TEST

Bebeklerimiz ve Biz

mavice
20-12-08, 11:12
soytarı
Saol zehram iyiyiz çok şükür
Söylemeyi unuttum deniz in kontrol ü vardı dün Çok az hırıltı vardı halen göğsünde dr u önemli bişey değil
aşağılarda hiç sorun yok bir surup vermiş birde Zinco adında çinko eksikliği için şurup vermiş..
Çinkoyu araştırıcam şimdi..?? iyi yani çok şükür Allah ıma
Sen nasılsın Zeyno ve Emir nasıl??
canım doktor bizede yazdı çağataya ama zinco çocuğu hembedeen hem zihnen zinde tutar dedüüüü valla ben onun yalancısıyamdelikafadulden

mavice
20-12-08, 11:12
nabersiniz nan delüllerrrrr... valla baş delüü olaraktan beh ehh işte fena deyülüm ... hepinizi özlerinden öpüyor mutlu sağlıklı neş-e ya gark olduğunuz bir haftasonu diliyorummm nayır nolamaz ben gidiyorummmm delikafadulden delikafadulden delikafadulden

mehbube
20-12-08, 12:12
mesajınızı okurken kendi kızımı gördüm.evet aynen öyle yapma diyorsun kızıyorsun üsteliyor.aslında hata bizde yoksa çocuk ne anlamış inattan yada bişeyleri garezi varmış gibi yapmaktan.çocuk adı üstünde.nevzat tarhanın bir yazısında okumuştum çocuğa yapma etme gibi emirlerle başlayan cümleler tamamen ters tepiyormuş.çünkü çocuk ma me kavramını henüz bilmediği için işin sadece yap et kısmını anladığı için üzerine gidiyormuş.bununla oynama dediğimiz zaman oynamak fiilini yazıyor kafasına ve devam ediyor.bu durumda en iyisi dikkatini başka tere çevirmekmiş.zor zanaat zor çocuk büyütmek zor:)

KADİS
Mehbubebcim merhaba nasılsın kızın kaç yaşında canım yeni üyesin galiba

drydeniss
benim kuzumda iyi soytarıcım. büyüyor dana... napsın patır putur emekliyor. tırmanıyor. sonrada düşüyor. geçen ağzının üstüne bir düştü, yavrum yaa... nasıl ağlıyor kuzum. oyuncağına çarptı. dişleri de çıkmıştı alt dişleri acıttı sanırım üst tarafı...
dünürüm nere kaçtın leynnnn. damadım nasıl söyle bakimmm.

drydeniss
bu arada hoşgeldin mehbube..
kadis bi biz kaldık herhalde kızlar kaçtı..

drydeniss
herkese iyi haftasonular ben kaçar. kayınvalidemin ayağı tutmuyormuş. kuzuma nasıl bakcak. herkese kuzularınızla iyi haftasonu geçirmenizi diliyorum. hasta olan varsa acil şifalar. hoşçakalınnn

Mev*Can
20-12-08, 15:12
iyi akşamlar kızlar..herkese mutlu bi haftasonu diliyorum..
berfenin huysuzluğu üstündeydi bugün yine..neyse şimdi uyuyor..
bende berfeyi ablama bırakıp kuaföre gittim..
güzelcene kestirdim şaçlarımı bide bakım yaptırdım..
kendime geldim valla.bu sıkıntıların üstüne iyi oldu valla...

mehbube
20-12-08, 22:12
sizede merhaba tekrardan.evet henüz yeniyim sitede.sizin kızınızın ismi nedir?sizinki 14 aylık galiba.benim kızım bugün tam 15 aylık oldu.22 eylül doğumlu.
buarada teşekkür ederim sağolun iyiyim inş sizde iyisinizdir.kızınızda çok şeker görünüyor fotoğrafında allah bağışlasın.iyi geceler

mehbube
20-12-08, 22:12
teşekkür edrim hoş buldum nasılsınız?

Jege
20-12-08, 23:12
mehbube
mesajınızı okurken kendi kızımı gördüm.evet aynen öyle yapma diyorsun kızıyorsun üsteliyor.aslında hata bizde yoksa çocuk ne anlamış inattan yada bişeyleri garezi varmış gibi yapmaktan.çocuk adı üstünde.nevzat tarhanın bir yazısında okumuştum çocuğa yapma etme gibi emirlerle başlayan cümleler tamamen ters tepiyormuş.çünkü çocuk ma me kavramını henüz bilmediği için işin sadece yap et kısmını anladığı için üzerine gidiyormuş.bununla oynama dediğimiz zaman oynamak fiilini yazıyor kafasına ve devam ediyor.bu durumda en iyisi dikkatini başka tere çevirmekmiş.zor zanaat zor çocuk büyütmek zor:)
Oncelikle aramiza hosgeldin,
keyifli paylasimlar dilerim...

ewet dedigin gibi hata bizde aslinda,cocuga kurallari zamaninda koymali we bu konuda tutarli olmaliyiz,bence en ince ayrinti zamanlama...ornegin 2 yasina kadar hic dis fircalatmayim weya hiç bu konudan bahsetmeyip pat diye fircalamasini istememiz ters tepki yaratir , cunku artık bilinclidir we yapmak istemeyecektir,halbuki dişleri cıktıktan sonra azar azar fircalatsak bu eylemi cok kolay gerceklestirir,fircalamamak icin inat etmez...bu sadece bir ornek...
muhakkak tutarlılık sart,hem cocgumuza karsı hemde anne baba ilişkisinde...birinin hayir dedigini degeri ewet dememeli,gibi gibi bi suru sey....gercekten zorrrrrr

arkadaslar MONTESSORI diye bir akim war
nette bi inceleyin , cocuklarimiz icin cok ama cok faydali,simdiden baslayin sizde uygulamalara,cok keyif alacaksiniz....

mehbube
21-12-08, 08:12
çok teşekkür ederim.inş birbirimize faydalı oluruz.kesinlikle haklısınız tutarlı olmak lazım.biz bu konuda çok dikkat etmeye çalışıyoruz.eğitmek doğurmaktan çok daha zor bunu daha iyi anlıyor insan anne olunca...hayırlı pazarlar

çokoprens
21-12-08, 11:12
herkese selam, iyi pazarlar, eşimle bu sabah mutfağa girip harika bir kahvaltı hazırladık, bu aralar liseli aşıklar gibiyiz, allah bozmasın

sonrası bu kadar eğlenceli değil, ütü yaptım, ortalığı topladım

sırada banyo faslı ve yemek yapımı var, yarınki derslere hazırlanmam lazım, bi de berkanın ödevleri var, of of hiç sevmiyorum hafta sonlarını

mavice
21-12-08, 13:12
selammsssss nasılsınız arkideşler hepinize ailenizle iyi ve mutlu pazarlar diliyorumm...

biz yaklaşıkkkkk 2 saat kadar önce kahvaltı yaptık geçe saat 02:30 felandı yattığımızda bir arkadaşımızın evinde toplandık dün akşam yaklaşık çocuklarla bereber 15 kişi felandık çiğ küfte ikramlar sohmet muhabbet derken zaman nasıl geçti anlamadık birde yahu 50 centi severdim ama akşam bayıldım daha doğrusu bayıldık adamakaydirigubbakcemile3 yakışıklı değil ama sevimli bir herüf candy shop ı söylemeye başlayınca benden delü olmasın bir arkadaşım var bir attı kendini ortaya dellendük resmen delikafadulden :dance: velasıl kelam güzel bir akşamdı... beni şimdi işler bekliyor sanırım akşama kadar ancak hallederim... ama tembelliğimde üstümde bugün neysenm çenem düştü yine hadi size iyi pazarlar:eek:

mirrorwoman
21-12-08, 16:12
Herkese merhabalar,
uzun bir ara oldu valla sizlerle şöyle çata çata yazışmayalıdelikafadulden
neyse benden haberler geçeyim size ege iyi dğn doktora götrürdük Acıbadem hastanesine gittik bu sefer genel cerrah boynundaki ve pipi ucundaki kitle gibi ufak parçalara baktı.
boynundakiler lenf bezi sıkıntı yok dedi biz bunları tıbben değerlendirmiyoruz bile dedi:Saruboceq: önemsiz miş yani.
pipisi içinde sünnet olmamaız gerekiyor sanoırım 2 yaşı civarına kadar sünnet olmamzı şart oldu bu duurmda:1rolleyes:
sizlerde umarım iyisinizdir bebekelrinizde.
ege wc eğitimine başladı parolamız HABERRR VEEER haber veriyor ama kakada başarısız onu yaptıktan sonra haber evriyor ama çişi kaçırmıyor hatta bu sabah uykudan anne kalkkkk haber ver diyerek uyandıdelikafadulden

kartalsevil
21-12-08, 17:12
Uzun bir aradan sonra tekrar merhabaaaaa
Şöyle ufak bir göz gezdirdim genel olarak keyifler iyi Allah bozmasın...
Ben hiç iyi değildim cuma itibariyle işten çıkartıldım. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum. Biliyorsunuz çok uzağa taşınmıştı. Gidip gelmek zor oluyordu ama maddi olarak çok hırpalanacağımızda bir gerçek. En kötüsüde 5 yılımı verdiğim yerdem mesai saatinin bitmesine 10 dk. kala işten çıkartıldığımın haberini almaktı.
İremim de iyi çok şükür. Hafif birv öksürük var. Bakalım şimdilik ilaç vermiyorum. Ihlamurla falan atlatırız inşallah. Bu arada zillim pıtır pıtır yürüyor. Dur durak yok kızımaaaaaaaaaa

Cinarefeninannesi
21-12-08, 17:12
kartalsevil
Ben hiç iyi değildim cuma itibariyle işten çıkartıldım. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum. Biliyorsunuz çok uzağa taşınmıştı. Gidip gelmek zor oluyordu ama maddi olarak çok hırpalanacağımızda bir gerçek. En kötüsüde 5 yılımı verdiğim yerdem mesai saatinin bitmesine 10 dk. kala işten çıkartıldığımın haberini almaktı.
İremim de iyi çok şükür. Hafif birv öksürük var. Bakalım şimdilik ilaç vermiyorum. Ihlamurla falan atlatırız inşallah. Bu arada zillim pıtır pıtır yürüyor. Dur durak yok kızımaaaaaaaaaa
ay cnm çok uzuldum ya gercekten bıde enayı gıbı ınsanı çıkısa bekletıyolar madem çıkardın gunduz söyle deme ama pekı sigortan varmıydı cnm
tazmınat davası acarsan kazanırsın bıtanem

Jege
21-12-08, 20:12
iyi geceler arkadaslar

herkes umarim iyi bir haftasonuu gecirmistir.
bizi soracak olursaniz cumartesi gunu yemege gelen arkadaslarimizin dısında pek bi aktiwitemiz olmadi.Butun haftasonu ewdeydim :KK43:( sıkıcı bi haftasonuydu yani ....

Jege
kartalsewil gecmis olsun cnm ya,hayırlısı olsun hakkınızda...umarim en kisa zamanda gonlune gore bir is bulursun bu arada da kuzunla wakit gecirirsin doya doya....

Jege
mirrorwoman
Herkese merhabalar,
neyse benden haberler geçeyim size ege iyi dğn doktora götrürdük Acıbadem hastanesine gittik bu sefer genel cerrah boynundaki ve pipi ucundaki kitle gibi ufak parçalara baktı.
boynundakiler lenf bezi sıkıntı yok dedi biz bunları tıbben değerlendirmiyoruz bile dedi:Saruboceq: önemsiz miş yani.
pipisi içinde sünnet olmamaız gerekiyor sanoırım 2 yaşı civarına kadar sünnet olmamzı şart oldu bu duurmda:1rolleyes:
ege wc eğitimine başladı parolamız HABERRR VEEER haber veriyor ama kakada başarısız onu yaptıktan sonra haber evriyor ama çişi kaçırmıyor hatta bu sabah uykudan anne kalkkkk haber ver diyerek uyandıdelikafadulden
yakında dugun war yanii :))

wc egitiminde de tebrik ediyorum masallah
bu arada ctesi gelen arkadasimin 2.5 yasinda kizi war,wc.egitimini bitireli epey oluyor,2 yasinda degildi bile ama bu ara yine eskiye donus yapmişlar bez baglıyorlarmis asla söylemiyormuş...
doktor psikolojik we de erken egitim werilmesinden demiş...

benim kzuu da bugun ilk kez yemek yerken kaka dedi we poposunu gösterdi,sonrada yuzu değişti,yapmaya basladi,sasirdim bende,yapmadan önce soylemesine,hayırlısı diyelim....

Jege
Sibelcim sen naıslsın cmm

Cinarefeninannesi
ıyıyımcnm köşe bucak pc elımde oglandan kacıyom az bı baktırmıyor ya

Cinarefeninannesi
Bu arada sen nasılsın cnm acele yazarken sormayı unutmuşum

DreamLover
mehbube
sizede merhaba tekrardan.evet henüz yeniyim sitede.sizin kızınızın ismi nedir?sizinki 14 aylık galiba.benim kızım bugün tam 15 aylık oldu.22 eylül doğumlu.
buarada teşekkür ederim sağolun iyiyim inş sizde iyisinizdir.kızınızda çok şeker görünüyor fotoğrafında allah bağışlasın.iyi geceler

cnm benim kızım da 20 eylül doğumlu, yani 2 gün arayla doğum yapmışız seninle:1hug:
sana da hoşgeldin aramıza diyelim mehbubecima.s.

DreamLover
Iyigeceler kıslarr
bi ben burdayım sanırım:KK43:(

DreamLover
21-12-08, 21:12
kızlar güzel bi pazar geçirdik biz kendi adımıza
yağmurluydu hava belki ama biz bol bol gezdik
nişantaşı, taksim
yer koymadık gezdik valla
şimdi de ben zeynebi uyutmaya çalışıyorum
eşim de emiri banyo yaptırdı, şimdi de ders yapıyolar:))))

DreamLover
çokoprens
herkese selam, iyi pazarlar, eşimle bu sabah mutfağa girip harika bir kahvaltı hazırladık, bu aralar liseli aşıklar gibiyiz, allah bozmasın

sonrası bu kadar eğlenceli değil, ütü yaptım, ortalığı topladım

sırada banyo faslı ve yemek yapımı var, yarınki derslere hazırlanmam lazım, bi de berkanın ödevleri var, of of hiç sevmiyorum hafta sonlarını
cnm dünürüm benim
allah muhabbetinizi artırsın, yuvanızdan huzuru mutluluğu hiç eksik etmesin
mavice
selammsssss nasılsınız arkideşler hepinize ailenizle iyi ve mutlu pazarlar diliyorumm...

biz yaklaşıkkkkk 2 saat kadar önce kahvaltı yaptık geçe saat 02:30 felandı yattığımızda bir arkadaşımızın evinde toplandık dün akşam yaklaşık çocuklarla bereber 15 kişi felandık çiğ küfte ikramlar sohmet muhabbet derken zaman nasıl geçti anlamadık birde yahu 50 centi severdim ama akşam bayıldım daha doğrusu bayıldık adamakaydirigubbakcemile3 yakışıklı değil ama sevimli bir herüf candy shop ı söylemeye başlayınca benden delü olmasın bir arkadaşım var bir attı kendini ortaya dellendük resmen delikafadulden :dance: velasıl kelam güzel bir akşamdı... beni şimdi işler bekliyor sanırım akşama kadar ancak hallederim... ama tembelliğimde üstümde bugün neysenm çenem düştü yine hadi size iyi pazarlar:eek:
yevrum bende bayılıyorum candy shop a
gel seni şekerci dükkanına götürem diyo ama çok hoş diyo:eek:

mirrorwoman
Herkese merhabalar,
seni burda görmek çok güzelcnm yaa, fırsat buldukça bekliyoruz
sevindim egemin önemli bi sorunu olmamasına cnm
sünnet işi de bi şekilde olacaktı zaten, sıkma canını hayırlısı olsun
biz emiri halen sünnet ettirmedik ama gittikçe stresi de büyüyo inan
keşke daha evvel yaptırsaymışız diyorum:KK43:((

kartalsevil

sevilcim üzülsemmi sevinsem mi bende şaşırdım şimdi
cnm bi süre kafanı dinle, kızınla vakit geçir
eğer ekonomik olarak çok zorda kalırsanız ararsın tekrar yeni bİ İŞ

Jege
T&S kılıç
DRN uyanıkken asla bilg acılmaz bizdeeeee

Jege
naber zehracim
oh ne guzel gezmişsiniz, iyi olmuştur sizede...
bende bir an önce ist a gelip gezmek istiyorum...

Jege
iyiyiz bizde sibelcim
burun haftasonun ewde gcirince insan ne kadar iyi olursa
genelde yaptıgımız birsey degildir ama bu hafta boyle oldu,
haftasonu ewde mutfaga girmeyen ben akşam yemegi bile yaptım :KK43: ...

DreamLover
Jege
naber zehracim
oh ne guzel gezmişsiniz, iyi olmuştur sizede...
bende bir an önce ist a gelip gezmek istiyorum...
bende bursayı gezmek isterdim:nazar:

mehbube
merhaba.sağolun hoşbuldum.evet güzel bir teadüf iki gün ara ile doğum yapmışız.ama sanırım sizin ikinci çocuğunuz.benim daha ilk.nasıl kızınız inatçı mı?benim kızım biraz öyle:)ve şuan hala uyumadı.bende az önce denedim ama olmadı.akşam markete giderken arabada uyuduğu için uykusunu aldı baya.genelde erken yatarız ama bu gece sekteye uğradı.neyse sizede kolay gelsin banada:)iyi geceler

DreamLover
bizim ki de uyumadı desem
araç koltuğunda uyudu uyandı bizikide gezmeden gelirken, tam yatağına koyacakken uyandı
şu an babsıyla salonda koyun koyuna yatıyolar
eşim sayıklamaya başlamış bile:))
zeynep halen uyumuyo

evet cnm benim 2. çocuğum bi de oğluşum var emir adında 1. sınıfa gidiyor

sizede iyi geceler

Jege
21-12-08, 22:12
DreamLover
bende bursayı gezmek isterdim:nazar:
gel ben sana gezdiririm
bu arada ben istanbula geldigimde bi buluşma yapalım mı?
biras bencilcemi oldu :)))
peki ben gelirsem awrupa yakasında mı anadolu yakasıda mı buluşmak iyi olur
bana her ikiside uyar

mavice
iyi geceler

çağanda hala uyanık sapıttı zaten iyice bir haftadır zati son zamanlarda geç yatıryordu son zamanlarda iyice abarttı...

bu arada teyzeleri çağanın boyuna ve kilosuna bakltırmıştık yamayı uuttum ben çok memenun kaldım doktorda 8 aylık doğmuş ama maşallah arayı iyi kapatmış dedi

boy: 85 cm

kilo:13 :KK43:13,500) geldi 500 üü üst baş için çıkarttık:nazar:

ben kaçar hepinize iyi gecelrrrrrrr:eek:

Jege
maşallah mawice
tosunumuz o da....

mehbube
allah bağışlasın.ben uyuttum benimkini çok şükür.şimdi kızım için bişeyler arıyorum netten.beslenmekle alakalı.bu arada kızınız için neler yapıyorsunuz kahvaltıda?tecrübeli bir anneden bilgi edinmek isterim.iyi geceler tekrardan

Cinarefeninannesi
21-12-08, 23:12
kızlar gec oldu ama bızde topıgımızle yılbası cekılışı yapsak olmazmı bız bıze

soytarı
22-12-08, 00:12
Herkese iyi Geceler..İyi Sabahlarmı deseydim..
Uyku tutmadı..Haftasonumda güzel geçmedi..:KK43:(
Aslında canım çok sıkkın:KK43: moralim bozuk:KK43:

soytarı
22-12-08, 00:12
mavice

biz yaklaşıkkkkk 2 saat kadar önce kahvaltı yaptık geçe saat 02:30 felandı yattığımızda bir arkadaşımızın evinde toplandık dün akşam yaklaşık çocuklarla bereber 15 kişi felandık çiğ küfte ikramlar sohmet muhabbet derken zaman nasıl geçti anlamadık birde yahu 50 centi severdim ama akşam bayıldım daha doğrusu bayıldık adamakaydirigubbakcemile3 yakışıklı değil ama sevimli bir herüf candy shop ı söylemeye başlayınca benden delü olmasın bir arkadaşım var bir attı kendini ortaya dellendük resmen delikafadulden :dance: velasıl kelam güzel bir akşamdı... beni şimdi işler bekliyor sanırım akşama kadar ancak hallederim... ama tembelliğimde üstümde bugün neysenm çenem düştü yine hadi size iyi pazarlar
Ohh ne güzel bir gece olmuş süper valla kafa daıtmışsınızdır.. :):sm_cool:

mirrorwoman
Herkese merhabalar,
uzun bir ara oldu valla sizlerle şöyle çata çata yazışmayalı
boynundakiler lenf bezi sıkıntı yok dedi biz bunları tıbben değerlendirmiyoruz bile dedi önemsiz miş yani.
pipisi içinde sünnet olmamaız gerekiyor sanoırım 2 yaşı civarına kadar sünnet olmamzı şart oldu bu duurmda
Mücüm çoook sevindim canım önemli bir sorun olmadığına..
2 yaşına kadar diyorsa şöyle güzel bahar düğünü yaparsın oğluşuna.. ne güzel
Erkekliğe ilk adım :içelim:demek haber ver diye kaldırıyor he bak çok korkuyordun ama korktuğun gibi gitmiyor olaylar :)

kartalsevil
Canım benim demek kriz sizide vurdu allah hakkında hayırlısını versin..gönlüne göre versin
Hiç kuşkun olmasınki bir kapıyı kapatan Allah diğerini açıyor...ama iyiii ama kötü..

Jege
iyi geceler arkadaslar

herkes umarim iyi bir haftasonuu gecirmistir.
bizi soracak olursaniz cumartesi gunu yemege gelen arkadaslarimizin dısında pek bi aktiwitemiz olmadi.Butun haftasonu ewdeydim :KK43:( sıkıcı bi haftasonuydu yani ....
Aynennnnnnnnnnnnnnnnnn :KK43:senağlama

T&S kılıç
Deniz uyanıkken açılmaz pc bizdede.senağlama

DreamLover
kızlar güzel bi pazar geçirdik biz kendi adımıza
yağmurluydu hava belki ama biz bol bol gezdik
nişantaşı, taksim
yer koymadık gezdik valla
şimdi de ben zeynebi uyutmaya çalışıyorum
eşim de emiri banyo yaptırdı, şimdi de ders yapıyolar:))))
NE kadar iyi etmişsiniz canım yaaa sefan olsunnn bende yaklaşık 1 senedir gezmiyorum o tarafları..( Anadolu yakasına taşındığımızdan beri)..Eskiden işim m.köydeydi...herhaftasonu muhakkak gezerdim..

mavice
iyi geceler

çağanda hala uyanık sapıttı zaten iyice bir haftadır zati son zamanlarda geç yatıryordu son zamanlarda iyice abarttı...

bu arada teyzeleri çağanın boyuna ve kilosuna bakltırmıştık yamayı uuttum ben çok memenun kaldım doktorda 8 aylık doğmuş ama maşallah arayı iyi kapatmış dedi

boy: 85 cm

kilo:13 :KK43:13,500) geldi 500 üü üst baş için çıkarttık

ben kaçar hepinize iyi gecelrrrrrrr
Maşallahhhhhh tütütütütüt çok iyi canım Allah nazarlardan korusun:nazar:senide tebrik ederima.s.

soytarı
22-12-08, 01:12
işe gitmek istemiyorummmmmmmmmmmmmm

mavice
22-12-08, 07:12
günaydın güzel anneler....

nasılsınız bakalım.... hepinize mutlu ve de sağlıklı bir hafta diliyorum.....

soytarıcım ne oldu canım niye sıktın canını sen daha doğrusu ne sıktı canını dilerim gelip geçici birşeydir canım ya.... sanada extra mutluk dileyelim ozaman bu hafta için... denomuz nasıl öpüyorum güzel kuzuşunu tatlım.

şimdilik ben kaçar kuzularıma kahvaltı hazırlicam çağatayı bu günde yollamadık okula dün defalarca istifra etti sanırım ilaçlar ancak etkiliyor içini temizledi kuzum bu gün daha iyi ama hala biraz hırıltısı var... birde dün kız kardeşim geldi kayınvalidemler olmadığı için çağatayı okula ben almaya gidicem ya çağan konusunda bana yardımcı olmaya geldi saolsun ... offf ne çok yazacak şey varmış yaaa ben sustum ve kaçtımmmmm:1closedeyes::eek:

mavice
yelizzzzzzzzzzzz delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

AnneyimBen
Kızlar günaydınnn geldim artık aranızdayımmmmmmmmmm

mavıcem canım geçmıs olsunnnnnn nasılsın tatlım
soytarıcm canın neden sıkkın üzme kendini tatlımmmm
diğer arkadaslarımada kucak dolusu öpücüklerrrrrrrrr

Ali's Mother
günaydın kızlar,
müücüm gelmiş gitmiş geçmiş olsun canım Egenin iyi olmasına sevindim bu ara nedense herkesten sünnet lafı duyuyorum arkadaşlarımın birinin iki oğlu biri 2 yaşında biri 7 aylık dr. sünnet şart demiş ve kestirmişler, başka birininde 4 aylık bebeği onada 2 yaşından önce mutlaka sünnet demişler hayırlısı olsun inşallah,
sevilcim üzüldüm işten çıkartılmana canım hakkınızda hayırlısı olsun İrem hanımda katılmış yaramazlar kervanına ona maaşallah sana kolay gelsin,
mavicem görüyorum seni good morning danam, çağanada maaşallah tosunmu tosun yaniii,
soytarım sanaa noldu neden moralin bozuk anlat bakalım...

ve şu an burada olmayan bütün kızlar hepinize günaydın

Ali's Mother
Esmacım hoşgeldin canım nerelerdeydin nasılsın, Arda nasıl?

Ali's Mother
danam çağatayada geçmiş olsun öptüm tembel garuuu bebeler bu saate gadar açmı durdu maaşallah biz kahvaltı edele nice oldu nerdeyse acıkacağız oğlumda 2. uykuya yattı gerçi uyurmu uyumazmı bakalım yatıyor şimdilik...

mavice
esmacım ayşecim günaydın sizlerede tatlım esmacım sei yeniden burada görmek güzell.. ardayı çok öpüyorum canım. ayşecim şeker alimiz nasıl tatlım sonram görüşürükkkk :eek:

AnneyimBen
ıyıyz canım benim gezdik geldikkk oğlumun görmediği sehir yok denecek kadar azzz kaldıı :)))

canım benim erkencisiniz bakıyorumda kaçta kalkıyo seninkide uykuya yatıracaksınnnn
bende simdi kahvaltı hazırlayacağımmmm

mavice
Ali's Mother
danam çağatayada geçmiş olsun öptüm tembel garuuu bebeler bu saate gadar açmı durdu maaşallah biz kahvaltı edele nice oldu nerdeyse acıkacağız oğlumda 2. uykuya yattı gerçi uyurmu uyumazmı bakalım yatıyor şimdilik...
delü garuuuuuuuu kısım uyuyorlar uyurken nasıl yedireyim danaaa çağan zati beni delü ediyor anacım uyku düzeini karman çorman eti geçe bizle yatıyor sabahları geç kalkıyor-tatlicadiarzu-