Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

daisybaby
26-04-09, 16:04
secemce
ya arkadaşlar 4 bardak suya göre hazırlamıyormusunuz yoksa günlükmü olcak bende bu sabah aç karnına yarım bardak içtim
öylede yapan vaar her içeqi zaman da yapan var bende içtiqim zaman yapıyorum ewt acolarak içilecekmiş

hot chocolate
27-04-09, 07:04
ben akşam yatmadan önce içiyorum,sabah mı içmek gerekiyr acepfisfisfis

sonsen
27-04-09, 07:04
dün 90 kilosu olan arkadaşımla telefonda görüştüm elma sirkesi ve balla 2 ayda 17 kilo verdiğini söyledi ve inanamıdım onun kilo verdiğini duyunca hevese geldim bugün bende başlıyorum.onun kilo verebileceğine inanın hiç inanmazdım o verdiyse bende verebilirim.

yagmur9303
27-04-09, 09:04
............

nebula
27-04-09, 10:04
sonsen o arkadaşın nasıl kullanmış sordun mu?? bi de hangi markayı kullandı acaba, öğrenirsen bizlere de haber ver olur mu??

secemce
27-04-09, 19:04
ay süper valla benim okadar fazlam yok aslında 3 veya4 versem yeter bana ama dün başladım

ozzdennn
28-04-09, 03:04
ben de başladım.. hadi hayırlısı...

toprak_0782
28-04-09, 06:04
arkadaşlar gerçekten işe yarıyomuu
tadı çook kötü boşuna içmiyim
bide bal katılıyomuuu
balsız olmazmı acep

daisybaby
28-04-09, 07:04
toprak_0782
arkadaşlar gerçekten işe yarıyomuu
tadı çook kötü boşuna içmiyim
bide bal katılıyomuuu
balsız olmazmı acep
balsız olurmus cnm bal sadece tat içinmiş eqer sirkeli su içemezsen bal katıp içilirmiş bende balsız içiyorum acayip istah kapatıyor bence faydası var

canansn
28-04-09, 13:04
bn yazmiştm 1 hafta önce 2kilo verdm geri dönüyorum smdi tekrar yapicam demiştm..arkadaslar gercktn işe yario bir haftada bnden yine 2 kilo gittidelikafadulden ve aksam bile yemek yedim düsünün artk tatlilar kekler....bu arada kesnlkle balla icilmeli diorm cnkü bal suya kariştiginda bagarsaklari kariştirio marankiden duydm ama yinede siz bilirsiniz

EU1
28-04-09, 14:04
:teselli:yanlız kokusu ve tadı bana çok kötü geldi.içemiyorummm:a015:

s.i.n.e.m
28-04-09, 14:04
bende başladım bakalım hayırlısı faydası olursa mutlaka yazıcam yanlız ben bal kullanmıyorum çok tatlı oluyor belki bi kaç damla limon suyu koyabilirim duruma göre... kilo fazlam yok ama göbiş ve masa başında sürekli oturmaktan simitlerim çıktı :a015:

trimini
28-04-09, 16:04
1 hafta önce bende başladım bu elma sirkesi ve balı su içmeye bugün tartıya cıktım tam iki kilo vermişim cok mutluyum.ama diyetde yapıyorum yürüyüş hergün bir saat evde bisiklet kullanıyorum 25 dk sabah 25 dk akşam ve bitki çaylarıda içiyorum hangisinin faydası var bilmiyorum ama sirkeli su iştah kapatıyor buna eminim

secemce
28-04-09, 16:04
balsız içilmiyo arkadaşlar sirkeli su midemi agrıttı boş içince ama bal koyunca içilio 2 gün oldu bakalım bende nolcak bi 5 kilo versem yeter bana

turamm
28-04-09, 20:04
sonsen
dün 90 kilosu olan arkadaşımla telefonda görüştüm elma sirkesi ve balla 2 ayda 17 kilo verdiğini söyledi ve inanamıdım onun kilo verdiğini duyunca hevese geldim bugün bende başlıyorum.onun kilo verebileceğine inanın hiç inanmazdım o verdiyse bende verebilirim.
arkadaşını bi daha ara sor nasıl kullanmış bide marka farkediyormuymuş böyle duyunca sinir oluyorum kendime herkes veriyorda ben niye vermiyorum diye bu kaçıncı şişem bilmiyorum

daisybaby
29-04-09, 06:04
mini_mouse
arkadaşım ben balsız içiyorum yarım bardak suya göz kararı 1 tatlı kaşığı flan koyuyorum aç karnına içiyorum bana göre baya faydası oldu yani ama herhalde herkese göre değişiyo çünkü balsız içip etkisini görememiş olan arkadaşlarımız da var :içelim:
ewet tsk edrim cnm bende arastırmlarda öqrendim kimse cvp yazmayıonca bende balsız içiyorum 3. gündür ama acayip istah kapıtyor sen ne zamandır kullandın tatlım

fazo
bende bugün başladım ama birşey sorucam bu sirkeli ballı suyu günde kaç öğün ve yemeklerden öncemi sonramı içiyorsunuz ben sabah yemekten yarım saat önce içtim baya iştahımı kapattı acaba sadece sabahları içsem yetermi yoksa 3 öğün içmekmi gerekiyor arkadaşlar :uhm::uhm:

daisybaby
fazo
bende bugün başladım ama birşey sorucam bu sirkeli ballı suyu günde kaç öğün ve yemeklerden öncemi sonramı içiyorsunuz ben sabah yemekten yarım saat önce içtim baya iştahımı kapattı acaba sadece sabahları içsem yetermi yoksa 3 öğün içmekmi gerekiyor arkadaşlar :uhm::uhm:
ben arastırmslsrda zayıflamak isteyenler sabah öqle aksam ac karnına içilecek diye okudum bende öyle uyguluyorum sadece sabah içmek yeterlimi deqilmi bilmiyorum tatlım

fazo
29-04-09, 07:04
teşekkür ederim canım beni bilgilendirdiğin için bende 2 öğün yaparım artık hadi hepimize bol yağ yakmalara.s.

kumsalll
29-04-09, 09:04
ay ıcemedım ya ne ıgrencccccccc bır tadı ve kokusu var.sabah bıraz ıctım hala bööööögk oluyorum yaa.

ebis_01
29-04-09, 11:04
Alla alla bana tadi cok guzel geliyor :KK70: ben de mi acayiplik var anlamadim
ben de yemeklerden sonra iciyorum gunde 2 kez balli ve kendim icecegim zaman taze yapiyorum..

ama bundan sonra 3 kez yemeklerden önce icecegim

cicikij
29-04-09, 11:04
kaydirigubbakcemile5 denicemmm bunu umarım faydasını görürüm gelişmeleri yazarım size kaydirigubbakcemile2

selcannn
29-04-09, 13:04
:slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bütün forumları yakın takiben okudum araştırdım 1,5 aydır kullanıyorum 4 kilo gitti 64 düm 60 tartıda çıkıyorummm:))) ve şiddetle tavsiye ediyorum

pokahontas
selcannn
:slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bütün forumları yakın takiben okudum araştırdım 1,5 aydır kullanıyorum 4 kilo gitti 64 düm 60 tartıda çıkıyorummm:))) ve şiddetle tavsiye ediyorum

süper canım hayırlı olsun :)
peki yanında spor ve diyette yaptın mı ?

selcannn
ben de bütün gün masa başında olanlardanım tabikiiii:)))hareket ediyorum bel hareketlerii ortamımız müsait sabahları minübüsten 3-4 durak önce inip yürüyorumm ve ekmek yemiyorum sabahları 1 dilim kepek ekmeği ile herşeyden az az yiyorum zaten belli bi süreden sonra yemek yeme isteğin azalıyo aç karnına içtiğin için bu sirkeli suyu tıkıyo seniii ama gözle görülür bi incelme oluyo

gaboni
slm arkadaşlar ben bir haftadır sadece sabah ve akşam bal koymadan içiyorum diyet yapmıyorum günde 1-1,5 saat spor yapıyorum kilo olarak tartılmadım ama geçen hafta vucüt ölçülerimi almıştım bugün baktımdahihoyyyt belden:3cm kalçadan:3cm basenden:2 cm gitmiş :lepi: bilmiyorum genede spordanmı sirkedenmi:uhm:

begooonya
siyahbeyazgunler
Merhabalar bişey soracağım.
Ben bal koymak istemiyorum sadece sirkeli su içmek istiyorum. Ama başlığın ilk sayfalarında yemekten sonra denmiş, özellikle akşam yemeğinden sonra. Son sayfalarda da aç karnına içilecek denmiş.
Ben de başlayacağım ama karar veremedim şimdi hangisi doğru :sm_confused:
Aç karnına mı, yemekten sonra mı??
Cevap yazarsanız çok sevinirim.
Teşekkürler şimdiden a.s.
valla ben de nasıl uygulasamki diye baya bi araştırdım en sonunda Maranki hocanın dediği gibi yapmaya karar verdim
sonuçta hem aç hem tok içenler de işe yaradığını söylüyor
şöyleki;
sabah aç karnına ılık limonlu su
kahvaltıdan 20 dk sonra kadar sirkeli su ( bir bardak ılık suya bir çorba kaşığı sirke bir çay kaşığı da bal,ben karanfil de ekliyorum karanfil de metobalizmayı hızlandırıyomuş )
akşam yatarken de yine sirkeli su

topraksuu
kıslar bende başlıyacam bu suya hatta şu anda hazırladım içecem ama benim midem rahatsız aç karnına kesinlikle içemem mahveder herhalde onun için yemeklerden sonra içecem günde iki defa yeter herhalde :nazar: inşallah faydasını görürüz
hepinize iyi incelmeler a.s.

daisybaby
begooonya
valla ben de nasıl uygulasamki diye baya bi araştırdım en sonunda Maranki hocanın dediği gibi yapmaya karar verdim
sonuçta hem aç hem tok içenler de işe yaradığını söylüyor
şöyleki;
sabah aç karnına ılık limonlu su
kahvaltıdan 20 dk sonra kadar sirkeli su ( bir bardak ılık suya bir çorba kaşığı sirke bir çay kaşığı da bal,ben karanfil de ekliyorum karanfil de metobalizmayı hızlandırıyomuş )
akşam yatarken de yine sirkeli su
cnm karanfil tadını deqiştiriyormu ? bende deneyim

topraksuu
gaboni
slm arkadaşlar ben bir haftadır sadece sabah ve akşam bal koymadan içiyorum diyet yapmıyorum günde 1-1,5 saat spor yapıyorum kilo olarak tartılmadım ama geçen hafta vucüt ölçülerimi almıştım bugün baktımdahihoyyyt belden:3cm kalçadan:3cm basenden:2 cm gitmiş :lepi: bilmiyorum genede spordanmı sirkedenmi:uhm:
canım kesinlikle spordandır diyorum ben tabi suyunda belki biraz katkısı olmuştur ama büyük pay sporundur tebrik ediyorum kilo olarak da tartıda görüp sevinirsin inşallah başarılar a.s.

begooonya
29-04-09, 14:04
daisybaby
cnm karanfil tadını deqiştiriyormu ? bende deneyim
hayır canım keskin bir karanfil tadı olmuyor yani rahatsız edici bi keskinlik yok

ben önce suyu kaynatıyorum sonra bardağa 3 adet karanfil ( bu rakamı kafama göre belirledim belki daha fazla da olabilir ) atıyorum kaynamış suyu ekliyorum demliyorum ağzını kapatıp
suyun rengi değişiyor zaten
su ılınınca sirke ve bal katıyorum

bana göre güzel bir içecek oluyo

bi de karanfili ben netten bi beslenme uzmanına sordum,metobalizmayı hızlandırıcı etkisi varmış

daisybaby
29-04-09, 14:04
begooonya
hayır canım keskin bir karanfil tadı olmuyor yani rahatsız edici bi keskinlik yok

ben önce suyu kaynatıyorum sonra bardağa 3 adet karanfil ( bu rakamı kafama göre belirledim belki daha fazla da olabilir ) atıyorum kaynamış suyu ekliyorum demliyorum ağzını kapatıp
suyun rengi değişiyor zaten
su ılınınca sirke ve bal katıyorum

bana göre güzel bir içecek oluyo

bi de karanfili ben netten bi beslenme uzmanına sordum,metobalizmayı hızlandırıcı etkisi varmış
tsk edrim cnm bende deneyim cok severim karanfili kaydirigubbakcemile5

simon83
29-04-09, 17:04
slm kızlar bende başlamak istiyorum ama siz hangi marka elma sirkesi kullanıyosun bazıları daha etkili imiş kilo vermek için yazarsanız sevinirim...

daisybaby
29-04-09, 17:04
simon83
slm kızlar bende başlamak istiyorum ama siz hangi marka elma sirkesi kullanıyosun bazıları daha etkili imiş kilo vermek için yazarsanız sevinirim...
ben fersan kullanıyorum ama etkisi varmı yokmu bilmiyorum yeni basladım

wisper
29-04-09, 18:04
tam olarak nasıl hazırlıyorsunuz 1 bardağınızı
mesela 1 bardak ılık suya 1 çay kaşığı bal 1 çorba kaşığı elma sirkesi mi koyuluyor?
sirkesi fazla olursa daha mı etkili oluyor?

yoyo
29-04-09, 21:04
turamm
arkadaşını bi daha ara sor nasıl kullanmış bide marka farkediyormuymuş böyle duyunca sinir oluyorum kendime herkes veriyorda ben niye vermiyorum diye bu kaçıncı şişem bilmiyorum
aynen arkadasm benmde öyle bendemi bi anormallk var diorum bende bu 2. sisem gram oynamıo ki yedklerimede cok dikkat edıorum bal bile kullanmıorum tatlııdr neticede kilo vercem die almıyım dedm ama ı ıhh inatla oldukları yerde duruolar :KK43: hep ac karnına içtim smdi bide tok karnına deniycem son umudum o ayrıca ben hem markası doğanay olan sirkeyi kullandm hemde memleketten getrttrdm 2side bi naneye yaramadı :1no2:
bide maranki demiyomu bas bas tvlerde ayda kesin 3 4 kilo die iyice cıldırıyorum valla :mymeka:Çok üzgünüm çoook