Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Yuhanna
3-10-08, 16:10
2 ytl die burun kıvırmayın vallahi billahi lancome,dior,mac vs vs hiçbiri eline su dökemez,akmıyor bulaşmıyor,kurumuyor,çay kahve içiyorum geçmiyor,hem dudaklarımı silikonlu gibi şişiriyor ne biçim bi ürün anlamadım ki, ve asla yapış yapış deil,ben de şimdi bitince aynısından nerden bulacam die düşünüyorum,aldığım yerde yok,markası flanı da yok ki sosyete pazarlarında olur ya öle bi ürün,ama beğenmenize çok sevindim Şeniz

Yuhanna
3-10-08, 16:10
rapunZeLim
artık nasıl bakıyosam:mymeka: sen onun adına msj yazmışsın bende senin msjda o dudakları görünce senin sanırverdim :eek: senin dudak resimlerin yok simdi farkettim ya da varmış kaldırtmışsın ..:uhm:
Evet malesef bi arkadaşımız kızdırdı okypeteyi,daha doğrusu kızdırmaya mı çalıştı anlamadık :uhm: Köfte gibi dolgun ve çok biçimli orantılı dudakları vardı yoksa kendilerinin,keşke sildirmeseymiş,gavura kızıp oruç bozmaya benzedi seninki :1no2:

asii
3-10-08, 17:10
Yuhanna
Dudaklarım pek güzel deil benim,ben de kırmızı ve bordo hariç ruj kullanmaktan nefret edenlerdenim,parlatıcılar ve fırçalı açık tonlarda glosslar favorim,nerdeyse sayısız çeşit çeşit,renk renk parlatıcım var,ıslak görünümlü doğal tonlarda dudaklar bana çok daha sexy geliyo
bu pembe tonlarda simli parlatıcılıyla

bu en sevdiğim parlatıcım altın sarısı ve pırıltılı[​IMG]
Bu sadece seffaf parlatıcı ve dudak kalemi
Bu da vazgeçilmezim kırmızı :)
yuhanna canim dudaklarin cok guzel ozellikle kirmizi rujluya bayildim cok super kiymetini bilmek lazimsırnaşık şey

daisy06
3-10-08, 18:10
resimimi kaldıramicakmıyım ben???

cüvcüv
daisy06
resimimi kaldıramicakmıyım ben???
Daisy sizin de resminizi sildim.
Konuda hiç resim kalmazsa konunun da anlamı olmayacak konuyu tamamen silebilirim :)

daisy06
cuvcuv tsk ederim daha sora kaldırırm die dusunmustum baktım kaldıramadım:) sagol tekrar

isil_ufuk
3-10-08, 19:10
bende ruju sevmeyenlerdenim ama dudak besleyicisinin(VİŞNELİ)üstüne şeffaf parlatıcı sürünce çok hoşuma gidiyor ...

endeniz
3-10-08, 20:10
okypete
canım sanırım yuhannanın rujundan bahsediyorsun... o kırmızı kullanmış ve çok yakışmış..ben kırmızı kullanamıyorum. bana çok yakışmaz. yuhannaya çok gitmiş...senin dudak makyajında çok güzel....
tam tersi sana çok gider...dudakların dolgun, ayrıca sarı saçlı ve açık tenlisin....Mat kırmızıdan ziyade kırmızı tonlarında lip gloss deneyebilirsin, onun öncesinde kırmızı dudak kalemiyle dudak şeklini daha belirgin kılarsın,böylece daha profesyonel görünen bir dudak makyajı elde etmiş olursun...benim fikrim bu canım...a.s.

okypete
5-10-08, 05:10
endeniz
tam tersi sana çok gider...dudakların dolgun, ayrıca sarı saçlı ve açık tenlisin....Mat kırmızıdan ziyade kırmızı tonlarında lip gloss deneyebilirsin, onun öncesinde kırmızı dudak kalemiyle dudak şeklini daha belirgin kılarsın,böylece daha profesyonel görünen bir dudak makyajı elde etmiş olursun...benim fikrim bu canım...a.s.
yüzüme pek gitmez benim aslında..ama bir deneyim,parfümeride kırmızı lip gloss.teşekkürler canım.....
bu arada aysima1 ,bana yanlış anlaşıldığını, yazdı.. aslında o korkunç kelimesi ,korkunç güzel anlamında yazılmış arkadaşlar ,,,, kendi aralarında ,güzel buldukları şeye, korkunç güzel, anlamında korkunç, derlermiş..... bunu da öğrenmiş oldum.. bundan sonra beğendiğim herşeye ,korkunç dersem ,kimse alınmasın..kaydirigubbakcemile2...

BenDenizYildizi
5-10-08, 08:10
gurbaa prenses
dudak makyajım renkli yada seffaf parlatıcılardan ibaret

bu da dudaklarımı kalın gostermek istedigimde yaptıgım naturel bi dudak makyajı

bu çok güzelmiş ayrıca far sürmek hiç aklıma gelmemeişti birde ben deniyim kaydirigubbakcemile3

gamsee
5-10-08, 09:10
yuhanna ve okypete dudaklarınız çok güzelmiş vallahi.. benimkiler yamuk yumuk, belki cesaret edersem koyabilirim...

endeniz
5-10-08, 10:10
gamsee
yuhanna ve okypete dudaklarınız çok güzelmiş vallahi.. benimkiler yamuk yumuk, belki cesaret edersem koyabilirim...
düzgün olmadığını düşünüdüğün kısımları dudak renginde bir kalemle düzeltebilirsin, üzerine lip gloss sürebilirsin..Hem istediğin şekil ve dolgunluğu vermiş olursun hem de renkten dolayı doğal bir görünüm olur, ben her zaman bu tonlarda dudak kalemi kullanırım çok da memnunum...a.s.

cayvekahve
5-10-08, 10:10
kzlar bşy sormak istiyorum ruj surmek istiyorum ama dudaklarm buyuk oldugu içn her renk gtmıo szce hangi renk kullanmaylm? herkes okdr söyluo dudaklarn ne kdr guzel die bari onları vurguliim hehe:)

Yuhanna
5-10-08, 13:10
greenebru
kzlar bşy sormak istiyorum ruj surmek istiyorum ama dudaklarm buyuk oldugu içn her renk gtmıo szce hangi renk kullanmaylm? herkes okdr söyluo dudaklarn ne kdr guzel die bari onları vurguliim hehe:)

bence dudak kalemi kullanma,kullansan da kesinlikle taşırmadan içten çiz hattını,mat ve koyu renkler sana ii gider sanırım çünkü açık ve parlak rujlar dolgun gösteriyor

Benimdilemmam
5-10-08, 13:10
denizyıldızı
bu çok güzelmiş ayrıca far sürmek hiç aklıma gelmemeişti birde ben deniyim kaydirigubbakcemile3
katılıyorum benımde cok hosuma gıttı

Benimdilemmam
5-10-08, 14:10
endeniz
Dudağının rengindeki kalemle üst dudağının hatlarını biraz dışarıdan çiz ve dudağının içini bu kalemle boya,alt dudağını ise taşırmadan çiz ve bunun da içini kalemle boya, üzerine lipglossunu sür, tamamdır:)...a.s.
teşekkürler canım, denıcem bu sekıldea.s.:1hug:

incir
Bu da benim dudaklar ..

incir
allah allah bi öğrenemedim resim eklemeyi benneyaptımki

BenDenizYildizi
5-10-08, 15:10
valla şu far işini yaptım gurbaa gerçektende çok güzel oldu annem yenimi aldın ruju rengi çok güzelmiş dedi sadece açık kahve far ve parlatıcı sürdüm bundan sonra böyle yaparım foto ekliyemiyorum makinam bozuldu ama sonucu yazıyım dedim

EFSUNN
5-10-08, 21:10
dolgun göstermeyi öğrendik far süreceğiz, kalıcı olsun istiyorsanız fondoten sürün birazcık sonra üzerine ne sürecekseniz sürün çay kahve derken ikide bir makyaj tazelemeyin..

34bilgen84
5-10-08, 22:10
makyaj yapmayı çok severim tek bi renk takıntımda yoktur kıyafetime ve gideceğim yere göre makyaj yaparım

Lakito
6-10-08, 09:10
Bilgencim dudakların ve rujlarının rengi çok güzel. Özellikle ilk resim bi harika. Hem sevimli hem seksi olmuş ayol:jeyyar:
Rujunun numarası ve markasını alayım :)

gurbaa prenses
6-10-08, 11:10
yuhanna kırmızı lip gloss sürdügün resimde dudaklarına bittim :1shok:
tıpkı japonların dudaklarını andiriyor ve kesinlikle harika gorunuyor sengözlerimebaksanab

okyp'i kim kızdırdı bilmiyorum ama iyi ki de yokmuşum şakkıdı
buraya resim koyabilecek medeni cesareti kendinde bulamayip agır tahrik mesajlariyla ortamı germek isteyenlere prim yok bunu böyle bilin :smiley-cool:

okypden rica ediyorum tekrar koysun dudaklarının resmini, gerci ben onun ne afet oldugunu biliyorum ama dosta düşmana da ilan etsin bi kez daha sengözlerimebaksanab

seratonin
6-10-08, 12:10
dudak fotolarınız çok hoşmuş kızlar..
ya dudağa far sürüldüğünü ilk defa duyuyorum :) ama bilen biliyor işte :eek:
gurbaa prenses son foton ne kadar farklı olmuş cnm far sürünce ..far öyle kalınlaştırıyormu demek yav..denemem gerek hemen
ya bide ben bu kadar çeşitli renk denemiyorum dudak makyajımda..ama bunu da denemem gerekiyormuş hepsi de ayrı bir güzel duruyor :CüvCüv:
ben ruj kolay siliniyor diye sadece dudak kalemi kullanıyorum..doğal renge yakın bir renk hafif pembemsi birde kahve tonunda..kalemi sürmeden önce nemlendirici veya yağlı krem sürerek..

secretze
6-10-08, 12:10
woow gercekten cok güzel olmuş