Hastalıklara şifa kozmik beden temizliği

ccerence
14-11-08, 06:11
ya agrılar olagan sanırım netice temizlik var içeride...

dikkat et kendine iremya

Alsebe
14-11-08, 07:11
Gunaydin kizlar...Ben kalktim biraz basdonmesi ve halsizlik var..Oda acliktan sanirim...Henuz lavman yapmadim...Eger oda ya aksam yada sabah degilse birazdan yapmayi dusunuyorum...

Alsebe
14-11-08, 08:11
lavmanida yaptim kizlar...Yesil yesil yosunumsu ve bzelyeye benzer seyler dusurdum...Sanirim gecen sefer dusenlerden sonra fazla birsey kalmadi içimde...Yaptigim için içim rahatladi....Azar azar dokulen seyleri simdi dusundukce iyiki yapmisim diyorum..Insallah sifasida gelir bu tezmizligin...
Sizlerden hiç haber yok insallah hersey yolundadir....Irem ya sen iyi olmadigini yazmissin ve silinen seyleride merak ettim....Insallah biran evvel gelirsin....Bugun ne olacagini bilmedigim için okulada gitmedim.... :)))Unutmadan bugun sebze suyunu icmiyicem ben yavas yavas yemeklere gecicem...Inanin arkadaslar sebze ve zeytinyagi (yazarken bile midem bulaniyor) bir sure gormek istemiyorum.....

SeRaRe
bende yarın yapacagımm son gunum hadı bakalımm

Zuhal Gürbüz
merhaba kızlar.Akşam yazamadım.çünkü çok kötüoldum mide bulantısındanZeytinyağı ve limonu 45 dakikada içtim Zeytinyağının birazı kaldı. hepsini içemedi m.Gece ikiye kadar mide bulantısı ateş devam etti.Sabah altıda kalktım lavmanı yaptım. fakat suyu fazla tutamadım.herhalde onon için benden pek birşey çıkmadı.sümüksü şeyler vardı.Bir daha asla ozeytinyağını içemem herhalde sabah sebze suyunu da yapmadım.Biraz kahvaltı yaptım Yarınki Lavmanıda yapmıyacağım Çünkü yedi gündür canım çıktı Bu arada ben kozmik bitkisel ilaçlarıda kullandım. ilaçlar bitinceye kadar kullanacağım. Birdaha böyle bir temizlik yaparmıyım bilmiyorum.Belki önümüzdeki günlerde faydasını hissederiz.

Alsebe
14-11-08, 09:11
Canim gecmis olsun...Eger tam temizlik yapmadigini dusunuyorsan yarinda lavman yapilabilirmis ama sanirim sebze suyu ve haslamaya devam etmek gerekir...Ben 5 dakika icinde ictim zeytinyagini yoksa uzun surede icemezdim..Hemen egzersizlere gectim..Egzersizler sayesinde daha derin nefes alabiliyorum sanki burnum acildi gibi geldiyor bana...Bende iki gun dokulenlerden sonra ben baya birsey bekliyordum ama korktugum kadar olmadi.. Tabii toplamina bakarsan baya bisiler cikti onu inkar edemem....

osalen
arkadaşlar bende sabah yaptım lavmanı ve mercimek gibi küçük yeşil ve sarı birşeyler gördüm gördüklerim bunlardı ben artık yemeğe başladım lavmanda yapmam gerçekten sıtı beni inşallah faydasını görürüz hepimize geçmiş olsun...

okyanus34
arkadaşlar bende az önce uyandım gözlerimi açamadım lavmanda ve sonrasında çok kötüydüm .bendende yine bir öncekine benzer şeyler çıktı.meğer başından beri bişiler atıyomuşum galiba ben onları yediğim kayısı ve incirlerden sanıyodum.
dün bişe yemediğim halde bugün daha fazla geldiler.afedersin koyun pisliği gibi şeyler geldi. ama şu resimlerde gördüğüm gibi farkı şeyler gelmedi ben öle olur sanıyodum demekki içim temizmiş :roflol: yada lavmanı tam olarak yine yapamadım acaba ondan mı
bide bugün sebze ve meyve suyunu bende içemedim öğlen sebze salatası filan devam edicem.yarın lavmandan sonra bırakırım diyeti halim kalmadı .yaşasın yemek yemek cokacimcoook cokacimcoook

Alsebe
Bitince herkes birakti sebzesuyunu bakin gorun iremyayla minikkiz hatta witeiche67 bizden daha azimli cikip bugunde yapacaklar..Gorursunuz...Onlardan gerci hala haber yok uyuyorlarmi ne..? Guya 4 saat uyuyacaktik ya...:roflol: :roflol: :roflol:

okyanus34
4saat şartımı vardı ben o 4 saatlik uykuyu 3 e katladım nerdeyse sırnaşık şey ya nolcaksa olsun ben o sebze sularını imkanı yok içemem artık.mandalina sıktım kendime onu içiyorum.birazdanda sebze salatası yapıcam hatta yanına bi tarhana çorbasımı yapsam yok mercimek allahım yarın olsun bütün çorba çeşitlerinden yapcam kendime pazartesiden sonrada full kebap yemekleri her öğün hemde cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook

SeRaRe
14-11-08, 10:11
ama oyle yapmayın arkadaslar dıyet sonrası asırı yemege kacmayın yapotıklarınız bosuna olur o kadar ezıyet cekıldı bare degsınn yıyelım ama sadece duzenlı yemegımızz olsunn

okyanus34
:))))) diğer arkadaşlar nerde sonuçları yazın. bu arada serare zonguldaklıymışın memleketlimsin yanee:)tamam ablacım sözünü tutcam :)

elifecan
ya kızlar korkmaya başladım yarın için.ben zeytinyağını yarın içecem.tırstım yazdıklarınızı okuyunca.allah yardımcım olsun.....temizlenmiş bedenlerinz hayırlı olsun...darısı bana inş.

elifecan
arkadaşlar siz dün hiçbişey yemediniz mi.ben yarın için soruyorumda......bugun yemeğe geçiyosunuz dimi..azda olsa....kahvaltı yapmak istiyorum yaaa.peynir zeytin yemek istiyorum........yemeklerde gözüm yok....bide doyasıya ayran içmek istiyorum...

okyanus34
elifecan tırsma yaa. herşeye katlanılıyo. sadece açlıktan biraz halsizlik oluyo.en azından aç olanların hallerini anlıyoruz polyanacaılık oynayalım . ama sahiden kızlar ben çok şey öğrendim bu diyetten sonra insan tek bi kaşık çorbayı bile içmek istiyo ama yasak. normalde 1 tabak çorba dökülse amaan nolcak deriz ama şimdi kıymetini daha ii anladım. bu kozmik temizliğin bi çok şeye faydası varr :))

Alsebe
Yok zaten asiri bir yemek yemiyoruz guzelim...Ben yesil cay içtim bir dilim ekmek yedim..Zaten gitmiyoooooo merak etme... :))))

Ben dunden beri sadece sebze suyu ve zeytin yagli karisimla duruyordum..Dun hiç bisi yemedim..Ve dunyanin isini yaptim..Aç olmama ragmen gayet formdaydim..Ama bugun biraz yavasladim...Halsizlik var bende biraz acliktan oda sanirim...Korkmasin gozun ben 5 dakika icinde ictim o karisimi..Pipet kullan iyice karistir pipetide damaginin goturebildigin en son yerine kadar gotur oyle cek daha az tadini alirsin..Yanliz iste ben gece 1 i ceyrek gece mide bulantisiyla uyandim..Ve cikti benden karisim...Belkide ondan fazla birsey dokulmedi....Mi acaba???

okyanus34
meyve suyu ve sebze suyu içtim ben sadece .bide bugün yinede yemeğe başlamıcam sadece o sebze sularını içmedim . onun haricinde diyet yarına kadar devam edicem .yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.son anda bırakmak olmaz. yarın inş. kahvaltı yapıcam.bide peynirde hayvansal gıda canım ilk zaman zeytin salata filan idare etmeyi düşünüyorum kahvaltıları ama başarabilirsem hayvansal gıda tüketmemeye çalışın dio listede

Alsebe
Bu arada diger arkadaslar yoklar endiselenmeye basladim acikcasi erkednen yazarlardi onlar genelde..Insallah bisileri yoktur...

ZARACI
kızlar midemiz küçüldü bende çok abartacağımızı düşünmüyorum.ama tatlı yemeyi çok özledim.bende bugün içecem.kızlar sabah uyanamadım sebze suyu içmek için.daha yeni içtim bişey olmaz dimi.
neyse hepinize geçmiş olsun.ilkbaharda pancar bulursam ben yine yaparım bu biraz yarım yamalak oldu gibi geliyor bana.

elifecan
sağolun arkadaşlar desteğiniz için..bu kadar dayandım yarında dayanırım inş.sağlıklı bir bedenle hayata tekrar merhaba dicem desenize yarından sonraaa.......

SeRaRe
benımde yarın bıtıyor bır arada yaptık destek olduk tesekkurler herkeze:))

iremya
14-11-08, 11:11
kızlarrrr merhaba şükür kavuşturana kafam kalkmıyo yaffff:KK43:(
dün geceden başlayım yazmaya bir daha böyle bir gece yaşamak istemiyorum. alsebe sen çıkarmışsın ben resmen savaş verdim 11.30 dan 1e kadar direndim vücudu ısıttığım için cama da çıkamadım elimde kova evi gezip durdum. geğirdikçe tekrar yağ içmiş gibi oluyo insan
yapmayanlar dikkat : RUJ SÜRÜN içtikten sonra birde nane esansı dursun yanınızda onların baya faydası oluyo.
sabaha geçelim . bir türlü lavmanı beceremedim 4 kere denedim olmuyo 300 falan dolduruyom resmen fışkırıyo tutamıyorum baya zorlandım yani
dökülenler sanırım aynı keçiboku gibi yeşilimsi şeyler baya fazlaydı 1 tanesi ceviz büyüklüğündeydi ve sümüksü bişeyler
ondan sonra eşime sıktırdım sebze suyumu içtip bir yattım şimdi kalktım daha haşlama sebzelerimi yaptım şu anda onları yiyiyorum akşama kadar aynı gitmeyi düşünüyorum akşamda yoğurtlu makarna istiyor canım çokkkk severim de kendisini :))))

iremya
benim ellerimde kılcal damar çatlakları vardı onlar nerdeyse kaybolmuşlar bugün farkettim
birde adetim baya farklı geçti nolduğunu anlayamadım gerçi öbür ay daha belli olur
kilomda 60 a indi 3 kilo vermişim
başkada bir değişiklik yok şimdilik
sizler olmasaydınız bu işi başaramazdım desteğiniz için teşekkür ederim iyiki aranıza katılmışım

okyanus34
ya o lavman işini bende beceremedim aynı senin gibi bende sürekli tuvalete çıktım .artık ne kadar olduysa napalım

iremya
bu arada lavman falanda yapmayı düşünmüyorum artık yeter içim dışıma çıktı zaten çıkacak olan varsada kendileri yolu bulsun napayım