Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Arsima
10-03-09, 07:03
günaydın herkese

Hayat87
Seksi çamaşırlarımdan :jeyyar:
Bunlar iğne oyası baş örtüler
Arkadaşım bugün hediye getirdi baharat takımı :)
ılginç sürahiden aldım sonunda :)
hepsini iyi günlerde kullan

dimples
listede gerçek isimleri bulunan herkesi yazdım kıslar merak etmeyin:))
ayakkabının altının resmini çeksene kaydirigubbakcemile3

burcuözge
şekerim yaa aklında kalacağına al yaa... taa o zamandan beri söylelip duruyorsun bunu senŞeniz
olmazsa netcem kaydirigubbakcemile3

blackqueen
güle güle kullanın cnm hayırlı olsun saatleriniz
sağol canım Şeniz

blackqueen
Bu arada bnm adımı yazmamışsınız ben öksüz kaldımsenağlama beni unutmuşsunuz kırıldım kızlar bundan sonra istemezseniz yorumda yapmam:1no2:senağlama
ay alınma ne olur arada gözden kaçanlar oluyor Şeniz

aime21
hani ben senağlama
ama şeker ya unutuluyor işte alınmayın kırılmayın nolurr Şeniz

esmy güle güle giy ayakakbılarını
benimde kına için lame
kuzen ve kaynımın düğünü içinde dore yada bakır ayakkabı almam lazım

azra3434
10-03-09, 07:03
herkese günaydın kızlarrrrrr

esmy, çok güzelmiş tatlım gülü gülü eskit

Arsima
10-03-09, 08:03
ben duvar saati aldım kızlar

bide kalpli magnet

bugün gelecekler inşallah

azra3434
Arsimacim duvar saati cok stil bisey begendim gule gule kullan canım

sulfat
Günaydın tatlişler a.s. Esmy ayakkabıların çok şık güzel günlerde kullan. Arsima senin de aldıkların hayırlı olsun canım. Duvar saatin çok hoşmuş

esra_karadeniz
eccu
canlar benim tarih zaten belli 19 Nisan da sonra da 26 Nisanda da esra gidecekk :))
kızlar zaten bizim tarihler belli bizi eklemenize gerek yok..2 kişilik kontejan açıldı hadi gene iyisiniz hihoyyyt
Evett canlarım ya bizi niye yazdınızki. Nikah tarihinden öncemi evlendirmeyi düşünüyorsunuz bizi :roflol:

uğur böcüğü

esra gercekten ya hep düşünrsun eksıkler bıtmez dıe ama zaten haytta hıc bıtmıyokı eksık

Canım böcüküm eşyalardan yana bir sıkıntım yok çok şükür sadece son zamanlarda iyice hassaslaştım her söylenene kırılıyor alınıyorum.

Esmy tatlım ayakkabın çok şık güle güle giy.
Bende kına gecesei elbisemin modelini göstermiştim ya size onun yeşilini diktiriyorum işlemelerinide dore yaptırıyorumi. Ayakkabılarımda dore olacak inşallah.

KaRaLaHaNa
damla-dinçer bana king su ısıtıcının olduğu siteyi atarmısın canım.

Arsima

azra3434
Arsimacim duvar saati cok stil bisey begendim gule gule kullan canım

sulfat
Günaydın tatlişler a.s. Esmy ayakkabıların çok şık güzel günlerde kullan. Arsima senin de aldıkların hayırlı olsun canım. Duvar saatin çok hoşmuş
sağolun kısçeler Şeniz

saatim gelsin müsait bi zamanda resimlerinide bastırayyım bitmiş halini eklerim :lepi:

esra_karadeniz
Esmy tatlım ayakkabın çok şık güle güle giy.
Bende kına gecesei elbisemin modelini göstermiştim ya size onun yeşilini diktiriyorum işlemelerinide dore yaptırıyorumi. Ayakkabılarımda dore olacak inşallah.
hayırlı olsun canım Şeniz

sulfat
Kızlar ya bana yardım edin bu kahvaltı takımlarından hangisi güzel:uhm: Ben çaydanlığı olan bir takım istiyorum çünkü diğer takımlardaki parçaları kullanmam sütlük vs. Çaydanlıklı takım da sadece güral ve kürahyada var. Ben ilk önce turuncu olanı istedim çok beğendim ama her zamanki gibi bu çok cıvıl cıvıl daha ağır bir renk olsun, sonuçta bu misafire dediler. Günlüğe kendine alırsın böyle renkli diye hevesimi kırdılar. Bi el atar mısınız?

pıtırcık85
........

Arsima
sulfat
Kızlar ya bana yardım edin bu kahvaltı takımlarından hangisi güzel:uhm: Ben çaydanlığı olan bir takım istiyorum çünkü diğer takımlardaki parçaları kullanmam sütlük vs. Çaydanlıklı takım da sadece güral ve kürahyada var. Ben ilk önce turuncu olanı istedim çok beğendim ama her zamanki gibi bu çok cıvıl cıvıl daha ağır bir renk olsun, sonuçta bu misafire dediler. Günlüğe kendine alırsın böyle renkli diye hevesimi kırdılar. Bi el atar mısınız?

hepsi çok güzel ama misafire olduğu için bu
:lepi:

pıtırcık85
kızlar bişi dicem eğer çeyiziniz için fln iğne oyası siparişi vermek isterseniz benim kuzenimin bi internet sitesi var iğne oyası üzerine,beğendiğiniz olursa yaptırabilioruz,adresi isteyen olursa özelinize msj atarım,bi bakın derim:)

mandilin
arsimacım şekerim güle güle kullan.
nirden aldın bakim magnetlerde çok tatlı.

Arsima
mandilin
arsimacım şekerim güle güle kullan.
nirden aldın bakim magnetlerde çok tatlı.
sağol canım
site adı vermim kaydirigubbakcemile3
ama bun lu bişi

mandilin
sulfatcım hepside güzelmiş ayy ..
mutfağını ne renk düşünüyorsun?
turkuaz olan ve fıstık yeşilli çok şık.

azra3434
Benim özelime atarmisin canım

pıtırcık85
sanırım gelin ayakkabısının altına isim yazılıo:)çekilin bende geldim:)benide yazın bakim :)

edda1985
sulfat
ben bunları begendim canım.. :kahve:

acemiperi
çeyiz kardeşliğinde mandilin-acemiperi
arkadaşlar mandilin benim için daha önceden resmini koyduğu mutfak timeri almış ve yollamış.inceliğin için çok teşekkür ederim mandilin. kullandıkça seni hatırlıycam
:) :)

KuRabiYe
sulfat
ya sulfat annem sende öyle takımlar koymuşsunki hepsi birbirinden güzel yaww.ben kütahya porselenden almıştım. ama bence turuncu alma dediğin gibi daha ağır bi renk olsun hoş o da cıvıl cıvıl ama ben morluyu beğendim.bide o yeşilli varya halkalı nazar boncuğu gibi iç içe yuvarlaklar olan heh işte o bi arkadasımda var yani benim onu kıullanmışlığım var o da çok şıkkk

KuRabiYe
arsima saat süper ne fotosu koycan kız :):)

GulPembe
arsima ve aklıma ismi gelmeyen arkadaslar cicileriniz cok güzel güle güle kullanın sulfatcıgım bence yeşil olanı cok güzel misafir için

p_nr
pıtırcık85
kızlar bişi dicem eğer çeyiziniz için fln iğne oyası siparişi vermek isterseniz benim kuzenimin bi internet sitesi var iğne oyası üzerine,beğendiğiniz olursa yaptırabilioruz,adresi isteyen olursa özelinize msj atarım,bi bakın derim:)
canım bana özelden atabılırmısın ????

Pashmina
Arsima
ben duvar saati aldım kızlar

bide kalpli magnet

bugün gelecekler inşallah
Duvar saatin ne kadar modernmiş kuşum yaa, nereye asıcan peki??? :dance:

Arsima
acemiperi
çeyiz kardeşliğinde mandilin-acemiperi
arkadaşlar mandilin benim için daha önceden resmini koyduğu mutfak timeri almış ve yollamış.inceliğin için çok teşekkür ederim mandilin. kullandıkça seni hatırlıycam
:) :)
ay neka güzel :1hug:

bktbb
arsima saat süper ne fotosu koycan kız :):)
orda bi kadınla adamın resimleri yerine kendi resimlerimizi :1ninca:
onlaramı bakayım :roflol:

gulpembe1984
arsima ve aklıma ismi gelmeyen arkadaslar cicileriniz cok güzel güle güle kullanın sulfatcıgım bence yeşil olanı cok güzel misafir için
saol tatliş

Pashmina
Duvar saatin ne kadar modernmiş kuşum yaa, nereye asıcan peki??? :dance:
oturma odasına diye düşünüyorum
mutfakta da güzel olardı ama mutfağa porlanddan almıştım

sulfat
Canlarım vala nerdeyse hepiniz annemin beğendiği yeşilli takımı beğenmişsiniz. Sanırım onu alıcam. Mandilincim mutfağım kahve krem dolapları, halı ve perde de turuncular eklemeyi düşünüyorum kahveye. O nedenle yeşil de yakışır herhalde

azra3434
Kizlar belki yeri degil bu sorumun ama bulamadim.. Bu evlilik tarihiniz icin hazirladiginiz takvimlerinizi nerde hazirliyorsunuz?

sulfat
Arsima bence de oturma odasına çok yakışır böyle bir saat. Ben de yarın porlanddan mutfak saatimi alıcam. Sen eklemiş miydin buraya, aynısını mı alıyorum acaba:uhm:

elisaa
Kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın
burcucum nihayet eklemişsin saklama kablarını hepside birbirinden kullanışlı güle güle kullan
Arsimacım , battaniyen duvar saatin ve magnetlerin harika tabi kol saatleride.. güle güle kullan
hayat87 cicişlerin çok cicoş güle güle kullan

Arsima
sulfat
Arsima bence de oturma odasına çok yakışır böyle bir saat. Ben de yarın porlanddan mutfak saatimi alıcam. Sen eklemiş miydin buraya, aynısını mı alıyorum acaba:uhm:
bilmemki aynısımı kaydirigubbakcemile3
eklemiştim ama hangi sayfada bilmiyorum dur netten bulayım hemen
bu saatle birlikte fincanda aldım ben :lepi:

elisaa
Arsimacım , battaniyen duvar saatin ve magnetlerin harika tabi kol saatleride.. güle güle kullan
çok sağol elisaam

morçilek
çook güzelmiş saatlerin
güle güle kullannn

Arsima
azra3434
Kizlar belki yeri degil bu sorumun ama bulamadim.. Bu evlilik tarihiniz icin hazirladiginiz takvimlerinizi nerde hazirliyorsunuz?
Here you can create tickers for forums (metrics, sliders). Categories: pregnancy, children, lose weight, wedding, love, holidays and others
bu adresten canım
alt seceneklerden beğendiklerini seciyorsun tarihi yazıyorsun
yazmak istediğin yazıyı ve rengini seçiyorsun
sonra "create my tıcker and get the code" ye tklıyorsun
o sana imzanın görünen halini gösteriyor
altındaki linki kopyalayıp kontrol panelinden imza yerine yapıştırıyorsun

sulfat
Ayyyyy bu saati de çok beğenmiştim arsima, güle güle kullan. Mutfak için aşçılı bi saat beğendik aşkımla. Bunu da başka bir odaya düşünebiliriz diye de aklımıza yazdıksengözlerimebaksanab

Arsima
sağol morçilekim

Arsima
sulfat
Ayyyyy bu saati de çok beğenmiştim arsima, güle güle kullan. Mutfak için aşçılı bi saat beğendik aşkımla. Bunu da başka bir odaya düşünebiliriz diye de aklımıza yazdıksengözlerimebaksanab
alınca eklersin merak ettim

ay evlerimiz yerleşince nasıl olacak acaba :roflol:

nişanlım hep benimle dalga geçiyor evi kreş gibi yaparmışım kaydirigubbakcemile3

MiniEtek
eklenen ıkı saatide çok beğendim süperler ki özellikle fotoğraf koyulabılen saat cok değişik ve şıkk

kahvaltı takımında -renk soran arkadaş bende fazla renkli şeyleri sevmiyorum benim kahvaltı takımım
bu bernardonun bu desenınden [​IMG]

çok beğenerek aldım

ama sen neyi beğeniyorsan onu al hevesını kırma evkurda da porselen çaydanlık takımı gördüm kahvaltı sevime benzeyen onu alcam büyük olasılıkla

kızlar yaa hem çelik çaydanlik hemde porselen alıyorsunuz değil mii

sulfat
Ben de evlerimizi merak ediyorum. Tabii aldığım ve alacağım onca şeyi nereye yerleştireceğimi de. Özelikle mutfakta. En sevmediğim şeylerden biridir tezgahın çok kalabalık olması ama sanırım korktuğum başıma gelecekkaydirigubbakcemile3

sel
ben geldim bacılar ggünaydın.
ARSİMA ve SULFAT aldıklarınızı güle güle kullanın canlarım.

azra3434
Arsima

Here you can create tickers for forums (metrics, sliders). Categories: pregnancy, children, lose weight, wedding, love, holidays and others
bu adresten canım
alt seceneklerden beğendiklerini seciyorsun tarihi yazıyorsun
yazmak istediğin yazıyı ve rengini seçiyorsun
sonra "create my tıcker and get the code" ye tklıyorsun
o sana imzanın görünen halini gösteriyor
altındaki linki kopyalayıp kontrol panelinden imza yerine yapıştırıyorsun
çok saol arsimacim ilgin için:1hug:

mandilin
ben sabah çaylarını porselenle akşam çaylarını da çelikte demlemek istiyoyum ..
gerçi henüz porselenim yok :):):)

sel
evet ya porselende demlenen çay daha lezeetli oluyo bencede

sulfat
Sel, canım ben de daha almadım kahvaltı takımlarını fikre ihtiyacım olduğu için ekledimsengözlerimebaksanab

pıtırcık85
ya o imzaya nasıl yapıştırcaz o şeyi:)ben imza kısmını bulamadımmm:KK43:

BenUgurBocugu
10-03-09, 09:03
sulfat
ben ıkıncı olanı beğendım mavılı

sel
pıtırcık85
canım o siteden takvimi hazırlıyorsun. Sonra kontol panelinden profile gel, orda var bi sutun takvim sutunu o adresi oraya kopyalıyorsun kaydet diyorsun oluyor

p_nr
pıtırcık85

walla bende bulamadım benım sayfamda gozukmuyo imza yeri

sel
sulfat
sel, canım ben de daha almadım kahvaltı takımlarını fikre ihtiyacım olduğu için ekledimsengözlerimebaksanab
anladım canım bi başlığın vardı sanırım senin miydi o 3 taner kahvaltı takımı. Dudak şeklinde tabağı vardı değil mi ben maviyi beğenmiştim

_HaYaTiM_
benim lanet bilgisalarım yine saçmaladı. dünden beri MQ yaptıklarımı sildi gitti, o kadar sayfa. bi tek aklımda kalanları söylüyorum.

incitanem yaşadığına sevindim.:dance:

burcu tupperların çok güzel, güle güle kullan.cokacimcoook

pınar Allah yanında olsun, inşallah herşey hayallerinin üzerinde olur:Saruboceq:

(1-zarif sakın yazmayı unutmayın:roflol:)

gamze Allah tamamına erdirsin canım, şahanesina.s.

şu konuşanların kim olduğunu bilmiyorum ama. sırf onlar görgüsüzler küçücük şeyleri bile koyuyorlar dediler diye, akşam yemedim içmedim. bazanın altındaki bulabildiğim çeyizleri çıkardım ve fotolarını çektim alelacelekaydirigubbakcemile3

birazdan koyucam. görgüsüzüm var mı. gördük mü alla alla ilkkez evleniyorz heralde. bırakın da görgüsüz olalımsengözlerimebaksanab

AY SÖYLEMEYİ UNUTUYORDUM. KIZLAR HANİ SİZE DUA EDİN DEMİŞTİM YA. GALİBA EDENLER OLDU. EVİMİZİ TUTTUKKKKKKKKKKK:teytey::teytey::dance::dance:

pıtırcık85
p_nr
walla bende bulamadım benım sayfamda gozukmuyo imza yeri
evet yaa yok bendede,bizde nie yokk:KK43:

BenUgurBocugu
http://www.kadinlarkulubu.com/sohbe...vimi-vs-vs-nasil-yapilir-anlatimi-burada.html
ben burdan yapmıştım ama aynı lınk mı yoksam

arsıma saat cok guzel cnm ı gunlerde kullan her ıkısınde