İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

bodrumbodrum
18-05-09, 19:05
serapkarakoylu
bende özel başka bi dr.un tavsiyesi üzerine OP.DR.AHMET GÜLER e gidiyorum mükemmel bi insan çok ii bi dr.kesinlikle tavsiye ederim alsancakta özel evine gidiyorum ege doğumda çalışıyor.ama doğum için heryere gelebilirim diyo özel hastanelere yani
arkadaslar ege dogum nerde?dogum ücretleri nedir?özel egepol hastanesini bileniniz varmi?

minuk
20-05-09, 14:05
daha önce dokuz eylulde olan bir hoca var şimdi egepol hastanesine geçmiş bu konuda uzman bence bir görünün. bende 2 hafta sonra orada doğum yapacağım. allah herkeze bebek nasip etsin.....

bodrumbodrum
20-05-09, 19:05
amin inş.canım.bende bebiş istiyorum ama kadın doğum dr una karşı bi istememezliğim var.bazı sorunlarım oldu genç kızken.şimdi hem her şeyimi paylaşabileceğim hemde beni anlayacak bir dr istiyorum.bu dr eğer öyleyse ismini verirmisin?egepol bana çok yakın benim için daha iyi olur.
:teytey:kaydirigubbakcemile5

violette
21-05-09, 13:05
canayakın
Dilekcim merhaba!Ne güzel doktorumuz aynı.Bende senin söylediğin gibi Doktorum Mustafa ALİHANOĞLU'nun üzerine doktor tanımam.İşini en iyi şekilde yapan bilgili,tecrübeli ve ilgili bir doktordur.Assos Kadın Doğum Merkezi'de oldukça donanımlı hizmet veren bir merkez.Tavsiye ederim bayanlara.................................a.s a.s a.s
Evet benimde doktorum kendisi.Sevgili canayakına katılıyorum.:1hug:

ayse48
22-05-09, 17:05
bodrumbodrum
amin inş.canım.bende bebiş istiyorum ama kadın doğum dr una karşı bi istememezliğim var.bazı sorunlarım oldu genç kızken.şimdi hem her şeyimi paylaşabileceğim hemde beni anlayacak bir dr istiyorum.bu dr eğer öyleyse ismini verirmisin?egepol bana çok yakın benim için daha iyi olur.
:teytey:kaydirigubbakcemile5
bende senın gıbı cok korkuyordum bende egepol e yakın oturuyorum tıjen urangun dıye bır bayan google da ara hakkında bılgı bulabılırsın eskıden marmarıste falan calısmıs ben smyrana gıdıyorum dr um cok guler yuzlu genc bır bayan ama cok ılgılı .. ınternet sıtlerıde var egepolu bende merak ettım ama daha gıdıp gorusmedım ucretsız on gorusme falan saglıyorlarmı kuvozlerı nasıl bılmıyorum smyrnada ucretsız on muayene falan var allah ınsallah sana da buguzel duyguyu yasatır

gulyhas
25-05-09, 10:05
gülsarı
bornovada mmanavkuyuda ekadom diye bir klinikde hüseyin ceyberi var şiddetle tavsiye ederim.süper bir insan...
evet Hüseyin bey çok süperrrr bende tavsiye ederim.Muhakkak gitmelisiniz hayatımda bu kadar kibar bu kadar güler yüzlü anlayışlı bir doktor görmedim.

gulyhas
mehtapkus
şuan 7 aylık hamileyim ve doktorum beni yarı yolda bıraktı gitti şimdi iyi bir doktor ve klinik arıyorum tavsiye ettiğiniz doktorlara gitmeyi düşünüyorum acaba biraz daha detaylı bilgi verirmisiniz hastane koşulları nasıl normalmi sezaryanmı yaptınız doğumunuzu ve ücretler nasıl biraz fazla sordum ama vahim durumdayım bilgi verirseniz sevinirim
Ekadom Hüseyin beyi tavsiye ederim, çok deneyimli bir doktor.Ben 3 tane kadın doğum uzmanına gittim, devanmlı kanamam oluyordu, 8 ay boyunca beni bu 3 tane doktor oyaladı bana Primolut-N verdi üçüde .En son Hüseyin bey Yara olduğunu söyledi ve tedavi etti 5 dk içerisinde teşhis koydu.Ben hiçbirşey anlatmadan hemde.8 ay boştan yere ben hormon hapları aldım bu kadar basit ve görülebilir bir hasralık olmasına rağmen teşhis koyamadı başkası

gulyhas
Kızlar merhaba ben bişey sormak isitiyorum, hiç daha önce gittiğiniz bir doktor size cinsiyet takviminden bahsettimi yada size ay tarih verdimi cinsiyeti belirlemek için?

Özellikle izmirde böyle bir doktor varsa gittiğiniz bana adını verebilirsneiz çok sevinirim teşekkürler

serapkarakoylu
25-05-09, 11:05
minuk
daha önce dokuz eylulde olan bir hoca var şimdi egepol hastanesine geçmiş bu konuda uzman bence bir görünün. bende 2 hafta sonra orada doğum yapacağım. allah herkeze bebek nasip etsin.....
canım ben orayı çok merak ediyorum dr.nasıl muayene ücreti ve doğum kaça mal olucak benim dr.um var ama dışardan pahalıya maal oluyo 30.haftamdayım oranın dr.beni kabul edermi

mehtapkus
25-05-09, 13:05
gulyhas
Ekadom Hüseyin beyi tavsiye ederim, çok deneyimli bir doktor.Ben 3 tane kadın doğum uzmanına gittim, devanmlı kanamam oluyordu, 8 ay boyunca beni bu 3 tane doktor oyaladı bana Primolut-N verdi üçüde .En son Hüseyin bey Yara olduğunu söyledi ve tedavi etti 5 dk içerisinde teşhis koydu.Ben hiçbirşey anlatmadan hemde.8 ay boştan yere ben hormon hapları aldım bu kadar basit ve görülebilir bir hasralık olmasına rağmen teşhis koyamadı başkası
canım ilgine teşekkür ederim buhafta 2 doktorla randevum var eğer onlarla ilgili olumlu görüşmelerim olmazsa senin tavsiyenede bakıcam bu doktor işi çok önemli ama çokda zormuş

mehtapkus
25-05-09, 13:05
kızlar ben biraz önce egepolden randevu aldım çarşamba saat 1.40 da dönüşte sizlerle görüşmemi paylaşırım bu arada muayene ücreti 20 lira doktor son bir ayı kalanları kabul etmiyormuş serapcım senide kabuledebilir ayrıca doğum ücreti 400 lira civarında tutuyor bu ücretin dışında doktara herhangi extra bir para verilmiyormuş bunlar telefonda aldığım bilgiler tabi yüzyüze görüşmede daha detaylı ve kesin bilgilere ulaşıcam görüşmeden sonra bilgileri sizinle paylaşırım şimdilik bu kadar

serapkarakoylu
25-05-09, 15:05
çok saol bende gitmeyi düşünüyorum bakalım biz emekli, sandığıyız bizedemi 20 tl acaba ücret gercekten şaşırtıcı inanamıyorum yaa

EU3
26-05-09, 07:05
Ben Kahraman Kolday 'a gidiyorum.Gerçekten süper bir doktor.Ben de İzmir'de birçok iyi doktora gittim;ama hiçbiri Kahraman Bey kadar yardımcı olmadı bana.. :lepi:

e_pack
27-05-09, 09:05
merhabalar arkadaşlar ben MERVE BıÇER BÜLBÜLE gidiyorum ve inanın çok memnunum.bebek düşünüyorum ve genel muayneye gittim ve inanılmaz memnunum...herkesee şiddetle tavsiye ederim.alsancakta TRT binasının karşısında ...

Starimu
27-05-09, 13:05
ben irenbeden dilek aslana gidiyorum .. yoğunluğu nedeniyle bazen yorucu ve can sıkıcı olabiliyor .. her randevumuzda en az yarı saat bekliyoruz .. bir de sanki söylediği bazı şeyleri hatırlamıyor .. ço düşündük eşimle değiştirmeyi ama cesaret edemedik , neticede tüp beekle hamile kalmıştım ve dr.um ona gitmemi tavsiye etmşti üstelik de riskli başlayıp öyle devam eden gebeliğim vardı halen de öyle devam ediyor ..
bana önerilen dr. isimlerini paylaşayım istedim ;
ege üni.den ( sanırım prof ) mehmet sait yücebilgin , rafael levi 9 eylül üni.den serkan bey ( soy adı güçlüydü sanırım ) , bir de çiğli kent hast.den prof. namık bey ...

mehtapkus
27-05-09, 21:05
iyi geceler kızlar ben bugün egepole gittim muayenemi oldum hastane süper personel güleryüzlü ilgili doktorda çok iyi zaten tecrübesine ve referanslarını araştırmıştım ilgili bir doktor doğum ücretine gelince ssk 400liraya geliyor 300 lira hastane 81 lira yatak ücreti doktora herhangi bir fark ödenmiyor doğum odalarını da gördüm 2 katta odalar var 1, kattaki odalar çift kişilik 2, kattaki odalar tek kişilik suit odalar fakat suit odalarda kalmak isterseniz ssk kullanılmıyor ssklı hastalara çift kişilik odaları veriyorlar ama iki oda arasında konfor bakımından hiçbir fark yok tek farkı biri tek diğeri çift kişilik olması ama odalar süper ben şuana kadar çok hastane gezdim ve en bakımlı konforlu olanıburası ben doğumumu burda yapmaya karar verdim

mehtapkus
27-05-09, 21:05
bu arada yarın yani perşembe saat 17.30 da egepol acil bölümünde doktor tijen hanımında katılacağı hamilelikte beslenme semineri var hastaneyi ve doktoru görmek isteyenler bence bu seminere katılsın ben eğer kızımı bırakacak bir yer ayarlarsam gitmeyi düşünüyorum seminer 1 saat sürecekmiş

bodrumbodrum
28-05-09, 10:05
alkisalkisalkisalkisalkisalkisü-pçşğ.
mehtapkus
iyi geceler kızlar ben bugün egepole gittim muayenemi oldum hastane süper personel güleryüzlü ilgili doktorda çok iyi zaten tecrübesine ve referanslarını araştırmıştım ilgili bir doktor doğum ücretine gelince ssk 400liraya geliyor 300 lira hastane 81 lira yatak ücreti doktora herhangi bir fark ödenmiyor doğum odalarını da gördüm 2 katta odalar var 1, kattaki odalar çift kişilik 2, kattaki odalar tek kişilik suit odalar fakat suit odalarda kalmak isterseniz ssk kullanılmıyor ssklı hastalara çift kişilik odaları veriyorlar ama iki oda arasında konfor bakımından hiçbir fark yok tek farkı biri tek diğeri çift kişilik olması ama odalar süper ben şuana kadar çok hastane gezdim ve en bakımlı konforlu olanıburası ben doğumumu burda yapmaya karar verdim
canım bilgilendirdiğin için çok sağol.senin gittiğin dr adı nedir canım.orda doğum yapmış biri varmı acaba?en azından orda doğum yapmış birinden de fikir almak iyi olmazmıydı?dr unun adınıda verirsen sevinirim.benimde evim yakın bende oraya gitmek istiorm.dr un ilgiside nasıl yazarsan sevinirim.alkisalkisalkis

mersel
28-05-09, 10:05
Hatay'daki egepolden bahsediyorsanız 2-3 ay olmuş hastanenin açılışı. Yeni bir hastane. O yüzden ben biraz tereddütte kaldım. Kent yada çınarlı hastanesini düşünüyorum.
Herkese hayırlı doğumlar

PITIRCIGIM2009
28-05-09, 11:05
bende arkadaşımla egepole gittim.ama doktor bana hiç güven vermedi.bana çok yoğun olduğundan,hastalara yetişememekten,aylıkla çalıştığından bahsedip durdu.hastane yeni olduğu için gerçekten temiz.ama yeni olması iyi ve güvenilir olduğunu göstermez.şahsen yeni olduğu için personele güvenemiyorum,sürümden kazanmak için fiyatları düşürmüşler.ben vazgeçtim.

mehtapkus
28-05-09, 17:05
bodrumbodrum
alkisalkisalkisalkisalkisalkisü-pçşğ.

canım bilgilendirdiğin için çok sağol.senin gittiğin dr adı nedir canım.orda doğum yapmış biri varmı acaba?en azından orda doğum yapmış birinden de fikir almak iyi olmazmıydı?dr unun adınıda verirsen sevinirim.benimde evim yakın bende oraya gitmek istiorm.dr un ilgiside nasıl yazarsan sevinirim.alkisalkisalkis
canım hastanede tek doktor var zaten tijen hanım orda doğum yapmış biri yok sadece doktoru beklerken bir hasta geldi geçen hafta doğum yapmış normal doğum kontrole gelmiş onunla konuştum gayet memnundu birde bir arkadaş var haftaya doğum yapacak oda doğum sonrası haber verecek ben doktoru araştırdım referansları ve tecrübesi kuvvetli gördüğüm kadarıyla gayette ilgiliydi ben gördüğümü söylüyorum

mehtapkus
28-05-09, 17:05
PITIRCIGIM2009
bende arkadaşımla egepole gittim.ama doktor bana hiç güven vermedi.bana çok yoğun olduğundan,hastalara yetişememekten,aylıkla çalıştığından bahsedip durdu.hastane yeni olduğu için gerçekten temiz.ama yeni olması iyi ve güvenilir olduğunu göstermez.şahsen yeni olduğu için personele güvenemiyorum,sürümden kazanmak için fiyatları düşürmüşler.ben vazgeçtim.
ben gittiğimde çok ilgiliydi yanı benimle sanki kendi özel yerine gitmişim gibi ilgilendi hatta orada beklerken geçen hafta doğum yapan bir bayan geldi kontrole onunlada konuştum oda mnemnunduhastane yeni ama personel yeni değil oraya ilgiden ve dokuz eylülden çok personel gelmiş fiyatı düşürmeleride tanıtım amaçlı zaten aslında ssklı fiyatları 700 liraymış fakat yeni olduğu için fiyatı düşürmeyi uygun bulmuşlar bencede normal zaten düşürmeleri insanları oraya başka türlü çekemezler benim izlenimlerim bunlar

bodrumbodrum
1-06-09, 20:06
Tesekkur edrm.firsatini buldugumda bende gidicem tijen hnma.

ayse48
2-06-09, 07:06
bende dusunmustum orayı ama faz gectım evet 9 eylulden ayrılmııs dr marmarıste falan calısmıs ama google de ararsanız aldıgı ceza falanda var bend ıkız bebeklere hamıleyım yenı dogan unıtesı olan bıryerde dogum dusunuyorum ama orası cok yenı .... kuvozlerıne yenı dogan unıtesıne güvenmeye korkuyorumm allah hepımıze yardımcı olsun

35sevi35
2-06-09, 08:06
yasmink
Ben Kahraman Kolday 'a gidiyorum.Gerçekten süper bir doktor.Ben de İzmir'de birçok iyi doktora gittim;ama hiçbiri Kahraman Bey kadar yardımcı olmadı bana.. :lepi:
canım doğru söylüyorsun bende kahraman koldaya gidiyorum 5 yıldır çok iyi bir dr hatta psikolog gibi insanı çok rahatlatıyor ben çok evhamlı olduğum içi çok soru soruyorum arıyorum hep cvp veriyor beni rahatlatıyor bend eçok memnunum herkese tavsiye ederim

mehtapkus
2-06-09, 10:06
ayse48
bende dusunmustum orayı ama faz gectım evet 9 eylulden ayrılmııs dr marmarıste falan calısmıs ama google de ararsanız aldıgı ceza falanda var bend ıkız bebeklere hamıleyım yenı dogan unıtesı olan bıryerde dogum dusunuyorum ama orası cok yenı .... kuvozlerıne yenı dogan unıtesıne güvenmeye korkuyorumm allah hepımıze yardımcı olsun
canım ben internetten araştırmak istedim ama bişey bulamadım dokuz eylülde bir iki tanıdık vardı onlardan bilgi aldım sen internetten nerden bilgiye ulaştın bilgi verirmisin hangi konuda cezalar almış bileyim ad soyad olarak girdinmi bişey çıkmıyor

liebru
2-06-09, 19:06
sebnemgun
herkeze teşekkür ederim öncelikle.şebnem tandoğan ve külal çukurova ya gittim.aslında iyi doktorlar ama ben ilgi bekliyorum.benden kan testi alıp hamile değilsin diyip kestirip atıcak bir doktor istemiyorum
ilk başta şunu söylemeliyim bende külal çukurovaya gittim rahim tersliği var çevircez dedi hamile kalamazsın demişti başka doktora gittim bunu yapmanın ne kadar sakıncalı olduğunu söyledi şu an 3 aylık hamileyim.doktorum karşıyaka devlet hastanesinin doktoru çokda memnunum bilgisi süper ALİ ŞAHİN KALENDEROĞLU..TAVSİYE EDERİM..inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın...

mehtapkus
3-06-09, 09:06
yasmink
canım kahraman kolday hangi hastanede ?

EU2
3-06-09, 12:06
mehtapkus
canım kahraman kolday hangi hastanede ?

Canım valla Kahraman Bey sanırım Kent Hastahanesi ve Çınarlı'yı tercih ediyor. Ben doğum için gitmedim.Normal rutin kontroller için gidiyorum.

bodrumbodrum
3-06-09, 14:06
jazmin

Canım valla Kahraman Bey sanırım Kent Hastahanesi ve Çınarlı'yı tercih ediyor. Ben doğum için gitmedim.Normal rutin kontroller için gidiyorum.
muayehanesinde bakiyor hastalarina sanirim,yoksa hastanede mi bakiyor.ne kadar ücreti,yeri nerde acaba?vereliniortakvereliniortak

tealight
3-06-09, 16:06
merhaba kızlar bende hamileliğimin başından beri mitra hanıma gidiyorum ve çok memnunum temmuz gibide doğumum olcak çınarlı yada kent hastanesiyle anlaşması varmış büyük ihtimalle kenti tercih edicem.ayrıca mitra kadın doğum dal merkezinde ssklılarada bakıyorlar mitra hanımın eşide ssklılara bakıyor diye biliyorum ve kesinlikle mitra hanımı tavsiye ederim.yalnız hastane konusunda çok kararsız kaldım kent hakkında bilgisi olan varmı?

serapkarakoylu
4-06-09, 07:06
tealight
merhaba kızlar bende hamileliğimin başından beri mitra hanıma gidiyorum ve çok memnunum temmuz gibide doğumum olcak çınarlı yada kent hastanesiyle anlaşması varmış büyük ihtimalle kenti tercih edicem.ayrıca mitra kadın doğum dal merkezinde ssklılarada bakıyorlar mitra hanımın eşide ssklılara bakıyor diye biliyorum ve kesinlikle mitra hanımı tavsiye ederim.yalnız hastane konusunda çok kararsız kaldım kent hakkında bilgisi olan varmı?
ca nım kent süper bi hastane gözün kapalı git yalnız biraz tuzlu doğum 4 milyar yoksa bende orda yapmak isterdim açıkcası ve izmirdede güvendğim tek özel hastane

benim babam orda böbrek nakli olmuştu 5 yıldızlı otel konforunda ama pahalı işte biz o zaman bi ev parası verdik neticedede çok memnun kaldık çok şükür önemli olan babamın iyileşmesiydi

bodrumbodrum
4-06-09, 08:06
serapkarakoylu
ca nım kent süper bi hastane gözün kapalı git yalnız biraz tuzlu doğum 4 milyar yoksa bende orda yapmak isterdim açıkcası ve izmirdede güvendğim tek özel hastane

benim babam orda böbrek nakli olmuştu 5 yıldızlı otel konforunda ama pahalı işte biz o zaman bi ev parası verdik neticedede çok memnun kaldık çok şükür önemli olan babamın iyileşmesiydi
cnim bu normal dogum fiyatimi yoksa sezeryan mi? Bazi hastnelerde fiyat cikariyorlar hepsi icinde olarak.odada kalma falan gbi.bu 4 milyar tam olarak öyle biseymi.

EU2
4-06-09, 11:06
bodrumbodrum
muayehanesinde bakiyor hastalarina sanirim,yoksa hastanede mi bakiyor.ne kadar ücreti,yeri nerde acaba?vereliniortakvereliniortak
Canım özel muayehanesinde bakıyor.Ücret 150 TL. Yeri Alsancak Altınordu Hastanesi'nin karşı sokağından giriyorsun sağdan 3. apartman...Web sitesinde krokisi var.Gerçekten çok iyi bir doktor.Hastalarına çok yardımcı oluyor,resmen psikolog gibi..opuyorumnanaktan

tealight
4-06-09, 14:06
serapkarakoylu

hadi ya benim doğum için herşey dhil 2700 istedi doktorum bunun içinde hastane çoccuk doktoru falanda var.o zman bizim doktor iyi fiyat sölemiş bizealkisalkisalkis

bodrumbodrum
tealight
hadi ya benim doğum için herşey dhil 2700 istedi doktorum bunun içinde hastane çoccuk doktoru falanda var.o zman bizim doktor iyi fiyat sölemiş bizealkisalkisalkis
hangi hstane icin verdi o fiyati cnim.nrmal dogum icin mi bu fiyat

tealight
kent hatanesi çin verdi ve sezeyan fiyatı

bodrumbodrum
4-06-09, 15:06
Ben normal dogum yapmak istiyorum ama bilmiyorum o zaman geldgnde korkarmiyim.kararsiz kaliyorum

PITIRCIGIM2009
5-06-09, 09:06
Evrim berberoğlu smyrna da galiba şu an.onu bayındırdayken tanımıştım.ve pek çok kimsenin çocuk sahibi olmasını sağladığını biliyorum.bulabilirsen onu tavsiye edebilirim.

PITIRCIGIM2009
5-06-09, 10:06
Tavsiye edebileceği diğer bir doktor da kadomer'den dr.levent bey ve prof.dr.hüsnü çağlar.sağolsunlar onlarda kontrollerimi olmamama rağmen bana bebişimin sağlığıyla ilgili bir konuda çok yardımcı olmuşlardı.deyim yerindeyse beni hayata döndürdüler.allah nasip ederse ikinci bebeğimde kadomere gideceğim.

pofidi
8-06-09, 10:06
ben tahir özgüdere gidiyorum daha cok yeni gebeliğim
ama tahliller kontroller kısmetse doğum hepsini bi yerde yürüteceğim bi yer arıyorum
özellikle yeni doğan ünitesi olan 6 haftalığım erken ama ancak beğenirim ben doktor
tahir bey cınarlıda doğum yaptırıyor ama orda yeni doğan ünitesi yok
tahir beyin özeline gidiyorum tahlil verdi aynı zamanda ssk da doktor
gel orda yaptır dedi
sabah bi gittim ay akıl işi değil çok yoğun sinir bastı ama doktor çok iyi gercektende
fakat ben herseyi bir yerden yürüteceğim bi yer arıyorum
basmane ve bornova sifa doktorları hakkında biligisi olan var mı

toprockk
9-06-09, 11:06
pofidi
ben tahir özgüdere gidiyorum daha cok yeni gebeliğim
ama tahliller kontroller kısmetse doğum hepsini bi yerde yürüteceğim bi yer arıyorum
özellikle yeni doğan ünitesi olan 6 haftalığım erken ama ancak beğenirim ben doktor
tahir bey cınarlıda doğum yaptırıyor ama orda yeni doğan ünitesi yok
tahir beyin özeline gidiyorum tahlil verdi aynı zamanda ssk da doktor
gel orda yaptır dedi
sabah bi gittim ay akıl işi değil çok yoğun sinir bastı ama doktor çok iyi gercektende
fakat ben herseyi bir yerden yürüteceğim bi yer arıyorum
basmane ve bornova sifa doktorları hakkında biligisi olan var mı
merhaba pofidi,benim takibimide tahir bey yaptı .dünya iyisi bir insan ve doktordur.bence sırf tahlil yaptırmak için doktor degiştirme. ileriki haftalarada yaptıracagın 2li ve 3lü testlerin için tahir beyin muaynanesinde verecegin kanla özel olarak da yaptırabilirsin..gebeliğin sonlarına dogru bir daha test yaptıracaksın zaten.. öyle her ay test yaptırmak yok yani:)) dogumuda çınarlıda yaptım. güle oynaya sezeryana girdim çok kolay ve güzel bir dogum gerçekleştirdim. hiç yatmadım desem yeridir.tercihlerimden hiç pişman olmadım.yazını görünce deneyimimi paylaşmak istedim.sana kolay, saglıklı ve güzel gebelik geçirmeni dilerim..a.s.

serapkarakoylu
tealight
kent hatanesi çin verdi ve sezeyan fiyatı
aaaa valla çok ii fiyat vermiş ozaman vazgecme orda yap bize nie 4 dedilerki.....

serapkarakoylu
:1no2:
bodrumbodrum
Ben normal dogum yapmak istiyorum ama bilmiyorum o zaman geldgnde korkarmiyim.kararsiz kaliyorum
aynenn bende bende bende.................

scedcedu
9-06-09, 16:06
PITIRCIGIM2009
Evrim berberoğlu smyrna da galiba şu an.onu bayındırdayken tanımıştım.ve pek çok kimsenin çocuk sahibi olmasını sağladığını biliyorum.bulabilirsen onu tavsiye edebilirim.
haziranın sonu için evrim hanımdan randevu aldım smyrna da şu anda ama doktor hakkında fazla bilgim yok; 11 haftalık hamileyim nasıl bir doktor?biraz bilgi verebilir misin?

PITIRCIGIM2009
10-06-09, 09:06
dediğim gibi hayatım çok tatlı güleryüzlü ve işinin ehli bir insan.bayındır devlet hastanesindeydi ve ona muayene olabilmek için başka ilçelerden geliyorlardı.ben o gittiğinde yeni hamile kalmıştım ve çok üzüldüm.devlet hastanesinde sırf o var diye doğum yapacaktım yani.yapanlar da çok memnun.şimdiki hastanede doğum ücretleri 2000 den başladığı için maalesef evrim hanıma gidemedim.pişman olmazsın...

tealight
10-06-09, 14:06
serapkarakoylu
aaaa valla çok ii fiyat vermiş ozaman vazgecme orda yap bize nie 4 dedilerki.....
ama ben kent hastanesindeki doktorlardan biriyle yaptırmıcam sezeryanı dışarıdan bi doktor özeline gidiyordum mitra hanımın o çınarlı ve kentle nlaşaması varmış o verdi fiyatıda:) demekki benim aldığım fiyat iyi çok sevindim:teytey:

scedcedu
10-06-09, 18:06
PITIRCIGIM2009
dediğim gibi hayatım çok tatlı güleryüzlü ve işinin ehli bir insan.bayındır devlet hastanesindeydi ve ona muayene olabilmek için başka ilçelerden geliyorlardı.ben o gittiğinde yeni hamile kalmıştım ve çok üzüldüm.devlet hastanesinde sırf o var diye doğum yapacaktım yani.yapanlar da çok memnun.şimdiki hastanede doğum ücretleri 2000 den başladığı için maalesef evrim hanıma gidemedim.pişman olmazsın...
çok saol canım içimi rahatlattın. bildiğim kadarıyla emekli sandığı ile anlaşması var yani bana telefonda sevkle gelebilirsiniz dediler. gerçi doğuma çok var benim için ama anlaşmalı olduğundan o kadar yüksek değildir heralde diye düşündüm.

scedcedu
10-06-09, 18:06
tealight
ama ben kent hastanesindeki doktorlardan biriyle yaptırmıcam sezeryanı dışarıdan bi doktor özeline gidiyordum mitra hanımın o çınarlı ve kentle nlaşaması varmış o verdi fiyatıda:) demekki benim aldığım fiyat iyi çok sevindim:teytey:
arkadaşım yeni doğum yaptı mitra hanımla kent hastanesinde ve inanılmaz memnun kaldı tam olarak ne kadar ödeme yaptığını bilmiyorum 3000 e yakındı sanırım. sezaryan mı normal mi olacak? arkadaşım sezaryan olmuştu tek kötü tarafı mitra hanım orda çalışmadığı için gün içerisinde o değil de başka doktorlar kontrolerini yapmıştı bence tek dezavantaj bu... ama kent hastanesi harika 5 yıldızlı otell gibi

bodrumbodrum
19-06-09, 09:06
Ben egepole gitmeyi dusunuyorum ama cok kararsizim.emin olamiyorum.