2009 Nisan anneleri bebişlerimize isim........

urla
17-09-08, 10:09
Daha Var ama zaman da cabuk geçiyor

cinsiyetlerini ögrenmedik ama fikir paylaşımı yapalım

kızım olursa: nisa,naz,hilal naz,sude,açelya ve dahada bulabılırım kararsızım

erkegim olursa: günay olucak kayınpederim adı pekde çirkin isim degil....

günay ege istiyorum ama eşimle daha paylaşmadım bi cinsiyetini ögrenelim

EU3
13-10-08, 14:10
benimde eğer kızım olursa beren oğlum olursa enes yada ceyhun koymak istiyorum

selinay2002
13-10-08, 15:10
kız olursa eylül duru,erkek olursa egehan , oğlumun adı emirhan uyumlu olsun istiyorum...

bursasu
13-10-08, 15:10
kız olursa ben,naz.cemre,aklımada gelmiyo şimdi:KK70:..
erkek olursa emre ismi çok hoşuma gidiyor sarp olabilir ayberk çok tatlı atadeniz

eysan
31-10-08, 17:10
ben devamlı kız olacağını düşünerek kız ismi bakıyorum
şimdilik azra ve hicran yada ecrin diyorum kesin karar vermedim
erkek ismi hiç düşünmedim

bursasu
31-10-08, 20:10
eysan bence hicran koyma yaa çok acıcklı bi isim o bence onu koyma

pericik55
1-11-08, 19:11
eysan
ben devamlı kız olacağını düşünerek kız ismi bakıyorum
şimdilik azra ve hicran yada ecrin diyorum kesin karar vermedim
erkek ismi hiç düşünmedim[/QUOTE

bencede hicran ismini düşünme insanın ismi kaderini etkiler canım yaaa...daha neşeli isimlen var

eysan
bursasucum hicran isimli insanlar cok duygusal ama cok zeki basarılı ve kararlı oluyorlar ben en cok kararsızlık huyumdan sikayetçi olduğumdan kızımın katiyyen bana benzemesini istemediğimden özel isimler seciyorum hicranda onlardan biri

eysan
korkmayın kızlar secenek ve karar vermek için gün cok o sadece bı olasılık

girlion
2-11-08, 14:11
benim oğluşum olacak adını muhammed yiğit koyacağız

DatluCadu
3-11-08, 08:11
selinay2002
kız olursa eylül duru,erkek olursa egehan , oğlumun adı emirhan uyumlu olsun istiyorum...
duru isiminiçok seviyorum , ama eşim beğenmedi:KK43:((

yasemink
3-11-08, 11:11
Babası buldu SUDE benimde hoşuma gitti. Ama yanına bir isim daha arıyorum. DEFNE, ELİS, DENİZ isimlerinide çok seviyorum. SUDE DEFNE de olabilir.

EnderDeniz
4-11-08, 06:11
Yasemink benim kızımın ismi Deniz Sude...Böyle de düşünebilirsin.Çok yakışıyor:)))))

elavinya
4-11-08, 11:11
kızıma yüsra koycak babası oğlumada doğukan koycam bakalım ne olcaaak

GECEYARISIGÜNEŞİ
4-11-08, 12:11
bende oğluma DUHAN ismini düşünüyorum ama anlamı biraz korkuttu beni.kıyamette çıkacak olan dumanmış.çok alışmıştım bu isme galiba değiştiricem:KK43:

eysan
10-11-08, 14:11
hiç erkek ismi düşünmemiştim ama oğlum olacağını öğrenince basladım ilk aklıma gelende ismi ne olacaktı
büyük oğlumunki ali sami küçüğede ahmet arda koyalım diyorum nasıl

bursasu
10-11-08, 14:11
bizde kerem ismine takılıp kalmıştık şimdiyse kuzey ismine taktım nasıl sizce kuzey ismi

hürrem 2000
10-11-08, 15:11
bursasu
bizde kerem ismine takılıp kalmıştık şimdiyse kuzey ismine taktım nasıl sizce kuzey ismi
kuzey çok güzelmiş...
...benim arkadım var oğlunun adı kuzey ve çok akıllı bir çocuk.. ama bir tanıdık daha var onun da kızının ismi kuzey...kuzey asya....
benimde cinsiyeti belli diil...ve daha isimde bulamadım açıkçası...ne kadar zormuş yaw...:uhm:

CHOSEN
10-11-08, 19:11
allah izin verirse kızım olacak.. adınıda SUEDA koymaı düşünüyorum..kur'an dan bir isim.allahın razı oldugu sevdiği kulları demekmiş..genede kararsız kaldım.inşallah begenmiştirsiniz.fikirlerinizi paylasırsanız sevinirim :)

NAVRIS
11-11-08, 09:11
BİZDE DÜN ÖĞRENDİK CİNSİYETİMİZİ VE AKŞAM EŞİMLE OTURDUK. İNTERNETTEN İSİM ARAŞTIRDIK.

KAĞAN BUĞRA (favori ismimiz)
GÖRKEM
BEDİRHAN

KIZLAR SİZCE NASIL YORUM YAPIN HADİ .

urla
poyraz ismide var etrafımda hoş

kız ismide asya cok güzel

Esennn
ben erkek olursa ARDA istiyorum BUĞRA da güzel bir isim. kızım olursa MERİÇ yada TUNA olabilir

bursasu
11-11-08, 10:11
CHOSEN
allah izin verirse kızım olacak.. adınıda SUEDA koymaı düşünüyorum..kur'an dan bir isim.allahın razı oldugu sevdiği kulları demekmiş..genede kararsız kaldım.inşallah begenmiştirsiniz.fikirlerinizi paylasırsanız sevinirim :)
SUEDA değilde o isim süheyda ydı benim hatırladığım

gulfemim
oğlum olursa EMRE
kızım olursa GÜLFEM
nasıl biyorum lütfen.süeda güzel isim miş.bi ara ben de arda istedim ama eşim istemedi.poyraz çok sert geliyo.buğra meriç tuna çok güzeller
asya zaten masal gibi .ben de düşünmüştüm yine eşim istemedi :KK43:(

gulfemim
orada tazı karışmış.nasıl bilmiyorum lütfen yorum yazın yazıodu normalde

aslimmm
11-11-08, 11:11
ben oğluşum olursa büyük dedim ve eşinin büyük dedesinin adı mehmet yağız olarak dşünüyorum
ama kızım olursa yaren tuana sudenaz nazlım nil elçin olabilir diyorum bakalım haftaya bugün gösterirse öğrenicez inş

ayem2007
13-11-08, 07:11
benim oğluşum olacak inşallah adını Affan Melih koymayı düşnüyorum.

ovtemizkan
13-11-08, 08:11
arkadaşlar merhaba henüz bebişimin cinsiyeti belli olmadı ama ben kız olursa eylül ,rüya erkek olursa demirhan ,göktuğ olabilir diye düşünüyorum tabi bu benim düşüncdem eşimin henüz haberi yok :1no2:

ovtemizkan
13-11-08, 08:11
sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum yerimseniben

urla
13-11-08, 09:11
minal- kız ismi
taha erkek ismi
fikriniz olsun

meral_83
13-11-08, 12:11
merhabalar benimde kızım olacak Allah nasip ederse adını elif naz olarak düşündük..

gulshenidil
13-11-08, 12:11
çokkk önceleri yazmıştık ama silinenler arasına girmiş geçtiğimiz haftalarda....benim canım oğlumun adı kuzey olacak.....en başından beri başka hiçbir isim düşünmedik....

urla
14-11-08, 06:11
sevindşm rumelili..............

geda
15-11-08, 11:11
bursasu
bence kerem daa güzel ama sen bilirsin gene de... yani anlamlı isimler koymak daa efdal ya o yüzden kerem daha anlamlı sankim...gamyoncuiremsu
ben iki hafta oldum cinsiyet ööreneli ama hala isim düşünmedim küçük prensese....yard edin teyzeleriiiikaydirigubbakcemile3

bursasu
15-11-08, 12:11
eevet ama kerem eski isim falan dediler doğuma kadar değişir tabi ne isimler gelir geçer
kıs isimleri daha fazla

a83i76
18-11-08, 08:11
Benim oglum olacak ismini bulduk Ahmet Tuna olcak hayırlısıyla............:)))))))))))

a83i76
18-11-08, 08:11
Kerem cok guzel isim bende dusunuyodum ama eşim tuna istedi ahmet tuna olacak....
ben ahmet kerem olsun cok istedim ama eşimide kıramıyorummm........
Bi dahaki sefere artıkk ben koyarım:)))))))))))

CHOSEN
18-11-08, 15:11
bursasu
SUEDA değilde o isim süheyda ydı benim hatırladığım
süheyda da var biliyorum o ismi ama bu ayrı bi isim.
sueda : kur'an da allahın sevdiği razı oldugu kulları anlamını tasıyo.
su ve eda olarak ayrı ayrı kullanılmıyo sueda olarak yazılıyo.
hala kararsızım aramalardayım ama bulamadım.
eşim tutturdu toprak olacak diye.bende sacmalama diyorum ama o öyle istiyo.en azından bende 2. bi isim koyup vaziyeti kurtarmak istiyorum :1no2:

yasemink
19-11-08, 07:11
Bizim Kızımız olacak inşallah. Gerçi bugün net anlaşılacak ama kızımız geliyosa eğer adı SUDE MELİS. Sudeyi babası buldu su gibi temiz olsun Sude olsun dedi. Bende sevdim. Benimde küçüklükten beri çok sevdiğim isim Melis. Kararımızı verdik ismi SUDE MELİS inşallah..

bursasu
20-11-08, 13:11
CHOSEN
süheyda da var biliyorum o ismi ama bu ayrı bi isim.
sueda : kur'an da allahın sevdiği razı oldugu kulları anlamını tasıyo.
su ve eda olarak ayrı ayrı kullanılmıyo sueda olarak yazılıyo.
hala kararsızım aramalardayım ama bulamadım.
eşim tutturdu toprak olacak diye.bende sacmalama diyorum ama o öyle istiyo.en azından bende 2. bi isim koyup vaziyeti kurtarmak istiyorum :1no2:
kız bebeğemi toprak koymak istiyor:sm_confused:

dozkan
20-11-08, 13:11
kızlar ya bende bisürü kız ismi hazırlamıştım bizimki erkek miş.Bulamadım erkek adı bitürlü sizce DEMİR nasıl güzel mi?

betül19
20-11-08, 14:11
dozkan
kızlar ya bende bisürü kız ismi hazırlamıştım bizimki erkek miş.Bulamadım erkek adı bitürlü sizce DEMİR nasıl güzel mi?
sen bulduğun isimleri buraya yaz bizimki kız...seviniriz:1hug:

betül19
20-11-08, 14:11
dozkan
sen bulduğun isimleri buraya yaz bizimki kız...seviniriz:1hug:

ovtemizkan
20-11-08, 18:11
dozkan
bencede dozkan sen seçtiğin isimleri yazarsan çok güsel olur yoksa bu gidişle isim bulamıyacağım prensesime :=)

ovtemizkan
20-11-08, 18:11
bu arada ben prensesime defne ismini koymayı düşünüyoruz nasıl yorumlarınızı bekliyorum

mymoonum
20-11-08, 20:11
kız ismi: tulu, ada,deren,dila,doğa,melodi,mina,sena,sıla,su,oylum,beril
erkek ismi :ada,ege,demir,aral,erkin,baran,sarp,sarper,doğu, kuzey,poyraz,yağız
umarım işinize yarar bunlar benim beğendiğim isimler

urla
21-11-08, 07:11
kız isimleri paylaşalım
ben kızımın adını asya düşünüyorum.................

dozkan
21-11-08, 08:11
urla bence asya çok güzel bi isim sence esmer mi olacak kızın. sanki esmer uzun boylu bir kız adı çok beğendim (niyeyse isimler bende çağrışım yapıyo bazen)

dozkan
ovtemiz ,betül, bilmem beğenirmisiniz siz benim kız için düşündüğüm isimler biraz değişikti.
VERDA: gül demek
ARİNA: iyilik kraliçesi
BELİT: korsan kraliçe
DELFİN:yunusbalığı

dozkan
ovtemizkan
bu arada ben prensesime defne ismini koymayı düşünüyoruz nasıl yorumlarınızı bekliyorum
ovtemiz DEFNE çok zarif güzel bi isim.istersen iki isim koy kızlar seviyolar öyle değişiklikleri benim kızımın ismi SİDAL DOĞA bugüne kadar hep SİDAL dedik bakıyorumda bugünlerde kendine DOĞA dedirtmeye başlamış bazı yakın arkadaşlarına cadılar seviyolar öyle değişiklikleri.:eek: