Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Burcuözge
9-02-09, 14:02
tubişcim teşekkür ediyorum hayatım....Şeniz

beğenmeyen açık fikirle söyleyebilir hatunlarr açığım her fikre...:roflol:

tobi
dimples
vay anasını yawww:1shok: canım sağol çok tatlısınnŞeniz heee bu arada çeyiz güzelleri nişanlım mobilyalarımız gelince salonun resmini çekmiştiama akıllım yatak odasını çekmeyi unuttu:eek:klava: akşam yollicak bana bende size göstercem inşallahhihoyyyt
tamam cnm bekliyorum sabırsızlıkla...hihoyyyt

Arsima
burcuözge
kızlar ekledim mi hatırlamıyorum canikom istedi diye bir kere daha ekliyorum...
gündelik yemek takımım artı kendi oluşturduğum kahvaltı setim ve çaydanlığım huzurlarınızdaaaaa....
süper :lepi:

elisaa
burcuözge
kızlar ekledim mi hatırlamıyorum canikom istedi diye bir kere daha ekliyorum...
gündelik yemek takımım artı kendi oluşturduğum kahvaltı setim ve çaydanlığım huzurlarınızdaaaaa....

aha buda derme çatma kahvaltı takımım:)))))
bu tabağıda kardeşim aldı uydurduğum takıma uyuyor diye:)))) ama aldığında öbürküleri çoktan kaldırmıştım birlikte fotolarını çekemedim...
ve tabi çaydanlığım

şimdi birde içinde ki pembeler ve mavlerden de böyle bir takım oluşturdum bir misafir ikinciye geldiğinde ayrı servisler oluşturmayı düşünüyorum. bir sefer yeşiller bir sefer maviler bir sefer pembeler gibi...

Burcucumm cnm ne kadar cici yaa inan tahmin ettiğim gibi:nazar:
Allah ağız tadıyla mutlulukla kullanmayı nasip etsin balımŞeniz

tobi
DarkAngel
nerden aldığını öğrenebilirmiyim canım normalde gecelikler çok pahalı
cnm burda iki katlı bi mağaza var ordan aldım...gerçekden güzel şeyler var bi iç çamaşırı takımları var insan şaşırıyo hangisine bakacağına..20 ytl takımları..ankarada bu yer sen ist sanırım burda olsan buluşur bi iç çamaşırı alışverişi yaprdık..sadece iççamaşırıda değil.pijamalar.bebek pijamalrı..anneler için iç çamaşırları çoraplar erkekler için..hatta ben düğün bohçası için almaya başladım bile ordan az az alıyorum

tobi
burcuşimin takımalrı herzamnki gibi yine renkli sevimli kendi gibi...:1hug:
kız nasıl yakaladım ama msnde bugün seni sırnaşık şey

Burcuözge
dimples
vay anasını yawww:1shok: canım sağol çok tatlısınnŞeniz heee bu arada çeyiz güzelleri nişanlım mobilyalarımız gelince salonun resmini çekmiştiama akıllım yatak odasını çekmeyi unuttu:eek:klava: akşam yollicak bana bende size göstercem inşallahhihoyyyt
ay heycanla bekliyorummmm akşam takip edicem kuzum :sm_cool:

Arsima

süper :lepi:
teşekkür ederim arsimam Şeniz

Burcuözge
elisaa
Burcucumm cnm ne kadar cici yaa inan tahmin ettiğim gibi:nazar:
Allah ağız tadıyla mutlulukla kullanmayı nasip etsin balımŞeniz
oyyy teşekkür ederim elissam balım Şeniz bende seni beklerim kızz kahvaltıya kaydirigubbakcemile3bak cici mamalar biliyorum ben hee. hemde çok cici sofralar hazırlarım... yıl başında hazırladığımı göstermiştim yaa :eek:

tobi
burcuşimin takımalrı herzamnki gibi yine renkli sevimli kendi gibi...:1hug:
kız nasıl yakaladım ama msnde bugün seni sırnaşık şey
ayy sağol hayatım yaaa beğenmene sevindim :1hug:
he valah yakaladın beni. ajan gibimsin vallahi :1ninca:

songa84
burcuözge
canım alttakinden bizde var yerimseniben bundan 5 sene önce internetten almıştık. kolidorumuz karanlık oluyor epey. oraya astık. hem aydınlatma amaçlı hemde saat amaçlı kullanıyoruz. görenler çok orjinal buluyor. ama aydınlık mekanlarda gözükmez. biiz doğru bir yer seçtiğimiz için iyi oldu... yerimseniben
canım bu saat nasıl çalışıyor?elektrikli falanmı.bizde hevesleniyoruz ama tam olarak nasıl bir mekanizması var onu anlayamadım.

Burcuözge
songa84
canım bu saat nasıl çalışıyor?elektrikli falanmı.bizde hevesleniyoruz ama tam olarak nasıl bir mekanizması var onu anlayamadım.
canım arkasında bir adet pil takılan mekanizması var o saati çalıştırıyor. bldiğin saat. birde fişi var elektiriğe takıyorsun ışığıda o sağlıyor. aslında o kadar kolay bir mekanizması var ki aklın şaşar böyle gölge düşecek gibi çanak gibi bişiyle kapamışlar akreple yelkovanı. alttanda lamba yanınca duvara yansımaları düşünüyor... çokk çokk basit bir mekanizma ama çokkk da şık duruyor duvarda... çok zengin gösteriyor ve alışılmışın dışında... yerimseniben

DarkAngellotti
tobi
cnm burda iki katlı bi mağaza var ordan aldım...gerçekden güzel şeyler var bi iç çamaşırı takımları var insan şaşırıyo hangisine bakacağına..20 ytl takımları..ankarada bu yer sen ist sanırım burda olsan buluşur bi iç çamaşırı alışverişi yaprdık..sadece iççamaşırıda değil.pijamalar.bebek pijamalrı..anneler için iç çamaşırları çoraplar erkekler için..hatta ben düğün bohçası için almaya başladım bile ordan az az alıyorum
allahım ankaraya ışınla benisırnaşık şey

KuRabiYe
9-02-09, 15:02
Dimples merakla bekliozz cnm

elisaa
Burcumm bahsettiğin saati hangi siteden alabiliriz kuzum
bizim holede çok yakışır die düşünüyorum:)

Pashmina
Kızlar ne çok eklemişsiniz gene anca gelebildim bugün yoğunluk vardı valla işyerinde,

Esra-karadeniz, kulplu fincanların çok şekermiş yaa,
Mısracım sende eşyalarını iyi günlerde kullanmaya devam et bugünkü ağğız tadıyla inş., baharatlık takımın falan değişikmiş.
İsaura, senin de elbezilerin çok renkli nerden ve nekadar aldın canım??
Cherryblossom ,o kırmızı siyahlı nevresim takımını nerden aldın o fiyata yazabilirmisin?

Confetti den banyo takımı beğenen arkadaşlar annem banyosuna paspas almıştı ısrarla tavsiye ederim renkleri çok canlı, fiyatı uygun ve kaliteli idi gerçekten, biz fabrika satış mağazasından alışveriş yapmıştık 2 ay öncehihoyyyt

mandilin
tobi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
DarkAngel
allahım ankaraya ışınla benisırnaşık şey
canım bana tam adresi yollar mısın?

Burcuözge
elisaa
Burcumm bahsettiğin saati hangi siteden alabiliriz kuzum
bizim holede çok yakışır die düşünüyorum:)
caniko biz alalı 5 6 sene oldu vallahi hatırlamıyorum şimdi :uhm:
ama o zamanlar yeni çıkmıştı o yüzden şimd belki daha ucuzdur. biz 30 ytl ye mi ne almıştık...a.s

eccu
bende bunu istiyorum acaba confettinin fab mağazası nerede Pashmina??
http://m.yollayap.com/b39/4571225.jpg

EU1
burcuözge
caniko biz alalı 5 6 sene oldu vallahi hatırlamıyorum şimdi :uhm:
ama o zamanlar yeni çıkmıştı o yüzden şimd belki daha ucuzdur. biz 30 ytl ye mi ne almıştık...a.s
EŞSİZ TASARIM MÜKKEMMEL ÜRÜN GÖLGE DUVAR SAATİ, #11152920 Gittigidiyor.com

canım bak saat burda satılıyor

Arsima
bunlar çok cici
banyom için mutlaka bakarım bunlara

Burcuözge
dmples bende neden gözükmüyor yaaaaaaa......

KuRabiYe
Dimples cnm çok güzel mutlu mutlu kullan hepsini.çok iç açıcı olmuş bende böyle açık renk istiyorum cnm çok beğendimm

tobi
dimples çok gzl tam tarzım inş huzurlu mutlu oturursun cnm inan bana aksesuarsız bile çok gzl duruyo...:1hug:

Pashmina
eccu
bende bunu istiyorum acaba confettinin fab mağazası nerede Pashmina??
http://m.yollayap.com/b39/4571225.jpg
Tatlım resmi göremedim ama fabrika satış mağazası avrupa yakasında deposite alışveriş mağazasının yakınında , sen nerdesin peki?? ona göre net olarak tarif edebilirim sanaşutarafagitti

_HaYaTiM_
böcük o beyaz iş mor çiçekli takımı nasıl 140'a aldın anlamadım yaaa? içinde ne var söyleyebilir misin merak ettim.

mısraaaaaaaa o yumurtalığı nerden aldın şahane yaaaaaaaa, bayıldım. nolur söle ben de istiyorum lütfennnnnnnnnnnnnnnn

GulPembe
Dimples güle güle eskitin ALLAH bi yastıkta kocatsın sizi