TEST

Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

zuzuuum
11-03-09, 06:03
butterfly55
yeditepe de fiyatlar ne kadar , bilgisi olan var mı?

Merhaba butterfly, ben yeditepe üniversitesi hastanesine gidiyorum, fiyatlar doktordan doktora değişiyo, benim doktorum 3500-4000 arası cnm ama ben hastaneden cok memnunum şahsen...

egLib
13-03-09, 17:03
izmir özle hayat hastanesin de doğum yapan veya hastaneye giden arkadaşlar doktor tavsiyelerinizi bekliyorum... ben de 6 aylık hamileyim bundan sonra bu hastaneye gitmek istiyorum..

yeşil melek
13-03-09, 20:03
ISILO
fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfismerhabalar

ben 7 haftalık hamileyim.Bursa da yaşıyorum, 2 kez Jimer Gülin hn a gittim fakat tereddütlerim var,maddi ve manevi bana tavsiye debileceğiniz hastane ve doktor varmı acaba?yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler...
çekirge doruk hastanesini araştırdınmı

Samira35
14-03-09, 11:03
izmir özel ege kocaman hastanesinde aralık 2008de istege baglı epidural sezeryan için sadece 300tl ödedim.ssklıyım.hersey cok iyiydi cok memnun kaldım devlette yapmaya değmez yani...

Samira35
14-03-09, 11:03
egLib
izmir özle hayat hastanesin de doğum yapan veya hastaneye giden arkadaşlar doktor tavsiyelerinizi bekliyorum... ben de 6 aylık hamileyim bundan sonra bu hastaneye gitmek istiyorum..
hayat hastanesınde erdal beye gıttım cok ilgisiz buldum kendisini ama cok normal cnku sırada 50kişi oluyor:bbo:devlet hastanesınden farkı yok..kocaman hastanesini tavsiye ederim.mujgan hanım super bir doktor benceşutarafagitti

egLib
14-03-09, 13:03
MeYraaa
hayat hastanesınde erdal beye gıttım cok ilgisiz buldum kendisini ama cok normal cnku sırada 50kişi oluyor:bbo:devlet hastanesınden farkı yok..kocaman hastanesini tavsiye ederim.mujgan hanım super bir doktor benceşutarafagitti
peki canım doğum fiyatları nasıl kocaman hastanesin de ben ssk lıyım ben bilgilendiririsen sevinirim.. muayene ücerti falan normal doğum sezeryan doğum skklıya ne kadar eşimden bakılıom ben..bu arada çok tşkr ederim.

egLib
14-03-09, 13:03
bu arada fotodaki kızınsa çok şekermiş maşşallahkaydirigubbakcemile3 benim de kızım olucak nasipse hayırlısıyla:1rolleyes::nazar:

Samira35
14-03-09, 18:03
MeYraaa
izmir özel ege kocaman hastanesinde aralık 2008de istege baglı epidural sezeryan için sadece 300tl ödedim.ssklıyım.hersey cok iyiydi cok memnun kaldım devlette yapmaya değmez yani...
egLib
peki canım doğum fiyatları nasıl kocaman hastanesin de ben ssk lıyım ben bilgilendiririsen sevinirim.. muayene ücerti falan normal doğum sezeryan doğum skklıya ne kadar eşimden bakılıom ben..bu arada çok tşkr ederim.
birsey deil yardimci olabilirsem ne mutlua.s.
bak canim yukarida yazmistim sadece 300tl odedim
hayat hastanesi de 250tl demisti orasi da uygun ama cok kalabalik ve pek temiz sayilmaz.hem kalabalik olunca ilgi de olmuyor tabi.. tavsiye etmem
kocaman daha temiz.. dr u ve tum personel guleryuzlu ve cok ilgili..ben cok memnun kaldim
muayene ucreti 10tl idi..simdi eczaneye odeme olayi bitmis sanirim bu durumda 20tl alirlar..
ben de esimden sskliyim
egLib
bu arada fotodaki kızınsa çok şekermiş maşşallahkaydirigubbakcemile3 benim de kızım olucak nasipse hayırlısıyla:1rolleyes::nazar:
evet benim kizim:asigim:cok tesekkur ederim
hayirli dogumlar dilerima.s.

pinarss
14-03-09, 21:03
Gkcn
ankaradaki çoğu özel hastaneye göre uygundu fiyat.(3000,4000.2700 vs gibi fiyatlar)sezeryan ve normal ikisi de aynı fiyattı.emekli sandığının karşıladığı miktari bilmiyorum ama biz doktora 850,hastaneye de 950 ödedik.toplam 1800 ytl.
peki hangi özel hastane burası?

pinarss
14-03-09, 22:03
merhaba arkadaşlar. ben de ankara'dayım ve 14 haftalık hamileyim ankara fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

zeyned
20-03-09, 12:03
m.joYy
ethıcada dogum ucretını arastıran varmı kızlar?sezaryan olcam zorunlu,bu ay ilk kez gıtcem ve ssk m var,kendım öduyom sırf bu dogum için:Saruboceq:
Canım merhaba,ethica da arkadasım calısıyor,tavsıye etmıyor dogum ıcın o hastaneyı ki kendi de hamile:CüvCüv: ssk lı fıyatları da cok uygun degıl bıldıgım kadarıyla..

zeyned
20-03-09, 12:03
Göztepe Medical de epidural dogum fiyatlarını bilen var mı?

dokur
20-03-09, 16:03
zeyned
Göztepe Medical de epidural dogum fiyatlarını bilen var mı?
Ssk ile normal doğum 1,150 tl sezaryan 1,900 tl.Gökmen İYİGÜN 'ün doğum ücreti normal 1,250 tl sezaryan 2,200 tl..epidural olursa bu fiyatın üzerine 450 tl daha ekleniyor yanlış hatırlamıyorsam.

m.joYy
25-03-09, 09:03
:UOTE=zeyned;5824771]Canım merhaba,ethica da arkadasım calısıyor,tavsıye etmıyor dogum ıcın o hastaneyı ki kendi de hamile:CüvCüv: ssk lı fıyatları da cok uygun degıl bıldıgım kadarıyla..[/QUOTE]

üzüldüm ya sonunda buldum demiştim artık bıktım doktor degiştırmektensenağlamadoktorumdan memnundummm içime süphe düştü şimdi eşim burasıda olmaz dedımı duyrsa çıldırır:teytey: çokmu irdeliyoz acaba insanlar devlet hastanesınde doguryo catır catır:jeyyar::jeyyar:

meldir
25-03-09, 11:03
arkadaşlar ben 2 sene önce ztb de doğum yaptım özel dr.umda yoktu. çok acil gittik ve oranın riskli gebelik bölümünde doğum yaptım ve çok memnun kaldım yaklaşık 6-7 gün hast. kaldım ellerinden ne geliyorsa yaptılar hiç bir kötü muameleyle karşılaşmadım sağlık güvencem olduğu içinde hiç para ödemedim. bu fiyatları görünce inanamadım. benim şahsi fikrim özel hast. olsa bile yeni doğan bölümünün çok iyi olması gerekir gittiğiniz hastanede çok fazla doğumun gerçekleşmesi pratik ve deneyimli olmalarını gösterir ama özel hast. bunlar pek mümkün değil hastane tam teşekküllü olmalı bence gebelik sürecinde ve doğumda insanın nelerle karşılaşacağı belli değil seçim yaparken bunlar göz önüne alınmalı sizin ve bebeğinizin sağlığı için iyi düşünüm derim.

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM
25-03-09, 11:03
ISILO
merhabalar

ben 7 haftalık hamileyim.Bursa da yaşıyorum, 2 kez Jimer Gülin hn a gittim fakat tereddütlerim var,maddi ve manevi bana tavsiye debileceğiniz hastane ve doktor varmı acaba?yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

bursadaysan doğum evi ideal..züeyde hanım doğum evi..
fiyatlar nerdeyse bdeava ssk lıysan muayene ücreti 15 mesela
ve bursanın en iyi kadındoğumcuları burda diyebilirim
özellikle sühendam benderli yi tavsiye ederim

sevgi1230
25-03-09, 14:03
ANKARADAKİ DOĞUM FİYATLARINI MERAK EDİYORUM TEMMUZDA DOĞUMUM VAR ALLAH İZİN VERİRSE. ÖZELDE MESELA hrs DE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM DOĞUM YAPAN VAR MI BURALARDA? BİLGİ VERİRMİSİNİZ?

funda72
30-03-09, 12:03
slm kıslar aranızda kadiköyde çağıner hastanesinde doğum yapan varmı?memnun kaln varmı merak ediyorum

tuareki
31-03-09, 09:03
slm kızlar hepınız en kolay sekılde dogumlar yaparsınız işallah allah yardımcınız olsun ben antalya yaşam hastanesınde dogum yaptım ssk lıyım sezeryan oldum 1200 normal dogum da 1000 bızzat kendı doktorum gırdı doguma ve cok guzel ılgılenıyorlar tavsıye ederım

PassioneLore
31-03-09, 10:03
funda72
slm kıslar aranızda kadiköyde çağıner hastanesinde doğum yapan varmı?memnun kaln varmı merak ediyorum
eltım dogum yaptı o hastanede ve memnun kaldıgını soyledı ama detaylarını cok bılmıyorum

funda72
26-05-09, 06:05
Minik Kalimero
eltım dogum yaptı o hastanede ve memnun kaldıgını soyledı ama detaylarını cok bılmıyorum
canım sağol.bana çok yakın o hastane ve oraya gidiyorum.şimdilik memnunum.iyi diyolar.inşallah bende memnun kalırım.

recell
27-05-09, 09:05
İSTANBUL DA DOGUM FİYATLARI

KADIKOY SIFA HASTANESI= Normal DOGUM 3;100 , sezeryan = 4.500

ACADEMIC HOSPITAL= normal dogum = 4000 , sezeryan = 4.500

ALMAN HASTANESI= normal dogum= 6000, sezeryan= 6200

ACIBADEM HASTANESI(kadikoy)= normal dogum= 6.300, sezeryan= 8900

AMERIKAN HASTANESI= normal dogum= 7.300, sezeryan= 9.200

ISTANBUL CERRAHI HASTANESI= normal dogum= 4.400 , sezeryan dogum = 5.000

ANADOLU SAGLIK HIZMETLERI= normal dogum= 4000, sezeryan dogum= 4250

YEDITEPE UNIVERSITESI= normal dogum= 5800, sezryan dogum= 5900

arkadaslar usenmedim hepsini aradim 2009 dogum fiyatlarini sizlerle paylasmak istedim..

recell
27-05-09, 09:05
bu fiyatlara bebek paketi ve doktor fiyati dahildir:)

Sezen
27-05-09, 11:05
chatlak_4180
Ben çok gezdim arkadaslar genelde hemen hemen aynı gibi özel hastaneler.. ben kocaelide oturuyorum burda özel akademi hastanesine gittim ssk anlaşması var..normal dogum 850 sezeryan 2 750
birde özel kocaeli acıbadem hastanesi var ama ssk anlaşması bitmiş artık yokmuş sezeryan 3 200 normal dogum 5000 ben özel acıbadem hastanesine gidiyorum kampanya yapmışlar eger özel egitimine girersen indirim yapıyolar 3 200 anlastık biz ama genede pahalı bir hastane ama çok memnunum neyseki çocugum ve dogum için birikim yapmıştım herseyin en iyisi olsun istiyorum Allah hepimize yardım etsin saglıklı bir sekilde atlatalım ve kucagımıza alalım bir sorun çıkmadan dualarım hepimiz için.hersey para olmuş malesef en iyisini istiyosun bebegin için ama adım atsan para istiyolar
canım bende akademiye gidiyorum senin verdiğin fiyatlar hangi kurumla anlaşmalı ve ne zaman ait fiyatlar merak ettim ben telefonla görüşüp öğrendiğimde ssk ya normal doğum 610 sezeryan 870 demişlerdi CADIARZU

brcsrkn
Sezen
canım bende akademiye gidiyorum senin verdiğin fiyatlar hangi kurumla anlaşmalı ve ne zaman ait fiyatlar merak ettim ben telefonla görüşüp öğrendiğimde ssk ya normal doğum 610 sezeryan 870 demişlerdi CADIARZU
bende arayıp sorduğumda akademi bana ssk anlaşmalı normal 710 sezeryanda 1015 demişlerdi kafam karıştı şimdi CADIARZU :bbo:

konak ta da normal doğum 1000 sezeryanda 1500 fatura alamzsan 200 tl indiriolar :)delikafadulden

Sezen
brcsrkn
bende arayıp sorduğumda akademi bana ssk anlaşmalı normal 710 sezeryanda 1015 demişlerdi kafam karıştı şimdi CADIARZU :bbo:

konak ta da normal doğum 1000 sezeryanda 1500 fatura alamzsan 200 tl indiriolar :)delikafadulden
canım ne zaman aradın sen birde ssklı senmi çalışıyosun yoksa eşinmi yada memursanız da fiyatlar değişiyo benim eşim ssk lı bende ondan yararlanıyorum memur filan değiliz yani

AYŞEGÜL41
28-05-09, 14:05
slm arkadaşlar.KOCAELı AKADEMı HASTANESı EMEKLı SANDIĞI DOĞUM ÜCRETLERı(20 mayıs günü kontrole gittiğimde aldım fiyatları)
NORMAL:710
SEZERYAN:1015
VIP ODADA NORMAL:1210 SEZERYAN:1765

Sezen
28-05-09, 15:05
evet bende şuanda akademi medical muhasebede çalışan bir arkadaşımla görüşüyorum msn de
oda standart oda fiyatları olarak 710 ve 1015
tabi lüks odalar daha farklı dedi
ayrıca standart odada tv klima banyo herşey mevcutmuş
umarım ben doğurana kadar zam filan gelmez

AYŞEGÜL41
Sezen
evet bende şuanda akademi medical muhasebede çalışan bir arkadaşımla görüşüyorum msn de
cnm ssk damı aynı fiyatmış doğum ücreti?
bana 3 ay önce daha farklı fiyat vermişlerdi(daha uygun)inşallah bi 3 ay sonra yine fiyatlar değişmez..
bide bana özel hastanede ektradan vıp odada kalmak gereksiz geliyor.naçizane fikrim..:1closedeyes:

Sezen
AYŞEGÜL41
cnm ssk damı aynı fiyatmış doğum ücreti?
bana 3 ay önce daha farklı fiyat vermişlerdi(daha uygun)inşallah bi 3 ay sonra yine fiyatlar değişmez..
bide bana özel hastanede ektradan vıp odada kalmak gereksiz geliyor.naçizane fikrim..:1closedeyes:
şimdi canım ben ilk hamile kaldığımda aramıştım bu hastaneyi yani yaklaşık 5-6 ay önce
o zaman fiyatlar normal doğum 610
sezeryan 870 idi
sonrasında yakın zamanda nette gördüm akademinin doğum fiyatlarını benim öğrendiğimden farklıydı arkadaşıma sordum oda değişti fiyatlar dedi
senin verdiğin fiyatları verdi bana ssk'lı olarak yani emekli sandığı ile aynı fiyatlar

ve büyük ihtimal değişmez ama değişme ihtimalide var dedi fiyatların umarım değişmez
ne çok fiyat değiştiriyolar anlamadım
ayrıca banada gereksiz geliyo lüks oda sonuçta standart odanında herşeyi mevcut lüksünkü biraz daha yenidir o kadar :1closedeyes:

asdfgh789
29-05-09, 14:05
Sezen
bu fiyatlara hersey dahildir dimi kızlar epidural falan hastane doktoru olunca ek bir ücret alınmaz sanırım

yalel
29-05-09, 16:05
recell
bu fiyatlara bebek paketi ve doktor fiyati dahildir:)
nedir bu bebek paketi?

funda72
fiyatları görünce gözlerime inananamdım.bu ne yaaa.uçuk fiyatlar bunlar.vıııışşşşşşş :1shok:
sağol canım paylaşımın için.
a.s.
vııışşşş :) güzel tepki.. daha da söylenecek bişey kalmamış valla funda :)
nedir bu rakamlar ya? içinde mi tutçak bu kadınlar bu bebekleri yani... :)

AYŞEGÜL41
29-05-09, 21:05
asdfgh789
bu fiyatlara hersey dahildir dimi kızlar epidural falan hastane doktoru olunca ek bir ücret alınmaz sanırım
evet cnm herşey dahil.bende fiyat alırken özellikle sordum..

mercan76
30-05-09, 12:05
yazık vallahi okudukca inanamadım yemin ederim hakkaten içimizde tutucaz heralde bebekleri Allah kolaylık versin şoka girdim yemin ederim

NisaNurum
31-05-09, 06:05
merhabalar özel gebze merkez hastanesinde doğum yapan varmı varsa doğum ücreti ne kadar bileniniz varmı?????

krizalit
2-06-09, 08:06
funda72
fiyatları görünce gözlerime inananamdım.bu ne yaaa.uçuk fiyatlar bunlar.vıııışşşşşşş :1shok:
sağol canım paylaşımın için.
a.s.
bu fiyatlara bence çocuğun bez, doktor masrafları,ilkokuldan üniversiteye tüm eğitim giderleri de dahilnaniknanik

funda72
3-06-09, 05:06
......aynı mesajdan iki tane çıkmış sildim bunu.kusura bakmayın ..

funda72
krizalit
bu fiyatlara bence çocuğun bez, doktor masrafları,ilkokuldan üniversiteye tüm eğitim giderleri de dahilnaniknanik
doğru valla ..... :roflol:

funda72
yalel
nedir bu bebek paketi?

vııışşşş :) güzel tepki.. daha da söylenecek bişey kalmamış valla funda :)
nedir bu rakamlar ya? içinde mi tutçak bu kadınlar bu bebekleri yani... :)
heralde tutcaz canım. kaydirigubbakcemile3
fiyatlaar gerçekten inanılmaz.ben gene gittiğim hastaneye devam edeyim anlaşıldı.tabii onlarda sonradan zam yapmazsa.yarın gene sorayımda garanti olsun.:1rolleyes:

tulay24
kızlar bende fiyatları araştırdım biraz malu çoğlu gebelık olduğu için erken doğum ihtimalini düşünmek lazım küvezler çok pahalı geceliği 1000-1500 tl arası değişiyo.

medical park -göztepe ssk lı fiatı 2200 sezeryan +550 2.bebek ücreti+350 gecelık kuvez ücreti ssk sız olsa nekadar olurdu bilemiyorum

jınemed - beşiktaş 3000 normal doğum +800 2.bebek aşıları +küvez 1000-1500arası

internatıonal hospital-yeşilköy sezaryan 5000

acıbadem kadıköy 10250 sezeryan 2.bebek dahil +küvez gcelik 1500

memeroıl 4550 sezeryan

biraz daha orta seviyeye hitap edecek hastaneler:

özkan hastanesi -pendık sezeyan 750+150 2.bebek +küvez 0 ssk

umut hastanesi-kartal sezeryan 450+100 2.bebek +küvez 0 ssk

sema hastanesi -kartal 3430+350 küvez (400-1500) küvez ssk geçerli değil

bölge hastanesi-maltepe kendi isteğinle sezeryan 900 dr.sezeryan isterse 400 +170 2.bebek +100 küvez sskgeçerli

kartal hospital 480 sezeryan +100 2.bebek fataterapi günlük 150+küvez 0 ssk

medipol ssklı 2500sezeryan +350 2.bebek+küvez 0 ssk karşılıyo sezeryanı dr.um dısardan old.için özel de yapılıyo ssklı o hastanenn dr.1500 tl sanrım bu şekilde kızlar son fiatlar ist.da Szler nereleri düşünüyosunuz ben medipolde yapıcam sanrım hem güvenli yeni doğan bakımını çok iyi duydum giden veya doğum yapanınız varmı??

kedici
3-06-09, 08:06
Tülay24 merhaba, Medical Park'a küvöz için para ödendiğini iyi biliyor musun? Bende hamileliğimin başında oraya gidiyordum, eşim konuşmuştu fiyatları, küvöz için ssk anlaşması var, ücret ödemiyorsunuz demişlerdi sanki..
Sen bu rakamları telefonda aldın değil mi?

tulay24
3-06-09, 08:06
ewem kedici telefonla aldım fiatları bana ssk lı gecelık 350 dediler hatta sen sorunca not defterime baktım doğru yaklasık 15-20 gün önce aramıştım tüm hastaneleri

kedici
3-06-09, 10:06
Çok enteresan, o zaman Medical Park, habire fiyatları değiştirip duruyor. mirmirmirmir

nix
4-06-09, 12:06
tülay acıbadem 10250 mi yazıyo benmi yanlış görüyorum?10 milyar 250 milyon yani?
yuh ya resmen soygunculuk bunlarınki...

yalel
kedici
Tülay24 merhaba, Medical Park'a küvöz için para ödendiğini iyi biliyor musun? Bende hamileliğimin başında oraya gidiyordum, eşim konuşmuştu fiyatları, küvöz için ssk anlaşması var, ücret ödemiyorsunuz demişlerdi sanki..
Sen bu rakamları telefonda aldın değil mi?
aynen, kuvöz için ayrıca para ödeniyor. ssk anlaşması var evet, ama ödeme yapılıyor.

kedici
Çok enteresan, o zaman Medical Park, habire fiyatları değiştirip duruyor. mirmirmirmir
bu da aynen doğru. zırt pırt değişiyor.
20 gün önceki muayene fiyatları ile bugünki ayn değil.

yalel
hanımlar, yeni aldım aşağıdaki fiyatları.
ancak her ikisi de haziran-temmuz gibi zamlanacak sanırım.

Medical Park - Göztepe

Sezeyan sectio doğum
Ücretli için: 2.750 tl
SGKlı için: 2.200 tl
Dr. dışardan: 1.665 Tl

Normal doğum
Ücretli için: 1.900 tl
SGKlı için: 1.400 tl
Dr. dışardan: 1.050 tl

Epidural farkı: 650 tl
Suit oda farkı (günlük) : 450 tl

İsteğe bağlı sectio: 2.600 tl

Hisar İntercontinental Hospital (ümraniye)

aşağıdaki fiyatlar hiçbir sosyal güvence olmayan haller için alındı. ssk'lılara %30 indirim yapıyorlarmış.

Normal doğum : 3.055 tl
Dr dışardan gelirse: 1.843 tl

Epiduralli normal doğum: 3.386 tl
Dr dışardan: 2.174 tl

Sezeryan : 3.684 tl
Dr dışardan: 2.655 tl

Pca uygulaması: 110 tl
refakatçi için günlük: 100 tl
lansinoh krem: 45 tl
Açık suit farkı günlük: 114 tl
King size oda farkı günlük: 225 tl
özel giderler ekstradır.

hüzün_yılı
5-06-09, 06:06
evet doktorumla kendı hastanemın dogum fıyatlarını konustum sonunda

özel batı bahat hospıtal ikitellide

normal dogum ssk'lı 300
epıdural farkı 200 toplam 500 tl....

sezeryan ssk'lı 600 tl...

herhangı bı sorun oldugunda kuvez ucretı gunluk 1500-2000 tl arası
ama ssk'nız varsa 2 ay kalsa bıle 1000 tl ödemezsınız bıle dedı......

ayrıca normal dogumda doktorunuz mutlaka yanınızda oluyor ve müzik eşliginde doğuruyorsunuz

gamze-20
6-06-09, 13:06
arkadaslar ben kucukkoy ozel duygu hastanesinde 5 ay önce dogum yaptım normal 110 sezeryan 220 dogum sonrası bebekte bi sorun olursa yogun bakım ucretide buna dahil cokkkk uygun ve cok kaliteli bir hastane cok memnunum

estel
7-06-09, 18:06
sadece doğum fiyatları mı zamlanmış dr kontrolleride mi..

benim oğlumun dr u orda bize fiyat farkı var gibi gelmedi..

özel sağlık sigortamız var ondan mı acaba çok mu yeni bi haber bu?

estel
7-06-09, 19:06
ilginç demek insanlara farklı farklı davranıyolar..

ben doğumumu orda yapmak için görüşmeye gitttiğimde bazı memnuniyetsizliklerimi dile getirmeye gittim halkla ilişkiler müdiresi handan hanımla görüştüm..

gayet ilgili ve saygılıydı o zaman..

çok ciddi konuşmuştum ama ben mesleğimi öğrenince daha bi saygılı davranmıştı etkisi varmı bilmem..