Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Yeliz
16-09-09, 09:09
bitti...

ozebus_41
16-09-09, 11:09
Annesıde cıkacak ortaya... Ay içim buruldu nasılda annesının kopyası okan...

superisi22
16-09-09, 13:09
izleyemiyorum ya neler olmuş neler insan evladını bırakır mı ya

BuzlarUlkesi
16-09-09, 14:09
ya ben tatildeyımde izlemiyorum bugün denk geldı baktım gülizar hanım olayı kapandı mı neden artık yoklar? anlayamadım bugünde baktım ama

zeugma_78
16-09-09, 14:09
yok kapanmadıda biraz askıya almışlar gülizar hanımın kardeşleri her gün geliyo ama bi haber yok kadından malesef
:enbuyukkk:

meldam
16-09-09, 23:09
Cem garipoğlu istanbul bahçelievlerde yakalandı
istanbul emniyetine teslim edildi

Stealthz
Kendisi teslim olmuştur Cem oh kurtulduk sonunda son dakika olarak veriyolar bakalım

zemus
bakalım neden öldürmüş canii adam...

hellenistik
Korkarım ki kısa bir süre yatıp çıkacaktır bakalım şimdi hangi senaryolarla münevver suçlu ilan edilecek!

zeugma_78
17-09-09, 00:09
dur bakalım anlaşılacak

münevveri suçlu çıkaracak ne olacak ya

sana katılıyorum bu konuda hellenistik

ececikkk35
ŞÜKÜR YAA SONUNDA YAKALANDI PİSLİKK alkisalkisalkis:kızgın::kızgın:

zemheri22
arkadaslar yakalanmadi.....avukatlari tarafindan teslim edildi......annesinin ve babasinin rizasiyla

Stealthz
17-09-09, 01:09
Tipe bak şunun ya ürperdim valla :1ninca:

Egem
17-09-09, 02:09
Gerçekmi inanamıyorumakannehir

Egem
Zanlının, 17 Eylül 2009 saat 00.45 itibariyle ıstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde gözlem altına alındığı kaydedildi. Zanlının, ailesi tarafından avukatına teslim edildiği belirtildi ve Bahçelievler'de polise verildiği kaydedildi.ıstanbul Valisi Güler, "Zanlıyı avukatı Bahçelievler'de teslim etti. Nerede saklandığına dair henüz bilgiler yok" dedi.

Cem Garipoğlu, doktor kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilecek.Konuyla ilgili açıklama, ıstanbul Valisi ve Emniyet Müdürü tarafından yapıldı.

ZANLI GÖZALTINDA
ıstanbul Valisi Muammer Güler, 'Zanlı gözlem altında' dedi ve şöyle devam etti:"Cinayetle ilgili 165 ihbar değerlendirilmiştir.... Devlet sözünü yerine getirmiştir. Bundan sonrası yargının görevi. Türk adaletinden kimse kurtulamaz. Öncelikle konuyla ilgili sıkı takip ve özel yürütülen çalışmalar nedeniyle il emniyet müdürü ve arkadaşlarını kutluyorum. Celalattin Cerrah ve çalışma arkadaşlarını da kutluyorum" dedi.

Vali Güler, "Failin yakalanmasına yönelik ıçişleri Bakanı ve Başbakan'ın da takipleri vardı. Zaman zaman bilgi aldılar. Gözaltına alındığı bilgisini onlara da verdik. Polisin yakalama, ele geçirme ve adliyeye çıkarma işi tamamlanmıştır. BUndan sonrası yargının" dedi.

ÇAPKIN: ARKADAŞLARIMI KUTLUYORUM
ıstanbul ıl Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Başta ıstanbul Valisi olmak üzere çalışma arkadaşlarımı kutluyorum. Faillerin yakalanması devletin görevidir. Olayın başından beri polis teşkilatı yoğun çalışmaya girişti. Kriz masası ve diğer birimlerle Türkiye'deki polis teşkilatında tedbirler alımıştı. Daha önce söylendiği gibi son bir haftada çember daraltılmıştı. Bunun sonucu da bugün şüpheli yakalanmıştır. Arkadaşlarım sorumluluklarını yerine getirdiler. Görev alan bütün arkadaşlarımı kutluyorum" dedi.

"Şüpheli yakalandı. Ailenin acısı dinmez elbette ama umarız belli miktarda hafifler" diyen Çapkın, "Pekçok ihbar olmuş, bazıları asılsız çıkmış, böyle olacağı düşünülmesine rağmen hepsi değerlendirilmiştir. Arkadaşlar her şeyi değerlendirerek bugüne gelliler.Basın olarak, olayı sıcak tutarak çözüme destek olduğunuzu düşünüyorum. Sizlere de teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

OLAY
Münevver Karabulut, 3 Mart 2009 tarihinde Beşiktaş'ın Etiler ilçesindeki bir çöp konteynırında, vücudu başından ayrılmış şekilde bulunmuştu.Katil zanlısı Cem Garipoğlu, o günden sonra aranmaya başlanmıştı.

Egem
ıSTANBUL - Karabulut ailesini avukatı Altan Altınyurt, Cem Garipoğlu'nun yakalanmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Altınyurt, "Henüz aile ile göşümedim. Sevindik tabi ancak Vali ve Emniyet Müdürü'nün açıklamalarına bakınca, bana tiyatro oynanıyor gibi geliyor. Aile teslim etti deniyor ama baba hapiste anne Amerika'da. Hangi aile teslim etti? Emniyet bunun cevabını vermeli. Bugüne kadar kim saklıyordu...

Süreyya Bey'in aylardır sürdürdüğü mücade olmasaydı acaba teslim edilecek miydi? Aile teslim etti deniyor. Emniyet ve Vali'nin açıklamarını dinledim. Olmayan bir aile teslim ediyor.

Kim teslim etti? Teslim edenler bu çocuğu 6 aydır koruyanlar ve besleyenlerdir. Bunların ortaya çıkarılması için yetkililer bir şeyler yapacak mı? Ben tiyatro seyreder gibi seyrediyorum..." şeklinde konuştu.

Egem
kızlar yakalanmasına çok sevindim,ama tabiiki kaç gün önce yakalandı herkes biliyor.yakalandığı yalanlanınca birşeylerin olduğunu herkes az çok tahmin etti.çok şeyler yazmak istiyorum ama...........olmuyor içimden geçenleri neyse allah herkesi bildiği gibi yapsın.evet baba ne dediyse çıktı.baba könuşuyor diye resmen babayı suçladılar.baştaki herkes dahil.adamı delirttiler.ne oyunlarla para meselesini ortaya attılar.babayı milletin gözünden düşürmek için çabaladılar.şimdi sözde teslim oldu.ne senaryolar yazıldı kimbilir.babayı suçlayanlar olduğu gibi bu senaryolar sonunda gene denecekKı MÜNEVVER ÖLDÜRÜLMEYı HAKETMıŞ.allah büyüktür.inşallah düşündüğüm gibi sonuçlanmaz.ama ...........aması var neyse allah büyüktür

SZN_58
MÜgeyı

SZN_58
17-09-09, 03:09
mügeyi sabirsizlika bekliyorum insallahda daha cok detay verir bize

Egem
17-09-09, 03:09
inşallah ama bilmiyorum

AzRASILAM
17-09-09, 05:09
şuan göz yaşlarıyla izlemekteyiim
yakalanmış caniii (katil kelimesi hafif kalıyoır)
inşallah cezaların en büyüğüyle cezalanır
münevverin ruhu şimdi rahata ermiştr

Egem
inşallah canım ama ben şartlı teslim olduğuna inanıyorum.eminimki en az cezayı alması için uğraşılıp, senaryolar kurulmuştur.öyle şeyler açıklayacaklarki herkes münevveri suçlamaya başlayacak haketmiş denecek:sinifsinif:akannehir

saturnn
yakalanmış pislik..teslim oldu diyolar yaa şimdi buna az ceza vermesinler.idam etmiyolar bari ömür boyu sürünsün hapishanelerde hücrelerde...

AzRASILAM
Egem
inşallah canım ama ben şartlı teslim olduğuna inanıyorum.eminimki en az cezayı alması için uğraşılıp, senaryolar kurulmuştur.öyle şeyler açıklayacaklarki herkes münevveri suçlamaya başlayacak haketmiş denecek:sinifsinif:akannehir
diğer topikte başlamışlar bile
biz nasıl bi toplumuz
yok kız aylık 1000 euro alıyormuş
sanki yanlarınmdaydıılarkötükedihüso

saturnn
yakalanmış pislik..teslim oldu diyolar yaa şimdi buna az ceza vermesinler.idam etmiyolar bari ömür boyu sürünsün hapishanelerde hücrelerde...
evt idam kalktı bari
ama ağırlaştrlmış müebbet olsun isterim şöle 5 10 yılını hücrede geçririp kafayı yesin

