağını yazmış ve benden birşeyler dökülmemesini yaptığım bu çok sıcak uygulamadan kaynaklandığını sanıyorum. Neyse artık geldi geçti Allah şifamızı kendiliğinden versin doktorlara ilaçlara muhtaç olmadan.. çok uzun oldu kusura bakmayın

canım normalde termoforma hep kaynak su konur..ben cilde temas ettirmedim ama giysimin üstünden bende kaynak su tatbik ettim...öncede söylediğim gibi,her şey ticari amaçlı olmuş,siteye fazla bilgi koymamışlar,ne yazıkki,kamplara yönelme,soru sorup ilaçların önerilmesi vs. için...madem bu işi tüm halkın yapması için önayak oluyor hocam,ozaman siteyi
güncelleyecek A'dan Z 'ye herşeyi yapmamız ve yapmamamız gereken şeyleri yazacak..buna mecbur olduğuna inanıyorum,bunca halk arkasından geliyorsa onu takip ediyorsa özellikle....kaydirigubbakcemile5

seertmece
15-03-2009, 10:24
detoxun en zor yanı şu sebze suyu..gun boyu tum ıstahım kapanıor sabah ıcınce..dıgerlerını zorla yıyorm.. artı spor da yapıorm salonda.. gecen gun sauna gunuydu az kalsın bayılıyordum...halsızlık bas donmelerım oluyor..suanda ıctım yıne ..yesıl elma tadınıbıraz olsun iyilestırıor bi nebze... benim karısımımda..havuc ıspanak yesıl elma pancar ..ve beyaz lahana var.. bazende maydonoz.. icince ınsanın moralı bozuluyor ya.. bıde nefesımden onun kokusu gelıor.. 1 st sonra portakal greyfurt sıkıp ıcıorm maden suyuyla karıstırıp.. cok ii gelıor fındık fıstıkla

pin@rim
15-03-2009, 10:34
bu ölüm haberini yeni okudum..çok üzüldüm..herhalde sadece sabahki sebze meyve suyunu tüketti arkadaş...bende z.yağı ve limonu içtiğim akşam ölcekmişim gibi bir bulantı ve kusma hissiyle uyandım,,bayılabilirdim,zaten vücut aç,sabah lavmanı yapıp yapmamakta tereddütlüydüm ama yinede yaptım...demekki çoğumuzun hayatı tehlikedeydi ha?ozaman bu işi herkez evinde yapabilir dememeleri lazım değil mi arkadaşlar?bu işi yapmak için kamplar var,lütfen oraya gidebilen gitsin gidemeyenler evde denemesin denilmeli...yyada daha fazla yol gösterilmeli..maranki kendi televizyonunu kurmalı bence..onu izleyeceğiz,küçücük bir bilgi alabilir miyizki diye her kanalı dolaştık vallahi..ve fazlada yakalayamadık..
bu sitedeki, arkadaşlar ve deneyimler olmasa bizde çok yanlışlar yapabilirdik...allah rahmet eylesin,ama tüm suçu da hoca ya atmak olmaz tabiii..bazı şeyler kişilerin bilinçsizliğindende kaynaklanıyor....

nur_irem
15-03-2009, 10:39
arkadaşlar merhaba.neler okudum ya şaşırdım kaldım içime çok büyük bir korku girdi..olumsuz şeyler olur diye.lütfen daha önce detoks yapanlar yazsınlar vücutlarında olumsuz bişeyler oldumu..merak içersindeyim.

silvery
15-03-2009, 10:41
Merhaba arkadaşlar,
Forumunuzu kozmik beden temizliği hakkında birşeyler araştırırken keşfettim.
Birçoğunuzun bununla ilgili yazdıklarını okudum. Ben pazartesi başlamıştım diyete. Hergün lavman yaptım fakat bir arkadaş hangi gün başlanırsa başlansın cuma yağ-limon içilmesi gerektiğini yazmış. Benim bundan haberim yoktu. 7. gün olan bu akşam yapmayı düşünüyorum. Faydası olmazsa diye korkuyorum biraz:1shok:
Benim gibi yapan var mı acaba? Bir de şu son günkü nefes egzersizlerini nasıl yapacağız bilen varsa yazabilir mi?
Anlatılanlardan yola çıkarak bu geceden çok korkuyorum Umarım yarına sağlıklı çıkabilirim.
Şimdiden teşekkürler...

cansu060606
15-03-2009, 10:51
arkadaşlar bu ölüüm haberinin bi kanıtı varmı yani resmi olarak yayımlanmış bildirilmiş mi?

EU1
15-03-2009, 10:58
Merhaba arkadaşlar,
Forumunuzu kozmik beden temizliği hakkında birşeyler araştırırken keşfettim.
Birçoğunuzun bununla ilgili yazdıklarını okudum. Ben pazartesi başlamıştım diyete. Hergün lavman yaptım fakat bir arkadaş hangi gün başlanırsa başlansın cuma yağ-limon içilmesi gerektiğini yazmış. Benim bundan haberim yoktu. 7. gün olan bu akşam yapmayı düşünüyorum. Faydası olmazsa diye korkuyorum biraz:1shok:
Benim gibi yapan var mı acaba? Bir de şu son günkü nefes egzersizlerini nasıl yapacağız bilen varsa yazabilir mi?
Anlatılanlardan yola çıkarak bu geceden çok korkuyorum Umarım yarına sağlıklı çıkabilirim.
Şimdiden teşekkürler...

arkadaşım bende çarşamba başlamıştım,zeytinyağı limon karışımını ben de içmedim.Ne yapacağız bilmiyorum

seertmece
15-03-2009, 11:02
bende yapıorm sebze suyunu ıctım...lavmanı hergun yapmıorm..bu sabah kendılıgınden cok fazla mıktarda buyuk abdest oldu zaten..

roboroach
15-03-2009, 11:09
Arkadaşlar , Dr Aidin Salih Ukraynalı bir bayan doktor, Müslüman bir eşle evlenince müslüman oluyo ve tıp ilmi verilmiş ıslam alimlerini araştırıyo ve bi kitap çıkarıyo , patates suyuyla 3 haftada mide kanserini geçirdiği hastaları olduğunu söylüyo..Kitabı henüz alamadım ismini daha önce yazmıştım ,çok daha ayrıntılı ve faydalı olduğunu düşünüyorum karankininde buraya kopyaladığı gibi , ben önce parça parça temizleme yapayım demiştim ama baktım maranki hepsini bir anda temizlediğini söylüyo bunu uygulamayı seçtim.
Dr Aidin Salih ayetler ve bitkisel şifa konusunda bana çok daha bilgili geldi ,ama inanın önemli olan bunu bi hayat şekli haline döndürmek , organlarımızada gece dinlenme sindirim diğer güne hazırlanma ve hatta zikir fırsatı vermek onları doğru kullanırsak zaten sağlıklı oluruz zaman içinde ,her hücre şuur sahibi inanılmaz bilinçli ve ayette derki ''HERŞEY BıZı ZıKREDER AMA SıZ ONLARIN ZıKıRLERıNı ANLAYAMAZSINIZ''' Bunun içinde organlarımızı , bitkiler, hayvanlar insan dışında mecburi zikir için yaratılmamış hiçbi canlı yoktur ,sadece bize sınav gereği özgür irade verilmiştir sebebide budur.Zaten düşünün zikirlerini çok net algılayabilsek yada gözümüz perdeli olmasa melekut alemini görebilseydik herkes inanırdı...Yunus Emre çimenlerin zikir sesini duyduğundan üzerlerine basmaya kıyamazmış...
Dr Aidin Salihi netten araştırıp değerli yazar Güzin Osmancık röportajlarını izleyebilirsiniz hayret ediceksiniz .Bi kadının sadece 150 gr zeytinyağı içerek kendi başına bile doğum yapabilecek kapasitede yaratıldığını söylüyor mesela ve kanıt olarakta hz meryem suresi var , doğum zamanı gelince zeytin ağacını salla döküleni ye diyo ALLAH ona ve tek başına doğuruyo Hz.ısa yı ...Ve sezeryanla doğumun nasıl zararlı olduğunu , yada bebeğe ve kendimize kullandığımız o antibiyotiklerin nasıl zararlı olduğunu , bebeğin ateşi varken hastayken o ateşle hastalığı atmaya çalıştığını ama bizim yemek vererek ve antibiyotik ateş düsürücü vererek atmaya çalıştığı şeyi bastırarak nasıl ona bilmeden kötülük ettiğimizi anlatıyo , o kadar mantıklıki ...
Neyse konunun çok dışına çıktığım için özür dilerim ...Ben detokstan sonra inanın bomba gibiyim , sadece şişkinliğim var o da vesvese yapmayalım hepimiz aynıyız 1 hafta değişen bi sistem var ve midenize zaman tanyın hemen çok fazla şey beklemeyin yavaş yavaş sistem kendini normale alır , mükemmel yaratılmış o inanın ve lütfen birbirinizi korkutmayın .Bakın milyonlarca kişi yaptı bunu o kişi için bende çok üzgünüm Allah taksiratlarını affetsin ama sadece sebeptir bu detoks vakit gelince ne 1 snye ileri nede öne alınacağız hepimiz için bu geçerli ...Bu sebepten durmasaydı o nefes başka sebepten duracaktı benim inancım bu , umarım kendimi yanlış anlaşılmadan anlatabilmişimdir ...
Hepinize desteğiniz için tekrar teşekkür ...

seertmece
15-03-2009, 11:20
Dikkat Dikkat !иєя∂є нαяєκєт σя∂α вєяєκєт
Kullanıcı Bilgileri
Üyelik tarihi: Jan 2009
Mesajlar: 5
Konuları:
Teşekkür Grafikleri
Teşekkürleri: 0
0 mesajına 0 kez Teşekkür edildi.
Puan Grafiği
Tecrübe Puanı: 100
Karizma Puanı : 15
Karizma Seviyesi :
ÇekicilikLevel: 1 []
Paylaşım: 0 / 8

Güç: 1 / 4

Tecrübe: 34%

Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı

--------------------------------------------------------------------------------

Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı

Buda ne diyeceksiniz, adamın adını bile telaffuz etmek istemiyorum.Adam çok adi bir hırsız.Bana danışmadan benim kitabımdaki veya sitemdeki resimleri alıp kendi sitesine eklemiş.Utanmaz adam yeri gelince de Müslümanlıktan bahseder ve kul hakkından bahseder.Peki benim olana resimleri benden habersiz çalı kendi kitabında yayınlamak ne oluyor.Kitap almak için kitap sergisine baktığımda çok caf caflı bir kitap gördüm.Kendi kendime Allah Allah bizde de böyle güzel kitaplar yayınlanırmıymış dedim.Fakat içindeki resimler şöyle bir bakınca şaşırdım.Gözlerime inanamadım adam bana ait resimleri alıp kitabına eklemiş.Şu kitabı iyi bir incelemem gerek diye satın aldım.ıyice incelediğim de Allah Allah bu da ne biçim saçmalık ya dedim, çünkü adam Isırgan otu kansere sebep olur diyor.Bu nasıl saçmalık böyle diye iyice bakınca adamın bir firmanın ürününün reklamını yapmak için ısırganı karaladığını analdım.Sonra bu kitap da daha ne var diye bakınca yüzlerce hatta ile karşılaştım.Adam Prof değil olsa olsa sarı cizmeli Mehmet ağa olabilir ve bu kitabın da yeri rafla değil çöplük olması gerekir.Çünkü tedavi olacağım derken zehirlenebilirsini benden söylemesi, gerisini siz bilirsiniz.

Bu Zahmetsiz Zaranki’nin yazdığı kitapta hiçbir klinik araştırması yapılmayan 5. sınıf bitkilerden bahsederken sanki 1. Sınıf bitkilerden bahsediyormuş gibi yazıp çizmiş.Bu kitabın hiçbir ilmi değeri yok, bu nedenle etkisiz bitkiler etkili gibi yansıtmakta çok yanlıştır.
ıksinci önemli konu ise şifalı bitkiler zehirli olup olmadıkları konusunda bir karmaşa ve bilgisizlik var.Zehirli bitkileri zehirsiz diye yazması çok mahzurlu ve tehlikelidir.
I. Şifalibitkiler etkilerine göre 5 Katagoriye değerlendirilir
1.) Üni. kliniklerinde yapılan tedavi denemeleri ile etkisi ispatlanmış şifalı bitkiler..
2.) Komisyion E’unun hakkında monografi yayınladığı şifalı bitkiler.
3.) Homöopati Uzmanlari tarafından denemetedavileri ile etkisi ispatlanış şifalı bitkiler.
4.) Aromaterapoitistler tarafindan etkisi ispatlanmış şifalı bitkiler.
5.) Halkarasında kulanılan bitkiler.
II.Şifalibitkiler zehirliklerine göre 6 gruba ayrılırlar
1.) Zehirsiz bitkiler Çörek, Oğulotu….
2.) Çokiçildiğinde rahatsızlık veren bitkiler Kekik, Adaçayı….
3.) Hafif derecede zehirli bitkiler Arnika, Sedefotu….
4.) Zehirli bitkiler Navruzkökü, K.Sarikökü….
5.) Çok zehirli bitkiler Güzelavratotu, Boğanotu
6.) Çok cok zehirli bitkiler Kargabüken


152. Sayfa da Kara Ardıç’ın yan etkilerinden bahsederken ‘’’Bilinen ciddi bir yan etkisi olmamasına rağmen, fazla tüketilmemelidir.’’ Buyurmuş zati ali hazretleri, oysa Almanya da bu bitkinin D4 aşağı dozajdaki tentür yasaktır, çünkü çok zehirlidir.D4 demek bir gram Kara Ardıç yaprak ve dalı 1000 ml etlil alkolle tentür haline getirildikten sonra kullanabilir.Oysa bu zevat kullanabilirsiniz problem yok diyor, çok bilmiş şovmen, gerçekten bilgili olsa hadi neyse.Sapla samanı ayıramıyacak kadar şifalı bitkiler konusunda cahil bir şahıs.Aslında falcılıkla uğraşsa daha iyi olur.en ,iyi bildiği konu bu burçlar vs.
85. Sayfa da Ak asma’nın yan tesirleri hakkında ‘’’Önerilen biçimde kullanıldığında hiçbir yan etkisi yoktur.Meyveleri sağlığa zararlıdır.’’diyor.Peki gerçekten öylemi tabii ki hayır.Çok zehirli olması nedeniyle asla çayı içilmemelidir.Almanya da D4 ‘den aşağı tentürlerinin kullanılması yasaktır.
87. Sayfada Alfa alfa (medicago sativa) isimli bitkiden bahsetmekte ve bu bitkinin bağışıklık sitemini güçlendirdiğini idea etmektedir, fakat bu bitki bildiğimiz yonca dan başka bir şey değil, bitki ile ilgili herhangi bir klinik araştırma yapılmamıştır ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi nasıl oluyor.Bu açıklaması gerekir, ha şifalı kokulu yonca (Melilotus officinalis)dese o bu bitki de kılcal kan dolaşımı ile ilgili bir bitkidir.Alfa alfa olarak bilinen yonca türünün hiçbir özeliği yok.
89. Sayfa da Altınbaş otu diyor, bitkinin simi altınbaş değil, Altın başak oyudur, dururp dururken kendine göre isim uydurmuş.Şimdi bitkinin ismi Altın baş diyeli o zamn bu bitkinin resmi birinci derecede şifalı bitki olan Altınbaşak otu değil, Kanada altın başak otudur.ıkinci yanlış ise bitkinin Latince ismi yanlıştır.Doğrusu ise ‘’Solidago virgaurea’’ dır.Sayı hısız Prof biraz ilim gerekmez mi?Bir diğer hatta ise doktor konturolün de kullanılmalıdır diyor.Neden aceba bunu da analmadık?Çünkü yan tesi yok varsa açıklasın.Açıklıyamaz, çünkü bitki ile ilgili tecrübesi yok.Birde bitki hakkından benim kitaba bakın.
92. Sayfa da Ardıç hakkında ‘’’Uzun süre kullanılımlar da yüksek miktarda tüketilmesi böbreklere tahriş yapabilir’’diyor.Yani maşallah bu konuda da sıfır bilgiye sahip olduğu anaşılıyor ve Berlin Chareti Üniversitesinin bu bitki hakkında yaptığı çok kapsamalı klinik araştırmadan haberi olmadığı anaşılmaktadır.Bilmiyorsan bu işi bir bilene sor sayın Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki
94. Sayfa da Arnika’nın yan etkileri hakkında ‘’’Bilinen ciddi bir yan etkisi yoktur.’’Diyor sanki denemiş gibi, Arnika hafif zehirlidir, çayı içilmez içilse de sade olarak içilmez 100 gramlık çay harmanına 5 gram katılabilir.Almanya da tentürü yapılır, fakat D1 dahi sakıncalıdır.dikkat!!!
100. Sayfa da Atkuyruğu otu hakkında ‘’’Otun belirtilen miktarın üzerinde kullanılmaması gerekir.’’diyor.neden aceba sayın Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki, açıklıyamadığına göre bilgin yok demektir.Ban göre problem değil istenilen miktarda içilebilir, fakat nasıl içilmesi gerektiğini benim kitapta yazıyor oradan isteyen okuyabilir.
112. Sayfa da Civanperçemi otu hakkında hiçbir yan etkisi yok diyor, alerjiye sebep olabilir, çünkü birleşiminde alfa-metilen-8-lacton bulunur.
120. Sayfada Çörek otu hakkında yan etkilerinden bahsederken ‘’’Çok fazla ve hastalık olmadan kullanmanın zararlı olduğu iddia edenler olduğu için, uzman kontrolünde kullanılması gerekir.’’ Demektedir ve peki doğru mu? Değil, neden doğru değil, çünkü hemen altında kendi üreteceği ürünün reklamı var.Çörek otu dan elde edilen ürününün reklamını yapabilmek için çörek otunu karalıyor.Peki bu doğru mu yanlış?Bu adam sırf kendi menfati için doğruları çarpıtıyor.Yazık bunuda ilim adamı gömeleği ile yapıyor.Bu kitabı okuyan vatandaş ne düşünecek ha çörek otu da şüpheli diye düşünecek çok ayıp çok ayıp, mefaatiniz için doğruları çarpıtmayın.
121. Sayfada Çuha çiçeğinden bahseden kişi Işıldak otunun resmini yayınlamış.Bu kitaba aldanarak yanlış bitkiyi kullanmayın.
136. Sayfada Gilaboru’nun yan tesirleri hakkında ‘’’Bilinen ciddi bir yan etkisi yoktur.’diyor.Yani zehirsizmiş, bitki karı görmeden toplanırsa zehirlenmeye sebep olur.Biliyormu bu vatandaş bunu bilmiyor.Peki neden eksik bilgi veriyorsunuz.
146. Sayfada Isırgan hakkında ki ilk ve tek ve de en saçma yorumu burada .Bu yorumu Sarı cizmeli Mehmet ağa bile yapmaz utanır.Peki bu prof neden insanları yanıltacak böyle bir yoruma neden baş vuruyor.Sadece ve sadece üreteceği ürünün reklamını yapabilmek için çok ayıp ilim adına konuşan kişinin bu kadar seviyesizliği çok ayıp.Lafa bak nasıl tuzak bir yorumla kurulmuş.’’’Kanser olmadan bir kişinin ısırganı kullanması gerekir.Bitki hormon ihtiva etmesi sebebiyle, kanser hücrelerini besler, yayılmayı çoğaltabilir.’’buna ne denir allahını seven söylesin.Yuh be bu kadar saçma ve cin fikirlilik olur mu?Dünyada Isırgan kansere sebep olur diyen tek insan bu Sayın Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki çok ayıp.Neden böyle yazmış, çünkü kendi üreteceği ürünün reklamını yapmak istiyor.Kendi ürünün reklamını yaapcaksan yap fakat böyle ilmi verileri çarpıtmak niye?Evet sadece kendi bencil egosu için ilmi katletmek ve yalan ve maksatlı yayın.
152.Sayfada Kapari’nin cinsel güçü artırdığından bahsediyor, kapari hakkında dünyada herhangi bir Üniversitenin kliniğinde her hangi bir araştıma yapılmamıştır.Homeopati uzmanları veya aromaterapeutisler tarafından da klinik araştırmalar yapılmamıştır.Bizim zatı zevatın klinik araştırması varda biz mi bilmiyoruz?
154. Sayfada Keten tohumu’nun bilinen herhangi bir yan tesiri yoktur.Fakat sayın bay ‘’’Fazla kullanılması sakıncalıdır.’’diyor.Peki neden çünkü bey efendi kendi ürününün reklamını yapıyor.Reklamını güçlendirmek ve insanları beli bir noktaya yönlendirmek için ketenin sakıncalı olduğunu söylüyor.Çok ayıp Sayın Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki.
146. Sayfa da Itır’dan bahsederken yanlışlıkla leyek otu’nun resmini koymuş, aslında ona göre doğru, çünkü bilgisi ancak bu kadar.
146 Sayfa da Köpek Dilin’den bahsederken akçiğer otunun bir alt türervi’nin resmi konmuştur.
198.Sayfada Sarı Kantaron otu veya diğer adı ile Kılıç otundan bahsedilmekte ve aynen şöyle diyor.’’ıntihar riski olan kronik depresyon durumlarında kullanılmamalıdır.diyor.’’Bu şahsın dünyadaki en meşhur Üniversitelerin kliniklerin de binlerce hasta üzerinde yüzlerce klinik araştırması yapıldığından haberi yok mu?Bana göre var, fakat peki o zaman neden intihar riski olan kronik depresif hastalar kullanmamalıdır diyor, çünkü kendi firması yakında SARI KANTARON HAPI ÜRETECEK ONUN REKLAMINI YAPAMASI GEREKıR.Bu bir ilim adamına yakışır mı doğruları çarpıtmak, sadece ve sadece kendi menfatiniz için ilmi değerlerle oynamak.Kılıç otu ve hapı depresyona karşı en etkili bir bitkidir.Bu bitki hakkında doğru bilgiler benim sitede ve kitabımda mevcuttur.

Ben’den çaldığınız bazı resimlerden örnekler:
85. Sayfada ki Akdiken’in resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
102. Sayfada ki Badem’in resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
123. Sayfada ki Defne’nin resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
142. Sayfada ki Havlıcan’ın resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
143. Sayfada ki Defne’nin resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
152. Sayfada ki Kara Ardıç’ın resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
155. Sayfada ki Kara Hindiba’nın resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
157. Sayfada ki Kava-Kava’nın resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
160. Sayfada ki Kekik’in ait resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
162. Sayfada ki Kılıç otu’nun resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
164.Sayfada ki Kimyon’un resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
170. Sayfada ki Kuşkonmaz’ın resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
188. Sayfada ki Ökse otu’nun resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
201. SAayfada ki Sedef otu’nun resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.
204.Sayfada ki Sinirli otu’nun resim bana aittir, bana danışmadan sormadan alınmış olup, bu bir hırsızlıktır.

‘’’Haksızlığın karşısında susan kör şeytandır’’, diyen Peygamberin acizane bir ümmetiyim.Hamdolsun bazıları gibi dini kendi amaçları için kullanan ve dincilik yapanlardan değilim ve bu nedenle susamam.Bana bazıları diyebilir ki sana ne oluyor kardeşim adamın istediğini yazar, evet doğru istediğini yazsın.Roman yazsın, şiir yazsın, bildiği konularda fal kitabı, burç kitabı yazsın, ne yazarsa yazsın.Fakat insan sağlığı ile oynamasın, bu saçmalıkları ciddiye alacak insanlarda olacak Allah korusun beklide zehirlenecek şifa bulayım derken kendini camii ününde ve musala taşında bulursa, bunda bende kendimi suçlu hissederim doğruları söylemezsem.Kusura bakmayın doğruya doğru, eğriye eğri demek benim işim.ısteye istediğini söylesin ben doğruları söylemeye devam edeceğim, ben bu milletin Deli Dumruluyum.Bir bikri resmi çekmek için ben Dresden’e uçuyorum, bir bitki resmi çekmek için bir günde 1900 km yol kat ediyorum, dağları taşarlı yaz kış 15 sene dolaşıyorum, bu zat o ne güzel sormadan alıp kendi kitabına koyuyor.Siz sabah kalkıyorsunuz evinizin önünde ki arabanız gitmiş, çalan hızsıza ne dersiniz, aferin iyimi yaptınmı dersiniz.Sizin için arabanızı ne kadar önemli ise benim içinde bitki fotografları da öyle önemlidir.Fakat ben buna rağmen hakkımı helal edebilirdim.Ama adam bir firmanın reklamını yapmak için doğruları saptırıyor.1000 yıldır Isırgan otu ve çörek otu gibi zararsız olarak ve binlerce faydası olan bitkileri zararlı olabilecek bitkiler sınıfına yitiyor.Bu nedenle kime ve neye hizmet ettiği bilmediğim, bu art niyetli şahıs hakkında doğruları ben buradan duyurmak zorundayım.Ha birde Kara Ardıç gibi zehirli ve Arnika gibi hafi zehirli bitkiler hakkında sanki zehirsizmiş gibi ve de bu işlerin üstadı imiş gibi konuşup yazması diğer insanların hayatını tehlikeye atması gibi sebeplerden dur demek zorundayım.

ıbrahim Gökçek
Anahtar Kelimeler Botu


Sevgili Ziyaretçi !
Mesajları Ayrıntılı Bir Şekilde Görebilmek Ve Yararlanabilmek ıstiyorsanız Üye Olmak Zorundasınız.. Yoksa Sitemizden Ayrıntılı Bir Şekilde Yararlanamaz,Eklenti,Porgram,Oyun Vs. ındirimez Forumumuzun Eğlenceli Kısımlarından Yararlanamazsınız..

--------------------------------------------------------------------------------

Anahtar Kelimeler :
Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı oyunları,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabıoyunu indir,hikayeleri,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı programları,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı indir,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı download,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı serisi,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı msn eklentisi, Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı şarkı sözleri,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı kodları,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı resimleri,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı haberleri,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı videosu,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı driver,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı haberleri,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı sözleri,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı program,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı güzelleri,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı oyuncu,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı aramaları,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı tek link,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı online,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı sinema,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı dvdrip,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı indir,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı indirmeden izle,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı izle,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı oyunu indir,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı hemen izle,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı yükle,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı filmleri,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı sınırsız,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı ücretsiz,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı forum,Hırsız Prof. Dr. Zahmetsiz Zaranki ve curuf (çöp) saçan kitabı orjinal

silvery
15-03-2009, 11:21
arkadaşım bende çarşamba başlamıştım,zeytinyağı limon karışımını ben de içmedim.Ne yapacağız bilmiyorum

Faydası olmayacaksa hiç denemeyelim.. Boşuna eziyet çekmenin anlamı yok.Zaten 1 haftadır ot gibi hissediyorum kendimikafamçokkarıştı
Ama Maranki'nin sayfasınfa bununla ilgili hiçbirşey yazmıyor. 7. gün yapılacak diyor..Bu arkadaşlar nereden edindiler bu bilgiyi acaba?

okyanus34
15-03-2009, 11:29
canlarım sizinde o akşam içmeniz gerekliydi. çünkü geçen gün bi programda çıkmıştı. ve bu kozmik programın harfiyyen uygulanması gerektiğini sölemişti. aksi halde yararı deil zararı olur . ama bu zarar ölümcül boyutta bi zarar olmaz demişti. bide yağ karışımını bu zamanda içmenin nedeni de ayın çekim gücünün bu zamanda yüksek olması canım. bence siz telefon edip sorun . benim bu akşam içilmesi konusunda söyleyebilecek bi bilgim yok . söz konusu sağlığınız telefon edin hemen kıslar

seertmece
15-03-2009, 11:31
Prof. Dr. Ahmet Maranki ve lavman sarlatanligi beni bittirdi
--------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
sevgiben´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyelerimiz Görebilir Üye Olmak ıçin Tıklayın...]
Prof. Dr. Ahmet Maranki ve lavman sarlatanligi beni bittirdi


Alıntı:
sevgiben´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyelerimiz Görebilir Üye Olmak ıçin Tıklayın...]
Ben Sevgi Berlin’den Ahmet Maranki’nin lavman’dan bahsedince bende cok memnun oldum ve sevindim.Kabizlik problemim ortadan kalkacak diye, uzman bir doktor bulup bagirsaklarimi yikattim.Ne olduysa bundan sonra oldu, bas agrisi, karin agrisi, siskinlik, gaz cikarma, karnimda sürekli gur gur eden gurultular oluyor ve makadimi tutamiyorum.Artik cildiracak gibiyim is ve sosyal hayatim bitti.ıse, misafirlige ve alis-verise gidemiyorum.Hayatim alt üst oldu.Bir baska doktora gittim, o da bagirsaklar asla yikanmaz, cünkü bagirsaklar’da bilyonlarca bakteri var ve bunlarin % 95-99’u faydali yikatma ile faydali bakteriler azalmis bundan sonra bunun düzelmesi zor dedi.Ahmet Marankiyi dinleyenlerin vay haline.Hocam benim hayatim bittim.Bu bagirsak florasi nasil düzelir?

Ne kadar bağırsaklarla ve makatla oynanırsa o kadar problem çıkar.Mecbur olmadıkca lavman yapılmaz, hele kalın bağırsak komple hiç yıkanmaz, çünkü bağırsaklarda 2 kg ağırlığında 100 katrilyon bakteri var ve bunların % 95-99'u faydalıdır.Şimdi bağırsak ikide bir yıkanırsa faydalı bakteriler, yani bağırsak florası yok olur.Buda bir çok hastalığın ortaya çıkmasına sebep olur.Düşünün ki büyük bir baraj patladı ne olur peki barajın altında kalan ekili dikili analanlar, hayvanlar ve insanlar hepsi yok olur.Ova gider ve geride cascavlak bir toprak parçası kalır.Bağırsakları yıkatmakta aynı şekilde katrilyonlarca faydalı bakterinin yok olması ve yerine çok tehlikeli olan mantarların yerleşmesine sebep olur.ışlerine geldiğinde sık sık dinden imandan bahsedenlere soruyorum.ALLAH bu bakterileri boşunamı yaratmış?Diyecekler ki haşa o zaman neden lavaman ve neden bağırsak yıkama.Sadece meşhur olmak ve para, başkada bir sebep yok.Bu adam insan sağlığını hiçe sayıyor ve o'nun için bir insanın tavuk kadar değeri yok, önemli olan para.Almanyada Kara Ardıç'ın çayı asla içilmez çünkü çok zehirli.Çayı içilebilir diyor.Akasma'nın asla çayı içilmez, çünkü zehirli, fakat bu zat çayı içilebilir diyor.Arnika, ınçi çiçeği otu sedef otu'da zehirli çok dikkat ister.Almanyada çayı tavsiye edilmez, fakat bu zat çayı içilebilir diyor.Bu kişi insan sağlığı ile oynuyor.

roboroach
15-03-2009, 11:33
Seertmece şimdi kopyaladığını okudum ,Ay varya kim haklı kim haksız bitki bilimci olmadığımız için bilemiyoruz ,.Kimseyi bilgim olmadığından suçlayamıyorum günahta almak istemiyorum ama sanki olan insanlara oluyor denek gibi bundan korkuyorum , hepsi öne çıkmak için birbirini suçluyo sanki bana öyle geliyor .Haklıyı haksızı Rabbimiz ADL ( ADıL) sıfatıyla tecelli edip iki dünyadada hepimize gösterir üzülmeyin ...

seertmece
15-03-2009, 11:35
inşallah .. amin..

cansu060606
15-03-2009, 11:38
ya noluyo ya hiç bişi anlamadım ya ben bu adama çok güveniyorum... hala da güveniyormuyum ki bilmiyorum kafam allak bullak oldu bnde bi yan etkisi olmadı bugün rahatım ama şu bagırsaklardaki faydalı bakterilerin ölmesi falan mantıklı geldi bana şüpheye düştüm :S

okyanus34
15-03-2009, 11:39
ayyy kıslar valla beynim karman çorman oldu -tatlicadiarzu- aaaa korktumda seertmece nerden buldun bu yazıları özelden adresi atabilirmsin

silvery
15-03-2009, 11:45
canlarım sizinde o akşam içmeniz gerekliydi. çünkü geçen gün bi programda çıkmıştı. ve bu kozmik programın harfiyyen uygulanması gerektiğini sölemişti. aksi halde yararı deil zararı olur . ama bu zarar ölümcül boyutta bi zarar olmaz demişti. bide yağ karışımını bu zamanda içmenin nedeni de ayın çekim gücünün bu zamanda yüksek olması canım. bence siz telefon edip sorun . benim bu akşam içilmesi konusunda söyleyebilecek bi bilgim yok . söz konusu sağlığınız telefon edin hemen kıslar

Kime telefon edeceğiz yani nerden bilgi alabiliriz acaba okyanus34? Valla tövbe etmek üzereyim. Seertmecenin gönderdiklerini de okuyunca başladığıma başlayacağıma pişman oldum.Şu son günü geçirsem başka bişey istemiyorum.
Bir de Cumartesi başlayamayanlar çarşambaya kadar herhangi bir günde başlayabilirler yazıyodu sitesinde.. Ben de pazartesi başlamıştım o yüzden...

süperanne
15-03-2009, 11:48
Ben çevremde bu temizliği yapıp çok memnun olan insanları duydum, bu sitede de yapan ve memnuniyetini paylaşan arkadaşlar var.benim şükürler olsun karın ağrım geçti ve sabah rahat tuvalete çıkabildim.ayrıca gece 2 buçukta yatmama rağmen 8 de gözümü açtım ve kendimi çok dinç hissederek yataktan kalktım.evimi temizliyorum.

Her tedavi insanlar üzerinde farklı etkiler yapabilir.buna en basit bir aspirinin bile bazı insanların kanın sulanması için içtiğini ve fayda gösterdiğini , bazılarınada trombositleri düşürdüğü için zararlı olduğunu ve kullanılmaması gerektiği biliyoruz.

Ayrıca 1 bir hafat boyunca ne yaptık sebze yedik sebze meyve suyu içtik.birde sirke ve limonla boşaltım yaptık.son akşamki zeytinyağı bazı tansiyon hastaları üzerinde etki yapabilir doğru ama ben 1 haftada yaptıklarımızn insan vücüdünu tahribata uğratacak şeyler olduğunu düşünmüyorum.

Ve sonuçta çıkan şeyleri hepimiz gördük.inşallah onlardan kurtulıup daha sağlıklı yaşayacağız.böyle bazı forumlarda bazı sitelerde yayınlanan doğruluğu bile ispatlanmamış yazıları buraya kopyalarak ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamadım.bunu yeri burası değil burda bizler bir hafta boyunca yaptıklarımızı paylaştık.eğer o şahıs resimlerinin çalındığını düşünüyorsa versin mahkemeye arasın hakkını .bu bizim vucudumuzdan çıkan hepimizin gördüğü iltihapları taşları hatta solucanları düşürdüğümüz gerçeğini karalamamalı.

Bu benim fikrim tabi inanan ve kafasında şüphe uyanan arkadaşlar olabilir.benim aklıma bunların gerçekliği ispatlanana kadar en ufak bir şüphe gelmiycek arkadaşlar.sizde rahat olun.her fikri nasıl benimseyip seven insanlar oluyorsa böyle yorumlarad çok fazla olu bizler aklımızın yattığını yaptık ve inşallah sonuçlarındanda memnun kalıcaz.
(uzunca oldu kusura bakmayın)

okyanus34
15-03-2009, 11:52
canım marankinin sitesinde iletişim adresleri var oraya telefon et sor

okyanus34
15-03-2009, 11:55
bak sitesinde iletişim linki var orayı tıkla. sonra sağlık problemleriniz ve cosmıc ürün talepleriniz die bi yazı var orayı arayabilrsin

tatli_cadi
15-03-2009, 11:56
Kime telefon edeceğiz yani nerden bilgi alabiliriz acaba okyanus34? Valla tövbe etmek üzereyim. Seertmecenin gönderdiklerini de okuyunca başladığıma başlayacağıma pişman oldum.Şu son günü geçirsem başka bişey istemiyorum.
Bir de Cumartesi başlayamayanlar çarşambaya kadar herhangi bir günde başlayabilirler yazıyodu sitesinde.. Ben de pazartesi başlamıştım o yüzden...

Ben sitesindeki telefonları aradım.Ulaşılamıyor,ulaştığım anda ne yapmamız gerektiğini yazarım,canım bilgilendirelim birbirimizi

silvery
15-03-2009, 11:57
canım marankinin sitesinde iletişim adresleri var oraya telefon et sor

Teşekkür ederim okyanus34.. Umarım şu floraları da kaybetmemişizdirkaydirigubbakcemile3

EU1
15-03-2009, 11:59
Ben sitesindeki telefonları aradım.Ulaşılamıyor,ulaştığım anda ne yapmamız gerektiğini yazarım,canım bilgilendirelim birbirimizi

ben de aradım cep kapalı

cansu060606
15-03-2009, 12:00
yok yok olamaz bi an için şüphe ettiğim için bile kendimden utanıyorum vallahi...hiç mantıklı değil...bende çevremde yapıpta cook memnun kalanlar gördüm...halada çok huzurlular...benim artık inanasımda pek gelmiyo açıkcası bu insan bu riski göze alamaz...ayrıca ölenlerin olduğunada resmi bi kanıt olmadan inanmam tutki ölen oldu kendi hataları sonucu olmadığını nerden bilicez...meyve veren ağaç taşlanır derler..bu adam çıktı bi takım insanlar huzursuz oldular...ilaç satışları düştü...nerden bilicez karalama kampanyası yapmadıklarını...kulaktan dolma şeyler bunlar...ben gayet rahatım suanda...

okyanus34
15-03-2009, 12:03
ya kıslar bende rahatımda içine insanın kurt bi kere düşmeye görsün ufaktan ufağa kemirir huzursuuz eder insanı . nese kanıtlanmadan elbette inanmak doğru deil ama şüphe işte . yazılanlarda mantıksız deil ölçüp tartmak lazım . nese kıslar görüşürz bu yağ ieçecek arkadaşlar inşallah ulaşabilriler marankiye . bende kaç gündür dikişimi yapamıom buraya oturmaktan :))) hadi görüşürz

süperanne
15-03-2009, 12:06
ya kıslar bende rahatımda içine insanın kurt bi kere düşmeye görsün ufaktan ufağa kemirir huzursuuz eder insanı . nese kanıtlanmadan elbette inanmak doğru deil ama şüphe işte . yazılanlarda mantıksız deil ölçüp tartmak lazım . nese kıslar görüşürz bu yağ ieçecek arkadaşlar inşallah ulaşabilriler marankiye . bende kaç gündür dikişimi yapamıom buraya oturmaktan :))) hadi görüşürz

aynen canım bende dikişlerimi yapamıyorum.sen neler dikiyorsun bu arada profilinde modelist yazıyor büyük ihtimalle kıyafettir ama. a.s

okyanus34
15-03-2009, 12:09
modelist benim ileriki hedefim :)) şu an kendi modelistliğimi yapıyorum . kendime dikiyorum canım . tam profesyonel değilim ama hedef oraya doğru . yaptıklarımda sölemesi ayıp güzel oluyo :))))) çok mütevaziyimdir :P

seertmece
15-03-2009, 12:09
google a maranki cüruf yazınca çıkan sitelere bakabilirsin...

okyanus34
15-03-2009, 12:14
seertmece . şu aşamada kimin yanlış kimin doğru olduğunu bilemeyiz canım. sende gördüğün bilgileri bizimla paylaşıyosun elbette. bu yazan kişide yanılmıyosam bitki uzmanı . ve o da kendi reklamını yapacaktır mutlaka . bu işin mahkemesi var madem bu kadar dertli oralarda uğraşsın . çıksın o da bahsetsin zararlarından .

okyanus34
15-03-2009, 12:15
süperanne sen ne dikiyosun. terzilik filanmı var sende

silvery
15-03-2009, 12:21
telefonlara ulaşılamıyoooor.. Sadece 2 kişi miyiz biz bu güne kalan? Faydası yoksa boşuna uğraştık bir hafta..
Ama yine de içmeyi düşünüyorum o yağ- limonu.. İçimde kalmasın sonra keşke yapsaydım demektense.. Bu konuda başka bilgisi olan arkadaş var mı acaba?

süperanne
15-03-2009, 12:26
süperanne sen ne dikiyosun. terzilik filanmı var sende

Ben mefruşat işleri yapıyorum canım. şu an polardan bir klozet takımı dikmeye çalışıyorum.herşeye merakım var aslında bir fırsatını bulursam kendimede bir şeyler dikmeyi planlıyorum.bu beden temziliğinide üzerimdeki halsizlikten ve yorgunkultan kurtulma için yapmak istedim.çünkü hayat kalitem düşmüştü kendimi son derece yorgun ve halsiz hissediyordum

İnşallah herkes ne niyetle yaptıysa şifasını görür.

Seertmece bence sende böyle olumsuzluklar bulup burda paylaşmaktan vazgeç canım.Şifa rabbimizden biz ondan istiyoruz.Eğer bundan sonra bizlerde kötüye giden durumlar olursa burda yapmayı düşünen arkadaşlarla .onları paylaşalım.gerekirse şikayetlerimizi başka yerlere bile götürebilirz.şuan birşeyler söylemek için çok erken.burda çok hassas ve veveseli arkadaşlar olabilir.senin yaptığın insanları yaptığına pişman etmek oluyor.ha biz bu kaonuyu 1 hafta önce tartışabilirdik belki ama şuan için çok geç.bakalım ve görelim

okyanus34
15-03-2009, 12:31
hımmm.... bende kıyafet üzerine yapıyorum dikişi. insanın çok pahalı şeyleri 2-3 milyona mal etmesi çok güzel kaydirigubbakcemile2 nese sana da kolay gelsi bana da . iki saattir bi elbisenin kolunu kesemedim gelip gidip burdayım. ev batmış durumda bu dikiş işlerinden ama ben burda oturmuş yazıyorum delikafadulden hadi görüşürz kıslar. vesveseye gerek yok. kasımda bende yaptım olsaydı bişe bana olurdu. çünkü o zaman yemeden içmeden kesilmiştim hergün bir kilo gidiyodu . ağzıma lokma koyamıyodum. korkmayın bişe olmazs kıslar

süperanne
15-03-2009, 12:35
Aynen benimde işim çok fazla canım bende bir oturdum kalkamadım.sanada kolay gelsin.

ıçinizi rahat tutun kızlar .görüşürüz hayırlı haberlerle sonra hihoyyyt

rose14
15-03-2009, 13:25
hayırlı pazarlar arkadaşlar.akşam yani gece yatmadan önce nane kaynatıp limonla içtim.osabah kadar karnımın inmesine sebep oldu çok şükrü.sabhta normal bi şekilde büyük abdest ihitiyacımı giderdim.şükür heralde foloram sağlam.neyse şaka bi tarfa.bugün lavman yapmadım artık.yapmıycamda.ben ekim ayındada tekrar yapmayı düşünüyorum.iyice araştırıp.bugün sabah güzel bi kahvaltu yaptım.hatta 2 dilim pizza yedim.herkese geçmiş oldun diyorum.ve bu sanal alemde kurulan bu arkadaşlık için hepinize çook teşekkürediyorum.
karankicim zencefiilli çay nasıl oluyo.yani zencefil tozmu nasıl yani nerden alcaz aktarlarda felan varmı.

rose14
15-03-2009, 13:43
yaa arkadaşlar bişey olmaz inşallah yyaaa .bu adam ne zamndır tv de hemde bütün kanllarda çıkıp bu beden temizliğini anlattı.neden ozamn bu zarraar görenler arayıp karşı çıkmadılar.bizm medyamız bu tür şeyleri hemen yayınlardı öyle olsaydı. biz kalbimizi rahat tutalım.benim tek krokum beslenmede değil,doğrudürüst bişey yemeden yapılan lavmanda.ama ondada bişey olmaz inşallah.biçok kimse yaptı sonuçta bunu.tabi olumsuz şeyler okununvca insan ister istemez acaba diyo ama dediğim gibi zararını gören olsaydı çoktan kanal kanal gezmişti.sonuçta bu hocayı sevmeyen tv sunucu programcılarıda var.bişekilde bunu ispatlamya çalışırlardı.akşam ki arkadşta eğer bunu bukadar zararlı olduğunu biliyosa başta anne babasını engelleseymiş.buraya gelip bizim kafamızı karıştıracağına.şuan sağlıklı bi şekilde söyleyince onun söyledikleri biraz saçma geldi.çünkü anne babasıda yapmış.benim ailme yapsa ve ben onlara çok zararlıymış desem hemen bırakırlardı çünkü.

marsel
15-03-2009, 14:27
arkadaşlar yorumlarınızın hepsini okuyamasamda birçoğunu okudum ve olumsuz düşünceler gördüm...

ilk kez yapmış ve daha önce bir arkadaşımın yapmış olmasına dayanarak söylüyorum ki bu detoks çok faydalı...

ben hiçbir zararını görmedim....sonrasında da hiçbir problem yaşamadım...

Maranki neredeyse tüm kanallarda lavman olayını anlattı ve zararlı olsa biri mutlaka "sus" derdi...zararlı olduğunuda anlatırdı....

pin@rim
15-03-2009, 14:39
telefonlara ulaşılamıyoooor.. Sadece 2 kişi miyiz biz bu güne kalan? Faydası yoksa boşuna uğraştık bir hafta..
Ama yine de içmeyi düşünüyorum o yağ- limonu.. İçimde kalmasın sonra keşke yapsaydım demektense.. Bu konuda başka bilgisi olan arkadaş var mı acaba?

bende geç kalındığı konusunda hemfikirim canım....

madem içeceksin bari 1 çaybardağı z. yağı 1 çay.b. limoon olarak iç.karıştırda iç ....kaydirigubbakcemile5

nazmelek
15-03-2009, 15:00
hekese merhaba.benimde dün karnım ağrımasına rağmen bugün sabah tuvalete gittim.daha iyiyim.kahvaltımı ettim.ama çok yiyemedim.hemen doydum.bu mideleri fala büyütmeden dikkat etmek lazım.detoks biraz zordu ama başka zaman diyet yaparken kendimi daha halsiz yorgun hissediyordum.bunda böyle olmadı.daha rahattım.çok şükür bitirdik.sanki içimde bir şey vardı o gidiverdi.hani doğumdan sonra olur ya içiniz boşalıverir.bence olumsuz yorumları düşünüp üzülmeyelim.iyi düşünürsek iyi olur.belki arkadaşın dediği doğru ama bu adam bu kadar canlı yayına çıktı.hiçmi biri arayıp sen hırsızsın demedi devamlı insanlarla içiçe.yada o kişi niye hiç çıkmadı.bilemiyorum.varsa öyle bişey yakında kokusu çıkar.
:uhm:

silvery
15-03-2009, 15:10
bende geç kalındığı konusunda hemfikirim canım....

madem içeceksin bari 1 çaybardağı z. yağı 1 çay.b. limoon olarak iç.karıştırda iç ....kaydirigubbakcemile5

Ne yalan söyleyeyim hevesim kırıldı:çok üzgünüm: ama deneyeceğim yine de.. Teşekkürler
pin@rim:1rolleyes:

nur_irem
15-03-2009, 15:11
bence arkadaşlar neden bağırsaktaki floralar gitsin.gitmemesi lazım.çünki elma sirkesi ve limonla yapılmış birşey eğer kimyasal bir eşylerle yapılsa idi bence zararı olurdu.ama elma sirkesi ve limonla yapılmasınında bir nedeni vardır.neden bazı organlarımız temizlenirken bazı organlarımız tehlikeye girsin..

silvery
15-03-2009, 15:21
Arkadaşlar;
Son gün yapılan nefes egzersizlerinin nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

seertmece
15-03-2009, 15:49
ben telefonda soyledım anneme zararı varmıs bagırsaklara dıe.. artık lavman yapmayın sadece sson gun yapın dedım.. tamam dedı.. 1 gun ara vermısler.. dıger gunler yapmıslar..suanda onlarda cok memnun... sıslık bıle olmamıs karınlarında... ama benım yınede bu flora konusunda ıcım raat etmedı..ıyıce arastırcam bu konuyu...eger kesın zararı yoksa floraya 6 ay sonrakınde ben de yapıcam lavmanıyla beraber.. yaw kardesım o kadar yv ye cıkıo adam bi muslumanın da aklına gelmıo bu lavman ustuste 7 gun baarsaa zarar verırmı dıe sormak..florayı sorsun artık bı programda sunucu ya da seyırcı..

cocostar
15-03-2009, 16:33
kozmik temizliği başaran arkadaşları kutluyorum. birdahaki döneme kısmetse bend e yapcam

melankoli_84
15-03-2009, 17:41
bir gün forma girmdim ortalık karışmış yaw mirmirmirmir kızlar bu lavmandan bişey olsaydı benim ailem hastanede olurdu o zaman benim üçüncü yapışım çünkü hiçbirşeycikler olmadı aksine şifa buldum kii maranki.com da lavmanı çok güzel bir şekilde anlatıyo bilmeyenler okusunlar lütfen...

Mntha
15-03-2009, 17:49
aynen benimde ailemden bazi kisiler bunu 3. defa yapiyorlar. eger denilen gibi bagirsak floranla zarar verseydi simdi o kisiler, hazimsizlik, korinik kabizlik, siskinllik, gibi vs vs sikayetlerde bulunurdu tam tersi iyi ve saglikli olduklarini iddia ediyorlar. haaa dr maranki boyle bir seyin zararini bilmeden insanlara boyle bir seyi neden tavsiye etsin... lutfen insanlarin aklini karistirmayin...

Mntha
15-03-2009, 18:00
Detoks-lavman yaparak maddi kirlerden de arınıp hıcrelerimizi gençleştirebilir, sağlıklı mutlu bir yaşama geçebiliriz. Evimizde sitemizde bildirilen gınlerde uygulayacağımız ve hiçbir yan etkisi, bizlere artı bir maliyeti olmayan, herkesin tek başına evinde uygulayabileceği bir metottur.

Dınyada çok uygulanan ancak Türkiye de son 3 yıldır ekibimiz tarafından tavsiye edilip, uygulanan ve geçen yıl yaklaşık 1 milyon kişinin uyguladığı başta kalın barsak, karaciğer, safra kesesi olmakla kalp, damar böbrek, dalak, akciğerler, pankreas gibi hayati organlara faydalı tesir gösteren uygulamamızın neticelerini bizlere ışenmeden ve çekinmeden adlarıyla mail yazan 10000 lerce kişiden öğrenmiş bulunuyoruz. Bu da bizim gayretimizi arttırmış,

dr maranki'nin sitesinde lavman hakkinda ki yazilar

Mntha
15-03-2009, 18:06
Arkadaşlar;
Son gün yapılan nefes egzersizlerinin nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Namaz kilar gibi diz ustu oturulcak. ve sol burun bas parmak ile kapatilcak, acik olan sag burnumuzdan derin nefes alip agizdan verilcek 5 dk suresi. ayni islem diger burun için yapilcak 5 dk. toplam 20 dk nefes egzersiizi yapilcak..
ben boyle yaptim arkadasim...

karanki
15-03-2009, 18:18
hayırlı pazarlar arkadaşlar.akşam yani gece yatmadan önce nane kaynatıp limonla içtim.osabah kadar karnımın inmesine sebep oldu çok şükrü.sabhta normal bi şekilde büyük abdest ihitiyacımı giderdim.şükür heralde foloram sağlam.neyse şaka bi tarfa.bugün lavman yapmadım artık.yapmıycamda.ben ekim ayındada tekrar yapmayı düşünüyorum.iyice araştırıp.bugün sabah güzel bi kahvaltu yaptım.hatta 2 dilim pizza yedim.herkese geçmiş oldun diyorum.ve bu sanal alemde kurulan bu arkadaşlık için hepinize çook teşekkürediyorum.
karankicim zencefiilli çay nasıl oluyo.yani zencefil tozmu nasıl yani nerden alcaz aktarlarda felan varmı.

canım zencefili aktardan alıyosun kilosu 25 ytl 100ğr aldım baya bi oluyo 1 su bardağına yarımçay kaşığından daha az atıyosun suyu kaynat bardağa koy üzerine zencefili at bal koy karıştır istersen üzerine tarçın at az demlensin iç:hooray:

silvery
15-03-2009, 18:21
Namaz kilar gibi diz ustu oturulcak. ve sol burun bas parmak ile kapatilcak, acik olan sag burnumuzdan derin nefes alip agizdan verilcek 5 dk suresi. ayni islem diger burun için yapilcak 5 dk. toplam 20 dk nefes egzersiizi yapilcak..
ben boyle yaptim arkadasim...
çook teşekkürler arkadaşım..

ZARACI
15-03-2009, 19:20
Arkadaslar bugün sivasta bir bayan kozmik temizligi yüzünden vefat etmis biride komadaymis. Sanirim su tüketmemisler hic. Bence marankinin bu konuda hatasi. Sitesinde ve tvde verdigi bilgiler cok eksik kalmis buda bazilarina pahaliya malolmus malesef:(

nisa kadın yanlış bişeymi yapmış.lavmanımı yapmamış acaba?bu arada sivasta hangi hastanedesin?

pin@rim
15-03-2009, 19:21
bence arkadaşlar neden bağırsaktaki floralar gitsin.gitmemesi lazım.çünki elma sirkesi ve limonla yapılmış birşey eğer kimyasal bir eşylerle yapılsa idi bence zararı olurdu.ama elma sirkesi ve limonla yapılmasınında bir nedeni vardır.neden bazı organlarımız temizlenirken bazı organlarımız tehlikeye girsin..

bencede canım..bencede yaptığımız şeyler gayet natureldi ve eğer lavmandaki o sabunu kullansaydık belki floralara o zarar verebilirdi,ama ben sirkenin,limonun,sarımsağın hücre öldüreceğine inanmıyorum ve bu gün gayet zindeyim....:dance:
yaptığım için pişman değilim...:teytey:

silvery
15-03-2009, 20:12
Arkadaşlar şu limon suyu sizde de tansiyonu düşürdü mü? Şu an içiyorum normalde zaten düşük olan tansiyonum daha da düştü sanırım. Aç olmamın da etkisi var galiba. Başım dönmeye başladı:1no2: Sanırım içmesem sağlığım için daha faydalı olacakkafamçokkarıştı

EU1
15-03-2009, 20:16
Arkadaşlar şu limon suyu sizde de tansiyonu düşürdü mü? Şu an içiyorum normalde zaten düşük olan tansiyonum daha da düştü sanırım. Aç olmamın da etkisi var galiba. Başım dönmeye başladı:1no2: Sanırım içmesem sağlığım için daha faydalı olacakkafamçokkarıştı

canım zeytinyağını önce mi içtin?Allah kolaylık versin

silvery
15-03-2009, 20:24
canım zeytinyağını önce mi içtin?Allah kolaylık versin

Hayır birer yudum alıyorum ikisinden de. Ama tansiyonum limondan dolayı düştü sanırım.
Devam edip etmemekte kararsız kaldım.. Sen naptın içtin mi canım?
Şu geceyi bi atlatsaydık

EU1
15-03-2009, 20:29
Hayır birer yudum alıyorum ikisinden de. Ama tansiyonum limondan dolayı düştü sanırım.
Devam edip etmemekte kararsız kaldım.. Sen naptın içtin mi canım?
Şu geceyi bi atlatsaydık

Canım ben çarşamba başlamıştım.Salı gününe geliyor 7. gün,bu arada faydası olacak mı onu da bilmiyorum.Telefonlara da hala ulaşamadık.

nisayildiz
15-03-2009, 20:29
Arkadaslar dünden beri baya karismis burasi. öncelikle sunu söylemek isterim detox türkiyede zaten bi kisim insanlarca zaten farkli sekillerde uygulaniyordu. Mesala DR. Aidin Salih e gidip seker hastaligindan kurtulanlari duymustum detox yoluyla. Yani dikkatli yapildigi sürece susuz kalinmadigi ve vitamin alindigi sürece sorun olmaz ki bir cogumuzda olmadi. Ölen bayani dün sivas yerel televizonundada göstermisler ama sebebini söylememisler. Dedigim gibi sanirim o vücudunu susuz birakmistir.Mekani cennet olur ins. 66 EMOS 66 ben sivasta hastanede calismiyorum. yurt disinda okudum yeni mezun oldum simdi denkligimi bekliyorum.

silvery
15-03-2009, 20:34
Canım ben çarşamba başlamıştım.Salı gününe geliyor 7. gün,bu arada faydası olacak mı onu da bilmiyorum.Telefonlara da hala ulaşamadık.

İnş sana da faydalı olur arkadaşım.. Bu geceyi atlatayım yarın yazarım neticeyi.

EU1
15-03-2009, 20:42
İnş sana da faydalı olur arkadaşım.. Bu geceyi atlatayım yarın yazarım neticeyi.

İnşaallah canım,sana da hepimize faydası olur.Ben bugün farkına vardım.Lavman için hazırladığım suya limon suyunu ilk gün kattım,diğer günler limon yerine zeytinyağı kattım off ya inşaallah birşey olmaz.Aklımda zeytinyağı kalmış boşa mı gitti emeklerim,hay benim aklımakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

EU1
15-03-2009, 20:43
Birde suyu tutamıyordum hemen wc ye koşuyordum ya

okyanus34
15-03-2009, 20:47
kıs akılsız die o yüzdenmi yazdın nikine :) canım benim vesvese yapma inş. bişe olmıcaktır.tansiyonunuz düşebilir evet. ben içemedim mesela benim ikinci yapışımdı ancak olmadı . midem alt üst oldu 25 ml kadar anca içebilmişimdir .artık allah bize sağlık versin ne diyim.sizede kolaylık canım

okyanus34
15-03-2009, 20:48
bende tutamadım suyu öle hepsini bi andada veremedim. 500 ml ilkinde sonrasını da 750 ml 750 ml verdim canım. olduğu kadarıyla artık takma

silvery
15-03-2009, 20:52
İnşaallah canım,sana da hepimize faydası olur.Ben bugün farkına vardım.Lavman için hazırladığım suya limon suyunu ilk gün kattım,diğer günler limon yerine zeytinyağı kattım off ya inşaallah birşey olmaz.Aklımda zeytinyağı kalmış boşa mı gitti emeklerim,hay benim aklımakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Umarım boşa gitmez arkadaşım ilk gün ben de tutamadım ama sonra alıştım. Belki içine zeytinyağı koyduğun için tutamamışsındır. Neyse kolay gelsin sana arkadaşım.
Bir an önce bitirirsin diyetini de detoksunu da inş

EU1
15-03-2009, 20:53
kıs akılsız die o yüzdenmi yazdın nikine :) canım benim vesvese yapma inş. bişe olmıcaktır.tansiyonunuz düşebilir evet. ben içemedim mesela benim ikinci yapışımdı ancak olmadı . midem alt üst oldu 25 ml kadar anca içebilmişimdir .artık allah bize sağlık versin ne diyim.sizede kolaylık canım

Haklısın cnm :1no2:boşa mı gitti şimdi emeklerim.Zeytinyağı limonu içmeden en iyisi bu işe son vermek

silvery
15-03-2009, 20:58
yok canım bırakma bence.. Sonuçta bağırsakların temizlendi değil mi? ha limon ha
zeytinyağı:) Sonra pişman olursun ne kadar kalmış ki şunun şurasında...

ausgul
15-03-2009, 21:09
şu detox kampında yakını olan bır arkadaşımız vardı...onlardan ses yokmu acaba nasıl geçmiş

okyanus34
15-03-2009, 21:11
canımcım iç iç sen son an bırakmak olmaz . benim midem alt üst oldu o yüzden içemedim

silvery
15-03-2009, 21:14
canımcım iç iç sen son an bırakmak olmaz . benim midem alt üst oldu o yüzden içemedim

İşin garibi benim midem hiç bulanmadı çok rahat içiyorum Hem size yazıyorum hem de nefes egzersizleri yapıyorum o yüzden herhalde tansiyon problemim azaldı sanki.. Bitirmek üzereyim limon yağı hemen yatacağım arkadaşlar.. İNş yarın arınmış olarak yazarım sizehihoyyyt

karanki
15-03-2009, 21:16
selam hanımlar lütfen kafanızı fazla karıştırıp kuruntu yapmayın zyağı limon zararlı olmaz lagmanın içindeki sabunla lağman yapmak zararlı olabilir inanın ben hiç pişman değilim içimden çıkanları gördükten sonra. resimlerini bile çektim. bu gün norml yemeğe geçtim ama az az yedim gayet rahatım baş dnmesinden bahsetmiş bazı arkadaşlar lütfen bedeninize zaman tanıyın daha yeni arınmadan çıktı. size ilk sentetik ilacı bulan adamın söylediklerini aktarmak istiyorum. öldüğünde türkiyeyi 3 kez satın alacak kadar servete sahipmiş. ve çocuklarına torunlarına sürekli dermişki siz sakın bunlarla tedavi olmayın siz dogal olanlarla tedavi olun . ilaç sektöründeki dönen meblağlar o kadar iştah kabartıcıki .inanın ilaçları satılsın diye tıpkı bir pazarlamacı gibi doktor hastane sağlık ocağı deli gibi dolaşıyolar doktorlara hediye veriyolar . tek dertleri para para para kimsenin sağlıkmağlık düşündüğü yok. bu gün kanserin bile tedavisi bulunmuş ama sırf bu para kazanma hırsı yüzünden ansanlara eziyet çektiriliyo biliyosunuz kanser ilaçları ne kadr pahalı herşeye hemen inanmayın ama araştırmaktanda geri kalmayınki kalbiniz muylu olsun.

okyanus34
15-03-2009, 21:21
hakslın karankicim . bende ilaç kullanmamaya gayret ediyorum zaten. eminim içtiğimiz ilaçların zararı bu yaptığımız detoksun zararlarına beş basar.

süperanne
15-03-2009, 21:31
Arkadaşlar ben üşüttüm bir hafta boyunca hiç ısınamamıştım.kat kat giymeme rağmen sanki belim buz gibiydi ve acısı bugün çıktı .bademciklerim şişti ve vücüdümda bütün kemiklerim ağrıyor.mecburen ilaçlara sarıldım.ilaçlar etkisin gösterince ayağa kalkıyorum etki geçince ağrılar başlıyor.

ınşallah bu son hastalığım olur ben zaten kış boyu sık sık hasta olurum vücüdum direçsizdir.inş.metabolizmam biraz güçlenir.

Ayy bazı arkadaşlar yeni içiyor zeytin yağını Allah yardımcıları olsun.ben o geceyi hatırlamak bile istemiyorum.Kolay gelsin arkadaşlar CADIARZU

okyanus34
15-03-2009, 21:38
süperanne bitrdinmi işlerini . ben burdan ayrılamıyom bi elimde yine dikiş var gözüm de ara sıra burda :))

süperanne
15-03-2009, 21:41
yok canım ya nerden .zaten kaç gündür doğru düzgün ev işi yapamıyordum.biraz temizlik yaptım akşama dıoğru ağrılarım başladı .bakalım ne zaman atlatıcam. senağlama

okyanus34
15-03-2009, 21:43
ayy canım ya allah acil şifalar versin. maranki boğaz şişliği konusunda bişeler sölemişti. tendürdiyotla bademciklerinizi silin filan dedi kanasada korkmayın filan demişti. yanılmıyosam karbonatlada gargara yapın filan dedi. bademcik şişimesi küçüklüğümün baş belasıydı allah sabır versin ve acil şifalar ... :(

karanki
15-03-2009, 21:43
Son 70-80 yıldır hayatımıza giren sadece kimyasal terkiplerden oluşan ilaçlardan medet umarak çığ gibi büyüyen hastalık çeşitlerini ve oranlarını yok etmeyi beklemek yerine, binlerce yıldır insanlığın şifa bulduğu eskimez metotlarla birlikte gelişen teknolojinin ışığı altında ORTODOKS TIBBININ deneyimve engin tecrübelerinden de istifade ederek işbirliği ile ıntegratif-Bütünsel Tıp metotlarını da kullanarak çözüm yolları aramanın vaktinin geldiğini hatta geç kalındığını paylaşarak sizlere yeni bir ufuk açmak istiyoruz.
• ılkokuldan başlayarak, lise ve üniversitede mutlaka önleyici, koruyucu hekimlik ve sağlıklı beslenme ile ilgili dersler zorunlu olarak okutulmalıdır.
• Tıp fakültelerine dünyadaki emsalleri gibi bitkisel tedavi ile ilgili bölümler ve yan bilim dalları geç kalmadan kurulmalıdır.
• Avrupa ve Dünya ülkeleri kendi ilacını kendi üretmektedir.
• Türkiye yüz milyarlarca dolar dövizi ilaca vermektedir. Ülkemiz bu kadar zengin değildir. Ülkemizdeki yetkililer sağlıkta başka metotlar aramadığı için birtakım telkinlerinde etkisiyle bu necip milletin torunları sadece kimyasal ilaç lara mahkûm edilmekte kısır bir döngüde kalan son ömürlerini elinde ilaç torbalarıyla hastane kapılarında geçirmektedir.
• Türkiye binlerce yıllık tababet kültür birikimiyle çaresiz değildir. Yeterki irade ortaya konulabilsin çare çoktur.
• Bitkiler dünyası bunlardan sadece birisi olup, bilimin ışığında insanlığın kurtuluş reçetelerini ortaya koyabilecek birikime sahip olduğunun işareti, dünyamızın kuruluşundan bugüne kadar insanlığa yaptığı ve hiçbir zarar ve yan etkisi ve bağımlılığı olmayan, doğru kullanıldığında şifa veren bitkiler dünyasıdır.
• Bitkilerden; meyve ve sebzelerin geni değiştirilmiş-melez-hibrit-ebter-geridönüşümsüz-tek kullanımlık dünya literatüründeki adıyla disposable tohumlardan üretilenleri kullanmayınız. Israrla doğal tohumlardan üretilen bitkileri tercih ediniz. Bu gibi tohumla rdan üretilen bitkiler şifacı olamayacağı gibi bağışıklık sistemine hiçbir katkısı olmayan antioksidan mineral ve vitamin içermeyen, bugün hızla artan kanser hastalıklarını tetiklemektedir.
• ÇÜNKÜ ıYı NıYETLERLE ORTAYA ÇIKAN BU GıBı ÇALIŞMALARIN BıLıMSEL OLARAK ıNSANA VE DOĞAYA TESıR VE GERı DÖNÜŞÜMLERı, SONUÇLARI MUTLAKA ARAŞTIRILMALIDIR!
• Toprağın biyolojik yapısını bozduğu ve sonraki kullanımlar için dejenerasyona uğratması yanında bu tohumlardan çıkan bitkilerden uçan polenlerin son zamanlarda artan allerjik hastalıklara sebep olduğu, floraya tesir ederek çevre ekolojik dengeyi etkilediği dikkate alınmalıdır.
• Son zamanlarda ülkemizde sık sık ve dünyada da yaygın olarak görülen mucizevi iksir “ balı” üreten arıların ölümü acaba bu hibrit tohumlardan üretilen bitkilerin polenlerinden mi kaynaklanmaktadır. Daha bunun gibi yine ülkemizde yetişen sulu bitkiler; kavun, karpuz, domates, salatalık gibi antialerjik, soğutucu bitkiler oldukları halde tam aksine kendileri allerjen duruma gelmişlerdir. Bütün bu bitkilerin tüketilmesiyle insan genininde zamanla dejenerasyona uğrayabileceği de dikkatle düşünülmelidir.
• Doğum oranlarının son yıllarda azalması ve kısırlık probleminde hibrit tohumların etkisi mutlaka araştırılmalıdır. Dölsüz tohumlardan tüketerek döl vermek mümkün müdür? Kesinlikle ve acil olarak araştırılmalıdır.
• Bu, asrımızın çözümsüz problemlerinin en başında yer alan bir durumdur. Bu duruma devlet ve sağduyulu çiftçiler mutlaka el atmalı, gelecek nesillerimizi korumak için Anadolumuzun tabii tohumları tamamen yok olmadan müdahale edilmelidir.
• Bitkileri tohumlarını seçtikten sonra ekilecek arazinin münbit ve temiz olması, tohumu ekecek kişinin ruh durumu, sağlığı düzgün olmalı, yani ekimi, dikimi, büyütme, hasadı, kurutmasından bize ulaşan en son mamül haldeki içecek ve droglarına kadar yapılacak işlerin SEVGıYLE VE ıSTEYEREK YAPILMASI çok önemlidir. Gelişen teknolojik aletlerle yapılan Kirlian fotğraf tekniği, termal kamera ve rezonans aletlerinin de görüntülemeleriyle ortaya çıkan bir gerçek, sevgiyle yapılan bu işlerde bitkilerin tamamen etkilendiği hatta kimyalarında değişiklikler husule gelerek etkin maddelerinin oranlarının ve enerji boyutlarının tamamen farklılaştığı ortaya konulmuştur.
• Sebzeler temizleyici, meyveler ise besleyicidir. Sebze ve meyvelerinizi tüketmeden önce günümüz çevre ve toprak kirliliğini (nitrat fazlalığı ve toksin vs), yetiştirme aşamasında tatbik edilen hormon ve antibiyotik vs. katkıların zararlarını minimuma indirmek için elma, üzüm, limon sirkelerinden birine karıştırılmış sıcağa yakın ılık suda 5 dakika tutulmasını öneririz.
• Bitkilerden hazırlanan yiyecek ve içecekler tedavi edici kürler dışında kesinlikle fazla pişirilmeden, tıkırında ve suları dökülmeden günlük olarak tüketilmelidir. Mümkünse suları içilerek, yemek haricinde günlük tüketilmelidir. Meyve ve meyve hoşaflarında da aynı metot geçerlidir.
• Alışkanlık haline getirdiğimiz ve sıkça kullandığımız portakal, greyfurt, elma, vişne, kayısı, erik gibi meyve sularını mevsiminde çiğden sıkarak içmeli, konsantre halde kullanmamalıyız. Bunları tüketirken en fazla kilonuza göre içeceğiniz miktar 1-2 bardak olmalıdır.
• Boş karna portakal, greyfurt gibi asitli meyve suları içilmemeli, mümkünse yemek aralarında uygun miktarda tüketilir. Kür uygulamaları bunun haricindedir. Kür uygulamalarında zeytinyağı ile yudum yudum içilen meyve suları bununla karıştırılmamalıdır.
• Günde iki öğün ve öğünlerinizde her zaman bir çeşit gıda tüketiniz. Örneğin; bir öğün lahana, bir öğün makarna gibi…
• Kanuni Sultan Süleyman ve Yavuz Sultan Selim gibi cihan padişahlarının herkesten çok imkânlarının olmasına rağmen hayatları anlatılırken en önemli özelliklerinin başında her gün iki öğün ve bir çeşit yemek yediklerine ibretle şahit oluruz. “Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi” sözünün açılımından bunu mu anlamalıyız acaba?
• Salatalarınızı mutlaka mevsimlik sebze ve meyvelerden seçiniz. Yani kışın domates, salatalık, yeşilbiber kullanmayınız. Yazında kışlık sebzeleri kullanmayınız. Türkiye için havuç ve lahanayı(yuvarlak, suni lahana) bu kışlık sebzeler içinde gösterebiliriz. Bu sebzeler yaşadığınız iklime göre değişim göstermektedir.
• Yenilebilecek et yemek türlerinden önce salata yiyiniz ki, bitkilerdeki temizleyici özellikle etten gelebilecek zararların önüne geçilsin.
• Bitkileri ve çaylarını kür uygulaması haricinde DEVAMLI VE PEŞPEŞE tüketmeyiniz.
• Beyaz ekmek tüketmeyiniz. ÇOK ÇABUK ACIKIRSINIZ. Tabi mayayla üretilmiş tabi buğday unundan ekmeği diğer günlerde kepek, yulaf, çavdar, mısır gibi veya çekirdek ekmek gibi ekmek çeşitlerini münavebeli olarak tüketiniz. Acıkmadığınızı göreceksiniz.
• Siyah çayı radyasyonsuz olarak yemeklerden bir saat önce veya bir saat sonra içebilirsiniz. Ancak yeşil çayı içebilir, hatta posasıyla birlikte tüketmenizi öneririz. (Yeşil çayın içindeki Kateşin etken maddesinin demlemeyle suya %15-25 oranında geçtiği, daha iyi aktioksidan etki göstermesi sebebiyle yeşil çayı posasıyla veya sıkıştırılmış tablet olarak tüketilmesini öneririz.
• Her türlü bitki çayını aromatik ve uçucu yağlar ihtiva eden bitkiler hariç. aşırıya kaçmamakla günde 2-3 bardak birkaç damla limon damlatarak içebilirsiniz.
• Bütün bitki çaylarınızı tatlandırılırken bal, hurma, kuru üzüm, siyah kuru kayısı, tabii pestil, dut vs. kullanabilirsiniz.
• Her gün 2 veya 3 küçük fincan dövülmüş Türk kahvesini kahvaltı ve öğle yemeği sonrası ve akşamüstü (ikindi çayı yerine) içebilirsiniz. (Her hangi bir kronik rahatsızlığınız, kalp kolesterol rahatsızlığınız, alerji sorununuz ve vitiligo rahatsızlığınız mevcut değil VE SAĞLIKLIYSANIZ.)
• Vitamin, mineral, enzim ve besin destek ürünlerini suni, kimyevi, tabii olmayan metotlarla saflandırılmış droglar-tabletler halinde almamaya çalışınız. Metabolizma bunları belli yaşlarda (erken ve geç yaşlarda), tolare edememekte, bedende alınan bu ağır metaller sebebiyle çökme yaparak toksin ve kitleler oluşabilmektedir.
• Kanser diye teşhis konulan vakaların bazılarında yapılan laboratuar analizlerinde, oluşan kitlelerin, safra ve böbrek taşlarının bu sebeple oluştuğu üzerinde görüşler ağırlık kazanmaktadır. Biz bu destekleri tamamen ve doğrudan tabii olarak kaynağından yani bitkilerden-sebze ve meyvelerden almaya gayret göstermeliyiz. Mesela hepimizin alışkanlık haline getirdiği ve bilhassa çocuklarımızın kullandığı C vitaminleri ve yaşlılara kullandırılan kalsiyumun fazla kullanımı vücutta kireçlenmelere böbrek, prostat ve safrada taşlaşmalara sebep olabileceği göz önüne alınarak bu gibi vitamin, mineral ve enzimleri havuç, brokoli, lahana, maydanoz gibi bitkilerden almalıyız. Burada çok önemli bir detayı açıklamak istiyorum; suni olarak aldığımız vitamin ve minerallerden sadece o özelliği yani kalsiyumu veya vitamini bildirilen miktarda alırız. Bitkilerle tabi yoldan o özellikleri almak istediğimizdeyse, o özellikle beraber onun bedene girmesiyle fazla veya eksik olabilecek ve onun tolaresine yardımcı olabilecek farklı özellikte vitamin, mineral ve enzimleri de beraber alırız. ışte bu özelliğinden dolayı vitamin, mineral ve enzimlerimizi bitkilerden sağlamalıyız.
• Yemeklerin arkasından hemen meyve ve tatlılarınızı yemeyiniz, çay içmeyiniz. ınek yağı ve tabii şekerden yapılmış başta meyve tatlısı olmak üzere bütün tatlılarla ile çayınızı tatlandırarak yemeklerden en az 1 saat sonra, meyvelerinizi de 2 saat sonra mevsimlik meyve olarak tüketebilirsiniz. Tatlıları yemeklerden öncede tüketebilirsiniz.
• Yukarıda anlatılanların gerekçesi olarak, yenilen öğünlerde karbonhidrat, protein, şeker ve diğer enzimlerin birbirine karışarak, hem aldığınız besinlerin yan etkisinden korunmanıza, hem de gıdaların tam olarak alınmasına ve metabolizmanın bozulmamasına kaygı ön planda tutulmaktadır.
• Akşam, güneş battıktan sonra son öğününüzü yiyebilir iki saat sonra çay, tatlı ve meyve dahil hiçbir gıda almayınız. Çünkü bu saatten sonra safra kesesi saati başlamaktadır. Kitabımızda gösterilen Beden Organları Aktif Çalışma Saatlerini dikkatle inceleyip ona göre bir beslenme, dinlenme ve hayat tarzı modeli geliştiriniz.
• Kitabımızda hangi bitkinin hangi bitkiyle kullanılabileceğini gösteren Kozmik Beslenme tablosunu dikkatli inceleyerek uymaya çalışınız.
• Öğünlerinizde 3 beyaz yani bize göre suni un, suni tuz, suni şekerden uzak durmanızı, bunların yerine zaten bitkilerde olanlarıyla iktifa etmenizi ve tabii şekliyle kullanılmalarını öneririz. Çünkü beyaz un onlarca işlemden geçerek önünüze gelmekte, tuz rafine edilmekte, şekerse tabiilikten tamamen uzaklaşmaktadır. Şayet siz yeni bir dünyaya doğsaydınız zaten ekstradan ne un ne şeker ne de tuz kullanacaktınız. Kısaca bunların bir alışkanlık olduğunu önemle hatırlatmak istiyoruz.
• Burada 3 beyaz üzerinde önemle durmamızın sebebi, bugünkü hastalıkların sebeplerinin hepsinde bu suni 3 beyazın çok büyük bir payı olduğu gerçeğidir.
• Sabahları kalktığınızda bir bardak ılık su içmenizi, mümkünse taze sıkılmış limon suyuyla karıştırarak içmenizi öneririz. Sular kullanılırken klordan arındırılmış olması gerekir. Klor serbest radikalleri arttırabileceği gibi klorlu suyla yıkanmak ve ardından güneşlenmek ultraviole ışınlar sebebiyle ciltte tahrişlere sebep olabilir. Halk dilinde alalık denilen Vitiligo’ya sebep olabilir.
• Gün boyunca yemeklerden bir müddet önce ve bir saat sonra en az birer bardak su içmenizi, yatmadan önce bir bardak ılık suya 1 çorba kaşığı tabii elma sirkesi karıştırarak içmek metabolizmanızın yenilenmesi ve tanzimlenmesinde büyük rol oynayacaktır.
• Kozmik Bilim bugünün üretim şekil ve şartlarını da göz önüne alarak sütün sadece hayvan ve insanların yavruları için tabii olmak şatıyla tüketilebileceğini önermekte, geni bozulmamış hayvanlardan sağılmış sütlerin ise ancak yağ, yoğurt, peynir, kefir ve diğer süt ürünlerinde kullanılmasını önermektedir. Bugün üretilen tabii süt miktarıyla tüketilen süt ürünleri miktarı arasında çok büyük farklar olduğundan, dolayısıyla sütten yapılmış mamüllerin süt mü süte eşdeğer bir madde mi veya süt tozu, vs mi olduğu araştırılarak tüketilmelidir.
• KOBıK bütün bu şartları göz önüne alarak yaptığımız araştırmaların çarpıcı sonuçları karşısında sizlere bu konuda sadece doğal yolla yetiştirilmiş inek manda, koyun ve keçiden sağılan ve kaynatılarak yapılmış peynir yoğurt ve yağları, doğal yolla yetiştirilmiş keçi sütünden yapılmış peynir, kefiri ve dondurmaları önermektedir.
• Limon Yaratıcı’nın mucize bir meyvasıdır. Yediğiniz her şeye başta tatlılar olmak üzere, etlerinize ve sebzelerinize limon sıkarak onların olumsuz etkilerinden kurtulabilirsiniz.
• ıçtiğiniz her bardak suya da birkaç damla olmak üzere limon sıkabilirsiniz.
• Yukarıda sıraladığımız hükümler yanında mutlaka astrolojik boyutta dünyanın her yerinde uygulanan bedeni temizleme-arınma-detoks programlarını yaparak, metabolizmamızı, kalın bağırsak, karaciğer ve safra kesemizi temizleyerek bitkilerden azami seviyede istifade ederek sağlıklı yaşama geçebiliriz.
• Bütün inanç kitaplarında yer alan bir hükmü hatırlatmak istiyoruz; hastalıklarımızın da sebeplerinde bu hüküme uymamamız görülmekte, her ne kadar konunun uzmanları günde 2-3 öğün değil 7-8 öğün yiyin deseler de, bizler Kozmik Bilinç’te olanlar O’nun yani Yaratıcı’nın ve büyük öğreticilerin sözlerine kulak vererek “Acıkmadan yemeyin, doymadan yemekten el çekin” kuralına uymaya çalışalım. Bunu yaparken de yukarıda sıraladığımız kaide ve metotlara uyalım.
AHMET MARANKı

İslamda Ara | islamdaara.com | İslami Sitelerde Arama (http://www.islamdaara.com) ya kusura bakmayın biraz uzun kopyaladım

süperanne
15-03-2009, 21:45
ayy canım ya allah acil şifalar versin. maranki boğaz şişliği konusunda bişeler sölemişti. tendürdiyotla bademciklerinizi silin filan dedi kanasada korkmayın filan demişti. yanılmıyosam karbonatlada gargara yapın filan dedi. bademcik şişimesi küçüklüğümün baş belasıydı allah sabır versin ve acil şifalar ... :(

çok sağol canım bende bitkisellerle boğazlarıma birşeyler yaptım ama şu eklem ağrıları ilaçsız geçmiyor. :1no2:

Sen dik bişeyler benim yerimede dik özledim bende dikmeyi yaa.yapabiliyomuydun temizlik sırasında ben hiç elimi bile sürmedim.1 haftadır. :çok üzgünüm:

Alsebe
15-03-2009, 21:49
Iyi geceler arkadaslar...Bugun buraya pek bakamadim...Herkesin morali duzelmis...Baya bir korku sarmisti herkesi...Gercekten moralinizin detox konusunda duzelmesine sevindim...Ben kendi adima gecen sefer detoxu yaptigim için cok mutluyum..Hicbir sakincasini yan etkisini gormedim..Faydalarinida kendi adima defalarca burda yazdim...Hiçbirseyde olmadi hala yasiyorum ve eskisinden cok daha saglikli ve dinc gecirdim butun kisi...Kalbinizi bozmayin...Nisanin yazdigina dikkat ederseniz tamam kadin olmus Allah rahmet eylesin ama nedne oldugunu soylememisler yazmis tv de..Bakalim ne kadar dogru..Gercekten cok ilgi cekti bu marankinin detox programi ve cok sayida insanda yapti...Bu kadar insandan bir kisi zarar gorse sanirim tv ler zaten fazlasiyla duyururdu.. Neyse
bu konuyu geciyorum artik..
Zeytinyagini yeni icen arkadaslar var okudugum kadariyla biraz gec kalmislar sanirim herkes ayni gun icecekti ne zaman baslarsa baslasin...Hiçbir fikrim yok ne yapmalari konusunda keske telefonlarla ulasip bilgi alsalardi...Yada madem kacirdilar nisan yada mayis ayinda iyice bilgilenip bilinclenip yapsalardi...
Eminim nisanda mayistada yapanlar olur ki bende nisanda yapmayi dusunuyorum (durumumun buna musait olup olmayacagini ogrendikten sonra...(Preeklamsi var bende hamileligimden dolayi )
Simdiiiii.........................
Bundan sonra sizlerden iyi seyler duymak nasip olur insallah...Hersey bitti kabizlik vesvese (ozellikle roze a.s a.s ) detoxtan sonra iyi gelismeleri okuruz insallah...Ben burda ciltteki sivilcelerin karacigerden geldigini yazan bir msj okumustum..Hakikatten kasimda yaptigim detoxtan sonra cildim degisti hatta arkadaslarim bile farkettiler..henuz sivilcede gormedim malum zamanlarda olurdu halbuki...Bakin bunun hiç farkinda degildim...Demekki gercekten temizleyebilmisim karacigerimi gecen sefer.... :)))

Alsebe
15-03-2009, 21:51
çok sağol canım bende bitkisellerle boğazlarıma birşeyler yaptım ama şu eklem ağrıları ilaçsız geçmiyor. :1no2:

Sen dik bişeyler benim yerimede dik özledim bende dikmeyi yaa.yapabiliyomuydun temizlik sırasında ben hiç elimi bile sürmedim.1 haftadır. :çok üzgünüm:

Gecmis olsun...Superanne...Allah sifalar versin canim ya....

süperanne
15-03-2009, 21:53
Gecmis olsun...Superanne...Allah sifalar versin canim ya....

