Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ekrkebkafk
5-05-09, 08:05
ben sonunu izleyemedim çocuk bulundu mu?

MaviEge
yok cnm daha bulunmadı çocuk ama bence bulunmak üzere

Sersoy
6 yaşında bir çocuk ve cebinde hiç para yok tek başına çorludan istanbula ordanda sinopa gidebilirmi?hadi diyelim ki gitmeyi başardı.. bunca zamandır o köyden çocuk burda diye haber çıkmazmı?böyle saçmalık olmaz, eğer gerçekten gördukleri aynı çocuk ise annenin sakladığı çok şey var demektir

Sersoy
acaba annesi çocuğa para verip göndermiş olabilirmi? belkide çocuğu sattı ve o kişide çocuğu orda bekliyordu.. artık akılma bunlar gelmeye başladı

ozebus_41
Ayy ıyıce karıstı yahu... Bu cocugun cebıne parayı kım koydu ya da o fırma calısanları soför muavin..vs ınsan bı haber etmez mı emnıyete yahu,bızım ınsnalarımızda tuhaff

MaviEge
5-05-09, 09:05
valla ben bir şey anlamadım.bence bu otobüsteki çocuk bu çocuk.devlet bunu da diğerini de bu ailenin elinden alsın bence,korumaya.

Halikarnas
herhalde çocuğu korktukları için otobüse bindirdiler....

babaya dikkat ettiniz mi avukat TC de çocuğu evlatlık vermenin cezası yok derken nasıl gözleri değişik bir şekilde dikkatli dikkatli dinledi ve düşündü...

avukat yalan söyledi tabiki...baktı ki itiraf etmiyorlar yalana başvurdu çok haklı olarak...yoksa cezası olmadığı doğru mu:uhm:

EU1
bence o çocuk ümit den değil ,
ve ümit de bunu biliyor
ama hiç kimse emanet etmeden şoföre arabasına bindirmez o sorumluluğu almaz
o çocuğu biri bindirdi

Yeliz
5-05-09, 10:05
kızlar ne gördüm müge anlının programının başında çıkan reklamı varya hani güvenilir,dobra yazıyor ona çok benzer birşey yapmış seda sayan..

hamsikolonisi
sedayı hiç sevmiyorum..aslında sabah programları tarzı program yapanları sevmiyorum..
hepsi yapmacık..itici..
bir tek müge anlının programı-tabi bu çift gibi aptal tipler olmasa-izlenebilir bir program bence..

hamsikolonisi
seda dobra ama kaba bence..aynı çizgiyi tutturamaz mügeyle...

ozebus_41
Bencede,kesınlıkle müge ile aynı kefeye konamaz.. Seda sabah eglencesi programı,müge reality programı... İzlenme ugrunu herseyı yapıyorlar artık,kendı programlarının özünü değiştiriyorlar...

esmer güzeli
5-05-09, 14:05
Sardunya_Zakkum
herhalde çocuğu korktukları için otobüse bindirdiler....

babaya dikkat ettiniz mi avukat TC de çocuğu evlatlık vermenin cezası yok derken nasıl gözleri değişik bir şekilde dikkatli dikkatli dinledi ve düşündü...

avukat yalan söyledi tabiki...baktı ki itiraf etmiyorlar yalana başvurdu çok haklı olarak...yoksa cezası olmadığı doğru mu:uhm:
:uhm::uhm::uhm::uhm:bencede düşündürüçü yanıltma yoluna çok baş vuruyorlar ama kadın sanaryocuuuuuuukafamçokkarıştı dilberrr:eek:klava:

Alsebe
5-05-09, 16:05
Bende bugun yarisina kadar bakabildim bir ara muge hurdacida 1.5 yildir kiminle gorusuyordun orda kimllerle gorusuyordun gibi laflar etti..Kimmis neymis??

MaviEge
6-05-09, 07:05
günydın kızlar.galiba o otobüsteki çocuk muhammetmiş.bakalım hayırlısıyla bulacaklar gibi geliyor bana .

Sersoy
gunaydın canım... haklısın bencede otobuse bindirilen çocuk muhammed
uzun boylu esmer biri bindirmiş
muge ısrarla bir telefon bekliyor çok merak ettim

Sersoy
dilberi korku sardı, kayınpederinin tarif etmeye çalıştığı adamı duyunca yuzu değişti

Halikarnas
çocuğun saçları uzunmuş....muavin dedi...

çocuğun saçları makina traşı olmuştu...ne kadardır kayıp ki...bu kadar sürede uzamaz

Halikarnas
gittikçe iğrençleşiyorlar....midem bulandı bulandı artık bir gün daha sürerse kanala gidip çıkışta üstlerine kusacağım bu pisliklerin....

Sersoy
yok o eski ifadeye göre öyleydi :)
yeni ifadeleri çocuğun saçı kısa değil uzunmuş

Halikarnas
tamam da canım benim etraf komşular da dediler...çocuğun kaybolduğu gün çocuk sıfır traşlı ve iyi temiz pak giyimliymiş....

müge artık gelen giden erkekler için sinirsel olarak gülerek tepki vermeye başladı...

Halikarnas
6-05-09, 08:05
hattta komşular sıfır traşlı dediği zaman müge anne babaya dönerek neden sıfıra vurdunuz çocuğun saçını dedi...

anne de dedi ki "pisleniyor kirleniyor bildiğiniz gibi değil çok yaramazdı rahat etmek için ben kestim dedi

Sersoy
bende hatırlıyorum o söylenenleri ama az önce muavinin uzun saç tarifine doğru dedi babası
hatta kayınpederinin saçıyla karşılaştırma yaptırdılar
buların bir söylediği diğerini tutmuyor zaten

MaviEge
bunlar nasıl aileler ben anlamıyorum artık ya bu işin altından kşm çıkacak çok merak ediyorum.allah sonumuzu hayretsin.al birini vur ötekine

celen35
bu ne beee :1shok: kadının görüşmediği adam kalmamıs haaa :1shok: üstelik kocasıda biilio ne kadar rahatlar :1shok: hiç utanmaları kalmamıs.napsınlar bu cocuu bunlar.cocuktan kurtulup belkide bu işi ticarete döküceklerdi Çok üzgünüm çoook