TEST

Kendi yaptığınız göz makyajı fotoğraflarını paylaşır mısınız?

Ankara
4-03-09, 23:03
gülsu cnm bnce fotodaki rek göz rengine çok uymuş :)

gülsu
saol canım ama ben bööle farklı yapamıyorum çok sıradan oluyorrr makyajımm

SuRMeLi
gülsu canim yarin ilarzu sana yardimci olurrr... o renk bende olsa her rengin koyusundan yapardimm..
ilarzuya takil ondan birseyler kapabilirsin tatlim

Efla
hindistancevizi
tonlamaların çok güzel olmuş cnm yakışmış :1hug:
ilarzu
bambusii süpersinnn çoooooookkkkkkkkkk:))))))))))
çok teşekkürler Şeniz

ilarzu

kızlar şimdilik bu diğerleri vardı üstten çektiğimm yüklemeye çalışiiimm.. umarım istediğiniz gibi olmuştur bebeklerrr

tamamdır şincik olduuuu:))) beğendiniz mi gerçekten yaaa
delikafaduldenarzum; çok çok yakışmış:nazar:

(kömür bile sürsen yakışır ya o gözlere, öhöm öhöm, neyse, konuyu dağıtmayalım )

bu rengi siyah farla gölgelendirirsen harika bir gece makyajı olur. dore-siyah ikilisini çok beğeniyorum ben. farının marka-nosunu yazar mısın? (farın rengi dore mi, turuncumsu birşey mi? fotodaki gibi mi?)

TatLiGaci
5-03-09, 00:03
ArtisSstTt

kizlar pek arap makyajina benzetemedim emmeee hani fenada olmadi gibimsengözlerimebaksanab
gece gece anca bu kadar yapabildim delikafadulden

ilarzumm gözlerine kurban yawrumm :jeyyar:
aciiip olmus gozlerin Şeniz
:sm_cool:Şekercim sen Yunan makyajı yapıpta, arap makyajı bu bile desen biz heeeee...
oluruz:KK70::dance::dance::dance:

TatLiGaci
5-03-09, 00:03
ilarzu

kızlar şimdilik bu diğerleri vardı üstten çektiğimm yüklemeye çalışiiimm.. umarım istediğiniz gibi olmuştur bebeklerrr

tamamdır şincik olduuuu:))) beğendiniz mi gerçekten yaaa
aaaaaa. YARILDIM burda ilarzu çok şugar yine ama far nooooooooo..pleaseeeee.!::a.s.

Kuzucugum
5-03-09, 05:03
ArtisSstTt

Bugunki makyajim diyemiyecegim. Aldigim fari denemek we gostermek için çektim.. Nasil olmus yakismis mi kislar ? Mawiyi kendime yakistiramadim pekkkk
Nasilmi olmus tek kelime supperrrrrr...:lepi:

ilarzu
5-03-09, 07:03
gülsu
arkadaşlar bu siyah kalem çekmeyi bi türlü beceremiyorum bide sanki gözüme gitmiyor bana bi yardımcı olur musunuzz
gülsu
bide böölee gölge yapamıyorum ben hep sıradan makyaj yapıyorum
aman da amaaann bize küsmüşşşş gülsuyummmm:)))

canısı siyah kalem çekerken gözünü kapama bebeğimm o zaman düzgün çekilmiyor kayıyor istemedin kadar kalım olabiliyor...

ben ötekş topiğe koymuştum likit çekerken yarım çekiyorum önce sonra tamamlıyorumn demiştimimtim. az uğraş bak yapacaksın elin alışacak merak etme...

gölge konusunda da sen bi yapıp koy istersen görelim ona göre bakalım neyi eksik fazla ...

sıkma canını bibeeeemmm olacak olaceeek

ilarzu
bambusi
çok teşekkürler Şeniz

delikafaduldenarzum; çok çok yakışmış:nazar:

(kömür bile sürsen yakışır ya o gözlere, öhöm öhöm, neyse, konuyu dağıtmayalım )

bu rengi siyah farla gölgelendirirsen harika bir gece makyajı olur. dore-siyah ikilisini çok beğeniyorum ben. farının marka-nosunu yazar mısın? (farın rengi dore mi, turuncumsu birşey mi? fotodaki gibi mi?)
ayyy bebeğim çok teşekkür ederim bidenemmmm senin göslerinde maaşalhı varr bibeeem ahu göslümmm farın rengi bebek bildiğin altın sarısı dore more deeell:)))

2006model
aaaaaa. YARILDIM burda ilarzu çok şugar yine ama far nooooooooo..pleaseeeee.!::a.s.
far bebeğimmm golden rose 206 numarası öptümmmm ucuz bişey

EU2
buda benden..lenslerim acuvue warm honey kızlar buarada

ilarzu
Meryem03
sagolun canim yaratici ve moral verici yorumlariniz icin

ilarzum eyeliner dedin durdun demin dogum günü kutlamasina gittik ve dedigini birazda olsa dikkate aldim vaktim fazla yoktu onun icin pek özenemedim. akar diye sürme cekmedim gözümün icine ama yavas yavas ilerlicem insallah

eyelineri ben göz pinarindan itibaren cekmiyorum bazen yaridan bazende yaridan fazla gözlerim yuvarlak görünür diye korkuyorum, tammi cekmek gerekiyor?

makyajda renkler crem ve pembe

gül çiçeğimmm bambusime katılyiimmm göz pınarından başlasan çekmeye daha hoş duracak gözlerin zaten çekik senin ne yuvarlağı ben anlamadım? ssen yuvarlak göz görmemişsin bebeğimmm.... onun için astrea nın gözlerine bak o da yuvarlak gözlü.. ama öyle güzel göz kapağına alt kirpik dibine kalem çekiyorki çekik duruyor canımm... kuyruk önemli kuyruğu nasıl çektiğinn... hafif yukarı baksın çok kalın da olmasınn .. çünkğ sen göz makyajında pek öne çıksın istemiyorsun anladığım kadarıyla ne kadar kalın olursa o kadar belirginleşirr.. bebeğimmm bu arada farların rengi pek hoşşşş...

betulygt
Ay kızlaaar bak bak bıtmıyor guzel gozlerınızee yaaa... delikafadulden
Dun bastan basladım tum gozlere bakıyorum :)) goz makyajınıda seven bırıyımdır ılgımı cektı :)
Bu arada ilarzu ve mutluluk recetem i gözlerinden tanır oldum yanı.. dısarda bır yerde gorsem tanırım heralde artık.. kaydirigubbakcemile3 Masallah cok guzeller nazar değmesiin.. :nazar:
Bıtırecegım 174. sayfadayım oyy yarın devam ederım artık.. :bbo: en sonunda da kendım bır makyaj yapıp eklerım ustune afıyett.. sengözlerimebaksanab
:nazar:
:roflol::roflol::roflol:
bekliyoruz canemmm güzel fotolarınııııı :)))))))))))))))

bambusi

3 farklı makyaj uyguladım.

bitanesi çok yakışmış dün uykum gelmişti yazmadan geçmeyeyim dedim ayrıntıya girmdim....

çok beğendim özellikle eyelineri tam tamamlanmış gibi geldi makyajın bebeişimmm

farı sürüş stilin farklı bebeğimkaydirigubbakcemile2

bi de aynı kahve yaptığın makyajı en sondaki benim yaptığım gibi üç renk yapsan nası oalcak çok merak etttimmmm:))):eek:

myflowers
5-03-09, 09:03
bambusii balım super olmusssunnnn

SeYHaN
daliah
gözlerim cok güzel makyajda uymus gözlerine lensmis ama natürel duruyo öyle isildamiyo bazilari gibi

SeYHaN
ilarzu
gül çiçeğimmm bambusime katılyiimmm göz pınarından başlasan çekmeye daha hoş duracak gözlerin zaten çekik senin ne yuvarlağı ben anlamadım? ssen yuvarlak göz görmemişsin bebeğimmm.... onun için astrea nın gözlerine bak o da yuvarlak gözlü.. ama öyle güzel göz kapağına alt kirpik dibine kalem çekiyorki çekik duruyor canımm... kuyruk önemli kuyruğu nasıl çektiğinn... hafif yukarı baksın çok kalın da olmasınn .. çünkğ sen göz makyajında pek öne çıksın istemiyorsun anladığım kadarıyla ne kadar kalın olursa o kadar belirginleşirr.. bebeğimmm bu arada farların rengi pek hoşşşş...

sagol canim yardimlarin icin dikkate almaya calisacam kendimi gelirstirecem :lepi:

ilarzum alinti yapilan resimde makyajin yine cok güzel olmus benim istedigim gibi sade

artist
arap marap pek anlamama ama begendim acaip duruyor degisik birsey rekler güzel gözlerin güzel güzel iste yaa

MeDuSa
daliah
Lensi herkese yakıştırmam ama size yakışmış
makyajda güzel a.s.

TatLiGaci
İlarzu ve Artisstt benim faforim sizsiniz biliyonuz.Fakat ben sizin durumunuza üzülmeye başladım,şöööle ki biz istiyoz şu makyajı yapın ,bu makyajı yapın sahura kalkar gibi gece gece sizde sağolun yapıyonuz, e tabi makyajı yap,fotoyu çek, kes ,böl parçala vs:KK70: ama ertesi gün iş güç size de yazık be şekerler yaaa.:dance::dance::dance:kaydirigubbakcemile5

ilarzu
2006model
İlarzu ve Artisstt benim faforim sizsiniz biliyonuz.Fakat ben sizin durumunuza üzülmeye başladım,şöööle ki biz istiyoz şu makyajı yapın ,bu makyajı yapın sahura kalkar gibi gece gece sizde sağolun yapıyonuz, e tabi makyajı yap,fotoyu çek, kes ,böl parçala vs:KK70: ama ertesi gün iş güç size de yazık be şekerler yaaa.:dance::dance::dance:kaydirigubbakcemile5
işe geç kaldım kız bugünkaydirigubbakcemile3

uyuyakalmışım

:roflol::roflol:

EU3
5-03-09, 10:03
FAVORİİM

1-ilarzuuuu
2-ArtisSstTt :hooray:

gülsu
5-03-09, 10:03
arzu makyajlı gözümü ekledim kuşum sen bakmadınn şööle yap demedinn yardım etmedin iştee ondann küstümmm sana ...

EU2
5-03-09, 11:03
hülyalı
Lensi herkese yakıştırmam ama size yakışmış
makyajda güzel a.s.
Tesekkurler,ozellikle dogal durması ıcın yıgun cabalarım oluyor :)

Meryem03
gözlerim cok güzel makyajda uymus gözlerine lensmis ama natürel duruyo öyle isildamiyo bazilari gibi
tesekkur ederim canım,uzun cabalar sonucu en dogallarını buluyorum

SuRMeLi
5-03-09, 12:03
2006model delikafadulden
Kuzucugum tesekkur ederim tatlima.s.
meryemcim sagol canikoma.s.
2006model ablacim ben gunduz makyaj yapmiyorumkiii o yuzden benim icin hic sorun degillll : )) ewdekiler beni gorunce söyleee bi bakiyorlar bizim kiz sonunda kafayi yedi diolardir heralda sırnaşık şey
cubuk_kraker ödülmü weriyon kiss tskler canim:sm_cool:
daliahcim lenslerin cok yakismis makyajinda :nazar:a.s.

EU2
daliahcim lenslerin cok yakismis makyajinda :nazar:a.s.[/QUOTE]
sagol canım,bende siyah bir makyaj deneyecegim.tecrubelerıne danısırım :)

ilarzu
cubuk_kraker
FAVORİİM

1-ilarzuuuu
2-ArtisSstTt :hooray:

ÇIBIĞIMMM

1-krakerim:hooray:

ilarzu
Meryem03
ilarzu

sagol canim yardimlarin icin dikkate almaya calisacam kendimi gelirstirecem :lepi:

ilarzum alinti yapilan resimde makyajin yine cok güzel olmus benim istedigim gibi sade

artist
arap marap pek anlamama ama begendim acaip duruyor degisik birsey rekler güzel gözlerin güzel güzel iste yaa
meryemim çok teşekkür ederim bebeğimmm çok incesin yaaawwww:))))

gülsu
arzu makyajlı gözümü ekledim kuşum sen bakmadınn şööle yap demedinn yardım etmedin iştee ondann küstümmm sana ...
annem annem geel bekiim sen şuraya ben görmedim bitanesi seni durrr hemen şiddetlenme bi arayım bakayım senin göüzünü bulacam çıkaracam... çok hızlı ilerlediğinden sayfalar yetişemiyorum bitanesi kızma yaaaawwwww kızmaa nar danemmhihoyyyt

ilarzu
yaw gülsu ben bulamıyorum senin gözünü canım yaaa:KK43:((((

Charm
Bunlarda benden arkadaslar... :)
Alel acele yapılmıs bır makyaj kendılerı (ufaklık durmadı da :bbo:) grı ve sıyah tonlarına..
sadece far ıle yaptım kalem ve lıkıt yok..

Hava az aydınlık olaydı ıyıydı ama burası karanlık baya kapalı :KK43:

Yalnız bana acılıyetten guzel bır rımel markası soyleyıın.. kaydirigubbakcemile3

silindi...

ilarzu
betulygt
Bunlarda benden arkadaslar... :)
Alel acele yapılmıs bır makyaj kendılerı (ufaklık durmadı da :bbo:) grı ve sıyah tonlarına..
sadece far ıle yaptım kalem ve lıkıt yok..

Hava az aydınlık olaydı ıyıydı ama burası karanlık baya kapalı :KK43:

Yalnız bana acılıyetten guzel bır rımel markası soyleyıın.. kaydirigubbakcemile3
Bu arada hazır oturuma acık bır yer ıken benım gozumun rengı ela degıl mı arkadaslar soyleyebılırmısınız ? kaydirigubbakcemile3

farla bile ne kadar güzel çekmişsin kalem gibi duruyor bitanesi çok şahaneee

göz rengin elaa canım eveta.s

devamını bekleyoooozzzzhihoyyyt

Charm
5-03-09, 13:03
duzeltme..............

balea
ayy ne güzel makyajlar yapmissiniz kizlar öleee

Charm
ilarzu
farla bile ne kadar güzel çekmişsin kalem gibi duruyor bitanesi çok şahaneee

göz rengin elaa canım eveta.s

devamını bekleyoooozzzzhihoyyyt

Tesekkur ederım canım :)

Aslan' ım fırsat verdıkce devamını da koyarım.. :)

Bu arada rımel ısmı vermeyı dee unutmayııınn.... :içelim:

ilarzu
benim kulandığımı biliyorsun bence git bi dene makyajsızken beğendiğini o şekilde al daha garanti olur
bibeeemmm

Charm
ilarzu
benim kulandığımı biliyorsun bence git bi dene makyajsızken beğendiğini o şekilde al daha garanti olur
bibeeemmm

Yok canım senın kullandıgını bılmıyorum CADIARZU

Netten de bakayım barı bıraz.. :nazar:

BeyazPerim
daliah
aaaaaa tatlım yeni lensler mı aldın cok begendimmmmmmm =)lens forumunuda o kadar takıp ediyorum gormedim hiç =( tatlım cok merak ettgim birsey var dogal sac rengin ne renk cunku kasların acık renk geldi bana ....

EU2
gnz21
aaaaaa tatlım yeni lensler mı aldın cok begendimmmmmmm =)lens forumunuda o kadar takıp ediyorum gormedim hiç =( tatlım cok merak ettgim birsey var dogal sac rengin ne renk cunku kasların acık renk geldi bana ....
canım almadım eski lenslerim.sarısınım esasen :))))

gurbaa prenses
daliah sarısın halini koyar mısın :nazar:

gurbaa prenses
kanımca çok zor bişi istedim :smiley-cool:

resim koyun kızçeelerim
yorum yapayım
özledim vallahi hihoyyyt

myflowers
5-03-09, 14:03
gurbiş bacımm sen eskıden koyuyodun sımdı neyee koymuyonnnnn de bakımmm

regazzabella

Eki Görüntüle 10982
:nazar: bende eyelinerden vazgecemıyorum bır kaç farklı sekılde suruyorum her makyajımda farklı farklı... size üç farklı makyaj uygulamamı gösterıyorum..

