TEST

Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

per.vin
10-07-09, 09:07
bende 2sini bir yapıcam zehirenirsem sölerim :roflol: bu ardaa mamiyy saol canım

yazz
10-07-09, 11:07
merhabalar benyenı katılıdım benım sorum farklı aslında ama o konuyu bulamadıgım ıcın buraya yazıyorum bu kayınvalıde dıyetı hakkında....2 gundur uygulamaya basladım fakat nohutun kalorısı yuksek bı besın oldugunu ogrendım bılgınız varmı bu konuda kas yapaken goz cıkartmayayım

pufidik_doku
12-07-09, 13:07
ben de denedim ama sürekli içemedim.ara ara içebildim ancak. bişey merak ediyorum bunu içerken yemeği de kısacak mıyız :)) bi de 3 öğün olmak zorunda mıı

dicerr
12-07-09, 17:07
tadı cok guzel bnde ıcorum unmrım kılo yapmaz bal var ya

essera
12-07-09, 20:07
Arkadaşlar ben Elma Sirkesini bir bardak sıcak suya bir yemek kaşığı koyuyorum.Yatmadan önce 2,5 ayda 5 kilo verdim tabi yediklerime dikkat ederek hiç bir zararınıda görmedim tavsiye ederim

DeLix
15-07-09, 21:07
ben yarım çay bardağına bir çay kaşığı balı koyuyorum susuz içiyorum,bütün yemek borum ve midem yanıyor sonrada :) ama yarından itibaren çay bardağının üzerini doldurmayı düşünüyorum, eğer bir su bardağı içersem kesin kusarım. dünden beri kullanıyorum, ptesi günü diyete başlamıştım 3 günde 1kg zayıfladım. ama spor yapıyor ve çok dikkatli besleniyorum..

DingiltereKralicesi
15-07-09, 21:07
DeLix
ben yarım çay bardağına bir çay kaşığı balı koyuyorum susuz içiyorum,bütün yemek borum ve midem yanıyor sonrada :) ama yarından itibaren çay bardağının üzerini doldurmayı düşünüyorum, eğer bir su bardağı içersem kesin kusarım. dünden beri kullanıyorum, ptesi günü diyete başlamıştım 3 günde 1kg zayıfladım. ama spor yapıyor ve çok dikkatli besleniyorum..
arkadaşım canına kastın mı var ?
o kadar sirke içilir mi deli misin :sinifsinif:
1 bardak suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi, yarım tatlı kaşığı bal ekleyeceksin
Allah korusun böyle miden mahvolur yasakkelime

begooonya
16-07-09, 07:07
haydeeeeeeeeeeeee
oh my godddddddddddddddd
aman yarabimmmmmmmmmmm
olamazzzzzzzzzzzzzzzz

yawwwwwwwww bu sirke daha çok içilirse daha çok kilo veridirir diye bişey yokki,bunun bi ölçüsü var ve bu ölçüyle de insanlar gayet güzel kilo veriyor
gözünüzün yağını yiyim abooooooooww şok oldum vallahaaaa

DeLix
16-07-09, 18:07
onu bunu bilmem çarşamba içtim ilk kez bugün cuma tartıldım ve 2,3kg vermişim sporda yapıyorum. gözlerime inanamadım tartıya çıkınca. eşimin yanına gittim ankara oyun havası oynadım :KK70: ne oluyor diye güldü, ama çok mutluyum yaa.. yarım çay bardağı sirke 1 tatlı kaşığı bal, sonra çay bardağının üzerini suyla tamamlayıp burnumu sıkıp içiyorum. ya kızlar nerem delinirse delinsin, çok kilo aldım vermem lazım artık, boyum 1.50 kilom 85 :KK43:(( yürüyemiyorum bile artık çok fena çok....

DingiltereKralicesi
16-07-09, 18:07
DeLix
onu bunu bilmem çarşamba içtim ilk kez bugün cuma tartıldım ve 2,3kg vermişim sporda yapıyorum. gözlerime inanamadım tartıya çıkınca. eşimin yanına gittim ankara oyun havası oynadım :KK70: ne oluyor diye güldü, ama çok mutluyum yaa.. yarım çay bardağı sirke 1 tatlı kaşığı bal, sonra çay bardağının üzerini suyla tamamlayıp burnumu sıkıp içiyorum. ya kızlar nerem delinirse delinsin, çok kilo aldım vermem lazım artık, boyum 1.50 kilom 85 :KK43:(( yürüyemiyorum bile artık çok fena çok....
13 kilo vermiş biri olarak sana sadece şunu söyleyebilirim
Sağlığını 1 kez kaybedersen istersen 1000 kilo ol, gözün kilo milo görmez yerimseniben

aygush
18-07-09, 08:07
kızlar elma sirkesini bnde denedim diet ve sporla birlikte baya kilo verdim..ben aç karnına sadece sabahları içtim..ama arada bırakmak lazım..benim zaten gastritim vardı bi sorun yaratmadı ay çok mutluyum falan derken genede ara vereyim nolur nolmaz dedim..ara verdim bidaha başladım midem bni mahvetti..3-4 gün bişe yiyemedim..şişkinliği cabası..elma sirkesi üzüm sirkesi hiç farketmez hepsi asittir arkadaşlar bilmem hiç duydunuz mu adını asetik asit denir..hepsi mideye zarar verir..mideyi korur falan die bişe yok bn eczacılıkta 4. senemi bitirdim 5. senyi okuycam biraz bişe öğrendiysem o da bunlardan biri..size tavsiyem asla bal katmadan içmeyin bunu ciddi sağlık için söluyorum asla!!!tok karınla içmek herzaman daha mantıklı ki ilk yazan arkadaşımız da sölemiş tok karınla die..elma sirkesi çok faydalı cilde de vücuda da ama tok olarak!bide mutlaka 1 ayda bir hafta ara verin sadece mide değil dişlerinizden de olursunuz çünkü hem şekerli hem de baya asitli bir içeceği uzun süre kullanmak dişlerinizi tamamen korumasız yapar arkadaşlar...tıbbi bilgilerime güvenmedim bizzat denedim yaşadım siz yaşamayın diye söylüyorum:gitme:

BuzlarUlkesi
18-07-09, 09:07
aygush
kızlar elma sirkesini bnde denedim diet ve sporla birlikte baya kilo verdim..ben aç karnına sadece sabahları içtim..ama arada bırakmak lazım..benim zaten gastritim vardı bi sorun yaratmadı ay çok mutluyum falan derken genede ara vereyim nolur nolmaz dedim..ara verdim bidaha başladım midem bni mahvetti..3-4 gün bişe yiyemedim..şişkinliği cabası..elma sirkesi üzüm sirkesi hiç farketmez hepsi asittir arkadaşlar bilmem hiç duydunuz mu adını asetik asit denir..hepsi mideye zarar verir..mideyi korur falan die bişe yok bn eczacılıkta 4. senemi bitirdim 5. senyi okuycam biraz bişe öğrendiysem o da bunlardan biri..size tavsiyem asla bal katmadan içmeyin bunu ciddi sağlık için söluyorum asla!!!tok karınla içmek herzaman daha mantıklı ki ilk yazan arkadaşımız da sölemiş tok karınla die..elma sirkesi çok faydalı cilde de vücuda da ama tok olarak!bide mutlaka 1 ayda bir hafta ara verin sadece mide değil dişlerinizden de olursunuz çünkü hem şekerli hem de baya asitli bir içeceği uzun süre kullanmak dişlerinizi tamamen korumasız yapar arkadaşlar...tıbbi bilgilerime güvenmedim bizzat denedim yaşadım siz yaşamayın diye söylüyorum:gitme:
tesekkürker canim bilgin icin ben daha dün aksam icmeye basladim o yüzden bal i bilmiyordum sonra forumlari aratayim dedim bu topigi buldum gercekten iyi oldu yalniz benim merak ettigim her ögünden sonra mi icilcek ben sadece yatarken icmistim bide kabzlik sorunum oldugu icin bu sabah kahvaltidan önce ictim yani sence en uygunu nedir kilo vermede sadece yatarken mi yoksa 3 ögün yemeklerden sonra...ya bide o kadar cok ölcü veren var ki ben bilemiyorum hangisini yapacagimi bir bardak ilik suya bir yemek kasigi elma sirkesi bir tatli kasigi kadar yada daha az bal bu ölcüde mi kullanacagiz eger yazarsan sevinirim

Deliha
19-07-09, 15:07
ayguscum ben ikisini bi arada zorlaniyorum,ilk once sirke sonra bal sonrada su iciyorum : ) valla komik gelebilir ama oyle.sirkeyi yalniz seviyorum ama su ve bal katilinca zor oluyo icmek,bisey degisirmi yauarsan cok mutlu olurum canim :uhm:

yaneka
21-07-09, 19:07
bugün ben de ballı elma sirkesi içmeye başlıycam ama aklıma hep beraber çalıştığım bir arkadaşımın sabah elme sirkesi içip okulda sürekli tuvalete koştuğu midesinin mahvolduğu şimdide kokusundan bilee tıksindiği geliyor...gerçi herkesin midesi hassayıyeti farklıdır diycem ve bukadar da olumlu sonuç alanı okuyunca ben de dayanamıycam ve başlıyorumm..ve durumu yazmaya devam edicem..1 aydır safrançayı içiyorum tık yok bugün bırakmaya karar verdim ve spor adına da POWER PLATE'e başladım 2 gün oldu gerçi ama hem elme sirkesi hem deonunla azımliyım bu sefer bakalım...

LAVİNYA4134
21-07-09, 20:07
ya ben emziriyorum zararı olurmu ki?

yesa
23-07-09, 17:07
ben de elma sırkesını burdan ogrenıp deneyenlerdenım gercekten etkı edıyor ama ben sanırım o aralar bıraz fazla ıctıgım ıcın sımdı hıc ıcemıyorum mıdemı bulandırıyor dırekt onun yerıne detox karısımı ıcıyorum o da pek guzel 1 elma 1 lımon 10 adet tane karabıber 1 tarcın 6 tane karanfıl hepsını kesıp dograyıp 1 lıtre su da kaynatıp ıcıyorum ayrıyeten cıldı de guzellestırıyor herkeslere kolay gelsın :)

BuzlarUlkesi
24-07-09, 07:07
herkese günaydinlar ben birseyi merak ediyorum su anda regliyim ve ben elma sirkesini biraktim neden bilmiyorum ama biraktim...bilen biri yazarsa cok sevinecem elma sirkesini bu durumda icebilir miyiz?

yaneka
24-07-09, 09:07
reyyan_06
herkese günaydinlar ben birseyi merak ediyorum su anda regliyim ve ben elma sirkesini biraktim neden bilmiyorum ama biraktim...bilen biri yazarsa cok sevinecem elma sirkesini bu durumda icebilir miyiz?
soğan suyu için öyle bi şeyler duymuştum ama sirke-bal için var mı ki regl iken içilmemesine dair?hiç duymadım!ben bırakmam herhalde ama varsa bi durum bilen varsa yazsın..sevinirim tşk

ekodans
25-07-09, 07:07
mrb kızlar elma sirkesini gece yatarken içiyorum acaba banada faydası oluyormu ki ama ben şu an 7 kg verdim bir ayda. sadece elmasirkesiyle dehil tabi.

BuzlarUlkesi
25-07-09, 08:07
ekodans
mrb kızlar elma sirkesini gece yatarken içiyorum acaba banada faydası oluyormu ki ama ben şu an 7 kg verdim bir ayda. sadece elmasirkesiyle dehil tabi.
bana elma sirkesini ablam önerdi o sadece gece kullaniyor ve ise yaradigini söyledi ben sabah ac karnina ve yatarken iciyorum ati diyet bilmiyorum yarar mi banda ama gül gölge esra ceyhanin programina ciktiginda dogum kilolarini elma sirkesiylede verdigini söylemisti..bence gece de yarar ben farkedecegini sanmiyorum ama tamda bilmiyorum bende yeni basladim

hanish34
26-07-09, 14:07
tşk paylaşımlarınız için inş işe yarar bende başlıcam:içelim:

ayla_te
28-07-09, 09:07
Bende bi hft kullandım bi kg vermiştim bi haftada ama bogazımın acıdıgını farkettim sora bıraktım :/ elma sirkesini suyla ii orantılayamadım galiba :KK70:

BinbirRenk
29-07-09, 09:07
Ben de ballı elma sirkesine başlayıp başlayıp bırakıyordum. Öyle karışımları yapmaktan üşeniyorum. Bir süre sonra unutuyorum.
Birkaç gündür hazır ballı elma sirkesi kullanıyorum. 1 tatlı kaşığı ılık suya koyuyorum.
İştahta bayağı farketti.
Ben aç karnına sabah akşam içiyordum.
Bir arkadaş gece yatarken içmek gerekir demiş. O da mantıklı geldi.
Sabah aç karnına ve gece yatarken deneyeyim diyorum.CADIARZU

ayla_te
30-07-09, 13:07
Ah bende üşenmesem cok etki ediyoda :KK70: ben sabahları aç karna ılık suya bi tatlı kaşıgı elma sirkesi bi tatlı kaşıgı bal karıştırıp içiyordum bi süre sonra wc ihtiacı hissediosun bide iştah kesio :)

BuzlarUlkesi
31-07-09, 23:07
sanirim bana pek yaramadi..ben zaten diyet yapiyorum 3 haftada 6 kilo verdim elma sirkesine baslayali 1.5 hafta oldu ama hic arti biseyini görmedim herkese iyi geldi bana gelmedi :KK43:(( üstüne zaten az yemek yedigim icin kabizlik oluyor bunu ictigimden midir neden bilmem hic gidemiyorm bugün aksam acil gittim hastneye kabizliktan kasiklarim agridi bisy cikmadi tahlil ve ultrasyonda br sivi verdi iste lama gibi sanirim ama yapamam onu canim yanar:KK43: dogadan form aldm bakalm..gerlcetem icipte ise yaramiyor üzülüyorum..

moody43
1-08-09, 08:08
kızlar sirkeyi bilme ama peygamber efendimizde sabah namazndan önce 1 bardak ılık suya 1 kaşık bal katp içermiş hem zihni açıyor hemde bağarsaklara çok iyiymiş şişkinliğide alıyor.hemde sünnet olarak düşünüp yapncada sevabıda var.

serenay.30
1-08-09, 09:08
merhaba.ben elma sirkesini sabah öğle akşam yemeklerden önce içiyordum.1 hafta iyi gibiydi.sonra iştahım açıldı.cokacimcoookiçmeyi bıraktım.
şimdi sadece gece yatarken 2 yemek kaşığı sirke arkasından bir bardak su içip yatıyorum.sabah göbeğim daha bir inmiş gibi duruyor.zemuszemusbirde böyle deneyin.a.s.

kedilalesi
1-08-09, 11:08
ben de dün başladım. ama benim midem biraz hassas olduğu için sabah aç karnına içemem. inşallah 15 gün deneyip ara vermek istiyorum bakalım nolcekkk

BinbirRenk
1-08-09, 12:08
benim gibi karışımlardan üşenenler marketten hazırını alabilirler.
Etkisi aynı ve tanınmış bir marka olduğundan güveniyorum.
Benim de midem hassas olduğundan sabah kahvaltıdan sonra, gece yatarken birer tatlı kaşığı ılık suyla içiyorum.
Şu anda memnunum bakalım zamanla sonuçlarını göreceğiz.
Bir ay kullanıp, bir hafta ara şeklinde devam edeceğim.
herkese kolay gelsin.a.s

alpim
1-08-09, 16:08
ya arkadaşlar ben emziriyorrum içsem sütü etkılermi acaba ?

Beltin
4-08-09, 08:08
şimdi siz bunu aç karnamı içiyosunuz tok mu?
ben tok karna denedimde faydası olmadı
bide aç deniyim fisfisfis

deydey
18-08-09, 19:08
deydey
epey zamandan beri bu sayfayı okuyorum,okudukça bugün başlıycam yarın başlıycam dedim en sonunda başladım 2 gündür bu karışımı kullanıyorum ve değişimleri hemen farkettim hihoyyyt.3 gün önce belimi ölçmüştüm 68 di bugün ölçtüm 66 olmuş gerçi geçen hafta çarşambadan beri yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ama sadece çalışıyorumsırnaşık şey bu formül kesinlikle işe yarıyor.herhangi bir yan etkisi olmadı bende devam edicem bakalım şu fazla 5 kilomu verebilcekmiyim...
elma sirkemi ara ara kullandım ama düzenli olduğu söylenemez yanlız şu son 1 ay içinde ölçülerimde ve bedenimde acayip incelme var,hızla zayıflamaya başladımfisfisfis umarım altında kötü bişey yoktur.66 olan bel ölçüm 59-60,86 olan kalça ölçümde 81 oldu:sm_confused:

delfin
19-08-09, 13:08
ben de bugün başladım gelişmeleri yazıcam 69 kiloyum. bugün sabah aç karnına içtim. ama artık yemekleriden sonra içmeyi düşünüyorum. ramazan geliyor. iftardan sonra içerim artık. bakalım nolacak. 13 kilo vermem gerek.

gizemelif
26-08-09, 20:08
sirkenin markasıda farkediyormuş. kühne markayı tavsiye ediyorlar

basak_guler
28-08-09, 01:08
Okadr sayfa var ama kilo veren görmedim hiç diyet yapmadan

197
28-08-09, 18:08
soğan suyuda içiyorum ikisi birden dokunurmuki acaba

distancee
1-09-09, 15:09
hadi bakalım bende başlıoyurm bugün içmeye kızlarr iftarda elma sirkesi ve marul salatası yapıcm :eek:

cardigan85
1-09-09, 15:09
ben de diyetsiz daha doğrusu düzenli ve dengeli beslenmeden ayrıca da sporsuz kilo verilemeyeceğini düşünüyorum.bu karışımla belde incelme fln olduğunu yazmış arkadaşlar şaşırdım.gerçi zararlı bişi diil denemekten bişi çıkmaz ama ne bilim fisfisfis

alpim
1-09-09, 20:09
bende başlamayı düşünüyorum yarın
yediklerıme çok dikkat ediyorum bir haftadır
bendeki eşşek inadı diyettede işe yarar umarım
agır dıyet yapamıyorum bebek emzirdiğim için
hepinize kolay gelsin arkadaşlar

ipeknaz005
1-09-09, 22:09
bende geldim.bakalım ne olacak zayıflıcakmıyım.ama önce bana bi diyin bakem ben emziriyorum zararı olurmu

justadream
3-09-09, 15:09
yanında diyette yaptın mı peki

hacbek
3-09-09, 20:09
reflüsü olanlar içebilir mi kızlar

suskunseker
4-09-09, 09:09
denıcemmmm kıslarr

esteda
4-09-09, 12:09
bende ara vermiştim içmeye ama bugün bi baktımki 2 kilo almışım :sinifsinif:hemen başladım
umarım 2 kiloyu hemen veririim

melekgulsoy
4-09-09, 13:09
yaaa benim de 2-3 kilo kadar fazlam var ama ben daha önce bu elme sirkesini deneyeyim dedim ama içemedim. zten sirkeyi salatada bile sevmem. bana bir akıl verin. acaba içine limon sıkıp tadı bastırsam bi faydası olurmu ne dersiniz kızlar?

suskunseker
4-09-09, 17:09
bence olur ama bal tatlandırır saten canım

ozlmysl
6-09-09, 19:09
........

distancee
6-09-09, 19:09
kızlar ben çay bardağına biraz sirke biraz su azıcık bal ve limon suyu koyuyorum reglim bugün bitti 1 haftadır içiyorum kesin bişey söyliyemiycem ama inceldim gibi sevgilim sende değişim var dedi bir de bunu sadece yemekten önce değil günde 4 defa aklıma geldikçe içiyorum ben etkisi olur mu ki?

kadser
6-09-09, 20:09
aa ilginçmiş hemen şimdi yapıp denicem bugünde elma sirkesi almıştımkaydirigubbakcemile3sonucu paylaşırım ama ben yürüyüş spor falanda yapıyorum buda etkiiolurda bi an önce kurtulurum şu kilolardan

alpim
8-09-09, 23:09
bende başladım sonucu yazacağım paylaşım için teşekkürler