Callanetics Egzersizleri

pearl_pearl
19-10-09, 01:10
Çok berbat bir haftadan sonra dün başladım arkadaşlar bende :)

1/21

ölçülerim değişmedi :lepi:

kilo:56
boy:165
bel:69
göbek:81
kalça:89

hepimize bu yolda kolay gelsin arkadaşlar....kaydirigubbakcemile2

decemBer
19-10-09, 01:10
vakti zamanında ben de indirmiştim katılsammı tekrar size.. ama inanılmaz üşengecimdir ben ya :KK43:

ugur_bocugum
19-10-09, 03:10
bende şuan indiriyorum. salı günü başlayacağım:) yeni taşındık bugün bitti yerleşme:) yarını tatil ilan ediyorum kendime (yani bugünü pazartesi tatil:)

umarım becerebilirim.3 hafta yapacam sanırım 6 yap 1 dur şeklinde:) video bitsin bir izleyip geri gelirim anlamadıklarımı sormaya:)

Tuana2008
19-10-09, 07:10
banada gonderirmisiniz hangisini yapionuz?
ben 10 years younger in 10 hours'u indirmistim acaba omu?

melzeyit
19-10-09, 08:10
kızlar bunu nerden idirmem gereki,yor bana yardımcı olurmusunuz

pearl_pearl
melzeyit

güzelim özel mesaj alımını kapatmışsın linkleri sana yollayamıyorum o yüzden
özel mesaj alımını açınca haber ver yollıyım linkleri

guzelimm
Tuana2008
banada gonderirmisiniz hangisini yapionuz?
ben 10 years younger in 10 hours'u indirmistim acaba omu?
Kızlar merhaba herkese nasıl gidiyor egzersizler?Bu egzersizler gerçektende işe yarıyor.Evet canım onu indirdiysen doğrudur.8/21 oldu bugün

Kittiara
19-10-09, 09:10
Geçirdiğim bir rahatsızlıktan ötürü bende başlayamadım ,bugün başlıyacağım inşallah.

Tuana2008
19-10-09, 10:10
guzelimm
Kızlar merhaba herkese nasıl gidiyor egzersizler?Bu egzersizler gerçektende işe yarıyor.Evet canım onu indirdiysen doğrudur.8/21 oldu bugün
8 gunde olculerinde degisiklik oldumu canim?
ben gecen hafta bi kere yaptim ama devami gelmedi :S

etnaderin
20-10-09, 06:10
gunaydıın kızlar. Dun basladim yapmaya. Ay nası zorlandım yaparken kendinizi fazla zorlamayın diyo ilk gunden bıraktım bazı hareketlerde. kimi hareketi de beceremedim yapmayı zamanla olur heralde. şu an feci şekilde kollarım ve sırtım acıo ama kendimi iyi hissediyorum. inşlh her gun yapabilrim bıkıp da bırakmam :KK43:

DisiAnka
20-10-09, 19:10
immortal123
cnm neyse canını sıkan bir an önce hallet
hayatta hiçbirşey sendn önemli değill
teşekkür ederim cnm.. gerçekten çabuk halloldu.. ve yine burdayım.. yalnız regli oldum ..böleyken devam ederim diyodum ama yok yapamıcam..biter bitmez tekrar başlıyorum.. galiba ölçülerimde biraz oynama var öle hissediyorum ölçmedim..başladığım gün ölçücem eğer değişmişse yenilerini yazarım öle başlarım.. gerçi değişmişse de bunda biraz üzüntü stresin payı var benneyaptımki

kızlar devam ediyosunuz dimi..psiqo sen yapamıyodun sölemiştin ztn..ŞenizŞeniz

pearl_pearl
21-10-09, 01:10
günaydın kızlar
benim 3/21 oldu

herkese kolay gelsin a.s.

etnaderin
21-10-09, 07:10
benim 2/21 oldu . bacak hareketlerinde zorlandım biraz. ya bide mide hareketlerinde sizin boynunuz ağrımıo mu? ben mi yanlış yapıorum acaba. sabah kalkıyorum kürek kemiklerim acıo bide bugun göbeğim acıodu heralde işe yaradı:KK70:

etnaderin
yarın lesliê ye başlıorum biraz daha zorlamam gerekiyor kendimi daha önümde çook uzun bi yol var.

mav
Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookbırı bana bu sporla ılgılı yardım etsın lutfen hasımato var kılo vermekte zorlalaıorum ındırle lınkını yollarmısınız cok tsk edıorum

mav
etnaderin
yarın lesliê ye başlıorum biraz daha zorlamam gerekiyor kendimi daha önümde çook uzun bi yol var.
bu ne canım

mav
bu hareketlerı nerden bulabılırımm lütfennnn yardım edınnn

etnaderin
21-10-09, 08:10
özeline msj attım ordan bakabilrisin.

DisiAnka
21-10-09, 09:10
pearl_pearl
Çok berbat bir haftadan sonra dün başladım arkadaşlar bende :)

1/21

ölçülerim değişmedi :lepi:

kilo:56
boy:165
bel:69
göbek:81
kalça:89

hepimize bu yolda kolay gelsin arkadaşlar....kaydirigubbakcemile2
seninle ölçülerimiz yakın..boy kısmını saymıyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bakalım spor sonucunda kimin ölçüleri daha çok değişicek:lepi:

meltem44
21-10-09, 10:10
Benimde bugün 5/21 oldu ölçtüm ama hiç değişiklik yok acaba daha erken mi ben dayanamadım ölçenler arkadaşlar kaç gün sonra değişiklik oldu

ilkim03
21-10-09, 19:10
bana da biri link konusunda yardımcı olabilir mi:sinifsinif:

pearl_pearl
22-10-09, 03:10
etnaderin
benim 2/21 oldu . bacak hareketlerinde zorlandım biraz. ya bide mide hareketlerinde sizin boynunuz ağrımıo mu? ben mi yanlış yapıorum acaba. sabah kalkıyorum kürek kemiklerim acıo bide bugun göbeğim acıodu heralde işe yaradı:KK70:

4. saaten sonra ağrı sızı kalmıyo canım , o kürek kemiklerinin felan ağrıması hareketlerin bel ve sırt esnetmede çok büyük rol oynamasından
dediğim gibi 4. saaten sonra genellikle hiç bişeyin kalmaz ama 10. saaten sonra hala daha ağrın varsa yanlış yapıyosundur....
bende senin gibi leslie ile birlikte ilk başlamıştım bende çok işe yaradı , leslie ile yürümek çok zevkli kadının acayip bir enerjisi var :)

melekimsi
seninle ölçülerimiz yakın..boy kısmını saymıyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bakalım spor sonucunda kimin ölçüleri daha çok değişicek:lepi:
yarışıyozmu kıss sırnaşık şey
tamam ben varım kaydirigubbakcemile5
durmak yok callane devam :roflol:

meltem44
Benimde bugün 5/21 oldu ölçtüm ama hiç değişiklik yok acaba daha erken mi ben dayanamadım ölçenler arkadaşlar kaç gün sonra değişiklik oldu
10. günden sonra değişimi görürsün canım...

buarada benim 4/21 (bir defa şu 21 eksiksiz tamamlasam gam yemiycem :KK70: )

etnaderin
22-10-09, 08:10
benim 3/21 oldu da dun ölçtüm kendimi fazla çıktım. çok moralim bozuldu. ama bırakmadım. hatta üstüne bide lesli 3 mil yaptım. çok hoşuma gitti ve acaip terledim . bence baya faydalı ona da devam edicem. callanın quick stomach'le mi devam etsem acaba 2 saat çok uzun surecek callan+lesli . benim o kadar vaktim yok. ne diosunuz?

yasemn76
22-10-09, 17:10
merhaba arkadaşlar bu egzersiz nereden indiriliyor özelden msj atabilirmisiniz lütfennn::))

pearl_pearl
23-10-09, 01:10
etnaderin
benim 3/21 oldu da dun ölçtüm kendimi fazla çıktım. çok moralim bozuldu. ama bırakmadım. hatta üstüne bide lesli 3 mil yaptım. çok hoşuma gitti ve acaip terledim . bence baya faydalı ona da devam edicem. callanın quick stomach'le mi devam etsem acaba 2 saat çok uzun surecek callan+lesli . benim o kadar vaktim yok. ne diosunuz?
quick stomach ı bilmiyorum canım ama neden olmasın? bence olur kaydirigubbakcemile2

buarada psiqo melekimsi kayboldunuz ortalıktan...
ben her geldiğimde kayboluyosunuz vala ğzerşme alınıcam laelaelaelaelae

neyse gün itibariyle 5/21

DisiAnka
23-10-09, 06:10
pearl_pearl
buarada psiqo melekimsi kayboldunuz ortalıktan...
ben her geldiğimde kayboluyosunuz vala ğzerşme alınıcam laelaelaelaelae

neyse gün itibariyle 5/21
burdayım cnm :lepi::lepi: psiqo en son kaplıcalara gittiydi dönmedi heraldekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben yarışa varım da daha başlayamadım.. büyük ihtimal haftaya çarşamba başlıcam..bak sana önceden avans da veriyorum o güne kadar incel incelebildiğin kadar:roflol::roflol::roflol:

etnaderin
23-10-09, 07:10
kızlar fenalardayım 4/21 oldu ama dün quick stomach egzersini yaptım . sanırım ters bi hareket yaptım sağ kürek kemiğimin oldugu yer acıyo, boynumu ceviremiyorum kolumu kaldıramıyorum. bu arada quick stomach egzersizi 10hourstaki mide hareketlerini kapsıyor. 20dakika sürüyor. leslie'le fast 3 mil yapıorum ilk defa spor yaparken sıkılmıyorum. tavsye ederim daha sonuclarını görmek için 5gun daha yapmm gerekio. bakalım 1 hafta sonunnda ne değişiklik olucak görücez.

moonshine76
23-10-09, 08:10
.........

psiqo
24-10-09, 07:10
melbor
bugün 4. günüm olacak ancak şimdi yapabileceğim.saat farkı bi şey olmaz sanırımgenelde sabah erken yapıyorum.öğlen 3 saat yüzdüm iyi geldi kaslarım dinlendi bakalım 21 gün sonra ne mucize bekliyor beni.
PİSİKOCUĞUM ARADA GÖSTERDİĞİ OTURARAK AYAK HAREKETİ VARYA ELLERLE ÇUBUKTAN DESTEK ALIP OTURDUĞUN YERDE Bİ AYAĞINI ÖNE DOĞRU KOYUP DİĞERİNİ ARKAYA ALIYOSUN YAN TARAFTA AYAK ÇALIŞTIRIYOSUN BEN ONU YAPAMIYORUM ONUN YERİNE BAŞKA BİŞEMİ YAPSAM?
YOK CANIM BAŞKA BİŞEY YAPMA.DENEMEYE ÇALIŞ.EMİNİM YpCAKSIN.yeni döndüğüm için cvp gecikti kusura bakmaa.s.

immortal123
ben 5/21 oldummm
etkisine inanaıyorumm çok güsll olduu her yerim
:KK70:
alkisalkisalkis
melekimsi
burdayım cnm :lepi::lepi: psiqo en son kaplıcalara gittiydi dönmedi heraldekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ben yarışa varım da daha başlayamadım.. büyük ihtimal haftaya çarşamba başlıcam..bak sana önceden avans da veriyorum o güne kadar incel incelebildiğin kadar:roflol::roflol::roflol:
kız anca geldimmmmopuyorumnanaktantermalde mayıştım sıcak sıcak:kedi:

DisiAnka
24-10-09, 10:10
psiqo
kız anca geldimmmmopuyorumnanaktantermalde mayıştım sıcak sıcak:kedi:
hoşgeldin psiqocummŞenizŞeniz

pearl_pearl
26-10-09, 08:10
merhaba kızlar 2 günlük kaybolmadan sonra geldim yine
ama bırakmadım callanı :KK70:

7/21

melekimsi ne zaman başlıycan fıstık :KK70:

DisiAnka
26-10-09, 15:10
pearl_pearl
merhaba kızlar 2 günlük kaybolmadan sonra geldim yine
ama bırakmadım callanı :KK70:

7/21

melekimsi ne zaman başlıycan fıstık :KK70:
ben yarından sonra başlıyorum cicim.çünkü mola günlerimin salı günleri olmasını istiyorum.salı günü okulum çok yoğun geçiyo da:kedi: buarada zaten benim biraz sıkıntıdan dolayı ölçülerimde değişme oldu.belden 2cm kalçadan 1 cm.basenden 1cm göbekten de 1 cm şeklinde kafamçokkarıştı

etnaderin
26-10-09, 15:10
ben bıraktım callan 'ı yapamıyorum artık kolumu sakatladım. leslie'yle devam yürüyüşlere. belki belli bi kiloya gelince yine başlarım callan'a toparlanmak için:KK43:

DisiAnka
26-10-09, 17:10
etnaderin
ben bıraktım callan 'ı yapamıyorum artık kolumu sakatladım. leslie'yle devam yürüyüşlere. belki belli bi kiloya gelince yine başlarım callan'a toparlanmak için:KK43:
geçmiş olsun.spor yaparken mi sakatladın yoksa başka bi şey mi..??

juno
26-10-09, 18:10
böhühüh arkadaşlar bana da yardım edinnn yaa kilom normal ama göbeğim var ve gitmiyo hiçç..
bu egzersizler nasıl yapılır özellikle göbek ağırlıklı çalışmak istiyorum bi yardım ediverin banaa

DisiAnka
27-10-09, 16:10
lacrima
böhühüh arkadaşlar bana da yardım edinnn yaa kilom normal ama göbeğim var ve gitmiyo hiçç..
bu egzersizler nasıl yapılır özellikle göbek ağırlıklı çalışmak istiyorum bi yardım ediverin banaa
videoyu indridin mi.. egzersizleri gördün mü yani..kaydirigubbakcemile3sanırım karın hareketleri etkili olacaktır..tabi yediklerine de dikkat etmen gerekiyo bu anlamda

plasticwoman
27-10-09, 16:10
arkadaşlar bılıyorsunu yapıyordum ama elımden olmayan nedenlerle hep takıldım sımdı sorunum yok akşamda baslıyorum tekrar gorusmek uzere

1

Tuana2008
28-10-09, 13:10
merhaba kizlar mesajlarim silinmis bana tekrar linkleri gonderebilirmisiniz
cok tesekkur ederim

DisiAnka
28-10-09, 14:10
Tuana2008
merhaba kizlar mesajlarim silinmis bana tekrar linkleri gonderebilirmisiniz
cok tesekkur ederim
şuan gönderemeyiz cnm çünkü sitede bi aksaklıktan dolayı geçici olarak özel mesajları kaldırmışlar.. o yüzden mesaj atamıyoruz.. açıldığında tekrardan yardımcı oluruz:1hug::1hug:

prt
28-10-09, 16:10
kızlar benim pazar günü 21 bitiyor.hiç aksatmadan yaptım tabi pazara kadarda bi aksilik olmassa:)ee ondan sonra napçamm:)yardımcı olurmusunuz.bu arada kalçadan 2 cm.gögüslerden 4 cm gitti.gönül isterdi kalçadan daha çok gitsin ama:KK43:...ha bide göbişim accık kaldııı.en çokta ona seviniorum.ewt bundan sonra napmam gerektigi konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.hepimizee kolay gelsinopuyorumnanaktan

LaMeKaN369
28-10-09, 17:10
kızlar lütfen biride bana gönderebilirmi adreslerini bitürlü bulamadım

lavinya29
1-11-09, 09:11
banada

nemise
1-11-09, 20:11
ya bayanlar ben başlayacağımı söyledim hala başlayamadım videoyu indiremiyorum error veriyor sürekli,kotam sınırlı geçen ay indiremedim şimdi de hata veriyor yapmak için sabırsızlanıyorum..başka video varmı bu egzersizlerle ilgili?

plasticwoman
2-11-09, 19:11
1/21 yaptm ılkını sımdı nıhayet aksatmadan yapıcam sımdıde leslie ıle yuruyuse gecıyorum

kızlar sızde aratın google da cıkıyor sende zayiflada var lınkler :KK66:

littlepixie
2-11-09, 21:11
Kızlar iyi geceler :)
Bana da yardımcı olabilir misiniz lütfen, nereden indirebilirim ?..
Şimdiden çok teşekkürler :)

housekeeper
3-11-09, 20:11
Merhaba ,
Kitabını nasıl ve nereden indirebilirim,yardımcı olur musunuz lütfen!

nemise
4-11-09, 14:11
evet nihayet videoyu indirdim ve başladım bugün 3/21 oldu her yerim ağrıyor özeliikle de bacaklarım çok fena ama ilk güne nazaran hareketleri daha kolay yapıyorum,umarım hedefime ulaşırım,herkese kolay gelsin...

guzelimm
5-11-09, 23:11
Kızlar yeni başlayanlar için söylüyorum ben bu egzersizleri yaptım 10 gün kadar düzenli olarak.Faydasını gördüm,kalçalarımda sıkılaşma,göbeğim gitti(Nişanlım bile ne yaptın sen göbeğine düzmdüz olmuş diyor)Yanlız bana bir zararı var göğüslerim küçüldü.ŞU anda egzersizlere devam edemiyorum rahatsızlığımdan dolayı ama en kısa zamanda baştan başlıycam.

nemise
7-11-09, 13:11
ya gerçekten göğüsleri küçültüyormu?benimkiler zaten küçük daha küçülürse komplekse girerim herhalde,ama kalça ve karın sıkılaştırdığı kesin bişey benim şimdiden sıkılaşmaya başladı..

guzelimm
8-11-09, 20:11
nemise
ya gerçekten göğüsleri küçültüyormu?benimkiler zaten küçük daha küçülürse komplekse girerim herhalde,ama kalça ve karın sıkılaştırdığı kesin bişey benim şimdiden sıkılaşmaya başladı..
Benimkiler küçüldü canım 85 beden takıyordum şimdi 75-80 arası değişiyor.Kilo verdiğimden mi egzersizlerden mi bilmiyorum.Ama küçüldüğü kesin.Diğer arkadaşlarda sor.