İncir ve Keçiboynuzu kürü deneyenler, buyrun listeye

3MELEKANNESI
25-12-08, 14:12
evet canım ultrasondan bakarak sayım yapılır

babymom
25-12-08, 15:12
AABEYAZMELEK tebrikler cok ama cok sevindimmm

hakca
25-12-08, 19:12
honey53
ewt ben 2 gündür havuçlu yapıyorum kürü.
honey merhaba adetinin kaçıncı günü başladın incir kürüne ve havucu kaçıncı gün incirin içine koydun? hepimizin hakkında hayırlısı olsun......

centaurea
25-12-08, 20:12
mrb kızlar bugün dr gittim adetimin nie erken bittiğini saptayamadı dış gebelikten korkuyoduk çok şükür yok ben yarından itibaren (adetin 7. günü) incir kürü, soğan kürünü içemiyorum midem kalkıyo ama eşimede söyledim bol miktarda soğanı söğüş şeklinde, balla karıştırılmış çörekotunu kullancam bu arada gün saymıycam hiç yok 12. günü yok 14. gün belki stres azalır bu yöntemle birer gün ara vercem ,bol su içecem toksinleri atmak için, birde dengeli beslenmeye çalışcam bakalım ne olcak hihoyyyt inşallah hepimizin isimlerinin yanında :CüvCüv: görürüz

centaurea
25-12-08, 20:12
Bu arada eslemcim adet tarihim 21 Ocak, küre başlama 25 Aralık

honey53
26-12-08, 10:12
hakca
honey merhaba adetinin kaçıncı günü başladın incir kürüne ve havucu kaçıncı gün incirin içine koydun? hepimizin hakkında hayırlısı olsun......
merhaba canım,herkese hayırlı cumalar.ben incir kürü için geç kalmıştım adetin 9. gün yani bittikten sonra başladım.7 gün içtim sonra 3 gün havuçlu yaptım.bakalım ne olacak.havuç daha koysammı acaba diyorum.ben geç kaldım yani.akşam yapıyorum yatarkrn bir bardak içiyorum sabahta diğer bardağı aç karnına içiyorum ne yapıyım işe gidiyorum canım.tam tarife uyamıyorum.:1no2: kızlar bişi sorucam incir kürü için yılda 1 kez yapılmalı diyolar duyanınız varmı....

((eslem))
26-12-08, 15:12
centaurea
mrb kızlar bugün dr gittim adetimin nie erken bittiğini saptayamadı dış gebelikten korkuyoduk çok şükür yok ben yarından itibaren (adetin 7. günü) incir kürü, soğan kürünü içemiyorum midem kalkıyo ama eşimede söyledim bol miktarda soğanı söğüş şeklinde, balla karıştırılmış çörekotunu kullancam bu arada gün saymıycam hiç yok 12. günü yok 14. gün belki stres azalır bu yöntemle birer gün ara vercem ,bol su içecem toksinleri atmak için, birde dengeli beslenmeye çalışcam bakalım ne olcak hihoyyyt inşallah hepimizin isimlerinin yanında :CüvCüv: görürüz
öncelikle bizi haberdar ettiğin için çok teşekkür ediyorum canım
adetinin az sürmesine biz şaşırdık, anlamadığımız için, iyi hoşda
doktor niye şaşırdı onu anlamadım! ne biçim doktor anam bunlar, doğru dürüst bişi bilmiyolar
kendine dikkat et canım, inşallah önümüzdekki ay, yeni yılda güzel haberler verisin bize ve eşine yerimseniben

yeni tarihinide eklerim listeye

zeze26
26-12-08, 21:12
((eslem))
sağlık olsun canım yaa
evet bencede bi doktora git bakalım ne dicek
sonuçları paylaş bizimle, bilgi olsun yerimseniben
yeni yılda hayırlısıyla hamile kalman dileklerimle a.s.
iyi geceler eslemcim dün doktora gittim..yanlış hatırlamıyorsam doktor fibrokistim olduğunu söyledi..39. günüm hala adet olmadım,çünkü yumurtaların hepsi aynı boyda ,birinin dominant çıkıp büyüyüp çatlaması gerekiyomuş ama ben de olmuyo..
kadınların 3 te 1 inde var dedi..bu bi sorun değil bi varyasyon dedi ya bilmiyorum..
benimle aynı durumda olan var mı aranızda? sanırım 2 ayda birf alan yumurtluyomuşum..yine duphaston verdikafamçokkarıştı..adetin ardından tekrar gitcem kontrole..kanka olduk doktorlarla:içelim:
ha bi de incir kürünü sordum çekinerek,olumlu karşıladı,bitkisel bi çözüm, zararı olmaz dedi tüm arkadaşlara duyurayım burdan
bir de havuç koymaktan bahsetmişsiniz ama ben saraçoğlunun sitesinde öyle bişeye rastlamadım..

hakca
honey53
merhaba canım,herkese hayırlı cumalar.ben incir kürü için geç kalmıştım adetin 9. gün yani bittikten sonra başladım.7 gün içtim sonra 3 gün havuçlu yaptım.bakalım ne olacak.havuç daha koysammı acaba diyorum.ben geç kaldım yani.akşam yapıyorum yatarkrn bir bardak içiyorum sabahta diğer bardağı aç karnına içiyorum ne yapıyım işe gidiyorum canım.tam tarife uyamıyorum.:1no2: kızlar bişi sorucam incir kürü için yılda 1 kez yapılmalı diyolar duyanınız varmı....
honey merhaba öncelikle cevabın için teşekkürler. bu topiğe fazla girilmiyor sanırım...
bende adetimin 5.günü başladım. ama havuç atmadım. benim bir arkadaşım incir kürünü yaptı,içine havuç atmadan ve şu anda hamile. hergün içmiş ama düzenli değil. bunada bağlamamak lazım ama çoğu kullananlar işe yaradığını söylüyorlar.Allahın takdiri.vakti ve zamanını Allah bilir.
yılda 1 kez yapılmalı diye birşey duymadım...

hakca
zeze26
iyi geceler eslemcim dün doktora gittim..yanlış hatırlamıyorsam doktor fibrokistim olduğunu söyledi..39. günüm hala adet olmadım,çünkü yumurtaların hepsi aynı boyda ,birinin dominant çıkıp büyüyüp çatlaması gerekiyomuş ama ben de olmuyo..
kadınların 3 te 1 inde var dedi..bu bi sorun değil bi varyasyon dedi ya bilmiyorum..
benimle aynı durumda olan var mı aranızda? sanırım 2 ayda birf alan yumurtluyomuşum..yine duphaston verdikafamçokkarıştı..adetin ardından tekrar gitcem kontrole..kanka olduk doktorlarla:içelim:
ha bi de incir kürünü sordum çekinerek,olumlu karşıladı,bitkisel bi çözüm, zararı olmaz dedi tüm arkadaşlara duyurayım burdan
bir de havuç koymaktan bahsetmişsiniz ama ben saraçoğlunun sitesinde öyle bişeye rastlamadım..
zeze merhaba...bende incir kürünü yapıyorum. havuçtan bahsedende bendim.aşağıdaki yazı alıntıdır:

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

Bu kürün uygulama şekli:

Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

((eslem))
selam kızlar bende saraçoğlunun sitesinden incir ve keçiboynuzu kürü tariflerini alınca havuç yazmıyordu
belki sonradan eklemiştir, denemekte fayda vardır
bu ay havuç koymadıysanız, bir sonraki ay koyarsınız yerimseniben

zeze26 güzelim doktorun duphaston verdiyse kullan, bende kullanmıştım
yumurtalıkları güzel büyütüyo, Rabbim takdir etmeyince olmadı gebelik
bende boşu boşuna kullanmıyayım dedim, sonuçta ilaç olmadanda yumurtluyorum, tahminimce
dua ediyoruz Rabbimize, bizlerede sağlıklı hayırlı melekler göndersin, şifa versin hastalıklarımıza

hakca
((eslem))
selam kızlar bende saraçoğlunun sitesinden incir ve keçiboynuzu kürü tariflerini alınca havuç yazmıyordu
belki sonradan eklemiştir, denemekte fayda vardır
bu ay havuç koymadıysanız, bir sonraki ay koyarsınız yerimseniben

zeze26 güzelim doktorun duphaston verdiyse kullan, bende kullanmıştım
yumurtalıkları güzel büyütüyo, Rabbim takdir etmeyince olmadı gebelik
bende boşu boşuna kullanmıyayım dedim, sonuçta ilaç olmadanda yumurtluyorum, tahminimce
dua ediyoruz Rabbimize, bizlerede sağlıklı hayırlı melekler göndersin, şifa versin hastalıklarımıza

eslencim merhaba
aynı zamanda Saraçoğlu Seda Sayan'ın programındada söylemişti. ama ben yapmakta tereddüt ettim. zararı olur mu acaba dedim. yumurtaları kendi haline bırakıpta kendilerimi çatlasa acaba:)) birde adetimin kaçıncı günü havucu incirin içine ekleyeyim onuda bilemedim.

EU3
Ben havucu erkekler için diye okudm kızlar ya erkeklerın kullanamsı -laızmmış sperm kalıtesi içinmiş

zeynomh
26-12-08, 22:12
arkadaşlar aslında ben bu harika siteye üye olalı çok oldu. bu topiğide sürekli takip ediyorum ama ilk defa yazıyorum. her neyse çok uzattım ama ben de bebek sahibi olamayanlardanım :KK43: temmuzdan beri deniyoruz. doktor yumurtalıklarımın çok iyi çalıştığını söyledi ama ben buna rağmen incir kürünü denemek istedim. ve benim normalde reglim çok düzenli değildir ortalama 30-35 günde bir olurum yumurtlama zamanım belirsizdir, ağrıdan ve akıntıdan anlamaya çalışırım. ve ben incir kürünü 2 gün uyguladım ve 2. gün yumurtam çatladı. üstelik reglimin 10. günüydü. gerçekten çok etkili. test ettim, onayladım. ama ben 2. gün içine havuçta attım. bilgilerinize :)

forevermiracle
27-12-08, 07:12
zeynomh
arkadaşlar aslında ben bu harika siteye üye olalı çok oldu. bu topiğide sürekli takip ediyorum ama ilk defa yazıyorum. her neyse çok uzattım ama ben de bebek sahibi olamayanlardanım :KK43: temmuzdan beri deniyoruz. doktor yumurtalıklarımın çok iyi çalıştığını söyledi ama ben buna rağmen incir kürünü denemek istedim. ve benim normalde reglim çok düzenli değildir ortalama 30-35 günde bir olurum yumurtlama zamanım belirsizdir, ağrıdan ve akıntıdan anlamaya çalışırım. ve ben incir kürünü 2 gün uyguladım ve 2. gün yumurtam çatladı. üstelik reglimin 10. günüydü. gerçekten çok etkili. test ettim, onayladım. ama ben 2. gün içine havuçta attım. bilgilerinize :)
zeynomh hadi bakalım canım inşallah sende hamileler kervanına katılırsın da bize de umut ışığı olursun :Saruboceq::1hug:

zeze26
27-12-08, 09:12
sevgili hakça ,ibrahim saraçoğlunun sitesine yine baktım emin olmak için (kürler başlığından-kuru incir)yine göremedim,sanırım sen tv den duydun..
her neyse şu an elimde kuru incir suyum var içiyorum 13. günüm bugün..gerçi benim sorunum yumurtaların birinin dominant çıkıp büyüyememesiymiş:mymeka:..40. günüm bugün,hala adet olmadım..hepsi aynı boyda kardeş kardeş oturuyolardı 2 gün önce ultrasonda gördüm kendilerini...
şifa olur inşallah hepimize ,deniyoruz bakalım..

zeynomh
27-12-08, 09:12
arkadaşlar havuçla ilgili bölüm yok sitesinde ama bende başka bir yazısında okumuştum sonradan bi daha bulamadım ama... yumurtalıklarınız zaten iyi gelişiyosa bence sırf incir yapmayın içine havuçta ekleyin. çünkü incir yumurtalıkların gelişmesine, havuç ise çatlamasına yardımcı oluyo diye okumuştum.

zeze26
27-12-08, 15:12
zeynomh
arkadaşlar havuçla ilgili bölüm yok sitesinde ama bende başka bir yazısında okumuştum sonradan bi daha bulamadım ama... yumurtalıklarınız zaten iyi gelişiyosa bence sırf incir yapmayın içine havuçta ekleyin. çünkü incir yumurtalıkların gelişmesine, havuç ise çatlamasına yardımcı oluyo diye okumuştum.
meraba zeynomh sanırım adaşız:) ben 13 gündür havuçsuz içiyorum kuru incir suyunu..çok geç öğrendim bu havucu, senin okuduğun yerde ne zaman başlanması gerektiği yazıyo muydu?şimdi kalan günlerde havuçlu yapsam faydası olur mu ki acep?hatırlıyorsan ve paylaşırsan sevinirim...

zeynomh
27-12-08, 21:12
meraba zeynomh sanırım adaşız:) ben 13 gündür havuçsuz içiyorum kuru incir suyunu..çok geç öğrendim bu havucu, senin okuduğun yerde ne zaman başlanması gerektiği yazıyo muydu?şimdi kalan günlerde havuçlu yapsam faydası olur mu ki acep?hatırlıyorsan ve paylaşırsan sevinirim...
sevgili zeze26 ne zaman başladığın önemli değil ben soğan kürünü bitirip öyle başlamıştım. yani reglimin 9. günü. hatırlayamadığım tekşey havucu kaçıncı dakikada atacağın onun için ben incirle birlikte attım. sanırım benim yumurtalıklarım zaten normal çalıştığından havuç onu hemen çatlattı. havuç kullanmasam yumurtalıklarımın çok fazla gelişip kistleşeceğini düşündüm. bence sende hemen havuçlu kullanmaya başla. tabii bide yumurtlama zamanın geldiyse çok daha iyi olur. inşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz...

zeynomh
27-12-08, 21:12
arkadaşlar bu arada ayın 30 unda regl olmam lazım tabi bunu reglim düzenli olduğundan değil sadece regl, yumurtlama zamanından 14 gün sonra olduğu için biliyorum. her neyse yaklaşık bir haftadır ara ara kasıklarıma bıçak saplanır gibi ağrılar giriyo. hatta bugün iki kere üst üste hafif regl ağrısı bile yaşadım. ama benim hiç günler öncesinden böyle ağrılarım olmaz ki... ümitlenmek de istemiyorum, kimseye bişeyde söyleyemiyorum. dalga geçicekler diye. her ay kendimi hamile sanıp ona göre davranıyorum herkese söylüyodum ama bu ay konuşmamaya karar verdim :KK43: nolur dua edin bana. etrafımdaki herkes ya hamile ya yeni doğum yaptı :KK43:(

zeze26
28-12-08, 10:12
zeynomh
arkadaşlar bu arada ayın 30 unda regl olmam lazım tabi bunu reglim düzenli olduğundan değil sadece regl, yumurtlama zamanından 14 gün sonra olduğu için biliyorum. her neyse yaklaşık bir haftadır ara ara kasıklarıma bıçak saplanır gibi ağrılar giriyo. hatta bugün iki kere üst üste hafif regl ağrısı bile yaşadım. ama benim hiç günler öncesinden böyle ağrılarım olmaz ki... ümitlenmek de istemiyorum, kimseye bişeyde söyleyemiyorum. dalga geçicekler diye. her ay kendimi hamile sanıp ona göre davranıyorum herkese söylüyodum ama bu ay konuşmamaya karar verdim :KK43: nolur dua edin bana. etrafımdaki herkes ya hamile ya yeni doğum yaptı :KK43:(
evet..çevremdeki tüm yaşıtlarım hamile onlar adına çok seviniyorum..bense ağlıyorum gizli gizli..elimde değil..ama dualarım hepimiz için: isteyen bütün kullarınla birlikte bana da sağlıklı ; hayırlı evlatlar nasip eyle ya Rabbim!! hayırlıysa nasip eyle...
inşallah hamilelik belirtileridir zeynomh:lepi:

EU3
28-12-08, 10:12
son 6gun arkadaşlr dualarınzı esırgemeyın.inş 3bucuk yıllık ozlemıız buay bıter

centaurea
28-12-08, 13:12
Allah inş sağlıklı bebiş verir inş adet olmadım hamileyim dersin.

EU3
28-12-08, 14:12
centaurea
Allah inş sağlıklı bebiş verir inş adet olmadım hamileyim dersin.
sğl canım inşhep birlikte

rapunzell_82
merhaba kızlar..ben sızlere bırsey sorcaktım..asılama ıcın ıgneye baslamıstımm...
ancak ıncır kurunu duymustum ama ılaclarla ters etkı olur dıye yapmadım...fakat evde ıncır oldugu ıcın
ben farkında olmadan gırdım cıktım ıncır yedım.
suan 7 yumos var ve asılama ıptal olacak buyuk bır ıhtımal..sızce ıncırın etkısı olmusmudur..
dr sasırdı cunku bu 4.asılamam hıc bu kadr yumos olusmamıtı...genelde 2 olurda.şimdı 7 tane
sızce bunun sebebı ıncırmıdır???

centaurea
bence olabilir incir çok yediysen etki etmiştir

rapunzell_82
28-12-08, 15:12
centaurea
bence olabilir incir çok yediysen etki etmiştir
tesk ederım canım.bende oyle dusunuyorumm..sadece yedım..cokacimcoook
bırde kurunu yapsam nolurdum acep...
cok tehlıkelı suanda okadr folıkulun olusması...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

3MELEKANNESI
rapunzell_82
merhaba kızlar..ben sızlere bırsey sorcaktım..asılama ıcın ıgneye baslamıstımm...
ancak ıncır kurunu duymustum ama ılaclarla ters etkı olur dıye yapmadım...fakat evde ıncır oldugu ıcın
suan 7 yumos var ve asılama ıptal olacak buyuk bır ıhtımal..sızce ıncırın etkısı olmusmudur..
dr sasırdı cunku bu 4.asılamam hıc bu kadr yumos olusmamıtı...genelde 2 olurda.şimdı 7 tane
canııııııııııımmmm...eveeeeeeeeeeeeeet.incir tabi bende de aynısı oldu çok fazla yumurta olmuştu doktor bukadar olaması gerekiyor dedi....bu arada sen ne gezyon bakim burda çabuk bizim topike gel orada aranıyorsun:eek:klava:

3MELEKANNESI
bir de ben polikistik over liyim sizce bunu kullanmamalı mıyım.zaten çok sayıda kalitesiz yumurtam oluyor

forevermiracle
28-12-08, 20:12
rapunzell_82
tesk ederım canım.bende oyle dusunuyorumm..sadece yedım..cokacimcoook
bırde kurunu yapsam nolurdum acep...
cok tehlıkelı suanda okadr folıkulun olusması...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
yawww kızlar bu doktorlara da ne yapsak yaranamıyoruz yumurta az olur tedaviyi iptal ederler çok olur ederler bunun sayısını söyleselerde ona göre yumurtlasakkaydirigubbakcemile3

EU3
28-12-08, 21:12
rapunzell_82
doktoruna sorsaydın ya canım etkısı olmuşmuudr dıye?nıye ıptal edıyorlarkı 2sıne 3 une koyamıyolarmı spermı gercı aşıalamda tam nasıloluyor bılmıyorumda.ee e napcaksınz sımdı kendı halıne mı bırakcaksınz bellımı olur inşkendılıgındne gelır bebışin

EU3
29-12-08, 10:12
arkadaşlr eşleriniz keci boynzunu ihmla etmesinler sakın eşime buay keçi boynuzunu düzenli yaptım içti oda.bıde trental ve evıcap içti. Artık hangısının faydası oldu bilemiyorum ama bız keci boynuzna buluyroz şifayı 5milyon artma var sperm sayısında çoksukur artık eşimdne yanada bi sorun kalmadı.ve onumuz dah acık artık rabbım bizle birlikte steyen herkese acil şifalar nasipetsın en yakın zamnda bbek nasipetsin aminn

centaurea
29-12-08, 11:12
bumuyani senin için çok sevindim. ben incirden vazgeçtim pko var onun için önce soğan kürü kullancam şu küçük kistlerden inş kurtulurum ondan sonra incir kürü kullanırım bugün soğan küründe 3. günüm

tali_tan
30-12-08, 12:12
günde kactane incir yiyecem birde ben almanyada oldugum icin birda keci boynuzu yok pekmezi var onu versem esime olurmu

zeze26
30-12-08, 16:12
tali_tan
günde kactane incir yiyecem birde ben almanyada oldugum icin birda keci boynuzu yok pekmezi var onu versem esime olurmu
meraba tali_tan ,ibrahim saraçoğlu nun sitesinde incir ve keçi boynuzunun yenmesindn ziyade suyunun içilmesi tavsiye ediliyor..tarifi tekrar verelim:
2,5 bardak kaynamış suya 15-16 tane sapları kesilmiş kuru incir at 20 dk.kaynat dinlendir,sabah-akşam aç karna iç..21 gün sonra 1 hafta ara ver..bu aradan sonra yine 21 gün uygula.bitir.
eşin için:
2,5 bardak kaynamış suya 6-7 keçiboynuzunu kırıp at.3-4 dk kaynat.dinlendir.1 hafta boyunca sabah-akşam aç karnına eşine içir.1 hafta sonra sadece akşam yatmadan önce içireceksin.bu kürü 3 ay uygulaman gerekiyor..

pekmez yapılırken çeşitli işlemlerden geçtiğinden beklenen etkiyi vermiyormuş..eşim içerken zorlanıyo ama hatrım için katlanıyo..kuru incir suyu daha tatlı bu yüzden içimi daha kolay..
afiyet olsun,yarasın:)

zeze26
30-12-08, 16:12
keçi boynuzunu netten sipariş verebilirsiniz..ya da türkiye de varsa tanıdıklardan rica edebilirsiniz..umarım yardımcı olabilmişimdir..

Funda
31-12-08, 13:12
herkese nice yıllar diliyorum herşey gönlünüzce olsun.

ilkbahar_20
31-12-08, 21:12
tali_tan
bende almanyada kaliyorum biz keciboynuzunu türk marketlere söyledik onlar halden getitdiriyorlar sizde öyle bir deneyin bence

Funda
2-01-09, 09:01
slm kızlar hamile haberi yokmu ya?Ben hala regl olmadım inşallah bu yılın ilk hamile haberini ben veririm size .Listeden kimsenin sesi çıkmıyo ya umutlarımızı yitirmeyelim lütfen.Allah hepimiz için en hayırlı zamanı bilendir sabırla beklemek lazım.İnşallah hepimiz bir gün evlat sahibi olacağız.:ecrin_bebek:Arada yazın ya hu:eek:klava:

EU3
2-01-09, 10:01
yeni tarıhım 3şubat arkadaşlr perş gunude rahım fılmı cekılcek dualrınızı beklıyorumm

((eslem))
funda216544
slm kızlar hamile haberi yokmu ya?Ben hala regl olmadım inşallah bu yılın ilk hamile haberini ben veririm size .Listeden kimsenin sesi çıkmıyo ya umutlarımızı yitirmeyelim lütfen.Allah hepimiz için en hayırlı zamanı bilendir sabırla beklemek lazım.İnşallah hepimiz bir gün evlat sahibi olacağız.:ecrin_bebek:Arada yazın ya hu:eek:klava:
canım inşallah güzel haber verirsin en kısa zamanda
bi gelişme olursa haberdar et
malesef arkaaşlar durumlarını bildirmek için pek uğramıyorlar
sağlık olsun, herkes muradına ersinde...

bumuyani
yeni tarıhım 3şubat arkadaşlr perş gunude rahım fılmı cekılcek dualrınızı beklıyorumm
bumuyani güzelim hayırdır adet gününden önce adet mi oldu?

EU3
Eslem canım kusura bakma bildirmemişim sana Ben adet oldum yine ama keçiboyunuz kürü+pekmeze devam ..
Yeni adet tarihim 25 ocak

((eslem))
İNCİR VE KEÇİBOYNUZU KÜRÜ LİSTESİ

...İSİM ................................ KÜR TARİHİ...........................ADET TARİHİ....

8) Ceylin_naz ............................. 6 Kasım .................................. 1 Aralık ??

10) LEYDIIII ...............................14 Kasım ... .............................. 5 Aralık ??

13)GÜLCEZA ............................ 4 Kasım ................................... 8 Aralık ??

15) umutsuz09 ............................14 Kasım ................................ .13 Aralık ??

20) loveli .................................. devam ........................................ 26 Aralık ??

22) rodal ....................................... ?? ...................................... ??

24) zeytohnm ............................ 7 Kasım .................................. ??

25) Aybala42 ................................ ?? ....................................... ??

26) Filo ........................................ ?? ....................................... ??

27) sevcangoksel ........................ 27 Eylül .................................. ??

28) YAĞMURCN ......................... 17 Ekim ................................. ??

29) mydaisy260621 ..................... 30 Ekim ................................. ??

30) layd_pacino ........................... 29 Ekim .................................. ??

31) su_yakamoz .............................. ?? ...................................... ??

32) berenboz ................................ 21 Ekim ............................... ??

33) seRaRe ..................................... ?? ....................................... ??

34) zuzu79 .................................... 31 Ekim ................................. ??

35) ...ELCHIN... ................................ ?? ........................................ ??

36) yasgom .................................. 20 Kasım ................................. ??

37) beyza@ .................................... 21 Kasım ................................. ??

38) begim .................................. 7 Kasım .................................. ??

39) Sympathique .........................30 Kasım .................................. ??

not: ???? olan arkadaşlarım durumunuzu bildirin lütfen, unuttunuz bizi kızıyorum ama :eek:klava:

:CüvCüv:...::::::::: hamişlerimiz ::::::::....:CüvCüv:

*** nisafidan

*** flapy

*** milkshake

*** babymom

*** aabeyazmelek

**yeni** (( OCAK / 2009 ))

a.s. YENİ YIL YENİ AY HEPİMİZE HAYIRLAR GETİRSİN a.s.

## funda216544 ..................... 1 Ocak ?? (beklemede)

## bumuyani .......................... 3 Ocak ??

## (( eslem )) ..........................3 Ocak ?? ( beklemede )

## umutlu99 ........................... 6 Ocak

## ilkbahar_20 ........................ 7 Ocak

## honey53 ............................ 9 Ocak

## lalezar_29 ...........................19 Ocak

## Balsurat ............................. 25 Ocak

## cansucLK ........................... ?? ( canım adet gününü belirt ekleyeyim yerimseniben)

## hakca ................................. ?? ( canım adet gününü belirt ekleyeyim yerimseniben)

listede adı olmayan varsa gözden kaçırmış olabilirim, adet tarihinizi bildirirseniz ekleriz inşallah yerimseniben

EU3
:eek:Eslemm canım kusura bakma :asigim:
Ben adet oldum melesef .Fakat keçiboynuzu kürü+pekmezine devam ediyoruz...
Yeni adet tarihim 25 Ocak

((eslem))
Balsurat
Eslem canım kusura bakma bildirmemişim sana Ben adet oldum yine ama keçiboyunuz kürü+pekmeze devam ..
Yeni adet tarihim 25 aralık
selam canım 25 aralık demişsin ama biz ocağa girdik :eek:
25 aralıkta adet oldun mu?
varmı yoksa gebelik yerimseniben

EU3
((eslem))
selam canım 25 aralık demişsin ama biz ocağa girdik :eek:
25 aralıkta adet oldun mu?
varmı yoksa gebelik yerimseniben
kaydirigubbakcemile3Oldum oldum yanlış yazmısım düzelttim :) ocak olcak:asigim:

zeynomh
2-01-09, 13:01
eslemcim bende incir ve keçiboynuzu kürü uygulayanlardanım. şuanda reglimi bekliyorum benide listeye eklersen sevinirim. sat 6 aralık. kür tarihi 16 aralık. kürler bitti sonucu bekliyoruz. güzel şeyler hissediyorum. nolur dua edin :KK43:

zeze26
2-01-09, 18:01
incir kürüne başlama tarihim 15 aralık..bu pazar 1 haftalık ara vericem adet tarihi veremiyorum çünkü bilmiyorum..aralık ta adet olmadım.duphaston dün bitti beklemedeyim..gelince yazdırırız artık napalım:nazar:

hakca
3-01-09, 08:01
kızlar herkese günaydınnnn... umarım herkes iyidir.
birşey sormak istiyorum incir kürünü 20 gün mü uyguladınız.şimdiden teşekkürler....

((eslem))
3-01-09, 11:01
selam arkadaşlar
bugün benim adet günüm fakat adet olmadım henüz
hislerime binaen sabah test yaptım ve ilk defa 2, çizgi silik dahi olsa çıktı
Rabbime şükürler olsun
kan verdim bugün saat 16,00 da sonucumu alıcam
sizlerin dualarına ihtiyacım var
inşallah gördüğüm çizgi hamileliğin belirtisidir
dualarınızı bekliyorum canlarım, hakkımızda hayırlısı olsun