TEST

2009 Nisan Anneleri buraya

takvim
6-11-08, 06:11
pırılcım çok geçmiş olsun.arkadaşlar bebişim 17 hafta 1 günlük ama ben bişey hissetmiyorum.karnım belirgin halde şişmeye başladı.çok geriliyo.çatlamaması için badem yağı kullanıyorum.inşallah faydası olur.

NAVRIS
megul
evet biz seninle aynı gidiyoruz şirvan.ben henüz bişey kullanmadım ama hafta sonu bebek yağı almayı düşünüyorum ben de.bu arada senin cinsiyet belli oldu mu?hareket falan hissediyor musun?:CüvCüv:
canım günaydın;
bizimkinin cinsiyeti henüz belli değil, pazartesi kontrol var; 3lü test yapılır büyük ihtimal.
harekette gelince ; içinde kır kaşıntı gibi bir şey hissediyorum. fakat bunun bebek mi yoksa bağırsak hareketi mi bilmiyorum.

NAVRIS
tüm nisan anneleri , be bebişleri hepinize günaydın.
güzel , sorunsuz bir gün geçirmeniz dileğle.....
hepinizi öpüyorum.

urla
betül19
kızlar bu akşam göbeğimde bir gıdıklanma hissediyorum acaba bebek olabilir mi?ya kayma hissi.sonra kaşınıyo.ya bizim velet şimdi başladı mı acaba?cevap bekliyorum...
olabilir canım

günaydın nisan anneleri

bende uykuya doyamıyorummm akşam saat 10 gibi yatyorum

8 de zor uyanıyorum

çalışmak cok zor hamıleyken valla:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

eda_edanur
6-11-08, 07:11
megul
ben de şu an daha yeni karnım çıkmaya başladı eda nur.ben de henüz bişey kullanmadım o yüzden.acaba ben de mi başlasam aynı haftadayız zaten.ama pul pul olma çatlama değildir heralde di mi tecrübeli anneler.
eşimede soruyorum bi değişiklik yok dedi sadece karnımda sertlik hissediyorum şişme yok sanki kıyafetlerimde sıkmıyor. ama kreme başlıcam kızlar çatlamamamk için bol bol su içmek gerekiyorumuş bu aralar ihmal etmeyelim birde bi arkadaşım su içmediği için bebek susuz kalmış serum bağlamışlardı. 8 aylık filandı. o zaman.

meltem07
merhaba nisan anneleri bende bebeğimi 25 nisanda bekliyorum büyük bir heyecanla.....antalyadan katılan var mı ben dr. seçiminde kararsızım yardımlarınızı bekliyorum.....
hoşgeldin meltem ... sende inşallah hayırlısıyla bebeişini kucağına alırsın. :Saruboceq:

ŞİRVAN
canım biz senle aynı gün gidiyoruz.
benimde bu hafta göbeğim çıktı, hatta bugün hamiş pantolanu giydim
canım seninde göbüş yoktu hamile pantolonu giymeye başlamışsın kızlar sizce ben normalmiyim endişelenmeye başladım. .

bu arada ben akşamları bebeyağı sürüyorum.
hatta geçen banyodan sonra tüm vucuduma sürdüm. sanki yağlı güreşe çıkıyorum. :)
ben daha başlamadım bu gün bende alıcam bebe yağımı daha iyi badem yağımı

dermanz
bayağı gülmüşsünüz rüyama aklıma geldikçe bende gülüyorumkaydirigubbakcemile3
bu arada cildin pullanması çatlama değil önleminizi şimdiden almaya başlayın benim kızımda çok çatlamıştı:çok üzgünüm:şimdi o çatlaklar belirginleşiyor inşallah daha fazla çatlak oluşmaz
cildin kuruluğuyla ilgili sanırım pullanma ama kuru ciltliler daha çok çatlıyor diye duymuştum ondan endişelendim.

