Duvara vurarak Basen eriten var mı?

sevvim
6-10-08, 18:10
arkadaslar duyduma gore duvara vurarak basenler kalcalar erıyomuş bılen varsa bılgı verırmıgamyoncuiremsu

sevvim
7-10-08, 08:10
ama kımse bişi yazmıyo hadi kıslar

AssOrtik
7-10-08, 08:10
duymustum böyle bir yöntem ama uygulamadım

zafergamze
7-10-08, 09:10
kız çürür bee ne vuruyon duvara yazık deilmi.:roflol::roflol:

dhilek
13-10-08, 18:10
öğrenci kızlarımızdan yapanlar varmış. duydum ama sormadım. soraraım işe yarıyor mu diye.

ama hakikaten bana tuhaf geldi.. inceltmeyim derken çürütmeyelim sonra.

benim aklıma hiçç yatmadı ..:1no2:

Lost__
29-10-08, 12:10
bundan 5 yıl önce yapıyordum 6 cm inceldim ama başka şeylerde yapıyordum onun etkisi var mıydı bilmiyorum.çürütecek kadar hızlı vurmuyorsun yani bende çürüme olmadı.

ilkimVEsonum
12-01-09, 16:01
gerçekten etkisi var %100 sonuç veriyo ama aksatmadan hergün yapılacak.benim basen problemim olduğu için hergün vuruyordum.ilk günlerde 100 kere vurarak başlayın sonra günden güne arttırın bu sayıyı ben günde sağ taraf 1000 sol taraf 1000 kere vurarak yapıyodum inanın çok etkisi var 1 ayda 7 kilo verdim.arkadaşlar çürür diyo ama aşırı fazla vurmadığın sürece çürüme olmuyo benim başıma gelmedi hiç a.s aynı şekilde çevremdekilerde yapıyor ve kesin sonuç verdiğini anlıyorlar bana hak veriyorlar...sırnaşık şey

snookie
Bende denemedim ama duymuştum....

Bilmem ki vura vura çanağı kırmayalım.....

ilkimVEsonum
yok yok kırılmaz :roflol:zaten çok sert vurulmıcak orta seviyedesositososito

antrenör
ilkimVEsonum
gerçekten etkisi var %100 sonuç veriyo ama aksatmadan hergün yapılacak.benim basen problemim olduğu için hergün vuruyordum.ilk günlerde 100 kere vurarak başlayın sonra günden güne arttırın bu sayıyı ben günde sağ taraf 1000 sol taraf 1000 kere vurarak yapıyodum inanın çok etkisi var 1 ayda 7 kilo verdim.arkadaşlar çürür diyo ama aşırı fazla vurmadığın sürece çürüme olmuyo benim başıma gelmedi hiç a.s aynı şekilde çevremdekilerde yapıyor ve kesin sonuç verdiğini anlıyorlar bana hak veriyorlar...sırnaşık şey

Sadece duvara vurarak mı 1 ayda 7 kilo verdiniz?
Yani bunun dışında hiçbir şey yapmadınız öyle mi?

ilkimVEsonum
yok canım başka bişey yapmadım

MonaPisa
Ben biliyorum bu yöntemi, okuldayken kızlar uygulardı yurtta, cidden de işe yarardı.
Basen değil de bel ve göbekte birikmiş kilom var benim de.
Emme oraları da duvara nasıl denk getireceğim işte orası muamma. :1rolleyes:
Sert bişeyle kendimi mi dövsem acaba.
Ay deliye çıkacak adım... laelaelaelaelae

antrenör
Ben bir spor eğitmeni olarak her zaman "normal" egzersizlerden yanayım..yerimseniben

MonaPisa
antrenör
Ben bir spor eğitmeni olarak her zaman "normal" egzersizlerden yanayım..yerimseniben
Ah antrenörcüm, ben de dayak yemeden zayıflamayı tercih ederim elbet de :))
Şu belimi, göbeğimi inceltecek bi egzersiz önerin var mı bana madem?
Aman gözünü seveyim mekik deme bana, kolum, kafam, başım, her yerim tutuluyor.
Göbek atayım ben ya, doğum kilolarımı da öyle vermiştim. sositososito
Hem eğlenceli hem faydalı.
"Normal" bi egzersiz sayılır mı?gamyoncuiremsu

antrenör
Hıımm mekik istemiyorsunuz demek:jeyyar:
Öncelikle her zaman ilk tavsiyem ayaktayken belinizi bir sağa bir sola esnetmektir.
Düzenli yapıldığında belinize şekil verir.
Göbek atma konusuna gelince..
Saçma sapan şekilde dans edilse bile işe yarar bunu unutmayın..yerimseniben
Birde oturduğunuz yerde dizlerinizi göğüsünüze çekmeye çalışın.(10 tekrar 3 set)
Yine oturduğunuz yerde bacaklarınızı uzatıp hafif yukarı aşağı kaldırıp indirin.(10 tekrar 3 set)
(Dilerseniz ellerinizle bir yerden tutarak destek alabilirsiniz ama tüm gücünüzle destek almayın)
a.s.

