Çatal kaşık bıçak takımı?

denizbaris
9-03-09, 11:03

Benim takımım bu kızlar. 1,5 yıllık evliyim ama çatal bııçak takımımı 2 yıl önce almıştım Jumbodan...
Tabak çanak takımımı ise ıtalyadan almıştım...

deepsea35
27-03-09, 11:03
simgeart
bende jumbo aldım 6200 mat serısı cok guzeller
bende aynısını aldım..benimkinde sorun cıktı istanbuldakı fabrıkaya gerı gıttı..sorun onlardan kaynaklanıormus..ama çok gzller o ayrı :)

Levrek
29-07-09, 19:07

Benimde matlar hoşuma gidiyor ama kiminle konuştuysam matlar bulaşık mak.çiziliyor dedi.O yüzden parlak aldım bende :bbo:

sebnem42
5-08-09, 13:08
bende geçen hafta karacadan bu modeli aldım kızlar sizce nasıl sandıklı 91 parça

firstday
9-08-09, 10:08
kızlar
sizlere kesinlikle aryıldız öneririm...yıllardır var olan bir marka ben 29 yaşındayım düşünün annemin çeyizinden aryıldızları hala duruyor...ben de evvelki gün, hem ömürlük olsun aldığım hem de uygun fiyatlı olsun diyerek aryıldızdan aldım, kızkardeşim de çeyizine almıştı daha önce...
evli biri olarak size şunu söyleyebilirim ki maddi durumunuz çok çok iyi değilse jumbodan kaçının, evet çok güzeller ama inanılmaz pahalılar ve siz onları senede en fazla 20 kez kullanıyorsunuz, kullanmaya bile kıyamıyor insan...
bir de ben az buçuk metal, çelikten anlayan biri olarak matların dökülme ve çizilme ihtimallerinin yüksek olduğunu hatırlatırım..
bir de gerek kendim evlenirken gerekse de kızkardeşim için çok dolaştığım, yerinden öğrendiğim için biliyorum ki kalite olarak aryıldız ile hisarın hiç bir farkı yok...
ama karaca ya da narin gibi markaları önermem..kendiniz de test edebilirsiniz..karaca çatalların diş aralıklarına bir göz atın pütürlü pütürlüdür....metal kesikleri kalmıştır hep aralarda...

bunlar benim uzun süren araştırmalarım sonucunda edindiğim tecrübeler..ama yine de zevke ve cebinizin durumuna kalmış..herkes aldığını güle güle kullansın...

firstday
9-08-09, 10:08
buda benim çatal kaşık bıçak takımım:kedi:[​IMG]

jaleli
9-08-09, 14:08
bende karaca aldım cokta güzel boşa cok para verme bence hisar jumbo cok uçuk fiyatlı a.s.

nefesim
11-08-09, 18:08
korkmazın ç.k.b takımını kullanan var mı aranızda..memnun musunuz??

suus
12-08-09, 13:08
nehirde fiyatlar nasıl peki kızlar netten baktım göremedim

EU3
12-08-09, 15:08
ben de karacadan aldım daha kullanmak nasip olmadı ama ben çok beğeniyorum karaca öneririm.bu da benim ki...

nefesim
13-08-09, 08:08
seevgi
ben de karacadan aldım daha kullanmak nasip olmadı ama ben çok beğeniyorum karaca öneririm.bu da benim ki...
moralini bozmak istemem ama karacanın kalitesiz oldugunu duydum..kararma yapıyormuş..:1ninca:

em4561
13-08-09, 12:08
kızlar benimki de bu.çeyiz seti jumbonun.son model olduğu için 1800 civarıydı.1600 e aldık peşin.kullanılmak üzere bekliyorlar.inşallah güzel çıkar

bntkn
13-08-09, 12:08
ben hisardan aldım milano serisi,birde narinden aldım.kızlar bu arada günlük kullanmak için narini tavsiye ederim %100 türk malıymış..

zeytin gözlü
14-08-09, 06:08
bende narin kullanıyorum çok güzeller çok seviyorum

kardelen18
14-08-09, 09:08
benimkide bu karacadan aldım dün

yemyeshill
8-09-09, 09:09

bende bunu aldım nehirden
kullananlar cok memnun olduklarını söylediler bakalım görüjezzemuszemus

kybele1180
ben de çatal bıçak kaşık takımımı nehirden aldım gayet memnunum yalnız satenli olduğu için jel bulaşık deterjanı kullandım her ihtimale karşı

speedy-gonzales
Annemde Tutturmuş alalım evde dursun diyor
Bu Tarz şeylerde moda yok mu?
Ben ne nişanlı yada sözlü falan değilim de.

yesildiyar
12-09-09, 13:09
Ben korkmazın assos satın 101 parca 215 ytl sandıklı almıştım . simdi cok hosuma gıttımıyor . gunluk kullanacagım .yemek takımımın yanıda sade duz bırsey almak ıstıyorum. jumbo ve hısarda cok guzel modeller var ama pahalı gelıyor aynı kalıte urunlerın oldugun düşünüyorum . Aryıldız veya nehırden almak ıstıyorum .

Gasoline
13-09-09, 19:09
suus
nehirde fiyatlar nasıl peki kızlar netten baktım göremedim
Sitelerindeki fiyatlar güncelleniyormuş canım, o yüzden yok hakkaten fiyatlar ama ben kendim de aldığım için yaklaşık fiyatları biliyorum. Liste fiyatları 250-350 arası diye hatırlıyorum, sandıklı setlerde. Kutulu alırsanız en az 30-40 lira daha aşağı olur. Ben kutulu almıştım. Sandığa o kadar para vermedim. Bir de Güneşli deki fabrika satış yerine giderseniz ayrıca indirimleri var. Hem de %30du galiba. Yani 300liralık bir setin fiyatı 210 liraya düşüyor. Hem bütün modelleri birarada görebiliyorsunuz, ben ordan almıştım. Çay setimi de ordan aldım. Fabrika olduğu için üretimlerini de kendilerinin yaptığına emin olabiliyosunuz, ki bu dönemde bence çok önemli.
Çatal-Kaşıkta Nehir, Aryıldız - Porselende de Güral veya Kütahya dan şaşmamak lazım.

Yerli malı yurdun malı :)

pembepatron
13-09-09, 19:09
Nehir Maksi Kesinlikle

Gasoline
13-09-09, 20:09
MELOCUM
Nehir Maksi Kesinlikle
kaydirigubbakcemile5 kesinlikle melocum, benim takımlarımdan biri Maksi, ve bayılıyorum :) her gün elimin altında olsunlar istediğim için günlüğe aldım :)

somewherecold
15-09-09, 08:09
ben ar yıldızın violesini çok beğendim. ama sandıksız 411ytl bana biraz fazla geldi sizce fiyat nasıl?

Duygu.C
15-09-09, 13:09
Aman karaca alma tanıdıklarımdan alanlar çok şikayetçi teneke gibi diyolar ve paslanma yapıyormuş. Çok fazla su lekesi tutuyormuş.

Jumbo diyorum. Kesinlikle. Çatal bıçakta 1. kalite

bihterclk
17-10-09, 16:10
Ben de 1,5 senedir narin kullanıyorum, bıktım usandım. Makineden her çıkardığımda üstleri pas dolu. Tavsiyelere dayanarak aryıldız alıcam heralde. 1,5 senede takım mı değişir yaa:KK43:(