galatea79
günaydın... bende sadece kendimi erken uyanıyo sanırdım...gerçi bugün hiç uyuyamadım zaten grip olmusum ve vücudumda inanılmaz bir kırıklık var... bademciklerim şişmişler ve yutkunamıyorum bile... hamileyken grip olmak ne kadar zormuş
geçmiş olsun galeta ateşin çıkmadığı sürece problem yok bol bol mandalina portakal ye evini bol bol havalandır. kendine dikkat et :1hug:

DatluCadu
günaydın nisan annelere, bu sabah pek içacıçı değilim, sabah sabah moralim bozulud, umarım sizin moraller iyidir. hepinize mutlu bir gün diliyorum

iyuksel
günaydın arkadaşlar iyi bir gün geçirmenizi diliyorum... ha gayret yerimseniben dişimizi sıkılalım hafta sonuna 1 gün kaldı...

iyuksel
bu arada arkadaşlar dayanamayıp dün dr. gittim (başka dr. :çok üzgünüm:) bebişim iyiymiş Elahamdüllah...bağdaş kurmuş oturuyordu...dr. hanım hareketlendirdi keyfi bozuldu diye bir tepinmeye başladı görmeniz gerekiyordu ..dr. bile şaşırdı "ay bu çok afacan olacak " dedi...ya kızlar gözleri, burnu kulakları ağzı oluşmuş:1rolleyes:.... boyu uzamış...Çok şükür.....160 gr. dedi kilosu çok iyi..... gelişimi de gayet iyi dedi çokk şükür Allahıma ...ama ben bir daha başka dr. gitmeyecem inşallah.... bu dr. ne kadar iyi olsa da kafama karıştırdı, kendimi rahat hissedemedim ..şimdi iki hafta sonra ki kendi dr. randevumu bekliyorum...hadi sizlerden de iyi haberler bekliyorum...:CüvCüv:

yaSelin
Günaydınnn
ben dün akşam yazılanları okuyorum daha bitiremedim. Ne çok konuşmuşsunuz. Benim uyku problemim bitti gibi 2. - 3. aylarda çok uyuyordum ama şimdi 12 de yatıp 7.30 da kalkıyorum. İşten gelince de evde yemek yap, toparla koşturmakla geçiyor. Ondan belki de daha iyi oluyor kafama fazla birşey takamıyorum, rüyalarım da normal şimdilik.

arnvt
kızlar günaydın hepinize bende bebeğimin hareketlerini pazartesiden beri hissediyorum sizinle paylaşmak istedim çok güzel bişiy ya:)))))))

selinay2002
günaydın kızlar, sabah sabah bu ne bolluk böyle ben uyumaya çalıştım bu gün ama uyuyamadım benim uykusuzluklar başladı yandım valla......................

eda_edanur
6-11-08, 08:11
selinayy canım çok tatlı resimdeki bebeiş yaa bayıldım . ya ne dicem sen cinsiyeti öğrendiğinde kendi doktoruma gittiğimde onada sorucam diyordum cinsiyet şu an kesin belli mi kendi doktorum bakmışmıydı.

glnm_kvrck
Günaydın selinay , şemşamer , edanur
Nasılsınız bugün
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle nisan anneleri:)

selinay2002
eda edanur ,evet erkek dedi canım ,ama oda kordon değilse dedi bencede erkek yani artık canım 20. haftada ayrıntılı ultrasona giricez onda %100 belli oluyo ama erkektir kesin.........

günaydın glnm kvrck iyi dileklrin için teşekkürler canım...senin takvim niye gözükmüyo canım...

nalan82
günaydın kızlar.bebişler nasıl bakim..
benim hala kımıldamıyor herkes hissetmeye başladımı acaba.biran önce karnımda hissetmek istiyorum.

ebrartuba
meltem07
merhaba nisan anneleri bende bebeğimi 25 nisanda bekliyorum büyük bir heyecanla.....antalyadan katılan var mı ben dr. seçiminde kararsızım yardımlarınızı bekliyorum.....
Bütün nisan anneleri herkese günaydınlar.Meltem07 hoşgeldin aramıza.Antalyadan katılan 2 kişi olduk desene.Doktor olarak ben Orhan Hoşgör'e gidiyorum özel muayenesine.Çok tutulan ve gerçekten iyi bir doktor.Güleryüzlü, açıklayıcı ve ilgili.Bana ablam tavsiye etti hemşire kendisi.Çoğu doktor geçiştiriyo paragöz dediklerinden yani.Eltimin doktoru öyleydi.Ayrıca Ant.araştırma hastanesinde yani eski devlet hastanesinde çalışıyo doğumunu orada yaparsın.Çok yeni ve tertemiz bi hastane.Umarım açıklayıcı olmuşumdur.:CüvCüv:

nalan82
selinay2002
eda edanur ,evet erkek dedi canım ,ama oda kordon değilse dedi bencede erkek yani artık canım 20. haftada ayrıntılı ultrasona giricez onda %100 belli oluyo ama erkektir kesin.........

günaydın glnm kvrck iyi dileklrin için teşekkürler canım...senin takvim niye gözükmüyo canım...
selinaycım günaydın.banada kız dedi ama hala kendimi kaptırmak istemiyorum .ptesi ayrıntılı ultrason taraması yapılacak banada.radyolog bakıyomuş değilmi.bu konuda bir bilgin varmı canım.

selinay2002
evet canım farklı bi ultrason herşeyini yüzünü bile net görüyosun bebişin ben kaptırdım valla nalancım hayırlısı bakalım...

glnm , takvim güzel olmuş canım bebiş çok tatlı valla hastane nereye yönlendirecek bilmiyorum 60 ytl fln fark varmış diye duydum tam bilmiyorum 13 ünde fln gidecem doktora bilgi veririm size.....

takvim
meltem07
bende antalyada yaşıyorum canım.konyaaltında meditalya tıp merkezi var.orda osman beye gidiyorum.çokta memnunum.tavsiye ederim.:KK46:

glnm_kvrck
selinay2002
evet canım farklı bi ultrason herşeyini yüzünü bile net görüyosun bebişin ben kaptırdım valla nalancım hayırlısı bakalım...

glnm , takvim güzel olmuş canım bebiş çok tatlı valla hastane nereye yönlendirecek bilmiyorum 60 ytl fln fark varmış diye duydum tam bilmiyorum 13 ünde fln gidecem doktora bilgi veririm size.....
Bilgilendirdiğin için teşekkürler selinaya.s.
Bende pazartesi gitcem doktora
Çok heyecanlıyım
3lü testimizde olcak büyük ihtimalle
Hadi bakalım hayırlısı inşallah:)):Saruboceq::nazar::nazar:

ebrartuba
6-11-08, 09:11
takvim
bende antalyada yaşıyorum canım.konyaaltında meditalya tıp merkezi var.orda osman beye gidiyorum.çokta memnunum.tavsiye ederim.:KK46:
takvimcim senin bebiş kaç haftalık.Birde gittiğin hastanede ayrıntılı ultrason varmı?Ben Yaşam Hastanesinden Cemil bey e de gitmiştim önce ama orda ayrıntılı yok sanırım tam bilmiyorum.Ama Cemil Beyde çok iyi bi doktor.Bakalım ne yapıcaz.:ecrin_bebek:

dermanz
herkese merhabalar
bu ayrıntılı ultrason dediğiniz 4 boyutlu mu yoksa 2.düzey ultrason mu

nalan82
ebrartuba
takvimcim senin bebiş kaç haftalık.Birde gittiğin hastanede ayrıntılı ultrason varmı?Ben Yaşam Hastanesinden Cemil bey e de gitmiştim önce ama orda ayrıntılı yok sanırım tam bilmiyorum.Ama Cemil Beyde çok iyi bi doktor.Bakalım ne yapıcaz.:ecrin_bebek:
ayrıntılı ulrasonda nelere bakılıyo acaba. cinsiyet kesinleşirmi sizce kızlar. bana büyük olasılıkla kız dedi doktorum.ama ben heyecenla kesinleşmesini bekliyorum

bebeklik
selam kızlar nabersiniz:)

heycan varmı kızlar...ay benım karnım büyüyor büyüdükçe korkuyor hemde heycanlanıyorum.garip duygular içindeyim...bazen karnımı açıp aynada bakıyorum çok tuhaf oluyorum:) mide bulantılarım eskisine göre daha iyi ama hala birazda olsa devam ediyor...benımde 9 ay gidecek sanırım...

ben bi yelek örmüşdüm ama hiç becerememişim:)) annem düzeltmiş getirdi ...bebeğimin ilk giysisi allah kısmet ederse..daha hiç bişi almadık...beklemedeyiz...30. haftamı başlasam almaya acaba çokmu geç kalırım nedersiniz....dahacinsiyetde belli değil 15 inde dr a gidecem umarım dr ablası söyler cinsiyetini bana oğlan gibi geliyor çünkü bu kadar kiloma karşın karnım top gibi:))) kızım olmasını isterdim hep ama hayırlısı artık:))

DatluCadu
günaydın glnm-kvrck, iyidir çok şükür işlerle uğraşıyorum.

glnm_kvrck
şemşamer
günaydın glnm-kvrck, iyidir çok şükür işlerle uğraşıyorum.
Kolay gelsin canım
Bu arada takvimin çok hoş olmuş :ecrin_bebek:

DatluCadu
TEŞEKKÜR EDERİM , en sonunda bende yaptım. :)

eda_edanur
glnm_kvrck
Günaydın selinay , şemşamer , edanur
Nasılsınız bugün
Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle nisan anneleri:)
günaydın canımm ben iyiyim anlamsız bir neşe var üzerimde dün de böyleydim bugünlerde herşeye gülüyorum. lülülülülülü

ebrartuba
nalan82
ayrıntılı ulrasonda nelere bakılıyo acaba. cinsiyet kesinleşirmi sizce kızlar. bana büyük olasılıkla kız dedi doktorum.ama ben heyecenla kesinleşmesini bekliyorum
16-24. haftalar arası: Bu haftalar arasında bebeğin organ gelişimi nispeten tamamlanmıştır ve organlar ultrasonda nispeten kolay görülür hale gelir. Büyük gelişim kusurları (anensefali (bebeğin beyin dokusunun olmaması), nöral tüp defektleri (bebeğin omuriliğinin bir defektten dışarı çıkması), böbrek agenezisi (böbreklerin olmaması), kol-bacak gelişim kusurları, karın duvarı defektleri (karın duvarında yapısal kusur olarak varolan bir "delikten" organların dışarı sarkması), dudenal atrezi (on iki parmak barsağında tıkanıklık)) bu ultrasonda saptanabilir. Ultrason 24. haftaya ne kadar yakın bir zamanda yapılırsa, bu tür gelişim kusurlarının yakalanma şansı artar. Bazı anomali türleri ise daha geç ortaya çıkabilir.
19-23. haftalar arasında yapılan ayrıntılı ultrason: Başta anomalili bebek doğurma açısından riski nispeten yüksek olan anne adaylarında (örnek: daha önceden anomalili doğum yapmış olmak, diabetli (şeker hastalığı) olmak, yakın akrabalarında anomalili doğum öyküsü olmak gibi) ideal olanı, tüm anne adaylarına bu incelemenin yapılmasıdır. Ancak ayrıntılı ultrason çözünürlüğü çok daha yüksek ultrason aletleri ve bu konuda tecrübesi olan uzman doktor gerektirir ve hiç bir ülke her anne adayına ayrıntılı ultrason uygulaması önerecek "güce" sahip değildir. Dahası, yukarıda 16-24. haftalar arasında yapılması önerilen ultrasonda, nispeten sık görülen anomaliler dikkatlice bakıldığında zaten saptanabilmektedir. Ayrıntılı ultrason yukarıdakilere ek olarak özellikle kalp anomalilerinin ve tecrübeli bir gözün kolaylıkla tanıyabileceği anomalilerin görülmesine olanak tanır (örnek: dudak-damak yarıklarının "en zor görülenleri", Down sendromu ve diğer kromozom anomalilerine işaret edebilecek "küçük" bulguların saptanması). Bu haliyle ayrıntılı ultrason günümüzde yalızca anomalili doğum yapma riski yüksek olan anne adaylarına önerilen bir inceleme olarak varlığını sürdürmektedir.

DatluCadu
bebeklik
selam kızlar nabersiniz:)

heycan varmı kızlar...ay benım karnım büyüyor büyüdükçe korkuyor hemde heycanlanıyorum.garip duygular içindeyim...bazen karnımı açıp aynada bakıyorum çok tuhaf oluyorum:) mide bulantılarım eskisine göre daha iyi ama hala birazda olsa devam ediyor...benımde 9 ay gidecek sanırım...

ben bi yelek örmüşdüm ama hiç becerememişim:)) annem düzeltmiş getirdi ...bebeğimin ilk giysisi allah kısmet ederse..daha hiç bişi almadık...beklemedeyiz...30. haftamı başlasam almaya acaba çokmu geç kalırım nedersiniz....dahacinsiyetde belli değil 15 inde dr a gidecem umarım dr ablası söyler cinsiyetini bana oğlan gibi geliyor çünkü bu kadar kiloma karşın karnım top gibi:))) kızım olmasını isterdim hep ama hayırlısı artık:))
hayırlı olsun canım, güle güle giysin.bende daha hiç bi faaliyet yok. cinsiyetini bi öğreniyim ona göre bişeyler bakarım artık. örgü işinide hiç beceremiyorum, ama duramam, mutlaka bişeyler alır kendi çapımda örmeye çalışırım.
aslında bi makenam olsa , evde kendim diksem diyom :)

DatluCadu
eda_edanur
günaydın canımm ben iyiyim anlamsız bir neşe var üzerimde dün de böyleydim bugünlerde herşeye gülüyorum. lülülülülülü
ne güzel işte canım, allah neşeni bozmasın.

boncukgoz
Hepinize gunaydin nisan anneleri...insallah gununuz mutluluk ve huzur dolu gecer...Benim bebek iki bucuk aylikkenden beri kipirdiyor cok hareketli, bugun sabahta hareketleriyle bana gunaydin dedi...bugun ebedeb randevum alinacak bakalim han gune verecekler, cok merak ediyorum ne durumda oldugunu bebegimin...

ebrartuba
şemşamer
hayırlı olsun canım, güle güle giysin.bende daha hiç bi faaliyet yok. cinsiyetini bi öğreniyim ona göre bişeyler bakarım artık. örgü işinide hiç beceremiyorum, ama duramam, mutlaka bişeyler alır kendi çapımda örmeye çalışırım.
şemşamercim bana doktorum %80 erkek dedi ama bende 20 kasıma kadar tam emin değilim tabi.ama belirtiler olarak erkek gibi.Benimkide pek hareket etmiyo 1-2 hafta önce kayıyodu karnımda şimdi onuda pek yapmıyo sayılır.Kime söylesem erkek bebek hareket etmez kayar diyolar.Belki seninkide erkektir.Çünkü kızıma hamileyken tekme atardı ve hareketliydi.Buarada bende geçen gün kızıma ve bebişime yün almıştım dün akşam kızım kazağına başladım hırkası yani.bebişe mavili aldımya hadi hayırlısı.Ama daha 2 aylıkhihoyyytken kardeşimde mavi bir hastane çıkış seti almıştı.(ben erkek hissediyorum diye)

DatluCadu
ebrartuba
şemşamercim bana doktorum %80 erkek dedi ama bende 20 kasıma kadar tam emin değilim tabi.ama belirtiler olarak erkek gibi.Benimkide pek hareket etmiyo 1-2 hafta önce kayıyodu karnımda şimdi onuda pek yapmıyo sayılır.Kime söylesem erkek bebek hareket etmez kayar diyolar.Belki seninkide erkektir.Çünkü kızıma hamileyken tekme atardı ve hareketliydi.Buarada bende geçen gün kızıma ve bebişime yün almıştım dün akşam kızım kazağına başladım hırkası yani.bebişe mavili aldımya hadi hayırlısı.Ama daha 2 aylıkhihoyyytken kardeşimde mavi bir hastane çıkış seti almıştı.(ben erkek hissediyorum diye)
benim oğlum çok haraketliydi. sık sık tekme atardı. bunda arada dedğin gibi kayma oluyor. tabi öncelikle sağlıklı sıhhatli olsun da gönlüm Allaha ağır varmısn kızdan yana biraz. geçende göstermeyince o tarafa doğru bir meylim oldu, kızlar pek göstermez felan dedi herkez. gerçi çok kaptırmakta istemiyorum. hayal kırıklığı yaşamak istemem.
hayırlısı bakalım. pazartesi güne gidcem. ve alabilirsem 5 günlük bi izin almayı düşünüyorum. evimde rahat rahat bi kahvaltı yapmak istiyom. simit , açma , yemek istemiyorummmmmmmmmmmm.
eğer izin alabilirsem, izin dönüşü cinsiyetini öğrenmiş olursam paylaşırım.

ebrartuba
şemşamer
benim oğlum çok haraketliydi. sık sık tekme atardı. bunda arada dedğin gibi kayma oluyor. tabi öncelikle sağlıklı sıhhatli olsun da gönlüm Allaha ağır varmısn kızdan yana biraz. geçende göstermeyince o tarafa doğru bir meylim oldu, kızlar pek göstermez felan dedi herkez. gerçi çok kaptırmakta istemiyorum. hayal kırıklığı yaşamak istemem.
hayırlısı bakalım. pazartesi güne gidcem. ve alabilirsem 5 günlük bi izin almayı düşünüyorum. evimde rahat rahat bi kahvaltı yapmak istiyom. simit , açma , yemek istemiyorummmmmmmmmmmm.
Evet canım kızlar göstermiyo ve çok geç belli oluyo cinsiyetleri.Cinsiyeti öğrenince bizide unutma bak merak ediyoruz.İzne ayrılmadan yaz bize bekletme :) ayy canım açma istedi gördünmü bak :KK43:cokacimcoook

yaSelin
şemşamer
Ben de haftaya izin almak istiyorum. Annemlerin yanına Bursaya gideyim de bana baksınlar biraz. Tek başına idare et et nereye kadar. Şimdi yine idare edebiliyorum da daha da ilerleyince zaman nasıl olacak bakalım. İki anne de şehir dışında oturuyorrr :çok üzgünüm:

bebeklik
6-11-08, 10:11
şemşamer

ne zaman başlayacaksın bişi almaya canım..

didem1981
kızlllaar günaydınnnn

ay bi durun yazamyın yaaa sabahtan beriiii 20 sayfadan fazla okudummm

kah güldüm kahhh agladım:::))))))

alemsiniz vallaaa
kocalarınızı kacırmayın hııııııı daha lazım onlar bizee
ama ben hala kardes modunda geziniyorummm::))))
gerci böle daha kıymetli oluyormusss

didem1981
semsemer ve ebrar cok aglattınız beni yaaa

gecmişler olsun sekerler

ama bişi söliyim mi su kaynanalara falan cok sinir oluyorummm ben
benimki ankarada ama zaten konusmuyorum gecen sen bir kez evime geldi ve birdaha gelememesi için yapılacak herseyi yaptıgı için artık hayatımda yokkkkk

rahatım yaniii
bence sizde uzak tutun kendinizdennnn
üzmesinler sakın siziiiiii
karısmam sonra

yaSelin
6-11-08, 11:11
ya böyle şeyler anlatınca siz kayınvalideleriniz hakkında çok üzülüyorum. Ben çok şükür çok iyi birine rasgelmişim, onu çok seviyorum o da beni. Allah nazardan saklasın. İnşallah hep böyle olur.

oslem1907
ben geldim geç farkettim ama farkettim sizi sonuçta öyle sıkılıyor ve kendimi öyle yalnız hissediyordumki tabi evde oturmamın ve 2 tarafında ailesinin farklı şehirde olmalarının ve artık benim asosyal bir hatun olmamın etkileri büyük sıkılmamda dimi :KK43: bende dr.un verdiği tarihe göre 24 ile 27 arası alacağım nasipse bebeğimi kucağıma,biliyormusunuz beni hiç üzmedi şimdiye kadar yani ne başdönmesi ne mide bulantısı ne uyku maşallah maşallah diimki dünyaya geldikten sonrada üzmesin dimi :)tekrar herkese merhaba

didem1981
ebrucun ALLAH nazarlardan saklasın

megul canım evet bu hafta midem bulandı ama neden biliyormusun???? bebşim hareket etmeye basladıgı içinnn aman hareket etsinde ben razıyımmm daha ne isteyimmm
ama bu bulantılar ilk zamankinden farklıııı

saglıcakla kalınn

didem1981
iyuksel bebişinin ii olduguna ccokooookkkkk sevindimmm
sende artık daha fazla elham yapmada üzme bebebişi::)))

urla
öslem hoşgeldin canım

benımde randevum

1 aralıkta ve 4 boyutlu ultrasyona giricem

arzum1919
Slm Arkadaslar aranıza şimdi katıldım bende 19 haftalık hamileyim nisanda ogluşumuzu bekliyoruz:)

yaSelin
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. Ne kadar kalabalık olduk. İnşallah hepimiz sağlıklı ve kolay bir şekilde bebeklerimizi kucaklarımıza alırız.

glnm_kvrck
Oslem ve arzu aramıza hoşgeldiniz:))

Didem urla sizler nasılsınız bakalım?

didem1981
glnm_kvrck
Oslem ve arzu aramıza hoşgeldiniz:))

Didem urla sizler nasılsınız bakalım?
canım tesekkür ederim cok sagol cok mutlu ettin beniiiŞeniz
ALLAH ta seni güldürsünnn:sm_cool:

iiyimm sen nasılsınnnnn:nazar:

ALLAH a emanet olll

didem1981
yeni gelen büyülü bahcelerrrr

hosgeldiniz
sefalar getirdinizz

DatluCadu
bebeklik
ne zaman başlayacaksın bişi almaya canım..
cinsiyeti belli olsunda canım , hoşuma giden şeyleri almaya başlarım. erkek olursa biraz şanssız olacak bu konuda , çünkü oğlumdan kalan çok şey var . tabi yenileride alınacak ama o kadar çok değil.

ebrartuba
Evet canım kızlar göstermiyo ve çok geç belli oluyo cinsiyetleri.Cinsiyeti öğrenince bizide unutma bak merak ediyoruz.İzne ayrılmadan yaz bize bekletme
evde internetim yok canım. keşek olsa ayrılmamış olurum böylelikle sizle.

oslem1907
ben geldim geç farkettim ama farkettim sizi sonuçta öyle sıkılıyor ve kendimi öyle yalnız hissediyordumki tabi evde oturmamın ve 2 tarafında ailesinin farklı şehirde olmalarının ve artık benim asosyal bir hatun olmamın etkileri büyük sıkılmamda dimi :KK43: bende dr.un verdiği tarihe göre 24 ile 27 arası alacağım nasipse bebeğimi kucağıma,biliyormusunuz beni hiç üzmedi şimdiye kadar yani ne başdönmesi ne mide bulantısı ne uyku maşallah maşallah diimki dünyaya geldikten sonrada üzmesin dimi :)tekrar herkese merhaba
hoş geldin öslem, güzel bir gebelik geçirirsin inşallah. eh artık burayıda buldun pekde sıkılman. yerimseniben

didemcim sanada iyi dileklerin için teşekkürler. kaynandan ebrartuba çok çekmiş. ama allah kurtarmış en sonunda. benim kaynanımn varlığı ile yokluğu pek belli değlidi o zamanlar.
ama şuanda varlığı gayet belli:KK43:(((((((((