Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

o6burin
28-04-09, 14:04
yusuf bulundumu arkadaşlar

Yeliz
o6burin
yusuf bulundumu arkadaşlar
malesef canım bulunmadı...:1no2:

ozebus_41
işin ilginci bu kaybolan cocuktanda hıc haber yok.. nasıl kaybolduguda mechullll

osssnur
28-04-09, 15:04
arkadslar bende eskısehır de oldurulen yaslı amcayı merak ettım bulundu mu katıllerı?

meldam
osssnur
arkadslar bende eskısehır de oldurulen yaslı amcayı merak ettım bulundu mu katıllerı?
ewet ya bende anlamadım ama çocukları öldürmüş diye duydum doğrumu bilmiyorum
bugün çıkan 6 yaşındaki çocuk olayındada aile çok ilginç altlarındqa bir çok şey saklı gibi müge anlı defalarca evlilik tarihini filan sordu mahallede aile için hoş şeyler demiyor bakalım ne çıkacak bu olayda. suç işliyorlar nasıl cesaret edip gelebiliyorlar stüdyoya mersinli gelin gibi,eskişehirli aile gibi,bu ailede bişey çıkarsa şaşırmıcam artık

osssnur
cocuk adamdan olmayabılır gıbı gelıyor bana bıde anne nın kocasına babannenınde ogluna devamlı arkandayız sonuna kadar demesı cok dıkkatımı cektı .neden tekrar tekrar bunu soyledıler kı

Halikarnas
28-04-09, 16:04
meldam
ewet ya bende anlamadım ama çocukları öldürmüş diye duydum doğrumu bilmiyorum
bugün çıkan 6 yaşındaki çocuk olayındada aile çok ilginç altlarındqa bir çok şey saklı gibi müge anlı defalarca evlilik tarihini filan sordu mahallede aile için hoş şeyler demiyor bakalım ne çıkacak bu olayda. suç işliyorlar nasıl cesaret edip gelebiliyorlar stüdyoya mersinli gelin gibi,eskişehirli aile gibi,bu ailede bişey çıkarsa şaşırmıcam artık

zaten anne baba üstüne düşmemiş olayın, kaybolan çocuğun babaannesi düşüyor torunun peşine...müge anlıyı arayan araştıran babaanne.

dilegim
kızlar bence bu olayın altından çok daha başka şeyler cıkacak bence anne baba çocugun nerde oldugunu bılıyorlar ve saklıyorlar ALLAH bılır cocuk ölmustur

Halikarnas
dilegim
kızlar bence bu olayın altından çok daha başka şeyler cıkacak bence anne baba çocugun nerde oldugunu bılıyorlar ve saklıyorlar ALLAH bılır cocuk ölmustur
anne veya baba çocuğa zarar verdiler çocuk öldü kuvvetli ihtimal...

daha geçen hafta ilk çıktıkları zaman tv ye anneden hemen şüphelendim...

çocuğun yara ve yanık izleri varmış üstünde...

zavallı yavrucağı annesi sürekli ısırıyormuş...konu komşu izleri sorduğu zaman annem ısırdı diyormuş ah yavrum canım benim...o kadında cani tipi bakışı var.

eceda2003
28-04-09, 17:04
Ben çocuğun ailesinden onu korumak için birilerinin onu alıkoyduğunu düşünüyorum.Sanki tv olmayan yada az izlenen biryer köy olabilir saklıyorlar gibi hissediyorum.Yani bence ailesi gerçekten çocuğun yerini bilmiyor ama umurlarında da değil.Nasılsa yakında çıkar yeri, başına ne geldiği.

crescentmoon
28-04-09, 17:04
**LiL@**
bencede değil..
mügede imalı imalı sordu zaten..
bakalım ne çıkacak reklam bitti...
canım mügenin imalı imalı sormasının sebebi kocasının bi aralar böyle bir şüphesi olduğu içindi. yoksa müge ne bilsin çocuğun kimden olduğunu.
adam bi zamanlar şüphe ediyomuş çocuk benden diişlmiki diye.
şimdide müge spruyor hiç şüphelendimi geçmişte diye. adamda hatırlamıyorum diyo. pes dedim. insanın hatırlamayacağı bi konu diilki bu.

Yeliz
28-04-09, 20:04
yine söylüyorum bence para için sattılar çocuğu zaten durumları iyi değilmiş..birde dövüyorlarmış çocuğu ..çocuğun babasıda şüphelendiyse benden değil bu çocuk diye verdiler birine parayla..bu aile çocuğu öldürmüş olsalar saklayamazlar gibi geliyor yani cesedi bulunurdu..

BenLiLa
29-04-09, 06:04
bundar karı koca ne dediklerini bilmiyorlar yaaa......

zemus
telefona bağlanan adam nediyo baksanıza..yazık yazıkya zaten bunların duruşunda hayır yok..
bakalım reklamlardan sonra telefondaki bey daha bunların ne foyalarını çıkaracak ortaya...

sütlü gayfe
cahiller işte anne-baba cahil insanlar
bu cehaletlerinden dolayı çok şey gelir onların başına.
yazık o yavrucuğa.

BenLiLa
29-04-09, 07:04
müge haklı valla benimde midem bulandı olup bitenlerden....
çocuğun babası diyo babalık görevim bir iki tokat atmışımdır elbet..
babalık görevi çocuk dövmekmi yaaaa...
pis cahil insanlar.....
çocuğun başını yediler.....

Halikarnas
inşallah satmışlardır....

çocuk sürekli yaralı bereli, yanıklı, ısırıklı dolaştığından ötürü öldüğünden çok endişeliyim...

bengusu
bu işte var bir bit yeniği,çocuğu kaybolan anne babalar böyle mi durur,sinir hapı içmişlermiş hadi canım :mymeka:

ozebus_41
Hey Allahım...

Yusuf un babası cok blöfçü...

meldam
Sardunya_Zakkum
inşallah satmışlardır....

çocuk sürekli yaralı bereli, yanıklı, ısırıklı dolaştığından ötürü öldüğünden çok endişeliyim...
inşallah satılmıştır katılıyorum ne biçim insan bunlarrr anlayamadım
eşeledikçe olayı ne numaralar çıkıyorr
çocuğu öldürmüş olmasınlarda artık herşey beklenir bunlardan

ozebus_41
Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor...
Anne zaten Allahlık,o yalan,onu demedım,ısırmadım,bilmiyorum...

zemus
29-04-09, 08:04
ay şu olay bi açığa çıksada rahatlasam ekranda o ana baba denilen kişiler konuştukça sinirlerim bozuldu....

ozebus_41
Ben babanın konusma tarzına ifrit oldum... ne dinliyo ne de söyleneni kabul ediyor... cocuk derdinden cıktı, o bu bunu demiş dememiş derdine döndü...

Halikarnas
anne de baba da anormaller....kişilik bozukluğu var her ikisinde de...ordaki psikiyatrist bile dedi program başlarken...

Celallettin cerrah ın açıklamasını duyan oldu mu?

ozebus_41
yok sarduşum duymadım... yusufla ilgili bir acıklama mı?

BenLiLa
terörü kınıyorum.......

balım.
lanet olsun şu teröre

ozebus_41
Şehitlerimize Allahtan rahmet,ailelerine sabır diliyorum....

kate_34
29-04-09, 09:04
öncelikle şehitlerimize Allah rahmet eylesin.
Çocuğun anne babasında dikkat ederseniz potansiyel suçlu ifadesi var.Ve göreceksiniz olayların su yüzüne çıkması an meselesi bence çok şey gizliyolar bence.

Yeliz
kızlar izleyemedim bugün kısaca ne olduğunu biri anlatabilirmi...

kibela24
canım kaybolan Muhammed ın aılesı vardı onlar konustu hala bulunamadı

Yeliz
teşekkürler canım yakında bulunur bana öyle geliyor dünkü tutumları hiçte normal değildi..

ozebus_41
Yelizcim kaybolan muhammetın aılesı vardı yayında... butun mahalle ev sahıplerı falan aıleyı sucladılar ama bunlar hıcbırını kabul etmedıler...Tabi bu arada muhammetten dan hala bir haber,iz bile yok... onun dısında herseyı tartıstılar... cocugun parkta kayboldugu cıktı ortaya ama gıttıgı komsusu hıc ılgılenmez bız bakardık dedı.. bırde dün mü ne cocugunyanş annesı yusuf ıcın o kadına gelmez o artık demiş ve arkasından sakın bunu tv ye söleme demiş.. acıkcası bı sonuca tam varılamadı ama yakınlarda bekar yaşar adında bı adam kalıyomus,bunların evıne gırer cıkarmıs o adamla ılgılı konustular ama bı netıce olmadı yani...

Yeliz
29-04-09, 10:04
iyice karıştı yani..birşeyler saklıyor bunlar...

Yeliz
birşey daha çocuğun anneannesi programa çıkmasa çocuk unutulup gidecekti..anne baba hiç oralı değil..

Halikarnas
ozebus_41
yok sarduşum duymadım... yusufla ilgili bir acıklama mı?

"Kızına sahip çıkmazsan, kafasını keserler"

57 gün önce öldürülen ve katilinin zengin bir ailenin oğlu olduğu için bulanamadığı düşünülen Münevver'in ailesine, ıstanbul Emniyet Müdürü Cerrah'tan yorum: "Takip etselermiş kızlarını."
[FONT=verdana,geneva]57 gün önce öldürülen, cesedi parçalara ayrıldıktan sonra başı bir çöp konteynerinden, bedeni bir diğerinden çıkan Münevver Karabulut'un katili hâlâ bulunamadı. [/FONT]

[FONT=verdana,geneva]Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ayşe Arman'ın telefonla irtibata geçtiği ıstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah ise, Münevver'in ailesini suçlamaya varan tuhaf açıklamalar yaptı. "E, takip etselermiş kızlarını" diyen Cerrah, "sizin kızınız olsa, gece erkek arkadaşının evinde geç saatlere kadar kalmasına izin verir misiniz?" sorusunu yöneltti.[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]Ayşe Arman ile ıstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah arasında geçen diyalog şöyle:[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]"Arman: 54 gün oldu aileye bilgi verilmiyor. Neden?[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: Ekiplerimi onlara yollamadığımı nereden biliyorsunuz?[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Arman: Çünkü onlarla konuşuyorum[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: Kızlarını neden takip etmediklerini de söylediler mi size?[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Arman: Nasıl yani?[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: E takip etselermiş kızlarını[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Arman: Ama 17 yaşındaki bir kızı sürekli kontrol edemezsiniz ki![/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: Sizin kızınız olsa, kaçta eve gelmesini istersiniz? Gece erkek arkadaşının evinde geç saatlere kadar kalmasına izin verir misiniz?[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]"Aile fazla serbest davranırsa, kızlarının bir erkek arkadaşı olmasına ses çıkarmazsa, o da onun evine girip çıkarsa, kafasının testere ile kesilmesi normalmiş manası çıkabilecek mini bir sohbet."[/FONT]