Doğum yapmış olan anneler buraya....

bride_
4-01-09, 12:01
duygu1912
sedacım bırde dun sormustum gormedın herhalde.evy baby aldım demıssın,pek ıcıme sınmedı.kotumuydu yanı ben suan prıma kullanıyorum memnunum ama bazen dıger bezlerde gercekten ınanılmaz ındırımler oluyor.ondan soruyorum.
yok canım tavsiye etmem, koca bir paket aldım ucuz diye nasıl bitiricem onu düşünüyorum kara kara..yok yok alma bence yani benim fikrim bu...benim bez sıralamam şöyle arkadaşlar...

1-huggies..
2-prima...
3.can bebe...

maibeyaz
duygu1912
sedacım bırde dun sormustum gormedın herhalde.evy baby aldım demıssın,pek ıcıme sınmedı.kotumuydu yanı ben suan prıma kullanıyorum memnunum ama bazen dıger bezlerde gercekten ınanılmaz ındırımler oluyor.ondan soruyorum.
ben doğumdan buyana hep evy baby kullandım... çok memnunum... hiç pişik olmadı şimdiye kadar.. bırak pişiği kızarıklık bile olmadı... ama kremli olduğu için ve ben geceleri değiştirmediğim için sabahları ağır kokuyor.. başka hiç sorunum olmadı...

mommy
Selam kızlar herkese iyi pazarlar...
Umutcum,Betülcüm ve diğer hanımlar,geçmişi okudum da,hepimizin aynı dönemlerde hep aynı sorunları yaşadığımızı gülümseyerek bir kez daha farkettim..
Benim eşim asker olduğundan 14 yaşında askeri okula başlayıp hep erkeklerin içinde büyüdüğündenmi hala iş hayatında hiç bayan yok veya kız kardeşi olmadığı için mi bilmem beni hep el üstünde tutumuştur,ama bu arada kadın ruhundan ve hislerinden hiç anlamaz o ayrı...Siz de farkındasınızdır arkadaşlar ama ben yine de beyan edeyim nacizane düşüncem erkekler için cinsellik herşey olmasa da bu hayatta en önemli şey diye düşünüyorum,benim de çoğu zaman kendime güven sıkıntım olduğu için belki soğuk olduğum oluyor ama eşimi bu yönden hep doyurmaya çalışıyorum...Eşlerinizi bu konuda ihmal etmeyin bence yoksa işler iyice sarpa sarıyor.Benim eşim İstanbula tayinimiz çıkana kadar 2-5 yıl hep dağlarda hainlerin peşinde gezdi ne evliliğimizden ne cinselliğimizden bişey anladık,o yüzden ona her zaman şevkat ve anlayışla yaklaşmayı öğrendim...Hala da öyle devam ediyor ben ona ne kadar yakın durursam sorunları o kadar kolay aşıyoruz,eşim allah şükür hayatta benden ve şimdi kızından fazla kimseye değer vermez kendi ailesinden de her zaman beni üstün tutar ne demişler erkekler çıktığına değil giridiğine kanar...Biraz açık konuşuyorum belki ama bunu ne zaman tecrübe ettiysem doğrulamış oldum...Cuma cumartesi akşamları ne yapıyorsunuz arkadaşlar eşinizle romantik anlar yaşayın,ben de uykusuzluktan harap oluyorum gözüm yatağa bakıyor ama yine de kadınım bu da en önemli görevlerimden biri diye bakıyorum ama sonra bu görev beni de mutlu ediyor...Geçenlerde bir meyve salatası hazırladım getirdim,geçen hafta cuma gecesiydi,e sonrasını tahmin ediyorsunuzdur,yerimsenibeninanın ne koca göbeğinizi ne bacağınızdaki kılları farketmezler,eşim bana 3 yıllık evlilik hayatımızda ilk defa sürpriz bir hediye almış daha önce hep ben beğenir alırdım ve evlilik yıldönümü veya doğum günü hediyesi yerine sayardık,bana yıl başında sürpriz yapıp yeni bir telefon almış,brden aramız çok iyi oluverdi ben sebebini biliyorum tabii:eek:,e cuma gecesi de Ayçayı uyutma görevini üstlendi sebebini anlamamıştım ama memnun oldum sonra ben burda takılırken meyve salatası yapıp getirdi odaya...kaydirigubbakcemile3artık o da hafta sonları annesinin bizde yatmasını istemiyor ve bunu kaynanama söylüyor,yoruluyorum Çağrı yardım et biraz deyince emrime amade,çünkü yorulunca erken yatarım biliyora.s Şimdi böyle anlattım diye eşimin cinselliğe aşırı düşkün olduğunu sanmayın her normal erkek gibi,hatta asker olduğu için belki biraz da kural ve düzen meraklısıdır biraz da çekingen yani hiç bişeyde aşırıya kaçmaz...Biraz açık konuştum kusura bakmayın doğalım,pat kütüm ya ondannaniknanik

