Revani(Resimli)

ESLEMKEREM
17-09-08, 14:09
Benim revanide şu anda firinda pişiyor.
Ama benimki nedense fazla kabarmadi, hatta bana baya ince geldi.. Ama bakalim şurubu yiyince nasil olucak.
Ben borcama koydum hani diktörgen olanlara acaba büyükmü geldi??

Azeri kizi
17-09-08, 15:09
ilayda26
Ve sonuuuççççç!!! Harika!!!! hayatimda böyle revani yemedim desem yeri var vallah. Serbeti, kekin kivami hersey yerindeydi. Allah razi olsun senden azeri kizi:1hug:a.s.:nazar:
Güzelim cok tesekkürler iltifatin icin.
Ama gercektende cok güzel oluyor degilmi
bu revani.E yapanda becerikliyse senin gibi
her yaptigi tutar yani.sengözlerimebaksanab

CatladaPatla
17-09-08, 18:09
Sonunda resim cekebildim...
Benim revani böyle oldu...tadi cok güzel ama daha öncede dedigim gibi
sanirim biraz kalin oldu :1rolleyes:

Yaninda Mascarpone / Kaymakla seviyor esim...ona hazirlamistim bu tabagi...cokacimcoook

Resimler pek net degil...idare edin kaydirigubbakcemile2

smhsmh
17-09-08, 19:09
çatladım patladım hatunum
süper olmuş bee çaktırma ne kalını ben bi ara yapmıştım senin 3 mislin oldu nerdeyse çaktırma fırınım küçük benim
olsada yesek enfes görünüyo
seninde ellerine sağlık

Azeri kizi
17-09-08, 19:09
Ayyy catlada patla arkadasim,ne güzel
gözüküyor.Ellerine saglik.Bir dahakine
biraz daha büyük bir tepsiye yaparsin.
Ama revanin cok güzel kizartmissin.
Bende hep böyle nar gibi kizartirim.
Bende bir kac kere kaymakla yemistim.
Kaymagi kendim yapiyorum,onunda tarifini
bir gün veririm.Ayrica masa örtüne bayildim.
Cok $ik.Cok zevklisin.

deren_26
17-09-08, 20:09
çook güzel bir tarif sağolasın azeri kızı dün misafirlerime yaptım çook beğendiler yeni tariflerini bekliyorum kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ESLEMKEREM
17-09-08, 20:09
Buda benim yaptığım revanicokacimcoook
yiyenler tarafından tam not aldı..:sm_cool: çok teşekkür ederim..
İşte resmi:teytey:

Azeri kizi
17-09-08, 23:09
deren_26
çook güzel bir tarif sağolasın azeri kızı dün misafirlerime yaptım çook beğendiler yeni tariflerini bekliyorum kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5
Deren cok sagol canim,begenmen beni mutlu
etti.Misafirlerine bile begendirmissin.E demekki
sende güzel yapmissin demi.

Kömür Prenses
18-09-08, 08:09
CatladaPatla

Yaninda Mascarpone / Kaymakla seviyor esim...ona hazirlamistim bu tabagi...cokacimcoook

süper görünüyo ya cokacimcoook

gurbaa prenses
kim bilir kime yaptirdi revaniyi de çekti koydu resimleri :ecrin_bebek:

ama çok süper görünüyo ya senağlama
aç aç oruc oruc günaha gir de cehennemde cayir cayir yan senağlama

jeyloo
ESLEMKEREM
Buda benim yaptığım revanicokacimcoook
yiyenler tarafından tam not aldı..:sm_cool: çok teşekkür ederim..
İşte resmi:teytey:

Süper görünüyor ellerine saglik,
bu yaptigin borcamin boyutu kac bir yazarmisin, bence tarifin güzel olmasi icin buda önemli cok büyük veya kücük olmamali borcamlar/ tepsiler.

waterlily
CatladaPatla

kedi olalı bi fare tuttun deryam ellerine sağlık :nazar:
amaaa canım çekti yaaaaaaaaaaaaaaasenağlama

samyeli34
19-09-08, 09:09
Azericim revani tarifinden yaptim cok leziz oldu fakaat tepsim biraz buyuk oldugundan ince oldu amalezzetinden birşey kaybetmedigi icin kiz kardeşim eşim cok begendiler bu arada eşimin onunden almak zorunda kaldim ): Ellerine saglik..

Azeri kizi
19-09-08, 16:09
samyeli34
Azericim revani tarifinden yaptim cok leziz oldu fakaat tepsim biraz buyuk oldugundan ince oldu amalezzetinden birşey kaybetmedigi icin kiz kardeşim eşim cok begendiler bu arada eşimin onunden almak zorunda kaldim ): Ellerine saglik..
Ne güzel,sende yapmissin revanimi.
cok seviniyorum,Bir cok arkadas yapti
ve begendiler.Seninde ellerine saglik.
Afiyetlet olsun.

Princess of Rain
23-09-08, 20:09
azeri kizim canim bacim senin revanini yaptim kaydirigubbakcemile2bugun aksama davetim vardi iftara varya harika oldu kaydirigubbakcemile5allah senden razi olsun bacim:Saruboceq:benimde revani tarifim vardi ama her seferinde iyi sonuc vermiyordu kiz senin tarif tam anlamiyla bir harika ilk yapista tuttu valla:içelim:ellerime saglik dimicokacimcoook

nasil olmus ama hesüprizzzzz:hooray::teytey:

Feyza79
24-09-08, 09:09
oh oh kizlar bende dün yaptim cok güzel tuttu tepsimde güzel ölcüdeydi cok güzel oldu,icine birde portakal kabugu rendeledim mis gibi koktu.ifrat olasi ya cocuklar 3 dilimini yedi afiytle.beyimde memunun kaldi serbetini falan tam cekti buz gibi sahurda bilem yedik:))
resmi cekemedim:KK43: bende ekliycektim bir daki sefere artikin.tasinma telesim var o yüzden cekemedim.cok sago tam aradigin tatli ben cok severim kivam bir türlü olmuyordu.yaptiklarim bazisi kabarmaz.bazisi serbeti cekmez.cok sevmeme ragmen yine hüsrana ugramak tan korkuyordum.ama bu seber sayende güzel oldu.cok tsk canim.seninde eline saglik.

Azeri kizi
25-09-08, 05:09
princess of rain
azeri kizim canim bacim senin revanini yaptim kaydirigubbakcemile2bugun aksama davetim vardi iftara varya harika oldu kaydirigubbakcemile5allah senden razi olsun bacim:Saruboceq:benimde revani tarifim vardi ama her seferinde iyi sonuc vermiyordu kiz senin tarif tam anlamiyla bir harika ilk yapista tuttu valla:içelim:ellerime saglik dimicokacimcoook

nasil olmus ama hesüprizzzzz:hooray::teytey:
Canımmm,gerçekten harıka olmuş.
Nefıs gözüküyor.Ellerine sağlık.
Cok sevindim seninde beğenmene.
Çokta güzel süslemişsin.

Azeri kizi
25-09-08, 05:09
Feyza79
oh oh kizlar bende dün yaptim cok güzel tuttu tepsimde güzel ölcüdeydi cok güzel oldu,icine birde portakal kabugu rendeledim mis gibi koktu.ifrat olasi ya cocuklar 3 dilimini yedi afiytle.beyimde memunun kaldi serbetini falan tam cekti buz gibi sahurda bilem yedik:))
resmi cekemedim:KK43: bende ekliycektim bir daki sefere artikin.tasinma telesim var o yüzden cekemedim.cok sago tam aradigin tatli ben cok severim kivam bir türlü olmuyordu.yaptiklarim bazisi kabarmaz.bazisi serbeti cekmez.cok sevmeme ragmen yine hüsrana ugramak tan korkuyordum.ama bu seber sayende güzel oldu.cok tsk canim.seninde eline saglik.
Benden de bir oh oh.
Ne güzel,ne mutlu bana.Güzel şeyler
paylaşabiliyorsam sizlerle.Afiyetler olsun.
Aynen dediğim gibi yapmışsın,buzdolabında
saklamışsın.Öyle daha güzel oluyor degilmi.

Princess of Rain
25-09-08, 08:09
Azeri kizi
Canımmm,gerçekten harıka olmuş.
Nefıs gözüküyor.Ellerine sağlık.
Cok sevindim seninde beğenmene.
Çokta güzel süslemişsin.

begenmene sevindim canim gercekten cok guzeldi tekrar tesekkurlerkaydirigubbakcemile5

cilekk
15-10-08, 14:10
Simdi yaptim pismesini bekliyorum,ilk defa deniyorum insl.tutturmusumdur azeri kizi.

evra_ni
15-10-08, 15:10
bende şimdi yaptım bayılırım revaniye inşallah tepsinin hepsini yemem bence keki güzeldirde şerbetle kekin sıcaklığını ayarlamak zor, tatlım bozulursa burda bozulur yoksa çok güzele benziyor ayrıca un tadı var diyen arkadaşa bi önerim kekini çok iyi karıştır eğer emin değilsen mikserle karıştır ben önce tahta kaşıkla karıştırdım sonra içinde ufak topaklar gördüm mikserle karıştırtım şimdi fırında inşallah güzem olur

evra_ni
15-10-08, 15:10
azeri kız senin tariflerin güzel herhalde arkadaşlar öyle yazıyor ben kızım için meyveli yani vitaminli kurabiye tarifi arıyorum geçen internetten aldım içinde tarçın ve bal vardı iğrenç birşeydi emeğime ve malzememe yazık oldu senin bildiğin güzel bir tarif varmı

Azeri kizi
16-10-08, 15:10
evra_ni
azeri kız senin tariflerin güzel herhalde arkadaşlar öyle yazıyor ben kızım için meyveli yani vitaminli kurabiye tarifi arıyorum geçen internetten aldım içinde tarçın ve bal vardı iğrenç birşeydi emeğime ve malzememe yazık oldu senin bildiğin güzel bir tarif varmı
Kayisili kurabiyem var.o cok
güzel oluyor.Eger istersen onu vereyim.
Baska meyveli kurabiye hic yapmadim.
Yani üzümlüde var,ama diger meyvelerle
yapmadim.

cilekk
Azeri kizi dün yaptigim revani tek kelimeyle süper oldu.Yalniz ben biraz daha serbetli sevdigim icin birdahaki sefere biraz fazla yapicam serbetini.
Resim niyemi eklemedim?bittiki:)

Azeri kizi
cilekk
Azeri kizi dün yaptigim revani tek kelimeyle süper oldu.Yalniz ben biraz daha serbetli sevdigim icin birdahaki sefere biraz fazla yapicam serbetini.
Resim niyemi eklemedim?bittiki:)
Afiyet olsun canim.Yarasin bebeginede.
Begenmene sevindim.Serbetini fazla
seviyorsan da dedigin gibi artirabilirsin.
Ellerine saglik.