Egem
offfffff hala c.g diyorlar.cem garipoğlu cem garipoğlukaydirigubbakcemile

MaviEge
kızlar sonunda beklenen oldu.umarım en kısa zamanda cezalandırır ve içeriden çıkamaz o pislik

Yeliz
şimdi gördüm kızlar süreyya karabulutun gözü ve münevverin annesinin gözü aydın...saçı sakalı birbirine karışmış at hırsızına dönmüş...sonunda kurtulduk darısı tüm faili kaçaklara...

isolde
ne güsel yaaa cem garipoğlu teslim olmuş...
gebersin köpek....

AzRASILAM
Egem
adı batsın

Egem
pişmanım bile demiyor ve hala bu adama acıyorlar

isolde
17-09-09, 06:09
ifadesinde ilk olarak bi anlık oldugunu söylemiş ve keşke ben ölseydim demiş...
yurtdışına hiç çıkmadıgını bu süre içinde hep istanbulda dolaştıgını söylemiş...

SZN_58
otur kafayi ye adam istanbuldaymis demekki vay adi insan vayyyyy geber insallah

isolde
ve birde kendi babasına çok üzüldüğünü söylemiş...

SZN_58
Egem
tabi c.g dicekler o halen cocukmu$$$$$$$$$$$$$$$$$$$CADIARZU

SZN_58
tatlicik
ifadesinde ilk olarak bi anlık oldugunu söylemiş ve keşke ben ölseydim demiş...
yurtdışına hiç çıkmadıgını bu süre içinde hep istanbulda dolaştıgını söylemiş...
keske ben ölseydim demis! eee öldüreydi ozaman napmis bu 197gün kendini hergün rahat rahat öldürebilirdi

Egem
SZN_58
keske ben ölseydim demis! eee öldüreydi ozaman napmis bu 197gün kendini hergün rahat rahat öldürebilirdi
evet madem pişman öldüredi kendini münevverden sonra kaçıp saklanacağınakötükedihüso

SZN_58
i$te sacma sapan konu$uyo cocukya ondandir heral

ama süreyya bey bu kadar olayin pesine düsmeseydi cözülürmüydü acaba???

ebişim
teslım oldugunda karnı acmıs onceden yedıklerıne say bencıl ınsan hala acındırıyolar yaa acmısmıss zıkkımınkokunu yesınturkbayragi

SZN_58
nerde diiyolar kiz ac oldugunu

bizim orda babanin berkini ye derler ondan yesin

ebişim
bızdede babaanın böyüğünü yesın derler ondanda yesın :))

Cem Garipoğlu'nu polise teslim eden avukat Aytekin Kaya "Teslim edildikten sonra amcası Ayhan Bey'i aradım haber verdim. Yaşı 18'den küçük olduğu için Ceza Muhakeme Kanunu'ndaki esaslara göre yetişkinlerden biraz daha farklı sorgusu olacak. Savcı tarafından sorgulanacak. Mahkemeye sevkedilecek.
Babasının verdiği notlar vardı ama çocuğa okutamadım. Babası da yüzleşmesini istiyor. Baba baştan beri üzgün. Baba iki defa üzgün haksız yere içerde olduğu için ve çocuğu için üzgün. Bir de hayatını kaybeden bir genç kız var bunu unutmuş değiliz bunları dratik olsun diye söylemiyorum" dedi.Kaya Cem'in teslim olduğunda karnının aç olduğunu söyledi. Avukat Kaya Cem'i, E-5 Karayolu'nda bir bağlantı yolunun kenarından teslim aldığı sırada yalnız olduğunu yanında kimsenin olmadığını söyledi. Kaya kendisini arayan kişinin aileden olmadığını ancak anne-babanın önerisiyle aramış olabileceğini belirtti. Kaya ayrıca vekaletini bir gün önce babasından aldığını sözlerine ekledi. Kaya teslim alan polislerin oldukça profesyonel davrandıklarını,duygularından arınmış ve işlerine odaklanmış oldukları tavırlarının babayı tutuklarkenkinden oldukça farklı olduğunun vurgulanması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Egem
GAZETECıLER.COM (ÖZEL) - Sıradan bir cinayet değidi. Ya da önceden her cinayet gibi işlenmiş, zavallı, hayat dolu bir genç kız, sevdiği ya da sevildiğini sandığı bir delikanlı tarafından öldürülmüştü.
Belki cinayet, "bir genç kızın öldürülmesi" olmakla kalsa, "vahşet"e dönüşmeseydi medya bu işin bu kadar üstünde durmayacaktı ama...
Cinayeti işleyen delikanlı, belki panik, belki de filmlerden öğrendiği özenti sonucu genç maktulenin cansız bedenini testere ile parçalara ayırp da bir çöp konteynırına atınca; cinayet, "vahşet"e dönüştü...
Ve...
Cinayeti işleyen Cem Garipoğlu tam 197 gün, ıstanbul emniyetinden kaçmayı başardı(!)..
Elbette yakalanacaktı...
Yakalanmaması mümkün değildi çünkü böyle bir cinayetin zanlısı ya ömrünü bir başka dört duvar arasında geçirerek zaman aşımını bekleyecekti...
Ya da "cezaevinde daha az yatarsın çık gel" diyenleri dinleyip teslim olacaktı.
Teslim oldu.
Ve hatta büyük ihtimalle teslim alındı.
Ve yine çok daha büyük ihtimalle, yapılan kimi pazarlıklar sonucu "teslim edildi"...
Öyle ya da böyle, günlerce polisimizi zan altında bırakanların aslında ne kadar haksız olduklarını gördük...
Geçtiğimiz hafta sonu "Cem Garipoğlu yakalandı" haberini bütün gazete ve televizyonlardan önce verdiği için neredeyse kimi çevrelerce "medya linçine" uğrayan ıNTERNETHABER.COM haklı çıktı...
Neyse...
Umarız Türkiye artık kendi gerçek gündemine döner.
Umarız bundan sonra yapılacak "asparagas" haberlerle savcılık etki altına alınmaz.
Çünkü medyamıza düşen çok daha önemli habercilik konuları var. Bunlar, hemen her gün işlenen milyonlarca topumsal (sosyal) cinayetlerdir. Toplumun ruhunun ve geleceğinin katl edilmesidir.
GAZETECıLER.COM olarak, ıstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın şahsında bütün emniyet teşkilâtımızı kutluyor, kendilerine kimi meslektaşlarımız tarafından yapıştırılmaya çalışılan "Rüşvetçi Polis" imajı nedeniyle bütün medyamız adına özür diliyoruz.

MutlulukRecetem
Ekmek sucuk yemis.. bogazinda kalsin senin vicdansiz adi..

you_know
ya nasıl sevindim ama nasılda sinir oldum 18 yaşından küçükmüş beyfendi pişmanmış benim annem adliyede çalıştı şimdi bende onun sayesinde avukat oldum gibi bence bunu yakaladılar ama pişmanlık yasasından yararlansın die teslim oldu dediler ve bence yurt dışındaydı bu adam (adam diorum asla 18 den küçük olduğnu düşünmüyorum ) yok bilmediğiniz çok şey var demiş bilmem ne şimdi münevverin başı döndü duran testerenin üzerine düştü benim suçum yokta der 10 sene yatar çıkar dio annem hem yaşı küçük hem teslim oldu ! hem pişmanım dedi tek söleyeceğim var
YAZIKLAR OLSUN

DuRu@--'-
17-09-09, 07:09
Fox'ta cezası yaşından dolayı 13-14 sene olur diyolar:..
içerde de aile parasıyla paşalar gibi yaşar geberesice

Egem
inşallah kemik yaşını isterler cem garipoğlunun

nesrin111
cg nin teslim olmasına sevindim
ama basında, haberin ,cg yakalandı diye ifade edilmesi yanlış çünkü yaklanmadı ,kendisi teslim oldu
eğer ki kendisi teslim olmasa idi daha çokkkkkkkkkkkkkkkk kendisini ararlardı
ben konuda emniyeti kutlamıyorum.....
bayram öncesi münevverin ailesinide sevindirdiği iyi oldu

Egem
kızlar evet herşey ayarlanmış,münevverin teğmenle mesajlaşması bunun için ortaya atılmış,kıskançlık denip hafifletilecek,anlık denecek vah gidene

nesrin111
ya zaten aile deneyimli imiş..zamanında hayyam garipoğlu sümerbank yüzünden mi ne,bir evde 2 yıl hiç dışarı çıkmadan yaşamış..

SZN_58
ay sinirlendim haaaa adi varliklar

sinirden sanci girdi vallahi öff kasildim haa:)

isolde
müge anlıda kendi fikri dışıda düşünenlere hiiiçç tahammül edemio haa....