Aksi
12-01-09, 19:01
kendini duvara vurarak mi inceliniyor simdi:uhm:hic duymamistim.

Dishe
SÜPÜRGE
oo senınde bıseyden haberın yok kanka..:jeyyar:
evet bende duydum bu yontemı..şakkıdı
deneyım bakıyım..hihoyyyt

minelne
Bilmem ki vura vura çanağı kırmayalım.....[/QUOTE]

çok güldüm bunasırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

berenber
kızlar ciddiyim babam bu yönemle çok zayıfladı galba yararlı bir yöntema.s

Cemre
aman kızlar dikkat önce sağlam bir duvar bulalım sonra komşunun salonunda buluruz kendimizi

hevval
12-01-09, 21:01
kızlar çok zararlıymış bir hocamdan duymuştum ama iligili olduğum bir konu olmadığımdan aklımda kalmadı sizle paylaşmak istedim liflere yada kaslara zararı varmış araştırın yapmayın derim

kedicik81
12-01-09, 21:01
bende duymuştum fakat işe yarayacagını düşünmğyodum ilginç

hot chocolate
16-01-09, 12:01
vakti zamanında bu işi bende yapmıştımda hiç bir işe yaramamıştı..

lunet
28-01-09, 08:01
valla arkadaşım .bende duymuştum duvara vurarak basen eritme olayını...benimde basenlerim var .bende nasıl uygulayacağımı bilmediğimden az yaptım..bende şimdi bir sayı belirleyerek hergün yapıcam ayol........denemekte fayda var valla ...tavsiye ederim....

TinqiwinqyxD
3-02-09, 13:02
allah allah gercekten işe yarıyomu yha:KK70:

deniz_gunes
3-02-09, 13:02
Haydaaaaaaaa:bbo:, duvara vurmak mı?:1shok::roflol:

Hay Allahım ben topiği nasıl kaçırmışım yav..:roflol:

Halbuki 24 saat buralardayım dermişim..-tatlicadiarzu-

olur mu öyle şey canım, eriteyim derken, morartırsınız , dikkat edin bence..

Bir de sizi o halde görenlerin ilk etapta ne düşüneceğini düşünsenizekafamçokkarıştı

bebisim52
3-02-09, 14:02
ya arkadaşlar morartacak kadar hızlı vurmuyosun hafif birine kalça kalçaya vurulurya hani onun gibi bende denemiştim diyetle filan popom öyle güzel topaerlanmıştıki bide yan yatarak yere hafif kaldırıp popomu öyle vuruyodum o da hem bacaklarıda gerdiriyo bi sağ bi sol

rozevin
ilginç vallahii.. denemedim hiç .. işe yararmı acaba..

rosemm
kızlar engüzeli uygun bir yağla kuvvetlice masaj yapmak kesin çözüm bu bölgesel yağlar böyle erir.birde streçleyip terletirseniz sorun daha hızlı çözülür benden söylemesi ama benim gibi çalışanlar için zaman ayırmak problem...keşke ben yatarken biride4 benim göbüşüme yapsa...:)))

Lyre
3-02-09, 15:02
sevvim
arkadaslar duyduma gore duvara vurarak basenler kalcalar erıyomuş bılen varsa bılgı verırmıgamyoncuiremsu
:1shok: :1shok: :1shok:

prensesist
3-02-09, 16:02
böyle yaaapacağımıza duvara vurana kadar yere yan mesela sol tarafınıza üstte kalan ayağınızı kaldırıp indirim bu daha basit bence:)

sonra diğer taraf,bir kaç da mekik çektimmi tamamdır:)

sehernaz
10-02-09, 21:02
ewtyaa duvara vurana kadar tempolu hızlı yürüşler yapsak daha güzel olmazmı

pLnLp
10-02-09, 23:02
banada halam demişti oda tv de duymuştu ikimiz deniyoduk öylesine ben zaten kemik torbsıymm çok acıdı ya hızlı vurdm heralde:)))) arıı yaptı bndee

incitanemtuana
10-02-09, 23:02
denicem bakalim ben gördügüm herseyi denicek oluyorumda canaimi kaldirip bi isin ucundan basladigim yokki daha:eek:

ayşel
11-02-09, 08:02
Hah hah hah kızlar bayılıyorum sizlere valla.Öyle komik şeyler yazıyorsunuz ki neşem geliyo inanın.Keşke benim ufaklık ta biraz rahat bıraksa beni de bende şu ilginç hareketleri deneyerek fazla olan 5 kilomu versem.Yine de vakit ayırmaya calışıcam ama sağolun ya iyi ki varsınız sizler.

qadife
11-02-09, 09:02
bende deniyom ama sanki işe yaradı yaaa

cemre_SU
11-02-09, 10:02
bende başladım ehuhuh:))

eylultamer
12-02-09, 14:02
duvardan duvara vurmayla bişi olmaz kızlar , yapacağınız tek şey yediklerinize biraz daha dikkat ve biraz egzersiz o kadar ...

ilkimVEsonum
17-02-09, 12:02
eylultamer
duvardan duvara vurmayla bişi olmaz kızlar , yapacağınız tek şey yediklerinize biraz daha dikkat ve biraz egzersiz o kadar ...
bu senin düşüncen arkadaşım,bu yöntem test edildi ve onaylandı.yasakkelimesonuç vermiyor diye tanıdıklarımdan da hiç duymadım.tavsiye ettiğim kişilerim teşekkür ettikleri de cabası.düzenli bişekilde uygulansın sonucu görür zaten yapan arkadaşlar.sengözlerimebaksanab

dr.kelebek
18-02-09, 23:02
duvara vurmak yerine elimle vursam olur mu çok sert de bu duvar naniknanik kaydirigubbakcemile3

Brave Capricorn
28-02-09, 10:02
Canım sıkkındı bu topik iyi geldi bana....bu duvara vurmayı lisede okurken denemiştim ama sıkıldım. Bu iyi aklıma geldi her akşam bende düzenli duvara vuruyum ama evdekiler bu yaptığımı görürse ne der acaba :bbo: helede babam:asigim:

Güldemir
2-03-09, 18:03
evet ben zamanında yapmıştım. ve işe yaramıştı ama biraz abartmışım sanırım morarmıştı bazı yerler :)

toka
23-03-09, 22:03
MonaPisa
Ben biliyorum bu yöntemi, okuldayken kızlar uygulardı yurtta, cidden de işe yarardı.
Basen değil de bel ve göbekte birikmiş kilom var benim de.
Emme oraları da duvara nasıl denk getireceğim işte orası muamma. :1rolleyes:
Sert bişeyle kendimi mi dövsem acaba.
Ay deliye çıkacak adım... laelaelaelaelae
ay walla cok güldüm:) cok yaşa sen:) :roflol:

zeysb
23-03-09, 23:03
kızlar yazık ya totonuzakaydirigubbakcemile2 bir yeriniz incinir falan..en basiti şunu düşünelim...et altınız pişiriceksiniz..tezgahta bir güzel dövdünüz..et ne oldu?azaldı mı?eksildi mi?hayır sadece yayıldı kalınlığı inceldi ama yayıldı di mi?ay düz mantık..şinitzel çekti valla canım:eek:

niltol
27-03-09, 08:03
kızlar bende deneyeceğim çok ilgimi çekti

JJuLiEtt
27-03-09, 08:03
duvara vurmak mı :1shok:
akıla temelin fıkrası geldi :roflol: nese anlatmayım burda yeri ve zamanı değil :roflol:

ebis_01
27-03-09, 23:03
:KK70: cok guzelmis yaaa denemek lazim ama esim bunu yaparken beni görse ne dusunur :KK70:

kesh12
1-04-09, 12:04
deniyim bakalım.
herşeyi deniyorum.. 1 aya kalmıcak iskelet gibi dolaşcam ortalıkta

EU2
4-04-09, 02:04
toka
ay walla cok güldüm:) cok yaşa sen:) :roflol:
delikafadulden AY SEN COK GULMUŞUN BEN YARILDIM BURDA delikafadulden TATLIM O GÖBEGİ DUVARA ÇARPMANIN FORMULUNU BULURSAN SOLE BENDE YAPAM delikafadulden

EU2
4-04-09, 02:04
SÜPÜRGE
:roflol: HAYATIM YALNIZ SENİN AVATARDAKİ HATUNA ETKİ ETMEZ SANIRIM BU DUVAR UYGULAMASI AYYYY :roflol: HATUN HEM YİO HEM EGZERSİZ YAPIYO :roflol: