Eşini aldatan Erkekler mi suçlu yoksa Evli Erkekle beraber olan Bayanlar mı ?

devrimc66
26-03-09, 17:03
farniente
İki taraf da haklı görülemez fakat bir fark var.Erkekler kadınlar kadar uyanık,şeytan değiller,o yüzden kadın daha suçlu geliyor bana.Bir erkeği kandırmak o kadar kolay ki;zayıflar,zaafları var ve bunu bilen kadınlar evli erkeklere üşüşüyor resmen.Erkekler sonucunu pek düşünmüyor,2 gün sonrasını bile hesap etmiyor bazen ama kadınlar baştan sonucu görebiliyor.Zaten erkekler yalanı pek beceremez,saklayamazlar sıkıştırınca ama kadın öyle midir ya,yalanı ana dili gibi konuşur kötükedihüso Sırf bu örnek bile yetiyor bana,kadının en büyük düşmanı kadındır der annem hak veriyorum.
Sanki erkek kıtlığı var,evli ve sevgilisi olanlara neden yapışırlar hayret birşey :mymeka::eek:klava:
cevabini ben vereyim´canim...kim ütüsünü yapacak cocuk dogrup fizigini mahfedecek ,,yemek yapacak ,,,ev isi camasir bulasik..rahatliktan sanirim galiba bu edepsizligi yapiyorlar.....ama kul hakki cok korkunc birsey..bunuda düsünseler iyi ederler..

ecrin1001
27-03-09, 21:03
ikiside suçluuuu

divine_time
29-03-09, 18:03
aldatan erkek evli olduğunu söylemez bence

NiL_xD
2-08-09, 19:08
ikiside suçlu bence. ama erkek daha baskın. çnkü onun sorumlulukları var karısına vrsa eğer çocuklarına karşı. Kadında toplumda kötü bi duruma düşmk istemiyrsa böyle bi ilişkiye başlamamalı.

kar
evlı erkek daha sucludur..

MaviEge
valla bence de ikisi de suçlu.allah kimseye yaşatmasın.

Sumak
tabiki iki taraf..

Tencere dibin kara senin ki bende kara .....

moondancer
Bence erkek daha suçlu,çoğu adam aldatırken evli olduğunu söylemiyor..Sonuçta eşine sadakat sözü veren erkek,bu söze ihanet ederek hem kendini hem de eşini kandırdığı için erkek diyorum..

akasya_
3-08-09, 10:08
tarjamy
Bence erkek daha suçlu,çoğu adam aldatırken evli olduğunu söylemiyor..Sonuçta eşine sadakat sözü veren erkek,bu söze ihanet ederek hem kendini hem de eşini kandırdığı için erkek diyorum..
katılıyorum çünkü düşünün bir bayan erkek söylemazse bilemez ki evli mi bekar mı ama su da bir gercekki en yakın arkadasının en yakın komsusunun gözünün içine bakarak onların kocasıyla ilişki kuranlarda var allah yaramazla karsılastırmasın ogru dürüst insanlar yazsın

bozo85
3-08-09, 10:08
bence her ikiside suçlu

kibariye
3-08-09, 17:08
her ikiside suçlulülülülülülü

zhr79
3-08-09, 17:08
tabiki esini aldatan erkek suclu sonucta benim hayatımda olan insan beni dusunmedikten sonra karsıdaki hic dusunmez

edam_y
4-08-09, 12:08
bencede erkek suçludur
eğer koca bunu yaparsa elin kızı hayli hayli yaparrrrrr:jeyyar:

Duygu.C
13-08-09, 07:08
Allah ikisinide kahretsin

talya2000
13-08-09, 11:08
:kızgın:] bence her ikiside suclu kadin evli bir insanla beraber oldugu icin suclu erkekse evli oldugu halde baskasiyla beraber oldugu icin suclu erkek yuz vermese kadin asla onu elde edemez aldatilmak cok kotu allah kimsenin basina vermesin tam bir serefsizlik bence allah onlari nasil biliyorsa oyle yapsin

lilalove
13-08-09, 11:08
kadın ne kadar ayartmaya çalışırsa çalışsın erkek fırsat vermez, yumuşlaklık göstermezse kadın üzerine gitmez. Ama ben evliyim deyip kadını kahve içmeye götürür. Evliyim olmaz deyip kadının mesajlarına karşılık verirse fırsat vermiş olur. Erkek suçludur. Ama evli erkekle bile bile birlikte olan kadın da şerefsizdir.

denizk
19-08-09, 20:08
her ikiside suçlu fazlasıyla :kızgın:

irem naz
19-08-09, 20:08
her iki tarafta suçlu..

Miryem
20-08-09, 10:08
ikiside suçlu tabiki

evrem716
22-08-09, 21:08
İkisi de suçlu!Çok üzgünüm çoook

laubali
9-09-09, 21:09
Esi suclu.. Evine sadik, harami helali ayirt ede bilen iyi bir müslüman erkek bunu asla yapmaz. Tabii bu aslinda her iki taraf icin gecerlidir. Bu dünya sinav dünyasi, nefisle karsi mücadele edemeyen ve nefsine düsen erkek madem bu kadar iradesiz ve gücsüz ise zaten ondan hersey beklenir. Böylesi ahlaksizlik asla kabullenemez ve kesinlikle özrüde yoktur.

masumum
9-09-09, 23:09
Bencede her ikiside suçlu

vazgecilmez
28-11-09, 21:11
yaaa vallah ben hayattaa evli biriyle çıkamam. zaten allahtan korkan biri öyle bişi yapmaz. diyelimki çok seviyorumm ama evli olduğunu bilimiyorum bir süre sonra öğreniyorum tam aradığım adamdır falan felan dediğim zamanlarda ve çok sevdiğimi anladım zamanlarda tak evli olduğunu anlıyor olsam bileeee asla ve aslaaa bir tek söz söylemeden TERK EDERİM. aslında neden ben gideyimki onu def ederim:))) inann tek bir bakışımaa hasret kalırrr. o anda herşey biterr. etmediğim bedduada bırakmam tabi:))

dadlu_qirl
5-12-09, 16:12
her ikisidee suçLuuu bence..

erkek tertemiz karısını namusunu aldatıyorsaa

kadındaa o erkeginn evli oldugunu bilip yuvasının yıkılcagını bile bile onunla oluyorsaa

aldatan herkeziin Allahhhh cezasını verir bi qün elbet..

e_Tubis
9-12-09, 14:12
Aldatmak için iki kişi gerektiğine göre, her iki taraf da suçlu tabiki! ayrıca da,aldatılana suç bulmuyorum...

ysl_cinema
9-12-09, 22:12
tabiki iki tarafta suçlu ama erkegin sucu daha agır basıyor:eek:klava:

er_ca
9-12-09, 23:12
gözü dışarı kayan. karşı tarafa engel olmayan erkek suçludur.
evli olduğunu bile bile devam eden kadında.

harmless
18-12-09, 18:12
bu değişir ya. bence saçma olmuş

PessiMisst.91
18-12-09, 18:12
ikiside suçlu tabiki ama erkeğin evli olması + bi suç daha veriyo bence

oOopitipiti
19-12-09, 21:12
erkek doyumsuz kadın aşifte
ikiside suçlu ikiside adi..!!!

mlk2004
20-12-09, 20:12
ikiside ama en cok o kadın terslese yuz bulamaz erkeklerde yapmaz sonucta erkeklerı sucluyıruz ama erkekerde karılarını gene bır kadınla aldatıyor bı erkekler degıl yanı demekkı kadınlarda aslnda capkın kuyruksallıyorlarkı bunlar oluyorrr salak erkeklerde her kuyrugun pesınden gıtmemesı lazımmmm

chess
20-12-09, 20:12
bu kimin hesap sorduğuna bağlı, aldatılan kadın hesap soruyorsa tabii ki erkek suçlu, 2. kadının kocası, babası yada bi yakını hesap soruyorsa tabii ki 2. kadın suçlu

beyza88
26-12-09, 18:12
ikiside suçlu

aytenur
27-12-09, 14:12
bence erkeklerden cok kendını bımez kadınlarda rol oyunuyo bır kadının elde edemıyecegı erkek yoktur tabii erkeklerde suc olmaz demıyorum karısına sadık olması gerekıyo ama benım fıkrım öncelık bayanlarda

ballımm
30-12-09, 22:12
her ikiside suçlu bence

OFFPOFFF
31-12-09, 06:12
kadın suçlu bence..erkekte suçlu ama kadın benim için daha da suçlu..erkek asılır,tavlamaya çalışır o kadın yüz vermezse pes eder karısını aldatamaz..demek ki kadın metres olmayı istiyor ki kabul ediyor ve adamın karsını aldatmasına göz yumuyor..metreslik hosuna gidiyor..

DepresifPolyanna
31-12-09, 16:12
Bence erkeğin suçu daha ağır basar, çünkü evli olan bir kadına bağlı olan o, sadakatsizlik eden de adam olacaktır şu durumda, adam yüz vermese diğer kadın hiç bir şey yapamaz, adamın üzerine atlayıp tecavüz edecek hali yok,

luna88
7-01-10, 17:01
ikiside:eek:klava:

oOopitipiti
9-01-10, 10:01
ikisini de kaynar kazana atıp kaynatıp köpek maması yapcaksın:mymeka:

mmeerrwee
9-01-10, 10:01
kadını bir güzel rezil edeceksin çevresine komşularına akrabalarına adamın da müsait tarafını keseceksin çok afedersiniz ama bi kaç tanesini böyle yapsalar ibreti alem olsun diye süper olur valla

p1t1rc1k
11-01-10, 12:01
hepsi suçlu aldatılan kadın bileeeeeee

p1t1rc1k
mmeerrwee
kadını bir güzel rezil edeceksin çevresine komşularına akrabalarına adamın da müsait tarafını keseceksin çok afedersiniz ama bi kaç tanesini böyle yapsalar ibreti alem olsun diye süper olur valla
kız valla biri yaptı onu kocasının uzuvunu kesmiş çatıya atmış adam çığlıklar içinde hastaneye koşmuş polislerde o parçayı aramışlar ama son durumu bilmiyooom :lepi:delikafadulden

zhr79
erkek sucludur o kadın terslese baska kadınla yapacak icinde yapma istegi varsa eger beni kendi esim dusunmuyorsa elin kadını ne dusuncek

kkontess
24-01-10, 16:01
ikisi de suçsuz.
evli olunan kadın suçludur.
iş yüzüğü taktırmakla bitmez,aksine asıl iş ondan sonra başlar.
kocayı elde tutman,ona yetmen gerekir.o zaman 2. bayana yer bile olmaz o sahnede,haliyle suçlu da aranmaz

ssheker07
25-01-10, 11:01
Ev -Hanımı
eşini aldatan erkekler mi suçlu yoksa evli erkekle beraber olan bayanlar mı ?
bu durumda suçlu kim diye sormak anlamsız bence, çünkü evli olan erkekle birlikte olan kadında suçludur, eşini aldatan erkekde suçludur.. birisine suçu yükleyip diğerini aklamak doğru değil. Ama eşini aldatan daha suçlu duruma düşendir..Bunun bir özrü olamaz
sizce ?.............
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

zeynebada
25-01-10, 12:01
her ikisidee

ssheker07
25-01-10, 12:01
p1t1rc1k
kız valla biri yaptı onu kocasının uzuvunu kesmiş çatıya atmış adam çığlıklar içinde hastaneye koşmuş polislerde o parçayı aramışlar ama son durumu bilmiyooom :lepi:delikafadulden
:roflol: delikafadulden

_iLKSeN_
3-02-10, 02:02
ikisi de sucludur..
nedenlerini anlamak mümkün degildir belki ama kisaca nefislerini doyuracaklar ya her iki tarafa da haram tatli geliyor..Allah kimseyi sasirtamsin..

Setrinisa
3-02-10, 21:02
ikiside tabii...

AYLINNN7677
3-02-10, 21:02
Adamda suç..zaten elizabeth olmassa linda olacak...adamın niyetinde varsa aldatma neye yarar suçlu aramak...