TEST

Prolaktin tedavisi bittikten sonra prolaktini tekrar yükselen var mı?

doremi
2-02-09, 11:02
pancuben
Canım nasıl olmak üzere regli belirtilerin çok mu fazla
tatlım, adet ağrım var hafif ve 2 kere kahverengi damla geldi, yani adetim başlıcak ama başlayamıyo.. olucam kesin :KK43:

pancuben
doremi
tatlım, adet ağrım var hafif ve 2 kere kahverengi damla geldi, yani adetim başlıcak ama başlayamıyo.. olucam kesin :KK43:
Olumsuz düşünme yaa hayırlısı bakalım ..Benimde tuvalete gittiğimde hafifçe kasıklarımda ağrı oluyor ve hafif yanma var tuvaletimi yaparken bende ümitsizim ama bakalım hayırlısı....

doremi
pancuben
Olumsuz düşünme yaa hayırlısı bakalım ..Benimde tuvalete gittiğimde hafifçe kasıklarımda ağrı oluyor ve hafif yanma var tuvaletimi yaparken bende ümitsizim ama bakalım hayırlısı....
canım sen niye ümitsizsin ya öle deme bak kızarım ha.. :eek:klava:
test yapsam çıkar aslında. benim ilk hamileliğimde 2 gün önceden çıkmıştı. en azında olup olmadığını bilmiş olurum ama kötü sonucu öyle görmek istemiyorum bir yandan da :KK43:(

pancuben
doremi
canım sen niye ümitsizsin ya öle deme bak kızarım ha.. :eek:klava:
test yapsam çıkar aslında. benim ilk hamileliğimde 2 gün önceden çıkmıştı. en azında olup olmadığını bilmiş olurum ama kötü sonucu öyle görmek istemiyorum bir yandan da :KK43:(
Walla belirtiler onu da gösteriyor o yüzden bakalım hayırlısı dedim yaa bu ay biz bebek için 1 yada 2 kere birlikte olduk prolaktinim düşük çıktığında ilacı bıraktığımda aslında bende yapsam mı test diye düşünmüyor değilim.Ama senin gibi bende üzülmek istemiyorum ...:KK43:1 gün daha bekle bakalım olmazsa bir test yap meraktan ölücem şimdi Umud listemizin yüzü gülsün bu ay ne olur:CüvCüv:

doremi
2-02-09, 12:02
pancuben
Walla belirtiler onu da gösteriyor o yüzden bakalım hayırlısı dedim yaa bu ay biz bebek için 1 yada 2 kere birlikte olduk prolaktinim düşük çıktığında ilacı bıraktığımda aslında bende yapsam mı test diye düşünmüyor değilim.Ama senin gibi bende üzülmek istemiyorum ...:KK43:1 gün daha bekle bakalım olmazsa bir test yap meraktan ölücem şimdi Umud listemizin yüzü gülsün bu ay ne olur:CüvCüv:
bugün olmazsam çarşambaya kadar beklerim canım...
geçen gün rüyamda ne gördüm biliyomusun?
wc ye giriyorum çamaşırımda küçük bi leke aynı dünki gibi.. aynısı yaaaa..
ayy diye bi üzülüyorum öle bakakalıyorum çamaşırıma..
ama dün wc de kahverengi lekeyi görünce çok üzüldüm ay adet geliyor dedim sonra rüyam aklıma geldi ve kalakaldım ... aynısıydı çünküü.. bana malum olur zaten.. eskidende hamile olduğumu rüyamda görmüştüm.. şimdide bu çıktı..
bu rüyada çokkendini kaptırma diyor herhalde :KK43:

pancuben
Tamamen psikolojik iste bende bugün rüyamda sol gögsümden süt aktığını gördüm eşime bağırıyorum bak hastalığım geçmiş artık süt geliyor diyorum.Sonra rüyamda eşimle babası hastaneden müjdeli haberle geliyorlar hamilesin diye ben bir ağlıyorum bir seviniyorum...Sonra elimi karnıma götürüyorum hoşgeldin Canım Meleğim diye .....Uyurken birden kalkıyorum ve ensemde ki saçlarım uzamış ve bembeyaz saçlar olduğunu görüyorum ve sonra hala bebeğim yok ama saçlarım beyazladı diye üzülüyorum.Çok karışık rüyalardı sabaha karşı gördüm bide telefonum alarmı çaldı da uyandım ....Hayır olsun ne demekse bunlar kafam benimde çok karışık anlatamıyorum eşime de üzülmesin diye senağlama:uhm:
doremi
bugün olmazsam çarşambaya kadar beklerim canım...
geçen gün rüyamda ne gördüm biliyomusun?
wc ye giriyorum çamaşırımda küçük bi leke aynı dünki gibi.. aynısı yaaaa..
ayy diye bi üzülüyorum öle bakakalıyorum çamaşırıma..
ama dün wc de kahverengi lekeyi görünce çok üzüldüm ay adet geliyor dedim sonra rüyam aklıma geldi ve kalakaldım ... aynısıydı çünküü.. bana malum olur zaten.. eskidende hamile olduğumu rüyamda görmüştüm.. şimdide bu çıktı..
bu rüyada çokkendini kaptırma diyor herhalde :KK43:

doremi
pancuben
Tamamen psikolojik iste bende bugün rüyamda sol gögsümden süt aktığını gördüm eşime bağırıyorum bak hastalığım geçmiş artık süt geliyor diyorum.Sonra rüyamda eşimle babası hastaneden müjdeli haberle geliyorlar hamilesin diye ben bir ağlıyorum bir seviniyorum...Sonra elimi karnıma götürüyorum hoşgeldin Canım Meleğim diye .....Uyurken birden kalkıyorum ve ensemde ki saçlarım uzamış ve bembeyaz saçlar olduğunu görüyorum ve sonra hala bebeğim yok ama saçlarım beyazladı diye üzülüyorum.Çok karışık rüyalardı sabaha karşı gördüm bide telefonum alarmı çaldı da uyandım ....Hayır olsun ne demekse bunlar kafam benimde çok karışık anlatamıyorum eşime de üzülmesin diye senağlama:uhm:
canım öncelikle rüyaların çok güzel... iyiye yoralım iyi olsun..
bu rüyan inşaallah gerçekleşir canım, inan o kadar çok sevinirim kiiii :dance:
allah yardım etsin bize...

pancuben
doremi
canım öncelikle rüyaların çok güzel... iyiye yoralım iyi olsun..
bu rüyan inşaallah gerçekleşir canım, inan o kadar çok sevinirim kiiii :dance:
allah yardım etsin bize...
Amin canım benim inşallah çok dua ediyorum burada tanıdım yaa seni umud listesinde tüm olan arkadaşlarıma ve bana da nasip eder anne olmak ...Hayırlısı herseyin :1hug:

doremi
2-02-09, 13:02
arkadaşlar....
prolaktinden sonra Hamilelik için mücadele eden herkesi listemize bekliyorum ... :)

1-)doremi...................................: 4 şubat olmak üzere
2-)anemone...............................: 11 şubat
3-)qusel.....................................: 5 şubat
4-)pancuben..............................: 9 şubat
5-)sefa5562...............................: 12 şubat
6-)umudunu_kaybetme...............: ?
7-)zeze06..................................: 6 şubat
:cool:a_z.......................................: 6 şubat regl oldu :KK43:
9-)esma_memo_12....................: 6 şubat
10-)arzella..................................: ?
11-)incisu...................................: 22 şubat
12-)zug......................................: 13 şubat
13-)julyet...................................: 23 şubat

uğurlu listemize dahil olmak isteyen başka kimse yok mu hanımlar?

EsmaMemo
2-02-09, 15:02
cnm doremi dediğin gibi belkide karşılaşmışızdır. bende işletme bölümündeydim ama 2. sınfda muhasebede tanıdığım arkadaşlarım vardı ayşegül falan adları pek aklıma gelmiyorr..
Burda tanışmak varmışş :)))

qusel
2-02-09, 18:02
selam canlarım nasılsınız ben ayın 5 ını getıremedım gıttı kafayı sıyırıcam yaaaaaa

EsmaMemo
qusel
selam canlarım nasılsınız ben ayın 5 ını getıremedım gıttı kafayı sıyırıcam yaaaaaa
iyiyiz cnm.benim içinde aynen bu ay geçmek bilmedi. hepimiz için hayırlısı olur inş..
bu ay bbeişlerimizin haberini alırız inş. bende 6 sında olmam lazım ama şimdiden adet olucakmışım gibi kasıklarım ağrıyor. niye bilmiyorum...

qusel
ınsallah olmayız cnm..

onceden benım reglden once sureklı agım olurdu kasıkta ve belde 1 hafta onceden olurdu sımdı ıse arada bı oluyo ve gıdıyo bıde sabhları ılk kalktıgımda ılk 10 dk mıdem acayıp bulanıyo ama sonra gecıyo psıkolojıkmı acaba ya off kafayı yıcem daha 3 gun var acaba test yapsam cıkarmı sence cnm

doremi
2-02-09, 19:02
esma_memo_12
cnm doremi dediğin gibi belkide karşılaşmışızdır. bende işletme bölümündeydim ama 2. sınfda muhasebede tanıdığım arkadaşlarım vardı ayşegül falan adları pek aklıma gelmiyorr..
Burda tanışmak varmışş :)))
canım benim tanıdığım bir bursalı ayşegül birde erdek li ayşegül vardı..
biz senle kesin karşılaşmışızdır... ya bak hiç aklına gelirmi dimi, dünya küçük valla bi kere daha inandım.. ta burda kk da okuldan biriyle karşılaşmak çok ilginç, valla az daha zorlasak birbirimizi kesin tanıyor çıkarız naniknanik

incisu
2-02-09, 19:02
kızlar doktora gıttım bugunn
persembe catlatma ıgnesı vurulacagımmm...
doktorum parlodele devam dedıı
etkısını gostermeye baslamıss yanı öle dedıı..
aama su parlodel hersabah bana mıde bulantısı yapıyoo yaa
cok halsız oluyorum halaaa sızdede oylemııı
ayın 14 unde beta hcg yaptıracagımm
doktorum bu ay hamıle kalma ıhtımalım %60 mış oyle dedıı
hepımızın hakkında hayırlısı olsun:CüvCüv::CüvCüv:

gönül çelen
2-02-09, 20:02
doremi beni de ekle canım

doremi
gönül çelen
doremi beni de ekle canım
canım beklenen adet tarihini de verirmisin :)))))

doremi
incisu
kızlar doktora gıttım bugunn
persembe catlatma ıgnesı vurulacagımmm...
doktorum parlodele devam dedıı
etkısını gostermeye baslamıss yanı öle dedıı..
aama su parlodel hersabah bana mıde bulantısı yapıyoo yaa
cok halsız oluyorum halaaa sızdede oylemııı
ayın 14 unde beta hcg yaptıracagımm
doktorum bu ay hamıle kalma ıhtımalım %60 mış oyle dedıı
hepımızın hakkında hayırlısı olsun:CüvCüv::CüvCüv:
canım hadi hayırlısı bakalım, çok sevindim...
inşaallah bu ay beklediğin meleğine kavuşursun..
parlodeli ben yan etkilerinde dolayı kullanamamıştım canım, o yüzden dostinex kullandım..
bak sende ne güzel etki etmeye başlamış.. çok sevindim canım..

doremi
qusel
ınsallah olmayız cnm..

onceden benım reglden once sureklı agım olurdu kasıkta ve belde 1 hafta onceden olurdu sımdı ıse arada bı oluyo ve gıdıyo bıde sabhları ılk kalktıgımda ılk 10 dk mıdem acayıp bulanıyo ama sonra gecıyo psıkolojıkmı acaba ya off kafayı yıcem daha 3 gun var acaba test yapsam cıkarmı sence cnm
canım belkide yarın yada yarından sonra testte çıkabilir..
fakat mide bulantıları için daha erken, o psikolojik olabilir işte,,, çünkü 6. haftada anca başlar mide bulantıları, tabi herkesde aynı olacak diye birşey yok..
başka bi belirtin varmı canım şuan yaşadığın..
ay hadi inşaallah hamilesindir yaaaaaaaaaaaaaa...
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

incisu
3-02-09, 08:02
doremi
canım hadi hayırlısı bakalım, çok sevindim...
inşaallah bu ay beklediğin meleğine kavuşursun..
parlodeli ben yan etkilerinde dolayı kullanamamıştım canım, o yüzden dostinex kullandım..
bak sende ne güzel etki etmeye başlamış.. çok sevindim canım..
saol caNm allah hepımızın kucagını doldursun

doremi
arkadaşlar....
prolaktinden sonra Hamilelik için mücadele eden herkesi listemize bekliyorum ... :)

1-)doremi...................................: 4 şubat regl oldu :KK43: senağlama
:cool:a_z.......................................: 6 şubat regl oldu :KK43: senağlama

uğurlu listemize dahil olmak isteyen başka kimse yok mu hanımlar?

doremi
arkadaşlar bu ay benim için bitti maalesef... dün geglioldum, 28 günde geldi adetim..
ama iyiyim... nedense anlamsız bir sakinlik de var içimde
mirmirmirmir
allah önümüzdeki ay yüzümü güldürür inşaallah :Saruboceq:

pancuben
3-02-09, 09:02
doremi
arkadaşlar bu ay benim için bitti maalesef... dün geglioldum, 28 günde geldi adetim..
mirmirmirmir
Canım yaaa üzülme ne olur hayırlısı sağlıklı ol da sen önemli olan o ...:KK43::1hug:

doremi
3-02-09, 11:02
pancuben
Canım yaaa üzülme ne olur hayırlısı sağlıklı ol da sen önemli olan o ...:KK43::1hug:
yok canım üzülmüyorum merak etme..
kısmet tatlım bu işler..
ayıptır sölemesi ama zaten yumurtlama günlerinde (benim moral bozukluğumdan dolayı) çok ilişkide bulunamamıştık.. ondan bazen hiç beklemiyorum diyip duruyordum..
fakat kürtajdan sonra 28 günde adet olmama ve adetimin düzenli gitmesine sevindim açıkçası....

pancuben
doremi
mirmirmirmir
Sanırım bende olucam yaaa:KK43: Kasıklarımda ağrı var hafifte akıntım var buay bende umudsuzlar listesinde olabilirim .9 şubatta daha var ama erken regl olma durumu da olabilir haberdar ederim sizleri:a015:

doremi
pancuben
Sanırım bende olucam yaaa:KK43: Kasıklarımda ağrı var hafifte akıntım var buay bende umudsuzlar listesinde olabilirim .9 şubatta daha var ama erken regl olma durumu da olabilir haberdar ederim sizleri:a015:

canım dur bakalım hemen öyle düşünme.. daha neredeyse bir haftan var. akıntın varsa bu iyiye işaret..

pancuben
doremi

canım dur bakalım hemen öyle düşünme.. daha neredeyse bir haftan var. akıntın varsa bu iyiye işaret..
çok az ama regl olmadan önce gelir benim hafiften ne bilim içimde pek umud yok....

doremi
3-02-09, 12:02
prolaktinden sonra
hamişliği bekleyenler.....

1-)doremi...................................: 4 şubat
regl oldusenağlama
:cool:a_z.......................................: 6 şubat
regl oldu senağlama

zeze06
doremi
çok haklısın canım.. herşey eşit bu yolda mutlaka...
doktora gittikten sonra bizede haber ver tamam mı canım, inşaallah hayırlı haberlerle dönersin..
prolaktinin yüksek değil bu arada.. tam sınırdasın...
EVET CANIM.DOKTORA GİTTİGİMDE BİLDİRECEĞİM.SENDE ÜZÜLME LÜTFEN HERŞEYDEN ÖNCE SAĞLIĞIMIZ BİLİYORSUN..ÖBÜR AY OLUR İNŞALLAH..BENİM KAN DEĞERLERİMDE ÇOK DÜŞÜK MESELA ONUNDA TEDAVİSİNİ GÖRDÜM AMA İLAÇLARI BIRAKINCA DEĞERLER ESKİ HALİNİ ALIYOR....HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK UNUTMAYALIMM...BİR GÜN BEBEKTE OLUR İNŞALLAH..:KK46::KK46:

doremi
zeze06
EVET CANIM.DOKTORA GİTTİGİMDE BİLDİRECEĞİM.SENDE ÜZÜLME LÜTFEN HERŞEYDEN ÖNCE SAĞLIĞIMIZ BİLİYORSUN..ÖBÜR AY OLUR İNŞALLAH..BENİM KAN DEĞERLERİMDE ÇOK DÜŞÜK MESELA ONUNDA TEDAVİSİNİ GÖRDÜM AMA İLAÇLARI BIRAKINCA DEĞERLER ESKİ HALİNİ ALIYOR....HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK UNUTMAYALIMM...BİR GÜN BEBEKTE OLUR İNŞALLAH..:KK46::KK46:
inşaallah canım..
herşeyin hayırlısı bakalım...

benbilirim
3-02-09, 14:02
kızlar prolaktın en demek ben guya dra gittim bana bir test yaptı elıme tutturdu ne bir yorum ne bişiy ne nedır bılmıyorum.normal dedı okadar.bu başlıgı görunce sevındım nolur biri bana analtsın endır bu birde ben dun yaptdım adetımın 2gunu prolaktın 29,6 dıyor nasıl acaba ref aralıgı 3,24-29,12 benmım yakın acab kötumu nedır bu

doremi
benbilirim
kızlar prolaktın en demek ben guya dra gittim bana bir test yaptı elıme tutturdu ne bir yorum ne bişiy ne nedır bılmıyorum.normal dedı okadar.bu başlıgı görunce sevındım nolur biri bana analtsın endır bu birde ben dun yaptdım adetımın 2gunu prolaktın 29,6 dıyor nasıl acaba ref aralıgı 3,24-29,12 benmım yakın acab kötumu nedır bu
hayır canım yüksek değil. tam sınırda.. ama yükselmesin dikkat et.. bunun içinde 2 ayda bir tahlil yaptırıp kontrol altında tutman gerekiyor.. senin herhangi bir sorunun olduğu için mi doktor sana bu testi yaptı ?
ama korkulacak bir şey değil. prolaktin süt hormonudur ve stres hormonu..
sağlıklı günler dilerim canım...:)

benbilirim
doremi
hayır canım yüksek değil. tam sınırda.. ama yükselmesin dikkat et.. bunun içinde 2 ayda bir tahlil yaptırıp kontrol altında tutman gerekiyor.. senin herhangi bir sorunun olduğu için mi doktor sana bu testi yaptı ?
ama korkulacak bir şey değil. prolaktin süt hormonudur ve stres hormonu..
sağlıklı günler dilerim canım...:)
sağol cnmmm ben ilkkes adetım gecıkınce cuma gittim hamilede cıkmadım ozaman sordum acaba 5aydır endne cocuk olmadı dıye oda regl olunca gel dedı bende pazar oldum 2,gun gittim cnm bu testı yaptı ama sonucları elıme tuttrdu kendı cıkmsıt telle aradım hersey normal dednı ve kapandı tel ne nedır ben anlamdım ona canım sıkıldı bedne szie sordum sağolun

doremi
benbilirim
sağol cnmmm ben ilkkes adetım gecıkınce cuma gittim hamilede cıkmadım ozaman sordum acaba 5aydır endne cocuk olmadı dıye oda regl olunca gel dedı bende pazar oldum 2,gun gittim cnm bu testı yaptı ama sonucları elıme tuttrdu kendı cıkmsıt telle aradım hersey normal dednı ve kapandı tel ne nedır ben anlamdım ona canım sıkıldı bedne szie sordum sağolun
anladım canım..
proaktinin yüksek olması gebeliği engelliyor. yani yumurta oluşmuyor prolaktinden dolayı..
bunun için bende tedavi gördüm iki kere. ilkinde hemen hamile kaldım ama maalesef kaybettim.
şimdi ise tedavim bitti ve bekliyorum. hayırlısı bakalım..
sende bebek istiyosun anladığım kadarıyla, inşaallah çok beklemezsin canım.. allah tez zamanda nasip etsin..

benbilirim
3-02-09, 15:02
doremi
anladım canım..
proaktinin yüksek olması gebeliği engelliyor. yani yumurta oluşmuyor prolaktinden dolayı..
bunun için bende tedavi gördüm iki kere. ilkinde hemen hamile kaldım ama maalesef kaybettim.
şimdi ise tedavim bitti ve bekliyorum. hayırlısı bakalım..
sende bebek istiyosun anladığım kadarıyla, inşaallah çok beklemezsin canım.. allah tez zamanda nasip etsin..
ayy cnm sağol .inş gene kalırsın bu kes hayılrısı ile kucagına alırısn.ewet bedne düşünüyorum cnm artık.içim rahat etmedı baska doktordan randevu aldım cuma gidip ona göstercem belkı sorulrıma cevap bulurum

doremi
3-02-09, 15:02
benbilirim
ayy cnm sağol .inş gene kalırsın bu kes hayılrısı ile kucagına alırısn.ewet bedne düşünüyorum cnm artık.içim rahat etmedı baska doktordan randevu aldım cuma gidip ona göstercem belkı sorulrıma cevap bulurum
inşaallah canım, bu ay hüsranla bitti dün adet oldum, inşaallah önümüzdeki ay yüzüm güler ve inşaallah da herkes kavuşur bebeğine..
evet bencede başka bir doktora gitmelisin canım.. için rahat değilse hemen değiştir doktorunu.. bak şimdiki doktorum benim 3. doktorum. doktor çok önemli çünkü..

pancuben
4-02-09, 09:02
Günaydın canım nasılsın?

doremi
4-02-09, 10:02
pancuben
Günaydın canım nasılsın?
iyiyim tatlım sen nasılsınnn...
varmı belirti. bugün ne durumdasın bakalım :)

EsmaMemo
herkeze merhaba nasılsınız?
doremi cnm hastalanmışsın. hayırlısı olsun tatlım. önümüzdeki ay olur inş.
bu arada bende dayanamadım bugün gittim kan verdim sonucu 3 e alıcam çıkmayacağını biliyorum her ay olduğu gibi ama napim dayanamıyorum söz geçiremiyorum beynime içim rahat etsin diye yaptırdım bakalım artık. dualarnızı bekliyorum. hayırlısı olur inş...

doremi
esma_memo_12
herkeze merhaba nasılsınız?
doremi cnm hastalanmışsın. hayırlısı olsun tatlım. önümüzdeki ay olur inş.
bu arada bende dayanamadım bugün gittim kan verdim sonucu 3 e alıcam çıkmayacağını biliyorum her ay olduğu gibi ama napim dayanamıyorum söz geçiremiyorum beynime içim rahat etsin diye yaptırdım bakalım artık. dualarnızı bekliyorum. hayırlısı olur inş...
ah canım hadi inşaallah mutlu haberlerle dönersin..
allah yüzünü güldürür inş...
hemen haber ver emi.. merak ederim yoksa..:))

qusel
doremi
canım belkide yarın yada yarından sonra testte çıkabilir..
fakat mide bulantıları için daha erken, o psikolojik olabilir işte,,, çünkü 6. haftada anca başlar mide bulantıları, tabi herkesde aynı olacak diye birşey yok..
başka bi belirtin varmı canım şuan yaşadığın..
ay hadi inşaallah hamilesindir yaaaaaaaaaaaaaa...
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
hıc bı belırtım yok cnm mıde bulantılarımda gectısenağlamasenağlama

pancuben
doremi
iyiyim tatlım sen nasılsınnn...
varmı belirti. bugün ne durumdasın bakalım :)
Canım yine ufaktan ufaktan beyaz akıntı devam yine sağ bacağım ve kasık bölünde biraz ağrım oluyor ve hafiften yanma var bakalım regli belirtisimi yoksa hamilelik belirtisimi bilmiyorum .Daha 5 gün var regli olmam için hayırlısı bakalım

qusel
selam kızlar bugun benım 28, gunum ama regl belırtısı yok sadece cok azıcık belım agrıyo ya napıcam bılmıyorum test alsam erkenmı olur offf oysakı onceden regl sancısından kıvranırdım akıl verın
bana ya

EsmaMemo
doremi
ah canım hadi inşaallah mutlu haberlerle dönersin..
allah yüzünü güldürür inş...
hemen haber ver emi.. merak ederim yoksa..:))
inş. cnm beniim. ya hiç ümidim yok ama 3 gündür belim ağrıyo kasıklarım falan inş. adet belirtileri değildir... veririm tabiikii

doremi
4-02-09, 11:02
qusel
selam kızlar bugun benım 28, gunum ama regl belırtısı yok sadece cok azıcık belım agrıyo ya napıcam bılmıyorum test alsam erkenmı olur offf oysakı onceden regl sancısından kıvranırdım akıl verın
bana ya
hayır tatlım erken değil..
hadi kalk test yap... çabuk bekliyorum.. :)

anemone
doremi
mirmirmirmir
selam umutsuzluğa kapılma hemen bir daha ki ay hamiş olursun inşallah hayırlısı olsun canım bende üzüldüm ilk okuyunca demekki bu ay hayırlısı böyleymiş umutsuzluğa kapılmak yok

doremi
prolaktinden sonra
Hamileliği bekleyenler.....

1-)doremi...................................: 4 şubat regl oldu :çok üzgünüm:
:cool:a_z.......................................: 6 şubat regl oldu :çok üzgünüm:

doremi
anemone
selam umutsuzluğa kapılma hemen bir daha ki ay hamiş olursun inşallah hayırlısı olsun canım bende üzüldüm ilk okuyunca demekki bu ay hayırlısı böyleymiş umutsuzluğa kapılmak yok
saol canım benim..
yok kapılmıyorum umutsuzluğa..
belki böylesi daha iyi oldu.. çünkü kürtajdan sonraki ikinci adetim. belki rahim daha yeni toparlanıyodur.. hayırlısı buymuş ki bu olmuş... allah önümüzde ki ay güldürsün beni ve tüm isteyenleri inşaallah...
ayrıca 28 günde adet görmem de sevindirdi beni. demek ki ters giden birşey yok diye düşündüm..
sen napıyosun canım, varmı belirtin..

anemone
doremi
saol canım benim..
yok kapılmıyorum umutsuzluğa..
belki böylesi daha iyi oldu.. çünkü kürtajdan sonraki ikinci adetim. belki rahim daha yeni toparlanıyodur.. hayırlısı buymuş ki bu olmuş... allah önümüzde ki ay güldürsün beni ve tüm isteyenleri inşaallah...
ayrıca 28 günde adet görmem de sevindirdi beni. demek ki ters giden birşey yok diye düşündüm..
sen napıyosun canım, varmı belirtin..
üzülmediğine sevindim canım bende yok daha belirti regl 11 şubat biliyorsun beklemekteyim hayırlısı olsun tuhaf hislerim var bir bu ay bebiş vardır diye düşününüyorum bir taraftanda ya yoksa diye düşünüyorum off karışığım yani . bakalım 11 şubatta göreceğiz bakalım hayırlısı olsun hepimiz için ALLAH ım hepimizi sağlıklı güneşlerimize kavuşturur inşallah kısa zamanda :Saruboceq: a.s.

pancuben
Sayılı günler geliyor bakalım hayırlısı müjdeli haberler bekliyorum umarım herkesi gönlüne göre verir Rabbim