TEST

Shaggy halı kullanan var mı?

iklimce
4-07-08, 21:07
shaggy halı almayı düşünüyorum.ama kullanımı kolay mı toz tutuyor mu acaba.Yardım ederseniz sevinirim.

Özlem
4-07-08, 21:07
slm canım valla ben kullanıyorum vede çook memnunum.sana tavsiye edrerim yani.şimdiden güle güle kullan.

mihmandar
5-07-08, 07:07
iklimce
shaggy halı almayı düşünüyorum.ama kullanımı kolay mı toz tutuyor mu acaba.Yardım ederseniz sevinirim.
iyi araştırın derim küçük ebatlarda belki hevesini almanız için alternatif olabilir ama büyük alanlarda bence sorun olur bazıları da memnun değil.

seyrek ve uzun tüylü olduğu için toz yutma konusuna dikkat edin derim ama çok hamaratsanız iş kolikseniz diyecek bişey yok.

Alsebe
5-07-08, 07:07
Kizlar yazilan yorumlari okuyunca sasirdim vallaha..Bende kullaniyorum hemde acik krem rengi aldim ama hiççççççç memnun degilim cok pismanim...Tamam guzelligine guzel harika duruyor amaaaaa temizligi illallah ettim ben....Hersey içine giriyor ilk aldigimda oturup supurgenin borusunu cikartip supuyordum ee tabii gorunurdede bisi yok bir ara siliyim dedim haliyi ee silmedende silkelemek lazim....Haliyi tersine cevirdim agir oldugu için 4 kat asagi indirip silkelemek cok zor..(Allahtan bahce var yoksa ben o haliyi atmistim cope simdiye )tersinden soyle bir uzerinden yurudum o kadar toz ciktiki anlatamam..Sok oldum...Içinde olan hiçbirsey gozukmuyor...Ama silmesi falan rahat kolay temizleniyor...
Eger uzun sure kullanmayi dusunmuyorsaniz tavsiye ederim ama gercekten zor bana zor geldi simdi içimede sinmiyor koca haliyi her hafta taaa asagilara indirip silkeliyorum.Iki cocugum vede halinin oturma odamda oldugunuda soylemek isterim....Yinede sen bilirsin ama ben kimseye tavsiye etmem temizlik bakimini....

SKartanesi
5-07-08, 08:07
benim de yatak odamda var iki tane küçük ama valla süpürmek pek işe yaramıyo dostum yaa bozuk para bile içinde kayboluyo tatlicadiarzu sürekli silkelemek lazım bi de kıl tüy çok topluyo bööğk tatlicadiarzu halbuki süpürgem de iyi çeker ama bunlar biraz zorluyo insanı evdeysen çalışmıyosan sürekli temizlik yapıosan al kuzum :kahve:

Exorcist
5-07-08, 21:07
ben de yatak odama aldım 2 tane krem rengi üzerinde pembe ve lila daireler var çok şık duruyor ben seviyorum ama temzilik konusunda bir şey diyemicem temizliğe kadın alıyorum ben
ama süpürme halı silme konusunda titizsen iyi düşün derim

elff
6-07-08, 08:07
bende yeni aldım alırken çok düşündüm nasıl olacak temizlik falan diye ama satıcı bayan kendininde kullandığını çok memnun olduğunu söyledi yorumları okuyuca korktum şimdi ya bide annemler falan pek istememişti ben o bayana güvenmiştim inşallah memnun kalırım belki her markanınki farklıdır yani sonuçta o da kalitesine göredir ben royal aldım

SKartanesi
6-07-08, 10:07
benimki de royal tatlicadiarzu

Lady34
9-07-08, 08:07
bende kullanıyorum hatta 2 odamda var gayet memnunum..acık renklerde biraz dikkat
bu kalılaırn kalitesine bağlı yani

boncuhh
9-07-08, 13:07
bende yatak odama aldım hala kullanmadım fakat aldıgım kısı sadece yatak odasına ve hole tavsıye ederım salona yada mutfaga olmaz bu halılar dedı cunku varsayınkı cocuklu mısafırnız geldı cocuk sekerı dusurdu ne kadarda makıneyle alsanız ıcınde kalır eger sılkelemyıde unutrsanız karınca kaplar ve o halıdan hayır gelmez dedı sac yapısması konusundada royalde ıkı turlusu var dedı bırıne yapısıor bırıne yapısmıor dedı bana ben yapısmayandan aldım cok gercekcıydı satıcı malını satmaktan cok ıısnı söluordu:)

