Eşini aldatan Erkekler mi suçlu yoksa Evli Erkekle beraber olan Bayanlar mı ?

Ev -Hanımı
9-11-08, 22:11
eşini aldatan erkekler mi suçlu yoksa evli erkekle beraber olan bayanlar mı ?
bu durumda suçlu kim diye sormak anlamsız bence, çünkü evli olan erkekle birlikte olan kadında suçludur, eşini aldatan erkekde suçludur.. birisine suçu yükleyip diğerini aklamak doğru değil. Ama eşini aldatan daha suçlu duruma düşendir..Bunun bir özrü olamaz
sizce ?.............

rüyanaz
hejm eşini ldatan erkek hem evli erkekle olan kadın... hemde eşi tarafından aldatılan kadın bence hepsi suçlu...

nilsultan
haklısın canım ikiside suçlu

egzantirig
ikiside suclu. ikiside ahlakını kaybetmiş insanlıkdan nasibimini almamıs ailelerini düşünmeyen vicdansız insanlar:kızgın:

Princess
aldatılmak çok kötü bir şey gerçekten.
aldatma olayına karışan kadında suçlu,erkek de suçlu.
ama asıl suç erkekte bence..
hani biz hep karşıdaki kadını suçlarız ama erkek izin vermedikten sonra hiçkimse adamı zorla yatağa atmaz.

fatmasel
Tencere dibin kara, seninki bende kara hesabı ikiside suçlu...Allah bunu yapanları ıslah etsin...

Kimsenin yuvasında mutsuzluk rüzgarları estirmesin...

svn
Ev -Hanımı
eşini aldatan erkekler mi suçlu yoksa evli erkekle beraber olan bayanlar mı ?
bu durumda suçlu kim diye sormak anlamsız bence, çünkü evli olan erkekle birlikte olan kadında suçludur, eşini aldatan erkekde suçludur.. birisine suçu yükleyip diğerini aklamak doğru değil. Ama eşini aldatan daha suçlu duruma düşendir..Bunun bir özrü olamaz
sizce ?.............
Bizler evlenirken bize verilen sözler vardı ve bu sözleri bize eşlerimiz verdi.. bir başka kadın değil
Allah korusun ama başıma böyle bişey gelirse heralde suçlayacağım tek kişi eşim olur başka biri değil.. Şuda var tabi benim yüzümden bir çift kavga etse üzüntüden günlerce uyuyamam herhalde ki böylesi... ahlak değerlerimizi hiçbirimiz yitirmeyiz inş..

CORUMUNCADISI
bence her iki tarafada suclu demek gerekiyor cunku,
erkek evli iken aldatiyor aldatmak cok kotu bi sey bence, ve neden aldatiyor da onu hic anlamis degilim:mymeka:
hemde evli erkeklerle beraber olan kadinda
cunku neden evli bir erkekler beraber oluyorsun ki???
Neden yuva yikmak hic anlamis degilim :1no2::kızgın:
yazik degil mi o esin karisina varsada cocuklarina,???
Hem ne demisler Yuva yikanin yuvasi olmaz diye
Insallah Allah beyinlerine akil verir de kimse aldatmaz kimseyi ne guzel olurd :bbo::nazar:

FirstLady
9-11-08, 23:11
her iki taraf. bu bence çok kesin. ateş olmayan yerden duman çıkmaz lafı sanki bu olay için söylenmiş gibi.

smkrs
Tabi ki her ikisi de suçlu...
İhanet başlı başına bir ahlaksızlık zaten bana göre.
Evli-bekar, kadın-erkek ne farkeder ki? Herkes nefsine, zaaflarına hakim olmasını bilecek!

