Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

yagmur_tanesi
5-02-09, 14:02
ızlar kullanıpta işe yaradı diyen varmı

Rockunzel
6-02-09, 17:02
hülyalı
Annem o hapı aldığımı bi duyarsa varya beni gebertir :1shok:
Valla beni de anaa ben utanırım ztn gidip almaya off uzatıo mu cidden herşeye inanır oldum ya
fisfisfis

Rockunzel
6-02-09, 18:02
yaz_gulu
kizlar ben denedim sonuc uzamadi birde cok kasiniyorummmm imdattttttttttt annem diyo bit dusmus gibi ne kasiniyorsun diyor bir ogrense varyaaaaaaaa bittigim andirrr
bunumu denedin cidden ?

e işe yaramamış kızlar baksanıza

nani35
10-02-09, 02:02
hahaha :) var ya ben bekarım dogum kontrol hapıyla uzaktan yakından alakam yok ama 1 ay once kontrol icin ultrasona girdim kist cıktı hafif dr. dagıtmak icin 3 tane dogum kontrol hapı verdi ben de cok yan etkisini goren kisi oldugunu duydugumdan baska tanıdık dr.a gittim sordum hayır kullanma hic gerek yok kendiliginden gecmesini bekleyelim dedi anlayacagınız 3 kutu gynelle hap var elimde ben de bunları napıcam simdi diye dusunuyodum :roflol: ise yaradıgını soyleyen olursa kafamıza kullanırız artık dimi hehehehe he bu arada merak edenler icin fiyatı 7 tl civarında...

ay_82
ben dkhapını aynen ezip koydum şampuanıma ilk yıkamada bile saçlarım kendine geldi inanamadım ...naylon gibi olmuşlardı uzamayı bırakın berbattı..nasıl bu kadar etki etti anlayamadım öylesine deneyeyim demiştim tavsiye ederim..bu arada bişey daha uyguluyorum saçlarımı dayanabildiğim kadar soğuk suyla yıkıyorum pırıl pırıl oluyo....

incitanemtuana
deneyipte sonuc alan varmi kizlar cok merak etdim :)
hamile kalmayi pilanladigim icin haplarim elimde patladi ise yariyosa bosa gitmesin deniim bende :)

nani35
10-02-09, 14:02
evet kızlar soguk su uygulamasını kuaforum de soylemisti son durulama suyunu soguk sok etkisi yapıyosunuz biraz saclarınız icin yararlı birsey benden kucuk bir oneri sengözlerimebaksanab

pearl:)
10-02-09, 14:02
..nehir..
canım bence saç çıktıgı için kaşınıyordur
bide ne kadar zman kullandın
yasakkelimeayy kızlar Allah iyiliğini versin neler yapıosunus oyle:1shok:.yapmayın bu kadar 15 gunde bır zeytn yagı badem yagı cem terebentin karıstırıp suruverın yada sampuna karıstırın sağlıklı olsun yeter.Allahım nolurr:Saruboceq:

kelebecik
10-02-09, 22:02
Bana pek mantıklı gelmedi. Şuan her ne kadar saçımı uzatmaya deli gibi ihtiyacım varsada bu yöntemi asla denemeyi düşünmem. :1no2:

egeincisi
11-02-09, 15:02
ay çok şaşırdım :bbo::1shok: ama belli olmaz etkiside olabilir hormanal bişi olduğu içinnn yeni saçların çıkmasında fayda gösterebilir iice araştırmak lazımCADIARZU

aylas
11-02-09, 21:02
Bittersweet:)
Kızlar geçen bi akrabamdan duydum we hemen uygulamaya başladım.. Bi arkadaşı warmış akrabamın saçları çok gür ve belinde upuzunmuş .. yaptığı tek şey ise şampuanının içerisine doğum kontrol hapı ezip iyice katıp çarkalamakmış. Bana anlattı bende hemen aldım şampuanımın içine un haline getirip kattım. Uygulamaya koyuldum bakalım işime yarayacak mı ? Aranızda hiç duyan oldumu bunu yada kullanan ?=[/QUOT

onu bende arkadaşımın ablasından duymuştum 3 yıl önce falan ama ciddiye almamıştım olurmu acaba dedim ama bak burda tekrar böyle bi yazı çıktı karşıma artık ne yapcağımı sapıtmış durumdayım ama arkadaşımın ablasının saçları gerçekten inanılmaz çabuk uzuyordu çok kestiriyodu saçlarını nede olsa uzuyo diyodu bunuda kesin denemek gerek bence
bunuda denicem arkadaşlar sizede iletirim sonucu

derin55
11-02-09, 21:02
çok enteresan!CADIARZUben şu anda saçlarımı geri getirmekle meşgulum :1no2:işe yarayıp yaramadığını takip edeceğim burdan!daha sonra uygularım...

ay_82
12-02-09, 23:02
ben koydum hapı ezip valla gayette memnunum keşke daha önce yapsaymışım ...arkadaşlar bile sordu naptın saçına çok güzel görünüyo dediler.. söyledim baya bi geyik yaptılar konu üstüne ama denemekten zarar çıkmaz dediler...eskiden saksılara çiçekler büyüsün diyede doğ.k.h. nı ezip toprağa karıştırırlarmış.. var demekki bi hikmeti ben memnunum valla..

budapest
14-02-09, 13:02
hmm, bende de var bikaç tablet. içerken dengemi bozdu bıraktım, bakalım belki saçıma yarar. ama şampuanım kıymetli,ziyan edemem. o yüzden biraz ayırıp bi kapta denicem. sonucunu yazarım...

baby_girl
15-02-09, 16:02
kesin deniycem xD

baby_girl
15-02-09, 16:02
yha bide bir tane hapımı koyıcaz yoksa paketin hepsinimi=):eek:

bebish22
16-02-09, 13:02
slmlar çok dikkatimi çektide tamam parlak falanda uzama konusunda tecrübesi olan yokmu halen aranızda arkadaşlar?*bide dikkat edin derim ben,kana karışıp kadınlık hormonlarınıza olumsuz sonuç vermesin inş.(özellikle bekarlar için )takipdeyim,sonuçları bekliorum..sevgiler

alarasu
16-02-09, 13:02
arkadaşlar kaç saat kalacak saçımızda bana yazarmısınız

grefty
18-02-09, 14:02
doğum kontrol hapına bak seeennnnn nelerde becerio ya her işe yarıo valla...ya arkadaşlar ben bu hapı alsam kullansam saçıma annem yakalasa valla da inanmaz billa da inanmazz yok bi de şampuana koycaz ya bunu başka yerlerimizdeki tüylerde uzamaya başlamasın önünü alamazsak duman oluruz saç yapıcaz derken başka bişey çıkarmayalım :)

PasakliMinikTanrica
18-02-09, 15:02
ben başladım ama daha 1 kere yıkadım bilmiyorum ne olur =) bu arada ilaçta marka önemli değil hepsini kullanabiliyosunuz =)

arkadaşım aralık ayında yazmışsın bunu acaba işe yaradı mı
bizi meraktan kurtarırsan seviniriz
ay nasıl saçlarımızı uzatacağımızı şaşırdık vallahi yaa
ben neredeyse bir yıldır korunduğum için zaten hap kullanıyorum
ama saçlarım falan uzamadı acaba bu işe yarar mı :kızgın:

007ceylin
20-02-09, 10:02
Kızlar geçen bi akrabamdan duydum we hemen uygulamaya başladım.. Bi arkadaşı warmış akrabamın saçları çok gür ve belinde upuzunmuş .. yaptığı tek şey ise şampuanının içerisine doğum kontrol hapı ezip iyice katıp çarkalamakmış. Bana anlattı bende hemen aldım şampuanımın içine un haline getirip kattım. Uygulamaya koyuldum bakalım işime yarayacak mı ? Aranızda hiç duyan oldumu bunu yada kullanan ?=
canımcım bu haptan kac tane koycaz saçta nekadar bekletcez her yıkamada onunlamı yıkayacaz bi yazıversen???

catpower
20-02-09, 10:02
bence vücuttaki kıllarıda uzatır saçı uzatıosa:bbo:

inci82
21-02-09, 21:02
:kullanan arkadaşlar daha dedaylı anlatsanız nekadar koycaz haptan kaç adet....kaşima sürsem işe yararmi ki çok incelersırnaşık şey:sm_cool:

ay_82
22-02-09, 18:02
catpower
bence vücuttaki kıllarıda uzatır saçı uzatıosa:bbo:
ay ilahii:roflol: olurmu hiç öle şey ben dediğim gibi bir tablet hapın hepsini ezip koydum şampuanıma 1 ay oluyo sanırım çokk memnunum aten doğum kontrolü içinde hapla korunuyorum yani öyle diğer tüylerde uzama falan olmadı olsa ben de olurdu o yüden içiniz rahat olsun :nazar: saçlarım sağlık kazandı sanki yumuşacık pırıl pırıl röfleden yanmıştı süpürge gibidi yaşasın kurtuldum valla şiddetle tavsiye :lepi: soran arkadaşlarada bekletme falan yok normal şampuanlama yapıyosunu her zamanki gibi yani umarım siede yarar haaa en önemlisi uzattıda hihoyyyt

idayre
23-02-09, 13:02
valla arkadaşlar bu hapların çiceklere iyi geldiğini biliyorum çicekleri gürleştiriyor çabuk büyütüyor bizim saçlarda çiçek gibi olursa valla çoşarlar arkadaş bu topiği açalı çok olmuş yaptıysa ne sonuç almış

zuza
23-02-09, 13:02
yav cok sacma arkadaslar uygulamayın ne olur ne olmaz bıde bı yerlerınıze bulastırırsınız kurt kadın fılan:1shok:

Tarrcinn
24-02-09, 13:02
Bayanlar çeşitli yollarla güzelliklerini korumaya çalışır; bazen arkadaşlarından, bazen de internetten edindikleri bakım bilgilerini yararlı veya zararlı olup olmadığına hiç bakmadan uygular. Ancak yanlış inanışlara dayanan bu yöntemlerin bazıları sağlığımıza zarar verir. Şimdi bu yalanlardan birkaçını sayalım:

1. Gebelikten korunma ilaçlarıyla saç yıkamak

Gerçek: Bütün bayanlar güzel saçlara sahip olmak ister. Bu nedenle bazı bayanlar, çeşitli saç bakım ürünleri dışında, gebelikten korunma ilaçlarıyla saçlarını yıkama yöntemini icat etmiş. Aslında, bunun hiçbir bilimsel dayanağı yoktur. Tam tersine, gebelikten korunma ilaçlarında bulunan dişilik hormonu, kafa derisinin yıpranmasına yol açabilir.

Uzmanlar, saç bakım ürünleri kullanmanın yanı sıra, bol bol meyve, sebze ve balık gibi saça yararlı besinler alma önerisinde bulunuyor.

Yumurta, süt, tahıl ürünleri, balık, yağlar ve sebzeler... Cildin, saçların, tırnakların sağlığı ve estetik görünümü için ideal olan beslenme; kalsiyum, magnezyum, demir, B vitaminleri, esansiyel yağ asitleri ve aminoasitler içermelidir.

A ve E vitaminleri de cildi korumak için gereklidir. Kırılgan tırnaklar, yıpranmış ve soluk saçlar, genellikle kalori ve protein açısından yetersiz, sıkı bir diyet yapılmasından ya da eksik beslenmeden kaynaklanır.

.......

alıntıdır

Tarrcinn
24-02-09, 13:02
Saç sadece kökünden beslenir. Dışarıdan lokal olarak uygulanan preparatlar, saçlarımıza sağlık getirmez. Bu tür uygulamalar, saçların yıpranmış görüntüsüne, kısa süreli değişmeler dışında yarar sağlamaz. Saçlarımız için gerekli olan besin maddeleri, saçlarımıza, sadece kan yoluyla ulaşabilir. Yeterli protein, demir, çinko, biotin ve folik asit içeren beslenme şekli, saçlarımız için çok önemlidir.

liyuza
25-02-09, 15:02
merhaba hanımlar benım ablam uyguluyor bu yöntemi 1 aydır saçlarınıda cok güzel oluyor sakinlestıgını söyledı ve dip boyalası hemen geldı tam uzadı derken sen kalk kuaförü yak saçları :kızgın:sımdı dahada sık yıkamaya basladı saçlarını dogum kontrol haplarıyla:eek:klava:

chechen
25-02-09, 17:02
uzaması için kullanmadım ama yılan yağı saçımı acaip uzattı. ben dökülmesine faydası olur diye kullladım.dökülmede azaldı.ama çok hızlı uzadı. haftada 1-2 estikçe sürdüm. çok şaşırtıcı ama işe yaradı

gamze_esra
25-02-09, 23:02
kızlar bu dkontrol hapını kırsal kesımde bıtkıler buysun dıye verıyolar saksı dıplerıne ve dusunun vucuttakı kılları artırıyo demekkı sacıda arttıırır denıcemm

candela
26-02-09, 11:02
ay bnde denıcem..bu sadece sacımı uzatıo yoksa gürleştirme etkiside warmı?aslan yelesi gbii saclarım olsn istiyorum..of bıktım cok gürler diip surekli katlı kestirmek ,sacımı toplicak buyuklukte toka bulamamak istiyorum :sm_cool: delikafadulden
cok az cnku ozellkle ön taraflardan sac diplerim gorunuo temızken ooooof napcam bn :1no2::1no2:

phrmcst
18-03-09, 19:03
hülyalı
Annem o hapı aldığımı bi duyarsa varya beni gebertir :1shok:
ehuehu okulun uygulama eczanesınden alsam okulda cıgır acmıs olurum :KK70:

phrmcst
Hap kullanan kadınlarda akne (sivilce) ve tüylenme daha az sıklıkla görülür.

arkadaslar arastrdım böle dıo

phrmcst
chechen
uzaması için kullanmadım ama yılan yağı saçımı acaip uzattı. Ben dökülmesine faydası olur diye kullladım.dökülmede azaldı.ama çok hızlı uzadı. Haftada 1-2 estikçe sürdüm. çok şaşırtıcı ama işe yaradı
ne kadar surede ne kadar uzattı

braest
28-03-09, 14:03
tehlike arzedio ama bulmaya çalışacam inş bulurum tek saçım uzasında offffff offfffffffffffff:nazar:

nnilüfern
28-03-09, 14:03
bişiysorcam kıslar 1tanemi aılıyo şampuana kaç tane anlayamadım bu kısmını yada kaçırdım cevap verirseniz sevinirim

coca_coLa
14-05-09, 20:05
bunu kullanan olmus mu??[

ebis_01
14-05-09, 20:05
cok alakasiz geldi bana :)

budapest
14-05-09, 21:05
phrmcst
Hap kullanan kadınlarda akne (sivilce) ve tüylenme daha az sıklıkla görülür.

arkadaslar arastrdım böle dıo
Hurafe şekerim,satış hilesi. Östorojeni baskıladığı için tam aksi etkiler yaptığı da söylenio. Sadece silikon etkisi yapıo, o da bırakınca foss:tomato:

fatoş56
19-05-09, 20:05
töbe töbe başka..?

YenidenDogdum
20-05-09, 16:05
kıslar bende anne adayıyım gebeliğime bi etkisi olurmu ya acaba

007ceylin
28-05-09, 09:05
DııKKAAAAAT!!!!!!!!!!!!!! kızlar sakkkıııııın denemeyin ben denedim saçlarım eskisinden daha keçe gibi oldu iğrenç bişey oldu yaaaa........ve uzayacağı ve gürleşeceği yere sanki çekti ve sürekli saçım dökülüyo...arkadaşlarım saçınımı kestirdin die soruyo...sakın denemeyin bırakın doğal uzasın.....SEVGıLER.........

kelebecik
5-06-09, 20:06
Zaten bebişimiz gelmiyor, doğum kontrol hapını saçıma bile kullanmam ben senağlama

hicranca300
14-06-09, 18:06
mrb arkadaşım.ilginç bir yöntem gerçekten de ilk kez duydum sonucunu bana da yazarmısın çok rica ediyorum çünkü saçlarım uzamıyor.mail adresime mail olarak msj atarsan çok şimdiden teş.

link vermek,msn adresi vermek yasaktır

cansugul
15-06-09, 14:06
007ceylin
DııKKAAAAAT!!!!!!!!!!!!!! kızlar sakkkıııııın denemeyin ben denedim saçlarım eskisinden daha keçe gibi oldu iğrenç bişey oldu yaaaa........ve uzayacağı ve gürleşeceği yere sanki çekti ve sürekli saçım dökülüyo...arkadaşlarım saçınımı kestirdin die soruyo...sakın denemeyin bırakın doğal uzasın.....SEVGıLER.........

sac sampuaninin icine dogum kontrol hapi koydun da saclarin uzayacagi yerde cekti mi ?

delikafadulden

acemiperi
15-06-09, 14:06
:1shok: bi yaşıma daha girdim

hormon var o hapın içinde saçıma falan süremem saç uzatacağım diye sağlığımdan olmayayım

piccolo
16-06-09, 09:06
ben utanırım alamam eczahaneden düşünün 16bucuk yasında bi kız doom kntrl hapı alıo aboow

2yengec
16-06-09, 09:06
saçma geldi bana.ama deneyenler olursada.iyi sonuçlar duyarsakta neden olmasınn ? :KK70:

yesilim
16-06-09, 16:06
hicranca300
mrb arkadaşım.ilginç bir yöntem gerçekten de ilk kez duydum sonucunu bana da yazarmısın çok rica ediyorum çünkü saçlarım uzamıyor.mail adresime mail olarak msj atarsan çok şimdiden teş.
Kızlar lütfen dikkate alınız, link vermek, msn adresi vermek yasaktır. ...Yazanı uyarınız. Teşekkürler