Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

derdojojo
11-05-09, 09:05
ya bu çocuk bişeylere şahit olmuş olabilirmi ve biriside ona zarar vermişse yani düşününce bu kadar program yapılıyo çocuğun gerçek babası bile olsa açar söyler çocuk bende diye yada bu dilberi zorla çalıştıran biri varsa ve o aldıysa çocuğu insanın aklına bin türlü şey geliyo umarım çocuk iyidir

Efsane
eftelyaaa
ya kızlar ben buna bakarken başka birşey düşünüyorum gerçi hepiniz müge anlı fanatiğisiniz ama hani reyting için yapılan şeyler var ya hani ajanslardan isnan getiriliyor yalan bir senaryoyu oynuyorlar gerçi bu kadar çok insanla senaryo zor ama ben acaba bunların hiç biri gerçek değilmi senaryomu diye düşünmüyor değilim
valla ben mügenin fanatiği değilim ,hiçte sevmem kendisini,konu ilgimi çektiği içn seyrediyom, bence yeter artık müge bıraksında polis çözsün olayı,,reyting uğruna insanların özeli bu kadar afişe edilmemeli bence ,almış karşısına saf cahil dilberi ,vurun kahpeye diyor,,dilber ve ümit denen şahıs hala çıkıyorlar ekrana, onlarda atv den aldıkları para için burdalar

Alsebe
Iki cocugu içinde umitten degil diye dedikodular varmis....NE dusuncegimide sasirdim...Artik gercekten Mügede biraksin bence peslerini...Cocuk dertleri yok bunlarin zaten...Kafam kazan gibi oldu...Bir yandan sinirde basiyor...Fenalik geldi artik...

Bugunude bitirdik sonuc almadan....Valla dayanilmaz hal aldi....

ozebus_41
eftelyaaa
canım zaten o kadar çok kişiye canlı yayında senaryo oynatmak zor ama yani bir tane doğru söyledikleri birşey olmayınca ister istemez insan merak ediyor
tabıkı canım..
Ama artık herkes çileden cıktı,müge ve oradakı hocalarımızda dahıl....
Reytıngsede ızlıyoruz öle ya da böle ızlettırıyor yani...

eftelyaaa
ozebus_41

tabıkı canım..
Ama artık herkes çileden cıktı,müge ve oradakı hocalarımızda dahıl....
Reytıngsede ızlıyoruz öle ya da böle ızlettırıyor yani...
canım bende izliyorum zaten ama bana anlatılaanların hiç biri mantıklı gelmiyor ne bileyim akla en yatkın olanı bu gibi geldi

Yeliz
artık dilbere diyecek birşey bulamıyorum insan bu kadar mı duygusuz olur...ümitede şaşıyorum dilber hakkında bir sürü şey söyleniyor adamın sesi çıkmıyor ...
bu kadar insan uğraşıyor çocuk bulunsun diye dilber sanki bulunmasın diye uğraşıyor...sanki kaybolan bizim çocuğumuz ondan çok istiyoruz bulunmasını..

ozebus_41
eftelyaaa
canım bende izliyorum zaten ama bana anlatılaanların hiç biri mantıklı gelmiyor ne bileyim akla en yatkın olanı bu gibi geldi
haklısın canım...
hadi olurda bu kadar mı diretilir yani...
insanların aklına bu tür seylerın gelmesıde cok normall..
ben haftasonu gırınce araya belkı aydınlanır hersey,bulmuslardır dedım ama cıks...

shqiptare
gerçekten de bugünü hiçbir şey olmadan tamamladılar ben burda çileden çıktım ordakilere allah sabır versin ne diim...gerçekmi düzmecemi bilmiorum ama eğer gerçekse kesinlikle annenin herşeyden haberinin olduğunu düşünüorum çünkü hiçbir anne çocuğu kaybolduğu zaman bu kadar sakin olamaz bu kadının gözlerinde hiç hüzün yok aksine korku var o da gerçeklerin açığa çıkacağı korkusu bence...

