TEST

Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

arztez
8-10-08, 14:10
[​IMG][​IMG]

arztez
[​IMG][​IMG]

ımoş
Maşallah makyajı çok güzel yapıyorsun dudaklarda gayet güzel olunca böyle oluyor demekki benimkiler pek bir incedir birde ruj sürünce hemen çatlar dudaklarım İnsanın baktıkça bakası geliyor:göz makyajında süper dudak makyajında

arztez

Benimdilemmam
arztez
[​IMG][​IMG]
çok güzel olmuş, artezzz, bende ıstıyorummmm, çok dişi duruyorryerimseniben

xmeltemx
8-10-08, 16:10
arztez
[​IMG][​IMG]
:KK46:artez çok güzel maşallah nasıl yapıyorsun anlatsana

melisim
8-10-08, 21:10
arztez
[​IMG][​IMG]
Canım maşallah çok hoş olmuş dudak makyajın.rujun renginede bayıldım.makyaj konusunda çok becerikli gördüm seni yerimseniben

gülsu
8-10-08, 21:10
artezz dudakların da rujun rengide harika en sevdiğim ruj renkleri arasın daa

paytakordek
9-10-08, 06:10
bence arztez bize kurs vermeli.:teytey:dudak kalemini çok güzel çekmişsin.tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum:hooray:

arztez
9-10-08, 12:10
pırlanta84
çok güzel olmuş, artezzz, bende ıstıyorummmm, çok dişi duruyorryerimseniben
cnm aslında üst dudagım ince ama kalemle kalınlaştırıyorum.içini boyuyorum.ve ayrıca alt dudagı dolgun gostermek için koyu renk surun tamamına dudagın tam ortasına ya parlatıcı yada 1-2 ton acık ruj surun

arztez
xmeltemx
:KK46:artez çok güzel maşallah nasıl yapıyorsun anlatsana
cnm kalemle ıstedıgın gıbı cızıyosun dudaklarını tasırmadan.içini boya.kesınlıkle fırcalı ruj kullan.hatta kalem yerıne fırcayla ruju kalem gıbı cekersen daha ıyı olur.keşke vıdeo gnderebılsem(makyaj yapıp) teknık olarak ıyı olur.vıdeoyla daha ıyı anlaşılır ama ne kadar guvenlı bılmıorum.nolur nolmaz

arztez
melisim
Canım maşallah çok hoş olmuş dudak makyajın.rujun renginede bayıldım.makyaj konusunda çok becerikli gördüm seni yerimseniben
saol cnm makyaj yapmayı cok sevıyorum.ve yaptıklarımı paylasabıldıgım için mutluyum.gorsel olarak ınsan daha cok fıkır alıor.

arztez
paytakordek
bence arztez bize kurs vermeli.:teytey:dudak kalemini çok güzel çekmişsin.tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum:hooray:
saol cnm ne haddıme kurs vermek.bıras teknık bıras becerı ve SEVMEK gerısı gelıo=)))

güneşimm
9-10-08, 15:10
arztez
[​IMG][​IMG][/QU
arztez çok güzel olmuş rujun rengi çok güzel bize markasını ve numarasını yazabılırmısın:asigim:

112ci
9-10-08, 16:10

bu da benim dudaklarım.. genelde açık ton kullanmayı seviyorum... resimde cok net çıkmamış. aslında cok harika bi renk... :asigim:

112ci
9-10-08, 18:10
[​IMG][/URL][/IMG]
[​IMG][/URL][/IMG]
[​IMG][/URL][/IMG]

koyu renk ruj olduğu için sürmesi cok zor oldu walla. her ne kadar resimde acık renk çıkmışsada kullandığım ruj aslında koyu bir kırmızı.göz makyajından yapması zor oldu benim için kaydirigubbakcemile2 şakkıdı

EFSUNN
10-10-08, 11:10
112ci
[​IMG][/URL][/IMG]
[​IMG][/URL][/IMG]
[​IMG][/URL][/IMG]

koyu renk ruj olduğu için sürmesi cok zor oldu walla. her ne kadar resimde acık renk çıkmışsada kullandığım ruj aslında koyu bir kırmızı.göz makyajından yapması zor oldu benim için kaydirigubbakcemile2 şakkıdı

DUDAKLAR görünen köyde dişlerin hakkı yenmesin çok bakımlı ve güzel duruyor başarılı bir makyaj:lepi::lepi:

arztez
10-10-08, 19:10
güneşimm
arztez
[​IMG][​IMG][/QU
arztez çok güzel olmuş rujun rengi çok güzel bize markasını ve numarasını yazabılırmısın:asigim:
cnm 2-3 rengi karıştırıp yaptım.ruj setım var flormar 9 lu far gıbı.kafama gore karıştırıp yaptım

arztez
10-10-08, 19:10
112ci
[​IMG][/URL][/IMG]
[​IMG][/URL][/IMG]
[​IMG][/URL][/IMG]

cnm cok gusel renk.cokda gusel surmuşsun.kırmızı renge bayılıyorum.yakışana cok yakışıor.bnde yenı aldım cırt bı kırmızı hemde cok ucuza.onu da deneyıp resımlerını gndercem

EU2
16-10-08, 20:10
çok yakından çekmişim parlamış o yüzden ...bidahakine uzaktan olur pozlar...şimdilik maruz görün kızlar :kahve:

sadem22
17-10-08, 20:10
112ci
[​IMG][/URL][/IMG]
[​IMG][/URL][/IMG]
[​IMG][/URL][/IMG]

masallah cok güzel dudaklarin.rujunun rengde cok güzel :jeyyar:

MeleklerKorusun
17-10-08, 21:10
kızlar ruj renkleriniz harika..bayıldım..resim eklerken altına hangi marka hangi numara old.yazarmısınız rujların..

Tarrcinn
25-10-08, 21:10

evirdim çevirdim kırptım fotoğrafı biraz tuhaf oldu ama:1rolleyes:

ruj kullanmam hiç güzel durmuyo bende abartılı oluyo, sadece parlatıcı kullanıyorum o yüzden..

EU1
25-10-08, 21:10
TaRrÇıNn

ruj kullanmam hiç güzel durmuyo bende abartılı oluyo, sadece parlatıcı kullanıyorum o yüzden..
ayy cok güzel ya cok hosuma gitti maşallah diyelim:nazar:

Tarrcinn
26-10-08, 08:10
FairyLike
ayy cok güzel ya cok hosuma gitti maşallah diyelim:nazar:
teşekkürler canım :eek: :1hug:

denizyıldızı
26-10-08, 14:10
tarçın çok güzel dudakların ayrıca burnunda estetikmi diye sorsam kızarmısın?

Japon KIZ
27-10-08, 10:10
Benim resim pek belli olmuyor ama idare edin artık kaydirigubbakcemile2

Tarrcinn
27-10-08, 14:10
denizyıldızı
tarçın çok güzel dudakların ayrıca burnunda estetikmi diye sorsam kızarmısın?
teşekkür ederim canım:1hug: kızmam tabii:-) estetik değil ama

denizyıldızı
28-10-08, 07:10
şanslısın maşallah diyelim ozaman :nazar::nazar:a.s.

mylilapause
28-10-08, 13:10
TaRrÇıNn

ay nekadar güzel dudakların var canım yaa ..burnun da çok güzel maşlah .:nazar:.

karamelekk
29-10-08, 17:10
ya ben de foto koymak istiorum ama bceremedim..nasıl yapacağım???:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

tweety_ess
31-10-08, 10:10
dudaaklarımmaa ruj srmeden dışarı çıkmammm
amaaa çoğuu zamann aynaya bakmadann süreriimm vee çok uğraşşmammm

tweety_ess
31-10-08, 10:10
karamelekk
ya ben de foto koymak istiorum ama bceremedim..nasıl yapacağım???:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

arkadaşşmm imageshack.us adresine gir ve çıkan yere resmini yükle

host it yapp

en altta show advantage linking yazio

tıklaa altta bi şey açılacakk

ordaa çıkan ve http ile başlayan yerin hepsini kopyala brda forma gel..dağ resmine tıkla ufak mini bi pencere çıkacak.orda http yazacaktır yine.onu sil çünkü kopyalayacağın adresn başında dayazıo.sonra onu sildikten sora imageshack.us'tan kopyaladıın adresi oraya kopyala vekaydet desengözlerimebaksanab

damla-dincer
10-11-08, 20:11
Bunlarda benden 1.Resim She Ruj valla ben çok sevdim :)
2.Resim Avon Glazewear Metalic avon (pink shine)
3.Resim İnnova

Eğer ruj sürersem bazen etrafına beyaz kalem sürerim sonra dudak rengi kalem ve dudak rengine yakın ruj böyle seviyorum :sm_cool:

mahsunmenekse
10-11-08, 22:11
:asigim:http://[​IMG]http://[​IMG]

http://[​IMG]

mahsunmenekse
mahsunmenekşe
:asigim:http://[​IMG]http://[​IMG]

http://[​IMG]

2, resimde dudaklarımda bişi yok 3, nıvea cherry besleyici var en alttaki de avonun ruju arkadaşlar seviyorum dudakalrımı ne çok kalın ne çok ince hoşş kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gülsu
tweety dudakların çok güzel maşallahh küçük ve dolgun rujunun rengide çok güzel ben o tonları çok severimm

Elis
TaRrÇıNn

ilk gordugumde kime benzettim biliyomusun hani Kenan Imirzalioglunun sevgilisi varya(adini suan unuttum)iste ona ben cok beyenirimde onu....umarim kizmadin...cok guzelsin anlasilan...massallah,masssallah:nazar::nazar:

Feronia
Bende bi ara kuş gagası gibi dudaklarımın resmini göndereyim bari:)

tweety_ess
10-11-08, 23:11
gülsu
tweety dudakların çok güzel maşallahh küçük ve dolgun rujunun rengide çok güzel ben o tonları çok severimm

tşkk edermmmmmm,kaydirigubbakcemile3

biliio msun ordaa iki rujj karışkkk:eek:

jeyloo
11-11-08, 00:11
..nehir..
olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-tatlicadiarzu-
cok güzel dudaklarin var, tabii nisanlin izin vermez dudak makyaji yapmana:nazar::roflol:

arztez
[​IMG][​IMG]

arztez
[​IMG][​IMG]

jeyloo
FARKETMESS
ay nekadar güzel dudakların var canım yaa ..burnun da çok güzel maşlah .:nazar:.
cok güzel agiz yapin ve dudaklarin var massalahhh:nazar:

arztez

arztez
[​IMG][​IMG]

arztez
kızlar bnde fırsat buldukca koyuyorum...

EU1
tarçınn canım çok güzel dudakların.
bence de hiçç sürme ruj falan, parlatıcı çokkk hoş olmuş Şeniz

EU1
11-11-08, 01:11
gurbaa prenses
dudak makyajım renkli yada seffaf parlatıcılardan ibaret
kesinlikle ruj sürmekten nefret ediyorum
göz makyajımı koyu yaptıgımdan dudaklarımı on plana cıkarmıyorum
ki zati öyle on plana cıkarılcak ahım sahim guzel dudaklarım yoktur :ecrin_bebek:
remezan dolayısıyla dudaklarıma bişi surmuyorum
bunlar geçtigimiz aylardan fotolar :kahve:

bu gunluk dudak makyajımdan bi ornek;

bu gece makyajından bi ornek;

bu da dudaklarımı kalın gostermek istedigimde yaptıgım naturel bi dudak makyajı

şimdilik bu kadar, ramazandan sorna gene koyarım :nazar:
tıpkı cansu dere :uhm:
alttakide katalog resmi gibi :nazar:
çok hoş :jeyyar:

mahsunmenekse
11-11-08, 09:11
mahsunmenekşe
2, resimde dudaklarımda bişi yok 3, nıvea cherry besleyici var en alttaki de avonun ruju arkadaşlar seviyorum dudakalrımı ne çok kalın ne çok ince hoşş kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yaaa beni dudaklarım çok mu kötü kızlar bea akolsun kimse bişi dememiş ama:dilcikar::enbuyukkk: