TEST

Kaynanasını Sevmeyenlerin Kulübü

MeleklerKorusun
16-10-08, 21:10
arkadaşlar kaynanasını sevenler kulübü açtım ama toplasak bi elin parmaklarını geçicek arkadaş göremedim... bende düşündümki sanırım sevmeyenler daha fazla çoğunlukta..tabi durduk yere kimse kimseye öfkelenmez..kendinizce haklı nedenleriniz vardır..merak ediyorum arkadaşlar..kaynanalarınız canınıza tak dedirtecek neler yapıyo size..keşke böyle kaynanalar olmasa ama varlar işte...allah yardımcınız olsun arkadaşlar..:))a.s.:1hug:

melodies
16-10-08, 21:10
ben hiç sevmiyorum kaynanamı. alışamadım gitti.kadın soğuk buzdolabı gibi.:kızgın:

mektupp
16-10-08, 22:10
bende çok seviyordum ama artık tüm kredilerini kullandı bundan sonra kaynana oldu anne hakkını kaybetti

Gözek
16-10-08, 23:10
kaynanamı dedinizzz ben aslaa sevmiyorummm vede aslaa bunu oda biliyorr
sevmek isterdim amaa bunu kendisi yaptıı
çok mesafeliyizdir bizz böylesi daha iyi yaa

edolina
16-10-08, 23:10
Çok çabaladım ben kaynanamı sevebilmek için,tam 3yıl.Gurbetteydim,dil bilmiyordum,ailemden ve arkadaşlarımdan uzaktaydım.Üstelik şehir hayatına alışmış ben,köye gelin gitmiştim bilmeden.Yardım edeceğine acımasızca ayak uydurmamı izledi.Dili iyice öğrendiğimde anladım ki hiçbir şeyi benden rica etmiyor,bana emrediyormuş.Hasta yatarken bile yemek yapmam için beni kaldırmak istedi.Bir kere bile insan gibi benimle konuşup beni anlamaya çalışmadı.

Yazmakla bitmez şimdi dile kolay 3 yıl.Sonunda söyledi.Türkiye'deki evini başına çal,benim oğlum bir daha oraya dönmez dedi.O gün olduğum kadar şok olmadım sanırım hayatımda.O günden sonra iki yıl daha görüştük ama ben artık onu sevmeye çalışmıyordum.Neyse ki kocam hep benim tarafımdaydı.

Şimdi Türkiye'deyiz.O kendi evini başına çalıyodur şimdi:KK66:)

denef72
17-10-08, 07:10
sevmiyorum.sevdirmedi kendini..ben tam bir kaynanazedeyim..ama artık onla yaşamaktan kurtuldum.artık ayrı yaşıyoz 1 haftadır.alsın başına çalsın mutfagını....öle camlardan bakar işte gelinim gelecekmi diye..

ASSKIM
17-10-08, 08:10
bende sevmıyorum....buzdolabı gıbı ....konusmya o kadar cabaladım ama yok benıde kendıne buzdolabı ettı
en buyuk derdim birlikte oturmak...

ASSKIM
denef72
sevmiyorum.sevdirmedi kendini..ben tam bir kaynanazedeyim..ama artık onla yaşamaktan kurtuldum.artık ayrı yaşıyoz 1 haftadır.alsın başına çalsın mutfagını....öle camlardan bakar işte gelinim gelecekmi diye..
öncelikle teşekkürler arkadasım
ben 3sene kırada oturdum...şimdi 1.5 senedır bırlıkteyım...
ama sanki 10 .. 15 yıldır evliyim gibi hissediyorum...
senağlama

tualina
bizde en büyük sorun kıskançlık.... oğlunu mutluluğumu evimi herşeyimi kıskanması...şunu derim her zaman için arkadaşlar mesafe mesafeeeeeeeeee....inanın okadar imreniyorum ki iyi kaynanası olanlara ...ne yapalım bizim kısmetimizde böyleymiş kızlar...

osasb
17-10-08, 09:10
nefret ediyorum kaynanamdan oğlundan beni ayırmak için elinden geleni yaptı . aramıza fitne soktu..

ve ayrıca iki tanede biri 40 yaşında biri 39 yaşında görümcem var onlarda aynııı ayırmak için ellerinden geleni yaptılar beni telefonla arayıp tartışma çıkardılar ve sanki ben yapmışım gibi anlattılar oğullarına Allahın belaları hiç birini sevmiyorum onların yüzünden kaç kere dayak yedim inş Allahlarından bulurlar ...

osasb
17-10-08, 09:10
ha bu arada görümcemin ikiside bekar anlayın yani.

denef72
17-10-08, 10:10
benim anlayamadıgım kızlar .bu kaynanalarımızda gelin olmuşlar.ve ben benim kayınvalidem için söleyeyim kaynanasından çok çekmiş..o günlerini unuttu.şimdi bana çektiriyo....onunderdi oglu.oglunu çok sevdigi için kıyamıyo .oglu beni boşasa hiç üzülmez.ama sagolsun eşim benide üzmemek için çabalar...ama oda anası onada kıyamaz.ne yardan vazgeçerim ne anamdan misali benim koca....arada kaldıydı ama artık ayrılınca heralde benden çok eşim rahatlamıştır..

ASSKIM
17-10-08, 10:10
bende şöyle düşünüyorum...tamam onlarda gelindi....
ama şimdi diyorum ki...biz onların çocukları yaşlarındayız...
niye böyle çocukla çocuk olmak...niye bişiler ögretmeye çalışmamak...
hiç mi kafa yok bunlarda ....koskoca kadınlar....

MeleklerKorusun
17-10-08, 13:10
haklsısnız arkadaşlar..anlattıklarınızı okuyunca çoookkkk üzüldüm..nasıl bi insan bunları yapabilirki..
beim kaynanamda çok çekmiş kendi kynanasından..kaynanası hala hayatta..ona diyorum anne sen çok çekmişsin ama bana karşı çok iyisin diye..kızım onunla birmi olmak lazım diyo..haklı..

melodies
17-10-08, 20:10
ewet ya kendileride zamanında gelin olmuşlar ne bu anlayışsızlık..bide benim kayınvalidem arkadaslarıma anneme gittiğim zaman surat asar..kendi demesi lazım kızım sen hep ewdesin sıkılıyosun gideceğin yer varsa git die.ah bu kaynanalar..:eek:klava::eek:klava:.

ASSKIM
23-10-08, 06:10
herkese günaydın hanımlar sonunda ekrar birlikteyiz nihayet...nasılsınıza.s.

tualina
günaydın asskım...benden iyilik canım...evet birlikteyiz nihayet...

paytakordek
bu kulubün en büyük taraftarı ben olurum. ben kaynanamdan NNEEFFRREETTTT ediyorum. ilk başlarda beraber oturduk 6 ay kadar. sonra ayrıldık allahtan. ama çok büyük kavga ve tartışmalarla ayrıldık. evlilğimi zehir etti. o ve görümcem. eşimle bu sebeble çok tartıştık hala tartışıyoruz. beraber otururken oğlum seni boşıycak benim yanımda kalcak dedi ama noldu oğlu onu bırakıp benimle ayrı eve çıktı. bu da ona yeter ama. insanda biraz onur olması lazım. olmadığı için hala uğraşıyo. hiç bi şekilde görüşmüyorum ve konuşmuyorum. çünkü çok seviyesiz bi insan. yeminim var öldüğü gün göbek atıcam.

DeliKizinDirdiri
23-10-08, 09:10
benim de kaynanam buzdolabı gibi
yapısı öyle
her hareketi donuk
ana çok sinir olduğum bi tarafı var
oğlu kuzusu onun için evlendik 10. gün telefonda oğlum beenim kuzumdur onu çok nazladım ben bişey bilmez artık herşeye sen koşup onu nazlayacaksın demez mi ben de olur mu öyle şey ben de nazlıyım ama naz anne evinde kaldı her işe o da koşacak dedim
bişe diyemedi tabi
sonra bikaçkere sdaha bu tavrı sürdürdü
eşime rahatsız olduğumu söyledim o da anesine yapma artık böle şeyler dedi
ha bi de oğlunu kıskanıyomudur nedir ramazanda 2 günlüğüne geldi iftardan sonra bi çıkalım yürüyelim azıcık dedik eşim elimi tutyodu bi baktım annesi elini uzatıp elni tutturmaz mı sanki biz 3 küçük çocuk elele yürüyoruz
deli oldum uzaklaştım yanlarından ama ben kazandım olayı eşim bıraktı annesinin elini benm elimi tutmaya devam etti
ben de restimi çektim sonra eşime tabi dikkatli olması gereken o
ve ben bunları 3 aylık wevli biri olarak yaşıyorum
ama asla bana karışamayacağını bilir
karıştırmam çünkü
bi de burda iş şelerde bitiyor
karısı anlayıp sınır koymayı bilmeli

melekberke
Ne kaynanamı nede kayınpederimi seviyorum. Çok şükür ayrıyız. Hayallerimde hep Hulusi Kentmen gibi bir kayınbaba vardı hep. Aman Tanrım nerde resmen kabusum oldular. Kaynanam çok akıllıdır. Herşeyi bilir ama yapmaz. Evlenincede oğlu kıymete bindi. Kayınpederimde bencilin Allahı. tek kuruşu çıkmasın cebinden de ne olursa olsun

paytakordek
bu kaynanaları ne yapmalı kaynar kazana atmalı kötükedihüsoyandım gelin dedikçe altına odun atmalı:teytey:

MeleklerKorusun
24-10-08, 14:10
allah yardımcınız olsun kızlar..ayrı oturanlar yine bi nebzede olsa şanslı..beraber oturanların işi gerçekten zorr...

desim
27-10-08, 12:10
ah bu kaynanalari napcaz bilmem her seye burunlarini sokuyolar arkadaslar edolina arkadasima katiliyorum bende yurt disina gelin geldim kimsem yok burda ailem turk yiyede dil bilmem valla cok kotu arkadaslar boyle kimseye tavsiye etmiyorum yurt disina evlenmesinler helede gidecegi yerde bi akrabasi veya tanidigi yoksa..

MeleklerKorusun
4-11-08, 12:11
yurtdışında birde yalnız ..allah yardımcın olsun desim...

Cancağazım
4-11-08, 12:11
kaynanam beni başından beri sevmedi halada beni sevmiyor .bende onu sevmiyorum çok soğuktur zaten sevemedim bi türlü.

beyazkedı
4-11-08, 14:11
Hiç sevmiyorum öyle yapmacık geliyorki hareketleri sinir oluyorum Ne yapsam yaranamadım onun yüzünden sevgilimle yiyiyoruz birbirimizi kadın yüzüme gülüyor arkamdan sevmiyorum bu kızı diyor ayyyyyy bıktım:bbo:

derin55
5-11-08, 16:11
sizi okudukça hayret ediyorum:sm_confused:benim eşimin annesi ölmüş allah rahmet eylesin üvey annesi var babasıda oda evimin yolunu bilmiyorlar hiç görmediler torununu ben götürdüm ne yazıkki:1no2:neyse annesinin olmaması onun için çok üzücü kendini çok sahipsiz ve yalnız hissettiği zamanlar oluyor hep kendi ayaklarının üstünde durmak zorunda:çok üzgünüm:evlendiğimizde bile hiç yardım etmediler:1no2:herşeyi kendimiz hallettik belkide böylesi daha iyidir işimize burnunu sokan kimse yok en azından ve başka şehirde yaşadığımız için hiç sorun yoka.s

MeleklerKorusun
7-11-08, 22:11
derin55
sizi okudukça hayret ediyorum:sm_confused:benim eşimin annesi ölmüş allah rahmet eylesin üvey annesi var babasıda oda evimin yolunu bilmiyorlar hiç görmediler torununu ben götürdüm ne yazıkki:1no2:neyse annesinin olmaması onun için çok üzücü kendini çok sahipsiz ve yalnız hissettiği zamanlar oluyor hep kendi ayaklarının üstünde durmak zorunda:çok üzgünüm:evlendiğimizde bile hiç yardım etmediler:1no2:herşeyi kendimiz hallettik belkide böylesi daha iyidir işimize burnunu sokan kimse yok en azından ve başka şehirde yaşadığımız için hiç sorun yoka.s
canım annesi için gerçekten çok üzüldüm..benimde annem vefat etti.eşini çok iyi anlıyorum..
annesi olmayanın babasıda olmuyo ne yazıkki..

derin55
8-11-08, 16:11
ceren2006
canım annesi için gerçekten çok üzüldüm..benimde annem vefat etti.eşini çok iyi anlıyorum..
annesi olmayanın babasıda olmuyo ne yazıkki..
annesi olmayanın babası hiç olmuyor çok doğru bu benim babam içinde geçerli annem olmasa kesin sürünürdük:1no2:erkekler çabuk unutuyor vefasız oluyorlar:çok üzgünüm:

^^biricigim^^
8-11-08, 16:11
aahh ahhh benim çektiğimi kimse çekmeezz :KK43: 2003 te evlendik şu an 23 yaşındayım.. ben 18 eşim 19 tu.. düğünümüz oldu eşyamız ayrı bır evımız olamadıı :KK43: eşim askere gitti yanı tam 3 yıl kaynana ile aynı çatı altında kaldım.. çok zor günler geçirdimm :KK43: kaynanam dediğim dedik, cahil, bı söylediğini hemen anlamayan tersını anlayan yapıda bır kadın.. hiç sevmiyorum ınanın.. ilk başlarda böyle değildim tanıdıkça soğumaya başlıyor ınsan.. kırıldığım an bıdaha ısınamıyorum.. adı üzerınde kaynanaa bızden uzak olsunlar başka bişey istemıyorum.. 2 yıldır ayrı evımız ve işimiz var.. ama yıne de bıze yetıyolar en azından aynı çatı altında olmadığımız için şükrediyorum...senağlama

MeleklerKorusun
8-11-08, 19:11
biriciğim şükürki en azından şimdi huzurluymuşsun
kızlar kaynana yüüznden biten evliliklerde çok fazla var değilmi..ya oğulları mutlu olsun istemezler mi,amaçları ne anlayamıyorum böyle insanları..

MeleklerKorusun
15-11-08, 12:11
arkadaşlar bu konu yoğun ilgi görür sanıyodum..
demekki çoğumuz seviyoruz kaynanamızı,öylemi acaba:)

yabangülüm
15-11-08, 12:11
valla bende bazen öyle nefret ediyorumki anlatamam.ama asla saygımı yitirmedim..onlar ne dediyse tamam dedim..çok yakınız bi hatam oldumu bana söylüyor iyi söylemesi.bide eşim gelince bide ona söylüyor.tabi eşim anacık olduğu için laf söylüyor.sonrada ben bunu kızman için söylemedim sadece bi daha aynı şeyi yapmasın dedim diyor..bi kez görümcem ve eşimle çarşıdan geliyorduk karşıdan araba geliyordu.görümcem bu tarafa gel dedi bana.eşimde ona bişey olmaz babası namaz kılıyor dedi..bende annende kılıyor sizede bişey olmaz dedim.görümcemde bana sende hiç bişeyde geri kalmıyon dedi.tam apartmana girdik bana gelme diyor eşim...tabi başka şansım yoktu çıktım arkalarında.eşim bağırıyor benim anneme kimse öyle bişey söyleyemez diye...eşimin iş vakti geldi işe gidiyor kaynanam tabi eşimin tepkisni ölçecek ya yabangülüme niye allahaısmarladık demedin dedi.sanki ben ordayken eşim bana hep işe giderken allahaısmarladık diyordu ya...eşimde o haketmiyor dedi gitti.beni orda bıraktı 3 görümcem kaynanam aldılar beni aralarına söylemedikleri laf kalmadı..hatta büyük görümcem beni bırakın ben gideyim yoksa katil olacam dedi...sonra hepsinden özür diledim mecburen..şu an bile gözlerim doldu o anı hatırladım...bi kezde eşim bişey yiyor ağzını şapurdattı bende niye öyle yiyon dedim..kaynanamgile gitmiştik kayısı yiyecek eşim ortada ben yavaş yiyeyim yabangülüm.rahatsız oluyor dedi..bizim yapımızda kulakta kepçelik vardır biraz..kaynanamda sinir o kardeşinin kulaklarına baksın iki tane pabuç çıkar dedi ya.ben ne dedimki sanki..sessiz olmaycaksın en başta yoksa çok eziliyorsun....anneler kızlarınızı tembihleyin ezdirmesinler kendini..benim annem her zaman boşver allaha havale et der..çünkü içimizde kötülük yok...ama keşke deseymiş.gerçi annemde aynı şeyleri yaşamış sesi çıkmamış..çok fazla şey var ama ben allaha havale ediyorum....allah bana haksız yere yaşattıklarını yaşatsın..yavaş yavaş görüyorum ama...

MeleklerKorusun
15-11-08, 21:11
yabangülüm çok üzüldüm canım yaşadıklarına..
ya her insanın içinde biraz allah korkusu olmalı..
kendi kızlarıda varmış..onlarında kayınvalidesi nasıl davranıcak bakalım onlara..
insan gelin değilde kendi kızı gözüyle baksa sorun kalmayacak aslında..

kahvekolik
bende katıldım aranıza daha evlenmeden hatta daha nişanlanmadan. daha doğrusu nişanlanamadan. benide bayramda istemeye geldiler babam bir süre uzak memlekette oldukları için araştırma süresi istedi. araştırdı etti. 15 kasımda nişanım olacaktı. ne zamandır bugüne odaklandım hatta alyanslarımızı bile seçtik. en son babam gençler karar versin tarihine dedi. bizim tarihimiz zaten belliydi gerçi yani bugün olcaktı senağlama ama sevgili kaynanam kendi kafasına göre kurban bayramına erteledi. hani gençler karar verecekti, ve bana bayramda olur mu bile denmedi, nişan bayramda dendi. canım çok sıkkın sevgilimle konuşmuyorum. yine bozdu aramızı ve özellikle yaptığından eminim. bu yaptığı ilk hata değil, çok kez kırdı beni ama yuttum. hatta özür bile diledim o hatalı olduğu halde. sorun beni kıskanması. eltimi çok seviyor ama neden çünkü o tam bir saf. okumamış, ev hanımı, memleketlerinden, görücü usulü. ben akıllıyım, üniversite gördüm geçirdim, severek evlenicez, gözüm açık, büyük oğlunun işi yaş. bu arada bunlar benim laflarım değil yanlış anlaşılmasın kendisinin lafları. ki beni tanımaz etmez. şimdiden böyleyse ilerde neler olur diye o kadar korkuyorum ki. ayrılmayı bile düşünüyorum yakma kızım hayatını diyır içimden bi ses. en mutlu olmam gereken zamanlarımda o kadar mutsuzum ki, içimde hiç heves kalmadı. Allaha havale ediyorum ve kara kara düşünüyorumbenneyaptımki

MeleklerKorusun
kahvekolik çok üzüldüm canım benim ..
Kendin hakkındaki en doğru kararı yine sen vericeksin..
Allah yardımcın olsun

edda1985
kahvekolik
bende katıldım aranıza daha evlenmeden hatta daha nişanlanmadan. daha doğrusu nişanlanamadan. benide bayramda istemeye geldiler babam bir süre uzak memlekette oldukları için araştırma süresi istedi. araştırdı etti. 15 kasımda nişanım olacaktı. ne zamandır bugüne odaklandım hatta alyanslarımızı bile seçtik. en son babam gençler karar versin tarihine dedi. bizim tarihimiz zaten belliydi gerçi yani bugün olcaktı senağlama ama sevgili kaynanam kendi kafasına göre kurban bayramına erteledi. hani gençler karar verecekti, ve bana bayramda olur mu bile denmedi, nişan bayramda dendi. canım çok sıkkın sevgilimle konuşmuyorum. yine bozdu aramızı ve özellikle yaptığından eminim. bu yaptığı ilk hata değil, çok kez kırdı beni ama yuttum. hatta özür bile diledim o hatalı olduğu halde. sorun beni kıskanması. eltimi çok seviyor ama neden çünkü o tam bir saf. okumamış, ev hanımı, memleketlerinden, görücü usulü. ben akıllıyım, üniversite gördüm geçirdim, severek evlenicez, gözüm açık, büyük oğlunun işi yaş. bu arada bunlar benim laflarım değil yanlış anlaşılmasın kendisinin lafları. ki beni tanımaz etmez. şimdiden böyleyse ilerde neler olur diye o kadar korkuyorum ki. ayrılmayı bile düşünüyorum yakma kızım hayatını diyır içimden bi ses. en mutlu olmam gereken zamanlarımda o kadar mutsuzum ki, içimde hiç heves kalmadı. Allaha havale ediyorum ve kara kara düşünüyorumbenneyaptımki
yaa canım çok üzüldüm ama üzüldügün şunakiii buyüzden sevgilinle aranızım bozuk olmasına...
büyüktür annedir kayannadır olur diyelim ama sevgilinle aran bu yüzden bozukması kötüü.... idare etmeliydi sizii...
boşver bugün olmasında 3 hafta sonra olsun... bırak kıskansınlar sonudan mutlu olan sen ol önemli olan bu...
her büyük anlayışlı olmuyorki ..asldna bu dönemler çok hassas dönemler kaynana olacak annen olacak o senin daha yeni temelleri atıyorsunuz bağlarınızın bu günlerde anlayışlı olmalı kendini sevdirmeliydi...

yabangülüm
17-11-08, 11:11
ceren2006
yabangülüm çok üzüldüm canım yaşadıklarına..
ya her insanın içinde biraz allah korkusu olmalı..
kendi kızlarıda varmış..onlarında kayınvalidesi nasıl davranıcak bakalım onlara..
insan gelin değilde kendi kızı gözüyle baksa sorun kalmayacak aslında..
canım daha ne bunlar bide kaynanam ben seni kızlarımdan ayırt etmiyorum der.tabi benim gibi saf,salak bi gelin bulmuşlar.kahvekolik hakkını ara.sessiz kalma sakın..ne kadar sessizsin o kadar tependeler...en iyisi oluyosun öyle yapınca gerçekten..benim görümcelerim var ama uyanıklar bi tanesi evli kocasını elinde oynatıyor...çok çektirdiler bana allahım herkesin gönlüne göre versin...çok huzurumuz kaçtı hakkımı o konuda helal etmiyorum...eşim annesigilin ağzına bakıyor.ne deseler kabul ettiriyorlar..eşimde tabi yargısız infaz yapıyor..susma sustukça sıra sana gelecek...:tomato::tomato:

kahvekolik
17-11-08, 11:11
ceren2006
kahvekolik çok üzüldüm canım benim ..
Kendin hakkındaki en doğru kararı yine sen vericeksin..
Allah yardımcın olsun
edda1985

yaa canım çok üzüldüm ama üzüldügün şunakiii buyüzden sevgilinle aranızım bozuk olmasına...
büyüktür annedir kayannadır olur diyelim ama sevgilinle aran bu yüzden bozukması kötüü.... idare etmeliydi sizii...
boşver bugün olmasında 3 hafta sonra olsun... bırak kıskansınlar sonudan mutlu olan sen ol önemli olan bu...
her büyük anlayışlı olmuyorki ..asldna bu dönemler çok hassas dönemler kaynana olacak annen olacak o senin daha yeni temelleri atıyorsunuz bağlarınızın bu günlerde anlayışlı olmalı kendini sevdirmeliydi...
yabangülüm.
canım daha ne bunlar bide kaynanam ben seni kızlarımdan ayırt etmiyorum der.tabi benim gibi saf,salak bi gelin bulmuşlar.kahvekolik hakkını ara.sessiz kalma sakın..ne kadar sessizsin o kadar tependeler...en iyisi oluyosun öyle yapınca gerçekten..benim görümcelerim var ama uyanıklar bi tanesi evli kocasını elinde oynatıyor...çok çektirdiler bana allahım herkesin gönlüne göre versin...çok huzurumuz kaçtı hakkımı o konuda helal etmiyorum...eşim annesigilin ağzına bakıyor.ne deseler kabul ettiriyorlar..eşimde tabi yargısız infaz yapıyor..susma sustukça sıra sana gelecek...:tomato::tomato:
tsk ediyorum canlarım. büyük büyüklüğünü gösterecek ama. diğer tarafta eltime istedikten 3 gün sonra nişan takıp 3 ay içinde düğün yapılıyor. sesimi çıkarmasam 2015 te anca evlenirim bu gidişle. anneme ve babama olanı biteni birbir anlatıcam bugün ama. ben sahipsiz miyim canım. annem en güzel cevabı verecektir. susmam susamam zaten öyle bir yapım yok. benim ailem bile bana emrivaki yapmaz, el bebek gül bebek büyümüşüm bu yaşıma kadar evin de tek kızıyım. bu arada dün aradı erk ark.ım başladım ağlamaya,inceden inceden işledim tabi sonra dedi tamam ben haftaya getireceğim annemleri güzel bi nişan yapıcaz dedi:jeyyar: annenden izin aldınmı dedim bende laf soktum. sorun olmaz benim dediğimi mecbur yapacaklar dedi. bu seferde kardeşim tıp okuyor ve stajı var o yüzden ben gelemem dedi, varsın ertelensin ama bu bencil kaynanamdan değil canım kardeşimden kaynaklansın. ve daha söylemedim kardeşim haftaya gelemez diye, test ediyorum bakalım annesine söz geçirebilecek mi bizimki, arkama yaslanıp izleyeceğim.

smhsmh
18-11-08, 06:11
böyle bi soruyu sormamış kabul ediyorummm cık cık cık:jeyyar:

HanimKelesimiGetir
18-11-08, 09:11
İlk yıllarda saygı sevgimi hiç esirgemedim ondan,yıllar içinde sevgim azaldı ona karşı.
1 ay önce ayağımdan ameliyat oldum şu an alçıda fazlasıyla dikiş var.
3 hafta bizde kaldı sağolsun yinede yemek yaptı evle ilgilendi,3 hafta sonunda basmaya başladım koltuk değnekleri olmadan basamıyorum çünkü.
Sen artık kendini toparladın deyip evine gitti biz yakın oturuyoruz kendisiyle tek başına yaşıyor.Annem gelemiyor babam hastanede yatıyor büyük bir ameliyat geçirdi.
Ben tek başıma kaldım evde bir bardak çayımı bile elime alıp götüremiyorum sonuçta.
Yemeğimi tek ayak üstünde durarak yapmaya çalışıyorum hala sonuş şişmiş ve morarmış bir ayak oluyor.
Allah o kadar büyükki geçen hafta evinde düşüp omuzu çıktı bandajlı bir halde büyük oğlunda kalıyor şimdi.Onlara muhtaç yani.
Sonuç bana göre beni bıraktı tek başıma kaldım yani etme bulma dünyası bu

nunukAnne
20-11-08, 13:11
ya aslinda sevmemek degil severim cok iyilerde ama bazen kirilma oluyo ozaman tak diyo olur olmaz konusuluyo
biz nasil olacaz bakalim kaynana olunca insallah dörtdörtlük oluruz ama sanmiyorum

nunukAnne
20-11-08, 14:11
osasb
nefret ediyorum kaynanamdan oğlundan beni ayırmak için elinden geleni yaptı . aramıza fitne soktu..

ve ayrıca iki tanede biri 40 yaşında biri 39 yaşında görümcem var onlarda aynııı ayırmak için ellerinden geleni yaptılar beni telefonla arayıp tartışma çıkardılar ve sanki ben yapmışım gibi anlattılar oğullarına Allahın belaları hiç birini sevmiyorum onların yüzünden kaç kere dayak yedim inş Allahlarından bulurlar ...
esindenmi dayak yedin onlarin yüzüne anlamadim :1shok: :1shok: :1shok:

&cansu&
21-11-08, 13:11
emiy seni nerlerde görüyorum valla bende sevmem kayinvalidemi ama ne yaparsin oglunu seviyorum ve katlanyiorum ben uzagim onlara ben almanyada onlar tr de yilda 1 defa tatile gidince görüyorum oda yetiyor bize

nunukAnne
21-11-08, 14:11
&cansu&
emiy seni nerlerde görüyorum valla bende sevmem kayinvalidemi ama ne yaparsin oglunu seviyorum ve katlanyiorum ben uzagim onlara ben almanyada onlar tr de yilda 1 defa tatile gidince görüyorum oda yetiyor bize
anlasildi sen beni takip ediyon kiz ben sevmiyorum demedim ki
sadece bazen beni cileden cikariyolar nede olsa hala demi canim
sevilmezmi :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: :roflol: :roflol:

MeleklerKorusun
21-11-08, 19:11
smhsmh
böyle bi soruyu sormamış kabul ediyorummm cık cık cık:jeyyar:
canım çok seviiyosun sanırımkayınvalideni..
çok sevindim..allah bozmasın

kahvekolik

tsk ediyorum canlarım. büyük büyüklüğünü gösterecek ama. diğer tarafta eltime istedikten 3 gün sonra nişan takıp 3 ay içinde düğün yapılıyor. sesimi çıkarmasam 2015 te anca evlenirim bu gidişle. anneme ve babama olanı biteni birbir anlatıcam bugün ama. ben sahipsiz miyim canım. annem en güzel cevabı verecektir. susmam susamam zaten öyle bir yapım yok. benim ailem bile bana emrivaki yapmaz, el bebek gül bebek büyümüşüm bu yaşıma kadar evin de tek kızıyım. bu arada dün aradı erk ark.ım başladım ağlamaya,inceden inceden işledim tabi sonra dedi tamam ben haftaya getireceğim annemleri güzel bi nişan yapıcaz dedi:jeyyar: annenden izin aldınmı dedim bende laf soktum. sorun olmaz benim dediğimi mecbur yapacaklar dedi. bu seferde kardeşim tıp okuyor ve stajı var o yüzden ben gelemem dedi, varsın ertelensin ama bu bencil kaynanamdan değil canım kardeşimden kaynaklansın. ve daha söylemedim kardeşim haftaya gelemez diye, test ediyorum bakalım annesine söz geçirebilecek mi bizimki, arkama yaslanıp izleyeceğim.
canım bizide gelişmelerden haberdear edersin değil mi:)

&cansu&
21-11-08, 20:11
emiy sev canim halani sevme diyen olmadi sana

nunukAnne
22-11-08, 08:11
&cansu&
emiy sev canim halani sevme diyen olmadi sana
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
ne yani sen sevmiyonmu kaynanani bir gelin nekadar severse ben de öyle iste
aslinda saygiyi korumaya calisiyorum yüzyüze bakiyoruz demi :jeyyar: :jeyyar:

&cansu&
25-11-08, 15:11
dogru söylüyorsun emiy daha cok saygi var

zuzu05
25-11-08, 19:11
kaynanamdan nefret ediyorum.gıcık oluyorum yaaa ....