Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

songa84
30-01-09, 15:01
morçilek
bunu bende beğendim ama çok nevresim takımım var.alamıycam o yüzden.güle güle kullan canım.bu model yanlış hatırlamıyosam taç ın.bende sol anahtarlı olanından sipariş verdim ama halaaaa gelmedi Çok üzgünüm çoook

mandilin
bktbb
Mandalincm üst kısmı bana biraz açık geldi rahat rahat hoplayıp zıplayamazsın bence
ewet canım, benimde içime sinmemişti üst tarafı.
bütün kurtlarımı dökmem lazım rahatça dimi kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

KuRabiYe
mandilin
ewet canım, benimde içime sinmemişti üst tarafı.
bütün kurtlarımı dökmem lazım rahatça dimi kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
EVET CNM AYNEN ÖLEE. BEN NİŞANDA Bİ OYNAMIŞTIM MUTLAKA BENİM İÇİN ÇATLAK GELİN DEMİŞLERDİR.:içelim:

songa84
ranunu
bende geçen ay tefalden clipsomu aldım 6 lt 400 lira
geçen sene doğum günümde annem phılıpsın blender setini almıştı ama fiyatını hatırlamıyorum

aranızda elektrik süpürgesini alanlar var mı ? biz torbasız almayı düşünüyoruz ama onuda her temizlik sonrası dökmek gerekiyor mu ? torbalılar mı daha iyi ?
güzelim torbasızlardan çok memnun insan var ama her seferinde onu dökmek bir müddet sonra illallah getirir bence.o yüzden ben torbalı almayı düşünüyorum :eek:

BenUgurBocugu
bktbb
Mandalincm üst kısmı bana biraz açık geldi rahat rahat hoplayıp zıplayamazsın bence
komsu bende beyaz ıstemıyom
o acık olan gelınde hıc göğüs yok ondan mı ne öle durmus-tatlicadiarzu- ayy bende kısa boyluyum hersey yerlı yerınde herhalde cok kabarık olmayan süper olur
aman gelınlık ıcınde guzel olmyan yoktur:1rolleyes:

BenUgurBocugu
songa84
güzelim torbasızlardan çok memnun insan var ama her seferinde onu dökmek bir müddet sonra illallah getirir bence.o yüzden ben torbalı almayı düşünüyorum :eek:
torba durdukca ıcındekı mıkropları sen gormezsın(cok kucukler) onlarda evınde tekrar aynı sekılde gezıntıye cıkarlar cnm bende kesınlıkle su ıle calısan olmalıkı temızlıkten sonra hopp dök gıtsın
cunku bızım evde test yapan kişiler en cok mıkropun elektrık supurgesının torbaısdan cıktığını bıze gösterdıler :nazar:

KuRabiYe
Komşuu ozaman krem gelinlikler bizim olsun. Bak ne dicem benim boyum 1,65 ve bu boylarda bi tanıdığım evlendi gelinliğin üstünü yani o dar oturan kısmı çok uzun tutmuşlar boyu dahada kısa gözükmüş. Dikkat edelim derimm

songa84
kızlar ben bugün home sweet home daydım.ayyyy bayılıyorum ordaki eşyalara yaaaaaaaaaa.süper banyo takımları,havlular,bornozlar,klozet takımları var.harika yaaaaaaaaaa.mini bornoz diye bişey çıkmış.böyle havuya sarılmışsın gib ama elbise gibi duruyor.hem çok güzel,hem çok seksiiiii.resmini ekliyorum fikir olur kızlar.yalnız manken morunu giymiş,ama pembesi benim daha çok hoşuma gitti

Pashmina
songa84
kızlar ben bugün home sweet home daydım.ayyyy bayılıyorum ordaki eşyalara yaaaaaaaaaa.süper banyo takımları,havlular,bornozlar,klozet takımları var.harika yaaaaaaaaaa.mini bornoz diye bişey çıkmış.böyle havuya sarılmışsın gib ama elbise gibi duruyor.hem çok güzel,hem çok seksiiiii.resmini ekliyorum fikir olur kızlar.yalnız manken morunu giymiş,ama pembesi benim daha çok hoşuma gitti

Cnım bu enalttaki havlular var yaa bayılıyorum bende onlara ilk fırsatta elime geçen parayı onlara yatırcam kaç aydır peşindeyimmdelikafadulden niye güzel olan şeyler pahalı yaaa, tanesi 30 ytl cikk ama değer diye düşünüyorum sizce kızlar??:uhm:

KuRabiYe
abooowww o ne güzel bişi ölee

Arsima
demek mini bornoz
almak lazım

songa84
valla arkadaşlar bende aynen bayılıyorum işteeee böyle güzel şeyler görünce.yarım saat çıkamıyorum mağazadan :)ben karar aldım,gördüğüm güzel havlulardan alıcam birer tane.zaten havlunun çok olması gerekiyor.bir düzine havlu alacağımabeğendiklerimden birer tane alıp biriktireyim diyorum.fiyatına gelince evet canlar pahalı gerçekten.ama değer diye düşünüyorum bende.zaten böyle şekilli,desenli,motifli havlular 20 den başlıyor

songa84
valla ben pembesini almayı düşünüyorum bornozun.aslında takım alırım diyodum kadın erkek ama bunu görünce,ayrı almaya karar verdim.fiyatı 150 miydi neydi.

songa84
kızlar klozet takımı kaç tane olmalı?1 tanemi 2 tanemi?

aldo
bornozlar süpermiş :lepi:

BenUgurBocugu
ayy pahalı ama guzelmış ben ıkı dene hamam takımı aldım ıcın alamam cok faslada havlum var alamam bornozda alcam alamam yanı alamamkı:KK43:

komsu once sen evln ben bı senın gelınlığıne bakım senın boyun ıyyıs benım topuklu ıle okadr bıle olmas 155:nazar:

BenUgurBocugu
klozet takımı bende bı dene var
ama bıde banyo setıyle alcam cıceklı bısey 300tl tutuyo onuda alcm
ılk aldığım krem kırmızı kaplı sade yane

songa84
bende 2 tane klozet takımı almayı planlıyorum da.acaba fuzuliii olurmu diye sizlere sorayım dedim canlarr.biz bir tane ağır bir renk siyahlı falan bir takım alcaz birde renkli bir takım alayım diyorum.home sweetteki banyo setie bayıldım.sitesine girince banyo grubunu tıkladığınızda sarı bir takım çıkıyor ya işte onun siyahlısına heveslendik.çok ağır duruyor.bu arada beyazısı da çok şekilll duruyor

KuRabiYe
uğur böcüğüm ben öyle bi karasız insanım kii nasıl alcam o gelinliği bilmem bide bi dengesizlikte var gidip pat diye ilk gittiğim yerdende alabilirim:) ruh halim karışıkk

Arsima
mini bornozun fiyatı adına göre epey büyükmüş
kalsın almaya gerek yok
ben bornoz takımı almadım
ablamın vardı kullanılmamış onu kullancam
bi ara juanınkilere bayılıyordum ama ne gerek var bidaha 200 küsür ödemeye dedim vazgeçtim

songa84
kızlar klozet takımı kaç tane olmalı?1 tanemi 2 tanemi?
2 veya 3 olmalı
çünkü bi takımı yıkadığımızda ne sercez
bide sürekli aynı sermek insanı bayar kanımca
ay bende iki banyo ben netcem :1no2:

Arsima
ben çıkıyorum herkese iyi akşamlar
gidip yemek için biyerle görüşcez
fiyatı uygun çok lüks olmayan orta halli biyer
şans dileyin bana
kendinize iyi bakın

Pashmina
songa84
valla arkadaşlar bende aynen bayılıyorum işteeee böyle güzel şeyler görünce.yarım saat çıkamıyorum mağazadan :)ben karar aldım,gördüğüm güzel havlulardan alıcam birer tane.zaten havlunun çok olması gerekiyor.bir düzine havlu alacağımabeğendiklerimden birer tane alıp biriktireyim diyorum.fiyatına gelince evet canlar pahalı gerçekten.ama değer diye düşünüyorum bende.zaten böyle şekilli,desenli,motifli havlular 20 den başlıyor
[
B]SONGACIMM [/B]nekadara gördün bu havlularıı pekii, bende 3 renk alıyım diorum pembe mor,krem:dance​
:

songa84
30-01-09, 16:01
Pashmina
[
B]SONGACIMM [/B]nekadara gördün bu havlularıı pekii, bende 3 renk alıyım diorum pembe mor,krem:dance​
:
güzelim havlular 30 muydu neydi.ben o kadar çok şey sordum kiii hatırlayamıyorum net nolur kusura bakmayın kızlar.ama bir arkadaş daha 30 yazmıştı ön sayfalarda :eek:

BenUgurBocugu
bktbb
uğur böcüğüm ben öyle bi karasız insanım kii nasıl alcam o gelinliği bilmem bide bi dengesizlikte var gidip pat diye ilk gittiğim yerdende alabilirim:) ruh halim karışıkk
bende tam tersı beğenır gıder alırımdelikafadulden bu arada dıktrdığım nışanlığın resmını cok aradımm ama bulamadım neysem:nazar:

caka
slm kızlar nasılsınız bakem ya benim bi sorum olacak sizlere koffi marka elektrik süpürgesi duydunuzmu benim kaynanam almış banada nasıl sizce çokta pahalıya almışlar ben hiç duymadım kararsız kaldım sizce değiştirmelimiyim yoksa iyimidir bana acil bi fikir verin lütfen

hıztutkunu!!!
30-01-09, 17:01
slm kıslar

hıztutkunu!!!
30-01-09, 17:01
url=http://img120.imageshack.us/my.php?image=9440lzf1.png][img=http://img120.imageshack.us/img120/3786/9440lzf1.th.png][/url]

arcelikten aldım

tatlırüya
30-01-09, 19:01
songa84

bunlar çok güzel.....kafamçokkarıştı

PapiBJK
30-01-09, 19:01
tatlırüya
bunlar çok güzel.....kafamçokkarıştı

bence de çok güzeller çokta rahat görünüyolar delikafadulden hatta denizden çıkınca bile giyilebilir böyle şeyler, tabii bu kadar fırfırlısı değil
:eek:

bu arada pahalı diye bunlara mı dediniz? yani bunların yapımı çok zormul gibi durmuyo, kendimiz bile yapabiiriz sanırım.. kapandığı kısım cırt cırt mı acaba?

nastasia
30-01-09, 20:01
kızlar sonunda bornoz setimi aldım:))))
özdilek çeyiz sandığı pembe mavi olan:))) kampanya varmış 200liraya aldım:KK70:

oveg
30-01-09, 20:01
Şu elbise şeklinde bornozlara bayıldım 30 lira iyi aslında çok pahalı değil.

Ah kızlar strese giriyorsunuz ama şanslısınız bizim düğün tarihimiz bile belli değil.Ne tarihimiz ne yaşayacağımız şehir nede nasıl geçineceğimiz belli:) Yani ağustos diye düşünyoruz ama hiç bir şey belli değil işe girmem gerek ilk önce :KK43: Stajyerlik gibi iğrenç bir dönemdeyim.400 milyona çeyiz mi yapayım ihtiyaçlarımı mı alayım bilmiyorum.Ağlıyım mı gülüyüm mü bilmiyorum.üstüne bir de nişanlımla kavgalıyım:KK43:

PapiBJK
30-01-09, 21:01
oveg
Şu elbise şeklinde bornozlara bayıldım 30 lira iyi aslında çok pahalı değil.

Ah kızlar strese giriyorsunuz ama şanslısınız bizim düğün tarihimiz bile belli değil.Ne tarihimiz ne yaşayacağımız şehir nede nasıl geçineceğimiz belli:) Yani ağustos diye düşünyoruz ama hiç bir şey belli değil işe girmem gerek ilk önce :KK43: Stajyerlik gibi iğrenç bir dönemdeyim.400 milyona çeyiz mi yapayım ihtiyaçlarımı mı alayım bilmiyorum.Ağlıyım mı gülüyüm mü bilmiyorum.üstüne bir de nişanlımla kavgalıyım:KK43:
bende aynı dertten muzdaribim :çok üzgünüm: öğretmenliği yeni bitirdim, atanamadım, bu sene ücretli öğretmenlik yapıyorum 300maaşım var, az buz biriktirmeye çalışıyorum bende.. ve kpssye hazırlanıyorum, nereye atanırsam oraya gidicez evlenip, atanırsam tabi :Saruboceq: yakın zamanda nişan, ağustostada düğün düşünüyoruz, ama işte sadece düşünme aşamasındayız kafamçokkarıştı

şu sayfayı gezip gezip özeniyorum aldıklarınıza yaptıklarınıza valla, kendim almış gibi seviniyorum vallahi gördükçe gamyoncuiremsu

KuRabiYe
30-01-09, 22:01
kayın validemler vardı onları geçirdim şimdi. yorulmuşum be yaa. kızlar nasılsınız kimler var bakem. üff yarında iş var saat kaç olmuş

MüebbetSevdam
31-01-09, 06:01
Günaydın kızlarrr
yaklaşık 1haftadır sizlerden uzak kaldım.maalesef acı bir kaybımız oldu.pazartesi öğlene doğru dedemi kaybettik senağlama hiç dedem kalmadı hayatta :a015: haliyle buralara girip sizleri takip edemedim.1 kere girdim onda da okuyup takip edemedim.. :çok üzgünüm:
alıpta eklediğiniz bütün cicileri güle güle seve seve hayırla kullanın inşallah arkadaşlar... sizleri bol bol öpüyorum... :teselli:

KuRabiYe
31-01-09, 06:01
günaydın kızceler. Müebbet sevdam başın sağolsun cnm Allah mekanını cennnet kılar inşallah. sizede sabır versin

esra_karadeniz
31-01-09, 07:01
MüebbetSevdam
Günaydın kızlarrr
yaklaşık 1haftadır sizlerden uzak kaldım.maalesef acı bir kaybımız oldu.pazartesi öğlene doğru dedemi kaybettik senağlama hiç dedem kalmadı hayatta :a015: haliyle buralara girip sizleri takip edemedim.1 kere girdim onda da okuyup takip edemedim.. :çok üzgünüm:
alıpta eklediğiniz bütün cicileri güle güle seve seve hayırla kullanın inşallah arkadaşlar... sizleri bol bol öpüyorum... :teselli:

Başınız sağolsun canım Dedene Allahtan rahmet diliyorum.Rabbim geride kalanlara sağlıklı ömür versin