TEST

Hastalıklara şifa kozmik beden temizliği

okyanus34
8-03-09, 06:03
ha bide ben pipetle içiyorum bölece kokularını daha yudumlamadan duymamış oluyorum . aaa bugün kıslar yoklar nerdesiniz bayaaaaaanlar ....

okyanus34
kandilinizde mübarek olsun . yok ya bu kıslar dayamadı bence :icecream:

zehra72
sesimi duyan var mııı???????........ölüyorum yaa baş ağrısından.. gece boyu buz torbası başımda uyudum.. ama devam ediyorum bırakmadımm..... kahve içemediğimdenmi oldu acaba...içsemmii acaba 1 tane kahve......

zehra72
burası denizli burada lavman seti 2tl.. pancar 1 tl.. bakalım şimdi pazara gidiyorum ... kaç para oldu gecen pazardan berii.

marsel
8-03-09, 07:03
zehra merhaba;

ben lavmanı 4tl'ye aldım...pancarıda bulamadım...bakmadığım yer kalmadı...

sabah uynamadım lavmanı saat 8'de yaptım...biraz öncede elma+havuç+maydonoz+ıspanak+lahana karışımından içtim....

ben 1-1,5 su bardağı içiyorum...yeterli mi acaba??

bi de daha önce deneyen arkadaşlara bir sorum olacak...

pislikler falan dökülüyor deniliyor...idrardan da dökülüyor mu?

ZARACI
günaydın kızlar annem gün sayıor ya çok zorlanıyor 85 kilo ben 500 gr sıkıyorum ona ama fazla geliyo midesi kalkıyo.off ya bi gelseydi cumartesi.bende kasımda yaptığım için anlıyorum onu.
kızlar kepek ekmeği kesin varmı ben yok tahmin ediyordum.bu arada pancarın kilosunu 5 tlye aldık yuh yani.
birde sarımsağı nerden duydunuz ben ilk defa sizden duydum.

marsel
emoş kepekli-kepeksiz ekmek kesinlikle yasak...şimdi maranki tv'de izledim sarımsak olayıda parazitleri olanlar yapacak...zorunlu değil yani...

emoş 5 tl yede olsa pancarı bulmuşsunuz ben hiç bulamadım....ben ne yapacağım...??:KK43:

ZARACI
teşekkürler marsel sitede en geç çarşamba diyorya canım inş. ogüne kadar bulursun ben hergün manavları arıyordum geldimi nezaman gelecek falan diye.hatta sizi otaraftan geliyormuş buraya antalya tarafından.

cansu060606
8-03-09, 08:03
günaydın.....kandiliniz mübarek olsun :)

mltm87
ben pancarı burada pazarın ayrı bi ucunda kurulan köy pazarı oluyor köylüler kendi ürünlerini satıyo...
ben ordan buldum pancarı daha başka bi yerde de görmedim hiç zaten
yaa mantar mevsim sebzesi mi diye sormuştum kimse cevap vermedi

cansu060606
mltm87
ben pancarı burada pazarın ayrı bi ucunda kurulan köy pazarı oluyor köylüler kendi ürünlerini satıyo...
ben ordan buldum pancarı daha başka bi yerde de görmedim hiç zaten
yaa mantar mevsim sebzesi mi diye sormuştum kimse cevap vermedi
mevsimini falan bilmiyorum ama mantarın sebze mi et mi olduğu da ayrı bi konu bence kullanma istersen :)

zehra72
DÜNYA KADINLAR GÜNÜNMÜZ KUTLU OLSUN:sm_cool:

mltm87
sağol cansu şimdi baktımda sonbahar sebzesiymiş
bi ara vardı çok mantar sebze mi et mi tartışması
ama ben zaten vejeteryanım yani et olsa yemezdim zaten :)
neyse zaten ne kaldı cumartesiyekaydirigubbakcemile3
ben normalde de pek yemek yemem zaten dün acıktım ama yinede bi zorlanma yok çok şükür bende

sizlerin ailesi fln biliyormu bu detoksu yaptığınızı benimkiler bilmiyor kaçak göçek yapıyorum işte tek zor yanıda o zaten

mltm87
başı ağrıyanlar içinde kesinlikle yeşil çayı tavsiye ederim benim dün bi ara vardı baş ağrım
1 lt. suya yeşil çay demledim
ardında sıcacıkkk duşa girdim
bişeyim kalmadı

cansu060606
mltm87
sağol cansu şimdi baktımda sonbahar sebzesiymiş
bi ara vardı çok mantar sebze mi et mi tartışması
ama ben zaten vejeteryanım yani et olsa yemezdim zaten :)
neyse zaten ne kaldı cumartesiyekaydirigubbakcemile3
ben normalde de pek yemek yemem zaten dün acıktım ama yinede bi zorlanma yok çok şükür bende

sizlerin ailesi fln biliyormu bu detoksu yaptığınızı benimkiler bilmiyor kaçak göçek yapıyorum işte tek zor yanıda o zaten

ben mantarı zaten ölsem yemem :) evet ne kaldıki zaten 5 gün fln :teytey: sabredicez...bende çok zorlanmıyorum dün bi ara baş dönmesi baş ağrısı oldu bugn iyim...aileme gelince haberleri var hatta annemle beraber yapıyoruz...sen nie kaçak göçek yapıyosun :tomato:

süperanne
günaydın arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun.azimle devam ediyorum inş. sabah kaltım havuç,pancar,elma suyumu bir bardak içtim daha sonra bir bardağına portakal suyu sıkıp içtim çok daha lezzetliydi.portakalın tadı daha baskın olmuştu ben zaten pancarın tadını karpuz suyuna benzetiyorum.bu gün lahana karıştırmadım suya dün çok zor içmiştim.belki ilerleyen saatlerde içrim ıspanak yada lanhana.
bu arada öğlen ne yemeği düşünüyorsunuz birbirimize fikir verelim.

birde geçen sefer yapan arkadaşlara bir sorum olacak 1 hafta sonunda kaç kilo verdiniz?

mltm87
8-03-09, 10:03
cansu060606
ben mantarı zaten ölsem yemem :) evet ne kaldıki zaten 5 gün fln :teytey: sabredicez...bende çok zorlanmıyorum dün bi ara baş dönmesi baş ağrısı oldu bugn iyim...aileme gelince haberleri var hatta annemle beraber yapıyoruz...sen nie kaçak göçek yapıyosun :tomato:
annem kızar çünkü söylesem :çok üzgünüm:
mecburen saklı gizli yapıyom detoksumugamyoncuiremsu
zayıflıcam diye kızıcak çok o yüzden söylemiyorum gerçi şimdi 1 haftada su kaybı olcak o farkedilir
ama su tekrar yerine gelcek nasılsa kiloda değişen bişey olmayacak yanii

okyanus34
superanee ben her gün 1 kilo veriyodum sonra baktım olmayacak çok hareket etmedim zaten halsizdim. ama bu seferkinde egzersizde ekledim dayanabilecemmi bakalım her gün :)

Alsebe
Gunaydin oncelikle herkesin kandili mubarek olsun...Herkesin masallahi var....Iyi gidiyorsunuz kizlar brovo sizlere. ...Biz esimle nisanda yapicaz esim tek basina motive olamadi bir turlu...Artik birdahaki aya benimle yapar...Butun malzemelerde hazir ama iste....Yapamadi beyefendi...Ben ayri ayri icemezdim o sulari hepsini karistirdim 400 ml den fazlaydi hep oyle ictim ama dedigim gibi yesil elma pancar havuc biraz lahana ispanak kattim ben hep zeytin yagiyla..
Evet idrarlada atiliyor bisiler....Sadece lavmanla degil....Ben tarilmamistim ama 2-3 kilo kesin vermistim...
Valla arkadaslar pirinc ekmek falan yok diye biliyorum ben..Bence sebzeleri yemek gibi cok az zeytinyagiyla az sulu yapip tabii daha az pisirip yiyin...Ispanak yemegi yapmistim ben pirincsiz mesela..Pirasa yapilabilir havuclu, patates salatasi , kereviz yemegi havuclu patatesli, karnibahar yemegi ....Yani fikir olsun ama bunlari tam yemek gibi yapmayin sadece yenilecek seyleri icine koyun ve daha az pisirin...

okyanus34
ya bide patates kesinse ben haşlıcam bakın biraz sonra size güveniom baaak :) söyleyen arkadaşlar mesuliyet sizin :)))

mltm87
okyanus34
superanee ben her gün 1 kilo veriyodum sonra baktım olmayacak çok hareket etmedim zaten halsizdim. ama bu seferkinde egzersizde ekledim dayanabilecemmi bakalım her gün :)
her gün bi kilo muuu:1shok:
yani toplamda 8 kilo öylemi :1shok:
anaaam geri aldın ama dimi sonra
su kaybı oluyo sadece sonra geri alıyosun dimi

okyanus34
canım ben çok fazla hareket etmedim evde bi iş yapmadım korktum bişe olur die . ama bu sefer egzersiz yapıom verim diye. tabiki yarısından fazlası su kaybı. ben bide çok su tüketen biri deildim . midem tutuldu sadece salatayla duruodum sabahlarıda içemiyodum o karışımları hemen çıkarıyodum (biraz açık oldu ama neyse) bu sefer daha bilnçli yapıyorum bakalım ne kadar vercem .
başlarken 59 idim dün tarıldım akşam 58 olmuşum akşam yine tartılacam bakalım ne olcak

okyanus34
tabiki aldım geri :)) baktım gidiom yine bilinçli yemeye başladım aynı yerimde durmayı öğrendim . ama bu seferki temizlkte baya vermeyi istiyorum hedef 5 ama yarısı su kaybı olacak farkındayım

süperanne
okyanus 34 canım günde 1 kşlo çok fazla ya napmışsın sen.peki şimdi neden vermek istiyorsun daha sonra çokmu kilo aldın.ben ki,lo vermek istemiyorum.boyum 170 daha yeni buldum tartıda 60 ı .çok zayıf çelimsiz görünüyorum zayıfladıkça.ama olmazsa ben günde 1 dilim kepek ekmeği yemeği düşünüyorum.ayrıca lifli besinler tüketilebiliyormuş.hakiki kepek ekmeği olursa fazla olmamak kaydıyla yenebilir diye düşüyorum.

ayrıca pırasaya,ıspanağa pirinç yerine az bulgurda koyulabiilir galiba.kafamçokkarıştı

okyanus34
canım benim herkesin bünyesi bir olmayabilir. bide demem gibi benim midem tutulmuştu bu kadar tuzsuz yemeye filan alışkın deildim . ama bu seferkinde daha bilnçliyim .
geçenkinde ben 3 kilo verdim yani ardı ardına her gün baktım kilo veriyorum hareket filan yapmadım çünkü o dönem yürüyüş yapıyodum . çok kilom yok ancak vücut formda kalsın sıkılaşsın istiyorum sölemesi ayıp gelinlik diktirmeyi düşünüyorumda baya ince olmak istiyorum :eek:
geri alıyosun tabi ben eski kiloma dönünce yediklerime dikkat ettim kilo almadım sadece verdiklerimi aldım yani. ama bu sefer harekete devam ediyorum canım bakalım verecemmi geçenki gibi . ama bu sefer yemeye çalışıyorum canım inş. geçenki gibi olmam

Kumrual
8-03-09, 11:03
kızla rya ben lavmanı çok güzel tutuyorum suyu.ama dün kötü oldum ikindiden sonra birbaş ağrısı sormayın arkasından ıstifra ölüyorum sandım.sabahta biraz meyva sularından cıkardım okyanus34 sende cıkarmamak için bişeyler yapıyomusun.yada benim gibi olnalar varmı aranızda

süperanne
okyanus 34 hayırlı olsun canım inşallah istediğin gibi bir gelinlik diktirrisin.

eie canım meyve suyunu sıkarken portakalda sık ben bu sabah öyle yaptım 1 portakal sıktım ve çok daha kolay içtim.istersen bir dene.

okyanus34
canım ben bugün pancarı ayrı olarak içtim. ve pipetle içiyorum.havuç ve elma suyumu ayrı sıktım bide içine portakal suyu koydum aşırı aromalarını aldı . sanki portakalla daha ii içiliyo.
ve balkona çıktım pancarı içmek için :) pipetle 1 yudum pancar suyu hemen ardından su içtim bunu böle devam ettim. meyve suyuda demem gibi portakal sıkınca o kadar ağır gelmedi. onuda pet şişenin içine koydum yine pipetle içtim böylece kokusunu almadım burundan ama sonra zor tuttum kendimi. hemen yatağıma girdim biraz uyudum . gerçi uyunmayacak galiba ama bugün uyudum :KK43:

okyanus34
bende lavmanı hiç tutamıyorum yarıda bırakıp tuvalete zor yetişiyorum yaa ne yaptıysam olmadı . çok deniyorum ama yok yok yok :KK43:

mltm87
sigara içen var mı aranızda naptınız sigara işini
bide ben çok kahve içerim günde 4-5 kupa fln ama şuan hiç canım istemiyo hayret ettim
allah yardım ediyor

hozlemk
arkadaşlar merhabalar, hepinizin kandili mübarek olsun :)
sabah lavmanı sorunsuz yaptım meyve sebze suyumu içtim 1 fincan yeşil çay, 1 fincan limonlu sıcak su içtim yanında 2 kaysı 4 tane fındık yedim şimdi brokoli haşlıyorum sanırım birazdan onu yerim :)
tam emin değilim ama sanırım benden kum dökülüyor?? benzer durum yaşayan varmı arkadaşlar ?

rose14
cimleten kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar.cenabı mevla bu mübarek gün hürmetine yaptığımız bu temizlikle herkese şifa versin. ben sabhtan beri giremiyodum net yoktu.sabah 4:45 te kalktım.5-6 diş sarımsak koydum.busefer lavmanı daha kolay tutabildim içerde.ilkini aynene 5dakika tuttum.ikinciyide 5- 5 dakika sağ tarafımda ,5 dakikada ayaklarım havada içerde tutuktan sonra boşaltım oldu.gerçekten.bağırsdaklar daha fazla emmeye başladı suyu.sabah yine aynı şekilde sularımı içtim.birazdan dünden kalan brokoiyi yiycem limonlayıp.bide maydonoz felan kaynatcam sebze suyu niyetine.
ha aklıma gelmişken bi sorayım:arkadaşlar maydonoz ıspanak lahanayı akşamdan doğrasakta sabah suyunu sıksak olurmu.doğrayıp bekleynce sulanmazmı.ya okadar şeyden 2 yemek kaşığı anca su çıkıyo .bitürlü suynu sıkamıyorum.

süperanne
rose 14 ben lahanın dün çok kolay suyunu sıktım.acaba senin sıkıcıdanmı kaynaklanıyor.bence sıkamıyorsa haşlayıp suyunu içmeyi dene.

hozlemk
rose bende sıkamadım sularını haşlayıp suyunu içtim sebzelerini yedim.

rose14
süperanne
rose 14 ben lahanın dün çok kolay suyunu sıktım.acaba senin sıkıcıdanmı kaynaklanıyor.bence sıkamıyorsa haşlayıp suyunu içmeyi dene.
hayır canım doğrayıcıda sorun yok.iyce kıyılıyo.maydonoz ısğpanak lahanayı robotun doğrayıcısına koyup doğrtuyorum.sonra tel süzgeçten sıkıyorum.ama dediğim gibi anaca 2 yk çıkıyosen nasıl çıkarıyosunki.
hozlemk
rose bende sıkamadım sularını haşlayıp suyunu içtim sebzelerini yedim.
evet canım bende şimdi koydum.3 dakika kaynatıp 3 dakikadan sonrada maydonoz koyup 7 dakika kaynatıp bugün içicem.baya 1.5 litre felan oldu.

zehra72
pazardan geliyorum...
pancar 1 tl
ıspanak 1tl
havuç 1 tl
kereviz 1,5 tl
lahana (hibrit tohum olmayan yumuşak lahana) adet 1 tl..
maydanoz 25 kuruş
aslında pancar marketlerde 90 kuruş ee biz paradan kısmadık iyisi olsun dedik 1 lira verdik sırnaşık şey

rose14
ya bida bazı arkadaşlar kum döküyoruz heralde demişler.idrardan nasıl anlaşılıyo kum felan döküldüğü.

süperanne
ben lananın yapraklarını şerit şerit kesip atıyorum sıkıcıya baya iyi çıkıyor suyu ama belki de lahanadandır.

pin@rim
merhaba arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun,ve kadınlar günüymüş oda kutlu olsun....2. günümüzün ortasına geldik,sabah uyandığımda hiç açlık hissetmedim,ve 11 gibi pancar,havuç,elma ve portakallı içeceğimi içtim,az önce 2 hurma,yarım avuç fındık,2 de kayısı yedim,yeşil çay içtim...birazdan kalkıp brokoli ve bürüksel lahanası haşlıyacağım,sularını içicem ve sebzeleri,limon,zeytinyağlı yiyeceğim,akşama salata yerim,ve yine çerez atıştırırım,ve meyve suyu, bitki çayı içerim...benden bu kadar,ama bugün tam akşam eznı vakti lavman yapma zamanıma denk geliyor,yarım saat erken yapıcam mecburen güneş batmamış olacak ama artık okadardanda bişey olmaz heralde.....

Kumrual
ben katı meyva sıkacagında sıkıyorum siz nerrde sıkıyınuzki suyu cıkmıyor
lavmanı ben iple asıyorum boyunu istediğin kadar ayarlıya biliyosun.ilk günki yarım litreligini secdede durur gibi başım yerde popom olduğunca yukarda tuttum hiç sorun olmadı.iki litreligide o şekilde 1 dk bekleyip sonra sagıma yatıyorum.sonra ayaklarımı kaldırıp yatıyorum sıkıştırdıkca ayaklarımı kaldıra bildiğim kadar kaldırıyorum
rose14 akşamdan doğrarsan vitaminleri gitmezmi hemen yiyin diyolar çünki

zehra72
mesajımın sonunda gülen ifade çıkacaktı yazı çıkmış arkadaşlar ben yazmadımm CADIARZU

pin@rim
zehra72
pazardan geliyorum...
pancar 1 tl
ıspanak 1tl
havuç 1 tl
kereviz 1,5 tl
maydanoz 25 kuruş
aslında pancar marketlerde 90 kuruş ee biz paradan kısmadık iyisi olsun dedik 1 lira verdik sırnaşık şey
valla süper,biz pancarı 3 ten aldık akşamüstü 4-5 oldu,bilmiyorum bazı açıkgözler yapıyor bunu insafsızlık başka bişey değil,helal oluyor mu ki bu o insanlara orasını allah bilir. neyse sanada kolay gelsin canım...a.s.

pin@rim
eie
ben katı meyva sıkacagında sıkıyorum siz nerrde sıkıyınuzki suyu cıkmıyor
lavmanı ben iple asıyorum boyunu istediğin kadar ayarlıya biliyosun.ilk günki yarım litreligini secdede durur gibi başım yerde popom olduğunca yukarda tuttum hiç sorun olmadı.iki litreligide o şekilde 1 dk bekleyip sonra sagıma yatıyorum.sonra ayaklarımı kaldırıp yatıyorum sıkıştırdıkca ayaklarımı kaldıra bildiğim kadar kaldırıyorum
rose14 akşamdan doğrarsan vitaminleri gitmezmi hemen yiyin diyolar çünki
bravo canım elimle tutacam diye elim koptu,kanter içinde kaldım,arada olan zırtpırt boşaltma reflexleri cabası..çok sağol bugün iple istediğim boyda asıcam,allah razı olsun....a.s.kaydirigubbakcemile3

Kumrual
kızlar pancar bulamayanlar yerine kırmızı havuçta olur diye duymuştum

zehra72
kahve içen varmııı günde bi tane içsek yaaa

Kumrual
8-03-09, 12:03
pin@rim hepimizden allah razı olsun canım
bende içeçege portakalı deniycem bakalım cıkarmamak için

marsel
zehra72
pazardan geliyorum...
pancar 1 tl
ıspanak 1tl
havuç 1 tl
kereviz 1,5 tl
maydanoz 25 kuruş

zehra pancarı hangi pazardan aldın??

eşim 2 tl'ye almış...ama hiç sorun valla bulamayacağım diye çok üzülmüştüm....

biraz önce pancar yaprağı+maydonoz+lahana+ısırgan otunu haşlayıp limonlayıp yedim....birazdan da kaynayan suyunu içeceğim....

arkadaşlar elma yiyebiliyor muyuz??

Kumrual
evet elma yeniyor.sanırım meyvaların hepsi yeniyor.suları içiliyor

rose14
yaaa meyve yeniyomu elma felan.ayy ben elmayı çok sevrim.kokolayıp koklayıp geri koyuyom öylee.bende wcyw tekli yapışkanlı askı asmıştım 3-4 gün önce bu iş için. yerden 1-1.5 mt.yükseklikte.ona asıyorum.hatta hala asılı duruyo.işim bitince ucunu yıkayıp tıpasını takıp asılı yerinde duruyo.inanın çok rahat.

pin@rim
eie
pin@rim hepimizden allah razı olsun canım
bende içeçege portakalı deniycem bakalım cıkarmamak için
ayrı içmek daha kötü canım,1 pancar koy orta boy,2 portakal,benimkiler küçüktü,2 elma biri yeşil biri kırmızı,1 büyük havuç,ve 1 kaşık zeytinyağı,karıştıra karıştıra pipetle içtim,ben rahat içiyorum ama ilk gün 2 pancar koydum(pancar gördüğümüz mü var?)o ağır geldi bugünki çok güzeldi....kaydirigubbakcemile5