Slogan
%51 erkek , %49 kadın

kaangoksu
:eek:klava:bence de her iki tarafta suçludur

EU1
10-11-08, 00:11
tabiki ikiside suçlu.ama kadının başına ne gelirse yine bir kadın yüzünden geliyor.erkekte sadık olsa haramdan korksa eşini gerçekten seviyor olsa zaten yapmaz.allah o duruma kimseyi düşürmesin.ben bu konuda erkek milletine asla güvenmiyorum.çünkü o tip kadınlardan korkulur allem ediyorlar kallem ediyorlar baştan çıkarıyorlar adamları tabi saftiriklerde kanıyor.zavallılar.aslında her zaman aldatan aldanandır

Ev -Hanımı
10-11-08, 12:11
evli olduğun kişiye beslenen duygular bitebilir.o zaman gidersin efendi efendi şerefinle boşanırsın sonra ne halt yersen ye .yok kanıma girdi yok erkek nefsi yok şöyle yok böyle deyip yalana devam etmek daha fazla küçülmek olur
Böyle bir aşkla mutlu olma hayali kurup eşlerini aldatan ne yardan ne serden geçmek istemeyen hata eder zira birileri mutlaka mutsuz olacaktır.alma mazlumun ahını.........

bicirkiz
hepsi suçlu..fakat büyük ko nuşmamak gerek..bazen insanın bu ko nuda en yakın arkadaşına sözü geçmiyor...aynı olaya ben yakın arkadaşımda şahit oldum ..kızın bir beklentisi ve kaybedeceği bir şey yok..o yüzden aldırmıyor karşısındaki evli erkeğin eşine..
sonuçta arkadaşımla yollarımı ayırdım..
kaybedeceği birşeyi olmayanlardan uzak durun...

DagCicegi
Bence,kesinlikle erkek suçlua.s
Sonuçta evli olan ve eşine sadık olması gereken o:asigim:
Ne yazıkki genelde,toplumumuzda bayan suçlanır:sm_confused:
Bu birazda affetmenin bahanesi olsa gerekyerimsenibena.s.

icimdeki_sen
iki tarafda suclu...
ama erkegin sucu biraz daha fazla kadina göre...
kadin ben bekarim istedigimi yasarim diyip kendini kendine göre aklayabilir ama erkek o bilir aslinda ne halt yediyini ama bilip yinede devam eder....
zaten aldatigi zamanlarda bir an bile gelmiyorsa aklina esi ve cocuklari o zaman bir daha hic hatirlamasin daha iyi...

YAĞMURCN
iki tarafta suçlu ama %70 erlkeğin diyorum ya o karşındaki kız duygularıyla oynamışsa aşık olmuşsa

dmple
ikisi de suclu ama beni kocam yada sevgilim olucak insan baglar.
onu suclarım..

deryazen
Kendine saygısı olan,kişiliği sağlam bir erkek hayat arkadaşını aldatmaz.Eğer evlilikte sorunlar varsa yollarını ayırırlar.
Aynı şekilde evli olduğunu bildiği halde onunla birlikte olmakta sakınca görmeyen bir kadın da,kendine saygısı olmayan biridir benim gözümde.

Bir aldatma varsa,evli olduğu halde hala gözü dışarda olan suçludur.

Siz bir alıcı olarak pazara çıkarsanız,mutlaka tezgahlarda alacak birşey bulursunuz.

Yok ben bişey aramıyorum der evinizde oturursanız,beni al diye evinize kadar gelen olmaz.

selin_as
bende iki tyarfta%100 suçludur :KK43:

lirik guzel
İkisi de suçlu.Erkek evli olduğu halde başka bir kadına ışık yakmakla zaten ilk hatayı yapmış olur.O kadın da erkeğin evli olduğunu bile bile onunla birlikte oluyorsa ona da söyleyecek sözüm yok.Bunu yapan kadın da erkek de karakter sahibi değildir.Madem eşinle arandaki ilişki bitmiş o zaman boşan önce,sonra ne halt yersen ye!..Şu söz çok doğru :'Yuva yıkanın yuvası olmaz''derler.O kadın da artık ne hayaller kurarak o erkekle ilişkiye giriyorsa.Yazık,çok yazık!...:eek:klava:

Sensible
Ëlbette ikiside suclu ama kocan seni hic düsünmeden aldatirsa elin kadini hic düsünmez, ilk suclu aldatan erkektir. Yada kocasini aldatan bayan. Hic fark etmez.

HanimKelesimiGetir
10-11-08, 13:11
Tabiki ikiside suçludur bu durumda.
Madem karını aldatıyorsun bir halt yiyorsun burada,hadi mutsuzsun diyelim boşan gitsin o zaman .
Yazık değilmi o kadınada ve çocuklarına .
Acaba bunu yapan erkek eve gelince eşinin yüzüne nasıl bakıyor çok merak ediyorum bunu allah kimsenin başına vermesin zor birşey herhalde

lisa simpson
her ikisi de suclu ama odaklanilmasi gereken evli erkektir.
etrafta binlerce namus ahlak kavrami olmadan gezen kadinlar var.
onlari ne yok edebiliriz, ne de kocayi eve hapsedebiliriz.
kocanin akilli olmasi gerekir.
erkek istemedikten sonra hic bir sey yasanmaz.

çedene
evli erkekle beraber olan kadın suclu..................

erkege daha bır degerlıymıiş hissini verdiği icin...

başka erkek yokmuş gibi evli adamı ayarttığı icin...

kadınlık gururunu yerle bir ettiği icin...

erkeğin cokta umuru değildir ki.. zaten tuzu kuru. aradıgı bı heyecan onuda elde edınce zafer onun....

zeynebada
bunu yapanda ortak olanda suçludur nefsine hakim olamayan kul vicdanini kaybetmiş zavalli kuldurr benim gözümde artik öyle bir insan yoktur affida yoktur kitabimda bir kerelik olur lafini asla kabul etmiyom..

deniz_yildizi
her iki tarafta suçlu... AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE....

DUYGUCIKMAZI
10-11-08, 14:11
aslında karışık bır olay...ama erkek bence başrolde...
cunkı..evlı olan yuvası olan bırı....evde eşi onu beklerken...
o başka bır kadına ümit...verıyor...aslında her iki kadınıda aldatıyor...
eger beraber oldugu..kadın bılmıyorsa...o tamamıyle masum yada kullanılan...
ama bılıyor ve beraberlıge devam edıyorsa...hani bır soz vardır...
kadının düşmanı yine kadındır diye...bu durmda kadında düşman sonu olmayn ...bir beraberlik....
ve yuva yıkanın yuvasıda olmaz...hem ah alır hem cok buyuk gunahtır....
aklını başına alıp bu ilişkiyi bitirmeli........
erkek... başrolde...yınede herne olursa olsun...umut verıp kadına gıtmemelı...

nem
erkek daha suçlu..her kuyruk sallayanın peşinden gitmek zorundamı..

selkie
ikiside bir birinden beter,ikiside suçlu,ikiside karaktersiz!

DagCicegi
10-11-08, 18:11
selkie
ikiside bir birinden beter,ikiside suçlu,ikiside karaktersiz!

Yani,evet insanın içinden bunu da demek geçiyor tabikikaydirigubbakcemile5a.sa.s

kronick
her ikisinin yaptığıda vicdansızlık,ahlaksızlık.
ama ben bu olaylarda ikinci kadın olmayı içine sindirebilen kadına daha çok kızıyorum.
erkek milletinin aklı uçkurunda.onlardan böyle rezillikleri daha çok beklerim.ama nasıl olurda bir kadın;anaç olması gereken,toparlayıcı,merhametli,namuslu,hassas olması gereken kadın kendini bu şekilde modern hayat kadını durumuna sokar. :nazar:

smhsmh
ikiside suçlu kesinlikle

MissA
ikisi de suçlu ama kim daha suçlu dersek kesinlikle erkek derim. çünkü karısına yada sevgilisine karşı sorumlulukları olan o yoksa diğer kadından o kadına ne ki...

chantyclarie
14-11-08, 09:11
al birini vur ötekine.............

EU1
16-11-08, 09:11
hemcınslerımızın de sucu var hemde en buyuk suc bence hemcınslerımızde erkeklerı bastan cıkarma ısı kadına aıttır.Tabi erkek de suclu onun kadar

durden
23-11-08, 23:11
erkek tabikii bana ne elalemin kadınından ..benimki her fırsata atlıyosa kadının suçu ne ... ben benimkinden sorumluyumm...ben atlamıyorsam o da atlamayacakk....

yasemennnn
25-11-08, 16:11
bence iki tarafda suçluu eşin evli sen neden yapıyosun peki karşıdaki evliye neden bakıyoo işin işinden çıkılmıyoo o yüzden bence ikisindede suç var ama büyük konuşmayımda herhalde asla affetmezdimm

cudi
26-11-08, 10:11
evli erkeklerle beraber olan bir sürü kadin var benim ise bir tane kocam var o da öyle kadinlarin içlerinden birini bulup aldatmissa suçulu benim kocamdir.

tuse
1-12-08, 23:12
valla ikiside suclu hicbir insan evli iken yada biri ile beraberken aldatilmayi hak etmiyor.topunun cani cehenneme

ayyysem
1-12-08, 23:12
öle bayanlar warki huzur gönül bozmada ellerine su dökülmez yani
e kimi erkekte anlık hewesle hata yapar cezasını çekmeli. bu durumda fifty fifty diemiorum :)
sonucta erkekleri seytana uyduran yıne bızler oluoruz...
ewli adamla işin ne ? yazık yani günahtır.. sıkıntıları ne anlayamıorum we ben genel olarak kabahatı bayanlarda görüorum

okypete
2-12-08, 06:12
ikiside suçlu. hem kadın hem erkek.ancak derecelendirdiğimde erkek daha suçlu. evliliği yapan ve eşine o sözü veren ve imzayı atan erkek. sözünden dönende o. hesap vermesi gereken en önce bu yüzden o.... antlaşmaya ihanet eden yine o. ikinci kadında suçlu. evli bir adamla olduğu için. derece olarak erkekten az. ama o da suçlu....

MyLO
2-12-08, 08:12
Evlilik kuramı dışında bulunan üçüncü şahıslara ben bir kabahat bulamıyorum eğerki evlilik müessesesi kadın ve eşi kuramından oluşuyorsa üçüncü bir şahsa suç bulmak ortadaki hatayı paylaşmak istemektendir. Üçüncü şahıs evli bir erkekle birlikte olmayı kabul ederek dış kapının mandalı olmayı kabul ediyor olması onun en büyük eksiği belkide kendine yaptığı en büyük saygısızlığı bu doğru ama ortada bir aldatılma varsa suçu bu şahısa yıkamayız aileden değil çünkü sizinle imzayı atıp sözü verende o değil...

Evlisiniz bir bey geldi ve sizinle yakınlık kurmak istedi siz buna mesade etmedikten sonra ne yapabilir ki? Bu erkek içinde aynıdır. Sonuçta bir erkeğin böyle bir şeye rızası yoksa değil ki karşısındaki afitap olsa ne olur kim onun aklını çelebilir ki?

Selen_Ay
her iki tarafta suçlu

ama öyle erkekler var ki evli olduğunu bile söylemiyor (böylesini çok görüp duyuyorum) burda tek suçlu elbette erkek

ama erkeğin evli olduğunu bile bile hiç yakasını bırakmayan bayanlar da suçlu (bunuda az da olsa duyuyorum)

ama evli olan erkeğin bir beraberliği var, eşi bunu öğreniyor yuvada huzursuzluk başlıyorsa, adam eşini kaybetmek istemiyor ama sevgilisinden de vazgeçmek istemiyor iki tarafıda idare edeyim istiyor burda da tek suçlu yine erkek bence (bu da sıkça şahit olunan bir durum)

swet2006
kadın veya erkek farketmez. aldatan suçludur.

aycaaaaaaa
2-12-08, 17:12
bence erkek suçlu çunku eşim beni dusunmuosa elin kadını hiç dusunmezz.eşini aldatan erkekler prostat olur inş :KK70:

Juliet
2-12-08, 17:12
al birini vur ötekine derim

crazynesli
6-12-08, 00:12
tabiiki her ikiside eşini cocuklarını düşünmeyen bırısi ve evli oldugunu bile bile onla beraber olan kişi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tinkimi
8-12-08, 18:12
bence her ikiside suçlu
arkadaşımın yuvası yıkıldı bu yüzden :kızgın: