TEST

Lahana yağı ile 4 beden incelme

sabrina18
23-08-08, 17:08
Kızlar haberlerde izledim şok oldum lahana yağı ile 1 ayda 4 beden inceliniyormuş :1shok:lahana yağını incelmek için kullanan oldu mu?nerden bulunabilir?:CüvCüv:

zerrecik
şimdi ben de izledim googledan baktım ama açıklayıcı bir bilgi bulamadım inşallah doğru bir bilgidir hemen denemeyi düşünüyorum çünkü

sabrina18
aynen bende baktım ama kapsülden bahsedilmiş mısır çarşısında var mıdır acaba ?veya o masözü bulmak gerekir

MaviKelebek22
4 beden vaşş 12 ay kullansak -34 beden oluruz vayy bee -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile2

sabrina18
aynen bende baktım ama sadece lahana kapsülünden bahsedilmiş mısır çarşısında var mıdır acaba ?veya o masözü bulmak gerekir

EU1
Dikkat ederseniz kadının vücudunda ciddi sarkmalar vardı.. Sanırım bu pasiflikten kaynaklanıyor ama gende dikkatli olmak lazım.. 10 dakika da 4 cm ciddi bir rakam...
bunu günlerce spor yaparak eritemiyoruz.. Eger kullanıcaksanız sporu ihmal etmeyin..

yanlızmelek
hihoyyytevet hemen bulalım araştırmalara başlayalımhihoyyytkaydirigubbakcemile5

EU1
Bu arada şu linkte Lahana yağı kremi buldum
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

burcumtf
kızlar nadide sultan'ın kullandığı haptır. televizyonda izlemiştim lahana kapsülü baya kilo vermiş sitesi de var
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

burcumtf
bu hapı siz yağından bahsetmişsiniz pardon :)

hersey_eskir
zararsızmı acaba :uhm:

-mutluluk-
arkadaşlar bende şimdi onu izledim ve bende hemen netin başına geldim:) aslında yarın fırsatım olursa açık aktarda bulabilirsem sormayı düşünüyorum.:))))ve hmen yazarım:))keşkeeeeee öle bişey olsa

-mutluluk-
arkadaşlar bide şunu söleyim haplardan kullanmayın ne olur ne olmaz neler çıktı biliyoruz hepimi:KK43:zaten yağdan bahsetti ve büyük ihtimallede aktarlarda vardır..umarım:)

EU1
23-08-08, 18:08
melica arkadaşım bende belçikadayım doğrumu duydum burda varmıymış haberleri izledim acaba aynı şeymidir burdakiyle. bulursan banada söylermisin nerden bulduğunu

EU1
bahsettiğin şey ilaç mı pek anlayamadım.biraz acıklarmısın .ben nerden bulabilirim onu

mert
ben açıkcası inanmıyorum.
şu beyaz lahananın mucizesi ortaya çıktığından beri lahananın değişik ürünlerini piyasaya sürüyorlar.bu bence bir aldatmadır.yok yağı yok kapsülü....para tuzağı bunlar...yakında lahananın poşet çayları da çıkar.
herşeyin doğalı kullanılmalı bence..ben lahanayı açıkcası sadece pazardan alacam...

sabrina18
-mutluluk-
arkadaşlar bende şimdi onu izledim ve bende hemen netin başına geldim:) aslında yarın fırsatım olursa açık aktarda bulabilirsem sormayı düşünüyorum.:))))ve hmen yazarım:))keşkeeeeee öle bişey olsa
cnm cevabını bekliyoruz umarım aktarlarda vardır ama pahalı birşeydir artık tvde de çıktı ya baya ünlü oldu :roflol:

sevilcan
24-08-08, 09:08
melica
ilac degil kaliba turcesi ketentohumuyagi 23 gunde tam 4 sise kulandi gb falan var sabah kalkinca 4 corba kasi yagsiz yogurt 3 corba kasi o yagdan icine koyarak yedi ve her iki saate bunu tekrarladi medobizma 60% daha hizli calisiyor ve 2 litere su icti normal yemek yedi yani diyeet degil herseyden yedi ama her yemen icine yada pisirikene o ketentohumyagi kulandi ve bu sayede cok wcye cikartiyor ve bunda bir zarari olmadini da biliyorum cunku dogal yag vucuddaki yaglari yaktini zaten biliyordum ama bana irenc geldi bu yag bir kere denedim gercekten wcye fazlasidan daha cok cikartiyor barsaklara cok iy geliyormus ama midem kabul etmedi tadi tuaf geldi bana ama gercekten ise yariyor
arkadasım bende aldım keten tohumuyagından şişesi çok kucuk nasıl oluyo da 3 yemek kasıgı kullanıyoruz birgün yetmez okadar ki küçük şise lütfen açık bi cevap yaz

ysfmir
24-08-08, 13:08
On gündür lahana kapsülü kullanıyorum herhangi bir yan etkisini görmedim ayrıca vücudumda ciddi bir sıkılaşma var ve sabah la akşam tartım arasında üç kilo oynardı şimdi akşamda aynı çıkıyorum.Bu arada 59 dum 57 ye düştüm yanlız çok su içirtiyor buda bu sıcakalarda olması gereken.Günlük 3 litre su tüketiyorum.Kız kardeşim baya inceldiğimi söyluyor bu arada :teytey: hihoyyyt

ysfmir
Pardon arkadaşlar lahana kapsülü bölümüne yazacaktım

Princess
ya kızlar ben artık bir şeyler içmek istemiyorum.
lahana yağını sürsek diye girdim ama sanrım bu da içiliyor.

sabrina18
24-08-08, 16:08
Princess
ya kızlar ben artık bir şeyler içmek istemiyorum.
lahana yağını sürsek diye girdim ama sanrım bu da içiliyor.
yok haberledeki kadın masaj yaparak yağı sürüyordu içilecek diye birşey duymadım CADIARZU

EU1
24-08-08, 17:08
evet sürüyor ve streç filmle sarıp 3-4 saat bekliyordu .içilmiyor kızlar

dilek86
24-08-08, 17:08
ay boyle bisey varsa bende kulanirim ya benimde 30 kilo vermem lazim ay insallah bulurum ama benim anlamdigim kizlar keten yafimi lahana yagimi bide bublari nasil kulaniyorsunuz anlatirsaniz sevinirim

Princess
26-08-08, 01:08
ben yarın bunu aktara sorarım o zaman kızlar.
genelde herşeyi biliyor burda gittiğimiz aktar.
son bi soru
acaba göğüsleri inceltir mi ??:eek:

nerimannn
26-08-08, 08:08
bende izledimm onu kanaldan aldım numarasını sipariş verdim ama yoğunluktan dolayı cuma elime geccekmiş.bilmıorumm denicem..satan firmayla gorustum bayagı ıddalıydılarr bakjas artık

nerimannn
26-08-08, 08:08
kanaldan aldım numarasını XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX bu numaraydı sıparıs verdım cuma gelıcekfirmayla konustuumda bayaı ıdaalı gosukuolardı denıjem artkk bıktımm bu yaglardan=))

minni
26-08-08, 13:08
nerimannn
kanaldan aldım numarasını XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX bu numaraydı sıparıs verdım cuma gelıcekfirmayla konustuumda bayaı ıdaalı gosukuolardı denıjem artkk bıktımm bu yaglardan=))

canım sabırsızlıkla bekliyorum sonuçları senden.. ben de aradım fiyat biraz tuzlu geldi... ben tv de izleyemedim. terreddütlerim var açıkçası. sen bi kullanda bilgilendir bizi...

melisa77
26-08-08, 13:08
Neriman Hanımın söylediği numarayı aradım. Aldığım bilgiler söyle ; Bu ürün Lahana bitkisinin köklerinden üretilmiş, Fransa'dan ithal ediliyormuş, 330 ml 175 ytl, bu fiyata korse de dahil, 1,5 ay gidiyor normal kilolu bir kişiye, Haricen kullanılıyor, yağlanma olan bölgelere sürülüyor, 300 kişi üzerinde test edildi ve etkili sonuç alındı, sağlık bakanlığı onaylı, internette şuan bulamazsınız lahanayagi.com isminde bir site yapım aşamasında imiş. sizlerde bilgi aldığınızda paylaşın lütfen.

sabrina18
26-08-08, 16:08
Princess
ben yarın bunu aktara sorarım o zaman kızlar.
genelde herşeyi biliyor burda gittiğimiz aktar.
son bi soru
acaba göğüsleri inceltir mi ??:eek:
kızlar bende üsküdarda birkaç aktara sordum lahana yağı yok dediler sanırım aktarlarda satılmıyor birde mısır çarşına bakmak lazım senağlama

gzm.gvn
26-08-08, 16:08
ben lahana yağını çok aradım ama bulamadım her yerde kapsülü var

Princess
26-08-08, 17:08
kızlar ben de bugun aktarlara sordum kızılayda.
çok reklamı yapıldı ama satışa sunulmadı henüz. bekliyoruz dediler.

nerimannn
28-08-08, 10:08
herkesteki bilgiler bendede var v allahi sabırsızlkla beklıorm hapında tereddut ettm mıde kabul etmes se olurr ...yha gelsınde herkesı bılglendrcemm =)

nerimannn
28-08-08, 13:08
geldi bgn korse elimee hemen yasıorum tabe=) yag ve korsesyle beraber geldı ztaenn yagı surdum korseyı gydım ustumde hala bras ısınma yaptıı bılmıorum daha bı kac saat oldu ama bnce kalıtelı sonuc aljam gbı gozukuoo

minni
28-08-08, 14:08
nerimannn
geldi bgn korse elimee hemen yasıorum tabe=) yag ve korsesyle beraber geldı ztaenn yagı surdum korseyı gydım ustumde hala bras ısınma yaptıı bılmıorum daha bı kac saat oldu ama bnce kalıtelı sonuc aljam gbı gozukuoo

arkadaşım nolu sonuçları haber ver olur mu? valla eğer sende etkili olursa bende kocamdan gizli alıcam bu ürünü..

perfectly
28-08-08, 22:08
Arkadaşlar lahana mucizesi hakkında çok şey okumuştum; yağını tv de izleyen bir arkadaşım söyledi. Büyük bir heyecanla. Ben buldum. Şimdi tam olarak nasıl kullanıldığını araştırıyorum.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX dan lahana yağına ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize.

EU1
29-08-08, 09:08
neriman gözümüz ve kulağımız senden gelecek cevapta arkadaşım sakın bizleri bilglendirmeyi unutma

winnie06
29-08-08, 09:08
bende deniyeceğim göbek ve bel bölgem için bu arada aktarda satılıyordur büyük ihtimalle...

EBRU2205
29-08-08, 16:08
merhabalar,

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX bu linkte satılıyor yanında da sabun hediye ediyorlarmış. Sorunlu bölgeye sürülüp , streçle kaplayıp sonra da kabak lifiyle yıkanacakmış v.s. v.s.

Yosun yağını da tavsiye etmişlerdi aynı şekilde streçle sarılıyor , aldım denedim daha sürerken ateş gibi ısıtıyor da süren kim dolabı bekliyor

sevgiler

darkblue
29-08-08, 17:08
teşekkürler televizyonda izlemiştim bir güzellik merkezinde lahana yağını suruyorlar bir bayanın kollarına strech filmle sarıyorlar actıklarında 4 cm. falan ıncelme sağlıyor... hemen bölgesel olarak gereken yerlere uygulamak lazım...

perfectly
30-08-08, 12:08
Arkadaşlar kaç gün ara ile kullanılabilir? Bu konuda bilgisi olan varmı? Hergün kullanılabiliyorsa iğneye ipliğe döneriz hani.

sabrina18
30-08-08, 14:08
tvdeki kadın hergün 1-2 defa bu yağ ile masaj yapmak gerekli olduğunu sölemişti...

bubu09
30-08-08, 18:08
Ben bugün aktardan aldım.Hanımlar hemen vücuduma sürdüm sonra sauna şortumu giydim. sonucunu merakla bekliyorum.Sonucu umarım iyi olursa çok sevinicem.sizleri de bilgilendiririm.sevgiler.

MaLiBu
30-08-08, 19:08
bende alcam en yakın zamandaaaaaaaaaaaaaaaa

puffpuff
30-08-08, 20:08
Tecrübelerinizi bekilyorum :)

ilayda26
31-08-08, 15:08
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX sitesinde 26 ytl satilik, duyurulur.

cascade
31-08-08, 17:08
Merhaba Neriman hanım. Bende şu lahana yağı ile ilgileniyorum. İnterneete yağdan buldum ama hiçbiri söylediğiniz fiyata ve korseli değil. Siz nasıl sonuç aldınız olumlu mu? bir de bende sdatın almak istiyorum ama sanırım site numarayı kısıtlıyor sanırım. Bana mail atarak vermeniz mümkün olabilir mi acaba . Sitede çok yeniyim nasıl işliyor tam bir fikrim yok. Çok teşekkür ederim.

perfectly
31-08-08, 22:08
Arkadaşlar bulduğum yeri yazmıştım ancak yasak olduğu için herhalde çıkmamış.Bulduğum yer Kozmetik
firması onlar satışını yapıyormuş.Size bilgisini nasıl ulaştırabileceğimi bilmiyorum.Hatırladığım kadarı ile ekin diye bir yerdi.

dids
31-08-08, 22:08
perfectly
Arkadaşlar bulduğum yeri yazmıştım ancak yasak olduğu için herhalde çıkmamış.Bulduğum yer Kozmetik
firması onlar satışını yapıyormuş.Size bilgisini nasıl ulaştırabileceğimi bilmiyorum.Hatırladığım kadarı ile ekin diye bir yerdi.
Başka site linki , adı vs. vermek yasak olduğundan mesajınız tarafımdan editlenmiştir. Lütfen yinelemeyiniz.

perfectly
Arkadaşlar lahana mucizesi hakkında çok şey okumuştum; yağını tv de izleyen bir arkadaşım söyledi. Büyük bir heyecanla. Ben buldum. Şimdi tam olarak nasıl kullanıldığını araştırıyorum.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX dan lahana yağına ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize.

nerimannn
1-09-08, 14:09
arkdslar benım bılgm yktu tel lınk vermenın ysak olduundanda kusura bakmayınn...
kanal d den alıp ulasablrsınzz ben aldım elımede ulastı 3 4 gun oldu kullanmaya baslayalı ama bı dırılesme var yani cıdlmde ozellkle gobek bolgemde ...bakalım bı kac hafta gecsındee tekrar donjem benn sıze:)