Çok sağol canım. Amin inşallah şifa bulurum. a.s.

karanki
15-03-2009, 21:53
“Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır. Onu bilen bildi, bilmeyen de bilmedi” (Buhari, Kader, 4)

okyanus34
15-03-2009, 22:01
süperanne bende detoksda bişe yapamadım. zaten hep burdaydım :))normaldede her zaman yapamıyorum dikişi daha çok çeyiz hazırlığı var bende. haziranda evlenicem nasipse .bu detoksu birazda ondan yaptım daha sağlıklı olayım veya çocuk problemi olmasın die .gerçi ilk zamandan düşünmüyorum çocuk ama hayırlısı bakalım. papatya çayıda ağrılarına iyi gelebilir.ben özellikle adet dönemlerimde içiyorum rahatlatıyo
karanki okuyorum buraya yazdıklarını. bu bitki çaylarını da ardı ardına sürekli tüketmek doğru değilmiş öle yazıyo herkes okusun kıslar.
alsebe benimde bu detoksta cildim mahvoldu hep sivilceler çıktı :)) benimde ciğer temizlenemedi galiba :)) şaka bi tarafada galiba fındıktan cevizden oldu

Alsebe
15-03-2009, 22:07
süperanne bende detoksda bişe yapamadım. zaten hep burdaydım :))normaldede her zaman yapamıyorum dikişi daha çok çeyiz hazırlığı var bende. haziranda evlenicem nasipse .bu detoksu birazda ondan yaptım daha sağlıklı olayım veya çocuk problemi olmasın die .gerçi ilk zamandan düşünmüyorum çocuk ama hayırlısı bakalım. papatya çayıda ağrılarına iyi gelebilir.ben özellikle adet dönemlerimde içiyorum rahatlatıyo
karanki okuyorum buraya yazdıklarını. bu bitki çaylarını da ardı ardına sürekli tüketmek doğru değilmiş öle yazıyo herkes okusun kıslar.
alsebe benimde bu detoksta cildim mahvoldu hep sivilceler çıktı :)) benimde ciğer temizlenemedi galiba :)) şaka bi tarafada galiba fındıktan cevizden oldu


Yeme canim o kadar kuvvetli seyleri cok fazla sende.. :)) Allah kolaylik versin hayirlisiyla tamamina erdirip hayirli mutlu huzurlu yuvalardan eylesin..

Herkese hayirli geceler....

okyanus34
15-03-2009, 22:13
amin alsebecim cümlemize inş. çok yemedim ya toplasan 1 avuç anca:))) ama dokundu yinede nese artık düzelirler inş. sana da ii geceler .... hatta herkese ii geceler ....

karanki
15-03-2009, 22:15
kızlar şu an aidin salih hanımı dinliyorum çok güzel şeyler anlatıyor

ecetuana59
15-03-2009, 22:16
arkadaşlarbi sitede beden temizliği hakkında şöle bi yazı var.bağırsak mikroflorasının ve ph nı normale döndürür.bağırsak mikroflorasının bozulmamasına ve zamanla tam ters olarakdüzelmesine yardımcı olur deniyor

mltm87
15-03-2009, 22:50
benim bu detoksu yapma nedenim kronik kabızlığımın geçmesini umut etmemdi
tüm topiği okudum başlamadan önce
ve bir tane bile şikayet eden birini görmedim
ve de 3-4 kişi kronik kabızlığının geçtiğini yazmış
bunu da okuyunca karar verdim yapmaya
yanii bende bu detoksun kabız yapacağına barsağa bi zarar verdiğine inanmıyorum ve ben düzeldiğime inanıyorum allahın izniyle
kolon temizliği ile ilgili nette fotolara baktım pis bir kolon ile temizlenmiş bir kolon arasındaki farkın olduğu bir foto vardı onu aslında buraya koyupta anlatmak isterdim ama iğrenç tiksinç foto koymak yasak :))
yani dicemm şu kii orada gördüğüm o fark tartışılıp durulan şu flora olduğu düşünülen sümüksü şeyin ilk fotoda olup 2i fotoda olmamasıydı
yani pis kolon o sümüksü şeyler doluydu ama temizlenmiş halinde yoktu
ee madem o sümüksü şey flora niye onun temizlenmesi kolonun temizlenmesi olarak adlandırılıyor
iyi düşünün iyi olsun yaptık bitti gitti artık kötü düşünmenin ne gereği var

hulya41
15-03-2009, 23:04
herkese ıyı geceler cocuklardan fırsat bulum oturamıyorum pc basına malum hafta sonu ama 2 gundur baya gelısmeler olmus ıyıce sasırdım bende cumartesı yaptıgım lavmandan sonra hala cıkarabılmıs degılım dorusu bıde normal yemegede gecmıstım bayada yedım su an ınanılmaz sıskınlık ve barsaklarımda agrılar var hala bu tur sorunlar yasayanlar varmı merak ettım normalmı sızce bıde yazıları okuyunca ıyıce korktum dorusu:çok üzgünüm:

ZARACI
15-03-2009, 23:23
kızlar ya önemli bir ayrıntıyı sanırım kaçırdınız.maranki hangi gün başlanırsa başlansın herkesin yağ ve limonu cuma günü içmesi gerektiğini söylüyor.yanlış zamanda yappılırsa yanlış sonuçlar alırsınız diyordu.iyice araştırıp yapsaydınız keşke.inşallah bir zararını görmezsiniz.ayın hareketinden dolayı cumadan önce yada sonra içmek doğru değil.

gönülyarası
16-03-2009, 00:05
ben zayıflamak istediğim için bir bardak kaynar suya bi kaşık elma sirkesi katılıp içiliyor ya onu uygulamayı düşünüyorum zayıflamak için....

Alsebe
16-03-2009, 08:18
kızlar ya önemli bir ayrıntıyı sanırım kaçırdınız.maranki hangi gün başlanırsa başlansın herkesin yağ ve limonu cuma günü içmesi gerektiğini söylüyor.yanlış zamanda yappılırsa yanlış sonuçlar alırsınız diyordu.iyice araştırıp yapsaydınız keşke.inşallah bir zararını görmezsiniz.ayın hareketinden dolayı cumadan önce yada sonra içmek doğru değil.

Evet aslinda herkesin ayni gunde icmesi lazim diye biliyorum bende..Keske kaciran arkadaslar ya tam olarak dikkatli okusaydi yada nisandakinde yapsalardi...Insallah zarari olmaz faydasini gectik te.....:bbo: :bbo: :bbo:

Mntha
16-03-2009, 09:30
herkese ıyı geceler cocuklardan fırsat bulum oturamıyorum pc basına malum hafta sonu ama 2 gundur baya gelısmeler olmus ıyıce sasırdım bende cumartesı yaptıgım lavmandan sonra hala cıkarabılmıs degılım dorusu bıde normal yemegede gecmıstım bayada yedım su an ınanılmaz sıskınlık ve barsaklarımda agrılar var hala bu tur sorunlar yasayanlar varmı merak ettım normalmı sızce bıde yazıları okuyunca ıyıce korktum dorusu:çok üzgünüm:

bende iki gundur gidemiyordum, yedigim halde ama bugun gecti, duzene girdim. az siskinlik vardi bende gecdi. oda normal arkadasim, vucudumuz anca alisiyo bu duzene. ben iki gundur sabah aç karinla kuru kayisi yiyorum 3-4 tane, ustune bir bardak su içdim. gun içinde de 2 litreye yakin su ictim. çok sukur iyi oldum.

livaza
16-03-2009, 10:47
canım detokscularım uzun bi aradan sonra yeni giadim foruma bana göre detoksum başarıyla tamamlanmıştır bişiler dökmedim temizmişim galiba yarı yarıya limonlu yaglı karışımımı da içtim cumartesi günü pazar normal yaşantıma geçtim 4 kilo filanda verdim bu arada lavmanımı kesmeden hergün yaptım ama zamanları farlıydı 3 gün sabah 4 gün akşam yaptım ondan dolayıdır ki de her gün normal tuvaletimede cıktım lavman suyunu cok tutamadım 750 sini anca alabiliyodum aaayy ben memnunun saglıklıyım cok şükür mayısta bi daha düşünüyorum bu sefer cok kacamak yaptım mayısa daha dikkatli olucam inşalllah

almila_61
16-03-2009, 10:59
mrb kızlar bende yeni okudum cumartesiden şimdiye kadar olan msjları ve baya bi karışmış buralar neyse kendimle ilgili şeyleri yazimm belki biraz daha rahatlarsınız şişkinliği ve karnında tuhaflıklar olanlar tuvalete gitme hissi gelipte gidince bişey olmayanlar bende pazar akşamına kadar aynı şekildeydim ve pazar akşamı yani dün akşam benden tekrar bişeyler döküldü griii renkli ceviz büyüklüğünde , biraz boyutlardan dolayı rahat çıkaramıyoruz heralde ve akşam tekrar lavma yaptım o gri şeylerden baya bi daha döküldü ve şimdi gayet rahatım normal wc düzenine henuz gememedim ama bencede biraz zamana ihtiyacımız var ve ben yaptığım için hiç pişman olmadım ve inşallah kasımdada yapıcam (biraz açık yazdım midenizi bulandırdıysam kusura bakmayın )

silvery
16-03-2009, 11:27
kızlar ya önemli bir ayrıntıyı sanırım kaçırdınız.maranki hangi gün başlanırsa başlansın herkesin yağ ve limonu cuma günü içmesi gerektiğini söylüyor.yanlış zamanda yappılırsa yanlış sonuçlar alırsınız diyordu.iyice araştırıp yapsaydınız keşke.inşallah bir zararını görmezsiniz.ayın hareketinden dolayı cumadan önce yada sonra içmek doğru değil.

Gerçekten kaçırmışız hiç duymadım herkesin cuma günü yapması gerektiğini.. Ben pazartesi başlamıştım pazar gecesi yani dün limon- yağı içtim karaciğerimi ısıttım yattım. Sabah ki lavmanda o küçük yeşil şeylerden çıktı ama bahsedilen kadar çok değil. Acaba gününü kaçırdığım için mi az döküldü? Bu akşam bir daha lavman yapmayı düşünüyorum. En azından yanlış günde yaptığım için ters birşeyle karşılaşmadım hatta kısmen arındım.
Bir daha ki sefere daha dikkatli olurum artıkhihoyyyt

EU1
16-03-2009, 11:46
kızlar ya önemli bir ayrıntıyı sanırım kaçırdınız.maranki hangi gün başlanırsa başlansın herkesin yağ ve limonu cuma günü içmesi gerektiğini söylüyor.yanlış zamanda yappılırsa yanlış sonuçlar alırsınız diyordu.iyice araştırıp yapsaydınız keşke.inşallah bir zararını görmezsiniz.ayın hareketinden dolayı cumadan önce yada sonra içmek doğru değil.

Ben de çarşamba başlamıştım,cuma günü içmedim.Bir hata daha yaptım.Lavmana limon yerine zeytinyağı kattım.Pes ettim,bugün bırakıyorum artık hata üstüne hata yaptım.Ya marankinin telefonlarına da ulaşamıyorum meşgul ya da açmıyorlar.Bırakacağım bu işi arkadaşlar