Kendi yaptığınız göz makyajı fotoğraflarını paylaşır mısınız?

astraea
25-01-09, 22:01
merakliii_
yarın mor kalem alıp yapıyımda koyarım nasıl olcak yorumlarsınızz ona göre yakışıp yakışmadıgını anlarızzz.ama bakın çrkin olursaaa çirkin olduu diyinnn alınmammmmşutarafagitti
hem tavsiyede de bulunuruz belki daha çok seveceğin ve yadırgamayacağın bi şekilde yaparsın sonrasında hihoyyyt anlaştıık kaydirigubbakcemile5

Feronia
25-01-09, 22:01
Bende eklicem ama pek belli olmuyor pc kamerasın:KK43:

merakliii_
25-01-09, 23:01
kızlar ekliorum şimdii ama çok kötü oldu.sadece siyah laem ve rimel var ama anca pc kamerasından makyaj yapmya çalşırsam böle olur.kamerada her yaptıgın hareket tersten gözüküo ya ben sağı tutarken kamerada sol gözüktüünden pek yapamadım.yarın adam akıllı yapıp koycam

Feronia

sizden özendim makyaj yaptım amma göründüğü gibi pek belli değil pcden olduu için:)
Farımın rengi ne kadar belli olmasada mavi. birde siyah göz kalemi var o kadar.rimel sürmedim çünkü nasıl olsa kameradan pek belli olmuyor:)

merakliii_
hiçbişeye benzemediii

Feronia
meraklii sende benim gibi pcden çekiyorsun demek hiç belli olmuyor göründüğü gibi çıkmıyor dimi:KK43:

merakliii_
Düş*

sizden özendim makyaj yaptım amma göründüğü gibi pek belli değil pcden olduu için:)
Farımın rengi ne kadar belli olmasada mavi. birde siyah göz kalemi var o kadar.rimel sürmedim çünkü nasıl olsa kameradan pek belli olmuyor:)
göz şeklin çok güzel yaa.kısık bakıon yaa kısss öleee erkeklere bkma çok çekici oluosunn.sevgülüne bakabilirsin amaakaydirigubbakcemile3.

merakliii_
evttt bellii olmuoo.ben okul zamanı erkek arkimin foto makinasını ödünç alıodum yazık napcan dioduu kızların yurtta fotosunu çekcem diodumkaydirigubbakcemile3.şimdii sömestrdayım kaldım pcnın kamerasına.hiç güzel çekmio.uydruk bu çoğu laptop kamersıı yaa

Feronia
merakliii_
göz şeklin çok güzel yaa.kısık bakıon yaa kısss öleee erkeklere bkma çok çekici oluosunn.sevgülüne bakabilirsin amaakaydirigubbakcemile3.
:roflol::roflol: ay alemsin kızz :)
Ayrıca teşekkürde ederim.a.s.

merakliii_
Düş*
:roflol::roflol: ay alemsin kızz :)
Ayrıca teşekkürde ederim.a.s.
ne demek reca ederimm:1hug:

Efla
26-01-09, 11:01
herkes çok güzel, emeklerinize sağlık kızlar. güzel fikirler alıyorum bu topicten.
pek belli etmemiş ama yine de koymak istedim.
a.s.

DingiltereKralicesi
26-01-09, 14:01
Of of hep güzel gözleri, makyajları mı ekleyeceğiz canıııım :dilcikar: Ahanda benim sadece maskaralı, adına uygun maskara gözlerim kaydirigubbakcemile2
Kaşlara ve yandan görülen kıvırcık saçlara bakmayınız lütfen :kahve:

Huli81
Düs, merakliii, bambusi ve hacer süpersiniz maasallah

myflowers
[​IMG] valla cep telım bıraz gıcık cekıyooooo bu kadarda cırkın deılım canummmmmm artıkkkk makyajıı bırazz secerek bakınınn ne yapımm bukarlıık cekıooo [​IMG]

myflowers
26-01-09, 15:01
buda dunku makyajım[​IMG]

kuzum
myflowers
[​IMG] valla cep telım bıraz gıcık cekıyooooo bu kadarda cırkın deılım canummmmmm artıkkkk makyajıı bırazz secerek bakınınn ne yapımm bukarlıık cekıooo [​IMG]
Fılavır, bu senmisin bebenneyaptımki, vay anasınıııı:smiley-cool:

Huli81
myflowers
wow :1shok: süpersin yine ya maasallah gözler süper

myflowers
kuzuu kıss yoggg babamı cektımmm yafrımm dedıydım hele bagınnn babam nasıl he kıss benımm telll cok ktu cewkıyoo anca bu kadr meydana cıktı :KK70:

myflowers
tsk ederım hulı canımm

Sonbahar24
26-01-09, 16:01
Myflowers maşallah canım
ne kadar güzel gözlerin:nazar:
ilarzu :nazar:seninde çok güzel gözlerin
valla herkes çok güzel toptan maşallah sizlere:dance:

myflowers
tsk ederım canım benımmmm

merakliii_
Huli81
Düs, merakliii, bambusi ve hacer süpersiniz maasallah
saol hulicimm.a.s.:1hug:

ilarzu
26-01-09, 19:01
Sonbahar24
Myflowers maşallah canım
ne kadar güzel gözlerin:nazar:
ilarzu :nazar:seninde çok güzel gözlerin
valla herkes çok güzel toptan maşallah sizlere:dance:

teşekkür ederim canım ben
mmm seni de görelimmm ama bekliyoruzzzz:sm_cool:

bambusi
herkes çok güzel, emeklerinize sağlık kızlar. güzel fikirler alıyorum bu topicten.

canım çok tatlı olmuş makyajın bu rengi çok severim ama sana maviii yakışıyor hayatımmm bunu da dip not düşeyim eddim tatlımmm

pek belli etmemiş ama yine de koymak istedim.
a.s.
hcr35
Of of hep güzel gözleri, makyajları mı ekleyeceğiz canıııım :dilcikar: Ahanda benim sadece maskaralı, adına uygun maskara gözlerim kaydirigubbakcemile2
Kaşlara ve yandan görülen kıvırcık saçlara bakmayınız lütfen :kahve:

seniinn en güzell yerinnn kahverengi gözlerinnn gözlerin yarr gözlerinnnn göööözlerinnnn süpersün bebeğiiimmm

myflowers

ayyy myflowers sen nesin anam yaaa o gözler güzelim kaşlar neee güzellik abidesi çok manalı bakıyon bacım çok beğendimmm makyajıında güzel olmuşşkoyu renten ziyade açık renk sana daha çok yakışıyor bencee pembeyi çok beğendimm

astraea
ilarzuu hakkaten gözünden bişey kaçmıyo sengözlerimebaksanab ben öyle sağı solu içini dışını siyahla doldurmayı çok seviyorum kaydirigubbakcemile2 zaten hep koyu renk giyiniyorum semiyorum böyle naniknanik

:eek:klava: demek garezin bana değilmiş kimsenin mesajlarına bakmamışsın. iyi bari bana da cevap yazarsın bi ara :mymeka:

evett canımm delikafadulden ayy ben sana mesaj yazdım ki anam eminmisin merakliya geç yazabildim sana daha sen basna ilk yazarkene yazmıştımmm anlattımm sana ama ceza olayını mı soruyon onu yazmıştım anam ben ama gelemdiyse yine yazarımm düğme gözlümm

Düş*

meraklımın dediği gibi bebeğim çok seksisinn bence dee makyajın pek belli değil ondan bişey diyemicem ama sen sanki fotodan öle gözüküyor herlade bööle çekik yapmışsın gölgeli gibi siyah gölgeli gözükmüş aslında öle değil galiba ama fotoda ışık oyunu çıkmış bakışında zatiii seksi seksi olunca hepten çekik gözlü olmuşun canımmm

merakliii_
hiçbişeye benzemediii
saana gelinceee yeşil gözlü meraklımm dediğin gibi tam çıkmamış seninkide ama olacak gülüm gözünün kapağına çektiğin kalemi ince çekmeye çalış bakalım bebeğim ne çıkacak astrea gibi demek istedim siyah kalem alta üste onun gibi bi dene gözlerin yeşil ya sanki hoş duracak annem öperimm

eveett hanımlarr aklımın erdiğince yazdım bu kadarrrr geri kalıyorum bazen bebekler bundan dolayı topladım derledim yorumlarımı eksik etmeeyimm dedimmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bunların yanında hepiniz bebek gibisiniz maaşallhh hapinizeeee

Efla
teşekkürler ilarzum,
bu topicle tanışana kadar ben mavi kullanmazdım.
güzel bir değişiklik oldu benim için de...

MutlulukRecetem
bambusi, merakli, düs, hacerim, my flowers ve unuttugum diger isimler;hepiniz sahanesiniz nazar degmesin size tüh tüh tühhhh