Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

tobi
10-02-09, 11:02
kızlar ya konuyu tam analyamadım ama bide msn sapıklarımı çıktı.aa bu millet manyak:1ninca:

KuRabiYe
dimples önce sen evlenion ne kadar az kalmışşş cnmm benide yaz olurmu

PINARTUNCAY
arkadaşlar benim ve dimplessin düğün 14 mart yani 32 gün sonra

PINARTUNCAY
azelyacım modeli çok güzel boyundan geçiyor üstü taşlı ve pırlantalı eteği kabarık kuyruğu uzun :KK70::KK70::KK70:

tobi
bktbb
kızlar zaten nerdeyse aynı zamanlarda evlenicez artık hmileler topiğinede takılırız dimii
yaaa ben evlenemiyorummmmmmm ya offfffffffffffffffffffffffffffffff:çok üzgünüm:
sizde hiç kıskanmıyorum ayrıca:dilcikar:
siz doğurun kızalr artık beni falan gösterirsiniz bak çocuum bu tobi teyzen yıl 2009 evlenmeye çalışıyodu hala evlenmeye çalışıyo diye..oda bana üzülme teyze şuda benim düğüne ne kaldı çifte düğün yaparız derkafamçokkarıştı

KuRabiYe
dimples bende yapmak istemiyorum 2 yıl kadar

KuRabiYe
Tobi Allah iyiliğini versin koptummm ya

simaer
uğur böcüğü
lepı sorarım cnm ama suan ıst dışındalar eşı rahatsızda gelınce sorar sana haber ederım

mavrulam
ben göremedım resımlerı sımdık catlıycam
sımaer cok tatlılar cnm sen aldın mı

aldo en beğendım nevresımlerden bırını almışsın cnm gule gule kullan
yok canım almadım.fiyat tuzlu geldi.
ama resmini netten alıp yaptırmayı düşünüyorum

PINARTUNCAY
aaa dimplescim benim nikah düğün salonunda olucak nikah memuru oraya gelicek saat 8 de düğün başlıycak ondan yarım saat sonra falan nikah olucak

Arsima
esra_karadeniz
Kızlar sevgililer günü kutuma birşey daha ekliyorum..:1rolleyes:
çok cici :asigim:
kaldır kıs resmini :1ninca:

burcuözge
canikoo sonunda buldum mesajını hayatım...
bu dıştan gayet orjinal ve şık duran dolaplar içinde hiç bir işe yaramıyor canım. üstelik yerde prblem oluyor. bazen buzdolabı için ayrılan bölmelere sığmıyor falan. özel mesajlada cevapladığım gibi hjayatımm kesinlikle önermiyorum. zaten arkadaşlarla yorumlarını yazmışlar bende aynı fikirdeyim. aldğım modeşlide söyledim. ben onu öneririm canımŞeniz kusura bakma geç gcevap verdim. işteydim malum... :1hug:
ya bende o tarz aldım dolabı
bu siteden önceki yıl evlenen bi arkadaşında aynısında varmış sordum gayet memnunum demişti
benimde evde dolap yerim küçük bende orayı kiler yaptırıp diğer tarafa koyacaktım dolabı
şimdi bu tarz olumsuz mesajları okuyunca karasız kaldım
şimdi benimkine dolabı değiştirelim desem olur dicek ama o zaman mutfaktaki dolap yerini kullanıcaz ve kiler yerim olmayacak
napsamki acaba fikir verirseniz çizim ve resim eklerim :)

PINARTUNCAY
ayyyy canım benim ben seni tuncayada anlattım anneme de sorma evde herkes seni biliyor

Arsima
Pashmina
Esracım nişanlın yaşadı valla neler almışsın böyle valla iyi günlerde kullansın tatlım, daha ben bişey alamadım ama yanında olcam ctesi günü
senin gitmen yeterli olur bence :asigim:
bu yıl bizim ilk birlikte olacağımız sevgililer günü
aslında pek umursama bu tarz günleri ama olsun sevgilim deilmi ilk defa birlikteyiz bu seferlik kutlayalım :)
önceden her özel günde ayrı olurduk çok üzülürdüm senağlama artık olmıcaz inşallah

mandilin
tubiS
okurken dugulandım canım çok güzel anlatmışsın. evleneceğiz zaman geçecek sonra hamişler topiklerine bakmaya başlarız. bugünlerimizde güzel hatıra olur. evli olarak çeyizlere bakarız gelin adayları neler alıyor inceleriz.
benide benideeee al :1hug:

tobi
ya bu porlandı online alamıyomuyuz ya sitesinde fotolar çıkmıyo..yeride bana çok uzak...aradım iki kere merkezini bi kız çıkıyo konuşsammı konuşmasammı mıy mıy.dünyadan bi haber utanmasa porland ney diye bana kendi çalıştığı yeri sorcak öle tip yanii..elimde kalcak:eek:klava:
arsimanın eklediklerinden almak istiyorum bende

dimplesbenim adımı yaz bölee bak akşam çıkmazsa al eline bezi sil kız :p

azelya55
PINARTUNCAY
azelyacım modeli çok güzel boyundan geçiyor üstü taşlı ve pırlantalı eteği kabarık kuyruğu uzun :KK70::KK70::KK70:
Ayyy kabarık gelinlik bayılırım hihoyyyt Hayırlı olsun Pınarcım a.s.

tobi
siz doğurun kızalr artık beni falan gösterirsiniz bak çocuum bu tobi teyzen yıl 2009 evlenmeye çalışıyodu hala evlenmeye çalışıyo diye..oda bana üzülme teyze şuda benim düğüne ne kaldı çifte düğün yaparız derkafamçokkarıştı
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Yarıldım sayende burda :roflol:

dimples
kızlar zaten nikaha bir gün kala yani 13 mart sabahı allahım kısmet nasip ederse burddan bir isim listesi alacağımm ayakabının altına yazmak için:)) kurşun kalemle yazıcam sonrada ayağımı bol bol sürüye sürüye çıkıcam evden.
silik silik yaz kaydirigubbakcemile3

KuRabiYe
Arsima kaldır kız resmini demişsin ya bi koptum ofistekiler döndü baktı yaa.iyiki varsınız.Nişanlım bile ne dio bilionuzmu bişey alcak oluom mesela düşünüom sen git eve kızlara sor dioo ya:)

Arsima
10-02-09, 12:02
dimples
kızlar az önce burda çok güzel arkadaşlıklar kurduğumuzu düşündüm:) şuan daha bekarız ama günler geçicek birbirimizin gelinlikli resimlerini görücez inşallah.benim kardeşim yok tek çocuğum isterdim olsaydı bi kardeşim onunla paylaşmak herşeyi oyüzden burda geçirdiğim zamanlar hepimizin evine aldığı cicileri görmek çok güzel bişey. mısracığın evini görüncede çok duygulanmıştım. yüce rabbim hepinize sağlıkla mutluluk dolu yuvalar kurmayı nasip etsin. benim birsürü kardeşim oldu artık:))
:1hug:Şeniz

PINARTUNCAY
kızlarrr dün gelinliğimi aldımmmmm çok güzellll
ya nasıl olmuş
hazırmı diktirdinmi

PINARTUNCAY
sağol canım bende çok sevdim gelinliğimide işte azıcık sıkıyo o canımı sıktı

Arsima
tobi
:roflol::roflol:
süpersin ya :lepi:

karabiber01
burcuözge
canikoo sonunda buldum mesajını hayatım...
bu dıştan gayet orjinal ve şık duran dolaplar içinde hiç bir işe yaramıyor canım. üstelik yerde prblem oluyor. bazen buzdolabı için ayrılan bölmelere sığmıyor falan. özel mesajlada cevapladığım gibi hjayatımm kesinlikle önermiyorum. zaten arkadaşlarla yorumlarını yazmışlar bende aynı fikirdeyim. aldğım modeşlide söyledim. ben onu öneririm canımŞeniz kusura bakma geç gcevap verdim. işteydim malum... :1hug:
..................................................................

tobi
kızlar ya ay nişanlımla şuan olan bi dialoğu yazıyrum size..ay çatladım gülmekden sizlerle paylaşıyım istedim..
msj attım..ya aşkım offff biz ne zaman evlencez yaa diye..bu zaman geçene kadar ben kafayı yerim düğünüde bakırköyde yaparız artık dedim..ne güzel herkes evleniyo dedim
oda bana. sen yine o kadınlar sitesinimi okudun.yasaklıycam valla sana o siteyi yazmış sırnaşık şey
yok be nerden çıkardın aklıma geldi dedim:roflol::roflol:

Arsima
tobi
ya bu porlandı online alamıyomuyuz ya sitesinde fotolar çıkmıyo..yeride bana çok uzak...aradım iki kere merkezini bi kız çıkıyo konuşsammı konuşmasammı mıy mıy.dünyadan bi haber utanmasa porland ney diye bana kendi çalıştığı yeri sorcak öle tip yanii..elimde kalcak:eek:klava:
arsimanın eklediklerinden almak istiyorum bende

dimplesbenim adımı yaz bölee bak akşam çıkmazsa al eline bezi sil kız :p
ay hiç sorma şekercim
bende sitesine girdim ürünü seepete ekliyorum ama alamıyorum online alışverişe tıklıyorum eski siteye yönlendiriyor
ordada resimler X olarak görünüyor
isimlerden buldum sectim sepete ekliyorum bi ürünü diğerini ekleyince ilk eklediğim gidiyor deli oldum akşam
en sonunda bi mağazasını aradım sorun olduğunu söylediler mağazaya bana kargolayın ödemeyi havale edim dedim kargoda kırılır dedi
mecbur gidip alacam :KK43:

karabiber01
burcuözge
canım bu süpürgene oldukça iyi bir marka...
bana o akdar detaylı yazmamıştın eşinin ucuza getireceğini. madem öyle kesinlikle almışken iyisini alsın... bence bu süpürge harika...yerimseniben
.................................................................

Arsima
bktbb
Arsima kaldır kız resmini demişsin ya bi koptum ofistekiler döndü baktı yaa.iyiki varsınız.Nişanlım bile ne dio bilionuzmu bişey alcak oluom mesela düşünüom sen git eve kızlara sor dioo ya:)
benimkide yanımdaysa eğer ne yapıyorum diye önce bakar sonra kadınlar klubü diye bakmıyor :roflol:

PINARTUNCAY
sağol canım bende çok sevdim gelinliğimide işte azıcık sıkıyo o canımı sıktı
ya gelinlikçine söylesen vardır bi formülü acar fln
yada ara bi hafta kala gelsem bi baksak de daraltma yada acma yapabilrmiyiz

Arsima
:roflol:
biz bişe yapmadık enişte :)

karabiber01
Roselin
Dyson Süpürge bencede harika.hatta geçen aylarda yazmıştım 1500 milyar lira dediler bana fiyatını.eğer keseme uygun olsa hiç düşünmeden alcaktım ama malesef benim bütçem bunun için çok dar
..........................................

Pashmina
Arsima

senin gitmen yeterli olur bence :asigim:
bu yıl bizim ilk birlikte olacağımız sevgililer günü
aslında pek umursama bu tarz günleri ama olsun sevgilim deilmi ilk defa birlikteyiz bu seferlik kutlayalım :)
önceden her özel günde ayrı olurduk çok üzülürdüm senağlama artık olmıcaz inşallah
[
COLOR="Red"]Arsima [/COLOR]cım bizimde ilka defa olcak biliyomusun 6 sene sonunda ilk defa görüşcez sevgililer gününde birtürlü denk gelmez di tatlım bize de,
Ama bu sefer farklı kutlıycaz bizde ​
:lepi:

tobi
dimples
tobi tut kolundan götür onu nikah dairesinekaydirigubbakcemile
AHH cnm ahh nişanlım öğrenci daha benim yaa sorma valla okulu bekliyoruz..kızyolar bana öğrenci adamla nişanlandın diye genelde sitedeki bazı arkadaşlar ama..mesafe vardı ee 2 yılımı vermişim,,babamda dışarı çıkaryan bi tip beni..çocuk efendi.aile ii..banada ya yalan dolanla görüşmeyelim yakalanırsak daha kötü olur.benim niyetim ciddi beklerim dersen gönderiyim ailemi dedi..bende tamam dedim :))) 7 aydır nişanlıyız cnm..
şaka bi yana tabide herşeyin hayırlısı be cnm...sizlere özenmiyo değilim ama benimde o zamanlarım gelcek inş...istanbula gelin gelcem kısmetse...kaydirigubbakcemile5

tobi
Arsima

ay hiç sorma şekercim
bende sitesine girdim ürünü seepete ekliyorum ama alamıyorum online alışverişe tıklıyorum eski siteye yönlendiriyor
ordada resimler X olarak görünüyor
isimlerden buldum sectim sepete ekliyorum bi ürünü diğerini ekleyince ilk eklediğim gidiyor deli oldum akşam
en sonunda bi mağazasını aradım sorun olduğunu söylediler mağazaya bana kargolayın ödemeyi havale edim dedim kargoda kırılır dedi
mecbur gidip alacam :KK43:
mecbur öle yapcaz o zaman cnm ya...du bende arayım paramızla reziil ettiniz bizi be diyimsırnaşık şey

Arsima
ya benim dolap için fikir verin :KK43: napsam değişsem mi

mandilin
tobi
kızlar ya ay nişanlımla şuan olan bi dialoğu yazıyrum size..ay çatladım gülmekden sizlerle paylaşıyım istedim..
msj attım..ya aşkım offff biz ne zaman evlencez yaa diye..bu zaman geçene kadar ben kafayı yerim düğünüde bakırköyde yaparız artık dedim..ne güzel herkes evleniyo dedim
oda bana. sen yine o kadınlar sitesinimi okudun.yasaklıycam valla sana o siteyi yazmış sırnaşık şey
koptuuuum yaa :roflol::roflol::roflol::roflol:
benim nişanlımda kk yüzünden geçenlerde isyan bayrağını çıkardı bana. :eek:

Pashmina
dimples
kızlar az önce burda çok güzel arkadaşlıklar kurduğumuzu düşündüm:) şuan daha bekarız ama günler geçicek birbirimizin gelinlikli resimlerini görücez inşallah.benim kardeşim yok tek çocuğum isterdim olsaydı bi kardeşim onunla paylaşmak herşeyi oyüzden burda geçirdiğim zamanlar hepimizin evine aldığı cicileri görmek çok güzel bişey. mısracığın evini görüncede çok duygulanmıştım. yüce rabbim hepinize sağlıkla mutluluk dolu yuvalar kurmayı nasip etsin. benim birsürü kardeşim oldu artık:))
Dimplescim doğru söylüyosun valla ne güzel yazmışsın içinden geçenleri burda birimiz tuzluk alsa bile basıl seviniyoruz allahh bide gelinlik fotoları evleri beni iyice duygulandırıyo kendime olmuş gibi seviniyorum herkesin mutluluğunu paylaşıyorum inanın buna kızlar:enbuyukkk:

Arsima
tobi geçen yıl bende sen gibiydim
topicteki her kısçe birbir evleniyordu
bende başladını bekliyordum :roflol:
nasıl içim giderdi bende isterdim böle hiç evlenemicekmişim gibi gelirdi bana
ama şükür zaman geçiyor ve zamanı gelince bizde sıraya giriyoruz

tobi
mecbur öle yapcaz o zaman cnm ya...du bende arayım paramızla reziil ettiniz bizi be diyimsırnaşık şey
hani kaya maya hikayesi varya
bende onun gibi tubi mamu hikayesi yazcam
hediye paketimin içeriğinde bulunan herşeyim hazır olacak
almaya gittiğim yere mecbur nişanlımla gidicem ondan 5 dak. lavabo müsadesi isticem direk porlanda :jeyyar:
alacam ordan paketlerken içine notları flnda koycam sonra elimde onlarla döncem
belki 14 şubatta veremeyip 12 13 15 şubat olacak ama olsun
maksat bunları almak :roflol:

Pashmina
dimples
kızlar zaten nikaha bir gün kala yani 13 mart sabahı allahım kısmet nasip ederse burddan bir isim listesi alacağımm ayakabının altına yazmak için:)) kurşun kalemle yazıcam sonrada ayağımı bol bol sürüye sürüye çıkıcam evden.
Ayyy beni yaz güzelim lütfen 2010 a kalmayayım kart gelin olmak istemiyorum da :çok üzgünüm:

Arsima
ne kartı paşmina
duyanda 40 yaşında zannedecek :roflol:

(bide 39 yaşındaymışsın :roflol:)

karabiber01
Arsima

ya bende o tarz aldım dolabı
bu siteden önceki yıl evlenen bi arkadaşında aynısında varmış sordum gayet memnunum demişti
benimde evde dolap yerim küçük bende orayı kiler yaptırıp diğer tarafa koyacaktım dolabı
şimdi bu tarz olumsuz mesajları okuyunca karasız kaldım
şimdi benimkine dolabı değiştirelim desem olur dicek ama o zaman mutfaktaki dolap yerini kullanıcaz ve kiler yerim olmayacak
napsamki acaba fikir verirseniz çizim ve resim eklerim :)
sen almışsınn madenn değiştirme derimmm

Arsima
ADANALI EDA
sen almışsınn madenn değiştirme derimmm
mağazada durduğu için eve getirmeden önce modellerini değiştirme imkanım var
ya kullanışsızsa :KK43:

azelya55
tobi

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu arada tobi benimde zamanım çok.Hep beraber çeyiz düzmeye devam ederiz burda kaydirigubbakcemile3 Bir yandan da evlenen arkadaşlarımızın evlerini gezeriz hayal kurmaya devam ederiz :CüvCüv:

khhiwa
mandilin
benide benideeee al :1hug:

tobi

tobi çok sessiz iş ortamımda kıkırdamamı sağladığın için teşekkür ederim :teytey:

ben ve arkadaşımda dışarıda konuşurken nişanlım ve onun eşi ney o falan dedinde hiç kk diyoruz, sonuç napıyonuz orda nelerle uğraşıyonuz, evlere bakıp fikir değiştiriyoruz sonrada biraz gürültü oluyor :dance:

Pashmina
PINARTUNCAY
Bitaenm hayırlı olsun yaa

bktbb
Ayyy aynı benim ki valla koptumm canım sen yazınca

Arsima
ne kartı paşmina
duyanda 40 yaşında zannedecek :roflol:

(bide 39 yaşındaymışsın :roflol:)
Kuşum ben 1982 doğumluyum da çıtır olmak istiyorum bitanem:dance:

azelya55
Arsima

Arsima içinde şüpheler varsa değiştir.Kullanış çok çok önemli canım

Arsima
seneyede çıtır olursun üzülme

Arsima
aZeLYa55
Arsima içinde şüpheler varsa değiştir.Kullanış çok çok önemli canım
değiştirememe sebebim 1) ben bu dolabı çok seviyorum (kullanış bakımından henüz tecrübem yok)

değiştirememe sebebim 2) dolap boşluğunu kiler yaptırıp kullanacaktık eğer dolabı değiştirirsem normal dolaplar oraya sığar ve nişanlım kiler yaptırmaz çok az dolap var zati :KK43:

öf netsem ki

karabiber01
............................................

azelya55
Arsima

değiştirememe sebebim 1) ben bu dolabı çok seviyorum (kullanış bakımından henüz tecrübem yok)

değiştirememe sebebim 2) dolap boşluğunu kiler yaptırıp kullanacaktık eğer dolabı değiştirirsem normal dolaplar oraya sığar ve nişanlım kiler yaptırmaz çok az dolap var zati :KK43:

öf netsem mi
Kiler olacaksa değiştirme :) Kiler patatesi,soğanı bi çok döküntüyü toplar zaten.

esra_karadeniz
Arsima

Toprağım kızmış bana resm koydum diye.Yoksam nişanlımın tarafı görür diyemi endişelendi benim için anlamadım kafamçokkarıştı Bizimkilerden yana bir sıkıntım yok çünkü akşam anneme sitede olup bitenle işgili beyenat veriyorum kadın bıktı benden ama arada da seviniyor. Kızlar yemek takımımı beğendiler yenisini almama gerek yok dedim afferin kızlara sana kalsa hemen değiştirecektin dedi :roflol:

Bu arada evlenmeme daha çok var diyenler üzülmesin biz evlenelim sizin çeyizi düzmeye başlarız napalım.

karabiber01
Arsima

arsşmacımm bende bilmiyorumkii canımm arkadaşlarr pek kullanışlıı değill diyorlarrr o yüzdenn bende vazgeçtimm
eğerr seninnn mağazadaysaa değiştirebilirsindee

Arsima
sana kızmadım canım benim
az önce arkadaş dedi ya resimlerle ilgili şeler msn de konuşmuşlar sonra işin tadı değişmiş fln
o tarz bişeyler karşılaşma diye seni düşündüm

PINARTUNCAY
10-02-09, 13:02
kızlarrr çok keyifsizim düğün tarihi yaklaştıkça bi sıkıntı çöküyor üzerime sizde de varmı

tobi
10-02-09, 13:02
kızlar ya bu kk da msn olayarı çok tehlikeli olmaya başladı ben okumuştum kk da bi kız yazmıştı denk geldinzmi bilmyirum..ama eşiyle boşanma noktasına gelmişler..kk da biri msn istemiş erkek çıkmış ve kızın peşini bırakmamış..ay allhm sen koru yarabbimmm..
mesela hani albüm falan yapıyosnuz ya benim bi ark yapmıştı ve hiç olmayacak bi yerde fotsu çıktı..aramadık yer kalmadı fotoyu kaldırmak için..uygunsuz şeylerde yazmışlar...hani fotonun üstüne kk yazmak falanda kar etmez..
hani bilginiz olsun bence albüm yapmayın canlarım...insanlar çok kötü niyetli.pisler:dilcikar:
uzaatım biliyorumda hani konu olmuştu diyim dedim..şimdi sustum ama tıp:ecrin_bebek: