TEST

Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

çilek84
23-04-09, 19:04
Tugbademir
cnm tebrik ederim..Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı da nasip eder inş:)
bu arada belirtilerin nelerdi.diğer aylardan farklı olarak???fisfisfis
saol cnm

basta reglım baharda olsa kısda olsa duzenı bozulmazdı.
göğüs uclarım cok acıyodu hala sabahları oyle mesela
cok sık tuvalete cıkıyorum
2-3 gundur mıdem anıden kazınıyor
bugun uykuya doyamadım sersem gıbıyım hep bı uyku halı aynaya baktıgımda yorgun goruyorum kendımı
bırde adet olcakmısım gıbı sag tarafım sancılanıyor ama normalmıs galıba...fisfisfis

çilek84
siribron48
tebrık edrım....:CüvCüv::nazar:
saol tesekkurler darısı olmayanlara:ecrin_bebek:

çilek84
......Elmas......
hamilesin canım tebrikler benimtestimde böyle çıkmıştı doktora gittim hamilesin dedi sağlıkla al kucağına canım
saol cnm Allah herkesın kalbıne göre versın...yerimseniben

denizeliklim
28-04-09, 17:04
kızlar sonunda anketi bende oyladım ben adete 4 gün kala yaptım ve net bir şekilde pozitif çıktı bugün kan testi yaptım 62 çıktı sanırım kesin hamileyim

RUZGARXY
29-04-09, 09:04
denizeliklim
kızlar sonunda anketi bende oyladım ben adete 4 gün kala yaptım ve net bir şekilde pozitif çıktı bugün kan testi yaptım 62 çıktı sanırım kesin hamileyim
Canım tebrik ederim kaydirigubbakcemile5
Peki erken gebelik testi mi yaptın yoksa norma olandan mı?:uhm:
Benim günüme var daha ama meraktan ölüyorum :uhm:

esraa47
29-04-09, 10:04
denizeliklim
evet bide sabah mı yaptın yoksa fark etmio mu

bulut
29-04-09, 10:04
ben adetimi 1-2 gün geçtikten sonra yaptım ve ikinci çizgi baya belirgindi.

denizeliklim
29-04-09, 15:04
RUZGARXY
hayır canım ucuz olan testlerden aldım pozitif çıkınca inanamadım hemen gidip yenisini aldım başka bir eczaneden ve farklı bir marka ondada çıkınca kan tahliline gittim

denizeliklim
29-04-09, 15:04
RUZGARXY
esraa47
evet bide sabah mı yaptın yoksa fark etmio mu
aslında sabah yapılması lazım ama ben dayanamayıp öğlen 12 de yaptım pozitif çıkınca bide akşam üstü denedim

ozge_1984
29-04-09, 19:04
mrhbaa....
ben adetime 3 gün kala eczaneden aldığım basit bir testle öğrendim...
şu an itibariyle de 5 haftalık hamileyim :KK70::KK70::KK70::KK70:

srncr
29-04-09, 20:04
ozge_1984
mrhbaa....
slm kutlarım seni hemşehrim tebrikler...sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin Allah....darısı bizim başımıza....

ozge_1984
amin cnm çok tşk ederim......

nevrosky
denizeliklim
ozge_1984
mrhbaa....
Tebrikler kızlar. :hooray: :hooray: :hooray: Çok sevindim. sositososito sositososito sositososito Allah sağlıkla kucaklamayı da nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

gulunrengi
30-04-09, 14:04
nevrosky Allah senin de gönlüne göre versin inşallah.slm kızlar yeni üyeyim

nevrosky
1-05-09, 11:05
gulunrengi
nevrosky Allah senin de gönlüne göre versin inşallah.slm kızlar yeni üyeyim
Sağol canım senin de. Hoşgeldin. :1hug: :asigim: a.s.

nesemese
Nevrosky canım bebişin nasıl? Yeni hamişler hepinizi çok tebrik ediyorum darısı başımıza, dualarınızı bekliyorum.. Kızlar 22 Nisanda aşılama oldum ne zaman test yaparsam çıkar? Kan ve idrar??

Gurbet_gelini
selam ben adetim 7 gun gectikten sonra test yaptim
zaten cok belirgin bi sekilde pozitif cikti
rabbim isteyen herkese nasip etsin

srncr
Gurbet_gelini
slm sağlıcakla al kucağına canım tebrikler.... beniimde adet 2 gün geçti dün sabah test yaptım ama negatifti...adet olmadım neden yaaa

nevrosky
1-05-09, 12:05
nesemese
Nevrosky canım bebişin nasıl? Yeni hamişler hepinizi çok tebrik ediyorum darısı başımıza, dualarınızı bekliyorum.. Kızlar 22 Nisanda aşılama oldum ne zaman test yaparsam çıkar? Kan ve idrar??
Tatlım bebişim çok şükür çok iyi. Dualarımızdasın canım. Geçen gün okudum aşılama olduğunu bir yerde. İnşallah bebeğin seninledir canım. :Saruboceq: 12. gününde idrar testi belki gösterebilir. Ama en güzeli test gününü bekleyip kan testi yaptırmak tabi. :1hug: :asigim:

Gurbet_gelini
Tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

nesemese
1-05-09, 12:05
Teşekkür ediyorum Nevrosky canım. Allah herkesin gönlündekini hayırlısıyla versin...

nevrosky
1-05-09, 14:05
nesemese
Teşekkür ediyorum Nevrosky canım. Allah herkesin gönlündekini hayırlısıyla versin...
Amin canım inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

pumpkins
5-05-09, 07:05
29 nisan adet günümdü,ben 30unda test yaptım,ikinci çizgiyi gördüm,hemen kan testi yaptırdım ve beta hcg 305 çıktı,şu an dört haftalık hamileyim.Allah isteyen herkese nasip etsin.

aYca24
5-05-09, 07:05
kızlar hamileyim...herkes bol bol incie ysin folikasite başlasın eşlere de keçiboynuzu ...

heydulum
5-05-09, 13:05
aYca24
kızlar hamileyim...herkes bol bol incie ysin folikasite başlasın eşlere de keçiboynuzu ...
ayCa24: dört gözle senden bi haber bekliyodum.Çünkü senin regl günün 6 mayıs , ben 7 mayıs.Sende pozitif çıkmış çok sevindim.Bende yarın sabah bakacam.Umarım allah bu mutluluğu herkese yaşatır.Tekrar tebrik ederim

nevrosky
6-05-09, 11:05
pumpkins
29 nisan adet günümdü,ben 30unda test yaptım,ikinci çizgiyi gördüm,hemen kan testi yaptırdım ve beta hcg 305 çıktı,şu an dört haftalık hamileyim.Allah isteyen herkese nasip etsin.
aYca24
heydulum
ayCa24: dört gözle senden bi haber bekliyodum.Çünkü senin regl günün 6 mayıs , ben 7 mayıs.Sende pozitif çıkmış çok sevindim.Bende yarın sabah bakacam.Umarım allah bu mutluluğu herkese yaşatır.Tekrar tebrik ederim
Hepinizi tebrik ediyorum kızlar. :hooray: :hooray: :hooray: Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

eminekaraali
6-05-09, 14:05
merhaba arkadaşlar . tecrübesi olan cevaplayabilir mi acaba ..benim adet günüm 7 mayıs ve ben her adetten önce kahverengi lekenmem olurdu 3 gün falan.henüz lekenme falan görmedim.bugün sabah idrar testi yaptım negatif.sizce erken mi test için. forumda okuyorum adetten 3-4 gün önce bile öğrenenler var. bu arada 4 gündür sarı renkte akıntım var ve kirpiklerim karıştı .beklemek çok zor allah herkesin gönlüne göre versin :)

red
7-05-09, 10:05
ya kızlar benim 5inde adet olmam lazımdı ve iki gün geçti.. bi çok belirtiyi taşıyorum ama 6sında idrar testi yaptığımda negatif çıktı. işin kötüsü çok kötü grip oldum ve ilaç da içemiyorum hamile olabilriim die... kan testi mi yaptırsam ne yapsam ya senağlama

busem68
canım bende adetimin 3 gün gecikmesiyle öğrendim ama çizgi silik çıkmıştı.

red
kan testi yaptıriim garanti olsun diorum ama öğlenden sora yaptırsam sonuç ne zaman çıkar ki =/ bi de üçüncü güne kadar hiç test yaptırdın mı? yani sormak istediğim şu ki negatif çıkıp sonradan pozitif çıkma ihtimali var mı bu testin?

chablisss
7-05-09, 11:05
red
kan testi yaptıriim garanti olsun diorum ama öğlenden sora yaptırsam sonuç ne zaman çıkar ki =/ bi de üçüncü güne kadar hiç test yaptırdın mı? yani sormak istediğim şu ki negatif çıkıp sonradan pozitif çıkma ihtimali var mı bu testin?
canım ben buralarda hep okudum önce günlerce negatif çıkıp kan testinde pozitif çıkan bile yap. sen en iyisi kan testi yaptır. benim de 6 mayıstı günüm yani dün ama bugün hala tık yok akşama kadar gelmezse test alcam bende

chablisss
7-05-09, 12:05
ya arkadaşlar bu idrar testlerini günün hangi saati yapmak gerek. illaki sabah mı olmalı doğru sonuç içinCADIARZU

larme
7-05-09, 13:05
merhaba arkadaslar benim adet tarihim 6 mayıstı.. gosulerimdeki agrıdan suphelenip 3 mayısta idrar testi yaptım ve cok silik 2. cizgiyi gordum. sonra kan tahlili yaptım ve hamileyimmm.. darısı tum isteyenlerin basına

larme
chablisss
ya arkadaşlar bu idrar testlerini günün hangi saati yapmak gerek. illaki sabah mı olmalı doğru sonuç içinCADIARZU

canım eger adet tarihin gecmediyse sabahtan olmasında fayda var.. ben fortel markayı tavsiye ederim.. onun icinde de yazıyor zaten

chablisss
teşekkür ederim larme. seni derik ederim canım sağlıkla kucağına al bebeğini inşallah. senle adet günlerimiz aynıymış ama ben belirtilere aldırmayp inatla bekledim. az önce çok hafif kahve bir akıntı geldi ama adet gibi kırmızı değil anlamadım şimdi ben adet oldum mu olmadımmı:sm_confused:

aYca24
8-05-09, 07:05
heydulum
teşekkür ederim cnm.....inşalllah sende alırsın güzel haber.....ama merakta bırakma lütfen....ben 4 gün önce test yapıp silik çizgiyi gördüm.....sonra kan testi yaptırdım çıktı şükür...

nevrosky
10-05-09, 10:05
busem68
canım bende adetimin 3 gün gecikmesiyle öğrendim ama çizgi silik çıkmıştı.
larme
merhaba arkadaslar benim adet tarihim 6 mayıstı.. gosulerimdeki agrıdan suphelenip 3 mayısta idrar testi yaptım ve cok silik 2. cizgiyi gordum. sonra kan tahlili yaptım ve hamileyimmm.. darısı tum isteyenlerin basına
aYca24
teşekkür ederim cnm.....inşalllah sende alırsın güzel haber.....ama merakta bırakma lütfen....ben 4 gün önce test yapıp silik çizgiyi gördüm.....sonra kan testi yaptırdım çıktı şükür...
Hepinizi tebrik ediyorum kızlar. a.s. a.s. a.s. Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallahhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ve Allah bütün isteyenlere de bağışlasın inşallahhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kba
10-05-09, 11:05
ben gecikmenin 6. gününde yaptım akşam üzeri yapmıştım ve net çift çizgi çıktı..normalde sabah ilk idrar ile yapmak daha sağlıklıymış ama gecikme ne kadar çok olmuşsa ona göre gün içinde de yapılabilirmiş..

nevrosky
10-05-09, 12:05
kba
ben gecikmenin 6. gününde yaptım akşam üzeri yapmıştım ve net çift çizgi çıktı..normalde sabah ilk idrar ile yapmak daha sağlıklıymış ama gecikme ne kadar çok olmuşsa ona göre gün içinde de yapılabilirmiş..
Tebrikler canım. Allah nazarlardan korusun yavrunu. Sağlıkla kucağına aldırsın inşallah. a.s.

NS72
11-05-09, 08:05
chablisss
teşekkür ederim larme. seni derik ederim canım sağlıkla kucağına al bebeğini inşallah. senle adet günlerimiz aynıymış ama ben belirtilere aldırmayp inatla bekledim. az önce çok hafif kahve bir akıntı geldi ama adet gibi kırmızı değil anlamadım şimdi ben adet oldum mu olmadımmı:sm_confused:
canım bence sen hamışssın kahverengi lekelenme hamış belırtısı bende daha önce yaşamıştım oradan bılıyorum bu seferde hiç belirtı yok 8 mayıs idi tarıh hala beklıyorum 6 sında test yaptım negatıf dı bakalım 2 gün sonra tekrar yapıcam o zaman ne çıkıcak acaba:enbuyukkk:

sinema82
11-05-09, 11:05
arkadaşlar merhaba..benim en son adet tarihim 10 nisan ve henüz adet olmadım daha.bu sabah test aldım ilk idrarla test yaptım.ikinci çizgi çok belirgin ve hemen çıktı ama idrar testine güvenemedim.hemen gittim kan testi yaptırdım 2 saat sonra sonucunu alıcam.hatta bir tane daha idrar testi aldım onuda yapıcam birazdan :) sizce hamilemiyimdir kızlar :))

chablisss
11-05-09, 14:05
NS72
canım bence sen hamışssın kahverengi lekelenme hamış belırtısı bende daha önce yaşamıştım oradan bılıyorum bu seferde hiç belirtı yok 8 mayıs idi tarıh hala beklıyorum 6 sında test yaptım negatıf dı bakalım 2 gün sonra tekrar yapıcam o zaman ne çıkıcak acaba:enbuyukkk:
yok be canım ben bildiğin adet olmuşum benneyaptımki az az başladı sonra normal seyrine döndü. neyse zaten daha yaz bittikten sonra başlıcaktık bu işlere ama insan hevesleniyo yine de şüphe olunca. sen tekrar yaptınmı testi

sekerpembem
12-05-09, 07:05
arkadaşlar benimde gecikme olalı bugun 5. gün ilk gün ve 3. gün yaptım negatif çıktı hep bekliyorum adet olurum diye ama olmadım da acaba hala hamile olma ihtimalim var mı bu gun yine alıcam test rabbim hayırlısını versin inşallah

sofia
14-05-09, 18:05
sekerpembem
arkadaşlar benimde gecikme olalı bugun 5. gün ilk gün ve 3. gün yaptım negatif çıktı hep bekliyorum adet olurum diye ama olmadım da acaba hala hamile olma ihtimalim var mı bu gun yine alıcam test rabbim hayırlısını versin inşallah
canim benimde bugun 4.gunum simdiye kadar iki test yaptim ikiside negatif. dun kan testi yaptirmaya gittim, klinikteki doktor birkac gun daha sabretmemi istedi. hayret birsey parasiyla test yaptirmak istiyorum kadin yapmiyor!
canim peki sende akinti varmi bende beyazimsi bazen seffaf bir akinti oluyor. ama niye testte birsey cikmiyor sanirim beynim yapiyor bana bunu.

sofia
14-05-09, 18:05
sinema82
arkadaşlar merhaba..benim en son adet tarihim 10 nisan ve henüz adet olmadım daha.bu sabah test aldım ilk idrarla test yaptım.ikinci çizgi çok belirgin ve hemen çıktı ama idrar testine güvenemedim.hemen gittim kan testi yaptırdım 2 saat sonra sonucunu alıcam.hatta bir tane daha idrar testi aldım onuda yapıcam birazdan :) sizce hamilemiyimdir kızlar :))
canim hayirli olsun.kaydirigubbakcemile3

çilek84
15-05-09, 16:05
princess2009
arkadaşlar meraba

son adet günüm 23 nisan , 14 mayıs tarihinde şüphelenerek ucuzundan bir hcg testi aldım, testin 2. kısmı silik bir şekilde çıktı ancak gözle görülebiliyor. bu kadar erken sürede pozitif çıkması doğrumu ?

yoksa kasette herhangi bir sorun var mı ?

kan testi yaptırıcam ama şu an vaktim yok bunun için silik çıkması gebelik demekmidir. böyle olan arkadaşlar lütfen bana yardımcı olsun , önce pozitif sonra negatif olma durumuda olabilirmi

rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin..:ecrin_bebek:
canım hamılesın
banada öyle olmustu
hadı hayırlı olsun ...:1hug:

ninik
19-05-09, 07:05
merhaba kızlar .benimde adet günüme daha üç gün var ama normalde ağrım azda olsa olurdu 2-3 gün önceden şu anda öyle bir sıkıntım yok göğüslerde hassaslıkta yok.ama bir haftadır aşağı yukarı kahverengi akıntım geliyor.sizce adet olucamın mı belirtisi bu.normaldede adet olmadan o şekilde gelir akıntım

ninik
19-05-09, 08:05
ya kızlar yok mu aranızda bilgisi olan çok huzursuzum boşunada ümitlenmek istemiyorum

gulde
19-05-09, 09:05
ninikcim bende bir defasında (hayatımda ilk defa olmuştu bu) adetime yakın kahverengi akıntım oldu
doktora gittim iltihap var dedi ama sen yine de dktora git canım

ninik
19-05-09, 09:05
gulde
ninikcim bende bir defasında (hayatımda ilk defa olmuştu bu) adetime yakın kahverengi akıntım oldu
doktora gittim iltihap var dedi ama sen yine de dktora git canım
canım çok saol dikkate alıp cevap verdiğin için bu hafta sonu randevum var zzaten bunu da sorarım.ilgin için teşekkürler

gulde
22-05-09, 17:05
önemli değil canım şimdiden geçmiş olsun