pinkgun
11-07-08, 11:07
elff
bende yeni aldım alırken çok düşündüm nasıl olacak temizlik falan diye ama satıcı bayan kendininde kullandığını çok memnun olduğunu söyledi yorumları okuyuca korktum şimdi ya bide annemler falan pek istememişti ben o bayana güvenmiştim inşallah memnun kalırım belki her markanınki farklıdır yani sonuçta o da kalitesine göredir ben royal aldım
zaten bu satıcı bayanların kendisinin de kullanmadığı bişey yoktur mağaza sahipleri önce onların üzerinde deniyor sanırım ürünlerini naniknanik neyse şaka bir yana ben de şık durduğu için shaggy alcaktım ama bunları okuduktan sonra vazgeçerim sanırım uzun uzadıya temizlik yapamam çünkü :1no2:

aysegul2
11-07-08, 13:07
benim sadece lavabo paspasım shaggy. çok güzel görnünüyor. boyutları küçük olunca silkeliyorum henüz hiç silmedim

iklimce
14-07-08, 09:07
cevaplarınız için teşekkür ederim vazgeçtim almaktan çünki küçük bebeğim var halıyla uğraşacak vaktim yok

MâÇâkızı
15-07-08, 14:07
bende kullanıyorum oturma odamda çok da memnunum

senaytugrul
22-07-08, 13:07
bence gözun kapalı al ben bakmaya doyamıyorum asık oldum halıya ama simlisi cok daha guzel ve marka olarak saray al bence temızlıgı cok kolay

DENİZDİR
24-07-08, 13:07
benim uzun tüylü polyester 8 cm galiba oturma odamda var hemde krem
kısa ipekli gibi apex parlak olan var yatak odamda hemde siyah 150-90cm
yine apexparlak beyaz koridorum yine krem

hepsinden memnunum.
tek yapmam gereken süpürürken full güçte çekimi ayarlamak birde 1 yılda 3 kere süpürdükten silkeledim gece balkondan uzunca tüyler hemen kendine geliyor yeni gibi oluyor.

BenDerin
24-07-08, 13:07
Bende merinosun aldım ama sık tüylü olan var birde seyrek tüylü olan var sık dokumalı olanı tavsiye ettiler. mutfak için aldım ben.
inşallah memnun kalırım. 1.20x1.70 ebatında.... imaj serisi diye geçiyor.

parpalim
24-07-08, 16:07
ben de salona ve yatak odama shaggy düşünüyorum. satıcı ddi ki ; çok üşenirsen ters cevir üstünde tepin, dökülenleri süpür :) bu arada shaggy halı soğan lifi ile çok kolay siliniyormuş duyduguma göre :)

Sibel80
14-11-08, 11:11
bende royal salsa serisinden bir halıya aşık olmuştum ama ceseret edip alamadım.sarayın yüzde 80 yün halısını aldım üzerine hiçbirşey yapışmıyor ama ayak izleri belli oluyor.halı açık renk olduğu için sanki o ayak basılan yerler kirli gibi görünüyor

Sibel80
15-11-08, 18:11
Kartanesi
benimki de royal tatlicadiarzu[/ sizinki royalın hangi serisi

prensesa
23-11-08, 20:11
parpalim
ben de salona ve yatak odama shaggy düşünüyorum. satıcı ddi ki ; çok üşenirsen ters cevir üstünde tepin, dökülenleri süpür :) bu arada shaggy halı soğan lifi ile çok kolay siliniyormuş duyduguma göre :)

bende mutfak ve kolidorda var ters cevirmek gerçekten işeyarıyorhihoyyyt supurgeyle çekilmioyor göruntu super ama temizlemek zor

karamelek-07
23-11-08, 21:11
bende yatak odamda kullanıyorum yenı aldım sayılır ama hıc zorluk cekmıyorum kolay supuruluyor
hem soylenenler gıbı de tuy toplamıyor supurunce tertemız oluyor

sblue
olumlu olumsuz tüm yorumlarda gerceklik payı var. bende koridorum ve salonumda kullanıyorum süpürürken 2 haftada bir süpürgenin sapını çıkarıp iyice santim santim süpürüyorum ayrıca iki kez eşimle ters cevirip mini silkeleme yaptık içinden çok sey çıkmadı cocuk olmadığı için olabilir tabikide. birde sentetik iplikli ve yün iplikli karışık kullanılan modelleri tercih edin onlarda yapışma sönme oranı çok daha az görsel olarak hiç tartışasız harika ama

eNur
bende çok seviyorum shggy halıları
arkadaş aldı çok memnun ama büyük boy değilde küçük boy almak lazım bence

ASYAA
23-11-08, 23:11
bende yıkanabılen war.15 gunde bı yıkıyorum makıneye atıp ıyı oluyo rahat ettım hem sık hem temızlıgı kolay at makıneye kurtul.gercı makıneye sıgdırırken bıraz sorun yaıyorm ama memnunum

Sibel80
24-11-08, 14:11
ASYAA
bende yıkanabılen war.15 gunde bı yıkıyorum makıneye atıp ıyı oluyo rahat ettım hem sık hem temızlıgı kolay at makıneye kurtul.gercı makıneye sıgdırırken bıraz sorun yaıyorm ama memnunum
markası nedir canım.....................................

Sibel80
25-11-08, 12:11
birazda marka ve model olarak yazsak daha iyi olacak sanırım

Lara
25-11-08, 20:11
Aman kızlar ben el örmesini aldım bunun ama görüntüsü hakikaten muhteşem çok beğenerek aldım ama yıkamaya hiç gelmiyor.Shaggy 'nin en güzel yanı ufak tefek döküntüleri göstemiyor.Ben hergün ev süpürenlerdenim shaggy bu anlamda rahatlattı el örme çok gürüntü kalın ama ağır değil silkeliyince hem tüyleri çok pufidik oluyor hemde aralarındakiler dökülüyor.Tavsiye edermiyim sık halı değiştiririm parası gözüme gelmez diyen alsın yada misafirlik gündelik ayrı kullanan alsın.Çok uzun ömürlü değil el örme olanı ben makina alın derim

divinity
26-11-08, 11:11
bende seviyodum kaçkere almaya niyetlendim hep bir bahane çıktı
bayrama kızımın odasına alacaktım şimdi kararsız kaldım alsammı almasammı?

ılgıns
13-12-08, 17:12
vildangel
bende seviyodum kaçkere almaya niyetlendim hep bir bahane çıktı
bayrama kızımın odasına alacaktım şimdi kararsız kaldım alsammı almasammı?
Al bendende o kadar bende kızımın odasına ve yatak odama alacaktım o kadar kararsızım ki. İyi diyende var. önermeyende sanırım kullanmadan anlayamayacagız.

KelebeklerEvi
15-12-08, 15:12
ben mutfağa almak gibi bir hataya düştüm arkadaşlar kafayı yedirdi bana resmen.allahtan halı küçük banyomda genişti 2 haftada bir yıkıyordum.birgün kola döküldü üzerine yıka sil hiçbirşey fayda etmedi yapıştı uçları birbirine bir tuhaf oldu attım bende çöpe şimdi kilim aldım atıp çamaşır makinasına yıkıyorum çok rahat walla :)

DİLHAN SİMAY
15-12-08, 18:12
bende cok memlumun hata sımdı farklı bı modeı var onuda kulanıyorum 1 yıl oldu yen ıdıktıgında almıstım yadıgar markası herkese tavsıye ederım

Özlem
valla bende çook memnunum...
royal ve deko benimkiler.........

DİLHAN SİMAY
http://www.yadigarhali.com/images/10_resize_resize.jpg

rangı baytmıs gıbı gorunuyo ama degıl oturma odaları ıcın harıka sılkele bıtsın ısın cok raht bence
kırınıde gostermıyo

katrem
17-12-08, 22:12
ben de kullanıyorum ve çok güzel
ayrıca temizlemek hiç sorun olmuyor
yatak odamda var 3 parça işte resmi

[img=http://img99.imageshack.us/img99/955/fotoraf0010su1.jpg]

katrem
17-12-08, 22:12
bu arada markası da kaşmir halının sibel modeli

burcucello
18-12-08, 01:12
annem kullanıyor hemde düz kırık beyaz.tamam annem hergun temizlik yapıyor ama ben birgun koca bir bardak kola doktum,hemen sildim beyaz sabunla,anında cıktı! :)))))) ama soyle birsey de var; ilk alındığı da gibi asla durmuyor,eziliyor.yıkanmaya gittiğinde ise bi nebze duzeliyor.herseye rağmen bende evimde kullanıcam ama yeni çıkanlardan(ezilme olmuyormus)

bistrogirl
18-12-08, 07:12
ben salonuma geçen yıl şubat ayında (saray) shaggy halı aldım.kahverengi ve krem karışımı. ayrıca içinde kendinden simli ipler var. bence salonda çok şık duruyor. özellikle akşamları ışıklar yanınca ışıl ışıl görüntüsü var. temizlik olayına gelince eve kadın aldığım için temizliği hakkında pek fikrim yok. yıkanarak temizlenmiyor silmek gerekiyor. evde çocuk olmayınca fazlada kirlenmiyor.
ben en azından salon için tavsiye ederim.

çiçek64
benimde salonumda royalın holde de polyester kir tutmayan ve makinada yıkanabilen özellikte olanı var 1,5 yıldır kullanıyorum hiçde sorun yaşamadım açıkçası çok memnunum.

kuzum
Geçtiğimiz hafta sonu halıcıları dolaştım, salona, çocuk odasına, yatak odasına halı alacaktım. Shagy halı çok fazla kullanışlı değilmiş. Zaten fiyatlarıda diğer halılara göre uygun. 2-3 sene kullanıp atmak için ideal dedi gittiğim halıcılar. E bende dolayısıyla vazgeçtim Shagy den. Görünüşleri çok hoş ama kullanışlı değil.benneyaptımki

bilge85
18-12-08, 08:12
bence shaggy çok güzel,kullanışlı olsa bütün evime alırdım..ben salon için aldım..sarayın simlisinden..ama süper bişe..kim gördüyse çok beğendi...bence salon için çok uygun..çünkü salon her zaman kullanılmıyor..ayrıca da sarayın shaggy si sönmüyor...çok hoş,kalın kalın iplikleri var...simleri olduğu için özellikle ışıkta parıl parıl parlıyor...bence biraz klasiklikten çıkılmalı artık....

KHENA
19-12-08, 11:12
ya benimde odamda var 2 tane ben hep odamda tarıyordum saçlarımı hafta sonu odamı temizliyeyim dedim oda ne sen saçlarım üstüne dökülmüşşş.. o uzun kıllarına dolanmış onu temizleyene kadar canım çıktı. ondan sonra odada saç taramadım. üstüne bile basmaya korkuyorum zaten tüyleri durmadan iniyor sinir ediyo beni :KK43: ben memnun değilim evlenince evime almam kesinlikle...:kahve:

papatya_77
19-12-08, 14:12
ben de kullanıyorum çok memnunum ama temizlemek için yerim var bebekli evlere olmaz gibi emeklemek falan hijyen olmaz belki

Noa
20-12-08, 10:12
Ben ince yıkanabilir olanlardan kullanıyordum. Şimdi salon için büyük kalınlardan aldım. Bayrampaşada gümüşsuyu outlet var oradan aldm çok memnum. Elegance yazıyor etiketinde...

mitharas
21-12-08, 16:12
ben aldım ve hiç memnun degilim çok pişman oldum keşke almasydım birincisi temizligi zor küçük ebatlarda alanlar memnun ama büyük ebetlarda olunca zor oluyor ikincisi uzun tüylü oldugu için bastıgın yer yassılıyor almanı tavsiye etmem.

atalay-uğur
22-12-08, 06:12
valla annem 3 senedir kullanıyo harika diyo. annem ki çok titizdir. şık duruyo veeeee bende dün gittim aldım . inşallah bende annem gibi memnun kalırım.

fatosiar
8-01-09, 18:01
benimde yatak odamda var ama hiçççççççç memnun değilim bütün tüy ve saçları topluyor ve süpürüncede çıkmıyor bende şimdi büyük bantlarla yapıştırarak temizliyorum üff ya aldığıma çok pişmanım bi daha alırsam asla ondan almam

alisha
8-01-09, 21:01
ya kızlar saçlarınızı nasıl oturulan odada tarayabiliosunuz ki ben anlamadım, düzenli temizlenmedikçe her halı tüy kıl toplar. ama saç konusuna şaştım banyoda havlu içine taranır saç

Gloxinia
8-01-09, 22:01
ben oturma odamda kullanıyorum.fındıkzade şark halıdan almıştım,kesinlikle çok memnunum a.s

fmk
9-01-09, 09:01
:uhm: ben bir sey anlayamadim, kimileri cok menun kimileri aldigina pisaman. Marka marka kaliteleri deisiyor demek menun olan arkadaslar halisinizin markasi nedir ve menun olmayan arkadaslar sizin halinizin markasi hangisi. Yatak odama almak istiyorum kararsiz kaldim hangi marka tavsiye edersiniz CADIARZU