Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Emrivaki
26-05-09, 14:05
kardalina
arkadaşlar muhammedin cesedi bulunmuş.
çok kötü oldum yaaaa....
aaaa bulunmuş muuu :1shok:
ayy yaa ölmüşmü...
bu kadar çürüdüyse baya olmuş demekki

kardalina
hürriyetin sitesinde haber
anasayfada

sel
inanmıyorum yaaa, annem nasıl merakla izliyordu her sabah çok üzülecek şimdi offf
ne isterler el kadar çocukta bence bunda ümidin parmağı var :nazar:

Dora
26-05-09, 15:05
ayy nasıl üzüldümmm:a015: anne ve baba çok rahat olunca öldüğüne hiç ihtimal vermemiştim yazık yavrum benim:a015::çok üzgünüm:

kardalina
sel ben de hiç bu kadar kötü olacağımı düşünmemiştim. bir arkadaş sandık olayında neden kadın bunu yapmış diye sormuş. ben de ona cevap vermeden emin olmak için gazetenin sitesini açtım ve şok oldum.
hala ellerim titriyor.

EU1
çocuk ölü bulundu çok üzğünüm yaaaaaa

GökyüzündeDans
Çok kötü oldum inanmıyorum ben hep bir ümit bekliyordum bir yerden çıkacak diye çok üzüldüm rabbim kimseye evlat acısı vermesin çok zor

newlife
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

GökyüzündeDans
Aman allahım haberi okudum kahroldum resmen çocuğun sadece kemikleri kalmış ne büyük acı insanın aklını kaçırmaması elinde değil rabbim sabır versin çok zor

atıka81
ümit in yanından kaybolmadıki çocuk annesinin yanından kayboldu ah dilber ah içim parçalandı allah kimseye evlat acısı vermesin şok oldum keşke saklamış olsalardı ah ah yandım çocuklarınızı ne olur koruyun yalnız bırakmayın arkadaşlar inşallah yapan yada yapanlar bulunur ah canım ah bir resmi bile çok görmüşler fotoğrafı bile yok çocuğun

newlife
Kızlar kimliği tespit edilmemişki..Muhammet olabilecği tahmin ediliyomuş .((( Ümitle dilberi emniyete çağırmışlar...ya çok fena oldum ben yaaa..

EU1
allahım çok kötü çok böyle ana baba olmaz olsun yavrum sadece iskelet halde kalmış hiç ölmüş olabileceğini düşünmemiştim gözün aydın ümit denilen adi pislik çocuktan kurtuldunuz allah cezanızı versin

EU1
ağlamakan bi hal oldum yavrum aç susuz ğitti çocuk ğibi yaşamadı
dayaktan kötü zulum ğörmekten başka bişey ğörmedi

GökyüzündeDans
Giysilerinden tespit etmişler yazıklar olsun hiç mi bunlar etrafı aramamış direk soluğu müge anlıda mı almışlar anlamadım gitti

EU1
hani sinopta ğörülmüştü haniii
hhepsi yalanmış
yavrum yavrum ya

Halikarnas
kardalina
Kayıp çocuğun tarlada cesedi bulundu

TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi'nde, buğday tarlasında bir çocuk cesedi bulundu. Tamamen çürüyen cesedin 1.5 ay önce kaybolan 6 yaşındaki Muhammed Fırtına’ya ait olduğu belirlendi.

Nusretiye Mahallesi yakınlarındaki buğday tarlasını dolaşmaya giden O.P. tamamen çürümüş ve kemikleri kalmış bir çocuk cesedi gördü. Tarla sahibinin ihbarı üzerine olay yerine gelen Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarlada bulunan cesede ait kemikler ile eşyalarını delil torbasına koyarak incelenmek üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bulunan cesedin, Nusretiye Mahallesi’nde oturan Ümit ve Dilber Fırtına çiftinin 1.5 ay önce kaybolan oğulları 6 yaşındaki Muhammed’e ait olup olmadığını belirlemek için harekete geçti. Bir televizyon programına katılmak üzere İstanbul’a giden çifte haber veren ekipler, bulunan eşyaların çocuklarına ait olup olmadığını belirlemeleri için Çorlu’ya gelmelerini istedi. Çorlu'ya gelen çift, olay yerinde bulunan giysilerin oğullara Muhammed Fırtına'ya ait olduğunu belirledi.

Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

hürriyeeten alıntı yaptım

offffffff başıma ağrı girdi....

o kadar belliydi ki öldüğü....ve dilberle ümitin birlikte gömdüklerine nedense ilk günden beri eminim.

EU1
ne kadar rahatı bunlar ne kadar inanamıyorum halen yavrum bu dünyada ğün ğörmedi
canım benim

sel
ya hangi gazetenin sitesinde okuduunuz ben bulamadım senağlama

sel
kızılca kıyamet yarın programda kopacak Çok üzgünüm çoook

EU1
adi pislikler adiler yavrumun dişini kırmış adi babası canım benim

sel
ay buldum haberi buldum, yaaa yinede inşallah o değildir diyorum kızlar, anneme söyledim ilk önce bulunmuş dedim kadın nasıl sevindi heycanlandı, anne ölmüş sevinme dedim, kadın birden şoka girdi, babamla çok sıkı takipçilerdi :nazar:

zeyn77
gercekten dogrumu hangi sitede okudunuz

kelebek1238
ya nerden okudunuz arkadaslar eger gercekse cook acı yavrum ya cok uzuldum gercekten ..... olan cocuk yapıyor coook yazık gercekten....

kardalina
hürriyetin sitesinde anasayfada haber. link verebiliyormuyum, yasak mı bilmiyorum.

yeni ruh
haber bir babanın yıkıldığı an diye verilmiş..çok merak ettim baba da görünmüyor..nasılyıkılmışlar..hiç yıkılacak bir hal yoktu..Çocuk sahiden kayıpmış ve onlar orda çok rahattılar.Ben hep biliyorlar diye baktım hiç aklıma gelmezdi..Ah yavrum...ahhhh!! diyorum yürekten başkada birşey diyemiyorum...Bir ufacık can daha cahil cüheylanın elinde heder oldu...Doğurmasın bunlar ya sahip olamayacağı çocuk ya...Allah Kahretsin!!!

AzRASILAM
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
çook kötü olduum haberi şimdi gördüümsenağlama
allah ailesine sabır versin demiyoruum
çünkü allah onların belasını versiiin:eek:klava:
o çocuğun orda ne işi vaardııı:mymeka:

newlife
Ben ölmüş olabileciğini söylemiştim..40 gündür taş olsa çatlardı..muhakkak birileri görür arardı polisi yada mügeyi..Ama şimdi öldüğünü duyunca gerçekten çok kötü oldum kızlar..canım benim yaaa.ne bi sevgi gördü nede ilgi..dayak yedi,aşağılandı,babası bile p..ç diye ezdi yavruyu..çocuk o tarlada çürürken bunlar espiri yaptı,makyaj yaptı,şakalaştı,motora binip gezdiler,doğum günü kutladılar..allah bin türlü belasını versin bunların..cennet bahçesinde o bebek..allah rahmet eylesin..çok üzgünüm..

AzRASILAM
kelebek1238
ya nerden okudunuz arkadaslar eger gercekse cook acı yavrum ya cok uzuldum gercekten ..... olan cocuk yapıyor coook yazık gercekten....
Kayıp çocuğun tarlada cesedi bulundu

Mehmet YİRUN/ÇORLU, (Tekirdağ) (DHA) 26 Mayıs 2009

TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi'nde, buğday tarlasında bir çocuk cesedi bulundu. Tamamen çürüyen cesedin 1.5 ay önce kaybolan 6 yaşındaki Muhammed Fırtına’ya ait olduğu belirlendi.

Nusretiye Mahallesi yakınlarındaki buğday tarlasını dolaşmaya giden O.P. tamamen çürümüş ve kemikleri kalmış bir çocuk cesedi gördü. Tarla sahibinin ihbarı üzerine olay yerine gelen Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarlada bulunan cesede ait kemikler ile eşyalarını delil torbasına koyarak incelenmek üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

Çorlu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bulunan cesedin, Nusretiye Mahallesi’nde oturan Ümit ve Dilber Fırtına çiftinin 1.5 ay önce kaybolan oğulları 6 yaşındaki Muhammed’e ait olup olmadığını belirlemek için harekete geçti. Bir televizyon programına katılmak üzere İstanbul’a giden çifte haber veren ekipler, bulunan eşyaların çocuklarına ait olup olmadığını belirlemeleri için Çorlu’ya gelmelerini istedi. Çorlu'ya gelen çift, olay yerinde bulunan giysilerin oğullara Muhammed Fırtına'ya ait olduğunu belirledi.

Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

işte cnm maalesef haberbu:çok üzgünüm:
aam en baştan belliydiii
bakalım bakalım dilber yarın bu kadar serin durabilecekmiii:mymeka:

ozebus_41
Aaaaa ınanmıyorummm cok üzüldümm..

Kendımı ınandırmak ıstemıyordum böyle bırseye,hep aldı bırı cocugu dıyordum...

Allah bıldıgı gıbı yapsın bu anne babayı...

Demek ılk kayboldugu zamanlarda ölmüş yavrucakkk...

Kım neden yapar böle bırseyı ya,biri öldürüp tarlayamı attı organ mafyası falan of ya ınsanın aklına hersey gelıyo

Bakalım dılber hanım yıne aglayamayacak mı????????

CASMİN
ayyy üzüldüm yaaaaa=(

kardalina
olayı okuduğumdan beri o kadınla adama söylemediğim laf kalmadı. kadın ve adam diyorum çünkü anne baba sıfatlarını hakketmiyorlar. herkesi yalanlarıyla oyaladılar. ya insan taş olsa bile kayıp çocuğu için bir damla diyorum bir damla bile dökmez mi? ilk başta emniyet güçlerini yalanlarla oyalamasalardı belki şuan çocuk yaşıyor olacaktı. lanet olsun şu çocuğu sadece doğurmakla anne baba olacağını sanan insanlara.

Halikarnas
ozebus_41

Kım neden yapar böle bırseyı ya,biri öldürüp tarlayamı attı organ mafyası falan of ya ınsanın aklına hersey gelıyo

tatlım gör bak işin içinden ümitle dilber çıkacak...

ikisinden biri öldürdü çocuğu sonra birlikte gömdüler diye ilk günden beri diyorum hatırlarsan...

nedense çok kuvvetli düşünüyorum bunu...

DESPO
evet maalesef bende bugün hürriyet.com dan öğrendim çok üzüldüm.

sel
hala tüylerim diken diken, nasıl üzüldüm anlatamam yaaa...
ama bana kalırsa o adamla o kadınıın bir parmağı var bu işte

AzRASILAM
ozebus_41

ağlamaz o şıllık:mymeka:
inanmıyoruum yaasenağlama
yavrum bnm bu dünyaya seni getrn ama maalesef sözde annen baban sığdıramadılar hep dayak yedin hor görüldüün
dileirm şuan melekleriin kucağında kuştüyü yataklardasındır uçuyosundur emninm öylesindiir kuzum bnm
çook üzüldüümsenağlama
melek oldu yavruum bnm
senağlama

yeni ruh
Ya önce buz gibi kaldım şimdi de krize girdim ..zaten kızım hasta moralim bozuktu..Tutamıyorum kendi mi yaa...Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın sizi...rezillerr...

DESPO
ben hurdacının oğlundan şüphelenmiştim daha önce.hani madde bağımlısı delikanlı bir defamı ne çıktı röportajlarda.delikanlı madde bağımlısı,ve şöyle demişti kısa röportajda"Muhammed arada benim peşime takılır gelirdi"işte benimde kafama bu takılı kaldı o günden beri.siz nedersiniz.

yeni ruh
Valla babası düne kadar gayet rahat pazarda yufka satıyormuş.Çorlunun yerel gazatesinden okudum şimdi.Babasının pazarda rahat tavırları dikkat çekiyor annesi ise televizyon programlarından başka bir girişimde bulunmadı diye yazıyor...Ne bileyim ben çocucuğumu bir ay göremesem ne durumda olduğunu bilmesem(aslında birkaç dakika da yeterli benimiçin) işe gidemem zaten kafamçalışmaz.Elimi kaldıracak halim olmaz ...Anca oraya buraya koşarım deli gibi...ne bileyim...

Halikarnas
yeni ruh
Valla babası düne kadar gayet rahat pazarda yufka satıyormuş.Çorlunun yerel gazatesinden okudum şimdi.Babasının pazarda rahat tavırları dikkat çekiyor annesi ise televizyon programlarından başka bir girişimde bulunmadı diye yazıyor...Ne bileyim ben çocucuğumu bir ay göremesem ne durumda olduğunu bilmesem(aslında birkaç dakika da yeterli benimiçin) işe gidemem zaten kafamçalışmaz.Elimi kaldıracak halim olmaz ...Anca oraya buraya koşarım deli gibi...ne bileyim...

rahatlıkları evlatlık verildiğine yoğrulmuştu...bende öldürdüler ve bulunamayacak bir şekilde cesedi yok ettikleri için çok rahat olduklarını düşündüm...

günah almaksa bu kadar acımasız anne baba nın günahını vebalini bizlere yükleyeceğini sanmam Rabbimin....insan evladına işkence yapan ısıran üstünde sigara söndüren dişini kıran anne baba için her türlü şeyi düşünür...

boncuk84
26-05-09, 16:05
müge anlıyıda programınıda hiç sevmiyorum
kanal değiştirirken bile görmeye tahammülüm yok o derece yani

nesrin111
ayyy haberi şimdi gördüm
gerçektende o çocuk mu yaaaa.((
o olmaa bile yinede yazık çocuğa

yeni ruh
Sardunya_Zakkum
rahatlıkları evlatlık verildiğine yoğrulmuştu...bende öldürdüler ve bulunamayacak bir şekilde cesedi yok ettikleri için çok rahat olduklarını düşündüm...

günah almaksa bu kadar acımasız anne baba nın günahını vebalini bizlere yükleyeceğini sanmam Rabbimin....insan evladına işkence yapan ısıran üstünde sigara söndüren dişini kıran anne baba için her türlü şeyi düşünür...
açıkçası ben bile rahattım..bunlar kesin sattılar çocuğu çocuk şimdi zengin bir ailede rahat bunlarda rol kesiyor diye seyrettim hep.Kendi kendime masal uydurmuşum garibim evladım tarladaymış ya o an..ah yavrum ya içim yandı valla...:a015:

nesrin111
kesin değil sanırım o çocuk olduğu

bekolim
Ah yavrucagiz demek ki o ana-baba musveddesinin olayi ort bas etmesinin ardinda bu varmis!
Allah kahretsin sizin gibi ana-babayi!

bekolim
nesrin111
kesin değil sanırım o çocuk olduğu
Olay yerine gelen cift giysilerin Muhammed e aitoldugunu belirledi diyor, nasil kesin degil?

Dora
ama kızlar niye atv haberlerinde böyle bir haber yok. acaba o değilmiyki

esmer güzeli
[--inş yalan haberdir inansenağlamamak istemiyorummm--------senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama çok kötüyüm bennnn her tarafım ağrıdııı senağlamasenağlama offfffffffffff çok kötüyümmm ben ya ben hep diyordum gelecek muhammett yavrum benim çilekeş yavrummm
arkadaşlar muhammet için yasin okuyalım o bi melekti zaten uçtu gittiii
allah mekenın cennet bahcelerinde yapsın aminn

bekolim
Dora
ama kızlar niye atv haberlerinde böyle bir haber yok. acaba o değilmiyki
ins degildir de yasiyordur cocukcagiz:Saruboceq:

nesrin111
tadLi
Olay yerine gelen cift giysilerin Muhammed e aitoldugunu belirledi diyor, nasil kesin degil?
bende bşka bir yerde kesin değil diye okudumda
neyse..oçocuk veya değil..sonuçta o birilerinin çocuğu...yazık

bekolim
nesrin111
bende bşka bir yerde kesin değil diye okudumda
neyse..oçocuk veya değil..sonuçta o birilerinin çocuğu...yazık
Evet sonucta cocuk ama Muhammed'in yasadigina dair hala umit beslemek istiyor gonlum.
Bu haberi nerde okudun bide ben bakiyimbenneyaptımki