Carmina, Pastel, Flormar, Golden Rose Gibi Yerli Markalar

Noa
4-07-08, 13:07
Arkadaşlar makyaj malzemeleri tavsiyelerine baktığımda hep yabancı markaları görüyorum. Oysaki yerli markalarında çok güzel ürünleri var. Beğendiğimiz ürünleri burada paylaşalım mı?

hayaller prensesi
4-07-08, 13:07
Nurdant
Arkadaşlar makyaj malzemeleri tavsiyelerine baktığımda hep yabancı markaları görüyorum. Oysaki yerli markalarında çok güzel ürünleri var. Beğendiğimiz ürünleri burada paylaşalım mı?
ben golden rosenin pudrasını kullandım,hafif simli gibi,çok güzel fiyatıda çok uygun tavsiye ederim.yerimseniben

MeLoDi
4-07-08, 14:07
Ben de Flormarın farlarını severek kullanıyorum. özellikle ikili ve sedefli olanları çok güzel.ruj ve göz kalemleri de güzel. parlak olanları harika.a.s.
flormar ojeler de güzel.

Noa
Golden rose'un for you için ürettiği classics markasının pompalı şişede satılan fondötenini aldım 7-8 milyon gibi bir fiyatı olmasına rağmen çok beğendim.

almagester06
golden rose un sadece glossları güzel. flormarın göz kalemleri ve farları güzel.carminanın amber serisinin farları ve bronzer ı çok güzel. cecilin tüm ürümnleri rimel hariç güzel.flormarın siyah göz kalemi akmıyor ben okadar pahalı marka aldım ama bu akmıyor.iki ucu ernkli olanlar var bi ucu mavi öbür ucu siyah falan. flormarın simli falan şeyleri güzel. carminanın fondötenide güzel oil free olanı ama :1hug:a.s.ay bide pastelin böyle 5 li farları var gerçekten güzel. ben her markayı alıyorum a.s.

angl
4-07-08, 18:07
ojede flormar,rujda flor mar,farda flor mar,pudrada flor mar.....yani flor mar.....:))

gurbaa prenses
5-07-08, 12:07
carmina ve pastel'in farlarına hastayım :smiley-cool:
flormar nedendir bilmiyorum ama bana hiç güven vermiyo
golden rose'un da lip glosslari bi harika :içelim:

gizzem
pastel çok büyük atak yaptı,ürünleri şu an çok ama çok gzl
metalik far serisi,kalem sları çok gzl
flormar 21 nolu terracotayı çok seviyorum ama flormardan başka da bişi alıp begendiğim olmadı
golden rose lip glossları seviyorum carminanın da amber serisi
ama şu an en iyisi bence pastel

gurbaa prenses
evet aynen katiliyorum
pastel'in 3 adet farını aldım yapiları gerçekten bi harika
çok da kalici
carminanın da aynı şekilde
kadife far serisi var
aşık oldum resmen ipek gibi :smiley-cool:

YeniBirHayat
5-07-08, 19:07
almagester06
golden rose un sadece glossları güzel. flormarın göz kalemleri ve farları güzel.carminanın amber serisinin farları ve bronzer ı çok güzel. cecilin tüm ürümnleri rimel hariç güzel.flormarın siyah göz kalemi akmıyor ben okadar pahalı marka aldım ama bu akmıyor.iki ucu ernkli olanlar var bi ucu mavi öbür ucu siyah falan. flormarın simli falan şeyleri güzel. carminanın fondötenide güzel oil free olanı ama :1hug:a.s.ay bide pastelin böyle 5 li farları var gerçekten güzel. ben her markayı alıyorum a.s.
ay çok tatlısın yaa:1hug:

YeniBirHayat
5-07-08, 19:07
flormarın açık pembe allığını sürekli kullanırım
golden rose un kırmızı ruju çok güzel-çok memnun kaldımcoksekeriremsu
yine flormar ve pastel oje kullnrm
pastelin simli göz kalemini de kullanyrm
bide flormarın glossları çok güzel duruyo yakında alcamgamyoncuiremsu

EU3
5-07-08, 20:07
Flormarın pudra ve fondoteninden memnun olan var mı acaba?
Ben flormarın bi tane farını aldım ondan başkasını sürmez oldum çok beğendim doğrusu:smiley-cool:
Ve bugün flormarın allığını aldım rengi çok hoşuma gittii umarım memnun kalırım...a.s

almagester06
6-07-08, 09:07
küçük dünya
ay çok tatlısın yaa:1hug:
hihi :eek: tşk ederim sende çok tatlısınŞeniz

almagester06
_innoCenT_
Flormarın pudra ve fondoteninden memnun olan var mı acaba?
Ben flormarın bi tane farını aldım ondan başkasını sürmez oldum çok beğendim doğrusu:smiley-cool:
Ve bugün flormarın allığını aldım rengi çok hoşuma gittii umarım memnun kalırım...a.s
mrb canım ben ucuz pahalı her markayı aldım deli gibi kedinimi kayberidorum:1rolleyes::1rolleyes: flormarın da fondöteni var bende laura mercier in de ama flormarın beğendim valla oil free olanı aldım bi çok markadan daha kalıcı. farlarını bende beğendim. zaten ayşenur yazıcı da tavsiye ediyodu flormarın farlarını :1hug:Şeniz

almagester06
küçük dünya
flormarın açık pembe allığını sürekli kullanırım
golden rose un kırmızı ruju çok güzel-çok memnun kaldımcoksekeriremsu
yine flormar ve pastel oje kullnrm
pastelin simli göz kalemini de kullanyrm
bide flormarın glossları çok güzel duruyo yakında alcamgamyoncuiremsu
evet pastel ve flormarın ojeleri gerçekten güzel.hatırlarım da eskiden flormarın ojeleri falan olurdu gelinleri süslerken :dance: o zamanda süslüyümüşüm kaşım gözüm makyaj ürünündeymiş:roflol:

YeniBirHayat
6-07-08, 10:07
almagester06
evet pastel ve flormarın ojeleri gerçekten güzel.hatırlarım da eskiden flormarın ojeleri falan olurdu gelinleri süslerken :dance: o zamanda süslüyümüşüm kaşım gözüm makyaj ürünündeymiş:roflol:
:roflol:sırnaşık şey:roflol:

almagester06
6-07-08, 11:07
küçük dünya
:roflol:sırnaşık şey:roflol:
valla ben bırakacam okulu estetisyen olcam yahu sırnaşık şeyŞeniz

YeniBirHayat
6-07-08, 11:07
almagester06
valla ben bırakacam okulu estetisyen olcam yahu sırnaşık şeyŞeniz
dimi ama..:1rolleyes:
felaket ilgi alanımıza giriyo bu işler..:içelim:

biopelin
6-07-08, 14:07
Pastel'in göz altı kapatıcısını yıllardır kullanıyorum..Cildi hassas olup da pahalı markaları kullananları anlarım da ojeye çok para verenleri hayatta anlayamam..ben oje alacaksam mutlala flormar yada daha ucuzu varsa onu alırım..sonuçta cilde temas etmiyo..ona vereceğim paraya iyi bir krem yada fondöten alırım değil mi ama..?:kahve:

almagester06
6-07-08, 14:07
biopelin
Pastel'in göz altı kapatıcısını yıllardır kullanıyorum..Cildi hassas olup da pahalı markaları kullananları anlarım da ojeye çok para verenleri hayatta anlayamam..ben oje alacaksam mutlala flormar yada daha ucuzu varsa onu alırım..sonuçta cilde temas etmiyo..ona vereceğim paraya iyi bir krem yada fondöten alırım değil mi ama..?:kahve:
bencede :asigim: coksekeriremsucoksekeriremsu

MeLoDi
7-07-08, 07:07
gurbaa prenses
carmina ve pastel'in farlarına hastayım :smiley-cool:
flormar nedendir bilmiyorum ama bana hiç güven vermiyo
golden rose'un da lip glosslari bi harika :içelim:
Sana flormarın ikili sedefli farlarını tavsiye ederim. Bence bir dene.a.s.

EU3
7-07-08, 10:07
almagester06
mrb canım ben ucuz pahalı her markayı aldım deli gibi kedinimi kayberidorum:1rolleyes::1rolleyes: flormarın da fondöteni var bende laura mercier in de ama flormarın beğendim valla oil free olanı aldım bi çok markadan daha kalıcı. farlarını bende beğendim. zaten ayşenur yazıcı da tavsiye ediyodu flormarın farlarını :1hug:Şeniz
Ben de aldım fondöten Flormarın...
Ama hiç sormadım oil free mi dalan diye...fisfisfis
Şimdilik güzele benziyor memnunum...
True color sheer make up acaba yağlı mı ki fisfisfis

boncuk2334
7-07-08, 16:07
max factor un color addapt fondotenini kullanıyorum.çok güzel.incecik bir yapısı var.carminanın vazgeçemediğim ürünü ise ikili farlarından sarı ve yeşil birarada olanı.numarası 004 olanı.özellikle renkli gözlülerde harika duruyor.birde gri sevenler için yine carmina nın gri mavi bir farı var.onun no su127.bu tekli far oluyor.carmina terrocota allık amber serisinden01 numarayı kullanıyorum.pembe tonlarda ayrıca haffif bir ışıltı veriyor yanağa.göz altı kapatıcısı olarak yine carmina 05 noyu kullanıyorum.rimelde max factor masterpıece max güzel.göz kalemlerinde flormarınkiler güzel,akma yapmıyor.birde göz kaleminde golden rose nin yan ürünü olan emily diye bir marka var.onun kalemleride güzel.hem de 1 ytl.ruj olarak tek bir markaya bağlı kalmıyorum.avon(bazı rrujları güzel),max factor,maybeline kullanıyorum.fakat avon kiss and go serisinden rich berry rengine herkes bayılıyor.üzerine flormar parlatıcı ile tamamlayınca harika oluyor.ojede ise flormar ve alıx avien güzel.pastel kullanmadığım için bilmiyorum.umarım yardımcı olabilmişimdir

sutlukawe
9-07-08, 11:07
flor marın kalemleri(loreal de war bende ama kesinlikle flor mar dıyorum)
pastelin farları, baska yerlı urun kullanmıyorum ama bana soyle guzel bı allık onerır mısınız kızlar ya??

almagester06
9-07-08, 11:07
sutlukawe
pastelin farları, baska yerlı urun kullanmıyorum ama bana soyle guzel bı allık onerır mısınız kızlar ya??
canım ben cecilin allıklarını çok beğeniyorum bide carminanın amber serisinin allıkları bronzerları çok güzel tavsiye ederim

sutlukawe
10-07-08, 14:07
almagester06
canım ben cecilin allıklarını çok beğeniyorum bide carminanın amber serisinin allıkları bronzerları çok güzel tavsiye ederim
tesekkur ederım cnma.s.

pamugum
10-07-08, 14:07
flormarın kalemlerini ve pudrasını kullanıyorum cok cok memnunum özellikle kalemin bütün renkleri var acıgı koyusu sürümü rahat ve akmıyor tavsiye ederim

boncuk2334
10-07-08, 16:07
sutlukawe
canım ben dün veritanın şeftali tonu allığını aldım.64 numara.çok güzel.hafif sedefli.carmina ve cecile de baktım fakat onların şeftali tonları daha yoğundu pembeye kaçıyordu o nedenle almadım.pembe allığım da carmina nın.onun numarası da 01.amber serisinden.ikisinden de memnunum.tavsiye ederim canım

almagester06
10-07-08, 18:07
sutlukawe
tesekkur ederım cnma.s.
rica ederim kuzucum:eek:coksekeriremsu

almagester06
_innoCenT_
Ben de aldım fondöten Flormarın...
Ama hiç sormadım oil free mi dalan diye...fisfisfis
Şimdilik güzele benziyor memnunum...
True color sheer make up acaba yağlı mı ki fisfisfis
evet canım benimkide ondan pudralı gibi oluyo baya hoşuma gitti ölesine almıştım. hani olurya bazen önüne geleni alırsın valla baya iyi çıktı:1shok:

almagester06
boncuk2334
max factor un color addapt fondotenini kullanıyorum.çok güzel.incecik bir yapısı var.carminanın vazgeçemediğim ürünü ise ikili farlarından sarı ve yeşil birarada olanı.numarası 004 olanı.özellikle renkli gözlülerde harika duruyor.birde gri sevenler için yine carmina nın gri mavi bir farı var.onun no su127.bu tekli far oluyor.carmina terrocota allık amber serisinden01 numarayı kullanıyorum.pembe tonlarda ayrıca haffif bir ışıltı veriyor yanağa.göz altı kapatıcısı olarak yine carmina 05 noyu kullanıyorum.rimelde max factor masterpıece max güzel.göz kalemlerinde flormarınkiler güzel,akma yapmıyor.birde göz kaleminde golden rose nin yan ürünü olan emily diye bir marka var.onun kalemleride güzel.hem de 1 ytl.ruj olarak tek bir markaya bağlı kalmıyorum.avon(bazı rrujları güzel),max factor,maybeline kullanıyorum.fakat avon kiss and go serisinden rich berry rengine herkes bayılıyor.üzerine flormar parlatıcı ile tamamlayınca harika oluyor.ojede ise flormar ve alıx avien güzel.pastel kullanmadığım için bilmiyorum.umarım yardımcı olabilmişimdir
tşk ederim canım ben dediklerin bakcamŞeniz

almagester06
pamugum
flormarın kalemlerini ve pudrasını kullanıyorum cok cok memnunum özellikle kalemin bütün renkleri var acıgı koyusu sürümü rahat ve akmıyor tavsiye ederim
evet canım flormarın kalemleri acayip güzel. bak cecilinde çok hoş tavsiye edermcoksekeriremsu

almagester06
boncuk2334
canım ben dün veritanın şeftali tonu allığını aldım.64 numara.çok güzel.hafif sedefli.carmina ve cecile de baktım fakat onların şeftali tonları daha yoğundu pembeye kaçıyordu o nedenle almadım.pembe allığım da carmina nın.onun numarası da 01.amber serisinden.ikisinden de memnunum.tavsiye ederim canım
veritanın o allığı bendede var 2 yıldır çantamda en sevdikleirmden. ay biraz önce baktımda allah beni çarpcak ya o ne dedim her markanın otu şeyi var yani tüüü dedim kendime ne açgözlüsün:eek: ama napıyım içkim sigaram yok coksekeriremsu

NightWish
cecilin kalemlerini tavsiye ederim..flormar akıyor bende hep..bütün kalemler akıyor ama flormar çok çok akıo =) yazları eyeliner tercihmdr denizde dahi akmıyor.birde veritanın ürünleride kalitelii..

almagester06
10-07-08, 19:07
NightWish
cecilin kalemlerini tavsiye ederim..flormar akıyor bende hep..bütün kalemler akıyor ama flormar çok çok akıo =) yazları eyeliner tercihmdr denizde dahi akmıyor.birde veritanın ürünleride kalitelii..
hımmm veritaya da el atmak lazım o zamansırnaşık şey hangi marka eyeliner kullanıyosun canım

roseaysegul
10-07-08, 19:07
gecen yaz Turkiye'den carminanin ruj , allik ,ve farlarindan aldim cok memnunum

NightWish
10-07-08, 20:07
almagester06
hımmm veritaya da el atmak lazım o zamansırnaşık şey hangi marka eyeliner kullanıyosun canım
verita canım a.s:icecream:

NightWish
10-07-08, 20:07
roseaysegul
gecen yaz Turkiye'den carminanin ruj , allik ,ve farlarindan aldim cok memnunum
carminanın dudak kalemini kullanıyorum235 numara kırmızı gayet kalıcı..gözede sürüyom bazen :icecream:

grin
11-07-08, 08:07
cecile nin terracota farını kullanıyorum, şu bombeli olan tekli far...pırıltısı ve dokusu çok güzel kalıcı da... tavsiye ederim

boncuk2334
11-07-08, 15:07
max factor ün 780 numaralı ruju çok güzel.ideal bir renk.dudakta çok hoş duruyor.şeftali tonunda

grin
14-07-08, 08:07
flormar kapatıcı aldım rezalet. neyse ki 5ytl verdim sadece

prometheus
14-07-08, 19:07
Ben Golden Rose'nin lip gloslarından 104 numarasını kullanıyorum..

Sanırım bu yenilediğim 4. şişe..

Giydiğim herşeye bu kadar uyum sağlayan başka bir parlatıcı,ruj,v.v. bilmiyorum..

Tek kelimeyle harika,fiyatları da çok uygun..

Diğer renkleri de muhteşem ama ben satın almadım çünkü bu glostan başka bir renge ihtiyaç duymuyorum..

boncuk2334
15-07-08, 08:07
açıkçası flormarın parlatıcısından başka bir de ojesinden başka birşeyini kullanmıyorum.kapatıcı olarak carminayı tavsiye ederim.

EU3
15-07-08, 09:07
Ben geçen demiştim flormar allık aldım diye, ya sanki sürdüğüm yerlerde hatta sanki değil gerçekten :çok üzgünüm: böyle bi pütür pütür bişiler çıktı küçük küçük :bbo:
Üstelik bi kaç kez sürdüm acaba yaramadı mı ki bu allık bana :mymeka:
Yoksa allıktan değil mi dicem ama allığın sürüldüğü yerler tam.
İstediğim gibi bi allık bulamıcam ya benneyaptımki
Böyle şeftali tonlarında doğal görünen bi allık öneremez misiniz bana benneyaptımki

boncuk2334
15-07-08, 16:07
tam öyle bir allık biliyorum.verita 64 numara.çok güzel.umarım beğenirsin

NightWish
15-07-08, 20:07
verita ürünleri güzel ya..
ben bugün pastel siyah göz kalemi aldım..evde loreal emily pastel siyah göz kalemlerim oldu..emily kötü,loreal gözümü yaşartıyor alerjimmi var ne,pastel şimdilik iyi gidiyor :icecream: emilynin yeşil kalemi iyi ama..

boncuk2334
16-07-08, 10:07
ya emily golden rose nin yan üğrünüymüş.bende kullanıyorum göz kalemlerini.çok kötü değil ama fazlada iyi olduğunu söyleyemem.rahat sürülmüyor.flormar daha kaliteli

MissEbruli
27-07-08, 13:07
Nurdant
Golden rose'un for you için ürettiği classics markasının pompalı şişede satılan fondötenini aldım 7-8 milyon gibi bir fiyatı olmasına rağmen çok beğendim.
evet aynısından ben de kullanıyorum,çok güzel...
ama ben cilde zarar verip vremeyeceği konusunda emin olamıyorum ya:bbo:
ucuz ya sanki kalitesizmiş ve cildimi bozacakmış gibi geliyo:eek: (bana da iyilik yaramıyo galiba :roflol:)
ama bunun yanında çok da beğeniyorum:icecream:

dertlikız
27-07-08, 15:07
ben pastelin akmayan göz kalemini kullanıorm watsonsta çalışan bayan tavsiye etmişti gerçekten de öle kalıcı Yahu binbir zahmetle çıkarıorm:teytey:

EU1
27-07-08, 16:07
dertlikız
ben pastelin akmayan göz kalemini kullanıorm watsonsta çalışan bayan tavsiye etmişti gerçekten de öle kalıcı Yahu binbir zahmetle çıkarıorm:teytey:
canım kalemi gözünü içine mi çekiyorsun altına mı?