EU3
gurbaa prenses

imkansızı istedin gurbiğimm :roflol:

myflowers
regezella bacım cok hosmusss kırpıklerın muhtesem rımelınn nedır acep ricep

EU2
gurbaa prenses

resim koyun kızçeelerim
yorum yapayım
özledim vallahi hihoyyyt
aksine fazla kolay..ama benim her saniye bos vaktim olmuyor.İdare etmem gereken bir hastane ve doktor toplulugu beni bekliyor kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3

resim eskidir..hali hazırda siyahım yine yeniden

myflowers
hımmm saclkarının rengı cok hosmusss emınım sarının yaksıtıgı kadar koyu renkte yakısır sana ten rengın her sacı kaldırabılcek tondaa

gurbaa prenses
myflowers
gurbiş bacımm sen eskıden koyuyodun sımdı neyee koymuyonnnnn de bakımmm
nazar değiyi gözlerime flowerim :smiley-cool: -tatlicadiarzu-

ay canım ya ne zamandır şöyle özene bezene makyaj yapmıyorum
öyle gündelik gölgesiz daldasız göz makyajıyla çıkıyorum evden :çok üzgünüm:

daliah
aksine fazla kolay..ama benim her saniye bos vaktim olmuyor.İdare etmem gereken bir hastane ve doktor toplulugu beni bekliyor kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3
hayatım göz makyajını yüz hatlarını yakından görebileceğim bir fotoydu kastım...
miyopluk var bende göremem uzağı sengözlerimebaksanab

artıyetten ben seni 26-27 falan sanıyordum
sarı saç neredeyse 35-36 göstermiş seni :çok üzgünüm:

EU2
myflowers
hımmm saclkarının rengı cok hosmusss emınım sarının yaksıtıgı kadar koyu renkte yakısır sana ten rengın her sacı kaldırabılcek tondaa
tesekkurler canım,siyahı cok sevıyorum ben.sanırım nedeni bu kaydirigubbakcemile3

gurbaa prenses
daliah
canım almadım eski lenslerim.sarısınım esasen :))))
daliah
resim eskidir..hali hazırda siyahım yine yeniden
hmm hmm hmmm..... :smiley-cool:
mersi hayatım
yorduk seni de
kusura bakma artık sositososito

EU2
gurbaa prenses
nazar değiyi gözlerime flowerim :smiley-cool: -tatlicadiarzu-

ay canım ya ne zamandır şöyle özene bezene makyaj yapmıyorum
öyle gündelik gölgesiz daldasız göz makyajıyla çıkıyorum evden :çok üzgünüm:

hayatım göz makyajını yüz hatlarını yakından görebileceğim bir fotoydu kastım...
miyopluk var bende göremem uzağı sengözlerimebaksanab

artıyetten ben seni 26-27 falan sanıyordum
sarı saç neredeyse 35-36 göstermiş seni :çok üzgünüm:
Anlasılmayan ne :teytey:
Su anda siyah saclı ıken sana eski resmin hangı goz makyajını atacagım şakkıdı

dert etme hıc yorulmadım

ilarzu
gurbaa prenses

resim koyun kızçeelerim
yorum yapayım
özledim vallahi hihoyyyt

seni bekliyordummm :jeyyar:

gurbaa prenses
neeseem kızçelerim bırakalım onu bunu da kendi işimize bakalım :lepi:
bıyrın kankemin kınasında mi dugunu mu hatırlamıyom emme kendi yaptigim makkajım
gecenin 2si 3ü falandır herhalde saat
kaymış şaftım esaslı olaraktan şakkıdı
idare edin :nazar:

alıntı etmen çıngar çıkar :lepi:

gurbaa prenses
tamam bu kadar yeter sileyim :roflol:
yüzüm eskimesin hihoyyyt

ilarzu
gurbaa kendin mi yaptın doru söleee yemiyon bizi dimeee