Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

İncir ve Keçiboynuzu kürü deneyenler, buyrun listeye

peperisa
4-12-08, 14:12
arkadaşlar ne oldu yaa kimse birşey yazmıyo 2 gündür nasıl gidiyo kürler ?

Sympathique
6-12-08, 00:12
mrb arkadaslar ben incir degilde keci boynuzu kuru kullaniyorum yani yapip esime iciriyo, bir haftamiz oldu bu ay sonunda testimiz var esimin insallah azda olsa yukselir, cunku sperm sayisi 0 araniza bende katildim arkadaslar

lalezar 29
6-12-08, 09:12
merhaba arkadaslar bende bebek ısteyen ve sabırsızlıkla bekleyenlerınızdenım 1 yıldır butun gereken ıslemlerı yaptık teshıs esımın sper sayısı ve harektın az olması bende bır sorun cıkmadı bende cok kısıden duydum kecıboynuzunun etkısını ıns alıp enkısa zamanda esıme ıcırcem tabı bunun yanında doktorumun verdıgı sperm arttırıcı ılac ve vıtamınlerıde kullanıcaz aralık sonunda sonucu sızınle paylasırım...pekı kecı boynuzunun kendısını yada pekmezını yemenın etkısı olmazmı ...ıns faydasını goruruz hepımız ...benıde ekleyın 19 ocakk a aralık tan umıtsızım yenı basladık cunku ılacları kullanmaya sevgı ve muhabbetle

lalezar 29
:nazar:
Sympathique
mrb arkadaslar ben incir degilde keci boynuzu kuru kullaniyorum yani yapip esime iciriyo, bir haftamiz oldu bu ay sonunda testimiz var esimin insallah azda olsa yukselir, cunku sperm sayisi 0 araniza bende katildim arkadaslar
sonucun ıns yuksek cıkar bızde aynı sıkıntıyla ugrasıyorum bızde ocak ılk hafta tes yaptırcaz...

EU3
((eslem))
Allah razı olsun yaa, geç de olsa dönüp bi cevap yazdın
benim kocam keçiboynuzu kürünü beğenmediği için pekmezini yiyor malesef
hiç yoktan iyidir diyorum bende
Aslında kürün tadı daha güzel :1rolleyes:Dünden itibaren keçiboynuzu pekmezinede başladık 2 si birleşse bile bizim uyuşuk spermler harekete geçemiycek
:çok üzgünüm:

Sympathique
6-12-08, 11:12
lalezar 29
sonucun ıns yuksek cıkar bızde aynı sıkıntıyla ugrasıyorum bızde ocak ılk hafta tes yaptırcaz...[/QUO
sizinki tam olarak kac canim ,bizimki 0 ocaktan once yaptirmamiz gerek
ben hem keci boynuzu hemde nohut kuru yapiorum ,arada havuc suyu, iste keci boynuzu pekmezi falan insallah faydasini gorururuz, sen in kacinci test bu

Sympathique
8-12-08, 16:12

lalezar 29
Sympathique
lalezar 29
sonucun ıns yuksek cıkar bızde aynı sıkıntıyla ugrasıyorum bızde ocak ılk hafta tes yaptırcaz...[/QUO
sizinki tam olarak kac canim ,bizimki 0 ocaktan once yaptirmamiz gerek
ben hem keci boynuzu hemde nohut kuru yapiorum ,arada havuc suyu, iste keci boynuzu pekmezi falan insallah faydasini gorururuz, sen in kacinci test bu
2 test yaptırdık emın olmak ıcın sonuclardan dusuk cıkınca rakamlar urolojı uzmanı sayıyı arttırıcı vıtamın ve klomen verdı esıme bunları bır ay kullandıktan sonra testı tekrar yapcak ocagın ılk haftası sanırım ama benım sorunumda kecı boynuzunun kendısını cerez gıbı yemeyı cok sevıyor ama suyunu kaynatıp ıcmek ıstemıyor faydası olurmu bılmıyorm dua edıyorum ıns en kısa zaman da bır cocugumuz olur...ıyı bayramlar buarada

Sympathique
lalezar 29
Sympathique
2 test yaptırdık emın olmak ıcın sonuclardan dusuk cıkınca rakamlar urolojı uzmanı sayıyı arttırıcı vıtamın ve klomen verdı esıme bunları bır ay kullandıktan sonra testı tekrar yapcak ocagın ılk haftası sanırım ama benım sorunumda kecı boynuzunun kendısını cerez gıbı yemeyı cok sevıyor ama suyunu kaynatıp ıcmek ıstemıyor faydası olurmu bılmıyorm dua edıyorum ıns en kısa zaman da bır cocugumuz olur...ıyı bayramlar buarada
bizim doktorr daha gondermedi bizi uroloji doktoruna ,bu test sonucunu bekliyorum ,bakim gondermezse doktorumu birakcam ,bana umursamiyo gibi geliyo
canim keci boynuzunu yemek tabiki faydalida, iste hep genelde okuduklarim ,kuru, bende hep yepip iciriyorum tadi degisk gelirse ben icine tatlanirmak icin bal atiyorum balda iyi geliyo ,tabi bugun icmeyi unutmus esim ic dedim kalmis
bence send dene kayntip cir cunku burdakiler hep kaynatip icmisler yani kuru ,herkes faydasini gormus

((eslem))
9-12-08, 17:12
İNCİR VE KEÇİBOYNUZU KÜRÜ LİSTESİ

...İSİM ................................ KÜR TARİHİ...........................ADET TARİHİ....

1) CiciliBicili ................................ ........................................... 17 Kasım ??

2) Angel...baby........................... 22 Ekiim ............................... 20 Kasım ??

3) cerensesil .............................. 1 Kasım ................................ 22 Kasım ??

4) aabeyazmelek......................... 26 Ekim ................................ 23 Kasım ??

5) SUDENAZ222 ........................ 29 Ekim ................................ 24 Kasım ??

6) loveli ..................................... 6 Kasım ................................. 29 Kasım ??

8) Ceylin_naz ............................. 6 Kasım .................................. 1 Aralık ??

9) babymom .............................. 4 Kasım .................................. 3 Aralık ??

10) LEYDIIII ...............................14 Kasım ... .............................. 5 Aralık ??

12)GÜLCEZA ............................ 4 Kasım ................................... 8 Aralık ??

13) milkshake ............................. 3 Kasım .................................. 8 Aralık ??

15) peperisa ............................... 28 Kasım ................................. 11 Aralık ?? beklemede

16) umutsuz09 ............................14 Kasım ................................ .13 Aralık

17) zencefill ................................ devam .................................... 13 Aralık

18) ozceliksena ......................... 24 Kasım .................................. 22 Aralık

19) Balsurat ................................ devam ................................... 28 Aralık

20) rodal ....................................... ?? ...................................... ??

21) umutlu99 ................................. ?? ...................................... ??

22) zeytohnm ............................ 7 Kasım .................................. ??

23) Aybala42 ................................ ?? ....................................... ??

24) Filo ........................................ ?? ....................................... ??

25) sevcangoksel ........................ 27 Eylül .................................. ??

26) YAĞMURCN ......................... 17 Ekim ................................. ??

27) mydaisy260621 ..................... 30 Ekim ................................. ??

28) layd_pacino ........................... 29 Ekim .................................. ??

29) su_yakamoz .............................. ?? ...................................... ??

30) berenboz ................................ 21 Ekim ............................... ??

31) seRaRe ..................................... ?? ....................................... ??

32) zuzu79 .................................... 31 Ekim ................................. ??

33) ...ELCHIN... ................................ ?? ........................................ ??

34) yasgom .................................. 20 Kasım ................................. ??

35) beyza@ .................................... 21 Kasım ................................. ??

36) begim .................................. 7 Kasım .................................. ??

37) Sympathique .........................30 Kasım .................................. ??

...::::::::: hamişlerimiz ::::::::....

*** nisafidan :KK46::CüvCüv:

*** flapy :KK46::CüvCüv:

not: günü geçen arkadaşlar durumunuzu bildirin lütfen, yoksa listeden silmek durumundayım, baya zaman oldu

**yeni** (( OCAK / 2009 ))

## funda216544 ..................... 1 Ocak ( yeni yıl ve yeni ay hayırlar getirsin canım sana)

## (( eslem )) ..........................4 Ocak

## ilkbahar_20 ........................ 7 Ocak

not: lalezar 29 canım 19 ocak demişsin, bu adet tarihin mi?

ilkbahar_20
12-12-08, 13:12
eslemcigim benim adetim geldi yeni adet tarihim 7 ocak

peperisa
12-12-08, 17:12
Slm arkadaşlar ben daha adet olmadım beklemedeyim test falanda yapmadım cünkü ne adet nede hamilelik belirtisi var bakalım bekleyip görücez acaba bu içtigimiz kürlerden adeti gec gelen varmı ?

((eslem))
12-12-08, 21:12
canım benim tam gününde geldi adetim
diğer arkadaşlar dönüp bi cevap verseler anlicaz kürlerin etkilerini ancak
sağolsun günü geçenler burayı unuttu gitti
özel msj da attım ama
bekle bakalım inşallah güzel haberle dönersin canım a.s.

loveli
12-12-08, 22:12
ya nihayet buldum sizi ben adet oldum ardından enfeksiyon geçirdim inciri içemedim bu ay tadı lastik gibiydi midemi kaldırdı ah bebişim uğraştırmadan gelsen yeni tarih 26 aralık

peperisa
slm eslemcim dogru sölüyorsun kürleri kullananlar burayı unuttu gitti dedigin gibi umarım iyi haberle dönerim size de buraya HAMİLEYİM diye kocaman yazarım ama nedense hiç umut yok içimde test aldım ama yapmıyorum negatif sonuc görmekten korkuyorum ALLAHIM inş buay kücük mucizemi göndermiştir

aabeyazmelek
selam kızlar sayfayı kaybettim bulamadım sayolsun eslam arkadaşımıza rastladım şimdide girdim küre devam ediyorum adetim 22 aralık 25 kasımda küre başladım inşallah buaya gelir bebşim

((eslem))
13-12-08, 08:12

...İSİM ................................ KÜR TARİHİ...........................ADET TARİHİ....

1) CiciliBicili ................................ ........................................... 17 Kasım ??

2) Angel...baby........................... 22 Ekiim ............................... 20 Kasım ??

3) cerensesil .............................. 1 Kasım ................................ 22 Kasım ??

5) SUDENAZ222 ........................ 29 Ekim ................................ 24 Kasım ??

8) Ceylin_naz ............................. 6 Kasım .................................. 1 Aralık ??

9) babymom .............................. 4 Kasım .................................. 3 Aralık ??

10) LEYDIIII ...............................14 Kasım ... .............................. 5 Aralık ??

12)GÜLCEZA ............................ 4 Kasım ................................... 8 Aralık ??

15) peperisa ............................... 28 Kasım ................................. 11 Aralık ?? beklemede

16) umutsuz09 ............................14 Kasım ................................ .13 Aralık

17) zencefill ................................ devam .................................... 13 Aralık

18) ozceliksena ......................... 24 Kasım .................................. 22 Aralık

19) aabeyazmelek ......................25 Kasım ................................... 22 Aralık

20) loveli .................................. devam ........................................ 26 Aralık

21) Balsurat ................................ devam ................................... 28 Aralık

22) rodal ....................................... ?? ...................................... ??

24) zeytohnm ............................ 7 Kasım .................................. ??

25) Aybala42 ................................ ?? ....................................... ??

26) Filo ........................................ ?? ....................................... ??

27) sevcangoksel ........................ 27 Eylül .................................. ??

28) YAĞMURCN ......................... 17 Ekim ................................. ??

29) mydaisy260621 ..................... 30 Ekim ................................. ??

30) layd_pacino ........................... 29 Ekim .................................. ??

31) su_yakamoz .............................. ?? ...................................... ??

32) berenboz ................................ 21 Ekim ............................... ??

33) seRaRe ..................................... ?? ....................................... ??

34) zuzu79 .................................... 31 Ekim ................................. ??

35) ...ELCHIN... ................................ ?? ........................................ ??

36) yasgom .................................. 20 Kasım ................................. ??

37) beyza@ .................................... 21 Kasım ................................. ??

38) begim .................................. 7 Kasım .................................. ??

39) Sympathique .........................30 Kasım .................................. ??

*** milkshake :KK46::CüvCüv:

not: günü geçen arkadaşlar durumunuzu bildirin lütfen, yoksa listeden silmek durumundayım, baya zaman oldu

## funda216544 ..................... 1 Ocak ( yeni yıl ve yeni ay hayırlar getirsin canım sana)

## umutlu99 ........................... 6 Ocak

## lalezar_29 ..........................19 Ocak

((eslem))
13-12-08, 09:12
loveli
ya nihayet buldum sizi ben adet oldum ardından enfeksiyon geçirdim inciri içemedim bu ay tadı lastik gibiydi midemi kaldırdı ah bebişim uğraştırmadan gelsen yeni tarih 26 aralık
hoşgeldin canım, burayı bulabilmeniz için bi ara özel msj attım ancak bazılarınızın özel msjı kapalı
çok geçmiş olsun, bu ay incir denemiyorsun sanırım, eşine keçiboynuzunu yedir bari
bir yerden faydasını gör inşallah yerimseniben

peperisa
slm eslemcim dogru sölüyorsun kürleri kullananlar burayı unuttu gitti dedigin gibi umarım iyi haberle dönerim size de buraya HAMİLEYİM diye kocaman yazarım ama nedense hiç umut yok içimde test aldım ama yapmıyorum negatif sonuc görmekten korkuyorum ALLAHIM inş buay kücük mucizemi göndermiştir
biraz daha bekle canım en azından 1 hafta günün geçsin öyle yap testi
hayal kırıklığı olunca düzelmek zorluyor insanı
o sebeple bekle inşallah güzel sonuç alırsın a.s.kaydirigubbakcemile5

aabeyazmelek
selam kızlar sayfayı kaybettim bulamadım sayolsun eslam arkadaşımıza rastladım şimdide girdim küre devam ediyorum adetim 22 aralık 25 kasımda küre başladım inşallah buaya gelir bebşim

baya hızlısın aabeyazmelek
hangi topiçe baksam ordasın, en kısa zamanda bir yerde senin güzel haberini alacağımı inanıyorum
hadi bakalım kaydirigubbakcemile5

lalezar 29
13-12-08, 16:12
((eslem))

4) aabeyazmelek......................... 26 Ekim ................................ 23 Kasım ??

6) loveli ..................................... 6 Kasım ................................. 29 Kasım ??

13) milkshake ............................. 3 Kasım .................................. 8 Aralık ??

19) Balsurat ................................ devam ................................... 28 Aralık

20) rodal ....................................... ?? ...................................... ??

21) umutlu99 ................................. ?? ...................................... ??

22) zeytohnm ............................ 7 Kasım .................................. ??

23) Aybala42 ................................ ?? ....................................... ??

24) Filo ........................................ ?? ....................................... ??

25) sevcangoksel ........................ 27 Eylül .................................. ??

26) YAĞMURCN ......................... 17 Ekim ................................. ??

27) mydaisy260621 ..................... 30 Ekim ................................. ??

28) layd_pacino ........................... 29 Ekim .................................. ??

29) su_yakamoz .............................. ?? ...................................... ??

30) berenboz ................................ 21 Ekim ............................... ??

31) seRaRe ..................................... ?? ....................................... ??

32) zuzu79 .................................... 31 Ekim ................................. ??

33) ...ELCHIN... ................................ ?? ........................................ ??

34) yasgom .................................. 20 Kasım ................................. ??

35) beyza@ .................................... 21 Kasım ................................. ??

36) begim .................................. 7 Kasım .................................. ??

37) Sympathique .........................30 Kasım .................................. ??

not: lalezar 29 canım 19 ocak demişsin, bu adet tarihin mi?
canım 19 adet tarıhım fakat ben kaynatıp ıcıremedım kendısını yıyor esım acıkcası pek umıdım yok bu ay hamıle olacagımdan...:1no2:

((eslem))
13-12-08, 18:12
ekledim canım senide
eşin keçiboynuzu kürünü yiyemiyorsa pekmezini sulandırıp ver bari
inşallah faydası olur ve ümitsizliğin boşa çıkar :))

forevermiracle
13-12-08, 19:12
bende bugün adet gördüm soğan kürünü 15 gün yaptım ve bıraktım kızlar ben galiba kistlerimi döktüm çünkü adetin 12.günü kahverengi akıntılar geldi ben incir kürüne başlayacağım diğer adet tarihim 6 ocak ((eslem))cim

((eslem))
13-12-08, 20:12
hadi bakalım inşallah kistlerini döker içeriyi temizlerde önümüzdeki ay hamile kalırsın canım a.s.

forevermiracle
13-12-08, 20:12
İnşallah ard arda hamile haberleri veririz burada bitanemmmmmm

((eslem))
13-12-08, 21:12
amiin inşallah yaa
benim gögsümde sızı var sağ olanda
adetimde bitti, dün akşam temizlendim
neden sızlar acep?

forevermiracle
14-12-08, 10:12
walla bilmemki eslemcim inşallah hayıra alamettir...

wannababy
14-12-08, 11:12
bu soğan kürünü kullanırken hamile kalmış olsak (inşallahhhh) bebişimize zarar vermez mi arkadaşlar?

Sympathique
14-12-08, 11:12
arkadaslar bu sogan suyu kuru ne ise yariyo
ben esim icin keciboynuzu ve nohut kuru yapiyorum ,sogan kurudemi cok faydaliymis
cevap yazarsaniz sevinirim

peperisa
14-12-08, 18:12
slm arkadaşlar ben bugün test yaptım negatif cıktı ayın 17 sine kadar beklicem hastalanmazsam kanda baktırıcam busefer ama hastalanacam gibi sanki offff bilmiyo kafam okadar karıştı kiii hayırlısı allahtan şimdilik haberler böle öpüyorum siziiiiii

forevermiracle
14-12-08, 18:12
canım eğer adet tarihin 17 aralık ise idrarda çıkmaması normal istersen ayın 17 sini bekle tekrar idrar testi yaptırmak için inşallah güzel haberlerle dönersin canımmmm

ebrunisa
14-12-08, 20:12
slm rabbim herkese gönlünün muradını versin bende 1,5 yıldır bebek istiyorum

peperisa
14-12-08, 20:12
slm umutlu adet tarihim 11 aralıktı ayın 17 bir hatfa olacak o yüzden dedim gerci o zamana kadar adet olmazsam tabi

umutisiklari
15-12-08, 05:12
hanımlar merhaba,siteye yeni geldim...tam 7 saattir aralıksız 32 sayfalık forumunuzu okuyorum ve şu an sabah oldu,birazdan hazırlanıp işe gideceğim....siteyi tanımak için,diğer forumlarda da biraz dolaşır gibi oldum ve benimle sorunu benzer olan kişilerle organize olmayı önerdim...ancak,gördüğüm kadarıyla,sizler organize olmayı başarmışsınız...o nedenle tebrik ederim herbirinizi....keçiboynuzu kürünün işe yaradığını,aranızdaki haberleşmeden anlamak zor değil ama aynı şeyi en azından şimdilik incir küründe pek göremiyoruz...ki bu bir naçizane tespit...umarım yeni gelen haberler,bu tesbiti çürütür...bana gelince,sanırım,durumum fazla ciddi.hem çocuğum yok,hem erken menopoz geçişindeyim,üstelik yaşım da küçük değil...kariyer kaygısıyla,bebeğimi erteledim durdum,tam niyet edecek oldum,şimdi de erken menopoz sürprizi çıktı...genelde,kafasına koyduğunu yapan bir karakterim vardır ama bu durumu öğrendiğimde,bütün soğuk kanlılığımın yerini panikle karışık araştırma aldı...şimdi,bir yıl kadar sonra,nihayet eski-ne yaptığını bilen halime kavuşmuş gibiyim..sizinle olmak hem bana iyi gelecek,hem de umarım,benim size faydam olabilir....sizden de ricam,kür işindeki birlikteliği,diğer bilimsel gelişmelerdeki takiplerle de sürdürmek,ve hatta aramızda görev dağılımı yaparak,yurtdışı dahil,üniversiteler dahil,bitkisel kürler,istediğimiz uzmanları,bizi bilgilendirmeleri için davet etmek dahil organize olmaktır arkadaşlar...şunu bilmeliyiz ki,en azından türkçe konuşan popülasyon içinde,çocuk sahibi olmak isteyen başkaları değil,bizzleriz ve bence yakınmak ya da dertleşmekten de öte bir güç olup,hayal bile edemediğimiz organizasyonlarla,irade gücüyle kanseri bile yenebilen insanoğlunun,neler yapacağını kanıtlarız inşallah...

umutisiklari
15-12-08, 05:12
ben de varım diyen hanımlar,bana merhaba derseniz,kürler bir yandan devam ede dursun,diğer yandan da yukarıda anlatmaya çalıştığım güç birliği ve görev dağılımları için,beyin fırtınasına başlayabiliriz...inşallah,benim sağlıklı ikizlerim,sizlerin de gönlünüzden geçen bebekleriniz olsun...

babymom
15-12-08, 06:12
((eslem))

11) (( eslem )) ............................. devam ... ................................ 7 Aralık

12)GÜLCEZA ............................ 4 Kasım ................................... 8 Aralık

13) milkshake ............................. 3 Kasım .................................. 8 Aralık

14) ilkbahar _ 20 .......................... 3 Eylül ................................... 10 Aralık

15) peperisa ............................... 28 Kasım ................................. 11 Aralık

** yağmurbebek ........................................... beklemede not: canım durumun nedir? hala adet olmadın mı? doktora gittiysen durumunu bize bildirirmisin canım, merak ediyoruz yerimseniben

eslemcim ben hamisim incir kurunun etkisi oldugu kesin cok isyan ettim kızdım kure ama ise yaradı cok sukur arkadaslar denemeye devam edin derim

forevermiracle
15-12-08, 19:12
babymom
eslemcim ben hamisim incir kurunun etkisi oldugu kesin cok isyan ettim kızdım kure ama ise yaradı cok sukur arkadaslar denemeye devam edin derim

canım öncelikle seni ve eşini tebrik ederima.s. darısı en kısa zamanda başımıza:Saruboceq: bu arada senin sorunun neydi canım yumurtaların kalitesi hakkında bilgin varmıydı :uhm:bir de kür ü tam olarak nasıl uyguladın :kahve:

aabeyazmelek
15-12-08, 22:12
((eslem))
hoşgeldin canım, burayı bulabilmeniz için bi ara özel msj attım ancak bazılarınızın özel msjı kapalı
çok geçmiş olsun, bu ay incir denemiyorsun sanırım, eşine keçiboynuzunu yedir bari
bir yerden faydasını gör inşallah yerimseniben

biraz daha bekle canım en azından 1 hafta günün geçsin öyle yap testi
hayal kırıklığı olunca düzelmek zorluyor insanı
o sebeple bekle inşallah güzel sonuç alırsın a.s.kaydirigubbakcemile5

baya hızlısın aabeyazmelek
hangi topiçe baksam ordasın, en kısa zamanda bir yerde senin güzel haberini alacağımı inanıyorum
hadi bakalım kaydirigubbakcemile5
yok canım benim ya ders çalışıyorum birkaç tane girdigim topik var sadece vakit bulunca girmeye çalışıyorum inşallah canımya agzından bal damlıyor hayırlısı olsun bekleyip görücez bu ayıda yerimseniben

babymom
canım çok sevindim kurun yanında ek olarak birşey kullandınmı allah saglıklı sıhatlı evlat :nazar:versin tebrikler :hooray::hooray: