Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

nazlımelek
27-05-09, 12:05
bende bukonuyla ilgili gelişmelr varmı diye netde araştırırken aynı yazıyı buldum..
5 kişinin gözaltında olduğu sağlık raporundan geçirildiğini yazıyordu bunların içinde ümit yok..

artı birde münevverle ilgili bir yazı okudum kanım dondu resmen...

ÖLMEMEK ıÇıN DıRENDı

Adli Tıp Kurumu, Münevver'in ölümünün ardından hazırlanan ön otopsi raporu sonucu vahşice öldürüldüğünü tespit etmişti. Elleri arkadan bağlanan Karabulut'un göğsü ve kalbinde çok sayıda bıçak darbesine rastladı. Bıçak darbesi sonucu ölen Münevver'in, başı testereyle kesilerek gövdesinden ayrıldı. Boğuşma sırasında saçları katil ya da katillerce çekilen Münevver'in, yüzünde bu nedenle morluklar oluştu.
ıstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün hazırladığı kriminal raporda ise Cem G.'nin babasının gömleğinin üzerinde Münevver Karabulut'un kanı çıkmıştı. Bunun üzerine daha önce serbest bırakılan baba Ahmet G. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ercan Öztürk /Akşam Gazetesi

denisim
Polis aracına bindirildiği sırada gazetecilerin sorularını cevapsız bırakan anne Dilber Fırtına, sessiz kalmayı tercih etti. Muhammed'in kaybolmasının ardından küçük çocuğun bulunması için televizyon programlarına çıkan ve olayla ilgili gözaltına alınan Kemal E. ise kameraları görünce yüzünü saklamaya çalıştı. Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde gözaltında tutulan 6 kişinin, evrakların tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Şimdi bunu mynet son dakika haberlerinden aldım galiba dediğiniz gibi annenin parmağı var çünkü herşey ümitten çok onun üzerinde yoğunlaşmış, yukarı da yazıldığı gibi Kemal E. kameraları görünce yüzünü kapadıysa neden saklıyabilir ki sizce??:kızgın: katil orta da iştee

nesrin111
irde münevverin üstünde 2 ayrı erkeğe ait sperm lekesi bulunmuş ama tecavüz yokmuş..bu nasıl oluyorsa....adam yapmayı kafasına koydumu tecavüz eder..

gamzeli34
inanamıyorum ya nasıl bir vicdansızlık bu nasıl vahşet her iki olay içinde çok ama çok üzgünüm acıdan damarlarım çekiliyor.Yazıklar olsun allah korkusu taşımayan şu insanlara ipte sallandırın gitsin idam cezası geri gelsin.

nesrin111
belkide bu dilber o kemal midir nedir,zaten kekeleye kekeleye konuşuyordu o adam,davranışlarında bir tuaflık vardı..çocuk belkide dilberle bu adamı gördü..dilberde icabına baktı..o gün nereye gittiğini söylememesinin nedenide bu..adamında beyaz arası var zaten..herkes beyaz araba diyordu..o adamda pek rahat konuşmadı..belkide odur..

Pashmina
allahım nasıl çocuk yapıcaz çocuklarımız nasıl bir ortamda büyücek çok kötü memleketin halii yaa bi adım iyiye giden bişey yok günden güne kötüleşio herşeyy

dilberi gördükçe kadınlığımdan utandım bide anne olsam neler yapardım artık

eftelyaaa
nesrin111
irde münevverin üstünde 2 ayrı erkeğe ait sperm lekesi bulunmuş ama tecavüz yokmuş..bu nasıl oluyorsa....adam yapmayı kafasına koydumu tecavüz eder..
canım eğer babanın söylediği gibi tuhaf bir ayinse kızın zaten bakire olması gerekiyor genelde arayanlarda öyle diyordu onun için tecavüz etmemişlerdir

ozebus_41
bastan yasar yasar dıyordum ama kemal le ılgılı söylenenler,arayanların söledılklerını sıddetle dılberle kemalın ınkar etmelerı ve oradakı cocugun beyaz bı arabada görmesı ve dılberın bunuda daha önce aynı siddetle ınkar etmesı.. cok yogunlastı suphelerım kemale cok...

ozebus_41
nesrin111
ıyıde canısı otopside cıkan bu ama... vagınada zorlama ısaretı yok ama camasırda örnekler bulundu... taciz etmişler kızı.. kansız ahlaksızlar....

nesrin111
madem hayat bazı insanlar için çok tatlı çocuk yapmasınlar çünkü onlar için çocuk ayak bağı..istediklerini yapamazlar...madem bakamayacan yine yapmayacan..evlerini gösterdiler,darma dağınık..temizlikten eser yok..Allahın gücüne gitmesin ,herkesin imkanı olmayabilir ama öyle bir ortamda da çocuk büyütülmez

kardalina
Kader S, Fadime S, Kadir S, Sinan G. ve Kemal E. bunalar kim oluyor şimdi. anlamadım.
kafam o kadar çok karıştı ki.
of of. nasıl yaptılar neden neydi? sürekli bunu düşünüyorum.
dilver suçlu ki o da gözaltına alınmış.

nesrin111
ozebus_41

ıyıde canısı otopside cıkan bu ama... vagınada zorlama ısaretı yok ama camasırda örnekler bulundu... taciz etmişler kızı.. kansız ahlaksızlar....

bende diyorum ki bu şerefsizler zaten öyle yada böyle boşalmak istemişler..zaten bunu yapmışlar ve kanıt bırakmışlar..o zaman tecavüz ederlerdi..belkide denildiği gibi ayin mayin ,bakire kız falan yüzünden tecavüz etmediler...
ayy ne biliyim 2 olayda karışık valla

gamzeli34
oraya çıkanların bi tanesi bile normal gelmedi bana... muhammed için çıkanlardan bahsediyorum...hepsinde bir tuhaflık var o anne yok mu anne ne annesi yaaa dilber adlı kadın alttan alttan bakışları onun nasıl biri olduğunu belli ediyor.Babaanne dede kemal hasan ayşe fatma vs...hepsi anormal... ilişkiler anormal.Kim karısını iş ya da borçlarıyla alakalı kişilerle muhatap eder hangi ahlaka sığar.Nasıl verir tel numarasını böyle bir aile ilişkisi olamaz.Hangi kadın evladı kayıpken heves uğruna gözüne rimel sürer sırıtır han gi baba espiri yapma gayreti gösterir.Hadi diyelim ekran karşısında ağlayamadınız gece hiç mi ağlamadınız ne annede ne babada gözlerinde ağlamışlık ifadesi göremedim.Evladım kaybolacakta ben bu kadar rahat olacağım bu analık babalık bu mu ebeveynlerin hali yazık ya yazık...nereye baksak cinayet tecavüz sapkınlık..

buzdevri
arkadaşlar haberlerde okuduğum doğru mu ??

Muhammet annesiyle sevgilisini evde ilişkiye girerken gördüğü için yine onlar tarafından korksun da

kimseye söylemesin diye dövülürken öldürülmüş ...sonra da tarlaya atılmış yazıyor ..annesi dilber

suçunun itiraf etmiş galiba...bu doğru mu ?? Allah'ım inanamıyorum...

nazlımelek
KIZIMIN ÖLDÜRÜLMESıNDE BıRKAÇ ıHTıMAL VAR
"3-5 kişi bir araya gelip, kızımla körebe oynadılar" diyen baba Karabulut açıklamalarını şöyle sürdürdü; "Gözleri kapalı olarak önüne gelen bıçak darbesi ile öldürmeye çalıştı. ıkinci bir olasılık ise kızım ailenin çok önemli bir sırrını öğrendi. Ya arkadaşlar arasında kızımı yok ettiler, yahut da aile yok etti. Ya kızım sırlarını öğrendi, yada ayin yapıldı. Arkadaşları toplandı satanist cinayetlerindeki gibi kızıma işkence uygulayarak öldürdüler. ınşallah artık bu, kamuya mal olur. Bu cinayet aydınlanırsa, Münevver gibileri tekrar ölmez. Bu toplumdaki ilk cinayet ama üzerine gidilmezse son da olmayacaktır. Umutlarım var. Çember her geçen gün daralıyor. Çemberin daralması bize sevinç kaynağı. Ama cinayetin olduğu günden bu güne kadar çok zor günler geçirdik. Allah yardımcımız olsun, yapacak bir şey yok. Türk yargısı bunu çözecektir."

Akşam

münevverde çok sayıda bıçak darbeleri varmış bu şekilde meydana gelmiştir belki
muhammet olayında ise kemalin yüzünü kapadığını yazıyor haberlerde bence suçlu insan kapatır yüzünü zaten kardeşelri demişti anneme bakamıyor dilbere nasıl para versin diye..kemalin söylediklerine inanmamıştı müge zaten...

eftelyaaa
buzdevri

Muhammet annesiyle sevgilisini evde ilişkiye girerken gördüğü için yine onlar tarafından korksun da

kimseye söylemesin diye dövülürken öldürülmüş ...sonra da tarlaya atılmış yazıyor ..annesi dilber

kız bu nerde yazıyor yaw nerden buluyossunuz hep son dakika haberlerini

kardalina
buzdevri sen hangi gazetde okudun. benim okuduğumda sadece gözaltına alınanlar var.

gamzeli34
nesrin111
madem hayat bazı insanlar için çok tatlı çocuk yapmasınlar çünkü onlar için çocuk ayak bağı..istediklerini yapamazlar...madem bakamayacan yine yapmayacan..evlerini gösterdiler,darma dağınık..temizlikten eser yok..Allahın gücüne gitmesin ,herkesin imkanı olmayabilir ama öyle bir ortamda da çocuk büyütülmez

arkadaşım kadın eğer ki kadınlığını biliyorsa her ortamda her imkanda kadındır.Her zorlukta ve imkansızlıkta nnedir.Bunlar zevk için evlenenler.Kocası dedi daha önceden ben temizlerim evi bu iş yapmaz diye.Eeee böyle oluncada dilber adlı kişinin nasıl biri olduğu ortada o evden hayır beklemek mümkün mü? sokaklarda gez öğleye kadar yat ..hurdacıda gez oduncuda gez falan filan...

nazlımelek
buzdevri

ay nerde okudun bunu..
gerçekmi acaba zaten dilber çıkarsa sonunda şaşırmamda..
döverek öldürdüyse 45 gün hiç kılı kıpırdamadı açık vermedi iyimi...:eek:klava:

PassioneLore
buzdevri

ya kanım donuyor valla artık
canı kadın canı pıslık ınsan degıl ana hıc olamaz pıslık

buzdevri
sabah gazetesinde okudum arkadaşlar ...

buzdevri
"muhammet yasak ilişki kurbanı" yazıyor haberin başlığında :KK43:(

kardalina
okudum buzdevri.
allah bunların ve bunlar gibilerin allah belasını versin.

buzdevri
kardalina
okudum buzdevri.
allah bunların ve bunlar gibilerin allah belasını versin.

amin....:çok üzgünüm:... ben çok takip etmediğim halde arada yavrucak bulundu mu diye

bakıyordum ....nasıl bir insanlık bu...diyecek bir şey bulamıyorum... o kadın en büyük

işkenceleri çekmeli, hapiste bile rahat bırkaılmamalı:1ninca:

keri34
sabah gazetesını bende okudum sımdı.bellıydı boyle bır sey oldugu.dılber denen sahıs ılk andan berı olayın ıcınde ve kus beynıyle turkıyeyı kandırdı.ınsan pıs bır erkek ıcın ıcınden cıkan cocuga kıyabılırmı ya.cok sınırlendım.allah belasını versın

SadeceAsk
zavallı Muhammet zaten bir melekti bu mübarek ismide taşıyordu Rabbim bu kadar hor görülmesine kıyamadı yanına aldı.. ALLAHım böle ana babanın cezasını tez zamanda versin.. herşey dilberin başının altından çıktı kesin... off canım çok sıkıldı sabahtan beri bu habere yaa..

zamannn
dün ümit abla izin ver çorluya gitcem diyordu ben ondanda şüpheleniyorum

PassioneLore
"Genç kadın ifadesinde komşuları Sinan G.'nin evinde sevgilisi Kemal E ile ilişkiye girdikleri sırada Muhammed'in kendilerini gördüğünü söyledi. Küçük çocuğu gördüklerini anlatmaması için korkutmak istediklerini ve dövdüklerini anlatan anne Yıldırım Muhammed'in düşerek başını yere çarptığını ve bu sırada öldüğünü ileri sürdü. Daha sonra cesedi Sinan G.'nin imam nikahlı eşi Fadime S.'nin çocukları Kader ve Kadir ile birlikte boş araziye attıklarını itiraf etti. Bunun üzerine polis müteahhit Kemal E. ile televizyon programlarına da katılıp Muhammed'in kaybolması ile ilgili konuşan Sinan G. (34), Fadime S. (38) Kader S. (18) ve Kadir S.'yi (16) gözaltına aldı. Zanlıların sorgusu sürüyor. "

sel
Rabbim sen suçluları cezasız bırakma :Saruboceq:

sevhan
march7
benim yaşadığım yerde böyle bi çocuk vardı...konu komşu besliyodu çocuğu...sonra uğraştılar ettiler ve devlete verdiler çocuğu...şu an devlet okutuyo ama nereye kadar...onsekize gelince yine sokaktalar ne yazık ki...anne baba olmak o kadar kolay diil...bunu öğretsinler önce millete...

idam cezası istiyoruz kampanyasına başlayalım bi an evvel...elimizin altında internet gibi bi imkan var...
E tabi canım çok haklısın,çocuklara cinsel istismar yapanlar ve çocuk katilleri yaşamamalı.

kardalina
o dilberi kesin hapishanedekiler de izlemiştir. dilber orda iyi bir dayak yer bence.
nasıl da utanmadın bide ekran önünde oturmaya be kadın. ya diğer insanlara ne demeli. hiç mi insanlık yokmuş içlerinde.

AzRASILAM
buzdevri

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:
neeeeeeeeeee
ciddenmi
yahu bu dilberi varyaa
tüm türkiyenn gözü önünde öldürmelli

sevhan
Minik Kalimero
"Genç kadın ifadesinde komşuları Sinan G.'nin evinde sevgilisi Kemal E ile ilişkiye girdikleri sırada Muhammed'in kendilerini gördüğünü söyledi. Küçük çocuğu gördüklerini anlatmaması için korkutmak istediklerini ve dövdüklerini anlatan anne Yıldırım Muhammed'in düşerek başını yere çarptığını ve bu sırada öldüğünü ileri sürdü. Daha sonra cesedi Sinan G.'nin imam nikahlı eşi Fadime S.'nin çocukları Kader ve Kadir ile birlikte boş araziye attıklarını itiraf etti. Bunun üzerine polis müteahhit Kemal E. ile televizyon programlarına da katılıp Muhammed'in kaybolması ile ilgili konuşan Sinan G. (34), Fadime S. (38) Kader S. (18) ve Kadir S.'yi (16) gözaltına aldı. Zanlıların sorgusu sürüyor. "
İnanamıyorum ya Allah bin kere cezalarını versin.Aslında tahmin etmiştim bu çocuk annesini gördü ondandır diye düşünmüştüm.Ama düşünürken bile abarttığımıda düşünmüştüm.

sel
Minik Kalimero
inanmıyorum :1shok:

AzRASILAM
ay inanamıyoruum yaa
bu kadar ruhsuz bi ana olamaaaz
O LA MAZ
sen nasıl olurda çocuğunn öldüürüsüün
nasıl annesin
basbasbağırasıım gelioooor

ozebus_41
Minik Kalimero
:1shok::1shok::1shok:
aaaaaaaa tahmınlerımız dogru cıktı yani öle mııııııı:1shok:

ya gercek mı bu yaaaa ates bastı yemınleeeeee bu kadarmı ıgrenctı bunlarrr.... siddetle ınkar etmelerınden bellıydı ıkısınınde zaten...

tlfda silivride gördüm dıyenı yalanlamaları,beyaz aranaya bınmedık dmelerı hep yalanmıs demekkkkkkkk....