TEST

Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Arsima
3-01-09, 12:01
Roselin
Şu silikon fırçalardan gördüğüm yerde alacam inşallah
eğer bahsettiğin fırça yumurta fırçası ise silikon almanı pek tavsiye etmem
ben çeyiz için aldım sonra anne sen kullan ben kendime yeni alırım dedim ama beğenmedik kaydirigubbakcemile2

burcucello
diye begenmediniz? bende ondan istiyorum.hayır kullanıslı değilse biz de vazgecelim..

Arsima
burcucello
diye begenmediniz? bende ondan istiyorum.hayır kullanıslı değilse biz de vazgecelim..
canım güzel sürmüyor :çok üzgünüm:

bahsettiğim ürün bu [​IMG]

Sensi
burcucello
kızlar ben almadım ama çok beğendim. belki beğenen ve almak isteyen olur diye koyuyorum.[​IMG]

ozdilek-78 tl.
Canim bunu 69.02 TL'ye gordum daha ucuz ve pratik yani.

Burcuözge
3-01-09, 13:01
canım silikon fırça bizde evde kullanıyoruz çeyizimede aldım. çokda memnunuz siz neden beğenmediniz ki.. Hemde kıl fırçaları kek kalıbı yağladıktan sonra ne kadar yıkarsan yıka temiz olmuyor benim içime sinmiyor yani makinada kaynamadıkça. ama bu çabuk arınıyor. Biz seviyoruz vallahi..
burcucum,adaş kalpli takımları çok sevdiğimi bildiğiniz içinmi yapıyorsunuz bu komployu bana hee.. çok güzelmiş yaaa.. yamalı kalpler...

burcucello
bacım valla bende kalp motifllerine bayılıyorum ezelden beri sevmişimdir..

Burcuözge
isaura
bayan kışlık terliklerim..

benimde evlilik listemde var misafir terliği :çok üzgünüm: al al bitmiyor ayolll :çok üzgünüm: ama benim kışlık değil yazlık almam lazım çünkü marmariste yılın 8 ayı yaz.geriye kalandada yazlık terlik giyilir kaydirigubbakcemile3 5 çift falan yeter herhalde dimi kızlar... :uhm:

kardelen18
3-01-09, 14:01
burcuözge
benimde evlilik listemde var misafir terliği :çok üzgünüm: al al bitmiyor ayolll :çok üzgünüm: ama benim kışlık değil yazlık almam lazım çünkü marmariste yılın 8 ayı yaz.geriye kalandada yazlık terlik giyilir kaydirigubbakcemile3 5 çift falan yeter herhalde dimi kızlar... :uhm:
yeter herhalde yaa ama sen yinede ne olur ne olmaz bi kaç tane daha alırsın şakkıdı

Burcuözge
kardelen18
yeter herhalde yaa ama sen yinede ne olur ne olmaz bi kaç tane daha alırsın şakkıdı
alırım dimi kaydirigubbakcemile3 evet evet 2şer çift alırım her numarada. 2 çift 36, 2 çift 37,
2çift 38 ve tabi 39 delikafadulden

Seker-Leblebi
burcuözge
alırım dimi kaydirigubbakcemile3 evet evet 2şer çift alırım her numarada. 2 çift 36, 2 çift 37,
2çift 38 ve tabi 39 delikafadulden
aşkolsun burcu 40'ın günahı ne :a015:
ondan da al 2 çift delikafadulden

Burcuözge
3-01-09, 15:01
şeker-leblebi
aşkolsun burcu 40'ın günahı ne :a015:
ondan da al 2 çift delikafadulden
benim ayağım 39 ya en büyük 39 yeter :roflol: :roflol: :roflol:

kardelen18
3-01-09, 16:01
TUZLUK
annemin kenarlarını oyaladığı peçetelerim

bunlar çok işe yarıyor canım ablamın çeyizindede vardı ordan biliyorum

ıtır&buse
Arsima

canım güzel sürmüyor :çok üzgünüm:

bahsettiğim ürün bu [​IMG]
ben kaç kişye aldım bundan herkes çok memnun üstelik bulaşık mak.yıkanıyo ve kokusu hemen çıkıyo ben tavsiye ederim

ıtır&buse
kesme tahtası alcam ama tahta mı alayım plastik gibi olan beyazlardan alayım karar veremedim sizce ?

kardelen18
ıtır&buse
kesme tahtası alcam ama tahta mı alayım plastik gibi olan beyazlardan alayım karar veremedim sizce ?
bende plastik al renkli olanları var çok güzel tahtalar iyi olmuyor diyorlar canımkaydirigubbakcemile2

songa84
ben çeyizime tahta olanlardan aldım arkadaşım.

Salvana
aybuer
ayyy böyle renki seyler görünce içim gidiyor.askım da her şeyi rengarek alma diyor :)

ben çok seviyorum napim cıvıl cıvıl ne güzzel.çok güzeller güle güle kullan .kadehleri de çok beğedim onlarda mı netten?
canım hepsini netten aldım ..çalıştığım için pek gezme fırsatı bulamıyorum..çeyizimin neredeyse hepsini netten aldım diyebilirim size..
son eklediğim renkli kadehler mudo dan...
resimde göründüğünden çok daha güzel...

Salvana
uğur böcüğü
hepsı harıka
ınşallah herkes hayrlı gunlerde kullanır
hamıde bardakların çok guzel cnm ben henuz almadım renklerı bardaklardn ama çok hoşuma gıdıyo
canım benim çok teşekkür ederim...benimde şimdi almak aklımda yoktu ..biter diye koktum hemen siparişi verdim yerimseniben

mugeyavas
ıtır&buse
ben ahşap olanlardan alıcam canım ama kaliteli birşey arıyorum plastikler için kanser yapıyor diyorlar

elifsever
3-01-09, 18:01
yanıdık değil tabiki tanıdık :)

Salvana
elifsever

bide bu var hangisi?
valla canım bana kalırsa ikincisi ilki de güzel fakat gözü yoruyor..tabi asıl onemli olan senin hangisini begendiğin..

elifsever
sağol hamidecim.peki fiyatı nasıl?55 tl.piyasa hakkında fikrim yok çünkü.

ıtır&buse
ben ilkini beğendim fiyatı uygun gibi geldi

mugeyavas
elifsever
kızlar bu battaniye merinostan normal fiyatı 70 ytl ama ben 55 e alıcam.yanıdık çünkü.nasıl sizce?

yeğenime almıştık bundan ev hediyesi çok memnun bende alıcaktım siyah beyaz olanından ama kalmamıştı bence al çok kullanışlı

Salvana
bihtercim bence sırasıyla 1. 3. ve 5. güzel...

elifsever
sağolun kızlar :)).............

Salvana
fiyatı uygun gibi..gerçi piyasayı bilmiyorum ama ..

elifsever
valla ben sadece bir yere fiyat sordum battaniye için 120 tl dediler.tam hatırlamıyorum ama yine merinos tarzı bi yerdi.bunu da tanıdık olunca 55 dediler iyi gibi geldi.kendim için almıcam zaten.yeterinden fazla almış annem sağolsun.misafir falan gelirse onlara örtmeye.

kardelen18
Bihter06 [​IMG] bu güzelmiş..

Burcuözge
elifçim bende ilkini beğendim.......

elifsever
başka rengi var mı bilmiyorum ama bende onu daha çok beğendim burcucum.

Roselin
3-01-09, 21:01
mannak
Buna bayıldım arkadaşım çok güzel ya.güle güle kullan :asigim:

Roselin
elifsever

bide bu var hangisi?
Bunu çok beğendim tatlım

Roselin
Bihtercim 1,2,3 numaraları beğendim

elifsever
yaa çok kararsız kaldım battaniyeler konusunda.herkes başka bişey söylüyor.

aybuer
nevresimlerden 1 3 5 i beğendim ben .

battaniyelerden ilkini daha çok beğendim siyah beyaz da güzel olur fiyatı da çok uygun.

mannak aldıklarını çok uyguna almısın .tuzluk ve kahvaltılık ı çok beğendim.

eftalyaa
elifsever bence ılk koydugun battanıye daha guzel fıyatıda uygun gercekten
bıhter06 bencede 1 3 ve 5 nolu nevresımler guzel
ama canım dahada canlı ve guzel modeller var bana resmını koydukların nevresımler cok cansız gıbı geldı yanı benım tarzım degıl
yınede senın zevkın tatlım gule gule kullanman dılegıyle..
mannak aldıkların cok guzel ozellıkle tuzluk:)) gule gule kullan canım.

tatlırüya
bihter06 1. ve 3. cok beğendim.........

semiramis27
3-01-09, 23:01
kızlar coguna baktım hepsı bırbırınden güzller:nazar:. rabbim en kısa zamanda karşınıza buyuk hevesle ve umutla aldıgınıız eşyalarınızı kullanacagınız size her daim saygılı ve sevgili olabilecek beyaz atlı prensinizi karşınıza çıkarır:Saruboceq:. AMİN DEMIYENLERDE EVDE KALSINLAR:roflol::roflol::roflol:

KuRabiYe
3-01-09, 23:01
Aminnnnnnnnnnn:sm_cool::sm_cool:

TMYy
4-01-09, 00:01
semiramis27
kızlar coguna baktım hepsı bırbırınden güzller:nazar:. rabbim en kısa zamanda karşınıza buyuk hevesle ve umutla aldıgınıız eşyalarınızı kullanacagınız size her daim saygılı ve sevgili olabilecek beyaz atlı prensinizi karşınıza çıkarır:Saruboceq:. AMİN DEMIYENLERDE EVDE KALSINLAR:roflol::roflol::roflol:
AAAAMMMİİİNN:Saruboceq:

bu arada bktbb tuzlukların çok güzel çok beğendim güle güle kullan.

KuRabiYe
4-01-09, 00:01
**tmyy**
AAAAMMMİİİNN:Saruboceq:

bu arada bktbb tuzlukların çok güzel çok beğendim güle güle kullan.

daha iyileri senin olsun inşallaha.s.

Salvana
4-01-09, 01:01
bktbb tuzluguna bayıldım...güle güle kullan...düdüklü tencereni kaça aldın ...netten mi aldın...ayy ne cok soru sordum gece vaktiii:eek:

KuRabiYe
4-01-09, 01:01
hamide57
bktbb tuzluguna bayıldım...güle güle kullan...düdüklü tencereni kaça aldın ...netten mi aldın...ayy ne cok soru sordum gece vaktiii:eek:
tesekkür ederim cnm. tuzluk çok şeker ama tavsiye ederim resimdende güzel eline çok yakışıo insanın tuzlukla gezesi gelio:roflol:
tencereleri 456 ytl ye aldım ama netten değil mağazadan aldım 12 ye böldürdüm öde öde ömrüm bitti ama ödedim

:hooray:

burcucello
4-01-09, 08:01
bktbb
Kızlar ben geçen gün işten çıkıp yorgun argın evime giderken hisarın küre tuzluklarını gördüm 16 ytl ye aldım. çok şekerler ayrıca bunlar çelik vee el izi bırakmıyo (reklama bak bea)kaydirigubbakcemile3

hharika bayıldım tuzluklarına.. bende bunlardan almak istiyorum

kazulet
4-01-09, 13:01
www.kangurum.com.tr
şu mini kahvaltı setinin güzelliğine bakın kızlar...

MutlulukRecetem
4-01-09, 14:01
kazulet
www.kangurum.com.tr
şu mini kahvaltı setinin güzelliğine bakın kızlar...

canim keske link vermeseydin.. yasak cünkü.. cok tsk ederim, kücücük tatli birseye benziyor ya:eek:

ıtır&buse
4-01-09, 17:01
bktbb
Bu takımı da alalı baya bi oldu öde öde bitmedi ama güzel sanırım tavsiye ederim. hisar havai modeli satenkaydirigubbakcemile2

bu saten olanı değil dimi saten olanı rengi biraz daha gümüş tonun da ama ben rengini seçemiyorum

KuRabiYe
4-01-09, 17:01
ıtır&buse
bu saten olanı değil dimi saten olanı rengi biraz daha gümüş tonun da ama ben rengini seçemiyorum

resimden hangisi olduğu çok belli olmuyor ama ben saten olanını aldım. saten olmayanı normal çelik gibi parlıyo saten olanı daha mat bide saten az biraz daha pahalıydı sanırımcokacimcoook

tatlırüya
4-01-09, 18:01
günlük kullanım için çatal kaşık takımı ne aldınız ? ben daha almadım ne alacağımı ne kadarlık birşey alacağıma karar veremedim....