Dora
ozgurdu
Yanlız kaynanasınada sinir oldum oğlu karısını satıyor.Ona itirazı yok.Ama birşey oldumu hemen hıııı işte senin yüzünden demeyi biliyor.Offf birsürü işim var şu dilber yüzünden işlerimi yapamadım daha.
aaa bu dilber yüzünden işleri öğle sonuna kalanlardan biride benimkötükedihüso
seyretmeyim diyorum merakta ediyorum:mymeka:
hayırlısıyla şu çocuk meydana çıksada bende temizliğimi sabahtan yapsamsırnaşık şey

Halikarnas
Dora
aaa bu dilber yüzünden işleri öğle sonuna kalanlardan biride benimkötükedihüso
seyretmeyim diyorum merakta ediyorum:mymeka:
hayırlısıyla şu çocuk meydana çıksada bende temizliğimi sabahtan yapsamsırnaşık şey

kayınvalidem den bir tane daha:roflol:....çok tatlısınŞeniz

evet iğreniyorum nefret ediyorum ama gene dayanamıyorum izliyorum ....

dün kayınvalidemle karar verdik eğer pazartesi de çocuk ortaya çıkmazsa salı atv nin önüne gidip çıkışta dilberin ve ümitin üstüne kusacağızkötükedihüso

ozebus_41
Sardunya_Zakkum

dün kayınvalidemle karar verdik eğer pazartesi de çocuk ortaya çıkmazsa salı atv nin önüne gidip çıkışta dilberin ve ümitin üstüne kusacağızkötükedihüso
Keşke yakın olsamda bende bu şerefe nail olsam :))

AzRASILAM
iyice sapıttı bu dilber
milletin gözünün taaa bebeğine baka baka yalan söylüyor
yaa senin yavrun kaybolmuş herkes senin için neler diyor ve artık herkes de herşeyi biliyor çık doğruyu söyle
bnce bu kadın kendi eliyle teslim etti çocuğunu bi yere
annmde diyor
çünkü bu kadar rahat olamaz

ve birde taktiği şu hani sus da adam sansınlar seni derler yaa
bu bnce susuyor çok konuşmuyor sadece sorulana cvp vereiyor
çünkü konmuştukça batıyor yaalnları ortaya çıkıyor
dediği sadece 2 yada 3 kelime en fazla
"hayır ,bilmiyorum ,o bn değilim " başka hiiç bişey demiyor

AzRASILAM
Sardunya_Zakkum

şöle en okkalısından tükürüün birde bnce reziller:mymeka:
hmde karıkoca rezil bunlar:eek:klava:

Halikarnas
samsundan mı sinopdan mı telefon geldi hani...hastanede çocuk görmüşler adı muhammed...

dilber kadına "Allah razı olsun" dediğin de kahkahayı patlattım vallahi:roflol:

mügenin yüzüne baktım gülecek mi tepkisi ne olacak diye öyle donuk donuk bakıyor...

müge artık tepkisiz kalarak tepki veriyor bana kalırsa:bbo:....o kadar abuk durumlar ki eski tepkisini verecek hali bile kalmadı kızcağızınkafamçokkarıştı

BiRiCiGiM
11-05-09, 11:05
ALLAH o cocugun ve onun durumunda olan cocuklarin yardimcisi olsun
bunlar nasil bir anne nasil bir baba anlamiyorum
böyle insanlar cocugun kiymetini nerden bilsin utanmazlar

BuzlarUlkesi
bu insandan korkular gerckten kazi kazanda nasi yalan söyledi
basta dediki 1 milyonum vardi( ben yeni para seyini bilmiyorm tr de yasamadigimdn kusura bakmayin) oynadim 500 bin cikti sonra onlada oynadim 20 bin cikti daha sonra onlada oynadim 40 oldu dedi daha sonra orasi biraz karisinca 1 milyona aldigim 20 cikti sonra geri 20 cikti dedi yok öle bisy dediler oda ben oynadim diyor ya bu kadar mi saf olur..
iste Allah cikarack ya basta bir milyonla oynadim dedi sonra 500 ser iki tane aldim dedi yani o 1 milyinla oynadm deseydi basta kazi kazanci olur diyodu cok salak ya kim ne derse hemen ona dönüyor.. o drusu beni cildirtiyor ya..
birde o halinden memun hani para icin biriyleri yatiyosa bilmiom belkide dogru degildir ama o bundan hoslaniyor gibime geliyor egosunu tatmin ediyor,..
birde müge anli nin bir anne cocugu icin herseyi yapar dedi ona katilmiyorum ben illa cocugna ekmek götürmek icin bedenini satmak gerekmiyor..
bizim evimize temizlige gelen bir kadin vardi esi hapishanedeydi evlere temzlige gidiyodu 4 cocugunu güzelce yetisrdi zaten gidilen evlerden bisyler veriliyordu onlarla büyüttü ve kadin ankaradan ev aldi yani isteyen yapar..bu sekilde olabilir demek bence yanlis

hamsikolonisi
kızlar hala bir gelişme yok galiba anladığım kadarıyla..
sizlere hayranım..o uyuzları seyredipte dayanabildiniz için bunca zaman..
sabrınızın devamını diliyorum tabiki gelişmeleri takip edebilmek için..:)
öpüyorum..

ozebus_41
müge dilberi konusturmak için bazen öle dıyor... cunku oda baskalarıyla oldugunu düşünüyorrr bence..

hamsikolonisi
ama şunu unutmamak lazım..bu insanlar kör cahil..ve değer yargıları oldukça sınırlı..onları anlamak bu yüzden zor bu kadar..namus,insana saygı,ahlak,sevgi gibi kavramlar yerine günü geçiştirmek,para tutkusu,sorumsuzluk,vurdumduymazlık,yalan söylemek,acımasızlık onlar için normal..
ben bu insanlardan herşeyi beklerimki çocuğu ısırdıklarını duyduğumda zaten benim aklımda birer hayvan olarak kaldılar..
savunmasız bir çocuğu ısırmak,morartmak ne demektir?
insan ineği yada koyunu güderken bile ısırmazken?aklım almıyor..
bence hep diyorum bu ailede başka bişey var..

hamsikolonisi
ısırmak özellikle sadistçe benim için...

edda1985
kızlar ben bugün izlemedim ne oldu çocuk hala bulunamadı dimiii...
varmı bi gelişmeee

ekrkebkafk
11-05-09, 12:05
bencw dilberi döve döve ısıra ısıra konuştursunlar:kızgın::kızgın::kızgın:

serayy
11-05-09, 12:05
Yaaa çocuk falan umurlarında değil çıldırıcam,
sen onu yaptın, o bunu yaptı.
Dilber bir öyle dedi bir böyle dedi.
Kaç haftadır programdalar 1 arpa boyu yol alınmadı.
Kardeşim çocuk nerde ya,
Sadete gelin artık,
merak ediyorum noldu oğlana.
Öldürdümü bu aşağılık Dilber çocuğu,
sattımı?
Sevgilisinemi verdi?
Noldu bu çocuğa??????????????????????????
Aklıma şu da geliyor,
Bu Dilber s..rtüğü sevgilisiyle buluşmuştur, oğlanda gördü,
zaten akıllı bir çocukmuş, kimseye söylemesin diye çocuğu öldürdüler..

Artık Ümitede kızmıyorum çünkü anladım ki o zavallı gerçekten zihinsel özürlü.
Hiç bişeyden haberi yok.
Kocayım diye dolanıyo işte,
neyse ben çocuğu istiyorummmmm (babanne gibi konuşayım biraz, o da ayrı konu, ağzından başka bişey çıkmıyor)

firegirl
11-05-09, 13:05
arkadaşlar..hani iş arıyoruz...ekonomik kriz varya
ben artık nasıl para kazanacağımızı buldum
KAZI KAZANDAN....veriyorsun 50 kuruş alıyorsun 20 tl
valla günlük iyi para

AzRASILAM
firegirl
arkadaşlar..hani iş arıyoruz...ekonomik kriz varya
ben artık nasıl para kazanacağımızı buldum
KAZI KAZANDAN....veriyorsun 50 kuruş alıyorsun 20 tl
valla günlük iyi para
canıım o dilberi kazıyan kazımış kazanan da kazanmışş
baksana elalem bi tane sevgili bulamazken bunda hm koca hm sevgili çook:mymeka:

esmer güzeli
arkadaşlar okudukca sizleri bağıldım yorumlarınızaaa harikasınız gözünüzde hiç bişey kaçmıyor :=)
bende şunu fark ettim umut zatı biliyor karısının ne yolda olduğunu oda buna göz yumuyor dilberin sakladığı bi şey yok ya bu çoçuk gercekten birileri tarafında kaçırıldııı beklitilyor dilberi daha iyi çalıştırmak amaçlı çoçuğu kacırdılar sadaece dilber onlara boğun büküyor bu insanlar bu kadını kullanmak istiyor dilber saf kendi işini kendisi yapmak istiyor adı üstünde o .bu.şu. işte benim izlediğim kadar dilberde korku panik ve birazda urkek lik var bügün bunları gordüm ben bu çoçuk kayıp gercektenn ama biriler tutuyor elindeeee yazık küçük bebek ya buuuu dahhaaa

nesrin111
11-05-09, 14:05
ya işin komik yanı çocuğu arıyorlar ama elde fotoğraf falan yok..ya nasıl aranır çocuk..belki benim yanımda,ben haber verecem ama nasıl vereyim değil mi?
hani müge robot resim çizdiriyordu..ne oldu o robot resme? polistede de mi robot resim yok....

osssnur
kızlar bır de dılber ne kadar usta yalancı farkındamısınız once anlamamıs gıbı yapıyo o arada dusunuyo ve anında yenı yalanları ortaya dokmeye baslıyor .

superisi22
sinir kadınya ya dövmeli yada hipnoz yapmalı ruh gibi ne ağlıyo ne oğlum diyo bunun yüzünden başka bir konuk gelmiyo müge iyi sabırlı ben olsam kadını paralarım

ozebus_41
azra_sila
canıım o dilberi kazıyan kazımış kazanan da kazanmışş
baksana elalem bi tane sevgili bulamazken bunda hm koca hm sevgili çook:mymeka:
hehehehe ilahı ablacım güldürdün beni cok yaşa emi...
bencede haklısın kazıyan kazımıs kazanan kazanmıs...
tv nin önünde palazlandı artık,yüzüde kızarmıyo...
esmer güzeli
arkadaşlar okudukca sizleri bağıldım yorumlarınızaaa harikasınız gözünüzde hiç bişey kaçmıyor :=)
bende şunu fark ettim umut zatı biliyor karısının ne yolda olduğunu oda buna göz yumuyor dilberin sakladığı bi şey yok ya bu çoçuk gercekten birileri tarafında kaçırıldııı beklitilyor dilberi daha iyi çalıştırmak amaçlı çoçuğu kacırdılar sadaece dilber onlara boğun büküyor bu insanlar bu kadını kullanmak istiyor dilber saf kendi işini kendisi yapmak istiyor adı üstünde o .bu.şu. işte benim izlediğim kadar dilberde korku panik ve birazda urkek lik var bügün bunları gordüm ben bu çoçuk kayıp gercektenn ama biriler tutuyor elindeeee yazık küçük bebek ya buuuu dahhaaa
canım cocugun ölmedıgıne dair(en azından sımıslık)bazı telefonlar var,en son esrarengız bırı aramıs dilberınde olaylar durulunca gıdecegını söylemıs...

Bence eger dılberın cocugunu amaclı kacırmıslarsa kım olursa olsun herseyı göze alır benı tehdıt edıyorlar o yuzden cocugumu aldılar dıyebılırdı ki zaten 2 adamın cocugun kaybolmadan 1 gun önce tehdıt ettıklerını bılıyolar...
Neden ettıgını söyledı zaten dılber...
Adam resmen beni memnun et dıye teklıfte bulunuyormus...
Bende de cocugun kendınden oldugunu sanan ya da gercekten öle oldugundan,cocuk benim dıye baska bırı aldı cocugu ve dılberın haberı var söyleyemıyor...

Halikarnas
hamsikolonisi
kızlar hala bir gelişme yok galiba anladığım kadarıyla..
sizlere hayranım..o uyuzları seyredipte dayanabildiniz için bunca zaman..
sabrınızın devamını diliyorum tabiki gelişmeleri takip edebilmek için..:)
öpüyorum..

günün mesajı ilan ediyorum:hooray:

Şeniza.s.:nazar:

Halikarnas
tontişim
bencw dilberi döve döve ısıra ısıra konuştursunlar:kızgın::kızgın::kızgın:

ve günün 2.liği:lepi:

Şeniza.s.:nazar:

eftelyaaa
ya kızlar farkındamısınız bilmiyorum ama insanları tanımadan önyargıda bulunuyorsunuz ne şartta nasıl bir yaşamı vardı o kadının acaba sizin anladığınız gibi onun için bence biraz daha sabredin bence kimse gerçekten bilmeden bu denli ağır hakaretleri hak etmez

kedi dili
ya arkadaşlar bu dilberin ciddi buyutlarda piskolojik sorunlar var galiba,ya da aptal rolünü iyi yapıyor,benim çocuğum kaybolacak ben tv çıkıp bu bana özel diyecem,baksanıza polisleri de çıldırtmış,gerçekten kafada eksik var bu dilberde:1shok:

Halikarnas
eftelyaaa
ya kızlar farkındamısınız bilmiyorum ama insanları tanımadan önyargıda bulunuyorsunuz ne şartta nasıl bir yaşamı vardı o kadının acaba sizin anladığınız gibi onun için bence biraz daha sabredin bence kimse gerçekten bilmeden bu denli ağır hakaretleri hak etmez

valla evladına sahip çıkmayan kadına başka yönlerinden ötürü değil ama bu yönden hakaretin ağababasını ederim....

evladına sahip çıkmadığı için de onunla ilgili ne kötülük varsa onunla ederim aklıma gelen gelmeyen herşey için ederim hakaret....

üstelik bu kadın çocuğu ısırıyorsa.

Halikarnas
kedi dili
ya arkadaşlar bu dilberin ciddi buyutlarda piskolojik sorunlar var galiba,ya da aptal rolünü iyi yapıyor,benim çocuğum kaybolacak ben tv çıkıp bu bana özel diyecem,baksanıza polisleri de çıldırtmış,gerçekten kafada eksik var bu dilberde:1shok:

dilber çok zeki bir kadın....düşünmeden konuşmuyor...düşünüyor hesap ediyor ondan sonra konuşuyor...

kişilik bozukluğu var ama son derece zeki bir kadın....

eftelyaaa
Sardunya_Zakkum
valla evladına sahip çıkmayan kadına başka yönlerinden ötürü değil ama bu yönden hakaretin ağababasını ederim....

evladına sahip çıkmadığı için de onunla ilgili ne kötülük varsa onunla ederim aklıma gelen gelmeyen herşey için ederim hakaret....

üstelik bu kadın çocuğu ısırıyorsa.
güzelim kastetdiğim başka birşeydi yani kadının başka erkeklerden teklif aldığı aşikar ama bişey yapıp yapamadığı belli değil çocuğuna davranışına bende kızıyorum ama yinede kendi işini yapıcak vs vs. gibi şeyleri hoş bulmadığımı söyledim

bengusu
Sardunya_Zakkum
dilber çok zeki bir kadın....düşünmeden konuşmuyor...düşünüyor hesap ediyor ondan sonra konuşuyor...

ama sonrada konuştuğunu inkar ediyor :uhm:
dediğin gibi gerçekten kişilik bozukluğu var,bugün bir şey dikkatimi çekti,gelen her telefonda dilber korkuyor sanki birileri onu deşifre edip çocuğuna ne olduğunu ya da kendisinin çocukla ilgili neler yaptığını anlatacakmış gibi korkuyor ,tedirgin yani bana öyle geldi,yarında devam eder bu olay,dilberde bu ketumluk olduktan sonra hepimiz sinir oluruz,ekran karşısında sıkarız kendimizi kötükedihüso

bengusu
eftelyaaa
güzelim kastetdiğim başka birşeydi yani kadının başka erkeklerden teklif aldığı aşikar ama bişey yapıp yapamadığı belli değil çocuğuna davranışına bende kızıyorum ama yinede kendi işini yapıcak vs vs. gibi şeyleri hoş bulmadığımı söyledim
aslında bana öyle geliyor ki dilberin ne yaptığından kocasının haberi var hatta söylemeye diim varmıyor kimsenin günahını almak istemem ama kocası belki para karşılığında bunları yaptırıyor,kahvede bu kadar konuşulmasının sebebini düşünmek lazım,malesef ateş olmayan yerden duman çıkmaz,yinede kınamıyorum,Allah ıslah etsin,önemli olan zavallı çocuğun bir an önce bulunması ve sosyal hizmetler tarafından himaye edilmesi :Saruboceq:

kedi dili
Sardunya_Zakkum

belkide haklısın canım,fakat onun işinı bozuyor bant kaydı,demedim değince aha kayitlarımıza bak,o zaman çok bozuluyor,benim canım çocuğuna ağlıyorsenağlama,umarım yavru iyi,neyse yarın hep beraber çıldırmaya devamkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Halikarnas
eftelyaaa

eftalyacım, teklifler aldığı aşikar olduğu gibi eve erkekleri aldığı da aşikar...

eve erkeği aldı mı? aldığı niyet nedir? maddi yardım kabul etme...adamlar hayrına maddi yardım etseler verirler karılarına para ya da giderler marketten alırlar alacaklarını gider kapıdan yenge buyur der kapıdan adımını bile atmadan döner çeker gider...

kadının şerefsiz olduğu yavrusuna verdiği değerden belli...şerefli anne gibi bir anne evladına bakamayacak olsa bile gider devlete "ben yavruma bakamıyorum size teslim" der...

ısırarak döverek üstünde sigara söndürerek eve erkekler alarak bakmaz....sonra da kaybolduğu zaman makyaj yaparak tv ye de çıkmaz...çocuğunu aramaya o gelmemiş ki zaten babaanne olmasa çocuğu kimsenin arayıp istediği yok gayet memnunlar hallerinden...

bu anneye ben her hakareti ederim.....

Halikarnas
hakaret etmek bir yana yarın program sonuna doğru atv nin önüne gidip üzerlerine kusacağım...

birde okkalı tükürük at diyen arkadaşın isteği üzerine tüküreceğim de suratlarına

eftelyaaa
bengusu
aslında bana öyle geliyor ki dilberin ne yaptığından kocasının haberi var hatta söylemeye diim varmıyor kimsenin günahını almak istemem ama kocası belki para karşılığında bunları yaptırıyor,kahvede bu kadar konuşulmasının sebebini düşünmek lazım,malesef ateş olmayan yerden duman çıkmaz,yinede kınamıyorum,Allah ıslah etsin,önemli olan zavallı çocuğun bir an önce bulunması ve sosyal hizmetler tarafından himaye edilmesi :Saruboceq:
canım bende bunu demek istemiştim ne de olsa kadının ne yaşadığını tam olarak bilmiyoruz kadını tanımıyoruzda damgalamak bize yakışmaz günahını almayalım demek istiyordum.ama bende çocukların onlarda kalması taraftarı değilim

ozebus_41
Sardunya_Zakkum
eftalyacım, teklifler aldığı aşikar olduğu gibi eve erkekleri aldığı da aşikar...

eve erkeği aldı mı? aldığı niyet nedir? maddi yardım kabul etme...adamlar hayrına maddi yardım etseler verirler karılarına para ya da giderler marketten alırlar alacaklarını gider kapıdan yenge buyur der kapıdan adımını bile atmadan döner çeker gider...

kadının şerefsiz olduğu yavrusuna verdiği değerden belli...şerefli anne gibi bir anne evladına bakamayacak olsa bile gider devlete "ben yavruma bakamıyorum size teslim" der...

ısırarak döverek üstünde sigara söndürerek eve erkekler alarak bakmaz....sonra da kaybolduğu zaman makyaj yaparak tv ye de çıkmaz...çocuğunu aramaya o gelmemiş ki zaten babaanne olmasa çocuğu kimsenin arayıp istediği yok gayet memnunlar hallerinden...

bu anneye ben her hakareti ederim.....
Kesınlıkle hak verıyorum sana sarduşum...
Rabbım kımsenın basına vermesın ama ınsan kendını paralar yahu,o trabzondakı yusufcugun annesı nasıl hergün ölüyor kadın...Töbe ya rabbim...

Ates olmayan yerden duman cıkmaz yıne de günahı boynuna ama konusmaları hep celıskı...
Bindim dıyor arabaya sonra öle demek ıstemedım o arabaya bınmedım dıyo...
Aradım dıyor sonra ben aramadım dıyor..vs:bbo:

Ben sadece o cocuga üzülüyorum...

Halikarnas
eftelyaaa
canım bende bunu demek istemiştim ne de olsa kadının ne yaşadığını tam olarak bilmiyoruz kadını tanımıyoruzda damgalamak bize yakışmaz günahını almayalım demek istiyordum.ama bende çocukların onlarda kalması taraftarı değilim

ay hala ümitin bilmediğini mi düşünüyorsunuz!!!!?

tabiki biliyor kocası...

kadın şerefli olsaydı bu kocaya sahip çıkmak onu korumak sevmek bir yana parçalardı parçalar....

adam muhammede işkence yapıyor ve hala kocasını koruyor kolluyor ...

iğreniyorum bu kadından iğreniyorum

kedi dili
bence anne kelime bile bu dilbere çok fazla,ben böyle insan yerine koymam,dün star tv kediyi gösterdiler,ateşlerin arasında dalıp dört tane yavruyu kurtarmış,ve hala can atıyordu belki bir tane daha kaldı içerde,bu dilber ruh gibi,bana özel,ben dayanamıyorum,müge abla ona iyi dayanıyor,helal olsun,ben olsam,boğardım onu,tövbe,tövbesengözlerimebaksanab

eftelyaaa
11-05-09, 15:05
canım ben kocası bilmiyor demedim ama hep kadını suçluyorsunuz bende acaba tek başınamı yapıyor yada gerçekten ne yapıyor biz bilmiyoruz diyorum

Halikarnas
kadın kendini satacaksa bile adamsız satacak çocuklarına bakacak...

ama adam gibi bakacak ısırmadan dövmeden ...işte o zaman o kadını alnından öperim alnından...

ama kocasına destek vermek için pis işler çevirecek, bebeklerine kocayla beraber işkence yapacak, çocuk kaybolacak sonra da kocaya hala destek çıkacak...

hakaret az kalır...bu kadını bir arkadaşın dediği gibi döve döve ısıra ısıra konuşturmak lazım...

insan hakları nerde ?????hadi muhammedi bulsunlar!!!!!!!!!

AzRASILAM
eftelyaaa

şimdi burda ki herkesin düşüncesi (dilber hakkında ki) yanlış
dilberin yaptığı o hareketler doğru onu mu demek istedin sen

AzRASILAM
Sardunya_Zakkum
hakaret etmek bir yana yarın program sonuna doğru atv nin önüne gidip üzerlerine kusacağım...

birde okkalı tükürük at diyen arkadaşın isteği üzerine tüküreceğim de suratlarına
saol cnmmmmŞeniz
tükürüğüne yazık olcak değmez ama onlar bnce onu çooktan hak etti:mymeka: