Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

haticesu
29-01-09, 22:01
kızlar mrb hamileler ilk 2ayda neler hissettiğini yazabilirmi bende sabah test yapacam çok merak ediyorum

pinar79
30-01-09, 16:01
bende bugün öğrendim adetime 1 gün var ucuz testlerden yaptım hemde öğleden sonraydı.inanamadım bidaha yaptım yine çıktı

nevrosky
31-01-09, 01:01
pinar79
bende bugün öğrendim adetime 1 gün var ucuz testlerden yaptım hemde öğleden sonraydı.inanamadım bidaha yaptım yine çıktı
Canım çok sevindim. :teytey: Tebrik ederim seni. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar:

EU3
31-01-09, 09:01
kızlar ben 6 gün kala ucuz testlerden yaptım silik çıktı şimdi ise adetim 6 gün geçti bu sabah yine yaptım hamileyim çift çizgiyi gördüm yani alllahım isteyen herkese nasip etsin

incimini
31-01-09, 11:01
arkadaşlar ben adetime 6 gün kala beta hcg yaptırdım negatif çıktı sizce geç döllenme vs olup da çıkmamış olabilir mi yani hamile olma ihtimalim var mı?

seden53
31-01-09, 13:01
slm kızalr bende buraya yenı uye oldum hastalıgıma bır gun gectı ıdrar destı yaptırsam cıkarmı acaba cevaplarınızı beklıyorum

nesemese
31-01-09, 14:01
seden53
slm kızalr bende buraya yenı uye oldum hastalıgıma bır gun gectı ıdrar destı yaptırsam cıkarmı acaba cevaplarınızı beklıyorum
Canım idrar testinde döllenmeden 7-10 gün sonra çıkıyormuş. Döllenme zamanı da bazılarında egç bazılarında erken olabiliyor. Bence günün birkaç gün daha geçince test yap ama çok merak ediyorsan bugün de yapabilirsin. İnşallah güzel haberler verirsin bize:))

nevrosky
1-02-09, 01:02
zeynepilke
kızlar ben 6 gün kala ucuz testlerden yaptım silik çıktı şimdi ise adetim 6 gün geçti bu sabah yine yaptım hamileyim çift çizgiyi gördüm yani alllahım isteyen herkese nasip etsin
Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. a.s. :teytey:

ftmky
1-02-09, 21:02
kızlar 6 ocakda temizlendimnormal adetime beş gün kala 23 ocak 2009 da üstüne gorme gibi yerleşme kanması gibi koyu ama adtten az kanmaam oldu 5 gün sürdü ve temizlendi üzerinden de 6 gün geçti acaba hamlemiyim 26 sinda test yaptırdım akıntı varken negatif di boyle bi durum yuaşayan var bugunlerde hafif kasık ağrım ve bel ağrım var daha test yapmadın yapsammı ki

nutellausa
5-02-09, 00:02
bende bugun yaptim 3 ayri test ve 3 ude positive cikti bugun benim normalde adet gunumdu.am hala kasiklarim ve karnim agriyor sanki hasta olacakmisim gibi.insallah testler yanilmiyordur:)

nevrosky
5-02-09, 08:02
nutellausa
bende bugun yaptim 3 ayri test ve 3 ude positive cikti bugun benim normalde adet gunumdu.am hala kasiklarim ve karnim agriyor sanki hasta olacakmisim gibi.insallah testler yanilmiyordur:)
Tebrikler bitanem. :1hug: O kadar da yanılamaz herhalde. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah tatlım. a.s.

merseray
5-02-09, 14:02
nutellausa
canım hayırlı olsun çok güzel ya herkes hamile olduğunu yazıyor bir gün bende yazabilecekmiyim acaba. regle 3 gün var çıkarmı acaba idrar testi yapsam a.s.

zeytinn79
5-02-09, 20:02
Ben de bugün test yaptım çift çizgi çıktı.Adetime 3 gün var yarında kan testi yaptıracam..
delikafadulden

nevrosky
5-02-09, 21:02
zeytinn79
Ben de bugün test yaptım çift çizgi çıktı.Adetime 3 gün var yarında kan testi yaptıracam..delikafadulden
Canım tebriklerrrrrrr. :teytey: :teytey: Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

nutellausa
6-02-09, 01:02
cok tesekkurler arkadaslar Allahim herkese nasip etsin insallah bu duyguyu.ben hala inanamiyorum aslinda.ben henuz kan testi yaptirmadim doktorum haftaya randevu verdi bakalim haftaya gidecegim insallah.bugun evde tekrar test yaptim yine positive cikti cok sukur.bakalim hafaya kadar nasil dayanacagim.ama hala karnimda sanki hasta olacakmisim gibi agri var yani cok korkuyorum.Cok tesekkuler...

ggezgin
6-02-09, 09:02
Kızlar kan tesri sonucumu aldım.adet geçtikten 3. günü yapmıştım sanırım.sonuç 489 pozitif.Darısı inşallah buradaki herkesin başına....

nevrosky
7-02-09, 18:02
ggezgin
Kızlar kan tesri sonucumu aldım.adet geçtikten 3. günü yapmıştım sanırım.sonuç 489 pozitif.Darısı inşallah buradaki herkesin başına....
Canımm tebrikler. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. a.s.

nrt82
9-02-09, 13:02
bende adetimi 4 gün geçtikten sonra yaptım.pozitif çıktı şimdi 5 haftalık hamişim.rabbim herkese nasip etsin.

ummahan_d
9-02-09, 18:02
amin kızlar inş bende size katılırım yarın adetimin ilk günü umarım olmas klomen kullandım ve bebiş istiyorum. inş hamileyimdir bugün idrar testi yaptım negatif çıktı şimdilik umarım hamileyimdirrrrrr çok sabırsızım ..inş yanlış çıkmıştır yaaa

nevrosky
9-02-09, 19:02
nrt82
bende adetimi 4 gün geçtikten sonra yaptım.pozitif çıktı şimdi 5 haftalık hamişim.rabbim herkese nasip etsin.
Canım tebrikler. :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. a.s.

nevrosky
9-02-09, 20:02
ummahan_d
amin kızlar inş bende size katılırım yarın adetimin ilk günü umarım olmas klomen kullandım ve bebiş istiyorum. inş hamileyimdir bugün idrar testi yaptım negatif çıktı şimdilik umarım hamileyimdirrrrrr çok sabırsızım ..inş yanlış çıkmıştır yaaa
İnşallah hamişşsindir canım.. :Saruboceq: :CüvCüv: Bizlere de haber vermeyi unutma. :1hug:

barbiem
14-02-09, 00:02
arkadaşlar benimde adetim 2 gün geçti umutlanmak istemiyorum çünkü adetime 2 gün varken tek çizgi çıktı tekrar hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ama neden hala adet olmadım yaaa

barbiem
14-02-09, 09:02
ya arkadaşlar adetim gecikti diye çok umutlanmıştım yaaa test yaptım yine tek çizgi offfffffff offffffff biz ne zaman meleklerimizi kucaklayacağız???senağlama

nevrosky
14-02-09, 10:02
barbiem
ya arkadaşlar adetim gecikti diye çok umutlanmıştım yaaa test yaptım yine tek çizgi offfffffff offffffff biz ne zaman meleklerimizi kucaklayacağız???senağlama
Tatlım üzülme. :teselli: Vakti zamanı gelince gelecek o yaramaz bebişler. Bu kendini yıprattıkların da yanına kalacak. Sıkma canını. a.s.

glyz55
14-02-09, 18:02
kızlar ben adetim gecikeli 2 gün oldu kan testi yaptırdım b-hcg 1904 değer çıktı.şaşırdım.yanlız doktora gittiğimde keseyi göremedi.başka dr gittim o gördü çok küçük.yeni olduğu için dedi.diğeri göremediği için canım sıkıldı ağzımda acılık var kasıklarda ağrı var halsizlik de oluyor 2 hafta sonra ravdevum var ama korkuyorum bi şey çıkar dye.