TEST

Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

tijeen
9-06-09, 22:06
WC konusunda ,sabahları aç karnına kefir içmenizi tavsiye ederim kronik kabızlağa bile iyi geliyor

tijeen
bijoux
ben de 15-20 gün aradan sonra tekrar başladım elma sirkesi+bal karışımına. daha önce fersan marka kullanıyodum. dün markasına bakmadan almışım. eve gelince baktım burdaki arkadaşların çok övdüğü kühne markaymış. dünden itibaren başladım bakalım etkisi ne olacak demiyorum etkisinden eminim çünkü. sadece vücudum alışmasın diye başlamıştım.

ha bir de balsız işe yaramadığını bizzat kendim test ettim ve birçok yerde okudum bilginize..
peki tam ölçülerini verebilirmisiniz?bal ?sirke? su?ne kadar süre ile içilmeli?
aşkımcım için soruyorum acip kilo problemi var :KK43:
şimdiden tşklerrr

maden
öneriniz için tşekkür ederim bir kaç gün daha sabır edeyim bakalım sonrasında devam edeck mi kefir den başka bir seçenek yok mu?

tijeen
gece yatmadan önce 3 tane kayısı kurusu yiyip üzerinede sıcağa yakın su için buda denenmiştir

everest
10-06-09, 12:06
bende bal+sirke+su karışımına başladım benim iki kilom var ama eğer işe yararsa kışın kilo almayız bu karışımı içerek

bijoux
10-06-09, 13:06
tijeen
peki tam ölçülerini verebilirmisiniz?bal ?sirke? su?ne kadar süre ile içilmeli?
aşkımcım için soruyorum acip kilo problemi var :KK43:
şimdiden tşklerrr

canım 1 bardak suya 1 yemek kaşığı sirke ve 1 tatlı kaşığı bal karıştırıp içiyosun normal ölçü bu.
ama ben böyle uygulamıyorum :1rolleyes:

tijeen
10-06-09, 17:06
bijoux

canım 1 bardak suya 1 yemek kaşığı sirke ve 1 tatlı kaşığı bal karıştırıp içiyosun normal ölçü bu.
ama ben böyle uygulamıyorum :1rolleyes:
çok tşk canım saolasın,ne kadar süreyle içmeli?
siz nasıl kullanıyorsunuz ki :)

maden
10-06-09, 22:06
slm wc problemim geçti. sanırım bünyem 3 günün sonunda alıştı merakla 1 ayın dolmasını bekliyorum. sizlere deneyimlerimi yazacağım...

EU2
10-06-09, 22:06
kızlar supersiniz.Acaip gaza geldim.Kilo veresim geldi baya.Bende deneyeceğim.Yazarım sizlere
öpcükler sekerler

maden
11-06-09, 00:06
çok uzun zamnadır nette araştırma yapıyorum. zayıflama konusunda tabiiki. emzirdiğim için de elimkolum bağlı. şu ana kadar kesin sonuç vermiş ve yan etkisi olmayan tek formul elma sirkesi diye düşünüyorum(araştırdığım kadarıyla) KK çok teşekkür ederim sana. sen olmasan buraya yazan arkadaşlar gerçk deneyimlerini yazmasa firmalar bizi daha çok kandıracaklar. iyiki varsın ve iyiki sizler arkadaşlar tüm yorumcular öp....

bijoux
11-06-09, 06:06
tijeen
çok tşk canım saolasın,ne kadar süreyle içmeli?
siz nasıl kullanıyorsunuz ki :)

ben yaklaşık 1 ay içip 1 hafta ara vermeye çalışıyorum canım

tijeen
11-06-09, 08:06
bijoux

ben yaklaşık 1 ay içip 1 hafta ara vermeye çalışıyorum canım
tşkler canım ama malesef içmicekmiş öle didi aşkımcım
"midemi deler o, gece gece içmem" didi ühühühühühühü

narin_nazenin
11-06-09, 10:06
merhaba kızlar bende 2 gündür akşam yemeğinden yarım saat sonra içiyorum.mideme şimdilik dokunmadı.aslında sabah açkarnına içebilsem daha iyi olurdu herhalde.bende sabahları uyanınca büyük bir bardak ılık su içiyorum 1 saat sonrada kahvaltı.şimdilik tek degişiklik rahat tuvalete çıkmam oldu.deneyimimi paylaşayım dedim.yerimseniben

Yesilci
11-06-09, 19:06
regl döneminde elma sirkesi iccsek bisey olurmu :KK43:

YAMAN
12-06-09, 08:06
Kızlar ben mıdesı sorunlu bı ınsanım ne yesem dokunurdu
ama ŞÜkÜr bu formÜl dokunmadı
hemde aÇ karnına ıÇıyorum
ama bÜnyeye gÖre deĞıŞıyor sanırım
bıraz dÜzensız kullandım ama 1 kılo sanırım zayıfladım
umarım daha Çok etkısını gÖrÜrÜm
ıŞtahı ve tatlı ısteĞını kesıyor
bu bır gerÇekk
o yÜzden sevdım bunu

maden
12-06-09, 20:06
YAMAN sana tamamıyle katılıyorum iştahımı ve tatlı isteğimi kesti. mutfakta 1 paket çikolata açmışım 1 karesini ancak yedim. ınanın buna canım dondurma bile istemiyor.Önemli olan aksatmadan yapabilmek . benim tartım dijital değil başlayalı 5 gün oldu . kilo olark net bir şey yazamayacağım. pazartesi tartımda eksiler görürüm inşallah...

ksk
13-06-09, 10:06
arkadaşlar 1 ay boyunca içtim bu karışımı we 6 kilo werdim 5 gün ara wereyim dedim direk durdu kilo kaybı ..neyse 2 gündür tekrar başladım 500 gr gitti bile..inanamadım yaa:nazar::nazar::nazar:ama yediklerinizede dikkan edin kızlarr..a.s.

ksk
13-06-09, 11:06
bu arada söylemeyi unuttum en az 3lt su içiyorumm...

elifce82
14-06-09, 10:06
selam kızlar bende sirkeli karışımdan içiyorum ve şu an 60 kilo oldum.sadece yediklerime dikkat ediyorum biraz.çok sıkı diyet yapmadım.ben yavaş kilo veririm normalde bu karışım hızlandırdı.63 ile başlamıştım 3 haftada 60 oldum devam etmenizi tavsiye ederim 60 kiloyum ama daha ince görünüyorum.bunuda ekleyeyim dedim:dance:

hot chocolate
15-06-09, 08:06
ksk
arkadaşlar 1 ay boyunca içtim bu karışımı we 6 kilo werdim 5 gün ara wereyim dedim direk durdu kilo kaybı ..neyse 2 gündür tekrar başladım 500 gr gitti bile..inanamadım yaa:nazar::nazar::nazar:ama yediklerinizede dikkan edin kızlarr..a.s.
ksk canım sen hangi markayı kullandın
marka bende çok fark etti ya
kühne gayet iyidi,fersan aldım o kühne kadar etkili olmadı,bende bıraktım uzun zamandır ağzıma sürmüom..

maden
16-06-09, 00:06
selam arkadaşlar bugün 1 hafta oldu. yalnız önceden de belirttiğim gibi tartım dijital değil tartıldım az önce sanırım 500 gr felan oynadı. tam 86 idim şimdi ise 85.5 i gösteriyor. bakalım devam edeceğim. Bu arada markadan söz etmişsiniz marka önemli ise bende değiştireyim çünki benimki de fersan . hepiniz sağlıkla kalın. öbür pazartesi tartılıp yenide n yazacağım

FeArLeS_gRiL
17-06-09, 12:06
S.A arkdaslar bende elmasirkesiyle 3 kilo verdim 1 aydır kullanmıyorum tekrradan baslasam yine kilo verrirmi acaba..:KK43:

nareksisi
aynen şekerım 25 gundur ıcmıyorum bıraz mıdemı dınlendıreyım dedım 6 bardak su içiceeem 3 bardagını sırkelı bakalımm

Neyl
İşte doğal elmakrom bu kızlar boşu boşuna para vermeyin o Seda reklamlı ürünlere :)

glsngnc
18-06-09, 05:06
bende sabahları aç karnına ılık su ile içiyordum bugünden itibaren farklı hazırlayıp yemekden sonra kullanacağım bakalım fark edecek mi?

hayal53
18-06-09, 05:06
gunaydın arkadaşlar...bende sirkeli ılık suyu 1aydır kullanıyorum 2 kılo verdim ama vucut hatlarımda 5cm'e kadar incelme var kullanmaya devam ediyorum zayıflamak ısteyenlere tafsıye ederim..

adlemm
18-06-09, 06:06
yaa tadı çok kötü ya nasıl dayanıcam içmeye bilmiyorum sirkeyi normaldede sevmem off bi şekilde dayanmam lazımm bakalım nasıl olcak tam ölçüsü nedir ben 1 tatlı kaşığı sirke 1 tatlı kaşığı bal koyuyorum 1 su bardağına doğrumu acaba yardımcı olursanız sevinirim:))tşklr

Kittiara
18-06-09, 07:06
adlemm
yaa tadı çok kötü ya nasıl dayanıcam içmeye bilmiyorum sirkeyi normaldede sevmem off bi şekilde dayanmam lazımm bakalım nasıl olcak tam ölçüsü nedir ben 1 tatlı kaşığı sirke 1 tatlı kaşığı bal koyuyorum 1 su bardağına doğrumu acaba yardımcı olursanız sevinirim:))tşklr
2 tatlı kaşığı elma sirkesi,1 tatlı kaşığı bal :)

hayal53
18-06-09, 07:06
ya arkadaşlar bal koyunca bende kabızlık yapıyo sadece sirke koyup içiyorum faydasınıda gordum....balın etkısı ne acaba:uhm:

ksk
18-06-09, 08:06
hot chocolate
ksk canım sen hangi markayı kullandın
marka bende çok fark etti ya
kühne gayet iyidi,fersan aldım o kühne kadar etkili olmadı,bende bıraktım uzun zamandır ağzıma sürmüom..
ilk kühne sonra bozacı sonra fersan :lepi: yok ama farketmedi düzenli kullansan yeterli..a.s.

adlemm
18-06-09, 09:06
Kittiara
2 tatlı kaşığı elma sirkesi,1 tatlı kaşığı bal :)
çok teşekkürederim daha yeni başladım zaten etkili olur inşlh:))

arzuco
19-06-09, 23:06
hayal53
ya arkadaşlar bal koyunca bende kabızlık yapıyo sadece sirke koyup içiyorum faydasınıda gordum....balın etkısı ne acaba:uhm:

bal mideyi rahatlatıyor canım. bazı kişilerin elma sirkesi midelerine dokunur bal onun için.
fersan tadı biraz daha kötü ama araştırdığıma göre genelde kilo verenler fersan kullanmış. marka ile çok ilgilimidir bilmiyorum .ben bulamadım bugun doğanay aldım. akşamları içicem kısmet olursa...

hayal53
20-06-09, 05:06
arzuco
bal mideyi rahatlatıyor canım. bazı kişilerin elma sirkesi midelerine dokunur bal onun için.
fersan tadı biraz daha kötü ama araştırdığıma göre genelde kilo verenler fersan kullanmış. marka ile çok ilgilimidir bilmiyorum .ben bulamadım bugun doğanay aldım. akşamları içicem kısmet olursa...
gunaydın canım....bende fersan içtim iki şişe bitti ama sadece 1 kg ancak verebildim bu sabahtan itibaren içmiyorum artık....farklı bir kürü içmeye başladım....niye kg veremedigimi anlamıyorum biturlu:çok üzgünüm:

nazeyuma
22-06-09, 13:06
ben yaklaşık 1 aydır elma sirkesi bal su karışımını içiyorum. 2 kg civarı verdim ben de çok zor kilo veriyorum.
eski pantalonlarım denk geliyor. çok kilo vermiyorum ama vücudumda gözle görülür sıkılaşma var.

estagon
23-06-09, 00:06
arkadaşlar formül nedir birde yemeklerden önce mi içiceğiz bunu ?

arzuco
23-06-09, 00:06
1 bardak suya 2 tatlı kaşığı sirke 1 tatlı kaşığı bal . midesi hassas olanlar balekliyo genelde. ister sabah aç karnına, ister gece yatarken. herkes durumuna göre kullanıyor.

estagon
25-06-09, 10:06
midem hassas değil bal katmasam bir faydası olurmu ?

ilayda_77
29-06-09, 13:06
kizlar bende kolay kilo alip zor verenlerdenim ama galiba bu formül ise yariyo 5 günde 1.200 kg vermisim:dance::dance: insallah böyle devam ederde bende istedigim kiloya kavusurum yarindan itibarende spora basliyorum bakalim neler olacak hepinize saglikli kilo vemeler

charlotte
30-06-09, 10:06
Merhaba arkadaşlar,

Neden 2 kaşık sirke+1 tatlı kaşığı bal? :sm_confused: Yarısını koyup içersek daha mı az kilo verdiyor? Tadı böyle kötü oluyo bunun :çok üzgünüm: Ne kadar sıcaklıkta suyla içiyorsunuz? akşamları yatarken mi yemekten sonra mı içmek iyi? Çok soru sordum biliyorum :kedi: Cevaplarınızı bekliyorum opuyorumnanaktan

ksk
30-06-09, 11:06
charlotte
Merhaba arkadaşlar,

Neden 2 kaşık sirke+1 tatlı kaşığı bal? :sm_confused: Yarısını koyup içersek daha mı az kilo verdiyor? Tadı böyle kötü oluyo bunun :çok üzgünüm: Ne kadar sıcaklıkta suyla içiyorsunuz? akşamları yatarken mi yemekten sonra mı içmek iyi? Çok soru sordum biliyorum :kedi: Cevaplarınızı bekliyorum opuyorumnanaktan
yaa ben 4 yemek kaşıı bal 4 yemek kaşıı sirke 4 bardak suyu karıştırıorum cam şişede..sabah öğle akşam yemeğinden önce 1 er bardak içiorum canım...ha bide sıcak suya flnda yapmıyorum..normal oda sıcaklığında oluo..tadınada alışıon meywesuyu gibi görücen bi iki içimden sonra..hatta ben şarap tadına çok benzetmiştimkaydirigubbakcemile3ama tek kelimeyle işe yarı bi dene bence...a.s.

chikolat
1-07-09, 14:07
ya bendeee yapsam mı arkadaşlar...annem hersabah burnumun dibine dikiyordu bu karışımı ama midemm bulanıyor aç karnına içemiyorum diyorum yok kadın anlamııo halimdenn,yemekten sonrada içilmesinde bi fayda varmı peki ?

EsEsiM
3-07-09, 10:07
ben de sirkenin zayıflattığını duymuştum ama ne kadar doğru emin değilim kafamçokkarıştı

EsEsiM
3-07-09, 10:07
neden elma sirkesi acaba
ben üzüm sirkesinin zayıflattığını duymuştum

esteda
6-07-09, 10:07
chikolat
ya bendeee yapsam mı arkadaşlar...annem hersabah burnumun dibine dikiyordu bu karışımı ama midemm bulanıyor aç karnına içemiyorum diyorum yok kadın anlamııo halimdenn,yemekten sonrada içilmesinde bi fayda varmı peki ?
yemeklerden sonrada içersen hazmını kolyalaştırır hem canım tabiki işe yarar
EsEsiM
ben de sirkenin zayıflattığını duymuştum ama ne kadar doğru emin değilim kafamçokkarıştı
canım gerçekten zayıflatıyo düzgün kullandığında. maranki bile bu karşımı tavsiye etti
EsEsiM
neden elma sirkesi acaba
ben üzüm sirkesinin zayıflattığını duymuştum
elma sirkesi mideye zarar vermiyo aksine çok yararı varmış mideye hemde zayıflamaya yardımcı...

25nisan
9-07-09, 09:07
sadece sabahları aç karnına mı ? 3 öğün mü? akşamları? bu benim için hala muamma..herkes ayrı şekillerde kullanıyor. gerçekten zayıflatan yöntem hangisi acep??? hemen ben de başlamak istiyorum da..kaydirigubbakcemile2

per.vin
9-07-09, 15:07
ya arkadaşlar ben bugun kullandım bunu ve hastanelik oldum iğrenç bişey bu ya ama bi fark var ben bal koymadım sadece sirke ustune su bi bardak içeyim dedim aç karına bide (ne aptalım) afedersiniz içmemle çıkarmam bir oldu sabahtan beri miğdem yanıyo doktora gittim biraz önce miğdem tariş olmus doktor çok kızdı bana. sirke yakıcı fazla tüketimde miğdeyi bile deler dedi düşünün

per.vin
9-07-09, 15:07
ama ballı nasıl olur bilemiyorum

mamiyy
9-07-09, 20:07
pervincim bal zaten mideyi korumak için,bnce ekleyerek azar azar başla.bende sirkeyle verdim kilolarımı ve sporla,ama badanaydı misafirdi derken ara verdim içmeye gram veremedim 1 aydır.bence balla dene...

Deliha
9-07-09, 23:07
bende 3 gundur sarimsak-ceviz suyu iciyorum sabahlari,bide bunu icsem ikisi zehirleme falan yapmaz degilmi.1 saat arayla iceyim bari digeri bosalir belki o zaman

begooonya
10-07-09, 09:07
senliyurt
bende 3 gundur sarimsak-ceviz suyu iciyorum sabahlari,bide bunu icsem ikisi zehirleme falan yapmaz degilmi.1 saat arayla iceyim bari digeri bosalir belki o zaman

birini aç birini tok içebilirsin
sirkeli karışım tok da içilebiliyor aç içilmesi şart değil
ikisini de aç içersen dikkat et tansiyonun bozulmasın