TEST

bebişlerimizin isimleri ne oluyor?

demircool
24-10-08, 18:10
kızlar yavas yavas isim düşünme vakti geldi sanırım.ne koymayı düşünüyorsunuz?hemde birbirimizie fikirler verelim lütfen.(şubat 2009 bebek isimleri başlık aradım bulamadım umarım 2 kere açılmamıştır)a.s.

dilek_83
Canım benim kızım Allahın izniyle sağlıklı bir şekilde dünyaya gelirse Neva Elif olacak. Sen ne düşündün isim olarak?

demircool
canım biz karar veremedik ama işte özge ezgi burcu ece zeynep bunları begeniyorum.babasıda bunlardan olabilir dedi.belki son anda bile fikir degişebilir ama büyük ihtimal bunlardan olacak

izmirlimmm
24-10-08, 20:10
benimde oğlum olacak ismide ÇAĞAN olucak nasip olursa

serçecik
babasına kalırsa YAGMUR olacak.bana kalırsa diyemeyecegım cunku babıs baan bırakmıyor..kız olursa o erkek olursa ben koyacaktım o kazandı..bend ebu isme adapte oluyorum yavas yavas:)saglıklı olsunda ismini de babsı koysun napalım:pkaydirigubbakcemile2

nilocan
Benim oğlumun adı Doruk Efe olucak nasipse

BeyazBulut
25-10-08, 04:10
eşim efsa istiyor bende onu kırmak istemiyorum ikinci bir isim düşünüyoruz yanına onuda ben bulacağım irem şevval hoşuma gidenler tabi hiçbiri daha kesin değil çok hoşumuza giden bir isim bulursak değişebilir

ozlemyb
25-10-08, 06:10
kızlar semıh nasıll ya bız hıc karar veremıyoruz

demircool
25-10-08, 08:10
ozlemyb
kızlar semıh nasıll ya bız hıc karar veremıyoruz
canım semih güzel bir isim.ben oglum olsaydı eren koyucaktım.eren ismini cok seviyorum.melih te güzel ama

s.ozozel
25-10-08, 08:10
oğlum Mustafa Tuğra olacak kısmetse

aybuke07
25-10-08, 10:10
biz kızıma Ülkü adını koyacağız.. özlem semih adı da güzel, bence sezer i de düşünün,

demircooll, burcu ismi benim hoşuma gitti, tabi karar sizin

nestle76
25-10-08, 11:10
fikrimiz değişmezse şimdilik oğluşumun adını ASRIN ÇINAR düşünüyoruz...fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim kızlar...

BeyazBulut
nestle76
fikrimiz değişmezse şimdilik oğluşumun adını ASRIN ÇINAR düşünüyoruz...fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim kızlar...
asrın çınar bence güzel kulağa hoş geliyor sence efsa nasıl eşim çok istiyor bu ismi ben kararsızım anlamı cenntte bulunan ırmaklardan birinin ismiymiş

demircool
BeyazBulut
asrın çınar bence güzel kulağa hoş geliyor sence efsa nasıl eşim çok istiyor bu ismi ben kararsızım anlamı cenntte bulunan ırmaklardan birinin ismiymiş
canım benim kuzenim yeni evli henüz bebeği yok.ama hep hayali efsa ismi kaydirigubbakcemile2

nestle76
BeyazBulut
bence hoş bir isim efsa...ama yanına bir isim daha düşün derim...çünkü bizim çocuklar zamane çocukları olacağı için belki tek ismi beğenmezler filan...en azından alternatifleri olur...istediklerini kullanırlar....ayrıca anlamı da çok hoşmuş efsa nın...bakalım bizde ASRIN ÇINAR a niyet ettik şimdilik...kızlar fikirlerinizi bekliyorum....

efeecem
25-10-08, 13:10
benimde rumuzumda yazan isimlerden olacaktı kız olursa ecem erkek olursa efe
bebeğim erkek efe olucak
eşim doğmadan 1 yıl önce dedesi ölmüş aynı gün bir yıl sonra eşim doğmuş ona konulmamış ama biz dedesinin ismi olan süleyman ismi ile birlikte efe koyucaz(süleyman efe) belki biraz çağa ayak uydurmaz bizim öle modern olsun diye bir düşüncemiz yok sizce nasıl kızlar

BeyazBulut
25-10-08, 13:10
nestle76
bence hoş bir isim efsa...ama yanına bir isim daha düşün derim...çünkü bizim çocuklar zamane çocukları olacağı için belki tek ismi beğenmezler filan...en azından alternatifleri olur...istediklerini kullanırlar....ayrıca anlamı da çok hoşmuş efsa nın...bakalım bizde ASRIN ÇINAR a niyet ettik şimdilik...kızlar fikirlerinizi bekliyorum....
evet zaten düşünüyoruz ikinci ismi irem hoşuma gidiyor efsa irem uyumlu gibi çok zormuş isim olayı bir türlü karar veremiyor insan:1no2:

selin25
25-10-08, 14:10
Bizde oglumuza hem internasionell hemde turkce isim dusunduk.Ismi Colin Mert veya Colin Baran olacak tabi tam karar veremedik ama...CADIARZU

silayda
26-10-08, 07:10
simdilik bir ismimiz var ESMA düsündük ama daha zaman var belli olmaz degisebilir:ecrin_bebek:

EU3
26-10-08, 08:10
benim de oğlum olacak babasıyla birlikte çok uzun düşündük sonunda kararımızı verdik.oğlumun adı musap kayra olacak inş.nasıl kulağa hoş geliyor mu düşüncelerinizi merak ediyorum.henüz ailemizden kimseye söylemedik:)

demircool
26-10-08, 09:10
zfkaplan
benim de oğlum olacak babasıyla birlikte çok uzun düşündük sonunda kararımızı verdik.oğlumun adı musap kayra olacak inş.nasıl kulağa hoş geliyor mu düşüncelerinizi merak ediyorum.henüz ailemizden kimseye söylemedik:)
canım cok güzel isim secmişsiniz.kuranda geciyor bunlar ve anlamlarıda güzeldir mutlaka.suanda söylemeyin ailelerinize bence cünkü biri olmadık laf eder canınız sıkılır.bizim öylea.s. oluyorda

eflatun20
27-10-08, 12:10
efeecem
benimde rumuzumda yazan isimlerden olacaktı kız olursa ecem erkek olursa efe
bebeğim erkek efe olucak
eşim doğmadan 1 yıl önce dedesi ölmüş aynı gün bir yıl sonra eşim doğmuş ona konulmamış ama biz dedesinin ismi olan süleyman ismi ile birlikte efe koyucaz(süleyman efe) belki biraz çağa ayak uydurmaz bizim öle modern olsun diye bir düşüncemiz yok sizce nasıl kızlar
aynen canım bizde de sizin durumdan var biz de inşallah ismet anıl koyacağız oğlumuzun adını böylesi daha iyi olacak diye düşünüyoruz hem ailemiz mutlu hem biz

neseliyasmin
27-10-08, 15:10
ben de oğlumun adını konuralp koymayı düşünüyorum osman gazinin arkadaşının ismiymiş

ertesigün
27-10-08, 16:10
bizim eylem deniz olucak kızlar dedesi yani benim babamla eşim öyle istiyor bende duru veya naz istiyordum ama eylem diye sevmeye başladılar bile:)

demircool
27-10-08, 18:10
kızlar baya baya belli olmus isimleriiniz.ah bide dogsalarrrrrrrrrrr

kelebek41
27-10-08, 21:10
benimde kızımın adı kalbinur olucak Allah izin verirse..

chatlak_4180
28-10-08, 08:10
benimde oğlumun ismi Ahmet erkin olucak Allah izin verirse Ahmet eşimin vefat eden babasının ismi erkinide ben buldum AHMET ERKİN OLDU Allah bebeklerimizi korusun inş ...seslenmeyide nasip etsin...:teytey:

TuzluCekirdek
28-10-08, 10:10
sanırım benimkide DENİZ TURAÇ

eflatun20
28-10-08, 10:10
sevocan3
sanırım benimkide DENİZ TURAÇ
turaçı ilk defa duyuyorum anlamı ne sevocan:sm_confused:

symslow
28-10-08, 14:10
biz de kızımıza zeynep koymayı düşünüyoruz ama bir de ikinci ismi olsun istiyorum zeynep naz mı zeynep su mu zeynep melis zeynep ceren ya da zeynep kayra hangisi güzel arkadaşlar

güleda16
benim oğluşumun adı çınar olucak allah izin verirse

demircool
güleda16
benim oğluşumun adı çınar olucak allah izin verirse
ay ne güzel.herkes hemen hemen belirlemiş isimleri.allah kucana almayı da nasip etsin inşallah arkadasıma.s.

DilekYazar
Nasip olursa biz Emir vermek istiyoruz.Aslında ben Ali Emir olsun istiyorum. Ali eşimin ismi ama eşim sadece Emir olsun diyor.

zeeyneep
symslow
biz de kızımıza zeynep koymayı düşünüyoruz ama bir de ikinci ismi olsun istiyorum zeynep naz mı zeynep su mu zeynep melis zeynep ceren ya da zeynep kayra hangisi güzel arkadaşlar
:asigim: ismim oldugu icin soylemiyorum ama zeynep ismi gercekten cok guzel 7 den 70 e cok yakısan bir isimsengözlerimebaksanab. benimde ablamın kızının adı zeynep azra:ecrin_bebek: bence son zamanlarda naz ve su cok fazla kullanılıyor.. ama zeynep melis benimde cok hosuma gitti :eek: allah'ım hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin insallah :1hug:

TuzluCekirdek
28-10-08, 16:10
eflatun20
turaçı ilk defa duyuyorum anlamı ne sevocan:sm_confused:
canım haber getiren kuş anlamına geliyor.küçük kuş ismi

RANUNA
31-10-08, 15:10
merhabalar arkadaşlar... bende 23+1 haftalığım kızım olucak inşallah adınıda ecrin koyucağız.. bu ismi daha önce ne duymuştum nede bi tanıdığımda vardı nette gördüm ve çok hoşuma gitti ve inşallah kızımın adı ecrin olucak

senemcik
31-10-08, 21:10
canlarım bizim kız olduğu kesinleştiğinden bu yana ismi belli kızımın ALMİNA anlamıda kutsal topraklarda olan mina dağında yetişen kırmızı bir çiçek.sizce nasıl biz çoktan almina diye sevmeye başladık:KK46::KK46:

aybuke07
31-10-08, 22:10
ben isim bulamıyoruuuuuuummmm, kızıma ad koyamayacağım bu gidişle, çok beğendiğim bir isim vardı, kulağa çok hoş geliyordu, o olacak diyordum, ama şimdide o ismin anlamına taktım kafayı, anlamı hiç hoşuma gitmedi,

demircool
31-10-08, 22:10
aybuke07
ben isim bulamıyoruuuuuuummmm, kızıma ad koyamayacağım bu gidişle, çok beğendiğim bir isim vardı, kulağa çok hoş geliyordu, o olacak diyordum, ama şimdide o ismin anlamına taktım kafayı, anlamı hiç hoşuma gitmedi,
kız sen bu saatte olmazdın buralarda. :mymeka: uykumu tutmadı yoksa :sm_confused:

aybuke07
1-11-08, 08:11
bazı isimler seçtim sizce hangisi güzel

peri

zümra

Armina

Arnisa

Berra

ılgın

Hepsinin anlmaı da güzel, bana hangilerini tavsiye edersiniz? ya da sizin beğendiğiniz başka isimleri de paylaşın, Yaa lütfen bana akıl verin, yardımınıza ihtiyacım var, ben çıkmadım işin içinden..

demircool
aybuke07

peri

zümra

Armina

Arnisa

Berra

ılgın

Hepsinin anlmaı da güzel, bana hangilerini tavsiye edersiniz? ya da sizin beğendiğiniz başka isimleri de paylaşın, Yaa lütfen bana akıl verin, yardımınıza ihtiyacım var, ben çıkmadım işin içinden..
canım yanlıs anlama ama hiçbirini begenmedim valla :1closedeyes: berra güzel sadece o kadar.ben de
burcu

yagmur

zeynep

ezgi özge bunları begeniyorum

BeyazBulut
aybuke07

peri

zümra

Armina

Arnisa

Berra

ılgın

zümra benim çok hoşuma gidiyor ama eşim beğenmedi peride güzel ılgın banabiraz erkek çocuğunu çağrıştırıyor

kraker kız
1-11-08, 09:11
zümra,berra içlerinde en güzeli ama farklı isimlerde araştırabilirsin daha zamanın var nasıl olsa

deryadeniz8380
1-11-08, 10:11
selam şubat anneleri bizde isim konusunda kararsızız benim adım derya eşimin deniz bizdeki uyum çocuklarımızdada devam etsin istiyorduk ama çok zor ya isim bulmak.bir oğlumuz olacak ege en çok düşündüğümüz isim sizce nasıl?

neslim35
1-11-08, 11:11
benim kızımın adı neslihan olacak allah nasip ederse neslim benim......

BeyazBulut
deryadeniz8380
selam şubat anneleri bizde isim konusunda kararsızız benim adım derya eşimin deniz bizdeki uyum çocuklarımızdada devam etsin istiyorduk ama çok zor ya isim bulmak.bir oğlumuz olacak ege en çok düşündüğümüz isim sizce nasıl?
ege güzel isim kısa ve öz isimleri severim ben

aybuke07
haklsınız yaaa, şimdi benim de hiç hoşuma gitmedi, offff ne yapacağım ben yaaa

eşime de sordum bu isimleri o da beğenmedi, zaten bir anlık bana hoş gelmişti, şimdi vazgeçtim

zümra nın söylenişi zor be yaaaww

berra da yoruyor insanı

offffffff!!!!!!

zeeyneep
1-11-08, 12:11
deryadeniz8380
merhaba canım ilk once hayırlısıyla bebegini kcagına almayı diliyorum.... aklımda olan fikir olusturabilcek bir kac onerim var kabul edersen...
okyanus:
çağlan :ırmağın denize kavustugu yer
ceyhun:cennetin 4 nehrinden biri

ksk
1-11-08, 13:11
aybükecim bence peri güzel isim ama ezgiyide düşün bence yerimseniben arkadaşlar poyraz nasıl sizce ? bi türlü karar weremiyorum...ne zor işmiş bu yaw kafamçokkarıştı

ssaslan
1-11-08, 14:11
biz kız olursa diye Nehir ve Gizem ismini düşünmüştük
erkek çıkınca eşim Çınar- da karar kıldı 2 isim düşündüğümüzden ben yanına Arda ya da Efe düşünüştüm
fakat artık drumuzdan dolayı ona Demir diye sesleniyoruz
Çınar Demir yani