gozde0120
4-01-09, 13:01
duygu1912

anaa egeye baakkk duygu aşağıdaki resimlerden o büyük olanda aynı bruce willis gibi bakmış yaw .. artizzz mi olcak bu oğlan yoksam :)

maibeyaz
Zeos
o kadar cok marka varki günlük hayatımızda kullandıgımız hiç mi yerli malımız kalmadı bizim.bu konuda lütfen dyarlı olalım artık arkadaslar.
kesinlikle katılıyorum arkadaşım.... biz eşimle beraber kesinlikle almayız... sadece humana alıyoruz.. onu da oğlumu emzirebilmek için.... bir de milupa mama aldım... milupayıda ülker aldı sanıyodum ama değilmiş...bu konuda duyarlı olalım... bence aldığımız her ürünle filistinlilere bir kurşun da biz atıyoruz...

hilarya
derya289
canım onu yükleyemiyorum yarda kesiliyo başka link veremez misiniz?
üzgünüm canım ben o linkden indirmiştim..

nunuu
Valla gül doğru demişsin de. Ben doğuma yakın eve internet aldım , almaz olaydım. Bizimki yorgun geliyo, internet başına, sonra televizyon, sonra uyuyo. Kaldırmaya kalkınca tv karşısında uyumayı sevdiğini söylüyo. Geçen akşam kızı uyutunca gittim uyudum valla yatakodasında. Kaldırmadım onu. Oturma odasında uyudu.
Bişey isteyince surat yaparak yapıyo. ama biz her şeyi dörtdörtlük yapmak zorundayız. Akşam hiç uyumadı kızım hep göğsümdeydi, bi ara kaldırayım o da baksın dedim ama o daha çok çocuğun uykusunu açıyo...
Ne bileyim yani, bizimki ailesini benden çok tuttuğu için, bizde de zaman zaman çekişmeler oluyo. Heleki doğumdan beri hep sorun oldu aileler... Özellikle eşimin ailesi, yoruldum gerçekten.. Patiğin dediği gibi ben bile gitmeyi düşündüm...
Geçen akşam da yılbaşında aramamışız diye alınmış ailesi. Ama 2 senelik evliyim.Onlar hiç yılbaşı kutlamazki, yatar uyurlar.. Sonra kızkardeşi mail atmış bizimkinin adresine , tesadüf gördüm.Hep benim istediğim oluyomuş, eşim istediklerini yapamıyomuş falan, bide bu yılbaşı için alınmışlar mı ne onu yazmış... Yani bize karışmasalar biz çok iyiyiz de.. Ne yazıkki, sanki çok uzakmışız gibi yapıyolar... Hele de yılbaşı gecesi duru hiç durmadı, eşim de uyudu 10da kalktı, sonra 12ye kadar oturup yine yattı. Yani bizim çocuğumuz var ama hep bize mana buluyolar...
Eşim de tabii onları tutuyo. Ben ailemi 2 ayda bi görüyorum , 3-4 günde bi arıyorum ama kimse bana surat asmıyo...
İşte böyle bizde idare edeceğiz işte, napacaksınız....

ChoqSeqeR
gnydn64
canım ya onuruma bak sen daha da tatlanmış
çok özledim ya

evet teyzesi çok tatlı oluyr gün geçtikçe daha bu sabah çekmiştim resmini sen de koysana ipeğin son hali varsa

bride_
mommy
Umutcum,Betülcüm ve diğer hanımlar,geçmişi okudum da,hepimizin aynı dönemlerde hep aynı sorunları yaşadığımızı gülümseyerek bir kez daha farkettim..
Benim eşim asker olduğundan 14 yaşında askeri okula başlayıp hep erkeklerin içinde büyüdüğündenmi hala iş hayatında hiç bayan yok veya kız kardeşi olmadığı için mi bilmem beni hep el üstünde tutumuştur,ama bu arada kadın ruhundan ve hislerinden hiç anlamaz o ayrı...Siz de farkındasınızdır arkadaşlar ama ben yine de beyan edeyim nacizane düşüncem erkekler için cinsellik herşey olmasa da bu hayatta en önemli şey diye düşünüyorum,benim de çoğu zaman kendime güven sıkıntım olduğu için belki soğuk olduğum oluyor ama eşimi bu yönden hep doyurmaya çalışıyorum...Eşlerinizi bu konuda ihmal etmeyin bence yoksa işler iyice sarpa sarıyor.Benim eşim İstanbula tayinimiz çıkana kadar 2-5 yıl hep dağlarda hainlerin peşinde gezdi ne evliliğimizden ne cinselliğimizden bişey anladık,o yüzden ona her zaman şevkat ve anlayışla yaklaşmayı öğrendim...Hala da öyle devam ediyor ben ona ne kadar yakın durursam sorunları o kadar kolay aşıyoruz,eşim allah şükür hayatta benden ve şimdi kızından fazla kimseye değer vermez kendi ailesinden de her zaman beni üstün tutar ne demişler erkekler çıktığına değil giridiğine kanar...Biraz açık konuşuyorum belki ama bunu ne zaman tecrübe ettiysem doğrulamış oldum...Cuma cumartesi akşamları ne yapıyorsunuz arkadaşlar eşinizle romantik anlar yaşayın,ben de uykusuzluktan harap oluyorum gözüm yatağa bakıyor ama yine de kadınım bu da en önemli görevlerimden biri diye bakıyorum ama sonra bu görev beni de mutlu ediyor...Geçenlerde bir meyve salatası hazırladım getirdim,geçen hafta cuma gecesiydi,e sonrasını tahmin ediyorsunuzdur,yerimsenibeninanın ne koca göbeğinizi ne bacağınızdaki kılları farketmezler,eşim bana 3 yıllık evlilik hayatımızda ilk defa sürpriz bir hediye almış daha önce hep ben beğenir alırdım ve evlilik yıldönümü veya doğum günü hediyesi yerine sayardık,bana yıl başında sürpriz yapıp yeni bir telefon almış,brden aramız çok iyi oluverdi ben sebebini biliyorum tabii:eek:,e cuma gecesi de Ayçayı uyutma görevini üstlendi sebebini anlamamıştım ama memnun oldum sonra ben burda takılırken meyve salatası yapıp getirdi odaya...kaydirigubbakcemile3artık o da hafta sonları annesinin bizde yatmasını istemiyor ve bunu kaynanama söylüyor,yoruluyorum Çağrı yardım et biraz deyince emrime amade,çünkü yorulunca erken yatarım biliyora.s Şimdi böyle anlattım diye eşimin cinselliğe aşırı düşkün olduğunu sanmayın her normal erkek gibi,hatta asker olduğu için belki biraz da kural ve düzen meraklısıdır biraz da çekingen yani hiç bişeyde aşırıya kaçmaz...Biraz açık konuştum kusura bakmayın doğalım,pat kütüm ya ondannaniknanik

vay bee aramızda ne geyşa ruhlu kadınlar varmış ...:roflol:
Şaka bir yana çok haklısın..bu ara hepimiz eşlerimizi ihmal ediyoruz...cinsel soğukluk var çoğumuzda..bunun sebebi prolaktin..yani süt hormonu, süt verdiğin müddetce tam olarak eskiye dönemiyorsun.İlişki sırasında acı oluyor..ve ilişkiden kaçıyorsun..canın istemiyor... emzirmeler bitene kadar bunları yaşamamız normal...am bundan sonra bende daha dikkatli olucam.

not, pat küt lakabını sana ben koymuştum geri alıyorum sen bundan sonra miss geyşasın.
delikafaduldendelikafadulden

derya289
mommy
Canım dediklerine katılıyorum benim üzülmemi felan istemez bana değer verir ama ailesine de hiç laf söyletmez.Kaynanam 1000 km uzağımızda telefonla yine etkileniyor.Erkek anneleri konuşuyor birinden etkilenmese söylediklerinin diğerinden etkileniyorlar.

mommy
Nuraycım tabi ne kadar çabalasakta yapı meselesi bazı erkekler ne yaparsan yap ailesini tutar,benimki dışarıda yani askeri okulda büyüdüğünden ailesine zaten çok yakın olamamış hiçbir zaman.Belki ondan bana hep daha çok değer verir.Seni de anlıyorum arkadaşım ama kadınlar evlilikte her zaman daha fedakar olmak zorunda malesef,benimki 1 adımıma 10 adım gelir ama belki 10 adıma ancak 1 adımla karşılık veren erkek de vardır,evliliğimizin kurtulması için sabretmemiz gerek yoksa mutluluğumuz da uçar gider,tabi mutluluk savaşıp kazanmaya çalışmak mı,bırakıp gitmek mi bu karar da çok iyi düşünülerek verilmeli o ayrı.

mommy
lan Seda yolmayim şimdi seni haa:roflol:delikafadulden
şurda ciddi ciddi bir laf edek dedik looCADIARZU

mommy
ben primadan başka bez denemedim 1 kez huggies almıştım küçük paketti allahtan Ayça da pişik yaptı o oldu başka bez denemedim hiç,primadan memnunum ben.Huggies sert gibi biraz poposu taş gibi oluyor prima daha yumuşak bence.

gnydn64
Delikız
evet teyzesi çok tatlı oluyr gün geçtikçe daha bu sabah çekmiştim resmini sen de koysana ipeğin son hali varsa

nunuu
Kızlar yazılarınızın altındaki değişen resimleri nasıl yapyosunuz?

maibeyaz
hilarya
off kızlarr midem bulanıyor artık şu kolik cd sinden.. laelaelaelaelae:bbo:
Bora yatğında mıkır mıkır yinee uyumamak için direniyorrr... her gece bu saatlerde mışıl mışıl uyuyan çocuk şimdi uymamak için direniyorr... Her akşam kolik müziği dinlemekten ben helak oldum.. Bora eminim rahatladığı için değil can sıkıntısından uyuyor bu müzikle..
kafamçokkarıştı
ay canım ben sabah bi açıyorum gece uyuyana kadar... kapattığım zaman bağırıyor... bir de bu gala daşlı galayı seviyor...kaydirigubbakcemile3

mommy
İpek de Ayça gibi kel kızmıış...kaydirigubbakcemile3

gnydn64

gnydn64
mommy
İpek de Ayça gibi kel kızmıış...kaydirigubbakcemile3
evet yaa öyleyiz hatta kel değil keltoşuz. :dance:

Aytege
vallahi gül söylediklerinde haklısın belki ama erkekler geneli yani, kendilerine yontuyor herşeyii benim ailem uzakta ancak işte telefon ve msn aracılığı ile görüşüyoruz sabahtaa annemler egeyi özlemiş görmek istediler msnden bende açtım işte hasret gidersinler diyeee, neyse eşimde karşıda gel bir selam ver dedim kılı kıpırdamadı o kadar kötü oldumki ağladım bende sana aynı şekilde davranayım belki anlarsın diyorum istediğini yapmakta özgürüsn diyorrr, bence erkeklerr asalaaa kadınlar gibi düşünemiyorr aslına bakarsanızz bende çok sıkıldım ve bıktım artık allah hepimzin sonunu hayır etsinnn insan gerçekten bazen alıp başını gitmek istiyor

hilarya
maibeyaz
ay canım ben sabah bi açıyorum gece uyuyana kadar... kapattığım zaman bağırıyor... bir de bu gala daşlı galayı seviyor...kaydirigubbakcemile3
ayy canımm senin işin daha vahimmiş.. Ben bir saate katlanamıyorum..Başım davul gibi oluyor..
Allah kolaylık versin..

mommy
Nuraycım burdan fotoğraf yükle ondan sonra upload starta bas bekle ve 2. linki buraya kopyala.BBc gibi bişey yazıyor ya o linki..

Glitterfy.com - Photo Flipbook Maker, Create Slideshows

yagmur25
MinikAnniş
selam arkadaşlar kaydirigubbakcemile5
herkese güzel geçecek bir pazar günü diliyorum..

hava kapalı olduğundan mıdır içim sıkılıyo bugün benneyaptımki

Seda ne güzel anlatmışsın gerçekten bizler ne kadar şükretsek azdır ..o minicik bebeklerin ve annelerinin Allah yardımcıları olsun ...

Yağmur ; benim takvim yaptığım site
Canım benim çok teşekkür ederim...mesajıma birtek sen cevap vermişsin..tekrar teşekkürler....:1hug:

ChoqSeqeR
ayyy ipek çok tatlı olmuuuuş çizgili donunu yerim ben onun ya keşke 15 tatilde gelseniz

nunuu
Saol gülcüm;a.s.
buraa mı yapıştırıyom?
Bakayım.....

gnydn64
Delikız
ayyy ipek çok tatlı olmuuuuş çizgili donunu yerim ben onun ya keşke 15 tatilde gelseniz

keşkeee
büyük ihtimal gelemeyiz.

Derya
arzuercan
ayy ben o gün migrostan aldım hagıs 3 numara 4-9 kilo oğlan 8 kilo sizler 4 lere mi geçtinizbenneyaptımki
canım huggies diğerlerinden küçük oluyormu oğlana...benim kız 6 kilo ben huggies numara kullanıyorum....

serenat
öncelikle herkese merhaba geçmişe dönük okumayı çok istedim ama ogluşum izin vermedi şimdi uyudugu için ancak bir önceki sayfayı okuyabildimm geçmişte birikmiş tam 12 sayfa var inşllah birşey kaçırmamışımdır herkes iyidir arkadaşlarım.
GÜL canımcım inan bugün sanki içimi okur gibi yazmışsın bugün duygusal anlamda o kadar çok kötüyümki her dk aglıyorum halime şükredip aglıyorum bilmiyorum ama bugün kendimi çok kötü hissediyorum.Allah eşinle aranı hiç bozmasın daha nice nice güzellikler katsın.
geçmişte diger arkadaşlarım neler yazdılar bilmiyorum ama kendimi o kadar yalnız hissediyorumki yanımda bir arkadaşa sohbet edecek dertleşecek birisine o kadar çok ihtiyacım varki arkadaşlar inanın şuan sizide sıkmak istemiyorum çok ama çok doluyumm ve ne yapacagımı bilmiyorumm.hiç mutlu degilim.hayatım herşeyim nefesim bir tek oglum başka hiçbirşeyde gözüm yokk.hergün Allah'ıma ogluşumu bana verdigi için binlerce kez şükrediyorum.
ne güzel herkes burda o yüzden sizlerinde bu güzel pazar gününüzde sıkmak istemiyorum güzel arkadaşlarım.herkese güzel günler diliyorum.

Derya
nunuu
Selam arzu;
kızım 6.5 kilo . 3 numara tam oluyo.Hatta 4-5 gün önce üşütmüştük ve ishal kusmamız vardı , o ara hep bezinden taştı iç bodysi kıyafetleri hep battı.Arada da çişi yanlardan geçiyo_O yüzden 4e başlayacam.İndirimler varken bez alayım diyorum ama sizce ne kadara kadar 4 kullanırız ?
bence 4 uzun gider 7-18 kg ya :))))

maibeyaz
4-01-09, 14:01
nunuu
Saol gülcüm;a.s.
buraa mı yapıştırıyom?
Bakayım.....

yok kız kullanıcı panelinden imzamı değiştir kısmı var.. oraya yapıştır...

nunuu
asliiii
öncelikle herkese merhaba geçmişe dönük okumayı çok istedim ama ogluşum izin vermedi şimdi uyudugu için ancak bir önceki sayfayı okuyabildimm geçmişte birikmiş tam 12 sayfa var inşllah birşey kaçırmamışımdır herkes iyidir arkadaşlarım.
GÜL canımcım inan bugün sanki içimi okur gibi yazmışsın bugün duygusal anlamda o kadar çok kötüyümki her dk aglıyorum halime şükredip aglıyorum bilmiyorum ama bugün kendimi çok kötü hissediyorum.Allah eşinle aranı hiç bozmasın daha nice nice güzellikler katsın.
geçmişte diger arkadaşlarım neler yazdılar bilmiyorum ama kendimi o kadar yalnız hissediyorumki yanımda bir arkadaşa sohbet edecek dertleşecek birisine o kadar çok ihtiyacım varki arkadaşlar inanın şuan sizide sıkmak istemiyorum çok ama çok doluyumm ve ne yapacagımı bilmiyorumm.hiç mutlu degilim.hayatım herşeyim nefesim bir tek oglum başka hiçbirşeyde gözüm yokk.hergün Allah'ıma ogluşumu bana verdigi için binlerce kez şükrediyorum.
ne güzel herkes burda o yüzden sizlerinde bu güzel pazar gününüzde sıkmak istemiyorum güzel arkadaşlarım.herkese güzel günler diliyorum.

Aslıcım;
anlatmak istersen burdayız.İnsan içini dökünce rahatlar ya.Ben bazen kimse bana bişey yazmasa bile anlatıyorum.Yoksa kafayı yiyecek gibi oluyom...İyiki varsınızzzz..

sema_alya
nunuu
Saol gülcüm;a.s.
buraa mı yapıştırıyom?
Bakayım.....

Ay canım kızın çook tatlı maşallah saçlarına benim kızımda bayağı saçlı inş en kısa zamanda ben de resmini koyacam ama önce ara kabloyu bulmam lazım.Bu arada Gülcüm öyle güzel izah etmişsin ki kocamla daha çok ilgilenmem gerektiğinin farkına vardım.Şahsen ben hep ondan anlayış bekliyorum da peki ona kim anlayış gösterecek?

ChoqSeqeR
aslıcım hoşgeldin cnım ne oldu böyle ya herkes mutsuz herkes kocalar dan dertli keşke biraz daha anlayışlı olabilseler eşlerine karşı

ben eşimden çok memnunum Allaha şükür ama sizleri okuyunca üzülüyorum bebek ile uğraşmak yetmez gibi birde onlar üzüyorlar anneleri

Derya
arzuercan
bu da yılbaşı soframız biz başbaşa çekilemedik hiç,hep kaynanam da var resimlerde sinir olduğum için tek masanın resmini koyuyom.
eee oynamıyormu oyun halısında deme kız oynar oynar ben dün siparis ettim inşallah oynar yoksa ben oynarım artıkın tekmelerim sinirimden hehhahahhahahahh[/QUOTE]

hangisindn sipariş ettin canım beniimki sevdi halısını koyorsam keyfi avrsa oynuyor...

gnydn64
arkadaşlar yazdıklarınızı okudukça inanın kendim yaşamış gibi üzülüyorum. lütfen kendinize moral verin. hayatta inişler çıkışlar olabiliyor. ben bunu haketmiyorum diyip hayata küsmemek lazım herşey insanlar için acıda tatlıda. güçlü olalım biraz dobiş de olsak kendine güvenen dobişler olalım. eşlerimizle ilk zamanlarımızı düşünelim onları neden sevdiğimizi düşünelim. yuvamıza dört elle sarılalım gerisi allah kolaylığını verir.

ilkim_1983
merhaba kknın tatlı anneleri.kızım uyuyor şimdi bakayım dedim,ve sizlerede yazmadan geçmek istemedim.yeni doğum yapmış biri olarak sizden tecrübem az tabi.alışmaya,gazsorunlarımız çözmeye,uykusuzluğa,ve halen iyi bir annne olmaya çaba sarf ederek geçiyor günlerim.ama çözülmezi zor olan lohusaşık depresyonu.durup durup ağlamakdan sıkıldım,yalnızım ailem yok burda.belki bundan çok kaynaklanıyor,eşim destekçi ama bana yetmiyor.bu depresyon çok önemli bişiymiş.aralık annelerindenim ben.biraz daha zamana ihtiyaç var dimi kızlar

patik
aslıcım dök içini hayatımm..çogumuz depresifiz şusıralar..nedir seni bukadar yalnız hissettiren..5 6 aylıktın eşinle huzursuzlukların olmuştu..yalnış hatırlamıyosam doğurmasammı diye bile düşünmüştün sanırım..derdini demiyen derman bulamaz..

bride_
ilkim_1983
merhaba kknın tatlı anneleri.kızım uyuyor şimdi bakayım dedim,ve sizlerede yazmadan geçmek istemedim.yeni doğum yapmış biri olarak sizden tecrübem az tabi.alışmaya,gazsorunlarımız çözmeye,uykusuzluğa,ve halen iyi bir annne olmaya çaba sarf ederek geçiyor günlerim.ama çözülmezi zor olan lohusaşık depresyonu.durup durup ağlamakdan sıkıldım,yalnızım ailem yok burda.belki bundan çok kaynaklanıyor,eşim destekçi ama bana yetmiyor.bu depresyon çok önemli bişiymiş.aralık annelerindenim ben.biraz daha zamana ihtiyaç var dimi kızlar
evet canım senin için henüz erken..bak biz hala atlatamadık....şunu unutmaki mükemmel anne yoktur...bir kaç hafta sonra daha iyi hissedeceksin, hele bir sana gülsün..dünyalar senin olacak..

ilkim_1983
bride_
evet canım senin için henüz erken..bak biz hala atlatamadık....şunu unutmaki mükemmel anne yoktur...bir kaç hafta sonra daha iyi hissedeceksin, hele bir sana gülsün..dünyalar senin olacak..
tşk ederim umarım o gülücük zamanı bir an önce gelir.herkesin bir derdi var,okumaya çalışıyorum paylaşımlarınızı.a.s.

sema_alya
ilkim_1983
Canım ilk doğum yaptığımda 1 aya kadar ben de öyle sebepsizce ağlamalar oluyordu ki dediğin gibi eşim yanımdaydı ama ben olur olmaz şeye ağlıyordum.Sütüm yetmiyor mu diye düşlünüyordum sonra dikişlerim ağrıyordu sanki hiç geçmiycekmiş bitmiycekmiş gibi geliyordu bana.Ama şimdi kızım 3 aylık oldu ve ben Allah a çok şükür çok iyiyim ve kızıma her baktığımda şükrediyorum.Yani bu bir süreç zamanla herşey geçiyor inan eğer eşinde anlayışlıysa bence çabucak atlatacaksın.Bebeğin büyüdükçe sana tepkiler vermeye başlayacak ve sen acayip huzur bulacaksın ondayerimseniben

serenat
nunuu
Aslıcım;
anlatmak istersen burdayız.İnsan içini dökünce rahatlar ya.Ben bazen kimse bana bişey yazmasa bile anlatıyorum.Yoksa kafayı yiyecek gibi oluyom...İyiki varsınızzzz..
nuraycımm sorma bende şuan öyleyim kafayı yiyecek gibiyi.
patik
aslıcım dök içini hayatımm..çogumuz depresifiz şusıralar..nedir seni bukadar yalnız hissettiren..5 6 aylıktın eşinle huzursuzlukların olmuştu..yalnış hatırlamıyosam doğurmasammı diye bile düşünmüştün sanırım..derdini demiyen derman bulamaz..
umutcumm yok ben degilimdir. sanırım senin hatırladıgın gülsümdü galiba. ben hamileligimin başlarında yaşamıştım eşimle sorunlar ayrılacaktım herkes banada ayrılacaksanız aldır madem demişlerdi benim ailem eşimin ailesi ama herkese karşı durdum dedimki hepinizi silerim kendi ailemde dahil ama yinede bebegimden vazgeçmem demiştim o zaman.
amann arkadaşlar bakmayın ben arada bir böyle oluyorum her zaman mutsuz ve kötü giden bir evliligim olmasına ragmen kendim polyannacılık oynarım konuşmayı çok seven ve hep gülümsemeye çalışan ve gülmeyi çok çok seven birisiyim.ve hiçbir zaman hayata küsmedim ki küsmemde yaşamayı çok seven birisiyim ve her zamanda şükreden birisiyimdir ki bazı arkadaşlarımız yanlış anlayabilirler. şükretmiyor mutsuz falan diye ama degil.eşimle ne kadar mutsuz ve huzursuz bir evliligim olsada Allah'ıma her zaman hayırlısı ne ise o olsun diye dua etmişimdir.
bugünde bilmiyorum havadanmıdır nedir içimin sıkkınlıgı daha fazla.ama arkadaşlarım gerçekten nuraycıgımın dedigi gibi iyiki varsınız ama bunları sizleri sıkmak için söylemedim.sadece konuşulmuş oldugu ve bugünde bana dokundugu için paylaşmak istedim.. amaa neyse boşverinnn
SEREN olsaydıı heyttt ne oluyor ordaa haydin kızlarr haydi lililiii lilililii lililili yarrr hopppaaa derdi :teytey::teytey:

mommy
Aslıcıım anlat rahatla hayatım,burda paylaştıklarımızı çoğu zman yakınlarımızla bile paylaşamıyoruz,görmüyoruz ya birbirimizi sanki insan daha açık ve samimi oluyor...
Geçici bir dönem,hepsini atlatacaz inşallah...:teselli:

Bu arada tombulluğundan dolayı aylardır eşofmanla gezen arkadaşlar niye kendinize eziyet ediyorsunuz,ben de 36*38 bedenken şimdi 42 bedenim ve kendime monttan,ayakkabıya kadar herşeyi geniş,bir gardırop daha dizdim,1 kot,2 kazak,1 treçkot,1 çizme,2 kumaş pantolon iyisini alayım derseniz,500ytl falan tutar 5 ayda ödemek üzere çok da sarsmaz heralde.Bu arada önceki kazaklarımın bir kısmı hala oluyor değişimli giyiyorum...Zayıflamayı bekleyecem diye paçoz gezemem,şişko ve bakımlıyım var mı ulennn:lepi:

Derya
deneme...deneme.....

maibeyaz
Derya
deneme...deneme.....
:roflol::roflol::roflol:eek:lmuş olmuş eline sağlık... kız sen eskiden özdecanmıydın???:uhm:

EU1
Nuraycım maşaAllah duruya ya ben senin kızla benimkini benzetiyorum durunun bazı resimlerinde..gülerkenki hali mesela .. :ecrin_bebek: :nazar:

Aslıcım benim de havadan dolayı içim sıkılıyo .. sen de iyi ki varsın canım a.s.

ilkim; 40 gününüz dolsun hele bi, sendeki ve bebişindeki değişimleri göreceksin Allahın izniyle.. bebeklerin uykusu da daha bi düzenli oluyo ilk 1 aydan sonra.. Allah kolaylık ve sağlık versin hepimize Şeniz

bride_
Derya
deneme...deneme.....
Maşallah yavru kuşuna...

nunuu
MinikAnniş
Nuraycım maşaAllah duruya ya ben senin kızla benimkini benzetiyorum durunun bazı resimlerinde..gülerkenki hali mesela .. :ecrin_bebek: :nazar:

Aslıcım benim de havadan dolayı içim sıkılıyo .. sen de iyi ki varsın canım a.s.

ilkim; 40 gününüz dolsun hele bi, sendeki ve bebişindeki değişimleri göreceksin Allahın izniyle.. bebeklerin uykusu da daha bi düzenli oluyo ilk 1 aydan sonra.. Allah kolaylık ve sağlık versin hepimize Şeniz
Selam merve, gerçekten mi merak ettim.Sende eklesene büşranın resimlerini

serenat
mommy
Aslıcıım anlat rahatla hayatım,burda paylaştıklarımızı çoğu zman yakınlarımızla bile paylaşamıyoruz,görmüyoruz ya birbirimizi sanki insan daha açık ve samimi oluyor...
Geçici bir dönem,hepsini atlatacaz inşallah...:teselli:

Bu arada tombulluğundan dolayı aylardır eşofmanla gezen arkadaşlar niye kendinize eziyet ediyorsunuz,ben de 36*38 bedenken şimdi 42 bedenim ve kendime monttan,ayakkabıya kadar herşeyi geniş,bir gardırop daha dizdim,1 kot,2 kazak,1 treçkot,1 çizme,2 kumaş pantolon iyisini alayım derseniz,500ytl falan tutar 5 ayda ödemek üzere çok da sarsmaz heralde.Bu arada önceki kazaklarımın bir kısmı hala oluyor değişimli giyiyorum...Zayıflamayı bekleyecem diye paçoz gezemem,şişko ve bakımlıyım var mı ulennn:lepi:
ohhh ne güzel yapmışsın canım benim güle güle giy sırtında eskisin.bütün arkadaşlarım destekleriniz için çok teşekkür ederim.bizim eşimle sorunlarımız çok eskilere dayanıyorr hakkımızda hayırlısı ne isede o olsun başka birşey diyemiyorum artık.aslında pek takmıyorumda alıştım artık ama dedigim gibi arada bir geliyorlar bana -tatlicadiarzu-
sizleri çok seviyoruzzz şekerlerrr. birgün İstanbuldakiler buluşalımm bu dostluk,arkadaşlık burda kalmasın sadece havalar ısındıktan sonra tabikide :1hug:

sweet curse
herkese merhaba

bugünkü havadan olsa gerek herkes içini dökmüş.genelde herkes aynı şeyden muzdarip.bende kocamla eski günlerime dönmeyi çok istiyorum.emir'i uyutup biraz romantik anlar yaşamak istiyorum ama aklıma ya o anda uyanırsa naparız diye düşünüp erteliyorum hep.çünkü k.validem sakın o şekildeyken çocuğunuzun yüzüne bakmayın günah demişti.eee ne zaman olcak bu iş ?bende bilmiyorum.

gelelim kilolara.korseyle baz pantolonlarımın ve kotlarımın içine giriyorum.mutlu oluyorum.ama tabiki daha çok var eski günlerime dönmeye.neyse işsizlik parası almaya başlayınca ilk işim spora başlamak olacak inş.

sabır sabır sabır.hergün Allah'tan bunu diliyorum.napalım elbet birgün bunlarda bitecek.

nunuu
Kızlar yarın kızım pnömokok ve karma aşısını olacak.Pnömokok çok ağrı yada ateş yapar mı? Sağlık ocağında yaptıracağım.Önceki aşılarda hiç sorun yaşamadık inşallah yine yaşamayız.
Bende 3. tetanoz aşımı olacağım. Ana kız aşılanacağız yaniiii.Peki bize kim bakacak !!

:teytey::dance::dance::dance: